kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ajde Bazo, Jagodo...

Stranica 3 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Ajde Bazo, Jagodo... - Page 3 Empty Re: Ajde Bazo, Jagodo...

Postaj  clandestino 09.12.12 18:21

Neki ljudi me nikako ne pustaju na miru nego me cjevce i na daljinu. Jebo vas bog blesave, dajte pustite me dok nisam nekome noge polomio. Kako me samo pijavicarite, evo cijeli dan mi nije dobro. Odjebite od mene. Evo, obrazujte se stoko sitnoga zuba. Kad nesto naucite u vasim bijednim zivotima javite mi se. Do tada mi nemamo sto razgovarati. Ne pricam sa onima koji su ispod mog nivoa. A ti pizdo, picku cu ti cetnicku razbiti, samo se jos jednom javi.
Mental vampire

Alternate terms
The term psychic vampire is sometimes abbreviated psy-vamp (or psi-vamp). Alternate terms for these entities includeenergy vampire, energy predator, energy parasite, and energivore, as well as psionic vampire, pranic vampire, andempathic vampire.
Terms used to describe the substance or essence that psychic vampires take or receive from others include: energy,[1]qi (or ch'i), life force, prana,[1] and vitality.
[edit]Emotional vampires
American author Albert Bernstein uses the phrase "emotional vampire" for people with various personality disorders who are often considered to drain emotional energy from others.[4][5][6]
[edit]Energy vampires
The term "energy vampire" is also used metaphorically to refer to people whose influence leaves a person feeling exhausted, unfocused, and depressed, without ascribing the phenomenon to psychic interference. [7][8]
Dion Fortune wrote of psychic parasitism in relation to vampirism as early as 1930 in her book, Psychic Self-Defense.[9][10] Fortune considered psychic vampirism a combination of psychic and psychological pathology, and distinguished between what she considered to be true psychic vampirism and mental conditions that produce similar symptoms. For the latter, she named folie à deux and similar phenomena.
The term "psychic vampire" was popularized in the 1960s by Anton LaVey and his Church of Satan. LaVey wrote on the topic in his book, The Satanic Bible, and claimed to have coined the term.[2] LaVey used psychic vampire to mean a spiritually or emotionally weak person who drains vital energy from other people, or a paranormal entity within such a person, allowing the psychic draining of energy from other people. Adam Parfrey likewise attributed the term to LaVey in an introduction to The Devil's Notebook.[11]
The terms "energy vampire" and "psychic vampire" have been used as synonyms in Russia since the fall of the Soviet Union as part of an occult revival.[12]
[edit]Role in modern vampire subculture
The theme of the psychic vampire has been a focus within modern vampire subculture. The way that the subculture has manipulated the image of the psychic vampire has been investigated by researchers such as Mark Benecke[13] and A. Asbjorn Jon.[14] Jon has noted that, like the traditional psychic vampires, those of vampire subculture believe that they 'prey upon life-force or 'pranic' energy'.[14]
[edit]Sexual vampires
A related form of psychic vampirism is known as sexual vampirism, where one is said to be able to feed off sexual energy.[15]
clandestino
clandestino

Broj postova : 39
Join date : 30.11.2012

[Vrh] Go down

Ajde Bazo, Jagodo... - Page 3 Empty Re: Ajde Bazo, Jagodo...

Postaj  Lena 09.12.12 18:26

a vidi ovog duplića...kuš !!! Ajde Bazo, Jagodo... - Page 3 1523192931
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Ajde Bazo, Jagodo... - Page 3 Empty Re: Ajde Bazo, Jagodo...

Postaj  orion 09.12.12 19:01

otvorijo altera pa nam pejsta englezicu Ajde Bazo, Jagodo... - Page 3 3827417775 ...to je sigurno pop Ajde Bazo, Jagodo... - Page 3 340181368
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Ajde Bazo, Jagodo... - Page 3 Empty Re: Ajde Bazo, Jagodo...

Postaj  Gost 09.12.12 19:39

Btw je napisao/la:

ova izjava s turistima ti je pravi biser... ako netko zna odbaciti i doslovce se posrati na ljude koji su bili više nego korektni do njega, onda si to svakako ti... tu ne mislim na sebe, nego na orion i babana...





pročitala to o turistima i dvostrukom moralu pa ovim putem molim esca da na svom primjeru pokaže kako se pravi domaćin treba i ima ponašati ...bože, a ja mislila da je taj čovjek inteligentan...esco, povlačim riječ, nisi ti inteligentan ni po kojoj klasifikaciji inteligencije ...ti si jednostavno glup

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ajde Bazo, Jagodo... - Page 3 Empty Re: Ajde Bazo, Jagodo...

