kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Traze se forumasi novinari...

Stranica 6 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Traze se forumasi novinari... - Page 6 Empty Re: Traze se forumasi novinari...

Postaj  Gost 27.09.12 9:07

da li je samo meni ta tema o cipelama u jednom trenutku postala neizmerno dosadna? Traze se forumasi novinari... - Page 6 1523192931



Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traze se forumasi novinari... - Page 6 Empty Re: Traze se forumasi novinari...

Postaj  Gost 27.09.12 9:16

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

tako je... i sve to tek nakon što proučiš fotografije i otiske u laboratoriju...šta imaš procjenjivat po psu koji mi hoda uz nogu Traze se forumasi novinari... - Page 6 1523192931

hoda ti uz nogu i pomalo otkida komad po komad cizama? Jos malo pa ces imat gumene klompe...



a šta misliš kako su nastale kroksice il kako se već zove ono gumeno sa rupicama... vidjeli ostatak mojih gumenih čizama i sa rupama od zubi i počeli naveliko štancati... jebate, kad sam vidjela da i drugi to nose a nisu mi platili autorska prava popravo popizdila....sad sam psu dala da žvače moje salonke pa da vidiš ...neće me zajebat ovja put... bit će novi proizvod

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traze se forumasi novinari... - Page 6 Empty Re: Traze se forumasi novinari...

Postaj  Gost 27.09.12 9:18

Btw je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:ne samo blatnjavim nego i gumenim a i pas mi odgrizo gornji dio sare čim sam čizme kupila...al meni to ne smeta... još zavrnem nogavice dok hodam u njima pa nek me ljudi gledaju baš u tu čizmu a ne u oči...šta me ima tko u oči gledat ... u čizmu, odgriznutu gledat! to je najbitnija stvar na meni....po tome moš pročitam i čija sam i odakle sam i kakva sam duboko u duši

al glede teme, ja bih radije o malograđanštini... to mi nekako svaobuhvatan pojam...snobizam je nak previše dendi

dobra ideja... aj otvori...
u uvodnom postu stavi sliju te svoje odgriznute čizme Traze se forumasi novinari... - Page 6 684758713



nemam sad vremena al ako me pukne inspiracija navečer, budem napravila fotosešn ...samo prvo moram malo gaziti po blatu da bude nak prava blatnjava prožvakana čizma

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traze se forumasi novinari... - Page 6 Empty Re: Traze se forumasi novinari...

Postaj  Gost 27.09.12 11:29

k_m je napisao/la:da li je samo meni ta tema o cipelama u jednom trenutku postala neizmerno dosadna? Traze se forumasi novinari... - Page 6 1523192931




nije samo tebi... ali ja volem ogulit cipele do kraja da se malo prošetaju bose noge... Traze se forumasi novinari... - Page 6 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traze se forumasi novinari... - Page 6 Empty Re: Traze se forumasi novinari...

Postaj  orion 27.09.12 20:43

Btw je napisao/la:
k_m je napisao/la:da li je samo meni ta tema o cipelama u jednom trenutku postala neizmerno dosadna? Traze se forumasi novinari... - Page 6 1523192931




nije samo tebi... ali ja volem ogulit cipele do kraja da se malo prošetaju bose noge... Traze se forumasi novinari... - Page 6 1523192931



žene sredite se malo .... gospon RomMel se prijavijo Traze se forumasi novinari... - Page 6 1742945530
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Traze se forumasi novinari... - Page 6 Empty Re: Traze se forumasi novinari...

Postaj  Gost 13.12.12 14:06

orion je napisao/la:
Btw je napisao/la:
k_m je napisao/la:da li je samo meni ta tema o cipelama u jednom trenutku postala neizmerno dosadna? Traze se forumasi novinari... - Page 6 1523192931




nije samo tebi... ali ja volem ogulit cipele do kraja da se malo prošetaju bose noge... Traze se forumasi novinari... - Page 6 1523192931



žene sredite se malo .... gospon RomMel se prijavijo Traze se forumasi novinari... - Page 6 1742945530

je li ovo vidjela glistača?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traze se forumasi novinari... - Page 6 Empty Re: Traze se forumasi novinari...

Postaj  Gost 13.12.12 14:18

antonac je napisao/la:
sultana of swing je napisao/la:
antonac je napisao/la:
sultana of swing je napisao/la:

Traze se forumasi novinari... - Page 6 2493160508



lasto...?!??.....Traze se forumasi novinari... - Page 6 2493160508.....es to ti.....?....


ne, ti si ... Traze se forumasi novinari... - Page 6 2493160508

why?



dobro sise maskirala.....bez kugli.....Traze se forumasi novinari... - Page 6 2493160508
Sultania?!? Traze se forumasi novinari... - Page 6 984513234
Of swing! Traze se forumasi novinari... - Page 6 3776795594 Traze se forumasi novinari... - Page 6 2733991369

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traze se forumasi novinari... - Page 6 Empty Re: Traze se forumasi novinari...

