kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ajde Bazo, Jagodo...

Stranica 2 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Ajde Bazo, Jagodo... - Page 2 Empty Re: Ajde Bazo, Jagodo...

Postaj  Gost 08.12.12 0:23

kišna glista je napisao/la:
...

božićni smajliji super, popov božićni avatar genijalan , još samo da ga stavi

...
Komu da ga stavim?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ajde Bazo, Jagodo... - Page 2 Empty Re: Ajde Bazo, Jagodo...

Postaj  Gost 08.12.12 9:02

perlice, urbice, đagodo...

ja sam dolazila tamo i kad sam bila zakrvita s eskom, stisla bih zube i logirala se da barem pozdravim tebe i ostale drage forumaše.... tebi je teško doći i pozdraviti ljude s kojima si pisala godinama... što hoćeš dokazati piČko tvrdoglava Ajde Bazo, Jagodo... - Page 2 4121402602

poy se yebat sa svojim "principima"...


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ajde Bazo, Jagodo... - Page 2 Empty Re: Ajde Bazo, Jagodo...

Postaj  Gost 08.12.12 9:14

besposlenpop je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
...

božićni smajliji super, popov božićni avatar genijalan , još samo da ga stavi

...
Komu da ga stavim?

pa onog sa slijom..bokte, nisi mijenjao avatar otkad sam se registrirala na nethaeru

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ajde Bazo, Jagodo... - Page 2 Empty Re: Ajde Bazo, Jagodo...

Postaj  Gost 08.12.12 12:31

Y...od viška glava ne boli Ajde Bazo, Jagodo... - Page 2 1250457128

Di je moja kapica umočnica? Ajde Bazo, Jagodo... - Page 2 2025377775

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ajde Bazo, Jagodo... - Page 2 Empty Re: Ajde Bazo, Jagodo...

Postaj  baaab 08.12.12 12:43

ljubitelj umočnice je napisao/la:Y...od viška glava ne boli Ajde Bazo, Jagodo... - Page 2 1250457128

Di je moja kapica umočnica? Ajde Bazo, Jagodo... - Page 2 2025377775

a da pogledaš "svoju" themu Ajde Bazo, Jagodo... - Page 2 3786514005

_________________
...napad chiwuawe je bio kratak i smrtonosan....
baaab
baaab

Broj postova : 792
Join date : 22.09.2012
Age : 59

[Vrh] Go down

Ajde Bazo, Jagodo... - Page 2 Empty Re: Ajde Bazo, Jagodo...

Postaj  orion 08.12.12 14:08

Btw je napisao/la:perlice, urbice, đagodo...

ja sam dolazila tamo i kad sam bila zakrvita s eskom, stisla bih zube i logirala se da barem pozdravim tebe i ostale drage forumaše.... tebi je teško doći i pozdraviti ljude s kojima si pisala godinama... što hoćeš dokazati piČko tvrdoglava Ajde Bazo, Jagodo... - Page 2 4121402602

poy se yebat sa svojim "principima"...


dabog da ju susjed ispred kućnog praga grudom snijega pogodijo ....

Ajde Bazo, Jagodo... - Page 2 123098195
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Ajde Bazo, Jagodo... - Page 2 Empty Re: Ajde Bazo, Jagodo...

Postaj  Gost 08.12.12 15:39

ljubitelj umočnice je napisao/la:Y...od viška glava ne boli Ajde Bazo, Jagodo... - Page 2 1250457128

Di je moja kapica umočnica? Ajde Bazo, Jagodo... - Page 2 2025377775
zima mi te gledat, ovako golog, oj sim Ajde Bazo, Jagodo... - Page 2 737234776 Ajde Bazo, Jagodo... - Page 2 1417595035 Ajde Bazo, Jagodo... - Page 2 3003408243

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ajde Bazo, Jagodo... - Page 2 Empty Re: Ajde Bazo, Jagodo...

Postaj  Gost 08.12.12 17:00

ja nekako ne razumijem zasto se neki ljute ako se otvaraju drugi forumi i ako ljudi ne pisu puno na nekim doticnim mjestima. zasto se to mora uzmati osobno. vidim da urbici to nekako nije pravo a zbilja ne bi trebalo biti razloga. moze se svugdje pisati. a baza ko baza, valjda to tako kod nje ide. meni je ok da pise ko god dje hoce i kako hoce i koliko hoce i sta hoce. ha ja... a ako nece, i to je ok

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ajde Bazo, Jagodo... - Page 2 Empty Re: Ajde Bazo, Jagodo...

