kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

prvi i zadnji i nikad više

Stranica 3 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

prvi i zadnji i nikad više - Page 3 Empty Re: prvi i zadnji i nikad više

Postaj  taja 07.02.13 20:22

Puno je bolje i jeftinije kupovati preko ebaya.
Osobno nemam puno iskustva ali znam ljude koji svu tehniku a i ostalo kupuju preko tog sajta.
Mislim da ga i naša Lasta često koristi
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

prvi i zadnji i nikad više - Page 3 Empty Re: prvi i zadnji i nikad više

Postaj  Gost 07.02.13 20:27

taja je napisao/la:Puno je bolje i jeftinije kupovati preko ebaya.
Osobno nemam puno iskustva ali znam ljude koji svu tehniku a i ostalo kupuju preko tog sajta.
Mislim da ga i naša Lasta često koristi

još od vremena kupovine preko kataloga sam zaražena skeptičnošću do kupnje na neviđeno... tad sam naučila kako dobra slija i opis mogu učini većinu proizvoda ljepšim i kvalitetnijim nego što zapravo jesu... prvi i zadnji i nikad više - Page 3 684758713

šta ja znam, nekako volim vidjeti osobu od koje kupujem... da znam di ga potražiti kad mu se sjetim uže i šire rodbine prvi i zadnji i nikad više - Page 3 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

prvi i zadnji i nikad više - Page 3 Empty Re: prvi i zadnji i nikad više

Postaj  taja 07.02.13 20:36

Btw je napisao/la:
taja je napisao/la:Puno je bolje i jeftinije kupovati preko ebaya.
Osobno nemam puno iskustva ali znam ljude koji svu tehniku a i ostalo kupuju preko tog sajta.
Mislim da ga i naša Lasta često koristi

još od vremena kupovine preko kataloga sam zaražena skeptičnošću do kupnje na neviđeno... tad sam naučila kako dobra slija i opis mogu učini većinu proizvoda ljepšim i kvalitetnijim nego što zapravo jesu... prvi i zadnji i nikad više - Page 3 684758713

šta ja znam, nekako volim vidjeti osobu od koje kupujem... da znam di ga potražiti kad mu se sjetim uže i šire rodbine prvi i zadnji i nikad više - Page 3 1523192931

I ja volim proizvod pogledati u normalnoj veličini i uzeti u ruke, ali ovako se može proći puno jeftinije a i izgleda da ćemo u skoroj budućnosti sve tako kupovati.

Ja sam zadnje kupila čizme preko neta. Fulali su mi boju, ja htjela žute, oni poslali sive....al ajde, nije mi se dalo vraćati pa ih opet čekati. Posumnjala sam da sa i ja krivo naručila iako sam uvjerena da nisam. Druga stvar, da sam ih probala vjerojatno bih uzela broj veće jer su jako uskog kalupa pa sam si ubila noge dok sam ih razgazila, i još nisam skroz. Još me stišću.
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

prvi i zadnji i nikad više - Page 3 Empty Re: prvi i zadnji i nikad više

Postaj  Gost 07.02.13 20:49

taja je napisao/la:
Btw je napisao/la:
taja je napisao/la:Puno je bolje i jeftinije kupovati preko ebaya.
Osobno nemam puno iskustva ali znam ljude koji svu tehniku a i ostalo kupuju preko tog sajta.
Mislim da ga i naša Lasta često koristi

još od vremena kupovine preko kataloga sam zaražena skeptičnošću do kupnje na neviđeno... tad sam naučila kako dobra slija i opis mogu učini većinu proizvoda ljepšim i kvalitetnijim nego što zapravo jesu... prvi i zadnji i nikad više - Page 3 684758713

šta ja znam, nekako volim vidjeti osobu od koje kupujem... da znam di ga potražiti kad mu se sjetim uže i šire rodbine prvi i zadnji i nikad više - Page 3 1523192931

I ja volim proizvod pogledati u normalnoj veličini i uzeti u ruke, ali ovako se može proći puno jeftinije a i izgleda da ćemo u skoroj budućnosti sve tako kupovati.

