kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Život u doba Corone

Stranica 2 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Život u doba Corone - Page 2 Empty Re: Život u doba Corone

Postaj  pizda 09.11.20 16:41

besposlenpop je napisao/la:
Dudette je napisao/la:Premocno, nadmocno i argumentirano. Kao i uvijek. Život u doba Corone - Page 2 11484130
Pa nisam ni očekival da bu priznal.  Život u doba Corone - Page 2 1523192931

mozes ocekivati samo od sebe, od drugog samo ako ti nesto obeca ali sta te zanima, reci...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Život u doba Corone - Page 2 Empty Re: Život u doba Corone

Postaj  baldrick 09.11.20 22:06

pizda je napisao/la:
baldrick je napisao/la:

Je, ti ćeš mi reć...  Život u doba Corone - Page 2 1619348112

Dakle, za razliku od vas ravnozemljaša i alufolijoglavaša, postoje ljudi koji su išli u školu i tamo nešto naučili. Neki od njih rade 16-satne smjene, pokušavajući spasiti bar neke od ljudi koji su im tamo došli u ogromnim brojevima pa im je sustav prekapacitiran, jer je jednostavnom umu "covid ista viroza ko i sve dosad". Drugi pak tuku 100+ sati tjedno pokušavajući razvit cjepivo. Znači, ko i u svemu, imaš ljude koji rade i stoku koja sere. Jedino što su ovdje ulog životi...

a ti si? Život u doba Corone - Page 2 684758713

Ja sam onaj koji jesam.  Život u doba Corone - Page 2 684758713

Ovo što si boldao je bilo samo reakcija na tvoje "Ja ću ti reć." 

Uglavnom, da detaljnije odgovorim na pitanje, strojar sam, mehanika fluida mi je uže područje. Ništa vezano uz covid ili medicinu općenito. Ali sam dovoljno pizdarija čuo/pročitao od inteligentnih i stručnih ljudi izvan mojeg užeg područja da razvijem alergiju prema izdrkotinama bilo koga tko nije sto posto unutra. A osim epidemiologa i imunologa koji se bave isključivo covidom i bolničkog osoblja koje oboljele spašava, nitko nije sto posto unutra. Zato, nemoj zamjerit, al ja slušam samo ono što oni imaju za reći. Većina ostalog su neempatična, neljudska, sociopatska izdrkavanja "ljudi", koji bi žrtvovali nečiji život za svoje konobarenje ili usluge konobara.

baldrick

Broj postova : 112
Join date : 28.04.2019

[Vrh] Go down

Život u doba Corone - Page 2 Empty Re: Život u doba Corone

Postaj  pizda 09.11.20 22:29

baldrick je napisao/la:
pizda je napisao/la:
baldrick je napisao/la:

Je, ti ćeš mi reć...  Život u doba Corone - Page 2 1619348112

Dakle, za razliku od vas ravnozemljaša i alufolijoglavaša, postoje ljudi koji su išli u školu i tamo nešto naučili. Neki od njih rade 16-satne smjene, pokušavajući spasiti bar neke od ljudi koji su im tamo došli u ogromnim brojevima pa im je sustav prekapacitiran, jer je jednostavnom umu "covid ista viroza ko i sve dosad". Drugi pak tuku 100+ sati tjedno pokušavajući razvit cjepivo. Znači, ko i u svemu, imaš ljude koji rade i stoku koja sere. Jedino što su ovdje ulog životi...

a ti si? Život u doba Corone - Page 2 684758713

Ja sam onaj koji jesam.  Život u doba Corone - Page 2 684758713

Ovo što si boldao je bilo samo reakcija na tvoje "Ja ću ti reć." 

