kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

prvi i zadnji i nikad više

Stranica 2 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

prvi i zadnji i nikad više - Page 2 Empty Re: prvi i zadnji i nikad više

Postaj  Gost 06.02.13 23:16

pizda je napisao/la:
g_host je napisao/la:
upravo to i postoje sajtovi (kod nas je takav limundo- po principu licitiranja) gde se lupaju negativni poeni za potencijalni zajeb i onda takav prodavac teško da ikad više može išta preko tog oglasnika da proda. ne znam da li njuškalo funkcioniše po tom principu, ali ako postoji ta opcija, razglasi na sva zvona da te je zajebao (opiši sve potanko) . jeste da tebi to neće vratiti novce, ali će njega pod tim imenom i prezimenom debelo diskreditovati za ubuduće. i da, budale uglavnom ostavljaju SVOJE ime i prezime, ali menjaju kartice mobitela, hahaha..
makar ti je neka satisfakcija.


pa postoji u Varazdinu policija, nek ih nazove i kaze da je prevarena pa nek oni vide ko je taj. Nek malo rade svoj posao a ne lokat po stanicama...

ahahahaha, pipi, daj nemoj ne nasmejavati!
čuj policija..pa ako budu odreagovali na tu prijavu, ja se sutra preobratim u katolkinju!! prvi i zadnji i nikad više - Page 2 3776795594

Gost
Gost


[Vrh] Go down

prvi i zadnji i nikad više - Page 2 Empty Re: prvi i zadnji i nikad više

Postaj  pizda 06.02.13 23:17

g_host je napisao/la:kažem ti, ubeđena sam da jeste.
i što je najsmešnije, tip garant radi i sasvim ok prodaje, ali s vremena na vreme uvali nešto..a čuj, možda je i njemu neko podvalio taj mobitel.
uglavnom, takve prodaje jesu riskantne ali kad pogledaš koliko ti se puta desilo u redovnoj prodaj da te zajebu..kupila sam nov televizor pre sedam meseci, puklo nešto iz čista mira, u pičku materinu, mislila sam da je eksplodirao..srećom, pod garancijom je ali nije to više to.
kao odlemila se neka žičica..eeej, lcd fckn televizor i zalemljene žice prvi i zadnji i nikad više - Page 2 3384354616 prvi i zadnji i nikad više - Page 2 1619348112

to se isplati za neke sitne zamjene pa ako i ispusis neces primjetiti. Da bi bas preko Njuskala davao neku vecu lovu ovako na nevidjeno, ne bi. Dobro, Orion nije dala neki veliki novac ali opet...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

prvi i zadnji i nikad više - Page 2 Empty Re: prvi i zadnji i nikad više

Postaj  pizda 06.02.13 23:18

g_host je napisao/la:
pizda je napisao/la:
g_host je napisao/la:
upravo to i postoje sajtovi (kod nas je takav limundo- po principu licitiranja) gde se lupaju negativni poeni za potencijalni zajeb i onda takav prodavac teško da ikad više može išta preko tog oglasnika da proda. ne znam da li njuškalo funkcioniše po tom principu, ali ako postoji ta opcija, razglasi na sva zvona da te je zajebao (opiši sve potanko) . jeste da tebi to neće vratiti novce, ali će njega pod tim imenom i prezimenom debelo diskreditovati za ubuduće. i da, budale uglavnom ostavljaju SVOJE ime i prezime, ali menjaju kartice mobitela, hahaha..
makar ti je neka satisfakcija.


pa postoji u Varazdinu policija, nek ih nazove i kaze da je prevarena pa nek oni vide ko je taj. Nek malo rade svoj posao a ne lokat po stanicama...

