kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ajde Bazo, Jagodo...

Stranica 6 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Ajde Bazo, Jagodo... - Page 6 Empty Re: Ajde Bazo, Jagodo...

Postaj  Gost 09.12.12 23:11

sara je napisao/la:cure jer ba ne spavate. ajte u krevet

u krevetu sam već dva dana... jedva čekam da izađem iz njega Ajde Bazo, Jagodo... - Page 6 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ajde Bazo, Jagodo... - Page 6 Empty Re: Ajde Bazo, Jagodo...

Postaj  Gost 09.12.12 23:15

proci ce malanice. bice bolje. cajcice limunceke i tako to... mos misliti ameri kazu kak ne valja citruse kad si prehladjen.... kazu podrazice grlo jos gore.. o jebem te fifote

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ajde Bazo, Jagodo... - Page 6 Empty Re: Ajde Bazo, Jagodo...

Postaj  Gost 09.12.12 23:22

sara je napisao/la:proci ce malanice. bice bolje. cajcice limunceke i tako to... mos misliti ameri kazu kak ne valja citruse kad si prehladjen.... kazu podrazice grlo jos gore.. o jebem te fifote

a znam da će proći...a ameri su kreteni kad je zdravlje u pitanju...pa tijelo samo traži i pita šta mu treba... danas sam u sebe sasula ne znam koliko teglica soka od grejpa, limuna i naranči... udavila sam se u tome Ajde Bazo, Jagodo... - Page 6 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ajde Bazo, Jagodo... - Page 6 Empty Re: Ajde Bazo, Jagodo...

Postaj  Gost 09.12.12 23:27

pa da. tako se i meni mljeko trazi. valjda mi fali Ca. ajde curke laku noc svima. i tebi pipi

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ajde Bazo, Jagodo... - Page 6 Empty Re: Ajde Bazo, Jagodo...

Postaj  Gost 09.12.12 23:49

Btw je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
Btw je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
Ljilja ...?

di je onaj smajlić samoranitćuse?
može i ovaj

Ajde Bazo, Jagodo... - Page 6 154fs232528
Sadbute me yebali ko Glistu? Ajde Bazo, Jagodo... - Page 6 3384354616

ovisi jesi li izdržljiv ko ona Ajde Bazo, Jagodo... - Page 6 3776795594
Pa ne mislim pilit od nicka do nicka ... bez contexta mi je teško procijenit ko je to mogel napisat, a s druge strane - ne vidim zakai kriti? Ajde Bazo, Jagodo... - Page 6 1643005582

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ajde Bazo, Jagodo... - Page 6 Empty Re: Ajde Bazo, Jagodo...

Postaj  Gost 09.12.12 23:51

kišna glista je napisao/la:
samo da dam ispričnicu... sad je pravo vrijeme za jebat me uzduž i poprijeko, nemam snage za branit se...bokte, oči mi iscurile, kišem ko blesava a izgleda da me i neki tempričr uvatio... čitam tamo pizdu i darlu šta treba napravit, jel izać na propuh i svježi zrak il se utoplit.. nekako mi ova druga varijanta milija
Utoplit se na svježem zraku ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ajde Bazo, Jagodo... - Page 6 Empty Re: Ajde Bazo, Jagodo...

Postaj  pizda 09.12.12 23:56

kišna glista je napisao/la:
Btw je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

samo da dam ispričnicu... sad je pravo vrijeme za jebat me uzduž i poprijeko, nemam snage za branit se...bokte, oči mi iscurile, kišem ko blesava a izgleda da me i neki tempričr uvatio... čitam tamo pizdu i darlu šta treba napravit, jel izać na propuh i svježi zrak il se utoplit.. nekako mi ova druga varijanta milija
auklinac, pa tebe to ne popušta... Ajde Bazo, Jagodo... - Page 6 2329918616

kakav crni propuh, ne slušaj ih... pomaže tuširanje mlakom vodom (ne ledenom, mlačnom)... i hladan oblog na čelo... ako se preznojiš odmah se presvuci u suhu robu da ne pokupiš i upalu pluća...

danas sam konačno izribala onaj hren ... možda sam pogriješila...trebala sam ga upotrijebit umjesto mrkvice ...eh da sam znala da se rom mel opet neće pojavit Ajde Bazo, Jagodo... - Page 6 3111943984 ...nije još tako grozno al teško gledati u ekran i pratiti šta pišete

kakav propuh jebate, propuh te dokosuri i po ljetu. Ugodno topla soba, normalno pokrivena na krevetu i to je to. Ne stavljat pet deka, pet potkosulja i te pizdarije.
Propolisa na zlicu secera jedno dvaput dnevno i to garantira brz oporavak...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Ajde Bazo, Jagodo... - Page 6 Empty Re: Ajde Bazo, Jagodo...

