kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

šubi dubi dubi mene bole zubi

Stranica 4 / 4. Previous  1, 2, 3, 4

Go down

šubi dubi dubi mene bole zubi  - Page 4 Empty Re: šubi dubi dubi mene bole zubi

Postaj  blitwa 03.06.20 7:51

Za početak se napuši kurčine kojeg tako sočno valjaš po ustima. 
Ne znam što ti se dogodilo jer zbog svojih problema nisam uopće skužila što se piše i tko je tko, ali ne pada mi na pamet ništa osim boli zbog smrti najbližih što bi donekle opravdalo ovo proklizavanje i divljanje koje si uprizorila. 

Šta je? Izbacilo te iz komfor zone s poslića na kojem si imala dobru ekipu, pa bi sad opet pobjegla u bolest? Jao jao, slomilo ti noktić?   šubi dubi dubi mene bole zubi  - Page 4 2696049567
Pičko kukakvička. Precijenila sam te. Divila sam se tvojoj snazi i hrabrosti, načinu na koji si se nosila s posljedicama kad si izašla iz ludare. A nu nje. Zapela za grančicu i divlja ko razmaženo derište.   

Bojiš se suočiti s privremenim problemom što radiš posao koji ti se ne sviđa pa se vraćaš u onaj stalni, ha? 
Koliko ljudi radi u okruženju koje voli, s ljudima kakvi mu se sviđaju? 
A ti ćeš se sad okrenuti psihijatriji, pobjeći u pelene, još jednom proći sve strahote da bi se osjećala sigurnom dok te kljukaju tabletama?
Kao da je bilo malo tvojima onog što si im već servirala, trebaš još jednom?  
I naravno, napadat ćeš one koji su ti najbliži i najdraži. 
Kučko sebična!!!! 
Treba te dobro izdevetati, pa tek onda liječiti, jebem ti sunce sebično i razmaženo. 


A sad se lijepo saberi i odi kod doktora...  nisi dobro.

_________________
Dakle, zamisli Zemlju. I diši s njom...

blitwa

Broj postova : 1030
Join date : 22.12.2018

[Vrh] Go down

šubi dubi dubi mene bole zubi  - Page 4 Empty Re: šubi dubi dubi mene bole zubi

Postaj  besposlenpop 03.06.20 8:47

Maco, kote / kajte ljuti?  šubi dubi dubi mene bole zubi  - Page 4 3679994209

_________________
šubi dubi dubi mene bole zubi  - Page 4 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5744
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

šubi dubi dubi mene bole zubi  - Page 4 Empty Re: šubi dubi dubi mene bole zubi

Postaj  maledetta primavera 03.06.20 9:57

zingaro je napisao/la:Koji je ovo kuratz najezda skakavatza ko u Indiji nikova???
Bas... Pitam se i ja.
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

šubi dubi dubi mene bole zubi  - Page 4 Empty Re: šubi dubi dubi mene bole zubi

Postaj  Cat_ 03.06.20 10:50

FlattenTheCurve je napisao/la:
pizda je napisao/la:
pa sta bi onda radili...odgledavali ciklus kavzastanskih filmova u art kinu? Zajebi...
Не трогайте мой Казахстан. šubi dubi dubi mene bole zubi  - Page 4 3384354616  Tamo mi je bilo polijepo dok nije postalo poruzno.  šubi dubi dubi mene bole zubi  - Page 4 1523192931

U spotu ispod se nekoliko puta vidi zgrada u kojoj sam stanovala. Uvijek se rastulim kad ovo slusam/gledam...šubi dubi dubi mene bole zubi  - Page 4 A062 

Serik Musalimov mi izgleda ko neka dobrica.  šubi dubi dubi mene bole zubi  - Page 4 684758713 