ahahahaha, pipi, daj nemoj ne nasmejavati!
čuj policija..pa ako budu odreagovali na tu prijavu, ja se sutra preobratim u katolkinju!! prvi i zadnji i nikad više - Page 2 3776795594

trebali bi, to im je posao. Imaju net policiju koja ljude jebe zbog sitnica pa onda moze i za prijevare. Ako nista drugo da liku malo zagorcaju zivot...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

prvi i zadnji i nikad više - Page 2 Empty Re: prvi i zadnji i nikad više

Postaj  Gost 06.02.13 23:22

pizda je napisao/la:
g_host je napisao/la:
pizda je napisao/la:
g_host je napisao/la:
upravo to i postoje sajtovi (kod nas je takav limundo- po principu licitiranja) gde se lupaju negativni poeni za potencijalni zajeb i onda takav prodavac teško da ikad više može išta preko tog oglasnika da proda. ne znam da li njuškalo funkcioniše po tom principu, ali ako postoji ta opcija, razglasi na sva zvona da te je zajebao (opiši sve potanko) . jeste da tebi to neće vratiti novce, ali će njega pod tim imenom i prezimenom debelo diskreditovati za ubuduće. i da, budale uglavnom ostavljaju SVOJE ime i prezime, ali menjaju kartice mobitela, hahaha..
makar ti je neka satisfakcija.


pa postoji u Varazdinu policija, nek ih nazove i kaze da je prevarena pa nek oni vide ko je taj. Nek malo rade svoj posao a ne lokat po stanicama...

ahahahaha, pipi, daj nemoj ne nasmejavati!
čuj policija..pa ako budu odreagovali na tu prijavu, ja se sutra preobratim u katolkinju!! prvi i zadnji i nikad više - Page 2 3776795594

trebali bi, to im je posao. Imaju net policiju koja ljude jebe zbog sitnica pa onda moze i za prijevare. Ako nista drugo da liku malo zagorcaju zivot...
pa svaka čast ako kod vas to funkcioniše.
kod nas su neki ljudi i televiziju pozvali ne bi li javnosti predočilli da su bili prevareni na net-u, jer policija i sudstvo nije bolela ona stvar za njih.
i naravno, od svega je bilo ono što se kaže, mrka kapa.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

prvi i zadnji i nikad više - Page 2 Empty Re: prvi i zadnji i nikad više

Postaj  pizda 06.02.13 23:24

g_host je napisao/la:
pa svaka čast ako kod vas to funkcioniše.
kod nas su neki ljudi i televiziju pozvali ne bi li javnosti predočilli da su bili prevareni na net-u, jer policija i sudstvo nije bolela ona stvar za njih.
i naravno, od svega je bilo ono što se kaže, mrka kapa.

kod nas nista ne funkcionira ali ako se ljudi pomire sa tim, funkcionirat ce sve gore. Ja bi ih bas zvao i rekao da mi obavezno daju povratnu informaciju...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

prvi i zadnji i nikad više - Page 2 Empty Re: prvi i zadnji i nikad više

Postaj  Gost 06.02.13 23:32

ja sam imala sreće preko oglasa... jednom naletila na tipa koji prodaje slikarski štafelaj za male pare, , pola manje nego prodaju po dućanima, navodno ga sam izradio i još se na kraju dogodilo da mi je tu na otoku, 6 km od krka... nazvala, došla vidjeti, i fakat čovjeku hobi bila stolarija, išo se zajebavat i napravio slikarski štafelaj kakvog ni nema u prodaji a da nađem sličan takvom koštao bi me najmanje tri puta toliko... valjda nije pojma imao koliko takve stvari koštaju... i dan danas mi je to najbolji štafelaj koji sam ikada imala i po stabilnosti i kvaliteti izrade ... moš se i jebat na njemu, neće puknit i stabilan, ne mrda nikuda pa makar slikala i zidarskim špatulama

a ovaj što je orion zajebo, jebga, ako je to taj koji je na fejsu, po ostaloj ponudi koju nudi bi mogao biti, po slici izgleda da su to dječja romska posla... dečki našli načina kako tu i tamo ubost neku paricu pa sumnjam da će ih policija gonjati ... žao mi orion i svih koji nasjednu na takve priče

