kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

prvi i zadnji i nikad više

Stranica 5 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

prvi i zadnji i nikad više - Page 5 Empty Re: prvi i zadnji i nikad više

Postaj  Gost 16.03.13 20:39

prošli tjedan išli kupiti poklon za malog tintilinića. baka zapela za mali tobogan. Obišli sve dučane sa igračkama i nema. Sjetim se Bauhausa i da bi toga moglo biti pod vrt i oprema. Kak smo sto puta izlazili i ulazili u auto, kak me je uobičajno šorala nervoza i jebeni hormoni, a mulci nafrljili grijanje. Stalno sam skidala i oblačila jaknu ( ispod jakne kratki rukav). U đepu jakne ključevi i mob. onaj novi crveni Nokia. Izlazim na parkingu kod Bauhausa iz auta zgrabim jaknu naopako i ispadnu ključevi, podignem ih i ne provjerim da nije možda i mob opal. Našli smo tobogan i dođemo kući kad nema moba. Rekoh brki daj odi u auto sigurno je na sicu. Vrati se brko, veli nema. Zovem te al se ne čuje zvono. A u PM, nemoj me zvati sigurno je pal na parkingu neko bu videl da svjetli i ode moj rođendanski poklon. Niš natrag u auto i u Bauhaus. Mislim si a za koji kukuriku idem, sigurno ga je neko pobral. Valunzi me šoraju, diktiram brki put, ovud bu brže. Naravno userem motku kamion ispred nas i gmiže.Mislim si, e baš bu me jeftino došel taj poklon unuku, još sam i na pretplati, neko možda zove "Minken". Došli na parking. Pol 8 navečer, mrkli mrak. Par auta na parkingu. Brko stane otprilike di smo bili. Izletim van, brko zove moje drugo ja, i prije nek je zasvjetlio ugledam ga. Jeeeeeeeee. Zovem sina, vičem našla sam. Veli kak se ti skrumpiraš pa to je čudo jedno prvi i zadnji i nikad više - Page 5 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

prvi i zadnji i nikad više - Page 5 Empty Re: prvi i zadnji i nikad više

Postaj  orion 17.03.13 8:12

dromsin je napisao/la:prošli tjedan išli kupiti poklon za malog tintilinića. baka zapela za mali tobogan. Obišli sve dučane sa igračkama i nema. Sjetim se Bauhausa i da bi toga moglo biti pod vrt i oprema. Kak smo sto puta izlazili i ulazili u auto, kak me je uobičajno šorala nervoza i jebeni hormoni, a mulci nafrljili grijanje. Stalno sam skidala i oblačila jaknu ( ispod jakne kratki rukav). U đepu jakne ključevi i mob. onaj novi crveni Nokia. Izlazim na parkingu kod Bauhausa iz auta zgrabim jaknu naopako i ispadnu ključevi, podignem ih i ne provjerim da nije možda i mob opal. Našli smo tobogan i dođemo kući kad nema moba. Rekoh brki daj odi u auto sigurno je na sicu. Vrati se brko, veli nema. Zovem te al se ne čuje zvono. A u PM, nemoj me zvati sigurno je pal na parkingu neko bu videl da svjetli i ode moj rođendanski poklon. Niš natrag u auto i u Bauhaus. Mislim si a za koji kukuriku idem, sigurno ga je neko pobral. Valunzi me šoraju, diktiram brki put, ovud bu brže. Naravno userem motku kamion ispred nas i gmiže.Mislim si, e baš bu me jeftino došel taj poklon unuku, još sam i na pretplati, neko možda zove "Minken". Došli na parking. Pol 8 navečer, mrkli mrak. Par auta na parkingu. Brko stane otprilike di smo bili. Izletim van, brko zove moje drugo ja, i prije nek je zasvjetlio ugledam ga. Jeeeeeeeee. Zovem sina, vičem našla sam. Veli kak se ti skrumpiraš pa to je čudo jedno prvi i zadnji i nikad više - Page 5 3114667799

prvi i zadnji i nikad više - Page 5 3260170596.... imaš više sreće nek pameti prvi i zadnji i nikad više - Page 5 3111943984 ....

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

prvi i zadnji i nikad više - Page 5 Empty Re: prvi i zadnji i nikad više

Postaj  Gost 17.03.13 12:11

dromsin je napisao/la:prošli tjedan išli kupiti poklon za malog tintilinića. baka zapela za mali tobogan. Obišli sve dučane sa igračkama i nema. Sjetim se Bauhausa i da bi toga moglo biti pod vrt i oprema. Kak smo sto puta izlazili i ulazili u auto, kak me je uobičajno šorala nervoza i jebeni hormoni, a mulci nafrljili grijanje. Stalno sam skidala i oblačila jaknu ( ispod jakne kratki rukav). U đepu jakne ključevi i mob. onaj novi crveni Nokia. Izlazim na parkingu kod Bauhausa iz auta zgrabim jaknu naopako i ispadnu ključevi, podignem ih i ne provjerim da nije možda i mob opal. Našli smo tobogan i dođemo kući kad nema moba. Rekoh brki daj odi u auto sigurno je na sicu. Vrati se brko, veli nema. Zovem te al se ne čuje zvono. A u PM, nemoj me zvati sigurno je pal na parkingu neko bu videl da svjetli i ode moj rođendanski poklon. Niš natrag u auto i u Bauhaus. Mislim si a za koji kukuriku idem, sigurno ga je neko pobral. Valunzi me šoraju, diktiram brki put, ovud bu brže. Naravno userem motku kamion ispred nas i gmiže.Mislim si, e baš bu me jeftino došel taj poklon unuku, još sam i na pretplati, neko možda zove "Minken". Došli na parking. Pol 8 navečer, mrkli mrak. Par auta na parkingu. Brko stane otprilike di smo bili. Izletim van, brko zove moje drugo ja, i prije nek je zasvjetlio ugledam ga. Jeeeeeeeee. Zovem sina, vičem našla sam. Veli kak se ti skrumpiraš pa to je čudo jedno prvi i zadnji i nikad više - Page 5 3114667799

a koja sreeećaaa.... al baš si imala sreće da ga nisi našla bar malo nagnječitog...
ih, kud se meni tako nešto ne dogodi... sinoć me kolegica uvjeravala da sam najvjerojatnije jedina u cijeloj hrvatskoj koja koristi mobitel koji je toliko star i nazadan prvi i zadnji i nikad više - Page 5 1523192931 al jebga, nepoderivo malo čudovište

Gost
Gost


[Vrh] Go down

prvi i zadnji i nikad više - Page 5 Empty Re: prvi i zadnji i nikad više

Postaj  taja 17.03.13 19:04

orion je napisao/la:
taja je napisao/la:
orion je napisao/la:
taja je napisao/la:

Piiihhh.. prvi i zadnji i nikad više - Page 5 2892997642
Ja svom samsungu sama zamijenila touch screen prvi i zadnji i nikad više - Page 5 3601362807
prvi i zadnji i nikad više - Page 5 3111943984prvi i zadnji i nikad više - Page 5 3111943984 .... što uzme majstor Lale, s tim nema šale ....

a gdje si nabavila touch screen ?

Ni po muke..
Sve ima na jubitu, samo pratiš i činiš što i oni
na njuškalu.
Jbg, samo 60 kn košta pa da sam i popušila zajeb ko ga jebe. Nije puno para
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

prvi i zadnji i nikad više - Page 5 Empty Re: prvi i zadnji i nikad više

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 5 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.