Postaj  Gost 10.12.12 0:09

ja ne znam kakve su to price o propuhu... ja perem kosu svaki dan i u po zime idem na poso mokre glave i nikad mi nis nije bilo looooool Ajde Bazo, Jagodo... - Page 6 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ajde Bazo, Jagodo... - Page 6 Empty Re: Ajde Bazo, Jagodo...

Postaj  Gost 10.12.12 1:16

pizda je napisao/la:
dromsin je napisao/la:Nočas sam pročitala tu temu na Kultnom i Eskov a i Urbičin komentar i bilo mi je baš nekak nelagodno. Prvo vidim da nas Esko uredno prati kaj pišemo, neka prati, ne smeta me. Onda mi u oko upadne Urbin komentar da ima još traume od naših odlazaka. Bit će da je zaboravila da je upravo ona kriva za moj odlazak.
Čim je Pipi otvorio temu dođite, javite se, pišite došlo mi je da mu uvalim jednu trisku a možda i dvije. Znala sam kak će se reagirati preko plota.
Pipi ne zovi, ne moli , ko voli nek izvoli.

treba razlikovati ponos i tastinu, ljudi to cesto ne raspoznaju. Moi ponos nije narusit time sto sam ponovo pozvao Bazu i Jagodu da pisu i ovdje. Naglasavam, da pisu i ovdje, jer ih nisam imao namjeru "vrbovati" kako to neki tamo tumace:). Pozvao sam ih zato jer smatram da vrijede i kao ljudi i kao forumasi. To kod mene ne ide uzrocno posljedicno pa da mi budu vrijedni samo oni kojima sam po volji. S druge strane, nema nikakvog opravdanja da i ovdje ne svrate napisati po koji post. Niko ih nije tjerao, ucjenjivao, vrijedjao i sl. tj. nisu imali tretman kao ja i neki drugi na Paranoja forumu. Znaci, neki cudan inat je u pitanju , uz to Jagoda si je zacrtala ulogu majke Tereze sto smatram pogresnim obzirom na objekt njenog angazmana. Ali, sad barem nema nedoumica, postojala je mogucnost da su neku moju zajebanciju pogresno shvatile. Vidim da to nije u pitanju i ok, vise nismo virtualni prijatelji:), nes ti stete...
Sto se triski tice, napusi se ti meni kurca jednom a mos i dva puta, os pored plota ili preko plota i to po onoj narodnoj "Dromsicu iza plota, jebu tri pilota"...
ovo ti je najbolji dio posta Ajde Bazo, Jagodo... - Page 6 3575220796 Ajde Bazo, Jagodo... - Page 6 3575220796 Ajde Bazo, Jagodo... - Page 6 3575220796 Ajde Bazo, Jagodo... - Page 6 3575220796 Ajde Bazo, Jagodo... - Page 6 3575220796 Ajde Bazo, Jagodo... - Page 6 3575220796 Ajde Bazo, Jagodo... - Page 6 3575220796 Ajde Bazo, Jagodo... - Page 6 3003408243

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ajde Bazo, Jagodo... - Page 6 Empty Re: Ajde Bazo, Jagodo...

Postaj  Gost 10.12.12 6:02

Urbi, nisam ni mislila da imaš traume od mog odlaska. Moš mislit kak netko dobiva traume zato kaj je netko otišel, pa bio to Pisda ili Bitve.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ajde Bazo, Jagodo... - Page 6 Empty Re: Ajde Bazo, Jagodo...

Postaj  Gost 10.12.12 6:06

ja dobiam. kocim se.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ajde Bazo, Jagodo... - Page 6 Empty Re: Ajde Bazo, Jagodo...