Postaj  darla 09.12.12 20:05

Lena je napisao/la:a vidi ovog duplića...kuš !!! Ajde Bazo, Jagodo... - Page 3 1523192931

Duplic je do jaja, odvalila sam Ajde Bazo, Jagodo... - Page 3 3114667799

_________________
Di smo da smo! NAYEBASMO?!
darla
darla

Broj postova : 2800
Join date : 25.09.2012

[Vrh] Go down

Ajde Bazo, Jagodo... - Page 3 Empty Re: Ajde Bazo, Jagodo...

Postaj  darla 09.12.12 20:29

kišna glista je napisao/la:
Btw je napisao/la:

ova izjava s turistima ti je pravi biser... ako netko zna odbaciti i doslovce se posrati na ljude koji su bili više nego korektni do njega, onda si to svakako ti... tu ne mislim na sebe, nego na orion i babana...





pročitala to o turistima i dvostrukom moralu pa ovim putem molim esca da na svom primjeru pokaže kako se pravi domaćin treba i ima ponašati ...bože, a ja mislila da je taj čovjek inteligentan...esco, povlačim riječ, nisi ti inteligentan ni po kojoj klasifikaciji inteligencije ...ti si jednostavno glup

Nije on glup, godinama je naucio kako se hraniti na drugim ljudima, a prikazivati to obrnuto, kao da se drugi hrane na njemu, za biti parazit godinama, ne mozes nikako biti glup. Tema koju je otvorio je eklatantni primjer, fali pijavici hrane, to je sve. Ukratko nije on glup, on je samo jedno malo mizerno beskarakterno smece, koje koristi to sto ljudi imaju ljudskosti, pa ne zele doprinositi megagigagalakticnom pucanju po savovima, naseg el comandantea. Medjutim sreca ima kucaka, koje to mogu napraviti mirne savjesti, samo sve u svoje vrijeme, trenutno se ima pametnijeg posla, ali doci ce dan. Ajde Djagoda sad malo glad, glad po glavi sirotog Esca, svi ga jadnog napali, jadni mali bespomocni crvic. Inace Djagoda, razumijem spiku ne udaranja kad svi drugi udaraju, samo nemoj jebote iste pateticne fore pasivne agresije kao el comandante, ono tipa kad govoris kako ce ti ljudi reci da si ovo ili ono, pa ih dovodis u situaciju da govore, ne Djagoda, o Djagoda, ne mislimo mi o tebi to sto si napisala, nego samo ponavljaj ko mantru ono sto si jednom iskreno napisala: "Ostajem i jedem govna". To je puno postenije.

_________________
Di smo da smo! NAYEBASMO?!
darla
darla

Broj postova : 2800
Join date : 25.09.2012

[Vrh] Go down

Ajde Bazo, Jagodo... - Page 3 Empty Re: Ajde Bazo, Jagodo...

Postaj  Gost 09.12.12 20:53

pizda je napisao/la:"pozdrav pisdi..i bitvi...dajte ljudi ne pravite sada slucaj po enti put

bitve ne nameci mi osjecaj krivnje ... to upravo radite i ti i pisda ..kog kurca me ne ostavite na miru

ima
vas tamo barem petnaest..pisite jedni o drugima,imate materijala koliko
hocete..ne razumijem sta svako malo morate potencirati jagodu..i na taj
nacin stvareate kod drugih forumasa onaj osjecaj..
pa koji je kurac a jagoda

i
ne morate me pozivati..ja ako odlucim doci..doci cu i bez vaseg poziva i
bez bitvinih tocaka obajasnjavnja po tockama 1.2.3... Ajde Bazo, Jagodo... - Page 3 364988687"

e os kurac Ajde Bazo, Jagodo... - Page 3 1523192931. Pa koi kurac je ta Jagoda, sta si ona zamislja?
urbice...
točke 1.2.3 nisu bile tebi upućene...
tvoj osjećaj krivnje? zar ima razloga za takav osjećaj?
pozivi... ne brini neće se ponoviti... od mene nikad više
dolazak... od volje ti...
the end

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ajde Bazo, Jagodo... - Page 3 Empty Re: Ajde Bazo, Jagodo...