Postaj  Gost 08.12.12 18:32

kišna glista je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
...

božićni smajliji super, popov božićni avatar genijalan , još samo da ga stavi

...
Komu da ga stavim?

pa onog sa slijom..bokte, nisi mijenjao avatar otkad sam se registrirala na nethaeru
Ooo, jesam, jesam!

Ajde Bazo, Jagodo... - Page 2 4TKMW7PJWGF4 i Ajde Bazo, Jagodo... - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcRizb56OPhsucbNDrWcTxnLHYTM9llZr-dr3H9EFpGPFxxomsA4iA

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ajde Bazo, Jagodo... - Page 2 Empty Re: Ajde Bazo, Jagodo...

Postaj  Gost 08.12.12 18:34

ti si imao onaj bajdevejčin avatar sa kamiondžinicom? šta ti bilo tada?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ajde Bazo, Jagodo... - Page 2 Empty Re: Ajde Bazo, Jagodo...

Postaj  taja 08.12.12 19:41

kišna glista je napisao/la:ti si imao onaj bajdevejčin avatar sa kamiondžinicom? šta ti bilo tada?

Valjda je tada bio u "dromsi" fazi.... Ajde Bazo, Jagodo... - Page 2 3111943984
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Ajde Bazo, Jagodo... - Page 2 Empty Re: Ajde Bazo, Jagodo...

Postaj  Gost 08.12.12 19:46

kišna glista je napisao/la:ti si imao onaj bajdevejčin avatar sa kamiondžinicom? šta ti bilo tada?
To je bila faza "Max, napuši se kurca" ... pa dok je dotična šoferčina gulila tjednodnevni ban, ja sam preuzel njezin av. Ajde Bazo, Jagodo... - Page 2 684758713
Naravno, nisam bil jedini (al jesam s njezinim avom). Ajde Bazo, Jagodo... - Page 2 2634474203

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ajde Bazo, Jagodo... - Page 2 Empty Re: Ajde Bazo, Jagodo...

Postaj  orion 08.12.12 19:47

sara je napisao/la:ja nekako ne razumijem zasto se neki ljute ako se otvaraju drugi forumi i ako ljudi ne pisu puno na nekim doticnim mjestima. zasto se to mora uzmati osobno. vidim da urbici to nekako nije pravo a zbilja ne bi trebalo biti razloga. moze se svugdje pisati. a baza ko baza, valjda to tako kod nje ide. meni je ok da pise ko god dje hoce i kako hoce i koliko hoce i sta hoce. ha ja... a ako nece, i to je ok

Ajde Bazo, Jagodo... - Page 2 309394051... šab rekli iz inata, inata, inata.....

svakom prema odabiru ....Ajde Bazo, Jagodo... - Page 2 1869404863

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Ajde Bazo, Jagodo... - Page 2 Empty Re: Ajde Bazo, Jagodo...

Postaj  Gost 08.12.12 21:52

besposlenpop je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:ti si imao onaj bajdevejčin avatar sa kamiondžinicom? šta ti bilo tada?
To je bila faza "Max, napuši se kurca" ... pa dok je dotična šoferčina gulila tjednodnevni ban, ja sam preuzel njezin av. Ajde Bazo, Jagodo... - Page 2 684758713
Naravno, nisam bil jedini (al jesam s njezinim avom). Ajde Bazo, Jagodo... - Page 2 2634474203

Ajde Bazo, Jagodo... - Page 2 1523192931
čoporativna podrška nepravedno baniranom baldricku... mensčini da je tad i taja bila banirata... ili se varam? Ajde Bazo, Jagodo... - Page 2 1523192931
a drugi je nastao kad te esko upržunio, a ti mu nisi telefonirao da bi htio van iz pržuna Ajde Bazo, Jagodo... - Page 2 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ajde Bazo, Jagodo... - Page 2 Empty Re: Ajde Bazo, Jagodo...

Postaj  pizda 08.12.12 22:47

Lena je napisao/la:a mogu ja i nadalje izvješčavat šta di kod kud....nijesam lijena

Ajde Bazo, Jagodo... - Page 2 1523192931 Ajde Bazo, Jagodo... - Page 2 1523192931 bez brige, takva novinarka uviek ima posla...Ajde Bazo, Jagodo... - Page 2 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Ajde Bazo, Jagodo... - Page 2 Empty Re: Ajde Bazo, Jagodo...

