kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 21 / 40. Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 11.01.13 9:22

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:u Sentvidu, pored kasarne je bila pruga za teretne vlakove. Sad je ona glavna velika zgrada vracena popovima i tamo je neki komplex srednjih skola, a druga polovica kasarne se jos koristi za vojne svrhe...

onda znam koja je... tamo smo mi za vrijeme onog početka rata vojnicima prek ograde bacali hranu jer su bili zatvoreni i odsječeni od ostalih dok ih teritorijalna nije pustila van iz grada ... a jest ono bio cirkus tamo, medijski rat...al svaka čast slovencima kako su to izveli... sami u gradu izveli opsjedno stanje tako da pred novinarima izgleda ko da se tko zna šta dešava... luda noć u svakom slučaju bila... cijeli grad plesao po ulicama i veselio se odcjepljenju a ujutro barikade od autobusa i osobnih automobila i priče kako tenkovi kreću na ljubljanu a ono ništa... osim onog srušenog helikoptera... bokte, kad se sjetim toga...sjedim ja sa kolegicom u jednoj piceriji kad ono odjednom čuješ rakete i eksploziju usred grada ... i svi se gledamo i ne znamo šta ćemo i kad se prvi ulovio bježancije, odmah se svi razbježali i tražili zaklon... moja kolegica i ja stale pod neki portun i čekamo šta ćemo dalje kad ono kraj nas stao i konobar iz te picerije, neki bosanac i psuje na sav glas što nitko ništa nije platio.... nas dvije se samo pogledale i u sekundi nastavile dalje bježati ... kud baš kraj konobara stale Wajter raport - Page 21 3776795594 Wajter raport - Page 21 3776795594

Wajter raport - Page 21 684758713 jebo konobara, ratno stanje je bitnije od njegovih usluga...

a vidi njega... Wajter raport - Page 21 3791038771
već tu se vidjelo da će bosanci platiti najskuplji ceh u ratu Wajter raport - Page 21 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 11.01.13 9:33

Btw je napisao/la:

kyje Wajter raport - Page 21 1523192931

a to je bio sami početak sranja...nikome tada ni na pamet nije palo da bi uopće moglo doći do rata... samo se sjetim žurke na faksu i plesanja po ulicama... jedna moja kolegica načupala salate iz vrtova iza faksa i stavila u svoj auto ( peglicu )... kasnije je vozila još par kolegica kući i dočeka je teritorijalna koja je dobila nalog da oduzima osobne automobile i postavlja ih po cesti kao barikade da se tenkovi zaustave... možeš misliti šoka... voze se četiri cure sa žurke kad ispred auta bane tip u maskirnoj i naoružan i zaustavlja auto... ova jedna na zadnjem sicu se rasplakala, mislila da će ju sad hapsit zbog ukradene salate i počela onu salatu gurati po sic , jedna pribranija izašla da vidi šta ovaj u maskirnoj hoće, kad je čula da ih se tjera iz auta i šalje kući pješice jer će autom zaustavljat tenkove koji samo što nisu krenuli na grad, ova se upišala od smijeha, okrenula se prema peglici, pa prema tipu, i pita onako ozbiljno: vi ćete tenkove zaustavljat sa peglicom... a u pm... gubimo rat svakako "
ja sam tada živjela sa dečkom koji je doma vrijedno crtao i dođem ja kući i pričam mu o tome da su po gradu barikade , tenkovi idu, ja morala preskakati protutenkovske mine da se vratim kući, teritorijalci u maskirnim uniformama me zaustaljali , ljudima se oduzimaju osobni automobili , svašta nešto...a on me nak ozbiljno pogleda i veli: "jebote, bila dobra žurka, jel? šta se tamo konzumiralo?".... popizdila sam kad sam vidjela da mi ne vjeruje, ubila se da mu dokažem da govorim istinu , zainat sav program bio prekinut i na radio postajama i na tv-u, samo muziku puštali i to onak opuštajuću.... i sve dok nije svanulo jutro, kad nije čuo gradski autobus neg samo tišina, nije mi povjerovao ... a sutradan, grad za neprepoznat... preko noći postavili kulise ko da smo u bejrutu Wajter raport - Page 21 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 11.01.13 9:40

Btw je napisao/la:

a vidi njega... Wajter raport - Page 21 3791038771
već tu se vidjelo da će bosanci platiti najskuplji ceh u ratu Wajter raport - Page 21 1523192931

pa zbog bosanaca je i poceo...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 11.01.13 9:40

pizda je napisao/la:
Btw je napisao/la:

a vidi njega... Wajter raport - Page 21 3791038771
već tu se vidjelo da će bosanci platiti najskuplji ceh u ratu Wajter raport - Page 21 1523192931

pa zbog bosanaca je i poceo...