Postaj  darla 09.12.12 21:01

Ma kurac the end, nu el comandantea na temi Jezik zidova, veli el comandante naucno da ako nemos izbjeci da te sve zivo trigerira na destruktivnost, da onda treba strucna pomoc, ma mojne me jebati Ajde Bazo, Jagodo... - Page 3 3114667799

Super su mi ta samoegzoricranja, to sam uvijek obozavala, izaseres se ko foka, a onda posredno posipanje pepelom ... e pa el comandante you are in luck, ova stersorica ne ide nikuda Ajde Bazo, Jagodo... - Page 3 1523192931


Zadnja promjena: darla; 09.12.12 21:01; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : uvijek isti disleksija)

_________________
Di smo da smo! NAYEBASMO?!
darla
darla

Broj postova : 2800
Join date : 25.09.2012

[Vrh] Go down

Ajde Bazo, Jagodo... - Page 3 Empty Re: Ajde Bazo, Jagodo...

Postaj  Gost 09.12.12 21:07

darla je napisao/la:Ma kurac the end, nu el comandantea na temi Jezik zidova, veli el comandante naucno da ako nemos izbjeci da te sve zivo trigerira na destruktivnost, da onda treba strucna pomoc, ma mojne me jebati Ajde Bazo, Jagodo... - Page 3 3114667799

Super su mi ta samoegzoricranja, to sam uvijek obozavala, izaseres se ko foka, a onda posredno posipanje pepelom ... e pa el comandante you are in luck, ova stersorica ne ide nikuda Ajde Bazo, Jagodo... - Page 3 1523192931

nemam danas više snage čitati pizdarije pa ću preskočiti štekat kultnog foruma... Ajde Bazo, Jagodo... - Page 3 3032622154
ionako je tvoj izvještaj zanimljiviji od originala Ajde Bazo, Jagodo... - Page 3 171927698

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ajde Bazo, Jagodo... - Page 3 Empty Re: Ajde Bazo, Jagodo...

Postaj  darla 09.12.12 21:14

Btw je napisao/la:

nemam danas više snage čitati pizdarije pa ću preskočiti štekat kultnog foruma... Ajde Bazo, Jagodo... - Page 3 3032622154
ionako je tvoj izvještaj zanimljiviji od originala Ajde Bazo, Jagodo... - Page 3 171927698

Ma meni fora skroz, obozavam kad se ljudi sami sebi poseru u usta, je zla sam Ajde Bazo, Jagodo... - Page 3 1523192931 Ajde Bazo, Jagodo... - Page 3 1367709913

_________________
Di smo da smo! NAYEBASMO?!
darla
darla

Broj postova : 2800
Join date : 25.09.2012

[Vrh] Go down

Ajde Bazo, Jagodo... - Page 3 Empty Re: Ajde Bazo, Jagodo...

Postaj  Gost 09.12.12 21:17

darla je napisao/la:
Btw je napisao/la:

nemam danas više snage čitati pizdarije pa ću preskočiti štekat kultnog foruma... Ajde Bazo, Jagodo... - Page 3 3032622154
ionako je tvoj izvještaj zanimljiviji od originala Ajde Bazo, Jagodo... - Page 3 171927698

Ma meni fora skroz, obozavam kad se ljudi sami sebi poseru u usta, je zla sam Ajde Bazo, Jagodo... - Page 3 1523192931 Ajde Bazo, Jagodo... - Page 3 1367709913

jesi, prava zlica pakosnica.. Ajde Bazo, Jagodo... - Page 3 1523192931
al to ionako nije ništa novo...u pravom društvu si, ne brini Ajde Bazo, Jagodo... - Page 3 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ajde Bazo, Jagodo... - Page 3 Empty Re: Ajde Bazo, Jagodo...

Postaj  clandestino 09.12.12 21:19

darla je napisao/la:
Lena je napisao/la:a vidi ovog duplića...kuš !!! Ajde Bazo, Jagodo... - Page 3 1523192931

Duplic je do jaja, odvalila sam Ajde Bazo, Jagodo... - Page 3 3114667799

Ti mi se ne obracaj. Sa tobom sam vec zavrsio onoga dana kad je Pizda preko mojih ledja isao tudjim kurcem gloginje mlatit. Odjebi ili cu ti takvu cusku zavaliti kad te vidim da neces k sebi nikada doci. Imas potencijala, ali kurcu ne znas kud bi s njime.
clandestino
clandestino

Broj postova : 39
Join date : 30.11.2012

[Vrh] Go down

Ajde Bazo, Jagodo... - Page 3 Empty Re: Ajde Bazo, Jagodo...

