kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 20 / 40. Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 13.02.13 14:01

al priznaj, lakše ga je skužit nego Plovka Wajter raport - Page 20 3776795594

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 13.02.13 14:53

Alhambra je napisao/la:al priznaj, lakše ga je skužit nego Plovka Wajter raport - Page 20 3776795594

u oba slučaja dobijes morsku bolest... Wajter raport - Page 20 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 14.02.13 12:32

inace, ovdje lijepo i vedro, ja slabo pisem jer sam dobijo mobitel i sad nastojim prokljuviti funkcije bez da citam knjizicu uputstava koja je obima prosjecnog romana. Demoraliziran sam tipkama koje su velicine anabelinih picajzli a slova na njima trecinu od tog...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 14.02.13 12:33

pizda je napisao/la:inace, ovdje lijepo i vedro, ja slabo pisem jer sam dobijo mobitel i sad nastojim prokljuviti funkcije bez da citam knjizicu uputstava koja je obima prosjecnog romana. Demoraliziran sam tipkama koje su velicine anabelinih picajzli a slova na njima trecinu od tog...

tko ti udijelio takav sitan??

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 15.02.13 8:02

pizda je napisao/la: Demoraliziran sam tipkama koje su velicine anabelinih picajzli a slova na njima trecinu od tog...
Wajter raport - Page 20 1523192931
traži oftamološki pregled umjesto knjižice s uputstvom... ionako ćeš upotrebljavati samo dvije tri funkcije Wajter raport - Page 20 3384354616

vrijeme je ko da sam u kutini... ovoliko magle već dugo ne vidjeh Wajter raport - Page 20 2329918616

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 15.02.13 8:12

pizda je napisao/la:inace, ovdje lijepo i vedro, ja slabo pisem jer sam dobijo mobitel i sad nastojim prokljuviti funkcije bez da citam knjizicu uputstava koja je obima prosjecnog romana. Demoraliziran sam tipkama koje su velicine anabelinih picajzli a slova na njima trecinu od tog...

joj, ja bih si trebala nabaviti novi mob a tako mi se ne da.... sve gledam šta se nudi i ništa mi se ne sviđa osim jednog skroz običnog sa ogromnim tipkama ( te mini sa sitnim tipkama ni ne gledam ) Wajter raport - Page 20 11484130 meni mob ionak služi samo za lociranje i onda ako je ikako moguće inzistiram na fiksnoj mreži il komunikaciji uživo ...sve one ostale funkcije sumnjam da bih se navikla koristiti ... još uvijek imam jednu prastaru nokiu koja čak ni kamere nema Wajter raport - Page 20 11484130 ne bi ju ni mijenjala da mi se nisu neke slova izbrisala i kućište napuklo nakon tko zna kojeg udarca i treska o pod

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 15.02.13 8:38

kišna glista je napisao/la:

joj, ja bih si trebala nabaviti novi mob a tako mi se ne da.... sve gledam šta se nudi i ništa mi se ne sviđa osim jednog skroz običnog sa ogromnim tipkama ( te mini sa sitnim tipkama ni ne gledam ) Wajter raport - Page 20 11484130 meni mob ionak služi samo za lociranje i onda ako je ikako moguće inzistiram na fiksnoj mreži il komunikaciji uživo ...sve one ostale funkcije sumnjam da bih se navikla koristiti ... još uvijek imam jednu prastaru nokiu koja čak ni kamere nema Wajter raport - Page 20 11484130 ne bi ju ni mijenjala da mi se nisu neke slova izbrisala i kućište napuklo nakon tko zna kojeg udarca i treska o pod

