kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

izdoj batinica... ajmo u red

Go down

izdoj batinica... ajmo u red Empty izdoj batinica... ajmo u red

Postaj  Gost 23.09.12 2:30

pizdu treba dobro obraditi. a i ostali i ostale... ajmo, u red. postrojse.
smajlici su vam za kurac, boje su vam za kurac, slova su sitna itd. al ja nikad nisam bila cojek od sitnica... nek ste zivi i zdravi i jebala vas ja lude i vas i vasa izdajanja i nove forume i kojekakve jebade...

e eto.. sad kad reko sve sto sam imala, de ba admine mogul novi nick otvorit ovaj mi povulgaran....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

izdoj batinica... ajmo u red Empty Re: izdoj batinica... ajmo u red

Postaj  Gost 23.09.12 7:46

izdajateljica je napisao/la:pizdu treba dobro obraditi. a i ostali i ostale... ajmo, u red. postrojse.
smajlici su vam za kurac, boje su vam za kurac, slova su sitna itd. al ja nikad nisam bila cojek od sitnica... nek ste zivi i zdravi i jebala vas ja lude i vas i vasa izdajanja i nove forume i kojekakve jebade...

e eto.. sad kad reko sve sto sam imala, de ba admine mogul novi nick otvorit ovaj mi povulgaran....

X


pa ja... treba sve odreda a prvo onu kujetinu koja je prva išla pravit svoj forum uz friško napravljene kultne :p :D

al šta jes jes, žena je znala s bojama... nikad take boje ko na njenom forumu izdoj batinica... ajmo u red 3230883916

Gost
Gost


[Vrh] Go down

izdoj batinica... ajmo u red Empty Re: izdoj batinica... ajmo u red

Postaj  Lena 23.09.12 8:42

izdajateljica je napisao/la:pizdu treba dobro obraditi. a i ostali i ostale... ajmo, u red. postrojse.
smajlici su vam za kurac, boje su vam za kurac, slova su sitna itd. al ja nikad nisam bila cojek od sitnica... nek ste zivi i zdravi i jebala vas ja lude i vas i vasa izdajanja i nove forume i kojekakve jebade...

e eto.. sad kad reko sve sto sam imala, de ba admine mogul novi nick otvorit ovaj mi povulgaran....



ma adj u batinicu poludasta sarita :)

ni je više ne znam di ću pisat :p

nekako ću se snaći valjda...i da smajliji su kommmaaaa grrrr
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

izdoj batinica... ajmo u red Empty Re: izdoj batinica... ajmo u red

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.