Postaj  darla 09.12.12 21:24

Btw je napisao/la:

jesi, prava zlica pakosnica.. Ajde Bazo, Jagodo... - Page 3 1523192931
al to ionako nije ništa novo...u pravom društvu si, ne brini Ajde Bazo, Jagodo... - Page 3 684758713

A kako necu biti kad sam u mraku Ajde Bazo, Jagodo... - Page 3 3114667799
Kako nije novo, do nedavno sam bila luconosa Ajde Bazo, Jagodo... - Page 3 1619348112

_________________
Di smo da smo! NAYEBASMO?!
darla
darla

Broj postova : 2800
Join date : 25.09.2012

[Vrh] Go down

Ajde Bazo, Jagodo... - Page 3 Empty Re: Ajde Bazo, Jagodo...

Postaj  darla 09.12.12 21:25

clandestino je napisao/la:

Ti mi se ne obracaj. Sa tobom sam vec zavrsio onoga dana kad je Pizda preko mojih ledja isao tudjim kurcem gloginje mlatit. Odjebi ili cu ti takvu cusku zavaliti kad te vidim da neces k sebi nikada doci. Imas potencijala, ali kurcu ne znas kud bi s njime.

Zidarsku? Ajde Bazo, Jagodo... - Page 3 1523192931

Kako ne znam, pa trosim ga na jebanje tebe u mozak, to mi je poslanje Ajde Bazo, Jagodo... - Page 3 2281111077

_________________
Di smo da smo! NAYEBASMO?!
darla
darla

Broj postova : 2800
Join date : 25.09.2012

[Vrh] Go down

Ajde Bazo, Jagodo... - Page 3 Empty Re: Ajde Bazo, Jagodo...

Postaj  Gost 09.12.12 21:27

hehe.. jos samo da se rom mel pojavi i to je to. darlice kako si ti? kod tebe vjerojatno pravo toplo na jugu. kod mene - jedan dan mrzne i snijeg a drugi dan kratki rukavi.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ajde Bazo, Jagodo... - Page 3 Empty Re: Ajde Bazo, Jagodo...

Postaj  darla 09.12.12 21:29

sara je napisao/la:hehe.. jos samo da se rom mel pojavi i to je to. darlice kako si ti? kod tebe vjerojatno pravo toplo na jugu. kod mene - jedan dan mrzne i snijeg a drugi dan kratki rukavi.

Hej sarita, bome kod mene ti poprave zima, dere bura ... ja sam ti dobro, kako si mi ti?

_________________
Di smo da smo! NAYEBASMO?!
darla
darla

Broj postova : 2800
Join date : 25.09.2012

[Vrh] Go down

Ajde Bazo, Jagodo... - Page 3 Empty Re: Ajde Bazo, Jagodo...

Postaj  Gost 09.12.12 21:32

darla je napisao/la:
Btw je napisao/la:

jesi, prava zlica pakosnica.. Ajde Bazo, Jagodo... - Page 3 1523192931
al to ionako nije ništa novo...u pravom društvu si, ne brini Ajde Bazo, Jagodo... - Page 3 684758713

A kako necu biti kad sam u mraku Ajde Bazo, Jagodo... - Page 3 3114667799
Kako nije novo, do nedavno sam bila luconosa Ajde Bazo, Jagodo... - Page 3 1619348112

pa i sad si samo ne svijetliš njome, nego je koristiš za svrhe po glavi stanovnika Ajde Bazo, Jagodo... - Page 3 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ajde Bazo, Jagodo... - Page 3 Empty Re: Ajde Bazo, Jagodo...

Postaj  Gost 09.12.12 21:34

darla, sve je za 5 ovodje. razmisljam o receptima za kolace.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ajde Bazo, Jagodo... - Page 3 Empty Re: Ajde Bazo, Jagodo...

Postaj  darla 09.12.12 21:41

Btw je napisao/la:

pa i sad si samo ne svijetliš njome, nego je koristiš za svrhe po glavi stanovnika Ajde Bazo, Jagodo... - Page 3 11484130

Odi u kurac, zapljuva se od smijeha Ajde Bazo, Jagodo... - Page 3 3114667799 , malo ti vise znacna ova recenica Ajde Bazo, Jagodo... - Page 3 1523192931

@ Sarita, koje ces kolace peci?

_________________
Di smo da smo! NAYEBASMO?!
darla
darla

Broj postova : 2800
Join date : 25.09.2012

[Vrh] Go down

Ajde Bazo, Jagodo... - Page 3 Empty Re: Ajde Bazo, Jagodo...

Postaj  Gost 09.12.12 21:50

nisam jos odlucila... mozda islere, pa madjaricu, sapice, baklavu, roscice sa orasima i sta ja znam...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ajde Bazo, Jagodo... - Page 3 Empty Re: Ajde Bazo, Jagodo...