ja definitivno odlucio da ostanem na starom. Ovo novo smece je za klince koji u razredu tjeraju muhe sa mobitela (touch screen) i imaju vremena pa taman dok napisu sms prodje skolski sat. Kao, super mobitel a nevjerojatna glupost, tipke nisu po sistemu 3 slova na tipki vec svako slovo posebno i poredjano ko komp tipkovnica sa time sto su brojke iznutra a pomocne funkcije razbacate svud naokolo. Ajd sve to ali se apsolutno nista ne vidi, sitni dugmic a slovo velicine petine dugmica i jos svijetlo crveno na srebrnu podlogu. Jos su ti dugmici malo izboceni (da se uopce mogu pritiskati) a to jos baca sjenu pa slova vidis samo pod jednim kutem. Moras mob polozit na dlan pa pod kutem od jedno 10% podignuti dlan prema gore. Onda najednom vidis koje je koje slovo. Naravno, striktno pod svijetlom stolne lampe, inace neces vidjet pa da imas kutomjer. Kako vidjet slova pod obicnim svijetlom, da ne spominjem polumrak, mrak...nema nikakve teorije osim da napamet naucis i to automatizmom radis i svaki put imas cackalicu sa sobom, za nabadanje...
Stvarno nevjerojatno imbecilno "rjesenje", nema sanse pisati jednom rukom vec ti mob mora biti na cvrstoj podlozi pa nabadaj. Jebote, za napisat jedan sms sa 160 znakova trebas uzet godisnji...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  proba 15.02.13 8:44

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:inace, ovdje lijepo i vedro, ja slabo pisem jer sam dobijo mobitel i sad nastojim prokljuviti funkcije bez da citam knjizicu uputstava koja je obima prosjecnog romana. Demoraliziran sam tipkama koje su velicine anabelinih picajzli a slova na njima trecinu od tog...

joj, ja bih si trebala nabaviti novi mob a tako mi se ne da.... sve gledam šta se nudi i ništa mi se ne sviđa osim jednog skroz običnog sa ogromnim tipkama ( te mini sa sitnim tipkama ni ne gledam ) Wajter raport - Page 20 11484130 meni mob ionak služi samo za lociranje i onda ako je ikako moguće inzistiram na fiksnoj mreži il komunikaciji uživo ...sve one ostale funkcije sumnjam da bih se navikla koristiti ... još uvijek imam jednu prastaru nokiu koja čak ni kamere nema Wajter raport - Page 20 11484130 ne bi ju ni mijenjala da mi se nisu neke slova izbrisala i kućište napuklo nakon tko zna kojeg udarca i treska o pod

3gs

neš se zajebat
proba
proba

Broj postova : 1119
Join date : 23.09.2012

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 15.02.13 8:48

pizda je napisao/la:

ja definitivno odlucio da ostanem na starom. Ovo novo smece je za klince koji u razredu tjeraju muhe sa mobitela (touch screen) i imaju vremena pa taman dok napisu sms prodje skolski sat. Kao, super mobitel a nevjerojatna glupost, tipke nisu po sistemu 3 slova na tipki vec svako slovo posebno i poredjano ko komp tipkovnica sa time sto su brojke iznutra a pomocne funkcije razbacate svud naokolo. Ajd sve to ali se apsolutno nista ne vidi, sitni dugmic a slovo velicine petine dugmica i jos svijetlo crveno na srebrnu podlogu. Jos su ti dugmici malo izboceni (da se uopce mogu pritiskati) a to jos baca sjenu pa slova vidis samo pod jednim kutem. Moras mob polozit na dlan pa pod kutem od jedno 10% podignuti dlan prema gore. Onda najednom vidis koje je koje slovo. Naravno, striktno pod svijetlom stolne lampe, inace neces vidjet pa da imas kutomjer. Kako vidjet slova pod obicnim svijetlom, da ne spominjem polumrak, mrak...nema nikakve teorije osim da napamet naucis i to automatizmom radis i svaki put imas cackalicu sa sobom, za nabadanje...
Stvarno nevjerojatno imbecilno "rjesenje", nema sanse pisati jednom rukom vec ti mob mora biti na cvrstoj podlozi pa nabadaj. Jebote, za napisat jedan sms sa 160 znakova trebas uzet godisnji...

