kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rome Mali

Stranica 9 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Go down

Rome Mali - Page 9 Empty Re: Rome Mali

Postaj  Gost 11.12.12 21:47

orion je napisao/la:
Btw je napisao/la:
orion je napisao/la:Jadore tj. po domaći Žador moja kćer obožava....al on je također prilično žestok - bolje paše za hladnije vrijeme.
žestok?
na meni djeluje blago bez obzira na doba godine... ionako ga stavljam u minimalnim količinama
ali kad stavim poison eeee... to štipa za oči Rome Mali - Page 9 1523192931

ima mirisa koji su mi fenomenalni, ali ne na meni...
recimo ovaj...
Rome Mali - Page 9 ShowImage.aspx?img=Noa

ali što kad nije u skladu s mojom kožom Rome Mali - Page 9 1523192931



Poison i Dune ne špricaš direkt na kožu .... špricneš po zraku u ravnini vrata i onda prođeš kroz molekulice Rome Mali - Page 9 3111943984

Poison onaj prvotni ..... varijacije kasnije nastale mi nevaljaju nikako.

Rome Mali - Page 9 Nd.218

Da prostiš,Poison je baš ko što mu je i ime..goreg mirisa ja ne pomirisah u životu.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Rome Mali - Page 9 Empty Re: Rome Mali

Postaj  Gost 11.12.12 21:49

MMagdalena je napisao/la:
Btw je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
Nije to opće zajedljivo, samo je znatiželja ubila mačku ... Rome Mali - Page 9 Tom-Jerry-The-Magic-Ring-tom-and-jerry-23808568-400-500
Ne kužim otkud ti da igram s tobom neke lovice - jednostavno pitam ono kaj ne znam (a točno je da je i ono kaj je zaboravljeno - neznanje Rome Mali - Page 9 C065).

štajaznam od kud takav osjećaj... možda sam postala malo opreznija od kad sam pročitala par tvojih komentara na svoj račun... pa te ponekad (namjerno) zezam Rome Mali - Page 9 11484130

ajd da više ne okolišamm, rečenicu je napisala darla u postu koji je tebi (kao i većini) bio toliko nerazumljiv da si otvorio temu Darlin post (imaš je na 2o stranici)... ta rečenica je bila povod (ne uzrok nego povod) sukobu eska i pipija (neposredno) i eska i mene (posredno)... nastavak znaš

apropo riječi ćopov nemam pojma tko je to izvalio... ako je to bilo u vrijeme ambritinog moderiranja onda ni ne mogu znati jer sam tad imala dvogodišnju pauzu u forumašenju...

Apropos riječi ćopov to sam čula govoriti moju sugrađanku Sapetu.
pa liči mi to na utegnutu guzu...
sačekat ćemo da se izjasni kakav forumaš sa slonovskim pamćenjem Rome Mali - Page 9 3601362807

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Rome Mali - Page 9 Empty Re: Rome Mali

Postaj  Gost 11.12.12 21:57

Btw je napisao/la:

pa liči mi to na utegnutu guzu...
sačekat ćemo da se izjasni kakav forumaš sa slonovskim pamćenjem Rome Mali - Page 9 3601362807

Imam slonovsko pamćenje, ali moram prestati pamtiti nebitne stvari poput te,čisto da mi radna memorija bude čišća.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Rome Mali - Page 9 Empty Re: Rome Mali

Postaj  Gost 11.12.12 22:46

MMagdalena je napisao/la:
orion je napisao/la:
Btw je napisao/la:
orion je napisao/la:Jadore tj. po domaći Žador moja kćer obožava....al on je također prilično žestok - bolje paše za hladnije vrijeme.
žestok?
na meni djeluje blago bez obzira na doba godine... ionako ga stavljam u minimalnim količinama
ali kad stavim poison eeee... to štipa za oči Rome Mali - Page 9 1523192931

ima mirisa koji su mi fenomenalni, ali ne na meni...
recimo ovaj...
Rome Mali - Page 9 ShowImage.aspx?img=Noa

ali što kad nije u skladu s mojom kožom Rome Mali - Page 9 1523192931



Poison i Dune ne špricaš direkt na kožu .... špricneš po zraku u ravnini vrata i onda prođeš kroz molekulice Rome Mali - Page 9 3111943984

Poison onaj prvotni ..... varijacije kasnije nastale mi nevaljaju nikako.