Postaj  pizda 08.12.12 22:53

orion je napisao/la:
sara je napisao/la:ja nekako ne razumijem zasto se neki ljute ako se otvaraju drugi forumi i ako ljudi ne pisu puno na nekim doticnim mjestima. zasto se to mora uzmati osobno. vidim da urbici to nekako nije pravo a zbilja ne bi trebalo biti razloga. moze se svugdje pisati. a baza ko baza, valjda to tako kod nje ide. meni je ok da pise ko god dje hoce i kako hoce i koliko hoce i sta hoce. ha ja... a ako nece, i to je ok

Ajde Bazo, Jagodo... - Page 2 309394051... šab rekli iz inata, inata, inata.....

svakom prema odabiru ....Ajde Bazo, Jagodo... - Page 2 1869404863

sad vidjeh da se rugadu, ponizavaju nas i sprdaju se a Esco je pak sve skupa prezentirao ko da oni koji ovdje svrate, ne mogu i tamo pisati ako zele. Nema kod njega "and", samo "or". Steta sto Urbica nije od rieci ali jebat ga, nek joj bog da zdravlja i dobrih komada:)...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Ajde Bazo, Jagodo... - Page 2 Empty Re: Ajde Bazo, Jagodo...

Postaj  pizda 09.12.12 0:31

kaze Jagoda da ostaje vierna Escu, ocito je zena zaboravila sto je demokracia. Pa niko i nije rekao da ga mora napustat, nema ovdje "or", moze i "and"Ajde Bazo, Jagodo... - Page 2 684758713 Rekla da ce doc pa je se podsjeca, posto ocito nece, ne mora. Ja probao, vise necu, ko sto rekoh, puno srece, zdravlja i komada:)...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Ajde Bazo, Jagodo... - Page 2 Empty Re: Ajde Bazo, Jagodo...

Postaj  Gost 09.12.12 13:08

vidim da je esko kao veliki protivnik kopiranja postova s onog foruma ovamo kopirao orionin post tamo i dao slijedeći komentar:

1. e ovako: nitko vas odavdje nije tjerao. ako se netko inati to ste vi ekipa sa kultnixa. vi ste kulnix forum napravili iz inata, inata, inata. drugog razloga ne vidim možda sam ja prestar pa su mi promakle mnoge zakulisne igrice, ali ako sam prestar nisam blesav.

2. dakako da svatko može ić di hoće, ja na ovom forumu nikoga ne držim nek svatko nađe mjesto i ekipu koja mu odgovara, ali vi se sa kultnixa stalno bavite nama ovdje na Kultnom forumu. jel vam to ne izgleda prebolesno?

3. vabite forumaše? nemaproblema, kao što rekoh iznad svatko nek si nađe mjesto i ekipu koja mu paše. sad je vrijeme "praštanja" ( koji cinizam i dvostruki moral ) pa zašto ne bi forumaši sad za blagdane odlazili na egzotične forume poput kultnixa gdje će novopridošle turiste dobro uzyebat uzduž i popravo i onda ih jednostavno šutnut nogom u dupe kad im više ne budu zanimljivi....


1. nisi prestar ali da imaš selektivno pamćenje imaš ga... tamo na svom forumu imaš temu mali noćni razgovori pa pročitaj i obnovi sjećanja što si nam TI tada savjetovao... ako ne znaš gdje je evo ti link http://kultni.forumcroatian.com/t795p90-mali-nocni-razgovori

2. ništa manje se ne bavimo tvojim forumom nego što se ti (i još par primjeraka) baviš kultnimx...dakle, pobolesni smo u jednakoj mjeri...