Wajter raport - Page 21 3114667799 a budalo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 11.01.13 9:42

kišna glista je napisao/la:
bingo nam je bio kad smo naletili na projektni ured i brdooooo paus papira u rolama...ajme, a mi gladni studenti skočili od sreće ko da smo naletili na pravo blago ... veselili se što ne moramo do kraja faksa više pare trošit na papir

jebote, koja si ti balavica, '91. si bila još student Wajter raport - Page 21 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 11.01.13 9:44

kišna glista je napisao/la:
Btw je napisao/la:

kyje Wajter raport - Page 21 1523192931

a to je bio sami početak sranja...nikome tada ni na pamet nije palo da bi uopće moglo doći do rata... samo se sjetim žurke na faksu i plesanja po ulicama... jedna moja kolegica načupala salate iz vrtova iza faksa i stavila u svoj auto ( peglicu )... kasnije je vozila još par kolegica kući i dočeka je teritorijalna koja je dobila nalog da oduzima osobne automobile i postavlja ih po cesti kao barikade da se tenkovi zaustave... možeš misliti šoka... voze se četiri cure sa žurke kad ispred auta bane tip u maskirnoj i naoružan i zaustavlja auto... ova jedna na zadnjem sicu se rasplakala, mislila da će ju sad hapsit zbog ukradene salate i počela onu salatu gurati po sic , jedna pribranija izašla da vidi šta ovaj u maskirnoj hoće, kad je čula da ih se tjera iz auta i šalje kući pješice jer će autom zaustavljat tenkove koji samo što nisu krenuli na grad, ova se upišala od smijeha, okrenula se prema peglici, pa prema tipu, i pita onako ozbiljno: vi ćete tenkove zaustavljat sa peglicom... a u pm... gubimo rat svakako "
ja sam tada živjela sa dečkom koji je doma vrijedno crtao i dođem ja kući i pričam mu o tome da su po gradu barikade , tenkovi idu, ja morala preskakati protutenkovske mine da se vratim kući, teritorijalci u maskirnim uniformama me zaustaljali , ljudima se oduzimaju osobni automobili , svašta nešto...a on me nak ozbiljno pogleda i veli: "jebote, bila dobra žurka, jel? šta se tamo konzumiralo?".... popizdila sam kad sam vidjela da mi ne vjeruje, ubila se da mu dokažem da govorim istinu , zainat sav program bio prekinut i na radio postajama i na tv-u, samo muziku puštali i to onak opuštajuću.... i sve dok nije svanulo jutro, kad nije čuo gradski autobus neg samo tišina, nije mi povjerovao ... a sutradan, grad za neprepoznat... preko noći postavili kulise ko da smo u bejrutu Wajter raport - Page 21 1523192931

meni je taj rat u sloveniji bio presmješan... ono preletila dva miga a vani sirene za popizdit... svi u podrum, a ja u šumu... bivši muž pita di ću, a ja njemu: e neš mene zatrpavat, izginut ću ko anka partizanka Wajter raport - Page 21 1523192931

ali jedno moram priznati: mi taspodnji nismo imali ama baš nikakvih problema kao neslovenci... svaka im čast Wajter raport - Page 21 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 11.01.13 9:46

Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
bingo nam je bio kad smo naletili na projektni ured i brdooooo paus papira u rolama...ajme, a mi gladni studenti skočili od sreće ko da smo naletili na pravo blago ... veselili se što ne moramo do kraja faksa više pare trošit na papir

jebote, koja si ti balavica, '91. si bila još student Wajter raport - Page 21 1523192931

i to debelo... tek završila drugu godinu studija kojeg sam upisala kao domaći student a ostatak sam studirala u inozemstvu a da se nisam pomaknula sa faksa ... a što su me maltretirali sa visama, mamicu im njihovu... odjednom postala tuja