Gost
Gost


[Vrh] Go down

prvi i zadnji i nikad više - Page 2 Empty Re: prvi i zadnji i nikad više

Postaj  Gost 07.02.13 5:52

g_host je napisao/la:
orion je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
orion je napisao/la:Prvi puta sam kupila nešto preko njuškala ---- prvi puta i zadnji puta i nikada više.
Krepo mi je mob i sad da ne kupujem kroz pretplatu, a u slob. prodaji su prilično skupi odlučim kupiti preko oglasnika. Lik dao sliku i opis, u tel. kontaktu rekao da je nekoliko puta uključen - dakle tvrdio da je mobitel praktički ne korišten ..... kad ono stara raga. Poslao mobitel sav zgreban i zdrapam, bez punjača, sa slušalicama od drugog proizvodžača .....jebomu pas sto otaca i matera u svim agregatnim stanjima.
Lopov i prevarant
Ladić Stjepan iz Varaždina
broj mobitela je: 0912122995
zovem ga al đubre se ne javlja
ljuta sam da ljuća ne mogu biti prvi i zadnji i nikad više - Page 2 3827417775

trebala si mene pitat, baš imam jednog takvog ko da su ga mačke drapale, imam ga već godinama, padao, razbijao se al je neuništiv i poklonila bih ti ga skupa sa punjačem...šalim se , ne bih ga poklonila ni neprijatelju sada prvi i zadnji i nikad više - Page 2 11484130 a jebga ori, svaka škola se plaća al da ljuti čovjeka, ljuti....ja sam preko oglasa neke stvari kupovala al ne prije nego dođem i vidim robu... probaj i ti tako ubuduće
znam ljude koji su svašta nešto kupovali preko oglasnika ...uglavnom je fer play....zapravo su rijetki koji se usude ići na takve prevare....
upravo to i postoje sajtovi (kod nas je takav limundo- po principu licitiranja) gde se lupaju negativni poeni za potencijalni zajeb i onda takav prodavac teško da ikad više može išta preko tog oglasnika da proda. ne znam da li njuškalo funkcioniše po tom principu, ali ako postoji ta opcija, razglasi na sva zvona da te je zajebao (opiši sve potanko) . jeste da tebi to neće vratiti novce, ali će njega pod tim imenom i prezimenom debelo diskreditovati za ubuduće. i da, budale uglavnom ostavljaju SVOJE ime i prezime, ali menjaju kartice mobitela, hahaha..
makar ti je neka satisfakcija.

ne , njuškalo tak ne funkcionira, to ti je kao oglasnik u novinama. Ovo o čem ti pričaš je ebay

Gost
Gost


[Vrh] Go down

prvi i zadnji i nikad više - Page 2 Empty Re: prvi i zadnji i nikad više

Postaj  Jehudi 07.02.13 8:15

orion je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
orion je napisao/la:
dromsin je napisao/la:i kulike penez prvi i zadnji i nikad više - Page 2 3111943984 prvi i zadnji i nikad više - Page 2 3111943984 prvi i zadnji i nikad više - Page 2 3111943984

ako mu ja ne pokucam na vrata i bacim mu ga u glavu ....jebomu svi sve
još ga đubre poslalo sa HPexpresom ....jebote, da mi ga netko nudi, da mi plati da ga uzmem ne bih ga uzela ....
dobro kolko love si dala

tristo jebenih kuna

i 40 kuna poštarina

Nije to ništa, jedan lik odlučio računalo tako kupiti pa mu poslali cjepanicu. prvi i zadnji i nikad više - Page 2 684758713
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

prvi i zadnji i nikad više - Page 2 Empty Re: prvi i zadnji i nikad više

Postaj  Jehudi 07.02.13 8:28

g_host je napisao/la:
pizda je napisao/la:
g_host je napisao/la:
pizda je napisao/la:

pa postoji u Varazdinu policija, nek ih nazove i kaze da je prevarena pa nek oni vide ko je taj. Nek malo rade svoj posao a ne lokat po stanicama...

ahahahaha, pipi, daj nemoj ne nasmejavati!
čuj policija..pa ako budu odreagovali na tu prijavu, ja se sutra preobratim u katolkinju!! prvi i zadnji i nikad više - Page 2 3776795594

trebali bi, to im je posao. Imaju net policiju koja ljude jebe zbog sitnica pa onda moze i za prijevare. Ako nista drugo da liku malo zagorcaju zivot...
pa svaka čast ako kod vas to funkcioniše.
kod nas su neki ljudi i televiziju pozvali ne bi li javnosti predočilli da su bili prevareni na net-u, jer policija i sudstvo nije bolela ona stvar za njih.
i naravno, od svega je bilo ono što se kaže, mrka kapa.

Ne funkcioniše tako. Pipi ili nema pojma ili širi dezinformacije.