Uglavnom, da detaljnije odgovorim na pitanje, strojar sam, mehanika fluida mi je uže područje. Ništa vezano uz covid ili medicinu općenito. Ali sam dovoljno pizdarija čuo/pročitao od inteligentnih i stručnih ljudi izvan mojeg užeg područja da razvijem alergiju prema izdrkotinama bilo koga tko nije sto posto unutra. A osim epidemiologa i imunologa koji se bave isključivo covidom i bolničkog osoblja koje oboljele spašava, nitko nije sto posto unutra. Zato, nemoj zamjerit, al ja slušam samo ono što oni imaju za reći. Većina ostalog su neempatična, neljudska, sociopatska izdrkavanja "ljudi", koji bi žrtvovali nečiji život za svoje konobarenje ili usluge konobara.

di si boze!? Život u doba Corone - Page 2 684758713
Da ja detaljnije odgovorim. Strucan sam, ne izdrkavam se, nisam neempatican, jos manje ravnozemljas, alufolijoglavas a bogme ni stoka koja sere a sve si mi to nakalemio nicim izazvan. Nek si ti meni fluidan sto godina, ustvari, uvijek sam sumnjao da si fluidna osoba, nikako transrodan...Život u doba Corone - Page 2 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Život u doba Corone - Page 2 Empty Re: Život u doba Corone

Postaj  Gost 10.11.20 10:59

Ovaj turski bračni par zaslužan je za razvoj Pfizerovog cjepiva protiv koronavirusa



Život u doba Corone - Page 2 Fb7d3b58-c963-4fd4-a2f6-0a0791215605

EKSPERIMENTALNO cjepivo protiv koronavirusa američkog farmakološkog diva Pfizera i njemačke tvrtke BioNTech ima 90-postotnu učinkovitost u sprječavanju covida-19, objavile su jučer dvije kompanije.  

Radi se o golemoj prekretnici u obrani od pandemije. 

Do sada nisu pronađeni ozbiljni sigurnosni problemi i očekuje se da će se odobrenje za hitnu uporabu zatražiti kasnije ovoga mjeseca.

Ove rezultate nije očekivao bračni par koji stoji iza razvoja Pfizerovog cjepiva. 

Izvršni direktor BioNTecha Ugur Sahin i njegova supruga i članica uprave Özlem Türeci posvetili su život u borbi imunološkog sustava protiv raka.  


Tržišna vrijednost tvrtke popela se na 21 milijardu dolara

Sahin potječe iz skromne obitelji turskih migranata i tvorničkih radnika, a danas je uz Türeci među 100 najbogatijih Nijemaca.  

Tržišna vrijednost BioNTecha, tvrtke koja će igrati glavnu ulogu u masovnoj imunizaciji protiv koronavirusa, prema podacima Nasdaqa popela se na 21 milijardu dolara. Prije godinu dana bila je na 4,6 milijardi. 

"Unatoč svim uspjesima, nikada se nije promijenio, uvijek je nevjerojatno skroman i simpatičan", rekao je Matthias Kromayer član uprave tvrtke MIG AG čiji fondovi podržavaju BioNTech od njegovog osnutka 2008. godine. 

Dodao je kako Sahin obično dolazi na sastanke odjeven u traperice te sa sobom uvijek nosi biciklističku kacigu i ruksak. 

Sahin je ostvario svoj dječji san kad je postao liječnik. Radio je u nekoliko bolnica, a Türeci je upoznao u bolnici u Homburgu na jugozapadu Njemačke. Medicinska istraživanja i onkologija postali su njihova zajednička strast. 

Radili su u laboratoriju i na dan vjenčanja 

Türeci, kći turskog liječnika koji je migrirao u Njemačku, rekla je u intervjuu da su čak i na dan vjenčanja našli vremena za rad u laboratoriju. 

Zajedno rade na imunološkom sustavu kao potencijalnom savezniku u borbi protiv raka i pokušali su iznaći jedinstveni genetski sastav svakog tumora. 

Sve je počelo 2001. godine kada su osnovali Ganymed Pharmaceuticals za razvoj antitijela koja se bore protiv raka. Unatoč tomu, Sahin koji je tada predavao na Sveučilištu u Mainzu, nikada nije odustao od akademskog istraživanja i podučavanja. 

Dobili su sredstva od spomenute tvrtke MIG AG te od Thomasa i Andreasa Struengmanna koji su 2005. prodali Novartisu generički lijek Hexal. 

Taj je projekt vrijedan 1,4 milijarde dolara zatim prodan japanskoj tvrtki Astellas 2016. godine.

Nakon toga je tim iza Ganymeda već bio zauzet izgradnjom tvrtke BioNTech osnovane 2008. godine kako bi se bavio mnogo širim spektrom alata za imunoterapiju raka.  