evo, zato ja "kupujem" mobitel već 6 mjeseci Wajter raport - Page 20 11484130

trebam mobitel s odličnom kamerom, ali da nije muhomlat nego normalna tipkovnica, velik zaslon... i još ga "kupujem"...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 15.02.13 8:51

touch screen je prica za sebe. Znam da se covjek moze izvjezbat pa da automatizmom to radi skoro pa solidno ali ne kuzim cemu bi se covjek toliko degradirao i od sebe radio majmuna kad je korist nikakva? Da time dobijas neke nove mogucnosti pa ajde ali ne dobijas nista. Samo stare funkcije koje se sad koriste na nevjerojatno glup nacin. Ides npr u settings i otvori se dvadesetak rubrika, zamahnem prema dole, ode 20 rubrika dole. Mahnem prema gore, orvori se neka kriva rubika jer sam valjda bio premalo njezan tog casa. Izlasis iz te krive rubrike, mahnes gore, ode 20 rubrika gore Ajd opet prema dolje zamahnes skroz lagano i to bude nedovoljno, zamahnes jace otvori se kriva rubrika itd. itd. Kad ti konacno taj luna park stane na pravoj rubrici i kliknes, otvori se tridesetak novih rubrika pa ajde nanovo zamahuj, gore, dole, zatvaraj krivo otvorite rubrike i gubi zivce. Za ono sto mi je prije trebalo klik, klik , tj manje od sekunde sad treba pet minuta. Da ne govorim kako je u pitanju ipak osjetljivi ekran pa zaboravi na mokre ili prljave ruke. U prirodu moras valjda nosit neki drugi mobWajter raport - Page 20 1523192931. Cemu to smece od toucha sluzi i sta olaksava uopce mi nije jasno. Jedina fora tog je da impresionira klince u pubertetu pa izigravaju tom kruza u "specijalnom izvjestaju" i tjeraju muhe ispred ekrana. Uglavnom, ja se potrudijo, cijeli dan gubijo zivce pokusavajuci dati sansu tom neupotrebljivom ali modernom sranju i onda jednostavno vratijo sim karticu u stari mob. Sad se borim sa necakom koja mi dijeli tvrdoglave pedere a ja njoj psujem mater koja je rodila tako glupu...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 15.02.13 8:56

Morao sam gorcinu malo podijeliti, inace je lijepo, vedro i suncato, 7 stupnjeva...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 15.02.13 9:03

pizda je napisao/la:

ja definitivno odlucio da ostanem na starom. Ovo novo smece je za klince koji u razredu tjeraju muhe sa mobitela (touch screen) i imaju vremena pa taman dok napisu sms prodje skolski sat. Kao, super mobitel a nevjerojatna glupost, tipke nisu po sistemu 3 slova na tipki vec svako slovo posebno i poredjano ko komp tipkovnica sa time sto su brojke iznutra a pomocne funkcije razbacate svud naokolo. Ajd sve to ali se apsolutno nista ne vidi, sitni dugmic a slovo velicine petine dugmica i jos svijetlo crveno na srebrnu podlogu. Jos su ti dugmici malo izboceni (da se uopce mogu pritiskati) a to jos baca sjenu pa slova vidis samo pod jednim kutem. Moras mob polozit na dlan pa pod kutem od jedno 10% podignuti dlan prema gore. Onda najednom vidis koje je koje slovo. Naravno, striktno pod svijetlom stolne lampe, inace neces vidjet pa da imas kutomjer. Kako vidjet slova pod obicnim svijetlom, da ne spominjem polumrak, mrak...nema nikakve teorije osim da napamet naucis i to automatizmom radis i svaki put imas cackalicu sa sobom, za nabadanje...
Stvarno nevjerojatno imbecilno "rjesenje", nema sanse pisati jednom rukom vec ti mob mora biti na cvrstoj podlozi pa nabadaj. Jebote, za napisat jedan sms sa 160 znakova trebas uzet godisnji...