Do prije par dana je 1 000 Kn bio iznos za koji te policija/država NE goni po službenoj dužnosti.

Sada je povišeno na 2 000 Kn. Možeš jedino sam podići privatnu tužbu (košta mislim 500 Km).

Policija može ev. saslušati stranke ali ništa ne može poduzeti.
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

prvi i zadnji i nikad više - Page 2 Empty Re: prvi i zadnji i nikad više

Postaj  pizda 07.02.13 8:38

Jehudi je napisao/la:

Ne funkcioniše tako. Pipi ili nema pojma ili širi dezinformacije.

Do prije par dana je 1 000 Kn bio iznos za koji te policija/država NE goni po službenoj dužnosti.

Sada je povišeno na 2 000 Kn. Možeš jedino sam podići privatnu tužbu (košta mislim 500 Km).

znaci, neko mi ukrade novcanik sa recimo 500 kuna i nikom nista, smije mi ukrast do 2.000 kuna?
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

prvi i zadnji i nikad više - Page 2 Empty Re: prvi i zadnji i nikad više

Postaj  proba 07.02.13 9:01

pizda je napisao/la:
Jehudi je napisao/la:

Ne funkcioniše tako. Pipi ili nema pojma ili širi dezinformacije.

Do prije par dana je 1 000 Kn bio iznos za koji te policija/država NE goni po službenoj dužnosti.

Sada je povišeno na 2 000 Kn. Možeš jedino sam podići privatnu tužbu (košta mislim 500 Km).

znaci, neko mi ukrade novcanik sa recimo 500 kuna i nikom nista, smije mi ukrast do 2.000 kuna?

niko nesme srbina da krade , štase sikiraš
proba
proba

Broj postova : 1119
Join date : 23.09.2012

[Vrh] Go down

prvi i zadnji i nikad više - Page 2 Empty Re: prvi i zadnji i nikad više

Postaj  Gost 07.02.13 9:03

imaš tih sitnih prevaranata koliko voliš u današnje vrijeme a policija je tu stvarno nemoćna osim ako ne ulovi nekoga da doslovno nekome novčanik iz džepa vadi.... treba ipak biti oprezan pri svemu i plaćati sve po isporuci robe ako se bilo šta nabavlja preko oglasa ... lako kad se dogode takve sitne prevare iako baš ona čovjeka najviše naljute jer su neočekivane... ne možeš pomisliti da će se netko kompromitirati za par sto kuna a opet, brdo je kojekakve dječurlije koja na taj način dolazi do džeparca... meni se jednom dogodilo da sam sklopila posao sa građevinskom firmom, sve uredno, donijeli papire, potpisao se ugovor, počeli raditi i kako je šef sa kojim sam sklopila posao otišao, tako radnici raspašoj po gradilištu izvodili... na kraju kad sam htjela otkazati posao, izvršila isplatu za obavljano, ne za dogovoreno, zove me neki nepoznati čovjek, albanac i veli da dolazi sa svojim arhitektom da naplati pun dogovoreni iznos + još toliko ... mamo mila kad mi nije dim na uši izašao... ja trbuh do zuba, 15 dana do odlaska u rodilište a naletim na prevarante, kasnije se ispostavilo da je to neka mala grupica albanaca koji tako operiraju po otocima i to baš po tom isprobanom receptu... nađu žrtvu koju misle da će lako ustrašiti, počnu radove, namjerno počnu zajebavati da dođe do prekida ugovorenog posla, a onda se pojavi "pravi šef" kojeg do tada nikad nitko nije vidio a radnici ga se boje ko vraga, isto tako počnu širiti priče o tome kako je grozan, kako ih iskorištava, prijeti njihovim obiteljima, maltene ih drži ko robove ....i stvarno taj počne prijetiti i predstavljati se ko neka "albanska mafija" ... valjda neki plate iz straha , pitaj boga... ja sam odmah išla tražiti sjedište firme koja je navodno trebala biti u senju, da bih na kraju saznala da ne samo firma ne postoji, nego ni ulica na kojoj je firma prijavljena ne postoji a sve uredno imali sređeno i čak kao prijavljeni preko komore, pečat ... kad me ponovo nazvao taj capo i još mi reko da me čeka pred gradilištem i da očekuje da dođem sa parama, rekoh mu sve što sam saznala i odgovorila mu da mi odgovara susret, neka me obavezno pričeka skupa sa svojim arhitektom a ja dolazim sa policijom pa ćemo se lijepo ko ljudi razračunati a njega osobno ne gine i privatna tužba što je išao maltretirati na ovaj način ženu u visokoj trudnoći ... više mi se nikada nije javio, niti sam čula za njega a radnike mu razjurila ko paščad iako su mi plakali kako će ih ovaj poubijati i tko zna šta još i probali mi udarati na savjest kako nisu plaćeni za svoj rad, ona "šef" sa kojim sam kobajagi bila sklopila posao me jednom zvao i plakao kako ima djecu da se smilujem al sam i njega poslala k vragu ... uglavnom, ima svega tamo vani i svašta ljudima padne na pamet ne bi li bez rada došli do zarade ... al, sve su to lekcije i to dobre... sreća u nesreći je bila što sam u struci pa sam na vrijeme prepoznala da nešto ne štima ali mogu misliti koliko su takvi ljude nasamarili i izvukli pare i to ne male prvi i zadnji i nikad više - Page 2 3102334490