Postaj  pizda 10.12.12 8:51

sara je napisao/la:ja ne znam kakve su to price o propuhu... ja perem kosu svaki dan i u po zime idem na poso mokre glave i nikad mi nis nije bilo looooool Ajde Bazo, Jagodo... - Page 6 1619348112

otvori dva prozora koji su usmjeriti jedan nasuprot drugom pa setaj onuda. Ne moras bit mokra, mos i suha.
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Ajde Bazo, Jagodo... - Page 6 Empty Re: Ajde Bazo, Jagodo...

Postaj  pizda 10.12.12 8:55

dromsin je napisao/la:Urbi, nisam ni mislila da imaš traume od mog odlaska. Moš mislit kak netko dobiva traume zato kaj je netko otišel, pa bio to Pisda ili Bitve.

Urbica djeluje po onoj "ne dirajte mi moje igracke", sve ostalo je nevazno...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Ajde Bazo, Jagodo... - Page 6 Empty Re: Ajde Bazo, Jagodo...

Postaj  Gost 10.12.12 9:01

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Btw je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

samo da dam ispričnicu... sad je pravo vrijeme za jebat me uzduž i poprijeko, nemam snage za branit se...bokte, oči mi iscurile, kišem ko blesava a izgleda da me i neki tempričr uvatio... čitam tamo pizdu i darlu šta treba napravit, jel izać na propuh i svježi zrak il se utoplit.. nekako mi ova druga varijanta milija
auklinac, pa tebe to ne popušta... Ajde Bazo, Jagodo... - Page 6 2329918616

kakav crni propuh, ne slušaj ih... pomaže tuširanje mlakom vodom (ne ledenom, mlačnom)... i hladan oblog na čelo... ako se preznojiš odmah se presvuci u suhu robu da ne pokupiš i upalu pluća...

danas sam konačno izribala onaj hren ... možda sam pogriješila...trebala sam ga upotrijebit umjesto mrkvice ...eh da sam znala da se rom mel opet neće pojavit Ajde Bazo, Jagodo... - Page 6 3111943984 ...nije još tako grozno al teško gledati u ekran i pratiti šta pišete

kakav propuh jebate, propuh te dokosuri i po ljetu. Ugodno topla soba, normalno pokrivena na krevetu i to je to. Ne stavljat pet deka, pet potkosulja i te pizdarije.
Propolisa na zlicu secera jedno dvaput dnevno i to garantira brz oporavak...
javascript:emoticonp('Ajde Bazo, Jagodo... - Page 6 3111943984')

propolis imam u spreju i guštam se dok mi se hren ne upaca dovoljno ... nego, jebote, sad si se pojavijo ? di si bio dok sam te čekala kraj čkamina ... tamo sam se pravo osramotila zbog tebe al te poponja prokazao za porciju ćevapa Ajde Bazo, Jagodo... - Page 6 3111943984 ...a nije me sredio propuh nego jak vjetar i pljuskovi u petak ...bokte, pokisla sam do kože nekoliko puta tokom dana i sušila se u hodu ne na propuhu nego na vjetrušini a nemreš kišobran otvorit ....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ajde Bazo, Jagodo... - Page 6 Empty Re: Ajde Bazo, Jagodo...

Postaj  pizda 10.12.12 9:07

kišna glista je napisao/la:

propolis imam u spreju i guštam se dok mi se hren ne upaca dovoljno ... nego, jebote, sad si se pojavijo ? di si bio dok sam te čekala kraj čkamina ... tamo sam se pravo osramotila zbog tebe al te poponja prokazao za porciju ćevapa Ajde Bazo, Jagodo... - Page 6 3111943984 ...a nije me sredio propuh nego jak vjetar i pljuskovi u petak ...bokte, pokisla sam do kože nekoliko puta tokom dana i sušila se u hodu ne na propuhu nego na vjetrušini a nemreš kišobran otvorit ....

mene sredijo propuh i taman kad krenula prehlada, dva dana bez grijanja u uredu, onda pokisao do kuce i nema sta nema, sve najednom. Plus sto nemam centralnog pa je sve vise manje pohladno, da ne kazem, ledeno... Ako nista drugo, uzeo sam kuru antibijotika nakon 15 godina. Nije lose svako toliko malo tretirati raznorazne upale...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Ajde Bazo, Jagodo... - Page 6 Empty Re: Ajde Bazo, Jagodo...