točno znam o kojem mobu pričaš... meni su to nudili kao nešto top, samo sam odmahnula rukom kad sam vidjela onu mini tipkovnicu za muhe ... kasnije sam razgovarala sa svojim programerom i objasnila šta mi treba i čovjek odmah izvadio mobitel sa oooogromnim tipkama (tač skrin ne dolazi u obzir niti pod razno ) ... e to hoću, rekoh ... al još mi se ne nabavlja ... moram prespavati sve ove ostale nabavke pa tek onda

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 15.02.13 9:08

pizda je napisao/la: Sad se borim sa necakom koja mi dijeli tvrdoglave pedere a ja njoj psujem mater koja je rodila tako glupu...

Wajter raport - Page 20 3114667799

imam sličan problem sa sinom koji tvrdi da sam staromodna i nedokazna.... ne znam odakle mu to oca mu očinskog zavazda... Wajter raport - Page 20 1523192931
zabranio mi da vadim mobitel kad mu dođe ekipa, jer ga svi žele pogledati (mob) s obzirom da su maltene vršnjaci Wajter raport - Page 20 3111943984

ekipa lijep pozdrav...
ode bitwe na teren...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 15.02.13 9:09

pizda je napisao/la:touch screen je prica za sebe. Znam da se covjek moze izvjezbat pa da automatizmom to radi skoro pa solidno ali ne kuzim cemu bi se covjek toliko degradirao i od sebe radio majmuna kad je korist nikakva? Da time dobijas neke nove mogucnosti pa ajde ali ne dobijas nista. Samo stare funkcije koje se sad koriste na nevjerojatno glup nacin. Ides npr u settings i otvori se dvadesetak rubrika, zamahnem prema dole, ode 20 rubrika dole. Mahnem prema gore, orvori se neka kriva rubika jer sam valjda bio premalo njezan tog casa. Izlasis iz te krive rubrike, mahnes gore, ode 20 rubrika gore Ajd opet prema dolje zamahnes skroz lagano i to bude nedovoljno, zamahnes jace otvori se kriva rubrika itd. itd. Kad ti konacno taj luna park stane na pravoj rubrici i kliknes, otvori se tridesetak novih rubrika pa ajde nanovo zamahuj, gore, dole, zatvaraj krivo otvorite rubrike i gubi zivce. Za ono sto mi je prije trebalo klik, klik , tj manje od sekunde sad treba pet minuta. Da ne govorim kako je u pitanju ipak osjetljivi ekran pa zaboravi na mokre ili prljave ruke. U prirodu moras valjda nosit neki drugi mobWajter raport - Page 20 1523192931. Cemu to smece od toucha sluzi i sta olaksava uopce mi nije jasno. Jedina fora tog je da impresionira klince u pubertetu pa izigravaju tom kruza u "specijalnom izvjestaju" i tjeraju muhe ispred ekrana. Uglavnom, ja se potrudijo, cijeli dan gubijo zivce pokusavajuci dati sansu tom neupotrebljivom ali modernom sranju i onda jednostavno vratijo sim karticu u stari mob. Sad se borim sa necakom koja mi dijeli tvrdoglave pedere a ja njoj psujem mater koja je rodila tako glupu...

super si opisao tač skrin... moje cure imaju takve jer im je tata u naletu pranja savjesti kupio iako mlađa uopće nema naviku korištenja a starija se toliko izvještila u tome pa od nje slušam kako sam nesposobna jer sam nakon prvog pokušaja upotrebe odustala... točno je tako kako si ti napisao... ja zamahnem prstom a ono odeeeee a ja trč za funkcijom pa nikako ulovit ..... što je najbolje, dobila i neki sa nekom olovčicom pa meni kao poklanja svoj "stari" al ne pada mi na pamet sad vježbati nove teknike prstima... a i to što kažeš, u prirodi sasvim neupotrebljiva stvar ... ovaj moj stari je znao prestati raditi jer je bio pun zemlje, samo ga otvorila, istresla zemlju, puhnula, zatvorila a on dalje radi ko da je nov Wajter raport - Page 20 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Jehudi 15.02.13 10:12