Tim iz snova 

Za investitore su Türeci i Sahin "tim iz snova" jer su svoje vizije uskladili s ograničenjima stvarnosti. 


Priča o BioNTechu zaokrenula se kada je Sahin u siječnju naišao na znanstveni rad o pojavi novog koronavirusa u kineskom gradu Wuhanu.


BioNTech je ubrzo delegirao oko 500 radnika za rad na cjepivu, a kao partnere su uspjeli pridobiti Pfizer i kinesku tvrtku Fosun. 


Matthias Theobald, profesor onkologije na Sveučilištu u Mainzu, koji je sa Sahinom surađivao 20 godina, rekao je kako Sahin ima neumornu ambiciju da transformira medicinu.


"On je vrlo skromna osoba, ali njegove vizije i težnje su daleko od skromnih", rekao je Theobald za Reuters


"Važna prekretnica"



Podsjetimo, Europska medicinska agencija, regulatorno tijelo EU, pokrenula je ubrzanu proceduru glede odobrenja za kandidatsko cjepivo BioNTech/Pfizer, kao i za cjepivo koje razvijaju AstraZeneca i Sveučilište Oxford.


"Posebice danas, kada smo usred drugog vala pandemije, a mnogi od nas su zatvoreni u svojim domovima, još više spoznajemo koliko je važna ova prekretnica na našem putu da stanemo na kraj pandemiji i da se svi mi napokon vratimo u normalnost", rekao je Sahin.


Cjepivo se temelji na inovativnoj tehnologiji mRNK, odnosno glasničkog RNK, kojim se tijelo potiče da stvara jedan od virusnih proteina kojim se potom organizam potiče na razvoj imunološkog odgovora na novi koronavirus.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Život u doba Corone - Page 2 Empty Re: Život u doba Corone

Postaj  Gost 10.11.20 20:59

Prof Sir John Bell: Life could return to normal by Spring 


Yes, yes, yes! Život u doba Corone - Page 2 T2742



Prof Sir John Bell, regius professor of medicine at the University of Oxford, predicts "with some confidence" that things could return to normal by Spring following news that interim results of the Pfizer-BioNTech Covid-19 vaccine have shown it to be 90% effective.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Život u doba Corone - Page 2 Empty Re: Život u doba Corone

Postaj  Cat_ 10.11.20 21:54

Radujem se prvoj vakcini!
Cat_
Cat_

Broj postova : 860
Join date : 19.04.2020

[Vrh] Go down

Život u doba Corone - Page 2 Empty Re: Život u doba Corone

Postaj  baldrick 10.11.20 23:05

pizda je napisao/la:


di si boze!? Život u doba Corone - Page 2 684758713
Da ja detaljnije odgovorim. Strucan sam, ne izdrkavam se, nisam neempatican, jos manje ravnozemljas, alufolijoglavas a bogme ni stoka koja sere a sve si mi to nakalemio nicim izazvan. Nek si ti meni fluidan sto godina, ustvari, uvijek sam sumnjao da si fluidna osoba, nikako transrodan...Život u doba Corone - Page 2 684758713

Svaki dobar parketar je stručan, al ne po pitanju korone, ko ni ja, a ni ti, očito. Zalagat se za krdni imunitet pa ko živ ko mrtav je ili neempatičnost ili totalno nekuženje problema pa si izaberi, treće varijante nema. A teorije tipa "covid je tu oduvijek, samo se sad gripe i prehlade upisuju pod njega" su u rangu ravne zemlje i država te prati preko plombi pa ne kužim šta sam krivo reko...

baldrick

Broj postova : 112
Join date : 28.04.2019

[Vrh] Go down

Život u doba Corone - Page 2 Empty Re: Život u doba Corone

Postaj  pizda 10.11.20 23:27

baldrick je napisao/la:
pizda je napisao/la:


di si boze!? Život u doba Corone - Page 2 684758713
Da ja detaljnije odgovorim. Strucan sam, ne izdrkavam se, nisam neempatican, jos manje ravnozemljas, alufolijoglavas a bogme ni stoka koja sere a sve si mi to nakalemio nicim izazvan. Nek si ti meni fluidan sto godina, ustvari, uvijek sam sumnjao da si fluidna osoba, nikako transrodan...Život u doba Corone - Page 2 684758713

