kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ono nešto što ostane jako i trajno , što nije izgubljeno u prijevodu ...

Stranica 5 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

ono nešto što ostane jako i trajno , što nije izgubljeno u prijevodu ... - Page 5 Empty Re: ono nešto što ostane jako i trajno , što nije izgubljeno u prijevodu ...

Postaj  Lena 15.12.12 7:18

ovo smo kao klinci pjevali u zboru...imali smo odjeću mornara i mornarica i uz to plesali...
ne mogu naći ni jednu dječiju izvedbu...

Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

ono nešto što ostane jako i trajno , što nije izgubljeno u prijevodu ... - Page 5 Empty Re: ono nešto što ostane jako i trajno , što nije izgubljeno u prijevodu ...

Postaj  Gost 15.12.12 8:04

jedna krčka antologijska...još imam traume od ovog pa se svako toliko suočim sa ovim videom iz terapeutskih razloga ono nešto što ostane jako i trajno , što nije izgubljeno u prijevodu ... - Page 5 1523192931




Gost
Gost


[Vrh] Go down

ono nešto što ostane jako i trajno , što nije izgubljeno u prijevodu ... - Page 5 Empty Re: ono nešto što ostane jako i trajno , što nije izgubljeno u prijevodu ...

Postaj  Lena 15.12.12 8:10

kišna glista je napisao/la:jedna krčka antologijska...još imam traume od ovog pa se svako toliko suočim sa ovim videom iz terapeutskih razloga ono nešto što ostane jako i trajno , što nije izgubljeno u prijevodu ... - Page 5 1523192931




ajmeeeee....pamtim i ja to ono nešto što ostane jako i trajno , što nije izgubljeno u prijevodu ... - Page 5 3114667799
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

ono nešto što ostane jako i trajno , što nije izgubljeno u prijevodu ... - Page 5 Empty Re: ono nešto što ostane jako i trajno , što nije izgubljeno u prijevodu ...

Postaj  Gost 16.12.12 11:19

pjesmica zeko i potocic. tata mi je to jednom pjevao a ja zaplacem ko kisna godina... jao majko, evo me sad jeza uhvati iako je tona godina prosla... koja tuzna pjesmica.

U jednoj zimskoj noći
tam gdje je visok brijeg
smrznuo se potočić
i pokrio ga snijeg.
A jedan mali zeko
taj potok traži svud,
gdje je, kud je nestao
to njemu tišti grud.

I plače, plače zeko mal,
za potočićem tim
i žali žali zeko sad
žali srcem svim.
i tužan misli zeko
da gdje je potok taj,
možda laste slijedi on
u dalek južni kraj.

A onda dodje ljeto
i snijeg se otopi
vratio se potočić
i zeko sretan bi.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ono nešto što ostane jako i trajno , što nije izgubljeno u prijevodu ... - Page 5 Empty Re: ono nešto što ostane jako i trajno , što nije izgubljeno u prijevodu ...

Postaj  orion 19.12.12 20:55

sara me podsjetila na:

Tata kupi mi auto ....ono nešto što ostane jako i trajno , što nije izgubljeno u prijevodu ... - Page 5 3111943984

Moja mala djevojcica
puna je velikih zelja
bas kao sipak pun koscica
tako je puna veselja.

Tata kupi mi auto,
bicikl i romobil,
kupi mi medu i zeku,
kolica Jugovinil.
Tata kupi kolaca,
bombona i narandze dvije,
i jednu malenu bebu,
velim ti da je to sve.

Moja mala djevojcica
voli i setnje i price
ali u gradu pred izlogom
satima stoji i vice.

Tata kupi mi auto,
bicikl i romobil,
kupi mi medu i zeku,
kolica Jugovinil.
Tata kupi kolaca,
bombona i narandze dvije,
bar jednu malenu bebu,
tata kupi mi
tata kupi mi
tata kupi mi sve.
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

ono nešto što ostane jako i trajno , što nije izgubljeno u prijevodu ... - Page 5 Empty Re: ono nešto što ostane jako i trajno , što nije izgubljeno u prijevodu ...

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 5 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.