Ja sam zadnje kupila čizme preko neta. Fulali su mi boju, ja htjela žute, oni poslali sive....al ajde, nije mi se dalo vraćati pa ih opet čekati. Posumnjala sam da sa i ja krivo naručila iako sam uvjerena da nisam. Druga stvar, da sam ih probala vjerojatno bih uzela broj veće jer su jako uskog kalupa pa sam si ubila noge dok sam ih razgazila, i još nisam skroz. Još me stišću.

ajme koja hrabrost naručiti obuću na taj način...još si dobro i prošla... prvi i zadnji i nikad više - Page 3 684758713

ima stvari koje bih naručila putem neta (srestva za čišćenje, papir, uredski materijal i sl), ali sigurno ne odjeću, obuću ili namještaj...
a pogotovo se ne bih usudila na neviđeno kupiti nešto rabljeno kao što je ori mobać... uopće se ne čudim da joj je kretinjo podvalio...
moja prijateljica je tako pretprošle godine kupila "malo rabljen" laptop... užasss... samo što je ona pošiljku vratila posebnom dostavom... dostavio ga je mrga dvometraš i stokilaš... naplatio je i svoj put do tamo... prvi i zadnji i nikad više - Page 3 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

prvi i zadnji i nikad više - Page 3 Empty Re: prvi i zadnji i nikad više

Postaj  pizda 08.02.13 9:05

jebes e bay, kupovat nesto na nevidjeno je stvarno lutrija. Na slici izgleda atraktivno, komad necega a dobijes neku pizdarijicu koju inace nikada na bi ni pomislio kupiti. Opet, zna se nac jeftinih i kvalitetnih stvari. Frend mi narucio masu tog preko Worldwide free shippinga. Nozevi svih vrsta, baterijske lampe sa snopom ko dva automobilska fara, laseri i slicne stvarcice za nevjerojatno malu lovu. Toliko malu da mu ni carinu nisu mogli zaracunati. Nozevi odlicne kvalitete, vojni, lovacki, ribarski, od dva dolara navise, ista cijena i tih baterijskih lampica. Desetak dolara za lovacki noz sa jos desetak dodataka koji se usadjuju je kostao 5 dolara naprimjer, pedesetak kuna. Noz velicine trideset cm a svaki od dodataka isti toliki. Jedan od njih je i ona satara za tranziranje mesa...prvi i zadnji i nikad više - Page 3 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

prvi i zadnji i nikad više - Page 3 Empty Re: prvi i zadnji i nikad više

Postaj  Gost 08.02.13 9:28

pizda je napisao/la:jebes e bay, kupovat nesto na nevidjeno je stvarno lutrija. Na slici izgleda atraktivno, komad necega a dobijes neku pizdarijicu koju inace nikada na bi ni pomislio kupiti. Opet, zna se nac jeftinih i kvalitetnih stvari. Frend mi narucio masu tog preko Worldwide free shippinga. Nozevi svih vrsta, baterijske lampe sa snopom ko dva automobilska fara, laseri i slicne stvarcice za nevjerojatno malu lovu. Toliko malu da mu ni carinu nisu mogli zaracunati. Nozevi odlicne kvalitete, vojni, lovacki, ribarski, od dva dolara navise, ista cijena i tih baterijskih lampica. Desetak dolara za lovacki noz sa jos desetak dodataka koji se usadjuju je kostao 5 dolara naprimjer, pedesetak kuna. Noz velicine trideset cm a svaki od dodataka isti toliki. Jedan od njih je i ona satara za tranziranje mesa...prvi i zadnji i nikad više - Page 3 684758713

e sad si me zaintrigirao ...hm... iako još uvijek odolijevam tome da imam kreditne kartice, mogla bih ovo preko kolegice malo pročačkati prvi i zadnji i nikad više - Page 3 1523192931 ona stalno nešto naručuje on line i za sada je zadovoljna iako još nisam vidjela da je naručila nešto što bi mene zainteresiralo... al ovakve stvari, viš, to mi nije palo na pamet ... a taman mi fali i jedan kvalitetniji ruksak za dulje hodanje po terenu a ne nalazim to nigdje

