kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 4 / 40. Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 14.12.12 9:23

pizda je napisao/la:
Btw je napisao/la:
pizda je napisao/la:

sta si jos na Bledu? Imaju tamo neko jezero, poljepo...

jesam, a izgleda da ću tu i ostati jer se dobro osjećam... ako već nemam more, barem sam blizu vode, a to mi puno znači...

jezero je stvarno prelijepo... čak i ovakvo vrijeme ne umanji njegovu ljepotu... Wajter raport - Page 4 684758713

pa sta je Keki bledjanin?Wajter raport - Page 4 684758713 Je, lijepo je tamo i to tokom ciele godine. Uz more je lijepo samo po ljetu, inace ziva depresija...
je, blejčan je...
ma ni tu nije neka gužva zimi... je da je pokljuka blizu, ali svejedno, sva manja mjesta su van sezone umirena...doduše, vikendom je krcato ljubljančana, ali vikendom domaći piče u brda pa ih ni ne vidimo Wajter raport - Page 4 684758713

sad stvarno odoh... opet kasnim

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 14.12.12 9:23

pizda je napisao/la:
sara je napisao/la:
pizda je napisao/la:
sara je napisao/la:ma slabo sam namigusa moj pipi. postao asekusalno bice... al evo da ti priznam, zaljiubla se u charlie sheen...odavno nsamv vidjela ljepeg muskica.. jako jako zgodan.

on je meni skroz bez veze, nije ni cudo da mora placat prostitutke ako hoce organizmigirat...


a jel. vidis on meni neko olicenje prelijepog frajera. ima ono nesto sto mene pali. ja sam uvijek iz nekog cudnog razloga vezana za spaniju ko zna kako i zasto.. cak i izgledam ko one... on mi je tipicni primjerak rasnog muzijaka. druga je stvar kakav bi on bio kao partner. ima tu previse problema sa ovisnoscu i naravno pripradnju totalno drugom svijetu sto se tice socijalno ekonomskog statusa.. a opet kad vidis kako mu se brat emilio skrasio sa makedonkom sonjom magdevski.. nikadne znas.. jest da je sonja ljpotica nevidjena... predivna je.. ali i ima nesto u glavici pametnoj.. novinarka je... njen zivot je ko san se odvijao od kako je stigla u usa.. i upoznala emilia

on rasni muzjak? Nema on nista od tog a ni od spanjolskog. Cak ni ko talijan ne bi mogao proc, vise na siptara daje. Ti se palis na siptare jer si ko dijete sladoled kod njih kupovala i mezila poprave...

a ne pipi, to je punokrvni pastuh... ima slicne crte arapa... a oni su kako znas najljepsi pastusi... a volim i martina oca mu... covjek se pravo angaziro na radu sa beskucnicima i podrzava programe... otac mu je pravi tip i dobar covjek muz i otac ima sve kvalitete koje ja zaista cijenim kod ljugi... martin je faca broj jedan. mozda mu se javim da se udruzimo na social advocacy issues... ja se pripremam polako u te vode...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 14.12.12 9:26

bitve pa dje ces... kad ja vec ne spavam i mogu pricati. al ako moras ic.. pusica ti i have a nice day

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 14.12.12 9:26

sara je napisao/la:

joj pipi ovo ti je jedna od najpamatnijih izreka koju si ikad reko. zaista bi trebala svaki dan paliti svijece i zahvaljivati bogu sto mi je tako pomogo.. opet se ispricavam za greske u pisanu sanj me fata

pa odi spavat jebate:), da nisam morao ustat, spavao bi do tri popodne poprave...Wajter raport - Page 4 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 14.12.12 9:29

sara je napisao/la:

a ne pipi, to je punokrvni pastuh... ima slicne crte arapa... a oni su kako znas najljepsi pastusi... a volim i martina oca mu... covjek se pravo angaziro na radu sa beskucnicima i podrzava programe... otac mu je pravi tip i dobar covjek muz i otac ima sve kvalitete koje ja zaista cijenim kod ljugi... martin je faca broj jedan. mozda mu se javim da se udruzimo na social advocacy issues... ja se pripremam polako u te vode...