Svaki dobar parketar je stručan, al ne po pitanju korone, ko ni ja, a ni ti, očito. Zalagat se za krdni imunitet pa ko živ ko mrtav je ili neempatičnost ili totalno nekuženje problema pa si izaberi, treće varijante nema. A teorije tipa "covid je tu oduvijek, samo se sad gripe i prehlade upisuju pod njega" su u rangu ravne zemlje i država te prati preko plombi pa ne kužim šta sam krivo reko...

a pa nista onda, ti misli svoje, ja svoje i nema beda. Ne moramo se zato vrijedjat i proglasavat usranom stokom:) Odavno vec znam da si dogmatski nastrojen i gutas sve sto ti se proturi pod znanost. Vec smo mi raspravljali i po pitanjima velikog praska i evolucije i eto, ispalo da sam bio u pravu iako "parketar" Život u doba Corone - Page 2 684758713. Ali, nije bitno ko je u pravu, bitno da je covjek otvoren za sve opcije. Ako nije, onda nije ni covjek vec bioloski robot...
Ujedno, cetiri nobelovca i jos masu njih koji se bave pitanjima virusa se slazu kako je imunitet krda jedini nacin u uvjetima kad ne postoji adekvatan lijek ili cjepivo sto je logicno i svakom laiku koji razmislja glavom a ne dupetom. Koja je druga opcija, dozivotna karantena? Život u doba Corone - Page 2 684758713. Vjerojatno su svi oni ravnozemljasi, alufolijasi i parketari ali nije bitno. Ti svoje, ja svoje i mir na zemlji Život u doba Corone - Page 2 684758713...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Život u doba Corone - Page 2 Empty Re: Život u doba Corone

Postaj  pizda 10.11.20 23:29

Cat_ je napisao/la:Radujem se prvoj vakcini!

Život u doba Corone - Page 2 1523192931 Život u doba Corone - Page 2 1523192931 ti ko da je u pitanju prvi ples...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Život u doba Corone - Page 2 Empty Re: Život u doba Corone

Postaj  besposlenpop 11.11.20 15:34

Život u doba Corone - Page 2 1-30

_________________
Život u doba Corone - Page 2 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5739
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Život u doba Corone - Page 2 Empty Re: Život u doba Corone

Postaj  baldrick 11.11.20 22:02

pizda je napisao/la:
baldrick je napisao/la:
pizda je napisao/la:


di si boze!? Život u doba Corone - Page 2 684758713
Da ja detaljnije odgovorim. Strucan sam, ne izdrkavam se, nisam neempatican, jos manje ravnozemljas, alufolijoglavas a bogme ni stoka koja sere a sve si mi to nakalemio nicim izazvan. Nek si ti meni fluidan sto godina, ustvari, uvijek sam sumnjao da si fluidna osoba, nikako transrodan...Život u doba Corone - Page 2 684758713

Svaki dobar parketar je stručan, al ne po pitanju korone, ko ni ja, a ni ti, očito. Zalagat se za krdni imunitet pa ko živ ko mrtav je ili neempatičnost ili totalno nekuženje problema pa si izaberi, treće varijante nema. A teorije tipa "covid je tu oduvijek, samo se sad gripe i prehlade upisuju pod njega" su u rangu ravne zemlje i država te prati preko plombi pa ne kužim šta sam krivo reko...