Tvoja zgrada je bele boje i nalazi se u blizini tornja sa zlatnom kuglom na vrhu? Ispred je travnjak sa cvecem?
Kako mi radi intuicija?
Pogodak ili promasaj? šubi dubi dubi mene bole zubi  - Page 4 684758713
Cat_
Cat_

Broj postova : 860
Join date : 19.04.2020

[Vrh] Go down

šubi dubi dubi mene bole zubi  - Page 4 Empty Re: šubi dubi dubi mene bole zubi

Postaj  Gost 03.06.20 11:20

Здравствуй, Медео, горы тянутся к небу, это Алмата. šubi dubi dubi mene bole zubi  - Page 4 684758713  Vidi se prvi puta na 0:46. Serik Musalimov sjedi u parkicu okruzen crvenim tulipanima, iza njega spomenik pa Stolichniy kompleks. Evo close-up:


šubi dubi dubi mene bole zubi  - Page 4 NVZzNitqcWt1S25OWmh6YUoydW5pYjU1TTh2Z1hMWWJ6RlhwT2VZM1B1Ull4RXU5NC9vUU01MHh4WHJmcDlJOQ== 


Toranj sa zlatnom kuglom je u Astani. Nisam bas nesto od zlata i sjaja...  šubi dubi dubi mene bole zubi  - Page 4 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

šubi dubi dubi mene bole zubi  - Page 4 Empty Re: šubi dubi dubi mene bole zubi

Postaj  Cat_ 03.06.20 11:22

Nista od moje intuicije danas. šubi dubi dubi mene bole zubi  - Page 4 684758713
Koliko si bila tamo?
Kuda bih ja sve putovala...
Cat_
Cat_

Broj postova : 860
Join date : 19.04.2020

[Vrh] Go down

šubi dubi dubi mene bole zubi  - Page 4 Empty Re: šubi dubi dubi mene bole zubi

Postaj  Gost 03.06.20 11:24

Cat_ je napisao/la:Nista od moje intuicije danas. šubi dubi dubi mene bole zubi  - Page 4 684758713
Koliko si bila tamo?
Kuda bih ja sve putovala...
Samo dva goda. Ali sam se nauzivala snijega...  šubi dubi dubi mene bole zubi  - Page 4 1040131347

Gost
Gost


[Vrh] Go down

šubi dubi dubi mene bole zubi  - Page 4 Empty Re: šubi dubi dubi mene bole zubi

Postaj  besposlenpop 03.06.20 11:59

FlattenTheCurve je napisao/la:
Cat_ je napisao/la:Nista od moje intuicije danas. šubi dubi dubi mene bole zubi  - Page 4 684758713
Koliko si bila tamo?
Kuda bih ja sve putovala...
Samo dva goda. Ali sam se nauzivala snijega...  šubi dubi dubi mene bole zubi  - Page 4 1040131347
Mislil sam da su poznati po jabukama ...  šubi dubi dubi mene bole zubi  - Page 4 1869404863

šubi dubi dubi mene bole zubi  - Page 4 2Q==

_________________
šubi dubi dubi mene bole zubi  - Page 4 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5744
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

šubi dubi dubi mene bole zubi  - Page 4 Empty Re: šubi dubi dubi mene bole zubi

Postaj  Gost 03.06.20 12:25

besposlenpop je napisao/la:
FlattenTheCurve je napisao/la:
Cat_ je napisao/la:Nista od moje intuicije danas. šubi dubi dubi mene bole zubi  - Page 4 684758713
Koliko si bila tamo?
Kuda bih ja sve putovala...
Samo dva goda. Ali sam se nauzivala snijega...  šubi dubi dubi mene bole zubi  - Page 4 1040131347
Mislil sam da su poznati po jabukama ...  šubi dubi dubi mene bole zubi  - Page 4 1869404863

šubi dubi dubi mene bole zubi  - Page 4 2Q==
po jabukama i barberis  šubi dubi dubi mene bole zubi  - Page 4 1523192931