Martin je ispranog mozga, postao veci katolik od pape. Jebes takve ljude, radije se druzi sa transvestitima...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 14.12.12 9:33

a vidis pipi meni se to nekako svidja sto je martin takakv. pravo mi odgovara takav covjek. jos kad vidiskako je njegov brak opstao preko pedeset godina. to je divno. malo je ljudi danas koji cijene tradicionalne vrijednosti, porodicu, djecu, brak, lojlanost, social advocacy, pomoc posrnulima... a kad imas love sigurno je lako zazivjete neke svoje zelje koje nama obicnim smrtnicima su nemoguce za realizirati zbog nedostatka novca... ne mos se ici boriti za beskucnike ili zene koje sluze kao robinje za nabavku droge i silovavanja i zlostavljanja svih mogucih vrsta ili za one koji su ponizen kroz bullying... ja se palim na te stvari. nasla sam visi smisao postojanja... radim na nekim projectima... zelim senzitivizirati javnost na te probleme... nakaciti paznju politicara i slicno... pomoci se moze samo treba biti pametan i znati kako nastaviti.. imamo grupu u skoli koja postavlja temelje

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 14.12.12 9:38

sara je napisao/la:a vidis pipi meni se to nekako svidja sto je martin takakv. pravo mi odgovara takav covjek. jos kad vidiskako je njegov brak opstao preko pedeset godina. to je divno. malo je ljudi danas koji cijene tradicionalne vrijednosti, porodicu, djecu, brak, lojlanost, social advocacy, pomoc posrnulima... a kad imas love sigurno je lako zazivjete neke svoje zelje koje nama obicnim smrtnicima su nemoguce za realizirati zbog nedostatka novca... ne mos se ici boriti za beskucnike ili zene koje sluze kao robinje za nabavku droge i silovavanja i zlostavljanja svih mogucih vrsta ili za one koji su ponizen kroz bullying... ja se palim na te stvari. nasla sam visi smisao postojanja... radim na nekim projectima... zelim senzitivizirati javnost na te probleme... nakaciti paznju politicara i slicno... pomoci se moze samo treba biti pametan i znati kako nastaviti.. imamo grupu u skoli koja postavlja temelje

to ti je sve kap vode u moru. Te probleme moze rijesit samo drzava i mase trebaju djelovat na tom principu, vrsiti pritisak na drzavu. Svo to volontiranje je po onoj, "pomoci cu ti jer time pomazem sebi". Ljudi najcesce kad ne znaju sto bi sa sobom, idu pomagat drugima umjesto da najprije sa sobom rijese stvar. Mozda grubo zvuci ali potvrdjeno u praksi...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 14.12.12 9:41

da. pritisak na drzavu. na najvisem nivou. to se zove advocacy. problemi dolaze odozgo, barem sam ja tako t odefinirala, a onda se to siri na bazu, porodica postaje rasadnik zla... ne dobijamo temeljne vrijednosti kod kuce.... gdje je respect za druge, gdje je fair play, kad je postalo normalno bulying u skoli napadanje suradnika na poslu ubijanje manijaka koji je dan prije bio odjeban od cure.. haloooo dhe to normalno da ide ubiti nekog jer ga neka picka odjebalal... prije to nije bilo tako... danas je nesto trulo na generalnom nivou.. promovira se agresija.... ljudi npr. ni ne pozdrave na oslu dje radim sa narkosicama.. doju na sastanak i arogantno samo usetaj... halloooo dje minimumkulture.. da kazes dobro juto

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 14.12.12 9:44

sara je napisao/la:da. pritisak na drzavu. na najvisem nivou. to se zove advocacy. problemi dolaze odozgo, barem sam ja tako t odefinirala, a onda se to siri na bazu, porodica postaje rasadnik zla... ne dobijamo temeljne vrijednosti kod kuce.... gdje je respect za druge, gdje je fair play, kad je postalo normalno bulying u skoli napadanje suradnika na poslu ubijanje manijaka koji je dan prije bio odjeban od cure.. haloooo dhe to normalno da ide ubiti nekog jer ga neka picka odjebalal... prije to nije bilo tako... danas je nesto trulo na generalnom nivou.. promovira se agresija.... ljudi npr. ni ne pozdrave na oslu dje radim sa narkosicama.. doju na sastanak i arogantno samo usetaj... halloooo dje minimumkulture.. da kazes dobro juto

nije nikad toga ni bilo na nekom opcem nivou. Do sad si se druzila sa ljudima odabranima prema svoim kriterijima pa je tog bilo. Sad se silom prilika druzis sa svakojakim pa su i iskustva svakojaka. Ne mos tiu imat neka pretjerana ocekivanja, vazno je izvuci zivu glavu:). Idem si nesto kupiti za jest ijako nemam ideju sto. Ajd ti spavat ko neka krmacica...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 14.12.12 9:47

je. glava je najbitnija i to svakako drzim u vidu.. a i ti trebas.... ali da imam neku ideju da dignem na neki visi nivo issues of homelessnes i neka ostala sranja tipa bullying ili domestic violence ili zakonodavstvo za omogucavanje seniro citizernima da dobiju pristup counselingu... to je sve dio moje nove profesioje.. na koji se palim do jaja...ako ne zaspim mozda te zvrcnem za par mnuta

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 14.12.12 10:44

zaspala Sara...Wajter raport - Page 4 1523192931 sad da joj gurnes prst u supak, ne bi ni registrirala, samo bi prnila...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  darla 14.12.12 10:45

Ovdje se sprema kisa ...