Gost
Gost


[Vrh] Go down

prvi i zadnji i nikad više - Page 2 Empty Re: prvi i zadnji i nikad više

Postaj  pizda 07.02.13 9:18

proba je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Jehudi je napisao/la:

Ne funkcioniše tako. Pipi ili nema pojma ili širi dezinformacije.

Do prije par dana je 1 000 Kn bio iznos za koji te policija/država NE goni po službenoj dužnosti.

Sada je povišeno na 2 000 Kn. Možeš jedino sam podići privatnu tužbu (košta mislim 500 Km).

znaci, neko mi ukrade novcanik sa recimo 500 kuna i nikom nista, smije mi ukrast do 2.000 kuna?

niko nesme srbina da krade , štase sikiraš

ma jebe se tebi ali meni nije svejedno...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

prvi i zadnji i nikad više - Page 2 Empty Re: prvi i zadnji i nikad više

Postaj  Jehudi 07.02.13 9:19

pizda je napisao/la:
Jehudi je napisao/la:

Ne funkcioniše tako. Pipi ili nema pojma ili širi dezinformacije.

Do prije par dana je 1 000 Kn bio iznos za koji te policija/država NE goni po službenoj dužnosti.

Sada je povišeno na 2 000 Kn. Možeš jedino sam podići privatnu tužbu (košta mislim 500 Km).

znaci, neko mi ukrade novcanik sa recimo 500 kuna i nikom nista, smije mi ukrast do 2.000 kuna?

prvi i zadnji i nikad više - Page 2 684758713 Ne tako.

Godinama je na snazi bilo pravno shvaćanje da je beznačajno kazneno
djelo ako netko, primjerice, ukrade odjeću ili hranu u vrijednosti do
1000 kuna ili drugim nedjelom ostvari imovinsku korist do tog iznosa.
No, od 1. siječnja 2013., prema pravnom shvaćanju Vrhovnog suda,
beznačajnim djelom smatra se ako je vrijednost ukradenih stvari ispod
2000 kuna. No, to ne znači da netko može ušetati u trgovački centar,
ukrasti stvari vrijedne do 2000 kuna i misliti da mu nitko ništa ne
može. Policija će ga prijaviti za krađu i ako ga tužiteljstvo ne odluči
goniti po službenoj dužnosti, vlasnik trgovine može lopova progoniti
privatnom tužbom.