3. vabimo forumaše? Ajde Bazo, Jagodo... - Page 2 684758713 da, pozivamo dvije forumašice koje su nam izuzetno drage, da se i tu logiraju, ali ne na način da dođu tu i ne pišu tamo... jednako vrijedi i za sve druge koji su bili i još uvjek su pozvani...
forumaši koji tamo pišu nisu bili razlog našeg odlaska s kultnog foruma... razlog odlaska si bio ti i tvoja pravila, točnije uvjetovanje kako će tko pisati, što je bolesno a što ne, što je podobno a što smrtni grijeh (ocjenjeno po boktepito kojim parametrima) koje je nekolicini prisjelo... to što sad ti pokušavaš prikazati kao naš inat, izdaju i štatijaznam što, je skroz razumljivo, ali...
možeš lagati sebe, možeš i one koji nisu bili prisutni u vrijeme sukoba, ali mojnemenito Ajde Bazo, Jagodo... - Page 2 684758713

dalje, nekima je onemogućen ulazak na tvoj forum i samim tim je i direktna komunikacija onemogućena... nedolazak onih koji mogu tamo, je opet zbog tebe (ne zbog njih) jer si tek sad od onog foruma napravio sam sebi spomenik
ja još uvjek mogu ući, ali nakon urbicinog komentara ne vidim više smisla... zašto bih se osjećala neugodno dok se logiram tamo kako bih pozdravila nekog meni dragog, kad taj nije spreman isto učiniti za mene? pa ja...
da ne bi sad dovodio sebe u neugodnu situaciju da u ljutnji obrišeš i moj nick, možeš slobodno uključiti opciju da se nakon nekog vremena nepisanja nick Btw sam izbriše, neće mi više trebati...

ova izjava s turistima ti je pravi biser... ako netko zna odbaciti i doslovce se posrati na ljude koji su bili više nego korektni do njega, onda si to svakako ti... tu ne mislim na sebe, nego na orion i babana...

a sad, brate mili, briši što te volja... zaključavaj forum, briši teme koje bi te mogle kompromitirati, briši nepodobne nickove, samo briši... ako se ne vidi nije ni postojalo...
i ti se još usudiš spominjati bafičino brisanje? Ajde Bazo, Jagodo... - Page 2 1425538829


jagodi pusa i još jedno mahanje na štekat... ne kužim te, ali te ne osuđujem... neka te tamo di ti je lijepo i želim ti da ti uvijek bude tako Ajde Bazo, Jagodo... - Page 2 727654710





Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ajde Bazo, Jagodo... - Page 2 Empty Re: Ajde Bazo, Jagodo...

Postaj  escaped 09.12.12 13:16

orion je napisao/la:
sara je napisao/la: ja nekako ne razumijem zasto se neki ljute ako se otvaraju drugi forumi i ako ljudi ne pisu puno na nekim doticnim mjestima. zasto se to mora uzmati osobno. vidim da urbici to nekako nije pravo a zbilja ne bi trebalo biti razloga. moze se svugdje pisati. a baza ko baza, valjda to tako kod nje ide. meni je ok da pise ko god dje hoce i kako hoce i koliko hoce i sta hoce. ha ja... a ako nece, i to je ok

Ajde Bazo, Jagodo... - Page 2 309394051... šab rekli iz inata, inata, inata.....

svakom prema odabiru ....Ajde Bazo, Jagodo... - Page 2 1869404863

ajd da odgovorim gospođi Orion na njen post:

citiram:

sara je napisao/la:
ja nekako ne razumijem zasto se neki
ljute ako se otvaraju drugi forumi i ako ljudi ne pisu puno na nekim
doticnim mjestima. zasto se to mora uzmati osobno. vidim da urbici to
nekako nije pravo a zbilja ne bi trebalo biti razloga. moze se svugdje
pisati. a baza ko baza, valjda to tako kod nje ide. meni je ok da pise
ko god dje hoce i kako hoce i koliko hoce i sta hoce. ha ja... a ako
nece, i to je ok

orion je napisao/la:

... šab rekli iz inata, inata, inata.....

svakom prema odabiru ....

-------------
e ovako: nitko vas odavdje nije tjerao. ako se netko inati to ste vi ekipa sa kultnixa. vi ste kulnix forum napravili iz inata, inata, inata. drugog razloga ne vidim možda sam ja prestar pa su mi promakle mnoge zakulisne igrice, ali ako sam prestar nisam blesav.

dakako da svatko može ić di hoće, ja na ovom forumu nikoga ne držim nek svatko nađe mjesto i ekipu koja mu odgovara, ali vi se sa kultnixa stalno bavite nama ovdje na Kultnom forumu. jel vam to ne izgleda prebolesno?

vabite forumaše? nemaproblema, kao što rekoh iznad svatko nek si nađe mjesto i ekipu koja mu paše. sad je vrijeme "praštanja" ( koji cinizam i dvostruki moral ) pa zašto ne bi forumaši sad za blagdane odlazili na egzotične forume poput kultnixa gdje će novopridošle turiste dobro uzyebat uzduž i popravo i onda ih jednostavno šutnut nogom u dupe kad im više ne budu zanimljivi....

https://kultnix.forumcroatian.com/t234p30-ajde-bazo-jagodo#23035
escaped
escaped

Broj postova : 42
Join date : 25.11.2012

[Vrh] Go down

Ajde Bazo, Jagodo... - Page 2 Empty Re: Ajde Bazo, Jagodo...