Rome Mali - Page 9 Nd.218

Da prostiš,Poison je baš ko što mu je i ime..goreg mirisa ja ne pomirisah u životu.


meni je divan. predivan.
baš kao i dune.
baš kao i tresor.
baš kao i gio.
baš kao i poeme.
kao i amaridge.


baš kao i chanel 5 u kojem bih se kupala.

navedeni su mi zimski, kaput šal i On. ili ljeti kad padne noć.



proljeće i ljeto: parfum d'ete, pure poison, tendre poison, stella, chic i parfumi sa izraženim notama ruže Rome Mali - Page 9 684758713



zapravo nije uopće stvar u tome da imam firmirani parfem jer naprosto obožavam miris nivee ili borotalca ali ti firmirani zaista drugačije, mnogol jepše mirišu od običnih , jeftinih parfema ( one srednje i bazne note ) . mirisi utječu na moje raspoloženje, to je nešto što volim, što me ispunjuje i odnese.
ma ima mnogo divnih ali postoje neki kojima se uvijek vratim.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Rome Mali - Page 9 Empty Re: Rome Mali

Postaj  Gost 12.12.12 2:50

antonac je napisao/la:
Btw je napisao/la:
apropo riječi ćopov nemam pojma tko je to izvalio... ako je to bilo u vrijeme ambritinog moderiranja onda ni ne mogu znati jer sam tad imala dvogodišnju pauzu u forumašenju...

to je tetka runjin izraz za interesnu forumsku grupu..... Rome Mali - Page 9 11484130
To sam si nekak i mislil ... al do sad nije bilo prilike pitat. Ispada da prilika nikad nije prava ... Rome Mali - Page 9 3384354616

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Rome Mali - Page 9 Empty Re: Rome Mali

Postaj  Gost 12.12.12 3:23

Btw je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
Nije to opće zajedljivo, samo je znatiželja ubila mačku ... Rome Mali - Page 9 Tom-Jerry-The-Magic-Ring-tom-and-jerry-23808568-400-500
Ne kužim otkud ti da igram s tobom neke lovice - jednostavno pitam ono kaj ne znam (a točno je da je i ono kaj je zaboravljeno - neznanje Rome Mali - Page 9 C065).

štajaznam od kud takav osjećaj... možda sam postala malo opreznija od kad sam pročitala par tvojih komentara na svoj račun... pa te ponekad (namjerno) zezam Rome Mali - Page 9 11484130

ajd da više ne okolišamm, rečenicu je napisala darla u postu koji je tebi (kao i većini) bio toliko nerazumljiv da si otvorio temu Darlin post (imaš je na 2o stranici)... ta rečenica je bila povod (ne uzrok nego povod) sukobu eska i pipija (neposredno) i eska i mene (posredno)... nastavak znaš

...
Thema počinje postom koi glasi: "Kojo?". Rome Mali - Page 9 27287599

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Rome Mali - Page 9 Empty Re: Rome Mali

Postaj  Gost 22.12.12 14:39

ahahaha, sećam se tog romija,
ja sam se odmah ponadala da me hijen zajebava..sa svim onim rukoljubima i mirisnim kiticama žutih ruža Rome Mali - Page 9 1619348112
a onda je neko napisao kako se romel svakoj novopridošloj dami udvara...ko bi rekao da je žena u pitanju,
zar jeste stvarno? Rome Mali - Page 9 1619348112
aj, mrzi me da čitam sve stranice, a sad me živo interesuje zbog koga mi je moje plaho srdašce na trenutak uzdrhtalo posle onakvih poetskih prosera? Rome Mali - Page 9 3776795594






Gost
Gost


[Vrh] Go down

Rome Mali - Page 9 Empty Re: Rome Mali

Postaj  Gost 22.12.12 15:42

g_host je napisao/la:ahahaha, sećam se tog romija,
ja sam se odmah ponadala da me hijen zajebava..sa svim onim rukoljubima i mirisnim kiticama žutih ruža Rome Mali - Page 9 1619348112
a onda je neko napisao kako se romel svakoj novopridošloj dami udvara...ko bi rekao da je žena u pitanju,
zar jeste stvarno? Rome Mali - Page 9 1619348112
aj, mrzi me da čitam sve stranice, a sad me živo interesuje zbog koga mi je moje plaho srdašce na trenutak uzdrhtalo posle onakvih poetskih prosera? Rome Mali - Page 9 3776795594





Mico Romel nije žensko.Muško je, zgodno muško za trošit a bome i u kuhinji je od koristi. Godine baš za tebe, šteta, baš sam razočarana za mene je premlad. Rome Mali - Page 9 2758896589

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Rome Mali - Page 9 Empty Re: Rome Mali

Postaj  Gost 22.12.12 15:44

lastavica je napisao/la:
MMagdalena je napisao/la:
orion je napisao/la:
Btw je napisao/la:
žestok?
na meni djeluje blago bez obzira na doba godine... ionako ga stavljam u minimalnim količinama
ali kad stavim poison eeee... to štipa za oči Rome Mali - Page 9 1523192931

ima mirisa koji su mi fenomenalni, ali ne na meni...
recimo ovaj...
Rome Mali - Page 9 ShowImage.aspx?img=Noa

ali što kad nije u skladu s mojom kožom Rome Mali - Page 9 1523192931



Poison i Dune ne špricaš direkt na kožu .... špricneš po zraku u ravnini vrata i onda prođeš kroz molekulice Rome Mali - Page 9 3111943984

Poison onaj prvotni ..... varijacije kasnije nastale mi nevaljaju nikako.