Gost
Gost


[Vrh] Go down

prvi i zadnji i nikad više - Page 3 Empty Re: prvi i zadnji i nikad više

Postaj  pizda 08.02.13 13:26

pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

prvi i zadnji i nikad više - Page 3 Empty Re: prvi i zadnji i nikad više

Postaj  pizda 08.02.13 13:28

mislim da su im ruksaci prilicno skupi obzirom na ostalo ali to oni vojnicki rancevi...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

prvi i zadnji i nikad više - Page 3 Empty Re: prvi i zadnji i nikad više

Postaj  Gost 08.02.13 14:06

pizda je napisao/la:mislim da su im ruksaci prilicno skupi obzirom na ostalo ali to oni vojnicki rancevi...

a jebga, imala sam sve to al mi brat rasuo i posuivao i tko zna gdje je to završilo skupa sa vojničkim čizmama ... a sad je problem opet nabaviti ... nije baš da će mi opet uletiti da vršim izmjere na napuštenim kasarnama nakon što se neka zemlja raspala prvi i zadnji i nikad više - Page 3 1619348112) al da je najbolja roba, to svakako... gotovo nepoderivo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

prvi i zadnji i nikad više - Page 3 Empty Re: prvi i zadnji i nikad više

Postaj  pizda 08.02.13 14:12

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:mislim da su im ruksaci prilicno skupi obzirom na ostalo ali to oni vojnicki rancevi...

a jebga, imala sam sve to al mi brat rasuo i posuivao i tko zna gdje je to završilo skupa sa vojničkim čizmama ... a sad je problem opet nabaviti ... nije baš da će mi opet uletiti da vršim izmjere na napuštenim kasarnama nakon što se neka zemlja raspala prvi i zadnji i nikad više - Page 3 1619348112) al da je najbolja roba, to svakako... gotovo nepoderivo

pogledaj malo, imas svih mogucih ruksaka i dizajna. Mos sa njima i u dzunglu i u pustinjsku oluju...prvi i zadnji i nikad više - Page 3 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

prvi i zadnji i nikad više - Page 3 Empty Re: prvi i zadnji i nikad više

Postaj  Gost 08.02.13 14:16

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:mislim da su im ruksaci prilicno skupi obzirom na ostalo ali to oni vojnicki rancevi...

a jebga, imala sam sve to al mi brat rasuo i posuivao i tko zna gdje je to završilo skupa sa vojničkim čizmama ... a sad je problem opet nabaviti ... nije baš da će mi opet uletiti da vršim izmjere na napuštenim kasarnama nakon što se neka zemlja raspala prvi i zadnji i nikad više - Page 3 1619348112) al da je najbolja roba, to svakako... gotovo nepoderivo

pogledaj malo, imas svih mogucih ruksaka i dizajna. Mos sa njima i u dzunglu i u pustinjsku oluju...prvi i zadnji i nikad više - Page 3 684758713

upravo gledam...hvala na linku.. sad znam kad preživim ovo svoje tranzicijsko razdoblje s čime ću samu sebe nagraditi za ustrajnost ... ima da se konačno opet opremim i oboružam kako bog zapovjeda i da mogu sve nositi na ležima i ne ovisiti o automobilu i taboru koji mi je uvijek u gepeku

Gost
Gost


[Vrh] Go down

prvi i zadnji i nikad više - Page 3 Empty Re: prvi i zadnji i nikad više

Postaj  Gost 08.02.13 14:32

prvi i zadnji i nikad više - Page 3 Sku_140658_1

prvi i zadnji i nikad više - Page 3 11484130 ružan design al mislim da na ovo moš prišarafit iglu šator i vreću za spavanje