Postaj  Gost 10.12.12 9:20

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

propolis imam u spreju i guštam se dok mi se hren ne upaca dovoljno ... nego, jebote, sad si se pojavijo ? di si bio dok sam te čekala kraj čkamina ... tamo sam se pravo osramotila zbog tebe al te poponja prokazao za porciju ćevapa Ajde Bazo, Jagodo... - Page 6 3111943984 ...a nije me sredio propuh nego jak vjetar i pljuskovi u petak ...bokte, pokisla sam do kože nekoliko puta tokom dana i sušila se u hodu ne na propuhu nego na vjetrušini a nemreš kišobran otvorit ....

mene sredijo propuh i taman kad krenula prehlada, dva dana bez grijanja u uredu, onda pokisao do kuce i nema sta nema, sve najednom. Plus sto nemam centralnog pa je sve vise manje pohladno, da ne kazem, ledeno... Ako nista drugo, uzeo sam kuru antibijotika nakon 15 godina. Nije lose svako toliko malo tretirati raznorazne upale...

ma dobro, nisam ti ja još za antibiotike... još sam mlada i imunitet mi se tek gradi Ajde Bazo, Jagodo... - Page 6 1658420748 ... di ću ga sad skršiti antibioticima .... ja to zimi samo pojačam doze kurkume i đumbira u prehrani i jače upale me zaobiđu ... a prehlada će proći... samo mi nos i oči malo ko nijagarini vodopadi ...sramota me izlaziti van na šta ličim Ajde Bazo, Jagodo... - Page 6 1523192931
a centralno grijanje je najgore za ubit imunitet... još ako imaš podno i zidno i stropno, onda najbolje da više ni ne izlaziš van iz umjetno stvorene klime... ubit će te obična priroda a cirkulaciju si dovedeš na nulu, sjebeš si metabolizam do kraja .... kolegica mi ugradila sve to u kuću i sad stalno šmrče ... mene mora dobrano zalit i kiša i vjetar propuhati da me obori i to na kratko ... al bar imam izgovor da ne moram raditi ... samo su večeri malo zajebani kad počnem kuriti ... al mislim da sam i to sinoć pregrmila i da je kraj

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ajde Bazo, Jagodo... - Page 6 Empty Re: Ajde Bazo, Jagodo...

Postaj  pizda 10.12.12 9:27

kišna glista je napisao/la:

ma dobro, nisam ti ja još za antibiotike... još sam mlada i imunitet mi se tek gradi Ajde Bazo, Jagodo... - Page 6 1658420748 ... di ću ga sad skršiti antibioticima .... ja to zimi samo pojačam doze kurkume i đumbira u prehrani i jače upale me zaobiđu ... a prehlada će proći... samo mi nos i oči malo ko nijagarini vodopadi ...sramota me izlaziti van na šta ličim Ajde Bazo, Jagodo... - Page 6 1523192931
a centralno grijanje je najgore za ubit imunitet... još ako imaš podno i zidno i stropno, onda najbolje da više ni ne izlaziš van iz umjetno stvorene klime... ubit će te obična priroda a cirkulaciju si dovedeš na nulu, sjebeš si metabolizam do kraja .... kolegica mi ugradila sve to u kuću i sad stalno šmrče ... mene mora dobrano zalit i kiša i vjetar propuhati da me obori i to na kratko ... al bar imam izgovor da ne moram raditi ... samo su večeri malo zajebani kad počnem kuriti ... al mislim da sam i to sinoć pregrmila i da je kraj

jebatga, kad sinusi pocnu nabijat nema druge a sto se grijanja tice jebes ti to, nije bas ugodno boravit u hladnim prostoriama. Uz to, isti vrag ti je, grijes dnevni boravak i onda odes u sobu i smrznes se. Isto ko i kad izdajes vani samo sto vani rjedje izadjes nego li iz sobe u sobu. Nisam nikad volio centralno ali sad znam zavidit ljudima koi ga imaju...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Ajde Bazo, Jagodo... - Page 6 Empty Re: Ajde Bazo, Jagodo...