a pa nista onda, ti misli svoje, ja svoje i nema beda. Ne moramo se zato vrijedjat i proglasavat usranom stokom:) Odavno vec znam da si dogmatski nastrojen i gutas sve sto ti se proturi pod znanost. Vec smo mi raspravljali i po pitanjima velikog praska i evolucije i eto, ispalo da sam bio u pravu iako "parketar" Život u doba Corone - Page 2 684758713. Ali, nije bitno ko je u pravu, bitno da je covjek otvoren za sve opcije. Ako nije, onda nije ni covjek vec bioloski robot...
Ujedno, cetiri nobelovca i jos masu njih koji se bave pitanjima virusa se slazu kako je imunitet krda jedini nacin u uvjetima kad ne postoji adekvatan lijek ili cjepivo sto je logicno i svakom laiku koji razmislja glavom a ne dupetom. Koja je druga opcija, dozivotna karantena? Život u doba Corone - Page 2 684758713. Vjerojatno su svi oni ravnozemljasi, alufolijasi i parketari ali nije bitno. Ti svoje, ja svoje i mir na zemlji Život u doba Corone - Page 2 684758713...
Prvo, nabijem te na kurac tako osjetljivog.
Drugo, koja su ti ta 4 nobelovca i koje su struke? I jel se VeCetinski, Pernar, Sladoljev i Krišto ubrajaju među nobelovce ili masu drugih? "Many people say", ko da Trumpa slušam. 
Treće, ne znam zašto si se našao toliko pogođen usporedbom s parketarima, ja sam ih samo naveo kao struku koja nema veze s koronom. Inače, dobar parketar kuži i prirodu drveta i kemiju laka i metode kako jedno i drugo dovesti u sklad. Dakle, općenito kuži puno više od većine ljudi koja ima "mišljenje" o koroni i bilo čemu ostalom... 
Četvrto, ne sjećam se rasprave o velikom prasku, al kažeš da si po pitanju evolucije, odnosno tvojeg negiranja iste ispao u pravu?  Život u doba Corone - Page 2 1523192931 Jel ti to potvrdio neki od ona 4 nobelovca, ili neki od "masu drugih"? 
Peto, nabijem te na kurac još jednom.

baldrick

Broj postova : 112
Join date : 28.04.2019

[Vrh] Go down

Život u doba Corone - Page 2 Empty Re: Život u doba Corone

Postaj  besposlenpop 11.11.20 22:39

Kako reko Stress: korisnik seje udobno smiestio ...  Život u doba Corone - Page 2 280662968

_________________
Život u doba Corone - Page 2 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5739
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Život u doba Corone - Page 2 Empty Re: Život u doba Corone

Postaj  pizda 13.11.20 1:28

baldrick je napisao/la:
Prvo, nabijem te na kurac tako osjetljivog.
Drugo, koja su ti ta 4 nobelovca i koje su struke? I jel se VeCetinski, Pernar, Sladoljev i Krišto ubrajaju među nobelovce ili masu drugih? "Many people say", ko da Trumpa slušam. 
Treće, ne znam zašto si se našao toliko pogođen usporedbom s parketarima, ja sam ih samo naveo kao struku koja nema veze s koronom. Inače, dobar parketar kuži i prirodu drveta i kemiju laka i metode kako jedno i drugo dovesti u sklad. Dakle, općenito kuži puno više od većine ljudi koja ima "mišljenje" o koroni i bilo čemu ostalom... 
Četvrto, ne sjećam se rasprave o velikom prasku, al kažeš da si po pitanju evolucije, odnosno tvojeg negiranja iste ispao u pravu?  Život u doba Corone - Page 2 1523192931 Jel ti to potvrdio neki od ona 4 nobelovca, ili neki od "masu drugih"? 
Peto, nabijem te na kurac još jednom.

Život u doba Corone - Page 2 684758713 nisam na forumu nikad osjetljiv, masu puta sam rekao da kamo puste srece da sam takav i van virtuale. A nisam...
Sve ostalo bi bijo pocetak nove neverending story, jebes to Život u doba Corone - Page 2 684758713. Kazem, nek svako tupi svoje, zato i jesmo tu. Jedino sto sam siguran je da ne bih ni u ludilu volio dobiti coronu a bogme ni onu pravu gripu koja je jos gora...Samo sto se zbog nje ne blokira zivot, bolnice rade normalno, primaju se pacijenti na preglede, operacije a sad ce ih vise pomrijet jer im nije pravovremeno pruzena pomoc nego li od corone...
Nabijem ja tebe nakurac vise puta, nije beg cicia...Život u doba Corone - Page 2 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Život u doba Corone - Page 2 Empty Re: Život u doba Corone

Postaj  pizda 13.11.20 21:04

besposlenpop je napisao/la:Život u doba Corone - Page 2 1-30

Život u doba Corone - Page 2 1523192931 zaboravijo je spomenuti i agresivnost, pretukao bi zenu iz cista mira a sve zbog tog maligan-covid virusa...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Život u doba Corone - Page 2 Empty Re: Život u doba Corone

Postaj  Yehudi 14.11.20 8:33

 Mozda juje i udrio ali samo jer se jebaje sa milicajcem ........