Postaj  Gost 09.12.12 13:50

ja se nicem vise ne cudim. steta sto se neke stvari desavaju... zivot zbilja prekratak. trebalo bi puno toga drugacije.... al sta se moze? Ajde Bazo, Jagodo... - Page 2 167558484

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ajde Bazo, Jagodo... - Page 2 Empty Re: Ajde Bazo, Jagodo...

Postaj  pizda 09.12.12 17:04

"pozdrav pisdi..i bitvi...dajte ljudi ne pravite sada slucaj po enti put

bitve ne nameci mi osjecaj krivnje ... to upravo radite i ti i pisda ..kog kurca me ne ostavite na miru

ima
vas tamo barem petnaest..pisite jedni o drugima,imate materijala koliko
hocete..ne razumijem sta svako malo morate potencirati jagodu..i na taj
nacin stvareate kod drugih forumasa onaj osjecaj..
pa koji je kurac a jagoda

i
ne morate me pozivati..ja ako odlucim doci..doci cu i bez vaseg poziva i
bez bitvinih tocaka obajasnjavnja po tockama 1.2.3... Ajde Bazo, Jagodo... - Page 2 364988687"

e os kurac Ajde Bazo, Jagodo... - Page 2 1523192931. Pa koi kurac je ta Jagoda, sta si ona zamislja?
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Ajde Bazo, Jagodo... - Page 2 Empty Re: Ajde Bazo, Jagodo...

Postaj  pizda 09.12.12 17:18

pizda je napisao/la:
e os kurac Ajde Bazo, Jagodo... - Page 2 1523192931. Pa koi kurac je ta Jagoda, sta si ona zamislja?

Ajde Bazo, Jagodo... - Page 2 A0zde6708cawp5lbr18f
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Ajde Bazo, Jagodo... - Page 2 Empty Re: Ajde Bazo, Jagodo...

Postaj  Gost 09.12.12 17:53

Nočas sam pročitala tu temu na Kultnom i Eskov a i Urbičin komentar i bilo mi je baš nekak nelagodno. Prvo vidim da nas Esko uredno prati kaj pišemo, neka prati, ne smeta me. Onda mi u oko upadne Urbin komentar da ima još traume od naših odlazaka. Bit će da je zaboravila da je upravo ona kriva za moj odlazak.
Čim je Pipi otvorio temu dođite, javite se, pišite došlo mi je da mu uvalim jednu trisku a možda i dvije. Znala sam kak će se reagirati preko plota.
Pipi ne zovi, ne moli , ko voli nek izvoli.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ajde Bazo, Jagodo... - Page 2 Empty Re: Ajde Bazo, Jagodo...

Postaj  Lena 09.12.12 17:59

pa da....tko hoće doći će i doći će tko neće - neće....neš ti....a i ako netko baš ima potrebu nekome ponešto napisati ima i mail...ne vidim nekih problema ako se hoće.....
dozvizdilo i bogu i vragu.... Ajde Bazo, Jagodo... - Page 2 1038950206
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Ajde Bazo, Jagodo... - Page 2 Empty Re: Ajde Bazo, Jagodo...

Postaj  Gost 09.12.12 18:06

Lena je napisao/la:pa da....tko hoće doći će i doći će tko neće - neće....neš ti....a i ako netko baš ima potrebu nekome ponešto napisati ima i mail...ne vidim nekih problema ako se hoće.....
dozvizdilo i bogu i vragu.... Ajde Bazo, Jagodo... - Page 2 1038950206
baš tak na mail ko kome ima kaj reči, ovak se ponizuješ a za kaj i koga. Zna se da je forum otvoren, zna mu se i ime, i članstvo i to je to.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ajde Bazo, Jagodo... - Page 2 Empty Re: Ajde Bazo, Jagodo...

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.