šubi dubi dubi mene bole zubi  - Page 4 Img_6876

Gost
Gost


[Vrh] Go down

šubi dubi dubi mene bole zubi  - Page 4 Empty Re: šubi dubi dubi mene bole zubi

Postaj  Gost 03.06.20 12:31

jako su bili ljuti na Borata koji je pricu o Kazakhstanu zapravo snimao u Rumunjskoj... 

ali ovo je fakat preslo granicu dobrog ukusa, pa makar bila i greska: 



Kuwait Plays BORAT Theme AS Kazahkstan National Anthem-Full Version-with subtitles-Proper sound..
Borat anthem played by mistake at medals ceremony

KUWAIT: Kazakhstan's shooting team demanded an apology after a spoof national anthem from the comedy film Borat was played instead of the real one at a medal ceremony in Kuwait, the BBC reported on Friday.

The team's coach told Kazakh media the organizers of the Kuwait tournament had downloaded the parody from the internet by mistake and had also got the Serbian national anthem wrong.

Footage of Thursday's original ceremony shows gold medalist Maria Dmitrienko listening solemnly to the anthem before smiling. The ceremony was later rerun.

The spoof anthem, from the movie featuring British comedian Sacha Baron Cohen "Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan", praises Kazakhstan for its superior potassium exports and for having the cleanest prostitutes in the region. (Reuters)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

šubi dubi dubi mene bole zubi  - Page 4 Empty Re: šubi dubi dubi mene bole zubi

Postaj  besposlenpop 03.06.20 12:35

FlattenTheCurve je napisao/la:jako su bili ljuti na Borata koji je pricu o Kazakhstanu zapravo snimao u Rumunjskoj... 

ali ovo je fakat preslo granicu dobrog ukusa, pa makar bila i greska: 



Kuwait Plays BORAT Theme AS Kazahkstan National Anthem-Full Version-with subtitles-Proper sound..
Borat anthem played by mistake at medals ceremony

KUWAIT: Kazakhstan's shooting team demanded an apology after a spoof national anthem from the comedy film Borat was played instead of the real one at a medal ceremony in Kuwait, the BBC reported on Friday.

The team's coach told Kazakh media the organizers of the Kuwait tournament had downloaded the parody from the internet by mistake and had also got the Serbian national anthem wrong.

Footage of Thursday's original ceremony shows gold medalist Maria Dmitrienko listening solemnly to the anthem before smiling. The ceremony was later rerun.

The spoof anthem, from the movie featuring British comedian Sacha Baron Cohen "Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan", praises Kazakhstan for its superior potassium exports and for having the cleanest prostitutes in the region. (Reuters)
šubi dubi dubi mene bole zubi  - Page 4 G0301

_________________
šubi dubi dubi mene bole zubi  - Page 4 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5744
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

šubi dubi dubi mene bole zubi  - Page 4 Empty Re: šubi dubi dubi mene bole zubi

Postaj  Gost 04.06.20 5:37

Vel'ka Maca je napisao/la:I bre maco iz beč, kaze se kurčina    šubi dubi dubi mene bole zubi  - Page 4 1523192931

Jeb'ga velika ,,to je ochito da ti fali,,kad ti je rockas da kupim neki crnachki dildo:šubi dubi dubi mene bole zubi  - Page 4 1619348112)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

šubi dubi dubi mene bole zubi  - Page 4 Empty Re: šubi dubi dubi mene bole zubi

Postaj  Cat_ 05.06.20 11:00

pizda je napisao/la:
Tomica je napisao/la:

šubi dubi dubi mene bole zubi  - Page 4 1523192931



Ove snimke sam tek sada pogledala : ))
Pa, joj... : )))

Cat_
Cat_

Broj postova : 860
Join date : 19.04.2020

[Vrh] Go down

šubi dubi dubi mene bole zubi  - Page 4 Empty Re: šubi dubi dubi mene bole zubi

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 4. Previous  1, 2, 3, 4

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.