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Život u doba Corone - Page 2 Empty Re: Život u doba Corone

Postaj  besposlenpop 14.11.20 13:56


_________________
Život u doba Corone - Page 2 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5739
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Život u doba Corone - Page 2 Empty Re: Život u doba Corone

Postaj  pizda 14.11.20 23:56

Elon Musk (imamo iste inicijale) se cetiri puta testirao u istom danu. Dvaput je bio pozitivan, dvaput negativan. Izjavio je da je to cudno...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Život u doba Corone - Page 2 Empty Re: Život u doba Corone

Postaj  pizda 14.11.20 23:57

Yehudi je napisao/la: Mozda juje i udrio ali samo jer se jebaje sa milicajcem ........

to mu je samo koristilo, oprastali su mu svakodnevne voznje pod utjecajem alkohola...Život u doba Corone - Page 2 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Život u doba Corone - Page 2 Empty Re: Život u doba Corone

Postaj  Lena 16.11.20 10:42

Moji su roditelji na selu, nema nikoga blizu nih u krugu nekoliko km....
Lijepo im je, ali meni je to malo previše odsječeno od civilizacije....
Dobro im je jer se paze Corone, godine su tu....

Ovo ostalo kod nas je život sveden na posao i obavljanje spize, nikoga ne vidimo,sa nikim se ne družimo....mobiteli rade...

Evo prijateljica ima danas rođendan, ali vjerojatno se nećmo vidit...čekat će neka bolja vremena...

Nije mi onakav strah kao šta je bio u prvom valu, ali pazimo naravno na sve na šta možemo utjecati...

Djeca još idu u školu, stanje je ok u obe njihove škole.....

Ali čudna su vremena, baš neki loš osjećaj duboko unutra, osjetiš da nije normalno vrijeme...


idem...kiss svima  Život u doba Corone - Page 2 3997187549
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Život u doba Corone - Page 2 Empty Re: Život u doba Corone

Postaj  pizda 16.11.20 17:03

Lena je napisao/la:Moji su roditelji na selu, nema nikoga blizu nih u krugu nekoliko km....
Lijepo im je, ali meni je to malo previše odsječeno od civilizacije....
Dobro im je jer se paze Corone, godine su tu....

Ovo ostalo kod nas je život sveden na posao i obavljanje spize, nikoga ne vidimo,sa nikim se ne družimo....mobiteli rade...

Evo prijateljica ima danas rođendan, ali vjerojatno se nećmo vidit...čekat će neka bolja vremena...

Nije mi onakav strah kao šta je bio u prvom valu, ali pazimo naravno na sve na šta možemo utjecati...

Djeca još idu u školu, stanje je ok u obe njihove škole.....

Ali čudna su vremena, baš neki loš osjećaj duboko unutra, osjetiš da nije normalno vrijeme...


idem...kiss svima  Život u doba Corone - Page 2 3997187549

strpi se do proljeca, to ce zacas Život u doba Corone - Page 2 684758713. Je, iako vise manje normalno zivim cijelo to vrijeme, daleko je sve skupa od normalnog. Jebiga, svima skupa nam se to desilo prvi put u zivotu i niko nije bas potpuno iskljucen. Ma proc ce sranje kako je i doslo...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Život u doba Corone - Page 2 Empty Re: Život u doba Corone

Postaj  pizda 16.11.20 21:25

evo kako se mozete efikasno rijesiti Covida ako ga ne daj boze, dobijete. Sad sam to procitao pa prenosim text Život u doba Corone - Page 2 684758713