pizda je napisao/la:touch screen je prica za sebe. Znam da se covjek moze izvjezbat pa da automatizmom to radi skoro pa solidno ali ne kuzim cemu bi se covjek toliko degradirao i od sebe radio majmuna kad je korist nikakva? Da time dobijas neke nove mogucnosti pa ajde ali ne dobijas nista. Samo stare funkcije koje se sad koriste na nevjerojatno glup nacin. Ides npr u settings i otvori se dvadesetak rubrika, zamahnem prema dole, ode 20 rubrika dole. Mahnem prema gore, orvori se neka kriva rubika jer sam valjda bio premalo njezan tog casa. Izlasis iz te krive rubrike, mahnes gore, ode 20 rubrika gore Ajd opet prema dolje zamahnes skroz lagano i to bude nedovoljno, zamahnes jace otvori se kriva rubrika itd. itd. Kad ti konacno taj luna park stane na pravoj rubrici i kliknes, otvori se tridesetak novih rubrika pa ajde nanovo zamahuj, gore, dole, zatvaraj krivo otvorite rubrike i gubi zivce. Za ono sto mi je prije trebalo klik, klik , tj manje od sekunde sad treba pet minuta. Da ne govorim kako je u pitanju ipak osjetljivi ekran pa zaboravi na mokre ili prljave ruke. U prirodu moras valjda nosit neki drugi mobWajter raport - Page 20 1523192931. Cemu to smece od toucha sluzi i sta olaksava uopce mi nije jasno. Jedina fora tog je da impresionira klince u pubertetu pa izigravaju tom kruza u "specijalnom izvjestaju" i tjeraju muhe ispred ekrana. Uglavnom, ja se potrudijo, cijeli dan gubijo zivce pokusavajuci dati sansu tom neupotrebljivom ali modernom sranju i onda jednostavno vratijo sim karticu u stari mob. Sad se borim sa necakom koja mi dijeli tvrdoglave pedere a ja njoj psujem mater koja je rodila tako glupu...

Iebem ga ku nije. Njesra živo. Najbolje normalan mob sa normalnim funkcijama, zvati i sms slati.......kraj priče.

Sve ostalo je pomodarstvo i služba high life drugima , made by ava karabatić
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 15.02.13 10:27

imam neki stari model tačskrina i jedva ga se želim riješiti. već ga obećala kumu. no, po svemu sudeći, opet ću uzeti tač jer osim takvog, drugačijeg danas u ponudi takoreći i nema. potražit ću makar pola/pola ....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 15.02.13 10:57

kišna glista je napisao/la:

super si opisao tač skrin... moje cure imaju takve jer im je tata u naletu pranja savjesti kupio iako mlađa uopće nema naviku korištenja a starija se toliko izvještila u tome pa od nje slušam kako sam nesposobna jer sam nakon prvog pokušaja upotrebe odustala... točno je tako kako si ti napisao... ja zamahnem prstom a ono odeeeee a ja trč za funkcijom pa nikako ulovit ..... što je najbolje, dobila i neki sa nekom olovčicom pa meni kao poklanja svoj "stari" al ne pada mi na pamet sad vježbati nove teknike prstima... a i to što kažeš, u prirodi sasvim neupotrebljiva stvar ... ovaj moj stari je znao prestati raditi jer je bio pun zemlje, samo ga otvorila, istresla zemlju, puhnula, zatvorila a on dalje radi ko da je nov Wajter raport - Page 20 11484130