Gost
Gost


[Vrh] Go down

prvi i zadnji i nikad više - Page 3 Empty Re: prvi i zadnji i nikad više

Postaj  Lena 08.02.13 16:07

ja kupujem samo ono šta vidim i opipam....skeptična prvi i zadnji i nikad više - Page 3 3384354616
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

prvi i zadnji i nikad više - Page 3 Empty Re: prvi i zadnji i nikad više

Postaj  Gost 09.02.13 9:58

kišna glista je napisao/la:prvi i zadnji i nikad više - Page 3 Sku_140658_1

prvi i zadnji i nikad više - Page 3 11484130 ružan design al mislim da na ovo moš prišarafit iglu šator i vreću za spavanje

još samo da nađeš tovara koji će to biti spreman nosati i nema da brineš... prvi i zadnji i nikad više - Page 3 1523192931
znaš koliko dugo bi mogla nositi ovoliki ruksak? pola sata do sat vremena... a onda bi sjela i plakala na tom istom ruksaku prvi i zadnji i nikad više - Page 3 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

prvi i zadnji i nikad više - Page 3 Empty Re: prvi i zadnji i nikad više

Postaj  Lena 09.02.13 17:52

mckinley ima dobre ruksake i male i velike,a nisu tako skupi
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

prvi i zadnji i nikad više - Page 3 Empty Re: prvi i zadnji i nikad više

Postaj  Gost 09.02.13 21:54

Btw je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:prvi i zadnji i nikad više - Page 3 Sku_140658_1

prvi i zadnji i nikad više - Page 3 11484130 ružan design al mislim da na ovo moš prišarafit iglu šator i vreću za spavanje

još samo da nađeš tovara koji će to biti spreman nosati i nema da brineš... prvi i zadnji i nikad više - Page 3 1523192931
znaš koliko dugo bi mogla nositi ovoliki ruksak? pola sata do sat vremena... a onda bi sjela i plakala na tom istom ruksaku prvi i zadnji i nikad više - Page 3 684758713

radije bih sama nosila tri ovakva ruksaka al da mi nitko ne kvari ugođaj a ako se umorim, sjednem odmorim i idem dalje ... pa ne idem na utrke... a za sat vremana sam pješke dovoljno daleko od civilizacije na malom otoku kao što je krk da mogu i tabor dignuti... al tabor mora stati u ruksak da ga jebeš ... ne možeš to uspoređivati sa svojim usponima na triglav... nije sad da moram sa takvim ruksakom doć pješke do serengetija i nazad prvi i zadnji i nikad više - Page 3 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

prvi i zadnji i nikad više - Page 3 Empty Re: prvi i zadnji i nikad više

Postaj  proba 09.02.13 21:58

kišna glista je napisao/la:
Btw je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:prvi i zadnji i nikad više - Page 3 Sku_140658_1

prvi i zadnji i nikad više - Page 3 11484130 ružan design al mislim da na ovo moš prišarafit iglu šator i vreću za spavanje

još samo da nađeš tovara koji će to biti spreman nosati i nema da brineš... prvi i zadnji i nikad više - Page 3 1523192931
znaš koliko dugo bi mogla nositi ovoliki ruksak? pola sata do sat vremena... a onda bi sjela i plakala na tom istom ruksaku prvi i zadnji i nikad više - Page 3 684758713

radije bih sama nosila tri ovakva ruksaka al da mi nitko ne kvari ugođaj a ako se umorim, sjednem odmorim i idem dalje ... pa ne idem na utrke... a za sat vremana sam pješke dovoljno daleko od civilizacije na malom otoku kao što je krk da mogu i tabor dignuti... al tabor mora stati u ruksak da ga jebeš ... ne možeš to uspoređivati sa svojim usponima na triglav... nije sad da moram sa takvim ruksakom doć pješke do serengetija i nazad prvi i zadnji i nikad više - Page 3 11484130

nemaš da brigaš ,,,vršin dostavu zrakomlaton , di god oš
proba
proba

Broj postova : 1119
Join date : 23.09.2012

[Vrh] Go down

prvi i zadnji i nikad više - Page 3 Empty Re: prvi i zadnji i nikad više

Postaj  Gost 09.02.13 22:00

proba je napisao/la:

nemaš da brigaš ,,,vršin dostavu zrakomlaton , di god oš

o probice, znala sam da si ti gentleman... samo ti to spusti di god hoćeš na titin most i eto mene prvi i zadnji i nikad više - Page 3 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

prvi i zadnji i nikad više - Page 3 Empty Re: prvi i zadnji i nikad više

Postaj  pizda 11.02.13 8:32

kišna glista je napisao/la:
proba je napisao/la:

nemaš da brigaš ,,,vršin dostavu zrakomlaton , di god oš

o probice, znala sam da si ti gentleman... samo ti to spusti di god hoćeš na titin most i eto mene prvi i zadnji i nikad više - Page 3 11484130

zato se i nudi, muci ga nostalgia...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

prvi i zadnji i nikad više - Page 3 Empty Re: prvi i zadnji i nikad više

Postaj  Gost 11.02.13 9:13

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
proba je napisao/la:

nemaš da brigaš ,,,vršin dostavu zrakomlaton , di god oš

o probice, znala sam da si ti gentleman... samo ti to spusti di god hoćeš na titin most i eto mene prvi i zadnji i nikad više - Page 3 11484130

zato se i nudi, muci ga nostalgia...

neka on meni dostavi ruksak do mosta , pa onda nek slobodno ide pod tri maruna i pere se nostalgijom sa mojim blagoslovom prvi i zadnji i nikad više - Page 3 1523192931 obećajem da ga neću plašiti svojom prisutnošću ... ne mora me ni vidjeti prvi i zadnji i nikad više - Page 3 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

prvi i zadnji i nikad više - Page 3 Empty Re: prvi i zadnji i nikad više

Postaj  pizda 11.02.13 9:21

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
proba je napisao/la:

nemaš da brigaš ,,,vršin dostavu zrakomlaton , di god oš

o probice, znala sam da si ti gentleman... samo ti to spusti di god hoćeš na titin most i eto mene prvi i zadnji i nikad više - Page 3 11484130

zato se i nudi, muci ga nostalgia...

neka on meni dostavi ruksak do mosta , pa onda nek slobodno ide pod tri maruna i pere se nostalgijom sa mojim blagoslovom prvi i zadnji i nikad više - Page 3 1523192931 obećajem da ga neću plašiti svojom prisutnošću ... ne mora me ni vidjeti prvi i zadnji i nikad više - Page 3 11484130

kad vidi Titin most preplavit ce ga uspomene na dane dok je trcao sa stafetom maslenickim mostom. U par navrata ga bura skoro bacila s mosta ali se nije dao rukovodjen sutjeskom i neretvom...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

prvi i zadnji i nikad više - Page 3 Empty Re: prvi i zadnji i nikad više

Postaj  Gost 11.02.13 9:24

pizda je napisao/la:
kad vidi Titin most preplavit ce ga uspomene na dane dok je trcao sa stafetom maslenickim mostom. U par navrata ga bura skoro bacila s mosta ali se nije dao rukovodjen sutjeskom i neretvom...


ha ha ha...već sam ga zamislila onak ponosnog kako se drži jednom rukom za rukohvat mosta, u drugoj čvrsto steže štafetu a sam se na buri vijori ko zastava prvi i zadnji i nikad više - Page 3 1619348112 prvi i zadnji i nikad više - Page 3 1619348112 prvi i zadnji i nikad više - Page 3 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

prvi i zadnji i nikad više - Page 3 Empty Re: prvi i zadnji i nikad više

Postaj  Gost 11.02.13 9:30

nemrem vas pofatat, mamicuvam vašu prvi i zadnji i nikad više - Page 3 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

prvi i zadnji i nikad više - Page 3 Empty Re: prvi i zadnji i nikad više

Postaj  pizda 11.02.13 9:41

Alhambra je napisao/la:nemrem vas pofatat, mamicuvam vašu prvi i zadnji i nikad više - Page 3 11484130

normalno da nemos kad dodjes samo na sveto zgubidanovo...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

prvi i zadnji i nikad više - Page 3 Empty Re: prvi i zadnji i nikad više

Postaj  Gost 11.02.13 9:44

Alhambra je napisao/la:nemrem vas pofatat, mamicuvam vašu prvi i zadnji i nikad više - Page 3 11484130

šta te briga... preuzimaj smjenu da ja mogu malo odmorit prvi i zadnji i nikad više - Page 3 1523192931 nema nikakve određene tematike, kao i uvijek

Gost
Gost


[Vrh] Go down

prvi i zadnji i nikad više - Page 3 Empty Re: prvi i zadnji i nikad više

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.