"SARS-CoV-2 u tijelu je moguće uništiti,
jednostavno, brzo, bezbolno i besplatno.
Uništenje virusa se postiže djelovanjem
energije brojčanog niza Borisa Cyprýna.
Dragi Hrvati ako imate ovaj virus u tijelu,
na svoj lik na fotografiji stavite papirić sa
brojem 93. Energija ovog broja istovjetna
je ali zrcalno suprotna životnoj energiji
virusa covid-19. U roku od točno 72 sata
ovaj je tip virusa uništen. Tada skinite broj
sa svojeg lika. Uputite i druge zaražene.
Detalji o metodi brojčanog niza na FB-u. "
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Život u doba Corone - Page 2 Empty Re: Život u doba Corone

Postaj  baldrick 16.11.20 21:33

pizda je napisao/la:evo kako se mozete efikasno rijesiti Covida ako ga ne daj boze, dobijete. Sad sam to procitao pa prenosim text Život u doba Corone - Page 2 684758713

"SARS-CoV-2 u tijelu je moguće uništiti,
jednostavno, brzo, bezbolno i besplatno.
Uništenje virusa se postiže djelovanjem
energije brojčanog niza Borisa Cyprýna.
Dragi Hrvati ako imate ovaj virus u tijelu,
na svoj lik na fotografiji stavite papirić sa
brojem 93. Energija ovog broja istovjetna
je ali zrcalno suprotna životnoj energiji
virusa covid-19. U roku od točno 72 sata
ovaj je tip virusa uništen. Tada skinite broj
sa svojeg lika. Uputite i druge zaražene.
Detalji o metodi brojčanog niza na FB-u. "

Život u doba Corone - Page 2 1523192931  Objašnjenje je garant ko i kod astrologa, čista matematika...

baldrick

Broj postova : 112
Join date : 28.04.2019

[Vrh] Go down

Život u doba Corone - Page 2 Empty Re: Život u doba Corone

Postaj  Cat_ 17.11.20 17:14

pizda je napisao/la:

mda...ali nisi odgovorio kamo su nestale prehlade, gripice, gripe...sve ono sto uobicajeno nazivamo virozama? Ja cu ti rec, nisu nestale, ima ih ko i uvijek samo su preimenovane u Covid 19. Gripice postaju atipicni covid, gripe, tipicni itd. Od ozujka ove godine nemamo nikakvih izvjestaja o gripi a inace ih HZZJZ dostavlja svakog tjedna. Zasto to? Pa zato jer je sad sve covid, cemu razdvajati viroze...Život u doba Corone - Page 2 684758713


Nisu ni nestale, Pipika. 🙂
Ali se broj obolelih dramaticno smanjio upravo zbog svih ovih mera koje su zbog Covida uvedene i kojih se sada (vecinom) svi pridrzavamo.
Veliku ulogu igraju i deca koja su podloznija gripi, nego Covid-u.
Skole su pravi mali „rasadnici“ gripe.
Cat_
Cat_

Broj postova : 860
Join date : 19.04.2020

[Vrh] Go down

Život u doba Corone - Page 2 Empty Re: Život u doba Corone

Postaj  Cat_ 17.11.20 17:48

pizda je napisao/la:Elon Musk (imamo iste inicijale) se cetiri puta testirao u istom danu. Dvaput je bio pozitivan, dvaput negativan. Izjavio je da je to cudno...

Moja Danijela ima koronu. Prvo ju je najverovatnije na poslu dobio njen bivsi muz s kojim i dalje zivi i pored razvoda, pa su svi morali u karantin i na testiranje. Ona i sin su prvo bili negativni, a onda su je nakon 2 dana opet zvali i rekli da je pozitivna i da se nalaz sam promenio. Nije dva puta testirana.
Sin im je na osnovu tog prvog testa i dalje negativan i nema nikakve simptome. Nema ni ona.
Bivsi joj se vec tri nedelje bas muci.  Život u doba Corone - Page 2 3102334490


Ovaj virus je jos uvek jedna velika nepoznanica.
Cat_
Cat_

Broj postova : 860
Join date : 19.04.2020

[Vrh] Go down

Život u doba Corone - Page 2 Empty Re: Život u doba Corone

Postaj  pizda 17.11.20 23:50

stalno te zaboravim pitat, sto ti znaci taj potpis, dju,dju,fju..? Život u doba Corone - Page 2 684758713 Jel to nesto romski?
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Život u doba Corone - Page 2 Empty Re: Život u doba Corone

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.