_________________
Di smo da smo! NAYEBASMO?!
darla
darla

Broj postova : 2800
Join date : 25.09.2012

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 14.12.12 10:48

darla je napisao/la:Ovdje se sprema kisa ...

oj Darlita:)! Ovdje nesto pomalo paducka i puse jugovina. Jest da je otoplilo ali skroz gnjilo vrijeme...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  darla 14.12.12 10:52

Hej Pipojac :x

Dobro je danas, iako je tmurno, ali nije smrzavo jucer ujutro kad sam isla na teren -4, znam da to nekima nije puno, al za ovdje je jebeno zima Wajter raport - Page 4 1523192931

_________________
Di smo da smo! NAYEBASMO?!
darla
darla

Broj postova : 2800
Join date : 25.09.2012

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 14.12.12 10:57

darla je napisao/la:Hej Pipojac :x

Dobro je danas, iako je tmurno, ali nije smrzavo jucer ujutro kad sam isla na teren -4, znam da to nekima nije puno, al za ovdje je jebeno zima Wajter raport - Page 4 1523192931

zima je i za ovdje kod mene:). Tu je bila nula najniza temperatura ali nije puhalo tako da se dalo ziviet. Sad je opet neka gnjilez, samo mi se spava...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  darla 14.12.12 10:59

pizda je napisao/la:

zima je i za ovdje kod mene:). Tu je bila nula najniza temperatura ali nije puhalo tako da se dalo ziviet. Sad je opet neka gnjilez, samo mi se spava...

Da sad procitala da ne moras da nebi se dizao do tri popodne, ja sam ti jucer dosla doma oko 5 negdje popdne, otusirala se pojela i kao malo se zavalila odmoriti nogice tri minute, probudila sam se jutros u pet Wajter raport - Page 4 1619348112

_________________
Di smo da smo! NAYEBASMO?!
darla
darla

Broj postova : 2800
Join date : 25.09.2012

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 14.12.12 11:00

darla je napisao/la:
pizda je napisao/la:

zima je i za ovdje kod mene:). Tu je bila nula najniza temperatura ali nije puhalo tako da se dalo ziviet. Sad je opet neka gnjilez, samo mi se spava...

Da sad procitala da ne moras da nebi se dizao do tri popodne, ja sam ti jucer dosla doma oko 5 negdje popdne, otusirala se pojela i kao malo se zavalila odmoriti nogice tri minute, probudila sam se jutros u pet Wajter raport - Page 4 1619348112

Wajter raport - Page 4 1523192931Wajter raport - Page 4 1523192931 bogme si dobro odmorila nogice, solidan komad spavanja od 12 sati...Wajter raport - Page 4 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  darla 14.12.12 11:06

pizda je napisao/la:

Wajter raport - Page 4 1523192931Wajter raport - Page 4 1523192931 bogme si dobro odmorila nogice, solidan komad spavanja od 12 sati...Wajter raport - Page 4 1523192931

Bome Wajter raport - Page 4 11484130 ... a pravo sam bila umorna, jos vise posmrznuta ... i probudim se ko u bordelu, ono otvorim oci, lampice zmigaju po svuda, reko koji je ovo kurac, a ono 'ercegovac ukrasio kucu dok sam spavala ... i onda onako u pet ujutro, reko ti stvarno nisi normalan koji je ovo kurac, a coek jadan pospan, prvo dok je skonto o cemu pricam, veli ti stvarno nisi normalna sto moramo o lampicama u pet ujutro Wajter raport - Page 4 1619348112 ... super nam je bila konverzacija ... Wajter raport - Page 4 1523192931

_________________
Di smo da smo! NAYEBASMO?!
darla
darla

Broj postova : 2800
Join date : 25.09.2012

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 14.12.12 11:12

darla je napisao/la:
pizda je napisao/la:

Wajter raport - Page 4 1523192931Wajter raport - Page 4 1523192931 bogme si dobro odmorila nogice, solidan komad spavanja od 12 sati...Wajter raport - Page 4 1523192931

Bome Wajter raport - Page 4 11484130 ... a pravo sam bila umorna, jos vise posmrznuta ... i probudim se ko u bordelu, ono otvorim oci, lampice zmigaju po svuda, reko koji je ovo kurac, a ono 'ercegovac ukrasio kucu dok sam spavala ... i onda onako u pet ujutro, reko ti stvarno nisi normalan koji je ovo kurac, a coek jadan pospan, prvo dok je skonto o cemu pricam, veli ti stvarno nisi normalna sto moramo o lampicama u pet ujutro Wajter raport - Page 4 1619348112 ... super nam je bila konverzacija ... Wajter raport - Page 4 1523192931

Wajter raport - Page 4 1523192931 bogme si cvrsto spavala kad ni ercegovca nisi cula. To ste se vi nesto zaozbiljno spandjali, ko Blitvica sa Kekecom. Bit ce tu jos svacega, svadbi na izvoz Wajter raport - Page 4 684758713....
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  darla 14.12.12 11:22

pizda je napisao/la:
Wajter raport - Page 4 1523192931 bogme si cvrsto spavala kad ni ercegovca nisi cula. To ste se vi nesto zaozbiljno spandjali, ko Blitvica sa Kekecom. Bit ce tu jos svacega, svadbi na izvoz Wajter raport - Page 4 684758713....

Ja morate poceti stedjeti za poklone, a Mojica i ja cemo skupa isto da ustedimo Wajter raport - Page 4 1523192931

_________________
Di smo da smo! NAYEBASMO?!
darla
darla

Broj postova : 2800
Join date : 25.09.2012

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 14.12.12 11:22

dobro jutro želim.
kakav je wajter?
trebala bi po kruh i još nešto a čisto me stra' otvorit škure a kamoli preć cestu do dučana ....



Wajter raport - Page 4 Tumblr_m9n1x6uGLg1rd38rao1_500

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  darla 14.12.12 11:26

lastavica je napisao/la:dobro jutro želim.
kakav je wajter?
trebala bi po kruh i još nešto a čisto me stra' otvorit škure a kamoli preć cestu do dučana ....



Wajter raport - Page 4 Tumblr_m9n1x6uGLg1rd38rao1_500

A vidi kava koja se mice Wajter raport - Page 4 11484130 ... jutro Lasto, sto tek sad se probudila?

_________________
Di smo da smo! NAYEBASMO?!
darla
darla

Broj postova : 2800
Join date : 25.09.2012

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 14.12.12 11:26

darla je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Wajter raport - Page 4 1523192931 bogme si cvrsto spavala kad ni ercegovca nisi cula. To ste se vi nesto zaozbiljno spandjali, ko Blitvica sa Kekecom. Bit ce tu jos svacega, svadbi na izvoz Wajter raport - Page 4 684758713....

Ja morate poceti stedjeti za poklone, a Mojica i ja cemo skupa isto da ustedimo Wajter raport - Page 4 1523192931

ajd, bas bi bilo dobro Wajter raport - Page 4 684758713 iako mi ne bi bilo drago da si bas ercegovca odabrala jebo ga ti...Wajter raport - Page 4 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 14.12.12 11:27

lastavica je napisao/la:dobro jutro želim.
kakav je wajter?
trebala bi po kruh i još nešto a čisto me stra' otvorit škure a kamoli preć cestu do dučana ....



Wajter raport - Page 4 Tumblr_m9n1x6uGLg1rd38rao1_500

jugovina, kisa...ova ti kava ko da pravis keramiku...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 14.12.12 11:29

darla je napisao/la:
lastavica je napisao/la:dobro jutro želim.
kakav je wajter?
trebala bi po kruh i još nešto a čisto me stra' otvorit škure a kamoli preć cestu do dučana ....



Wajter raport - Page 4 Tumblr_m9n1x6uGLg1rd38rao1_500

A vidi kava koja se mice Wajter raport - Page 4 11484130 ... jutro Lasto, sto tek sad se probudila?


malena i ja smo krmile do preko 10 i još bismo da nas pas i nono nisu probudili Wajter raport - Page 4 11484130
evo srćem zadnje kapi kave i moram do dučana. a to znači dić se, umit se, stavit puder, počešljat se, oprati zube .... puno posla ....
a dan je samo takav za ležaniju i crtiće ....


vidi koja kava, a? Wajter raport - Page 4 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 40. Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.