– Da, to je točno. Ako je riječ o krađi manjoj
od 2000 kuna, počinjenoj nakon stupanja na snagu novog Kaznenog zakona,
prema pravnom shvaćanju Vrhovnog suda to je beznačajno djelo i progon se
ne bi trebao provoditi po službenoj dužnosti. No, to ne znači da
policija, kad se dogodi takva krađa, neće odraditi svoj dio posla, a
progon počinitelja privatnom tužbom nastavlja vlasnik te trgovine – kaže
glasnogovornik zagrebačkog Općinskog kaznenog suda sudac Dražen Kevrić.
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

prvi i zadnji i nikad više - Page 2 Empty Re: prvi i zadnji i nikad više

Postaj  Gost 07.02.13 9:25

pizda je napisao/la:

znaci, neko mi ukrade novcanik sa recimo 500 kuna i nikom nista, smije mi ukrast do 2.000 kuna?

ne smije ti nitko ukrast ni 20 kuna ali ako ćeš se preko policije razračunavati onda moraš imati dokaze il tog nekog uloviti na djelu ... pa daj si zamisli da se tako lako tuži, onda bi i tebe netko kome si se zamjerio mogao optužiti za svašta, dovoljno otić do policije i reć, pizda mi ukro 1000 kn iz novčanika, ja vidio na svoje oči i policija pokrene postupak a ti se brani, tvoja riječ protiv riječi onog koji te optužio prvi i zadnji i nikad više - Page 2 11484130 prvi i zadnji i nikad više - Page 2 11484130 prvi i zadnji i nikad više - Page 2 11484130

recimo, sa onim mojim susjedom koji je stavljao lišće i na kraju mi bravu sredio, isto bilo malo nerealno tražit da policija išta konkretno poduzima osim da se tipu pojavi na vratima da ga malo prestraši i sve skupa dobije na težini iako su bili voljni na osnovu mog svjedočenja i svjedočenja ono par susjeda koji su ga isto vidjeli da to radi pokrenuti postupak , al čemu se povlačit po sudovima zbog takvih stvari... pa više vrijedi moje vrijeme, sudske takse nego šteta koja mi je počinjena a čovjek bi ostao bez posla jer radi u poreznoj upravi i ne smije imati nikakav policijski dosije, dakle, imaš još jednog koji će preko socijalne sjesti na grbaču proračuna kojeg svi skupa punimo ... ovak sam postigla ono što sam htjela, nema više lišća, nema više ni susjeda da prođe mojom ulicom, ide drugim putem do posla a ja se ne moram povlačiti po sudovima i dodatno nervirati pretumbavajući šta je bilo... zaboraviš i ideš dalje ... istina, zanima me kako će se odnositi do mene kao stranke ako mu se jednom pojavim u uredu... al pretpostavljam da će biti manji od makovog zrna prvi i zadnji i nikad više - Page 2 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

prvi i zadnji i nikad više - Page 2 Empty Re: prvi i zadnji i nikad više

Postaj  pizda 07.02.13 9:46

kišna glista je napisao/la:

ne smije ti nitko ukrast ni 20 kuna ali ako ćeš se preko policije razračunavati onda moraš imati dokaze il tog nekog uloviti na djelu ...

prvi i zadnji i nikad više - Page 2 1523192931 ako ga uhvatim na djelu onda mi policija i ne treba...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

prvi i zadnji i nikad više - Page 2 Empty Re: prvi i zadnji i nikad više

Postaj  Gost 07.02.13 9:53

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

ne smije ti nitko ukrast ni 20 kuna ali ako ćeš se preko policije razračunavati onda moraš imati dokaze il tog nekog uloviti na djelu ...

prvi i zadnji i nikad više - Page 2 1523192931 ako ga uhvatim na djelu onda mi policija i ne treba...

a i to što kažeš... onda ti policija može samo odmoć jer bi njega išla braniti prvi i zadnji i nikad više - Page 2 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

prvi i zadnji i nikad više - Page 2 Empty Re: prvi i zadnji i nikad više

Postaj  pizda 07.02.13 10:29

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

ne smije ti nitko ukrast ni 20 kuna ali ako ćeš se preko policije razračunavati onda moraš imati dokaze il tog nekog uloviti na djelu ...

prvi i zadnji i nikad više - Page 2 1523192931 ako ga uhvatim na djelu onda mi policija i ne treba...