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 11.01.13 9:51

kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
bingo nam je bio kad smo naletili na projektni ured i brdooooo paus papira u rolama...ajme, a mi gladni studenti skočili od sreće ko da smo naletili na pravo blago ... veselili se što ne moramo do kraja faksa više pare trošit na papir

jebote, koja si ti balavica, '91. si bila još student Wajter raport - Page 21 1523192931

i to debelo... tek završila drugu godinu studija kojeg sam upisala kao domaći student a ostatak sam studirala u inozemstvu a da se nisam pomaknula sa faksa ... a što su me maltretirali sa visama, mamicu im njihovu... odjednom postala tuja

ja tada imala već 3 cijele godine radnog staža Wajter raport - Page 21 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 11.01.13 9:55

Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
bingo nam je bio kad smo naletili na projektni ured i brdooooo paus papira u rolama...ajme, a mi gladni studenti skočili od sreće ko da smo naletili na pravo blago ... veselili se što ne moramo do kraja faksa više pare trošit na papir

jebote, koja si ti balavica, '91. si bila još student Wajter raport - Page 21 1523192931

i to debelo... tek završila drugu godinu studija kojeg sam upisala kao domaći student a ostatak sam studirala u inozemstvu a da se nisam pomaknula sa faksa ... a što su me maltretirali sa visama, mamicu im njihovu... odjednom postala tuja

ja tada imala već 3 cijele godine radnog staža Wajter raport - Page 21 11484130

halterušo ti si izgleda mojih godina ili tu negdje Wajter raport - Page 21 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 11.01.13 10:09

Btw je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

jebote, koja si ti balavica, '91. si bila još student Wajter raport - Page 21 1523192931

i to debelo... tek završila drugu godinu studija kojeg sam upisala kao domaći student a ostatak sam studirala u inozemstvu a da se nisam pomaknula sa faksa ... a što su me maltretirali sa visama, mamicu im njihovu... odjednom postala tuja

ja tada imala već 3 cijele godine radnog staža Wajter raport - Page 21 11484130

halterušo ti si izgleda mojih godina ili tu negdje Wajter raport - Page 21 1523192931


očitno Wajter raport - Page 21 3015220106

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 11.01.13 10:12

Btw je napisao/la:

meni je taj rat u sloveniji bio presmješan... ono preletila dva miga a vani sirene za popizdit... svi u podrum, a ja u šumu... bivši muž pita di ću, a ja njemu: e neš mene zatrpavat, izginut ću ko anka partizanka Wajter raport - Page 21 1523192931

ali jedno moram priznati: mi taspodnji nismo imali ama baš nikakvih problema kao neslovenci... svaka im čast Wajter raport - Page 21 684758713

ja sam tada kad su ti migovi prelijetali i probijali zvučne zidove bila kod kolegice u nekoj zgradi koja je imala kao bolje sklonište... jebiga, nakon što mi se onaj helikopter srušio točno u mojoj ulici u rožnoj dolini, mama mi skoro doživjela infarkt kad je na tv-u prepoznala ulicu , nisam htjela više ni blizu ... dečko se odmetnuo u špije, prijavio da u civilu špijunira zgrade u kojima su bili jna oficiri i njihovi ljudi i dojavljuje ako koji hoće pobjeć, na licu mjesta ih se likvidiralo noću, toga se dobro sjećam jer sam jednu noć pratila kolegicu do željezničke da ide za njemačku i čule smo pucnjeve al nismo znale da je to to, tek kad sam tražila taksi za nazad , rekao mi taksista da ne ide tuda jer je u tijeku akcija lova na nekoga i da se puca .... a dečka odjebala jer me odveo jedan dan u park kao u šetnju i tek kad smo sjeli na klupu rekao mi da smo tu ko špije jer nismo sumnjivi, jel, zaljubljeni par na klupici al zapravo gledamo da netko ne izađe iz zgrade preko puta, ako izađe, ima da dojavimo na neki broj i onda ide likvidacija ... mal ga nisam našamarala nasred parkića kad mi je rekao šta tamo radimo Wajter raport - Page 21 1619348112)))))))))))))))

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 11.01.13 10:42

kišna glista je napisao/la: dečko se odmetnuo u špije, prijavio da u civilu špijunira zgrade u kojima su bili jna oficiri i njihovi ljudi i dojavljuje ako koji hoće pobjeć, na licu mjesta ih se likvidiralo noću, toga se dobro sjećam jer sam jednu noć pratila kolegicu do željezničke da ide za njemačku i čule smo pucnjeve

bogte mili sto su im ljudi skrivili pa da ih treba ubijati...