Postaj  Gost 10.12.12 9:32

pizda je napisao/la:
jebatga, kad sinusi pocnu nabijat nema druge a sto se grijanja tice jebes ti to, nije bas ugodno boravit u hladnim prostoriama. Uz to, isti vrag ti je, grijes dnevni boravak i onda odes u sobu i smrznes se. Isto ko i kad izdajes vani samo sto vani rjedje izadjes nego li iz sobe u sobu. Nisam nikad volio centralno ali sad znam zavidit ljudima koi ga imaju...

pa nisam mislila da je super boraviti u hladnim prostorijama...nezdravo je iz hladnog naglo ulaziti u toplo a to se događa u stanovima sa centralnim...stalno je toplo i nema laganijih prelaza... ja grijem na drva al imam centralno i nikada ne bih to mijenjala.... kad uđem u kuću ionako sam zagrijana od kretanja i ne ulazim u kuću u kojoj će me zapahnuti vrućina .... taman dok naložim vatru i dok ne krene centralno i tijelo mi se ohladi ... najgori su ti nagli prelazi... i po ljeti i po zimi...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ajde Bazo, Jagodo... - Page 6 Empty Re: Ajde Bazo, Jagodo...

Postaj  pizda 10.12.12 9:36

kišna glista je napisao/la:

pa nisam mislila da je super boraviti u hladnim prostorijama...nezdravo je iz hladnog naglo ulaziti u toplo a to se događa u stanovima sa centralnim......

Ajde Bazo, Jagodo... - Page 6 684758713 jos cesce se dogadja u stanovima/kucama bez centralnog. Ides iz dnevnog u kupaonu, smrznes se. Ides u sobu, smrznes se, ides vrsiti neku od nuzdi, smrznes se i onda jos izadje i van i smrznes se. Pa dopizdi jebote...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Ajde Bazo, Jagodo... - Page 6 Empty Re: Ajde Bazo, Jagodo...

Postaj  Gost 10.12.12 9:40

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

pa nisam mislila da je super boraviti u hladnim prostorijama...nezdravo je iz hladnog naglo ulaziti u toplo a to se događa u stanovima sa centralnim......

Ajde Bazo, Jagodo... - Page 6 684758713 jos cesce se dogadja u stanovima/kucama bez centralnog. Ides iz dnevnog u kupaonu, smrznes se. Ides u sobu, smrznes se, ides vrsiti neku od nuzdi, smrznes se i onda jos izadje i van i smrznes se. Pa dopizdi jebote...

jebga, kod mene se cijela kuća grije, nikada nije po zimi toliko toplo da mogu u kratkim rukavima hodati al su sve prostorije nekako ravnomjerno tople... al znam šta misliš... to je kod ovih koji griju na drva samo jednu prostoriju pa u toj prostoriji pakao a u ostalim ledenice vise sa lustera...još ako je kuća napravljena od letwitza il opeke bez izolacije još gore...kod mene zidovi akumuliraju pa nikad nema nekog prevelikog prelaza ... tako mi je bilo kod roditelja kad sam bila mala.... bokte, samo se sjetim muke ako sam po noći morala na wc ..vječito sam hodala zamotana u deku ko viking

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ajde Bazo, Jagodo... - Page 6 Empty Re: Ajde Bazo, Jagodo...

Postaj  proba 10.12.12 10:24

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

pa nisam mislila da je super boraviti u hladnim prostorijama...nezdravo je iz hladnog naglo ulaziti u toplo a to se događa u stanovima sa centralnim......

Ajde Bazo, Jagodo... - Page 6 684758713 jos cesce se dogadja u stanovima/kucama bez centralnog. Ides iz dnevnog u kupaonu, smrznes se. Ides u sobu, smrznes se, ides vrsiti neku od nuzdi, smrznes se i onda jos izadje i van i smrznes se. Pa dopizdi jebote...

jebga, kod mene se cijela kuća grije, nikada nije po zimi toliko toplo da mogu u kratkim rukavima hodati al su sve prostorije nekako ravnomjerno tople... al znam šta misliš... to je kod ovih koji griju na drva samo jednu prostoriju pa u toj prostoriji pakao a u ostalim ledenice vise sa lustera...još ako je kuća napravljena od letwitza il opeke bez izolacije još gore...kod mene zidovi akumuliraju pa nikad nema nekog prevelikog prelaza ... tako mi je bilo kod roditelja kad sam bila mala.... bokte, samo se sjetim muke ako sam po noći morala na wc ..vječito sam hodala zamotana u deku ko viking


kako to majkumu , pa sve je rađeno po JUSU , baš me čudi da imate problema

kodmene je neki češki šparet i nema problema nikakvi

vi taj problem morate prosljedit na centralni komitet , ito prije izbora , da drugovi naprave izborni program
proba
proba

Broj postova : 1119
Join date : 23.09.2012

[Vrh] Go down

Ajde Bazo, Jagodo... - Page 6 Empty Re: Ajde Bazo, Jagodo...