a i to što kažeš... onda ti policija može samo odmoć jer bi njega išla braniti prvi i zadnji i nikad više - Page 2 1619348112

jebote, ova policija je zakurac. Ima ih vise nego li za bivse drzave a ja pojma nemam kog kurca oni rade osim sto griju debele guzice po stanicama. Nekad su u svakoj ulici patrolirali cijeli dan i noc. Sad nigdje nikog, sve prepusteno na milost i nemilost svakoj budali koja naidje. Nije ni cudo sto se pljacka naveliko, imaju lopovi cijelu noc da na miru razvale neki kiosk ili iz obijesti uniste neki auto. Stvarno ne kuzim kog kurca radi ona obicna policija, drvenjaci...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

prvi i zadnji i nikad više - Page 2 Empty Re: prvi i zadnji i nikad više

Postaj  proba 07.02.13 10:42

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

ne smije ti nitko ukrast ni 20 kuna ali ako ćeš se preko policije razračunavati onda moraš imati dokaze il tog nekog uloviti na djelu ...

prvi i zadnji i nikad više - Page 2 1523192931 ako ga uhvatim na djelu onda mi policija i ne treba...

a i to što kažeš... onda ti policija može samo odmoć jer bi njega išla braniti prvi i zadnji i nikad više - Page 2 1619348112

jebote, ova policija je zakurac. Ima ih vise nego li za bivse drzave a ja pojma nemam kog kurca oni rade osim sto griju debele guzice po stanicama. Nekad su u svakoj ulici patrolirali cijeli dan i noc. Sad nigdje nikog, sve prepusteno na milost i nemilost svakoj budali koja naidje. Nije ni cudo sto se pljacka naveliko, imaju lopovi cijelu noc da na miru razvale neki kiosk ili iz obijesti uniste neki auto. Stvarno ne kuzim kog kurca radi ona obicna policija, drvenjaci...

drug šamil te pozvao na miniranje policiskih legla , šta čekaš


boktejebo jes ova yugogamad mentalno zarđala
proba
proba

Broj postova : 1119
Join date : 23.09.2012

[Vrh] Go down

prvi i zadnji i nikad više - Page 2 Empty Re: prvi i zadnji i nikad više

Postaj  pizda 07.02.13 11:05

prvi i zadnji i nikad više - Page 2 7uci3wsow68b4zafujd
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

prvi i zadnji i nikad više - Page 2 Empty Re: prvi i zadnji i nikad više

Postaj  Gost 07.02.13 11:06

pizda je napisao/la:

jebote, ova policija je zakurac. Ima ih vise nego li za bivse drzave a ja pojma nemam kog kurca oni rade osim sto griju debele guzice po stanicama. Nekad su u svakoj ulici patrolirali cijeli dan i noc. Sad nigdje nikog, sve prepusteno na milost i nemilost svakoj budali koja naidje. Nije ni cudo sto se pljacka naveliko, imaju lopovi cijelu noc da na miru razvale neki kiosk ili iz obijesti uniste neki auto. Stvarno ne kuzim kog kurca radi ona obicna policija, drvenjaci...

kad nisi uopće u toku sa modernim načinima borbe protiv kriminala... ne zoveš više policiju, šta će ti oni... to se odmah šalju gotove optužnice fbi i csi i state departmentu, e ... pa da vidiš kad ti ti ulete u kuću , to se ne kuca nego nogom otvaraju vrata prvi i zadnji i nikad više - Page 2 1619348112 prvi i zadnji i nikad više - Page 2 1619348112 prvi i zadnji i nikad više - Page 2 1619348112

al šta je jest... policija najviše maltretira one najbenignije slučajeve... samo se sjetim kad sam bila u braku i rješavala državljanstvo i vise bivšem... bokte, ulete mi u bilo koje doba dana da provjere jer brak fingiran il ne... popizdila sam od njih... deset sati navečer, ja djecu uspavala, bile su još bebe a ono netko kuca na vrata, ja trčim iz kreveta i kadd sam ugladala policiju mal se nisam onesvijestila... mislila da je netko poginuo, loše vijesti, svašta nešto a on došo vidjet jel živim u braku ... i tako punih sedam godina dolazili ,postavljali ista pitanja dok meni nije dopizdilo i na sva pitanja odgovarala negativno.... kako mi se zove suprug a ja nemam pojma, kad je rođen a ja opet nemam pojma, kad smo se vjenčali - nemam pojma i tako do kraja upitnika i pitam ja policajca i šta ćete sad? poslat ga nazad za ameriku nakon što je dvoje djece naštancao, prijavljen na istoj adresi već sedam godina, zdravstveno osigurna preko mene itd itd.... ? a on će meni da će sad morati kolega doći i ponoviti pitanja i problem je ako se odgovori ne podudaraju... a super velim ja njemu, samo vi meni njega pošaljite, budem i ja njemu odgovorila na sva pitanja negativno i šta će onda bit, odgovori će se podudarati... a on će meni, u tom slučaju, gospođo, neće biti problema i vaš suprug će dobiti državljanstvo... i tako je bilo... uopće ih nije briga šta si im odgovarao nego samo to da su odgovori uvijek isti prvi i zadnji i nikad više - Page 2 1523192931 prvi i zadnji i nikad više - Page 2 1523192931 prvi i zadnji i nikad više - Page 2 1523192931 za nepovjerovat al tako to ide