Postaj  pizda 09.12.12 21:51

dromsin je napisao/la:Nočas sam pročitala tu temu na Kultnom i Eskov a i Urbičin komentar i bilo mi je baš nekak nelagodno. Prvo vidim da nas Esko uredno prati kaj pišemo, neka prati, ne smeta me. Onda mi u oko upadne Urbin komentar da ima još traume od naših odlazaka. Bit će da je zaboravila da je upravo ona kriva za moj odlazak.
Čim je Pipi otvorio temu dođite, javite se, pišite došlo mi je da mu uvalim jednu trisku a možda i dvije. Znala sam kak će se reagirati preko plota.
Pipi ne zovi, ne moli , ko voli nek izvoli.

treba razlikovati ponos i tastinu, ljudi to cesto ne raspoznaju. Moi ponos nije narusit time sto sam ponovo pozvao Bazu i Jagodu da pisu i ovdje. Naglasavam, da pisu i ovdje, jer ih nisam imao namjeru "vrbovati" kako to neki tamo tumace:). Pozvao sam ih zato jer smatram da vrijede i kao ljudi i kao forumasi. To kod mene ne ide uzrocno posljedicno pa da mi budu vrijedni samo oni kojima sam po volji. S druge strane, nema nikakvog opravdanja da i ovdje ne svrate napisati po koji post. Niko ih nije tjerao, ucjenjivao, vrijedjao i sl. tj. nisu imali tretman kao ja i neki drugi na Paranoja forumu. Znaci, neki cudan inat je u pitanju , uz to Jagoda si je zacrtala ulogu majke Tereze sto smatram pogresnim obzirom na objekt njenog angazmana. Ali, sad barem nema nedoumica, postojala je mogucnost da su neku moju zajebanciju pogresno shvatile. Vidim da to nije u pitanju i ok, vise nismo virtualni prijatelji:), nes ti stete...
Sto se triski tice, napusi se ti meni kurca jednom a mos i dva puta, os pored plota ili preko plota i to po onoj narodnoj "Dromsicu iza plota, jebu tri pilota"...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Ajde Bazo, Jagodo... - Page 3 Empty Re: Ajde Bazo, Jagodo...

Postaj  darla 09.12.12 21:52

sara je napisao/la:nisam jos odlucila... mozda islere, pa madjaricu, sapice, baklavu, roscice sa orasima i sta ja znam...

Bome si vrijedna, meni su domet kokos i rum kugle Ajde Bazo, Jagodo... - Page 3 1523192931

_________________
Di smo da smo! NAYEBASMO?!
darla
darla

Broj postova : 2800
Join date : 25.09.2012

[Vrh] Go down

Ajde Bazo, Jagodo... - Page 3 Empty Re: Ajde Bazo, Jagodo...

Postaj  pizda 09.12.12 21:53

Lena je napisao/la:pa da....tko hoće doći će i doći će tko neće - neće....neš ti....a i ako netko baš ima potrebu nekome ponešto napisati ima i mail...ne vidim nekih problema ako se hoće.....
dozvizdilo i bogu i vragu.... Ajde Bazo, Jagodo... - Page 3 1038950206

os rec da ti dosadijo novinarski posao?
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Ajde Bazo, Jagodo... - Page 3 Empty Re: Ajde Bazo, Jagodo...

Postaj  darla 09.12.12 21:54

pizda je napisao/la:

Ajde Bazo, Jagodo... - Page 3 225923490 Ajde Bazo, Jagodo... - Page 3 2281111077

_________________
Di smo da smo! NAYEBASMO?!
darla
darla

Broj postova : 2800
Join date : 25.09.2012

[Vrh] Go down

Ajde Bazo, Jagodo... - Page 3 Empty Re: Ajde Bazo, Jagodo...

Postaj  Gost 09.12.12 21:55

darla je napisao/la:
Btw je napisao/la:

pa i sad si samo ne svijetliš njome, nego je koristiš za svrhe po glavi stanovnika Ajde Bazo, Jagodo... - Page 3 11484130

Odi u kurac, zapljuva se od smijeha Ajde Bazo, Jagodo... - Page 3 3114667799 , malo ti vise znacna ova recenica Ajde Bazo, Jagodo... - Page 3 1523192931
naučila od jedne forumašice koja je imala dar napisati rečenicu koju se dešifriralo na dva foruma: "Ako mislite da ne vidim ono što mislim....." Ajde Bazo, Jagodo... - Page 3 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ajde Bazo, Jagodo... - Page 3 Empty Re: Ajde Bazo, Jagodo...

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.