Svi psuju po JNA a na kraju ispada da su oni bili jos najsuzdrzaniji za razliku od razno raznih novokomponiranih domoljuba i fasista. Nadam se da su i te "hrabre lovce" tako ganjali i upucali negdje, bilo bi pravedno...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 11.01.13 10:48

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la: dečko se odmetnuo u špije, prijavio da u civilu špijunira zgrade u kojima su bili jna oficiri i njihovi ljudi i dojavljuje ako koji hoće pobjeć, na licu mjesta ih se likvidiralo noću, toga se dobro sjećam jer sam jednu noć pratila kolegicu do željezničke da ide za njemačku i čule smo pucnjeve

bogte mili sto su im ljudi skrivili pa da ih treba ubijati...

Svi psuju po JNA a na kraju ispada da su oni bili jos najsuzdrzaniji za razliku od razno raznih novokomponiranih domoljuba i fasista. Nadam se da su i te "hrabre lovce" tako ganjali i upucali negdje, bilo bi pravedno...

sjećam se da mi se tada poprilično zgadio muški rod i mnogi moje kolege sa faksa... jebate, do tada bili obični šmrkavci, mamini sinovi i onda im daš naoružanje, uniformu i imaš nedojebene ramboe kojima je ubit čovjeka ko na filmu...igra...i samo ih se sjetim onako bedaste kako se vozaju gradom u maskirnim uniformama, sa zavezanim trakama oko glave, našaranim licima u džipovima a onako skroz ponosni na sebe....i doslovno je vrijedilo pravilo, što je veći šonjo bio u civilu, u većeg se ramba maskirao .... a ovaj moj je bio nešto posebno, on je bio ka iz neke fine ljubljanske obitelji pa se nije htio prljati ... on je pak umislio da je james bond ... moš misliti fore... ono baš ko u onom eksperimentu sa dugmićima...daš mu moć da jednim pozivom iz govornice nekome odlučuje o glavi i to njemu bilo sasvim ok, nikakvim moralnih dvojbi ... ko da nije riječ o ljudima nego o likovima iz video igrica ... fuuuuj... i onda mislio da će mene impresionirat tom svojom ulogom i čudio se kad sam razrogačila uči u nevjerici i zapitala se pa s kojom budaletinom ja to živim ???? jebate, tada sam ridala kad mi se miš uhvatio za ljepilo i morala ga ubiti da mu skratim muke ( tada još nisam bila živoderka ) a on bez grča na licu dojavljuje i cinka ljude za koje je vrlo vjerojatno da će poginuti

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 11.01.13 11:06

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la: dečko se odmetnuo u špije, prijavio da u civilu špijunira zgrade u kojima su bili jna oficiri i njihovi ljudi i dojavljuje ako koji hoće pobjeć, na licu mjesta ih se likvidiralo noću, toga se dobro sjećam jer sam jednu noć pratila kolegicu do željezničke da ide za njemačku i čule smo pucnjeve

bogte mili sto su im ljudi skrivili pa da ih treba ubijati...

Svi psuju po JNA a na kraju ispada da su oni bili jos najsuzdrzaniji za razliku od razno raznih novokomponiranih domoljuba i fasista. Nadam se da su i te "hrabre lovce" tako ganjali i upucali negdje, bilo bi pravedno...