Rome Mali - Page 9 Nd.218

Da prostiš,Poison je baš ko što mu je i ime..goreg mirisa ja ne pomirisah u životu.


meni je divan. predivan.
baš kao i dune.
baš kao i tresor.
baš kao i gio.
baš kao i poeme.
kao i amaridge.


baš kao i chanel 5 u kojem bih se kupala.

navedeni su mi zimski, kaput šal i On. ili ljeti kad padne noć.



proljeće i ljeto: parfum d'ete, pure poison, tendre poison, stella, chic i parfumi sa izraženim notama ruže Rome Mali - Page 9 684758713



zapravo nije uopće stvar u tome da imam firmirani parfem jer naprosto obožavam miris nivee ili borotalca ali ti firmirani zaista drugačije, mnogol jepše mirišu od običnih , jeftinih parfema ( one srednje i bazne note ) . mirisi utječu na moje raspoloženje, to je nešto što volim, što me ispunjuje i odnese.
ma ima mnogo divnih ali postoje neki kojima se uvijek vratim.
može meni to pod bor. Brko mi kupio dok je bio u Minkenu . Osto brko, Dune više nema Rome Mali - Page 9 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Rome Mali - Page 9 Empty Re: Rome Mali

Postaj  Gost 22.12.12 20:10

dromsin je napisao/la:

Romel nije žensko.Muško je, zgodno muško za trošit a bome i u kuhinji je od koristi. Godine baš za tebe, šteta, baš sam razočarana za mene je premlad. Rome Mali - Page 9 2758896589

Adresa je...? Rome Mali - Page 9 2281111077 Rome Mali - Page 9 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Rome Mali - Page 9 Empty Re: Rome Mali

Postaj  Gost 23.12.12 10:04

g_host je napisao/la:ahahaha, sećam se tog romija,
ja sam se odmah ponadala da me hijen zajebava..sa svim onim rukoljubima i mirisnim kiticama žutih ruža Rome Mali - Page 9 1619348112
a onda je neko napisao kako se romel svakoj novopridošloj dami udvara...ko bi rekao da je žena u pitanju,
zar jeste stvarno? Rome Mali - Page 9 1619348112
aj, mrzi me da čitam sve stranice, a sad me živo interesuje zbog koga mi je moje plaho srdašce na trenutak uzdrhtalo posle onakvih poetskih prosera? Rome Mali - Page 9 3776795594






mora da je kišnoj laknulo kad je pročitala ovaj post... JOŠ JEDNA KOJA NIJE ZNALA! Rome Mali - Page 9 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Rome Mali - Page 9 Empty Re: Rome Mali

Postaj  Jehudi 23.12.12 15:05

Zašto mislite da vam se udvara............čovik je samo kulturan u ophodjenju sa ženama.
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

Rome Mali - Page 9 Empty Re: Rome Mali

Postaj  Gost 23.12.12 22:03

Btw je napisao/la:
g_host je napisao/la:ahahaha, sećam se tog romija,
ja sam se odmah ponadala da me hijen zajebava..sa svim onim rukoljubima i mirisnim kiticama žutih ruža Rome Mali - Page 9 1619348112
a onda je neko napisao kako se romel svakoj novopridošloj dami udvara...ko bi rekao da je žena u pitanju,
zar jeste stvarno? Rome Mali - Page 9 1619348112
aj, mrzi me da čitam sve stranice, a sad me živo interesuje zbog koga mi je moje plaho srdašce na trenutak uzdrhtalo posle onakvih poetskih prosera? Rome Mali - Page 9 3776795594






mora da je kišnoj laknulo kad je pročitala ovaj post... JOŠ JEDNA KOJA NIJE ZNALA! Rome Mali - Page 9 1523192931

naravno da mi je bilo drago jer može opet biti zanimljivo a ja nisam poderana vreća...a i drago mi da je još netko mislio da je to bio hien napirlitani a ne samo ja Rome Mali - Page 9 11484130 bokte, cijelo vrijeme sam mislila da se zajebavam sa hienom kad ono stvarno bijo neki gospodin Rome Mali - Page 9 1724307051

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Rome Mali - Page 9 Empty Re: Rome Mali

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 9 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.