Gost
Gost


[Vrh] Go down

prvi i zadnji i nikad više - Page 2 Empty Re: prvi i zadnji i nikad više

Postaj  pizda 07.02.13 13:10

kišna glista je napisao/la: i tako je bilo... uopće ih nije briga šta si im odgovarao nego samo to da su odgovori uvijek isti prvi i zadnji i nikad više - Page 2 1523192931 prvi i zadnji i nikad više - Page 2 1523192931 prvi i zadnji i nikad više - Page 2 1523192931 za nepovjerovat al tako to ide

prvi i zadnji i nikad više - Page 2 1523192931 o bogte mili sto mi placamo...bolje da smo uzeli neke zastitare, manje bi kostali...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

prvi i zadnji i nikad više - Page 2 Empty Re: prvi i zadnji i nikad više

Postaj  Gost 07.02.13 13:22

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

ne smije ti nitko ukrast ni 20 kuna ali ako ćeš se preko policije razračunavati onda moraš imati dokaze il tog nekog uloviti na djelu ...

prvi i zadnji i nikad više - Page 2 1523192931 ako ga uhvatim na djelu onda mi policija i ne treba...

e, ali i tu postoji začkoljica. navataš ti lopova koji ti je pokušao izvući novčanik iz džepa, malo ga išamaraš i tako...vaspitno reaguješ, ništa preterano...ali, znaš da onda on tebe može da tuži za fizički napad? prvi i zadnji i nikad više - Page 2 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

prvi i zadnji i nikad više - Page 2 Empty Re: prvi i zadnji i nikad više

Postaj  Jehudi 07.02.13 15:33

Naravno da te može tužiti za napad. Niti murija ga ne smije tući a kamoli civili.
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

prvi i zadnji i nikad više - Page 2 Empty Re: prvi i zadnji i nikad više

Postaj  Gost 07.02.13 20:18

orion je napisao/la:Prvi puta sam kupila nešto preko njuškala ---- prvi puta i zadnji puta i nikada više.
Krepo mi je mob i sad da ne kupujem kroz pretplatu, a u slob. prodaji su prilično skupi odlučim kupiti preko oglasnika. Lik dao sliku i opis, u tel. kontaktu rekao da je nekoliko puta uključen - dakle tvrdio da je mobitel praktički ne korišten ..... kad ono stara raga. Poslao mobitel sav zgreban i zdrapam, bez punjača, sa slušalicama od drugog proizvodžača .....jebomu pas sto otaca i matera u svim agregatnim stanjima.
Lopov i prevarant
Ladić Stjepan iz Varaždina
broj mobitela je: 0912122995
zovem ga al đubre se ne javlja
ljuta sam da ljuća ne mogu biti prvi i zadnji i nikad više - Page 2 3827417775

prvi i zadnji i nikad više - Page 2 3114667799 prvi i zadnji i nikad više - Page 2 3114667799 prvi i zadnji i nikad više - Page 2 3114667799

ori, oprosti, ali umirem od smijeha zamišljajući te kako psuješ prvi i zadnji i nikad više - Page 2 3776795594

jebiga, natego te poprave... zaboravi ili idi na kućnu adresu i opizdi ga tim podrapanim mobitelom...

inače se najviše isplati kupiti neki "vezan" i dekodirati ga za 4o kn (na knežiji je jedan "dekoder", jaxica ti može dati broj i adresu... prvi i zadnji i nikad više - Page 2 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

prvi i zadnji i nikad više - Page 2 Empty Re: prvi i zadnji i nikad više

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.