sjećam se da mi se tada poprilično zgadio muški rod i mnogi moje kolege sa faksa... jebate, do tada bili obični šmrkavci, mamini sinovi i onda im daš naoružanje, uniformu i imaš nedojebene ramboe kojima je ubit čovjeka ko na filmu...igra...i samo ih se sjetim onako bedaste kako se vozaju gradom u maskirnim uniformama, sa zavezanim trakama oko glave, našaranim licima u džipovima a onako skroz ponosni na sebe....i doslovno je vrijedilo pravilo, što je veći šonjo bio u civilu, u većeg se ramba maskirao .... a ovaj moj je bio nešto posebno, on je bio ka iz neke fine ljubljanske obitelji pa se nije htio prljati ... on je pak umislio da je james bond ... moš misliti fore... ono baš ko u onom eksperimentu sa dugmićima...daš mu moć da jednim pozivom iz govornice nekome odlučuje o glavi i to njemu bilo sasvim ok, nikakvim moralnih dvojbi ... ko da nije riječ o ljudima nego o likovima iz video igrica ... fuuuuj... i onda mislio da će mene impresionirat tom svojom ulogom i čudio se kad sam razrogačila uči u nevjerici i zapitala se pa s kojom budaletinom ja to živim ???? jebate, tada sam ridala kad mi se miš uhvatio za ljepilo i morala ga ubiti da mu skratim muke ( tada još nisam bila živoderka ) a on bez grča na licu dojavljuje i cinka ljude za koje je vrlo vjerojatno da će poginuti

ma ogavno, bilo je i ovdje takvih smeca, bez brige ali barem se nije ubijalo ljude. Pustilo ih se da ode sa familijama i to je ok. Medjutim, stvar je u tome sto ovdje nikad nije bio hdz na vlasti, da su bili, bilo bi i raznih "pakrackih poljana". Vjerojatno bi ih zvali "grobnickim poljanama". Bilo je tih slinavaca beskarakternih koliko hoces. Jebote, zaustavi promet i uzme ti auto, kao za vojne svrhe. Onda se pijani nafuravali tudjim autima, u maskirnim uniformama i sa nekim bijesnim puskama a ratiste su principjelno izbjegavali. Takva smeca bi stvarno bez imalo grize savjesti mlatio dok se ne pretvore u amebe, sto uostalom i jesu...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 11.01.13 11:08

pizda je napisao/la: Nadam se da su i te "hrabre lovce" tako ganjali i upucali negdje, bilo bi pravedno...

a jebote, i ti si sad rambo... samo nek je mrtvih i nek je pravedno Wajter raport - Page 21 1619348112 Wajter raport - Page 21 1619348112 Wajter raport - Page 21 1619348112

a nije, na svu sreću ovaj moj bivši postao svjetski slavan u onome što radi pa mu ne smijem sad tu stavit ni ime ni sliju jer bi ga google dovukao na naš forum a i on mi se javio kad je čuo da sam se razvodila al po javnim slikama bi se vidilo da ga taj james bond image još nije popustio Wajter raport - Page 21 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 11.01.13 14:11

Ovde se pise o vremenu? Interesantna tema samo mislim da je autor nepravilno napisao naziv. Ovde kod mene je tipicno zimsko vreme, oblacno i tmurno. Zaleprsaju i pahulje snega, valjda vetar donosi jer je temperatura ipak iznad nule.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 11.01.13 14:15

Snezana je napisao/la: Interesantna tema samo mislim da je autor nepravilno napisao naziv.


Wajter raport - Page 21 1619348112)))

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 11.01.13 14:21

Snezana je napisao/la:Ovde se pise o vremenu? Interesantna tema samo mislim da je autor nepravilno napisao naziv.

Puca, ne mislit preveč, ne priliči ti. A i glava te bu zabolela. A kad puce glava zaboli, niš od sexa ne bude.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 11.01.13 14:22

Snezana je napisao/la:Ovde se pise o vremenu? Interesantna tema samo mislim da je autor nepravilno napisao naziv. Ovde kod mene je tipicno zimsko vreme, oblacno i tmurno. Zaleprsaju i pahulje snega, valjda vetar donosi jer je temperatura ipak iznad nule.

i ja mislim...ajmo ga naučit pameti, kako sme da iskrivljava tako lep jezik ko što je nemački Wajter raport - Page 21 3776795594

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 11.01.13 14:23

tukac je napisao/la:
Snezana je napisao/la:Ovde se pise o vremenu? Interesantna tema samo mislim da je autor nepravilno napisao naziv.