ma totalna glupost koje nicemu ne sluzi. Sad se ti moras dva mjeseca uvjezbavat sa tim tjeranjem muha. Za kog kurca da mi je znat kad na starom sve to rijesim za sekundu ili dvije? Moj stari mob je vodootporan, gumiran, pao mi 50 puta i nista, sljaka ko sat. Jest da ga imam vec pet godina pa pomalo dosadi ali to je besmislica. Dosadit ce i neki novi nakon par dana... Svejedno, salje necaka neki drugi po mom izboru. Sad moram malo gledat modele Nokia, da se ne zajebem sa kakvim tacom...Wajter raport - Page 20 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 15.02.13 10:58

lastavica je napisao/la:imam neki stari model tačskrina i jedva ga se želim riješiti. već ga obećala kumu. no, po svemu sudeći, opet ću uzeti tač jer osim takvog, drugačijeg danas u ponudi takoreći i nema. potražit ću makar pola/pola ....

kako nema, imas brdo mobitela bez taca. Samo od Nokia barem 30 vrsta...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 15.02.13 11:02

Jehudi je napisao/la:

Iebem ga ku nije. Njesra živo. Najbolje normalan mob sa normalnim funkcijama, zvati i sms slati.......kraj priče.

Sve ostalo je pomodarstvo i služba high life drugima , made by ava karabatić

nista drugo uopce i ne treba. Kog ce mi kurca mp3, ko da inace slusam muziku dok hodam ulicom. Ili milijun nekih slicica za display i slicna sranja. To je bas za klince pa se sa time igraju iako veze s mozgom nema. I sa ovim starim mobom mogu na net ali to nikad nisam ni pokusao. Jos najbolje da surfam dok idem korzom, mos mislit gusta...Wajter raport - Page 20 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 15.02.13 11:06

lastavica je napisao/la:imam neki stari model tačskrina i jedva ga se želim riješiti. već ga obećala kumu. no, po svemu sudeći, opet ću uzeti tač jer osim takvog, drugačijeg danas u ponudi takoreći i nema. potražit ću makar pola/pola ....

itekako ima...samo lasto nauči se za takvu robu informirati preko pouzdanih korisnika kojima tehnika ne služi za pomodarstvo... trgovci su zadnji ljudi koje bih pitala o ponudi tehničke robe jer oni uvijek nude samo ono što je zadnje na ponudi... meni je moj programer upao ko sjekira u med jer čovjek zna svoj posao, koristi tehniku za posao, ne za šminku i mnoge stvari mi je objasnio i glede računala i glede ostale opreme koja mi treba... bokte, kako nam mažu oči za popizditi sa novotarijama a što je novije to je nekvalitetnije rađeno i nekada sa namjernim greškama samo da te natjeraju da kupiš opet u kratkom roku

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 15.02.13 11:24

ma ima ih koliko hoces, nek ukuca u google Nokia modeli i nac ce ih barem trideset bez taca...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 15.02.13 11:26

inace, ruse na Uralu bombardiraju meteoriti, 500 ozlijedjenih. Danas prolazi asteroid, bit ce najblizi zemlji negdje oko osam i pol navecer. Brus Vilis je u pripravnosti...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 15.02.13 12:10

jako toplo i jako sunčato Wajter raport - Page 20 684758713 blitva u svom svom sjaju

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 15.02.13 12:15

Pipika dodje samo da nas obavesti o rieckom vremenu i pobegne.
Mora da je nasao neku zenetinu-gaduru, koja ga sad iskoriscava i ko zna sta mu sve radi. Plasim se da ga ne iskvari onako postenog i naivnog! Wajter raport - Page 20 Rrnmed
Sve ja to razumem, ali gde je video da se zbog takvih stvari trebaju zapostavljati zivotno bitne stvari kao sto su forum i forumasi?! Wajter raport - Page 20 Qnwg93

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Jehudi 15.02.13 12:58

pizda je napisao/la:ma ima ih koliko hoces, nek ukuca u google Nokia modeli i nac ce ih barem trideset bez taca...

E kakodane pa da dobije sl. kao Orion. Ili dasku, ciglu kave bez cukra Wajter raport - Page 20 2733991369
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 20 / 40. Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.