Postaj  Gost 10.12.12 19:21

besposlenpop je napisao/la:
Btw je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
Btw je napisao/la:

di je onaj smajlić samoranitćuse?
može i ovaj

Ajde Bazo, Jagodo... - Page 6 154fs232528
Sadbute me yebali ko Glistu? Ajde Bazo, Jagodo... - Page 6 3384354616

ovisi jesi li izdržljiv ko ona Ajde Bazo, Jagodo... - Page 6 3776795594
Pa ne mislim pilit od nicka do nicka ... bez contexta mi je teško procijenit ko je to mogel napisat, a s druge strane - ne vidim zakai kriti? Ajde Bazo, Jagodo... - Page 6 1643005582

pa crni pope, zbog te rečenice si TI na onim kultnima otvorio temu "Darla", esko je skoro zatukao pipija, a ja napustila rodnu grudu... Ajde Bazo, Jagodo... - Page 6 957247240

fakat ne mogu vjerovati da tako loše pamtiš... Ajde Bazo, Jagodo... - Page 6 1425538829

uopće se ne čudim da ti mene ne kužiš, tj. pogrešno čitaš... ja zayebanciju uglavnom vežem na događaje iz prošlosti, a ti si u apsolutnoj sadašnjosti, čak bez naznaka da je prošlost uopće postojala... Ajde Bazo, Jagodo... - Page 6 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ajde Bazo, Jagodo... - Page 6 Empty Re: Ajde Bazo, Jagodo...

Postaj  Gost 10.12.12 19:28

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
jebatga, kad sinusi pocnu nabijat nema druge a sto se grijanja tice jebes ti to, nije bas ugodno boravit u hladnim prostoriama. Uz to, isti vrag ti je, grijes dnevni boravak i onda odes u sobu i smrznes se. Isto ko i kad izdajes vani samo sto vani rjedje izadjes nego li iz sobe u sobu. Nisam nikad volio centralno ali sad znam zavidit ljudima koi ga imaju...

pa nisam mislila da je super boraviti u hladnim prostorijama...nezdravo je iz hladnog naglo ulaziti u toplo a to se događa u stanovima sa centralnim...stalno je toplo i nema laganijih prelaza... ja grijem na drva al imam centralno i nikada ne bih to mijenjala.... kad uđem u kuću ionako sam zagrijana od kretanja i ne ulazim u kuću u kojoj će me zapahnuti vrućina .... taman dok naložim vatru i dok ne krene centralno i tijelo mi se ohladi ... najgori su ti nagli prelazi... i po ljeti i po zimi...

pa i centralno se da regulirati... kad nisi doma smanjiš, kad dođeš doma pojačaš...
sve pet, vatricu je lijepo gledati (i sama sam franček piromanček) ali je komocija centralnog grijanja neprocjenjiva

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ajde Bazo, Jagodo... - Page 6 Empty Re: Ajde Bazo, Jagodo...

Postaj  taja 10.12.12 21:04

Čini se da će i mene neka viroza... Ajde Bazo, Jagodo... - Page 6 957247240 a nisam bila bolesna godinama.
Temperatura 37, nije strašno ali moglo bi biti. Jeza me drži a glava gori
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Ajde Bazo, Jagodo... - Page 6 Empty Re: Ajde Bazo, Jagodo...

Postaj  Gost 10.12.12 21:05

taja je napisao/la:Čini se da će i mene neka viroza... Ajde Bazo, Jagodo... - Page 6 957247240 a nisam bila bolesna godinama.
Temperatura 37, nije strašno ali moglo bi biti. Jeza me drži a glava gori

drž se tajo...drž se hrena ... sve probala al dok se nisam našmrkala hrena, ništa nije pomagalo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ajde Bazo, Jagodo... - Page 6 Empty Re: Ajde Bazo, Jagodo...

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 6 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.