Puca, ne mislit preveč, ne priliči ti. A i glava te bu zabolela. A kad puce glava zaboli, niš od sexa ne bude.

kad mene zaboli glava, ja samo o sexu mislim, jer nakon njega sve mi prođe :taja

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 11.01.13 14:25

kiss my ass je napisao/la:
Snezana je napisao/la:Ovde se pise o vremenu? Interesantna tema samo mislim da je autor nepravilno napisao naziv. Ovde kod mene je tipicno zimsko vreme, oblacno i tmurno. Zaleprsaju i pahulje snega, valjda vetar donosi jer je temperatura ipak iznad nule.

i ja mislim...ajmo ga naučit pameti, kako sme da iskrivljava tako lep jezik ko što je nemački Wajter raport - Page 21 3776795594

Nije to nemacki. Wajter raport - Page 21 2329918616 Ja govorim nemacki, jer sam na privremenom radu u Austriji.
To je ruski! Slican je nasem, srpskom jeziku, pa se lako prepoznaje.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 11.01.13 14:27

mala_cat je napisao/la:
kiss my ass je napisao/la:
Snezana je napisao/la:Ovde se pise o vremenu? Interesantna tema samo mislim da je autor nepravilno napisao naziv. Ovde kod mene je tipicno zimsko vreme, oblacno i tmurno. Zaleprsaju i pahulje snega, valjda vetar donosi jer je temperatura ipak iznad nule.

i ja mislim...ajmo ga naučit pameti, kako sme da iskrivljava tako lep jezik ko što je nemački Wajter raport - Page 21 3776795594

Nije to nemacki. Wajter raport - Page 21 2329918616 Ja govorim nemacki, jer sam na privremenom radu u Austriji.
To je ruski! Slican je nasem, srpskom jeziku, pa se lako prepoznaje.

naš srpski je mnogo lep, nije li? Wajter raport - Page 21 684758713

najlepše mi je kad me dragi pita...ćeš da te karam? Wajter raport - Page 21 3601362807

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 11.01.13 14:34

kiss my ass je napisao/la:
tukac je napisao/la:
Snezana je napisao/la:Ovde se pise o vremenu? Interesantna tema samo mislim da je autor nepravilno napisao naziv.

Puca, ne mislit preveč, ne priliči ti. A i glava te bu zabolela. A kad puce glava zaboli, niš od sexa ne bude.

kad mene zaboli glava, ja samo o sexu mislim, jer nakon njega sve mi prođe :taja

Mam te u vidu, puca Wajter raport - Page 21 439160543 Sam ne se bacat pred noge bikovima, buju te pogazili, ne?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 11.01.13 14:35

tukac je napisao/la:
kiss my ass je napisao/la:
tukac je napisao/la:
Snezana je napisao/la:Ovde se pise o vremenu? Interesantna tema samo mislim da je autor nepravilno napisao naziv.

Puca, ne mislit preveč, ne priliči ti. A i glava te bu zabolela. A kad puce glava zaboli, niš od sexa ne bude.

kad mene zaboli glava, ja samo o sexu mislim, jer nakon njega sve mi prođe :taja

Mam te u vidu, puca Wajter raport - Page 21 439160543 Sam ne se bacat pred noge bikovima, buju te pogazili, ne?

ju, šta ti je, ja se i krave bojim Wajter raport - Page 21 490932984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 11.01.13 14:44

kiss my ass je napisao/la:
tukac je napisao/la:
kiss my ass je napisao/la:
tukac je napisao/la:

Puca, ne mislit preveč, ne priliči ti. A i glava te bu zabolela. A kad puce glava zaboli, niš od sexa ne bude.

kad mene zaboli glava, ja samo o sexu mislim, jer nakon njega sve mi prođe :taja

Mam te u vidu, puca Wajter raport - Page 21 439160543 Sam ne se bacat pred noge bikovima, buju te pogazili, ne?

ju, šta ti je, ja se i krave bojim Wajter raport - Page 21 490932984

Kak se moreš krave bojat? Da si prava puca bi ju svaki dan muzla da ti prsti ojačaju, ne? Tek onda bika za jajca vloviš bez straha da te bu pogazil. Bude bik onda ko micek dobar. Tak se to nekad delalo Wajter raport - Page 21 439160543 A puce puce. Ne bu nikad niš od vas a ja sem prestaar da vas vučim pameti.

Idem i nadam se da bu još neka prišla. Ovo kaj sem dosad videl ni za po cigarete poslat a ne nekaj više od toga Wajter raport - Page 21 2758896589

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 21 / 40. Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.