Postaj  Gost 13.12.12 14:20

lastavica je napisao/la:
orion je napisao/la:
Btw je napisao/la:
k_m je napisao/la:da li je samo meni ta tema o cipelama u jednom trenutku postala neizmerno dosadna? Traze se forumasi novinari... - Page 6 1523192931




nije samo tebi... ali ja volem ogulit cipele do kraja da se malo prošetaju bose noge... Traze se forumasi novinari... - Page 6 1523192931



žene sredite se malo .... gospon RomMel se prijavijo Traze se forumasi novinari... - Page 6 1742945530

je li ovo vidjela glistača?

a možda i jesam ali mi ništa nije značilo Traze se forumasi novinari... - Page 6 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traze se forumasi novinari... - Page 6 Empty Re: Traze se forumasi novinari...

Postaj  antonac 30.01.16 10:44

antonac je napisao/la:
pizda je napisao/la:
antonac je napisao/la:Traze se forumasi novinari... - Page 6 2493160508....pa jel ovo sramota da ja moram zubu copy/pejstat sa escovog foruma.....Traze se forumasi novinari... - Page 6 2493160508......

ja sam je tamo pejstao sa foruma.hr...Traze se forumasi novinari... - Page 6 1619348112



a ibro sa iskona dok jos nie bilo interneta...dok je iskon jos bijo u sastavu hrvacke poste... Traze se forumasi novinari... - Page 6 2493160508
kak smose patili 2012..... Traze se forumasi novinari... - Page 6 11484130 ....u medjuvremenu dosla democracya, sloboda i svaki dan je suncano....

_________________
daite im da seru....Traze se forumasi novinari... - Page 6 29xutcyTraze se forumasi novinari... - Page 6 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

Traze se forumasi novinari... - Page 6 Empty Re: Traze se forumasi novinari...

Postaj  antonac 30.01.16 10:53

antonac je napisao/la:
pizda je napisao/la:toliko...



ja mogu srat nevezano.....Traze se forumasi novinari... - Page 6 684758713....
 morao sam i ovo citirati od samoga sebe kao naputak nasem ministarskom koru.... Traze se forumasi novinari... - Page 6 11484130

_________________
daite im da seru....Traze se forumasi novinari... - Page 6 29xutcyTraze se forumasi novinari... - Page 6 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

Traze se forumasi novinari... - Page 6 Empty Re: Traze se forumasi novinari...

Postaj  antonac 30.01.16 11:00

evo i razprave sa net.hr iz 2005....pravo me ganulo..... Traze se forumasi novinari... - Page 6 11484130 Traze se forumasi novinari... - Page 6 11484130 Traze se forumasi novinari... - Page 6 11484130


 m0dra_lasta:

ne kužim, šta sad treba svi protiv Pizde? a zašto?









 

 

 a kakve to od tebe koristi, nato?







Traze se forumasi novinari... - Page 6 535112_vb







Annie
Traze se forumasi novinari... - Page 6 Anonymous
Traze se forumasi novinari... - Page 6 RankTop100
Registriran(a): 14.04.2005.
Poruke : 24.224
Traze se forumasi novinari... - Page 6 User_IsOffline
















Odgovori

Traze se forumasi novinari... - Page 6 Icon_post_showOdgovor na Re: ovo je dokaz da je Pizda srbin 03-29-2009 21:27

Traze se forumasi novinari... - Page 6 5star-rating ocijenilo 0 korisnika



Traze se forumasi novinari... - Page 6 Icon-quote hiencina:

nema te zemlja.



 
jel to pao komplinet
lol

 

Traze se forumasi novinari... - Page 6 535112_vb
























Odgovori

Traze se forumasi novinari... - Page 6 Icon_post_showOdgovor na Re: ovo je dokaz da je Pizda srbin 03-29-2009 21:28

Traze se forumasi novinari... - Page 6 5star-rating ocijenilo 0 korisnika

svaka cast, jes ga razkrinkala......a znas li ti da je odvratna srbendara svome cempresu nadienuo ime gavrilo......?......ako si i sumljala sad je svaka sumlja odklonjena......

_________________
daite im da seru....Traze se forumasi novinari... - Page 6 29xutcyTraze se forumasi novinari... - Page 6 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

Traze se forumasi novinari... - Page 6 Empty Re: Traze se forumasi novinari...

Postaj  antonac 30.01.16 11:04

baldrekovo razmisljanje iz 2005..... Traze se forumasi novinari... - Page 6 11484130

Traze se forumasi novinari... - Page 6 4TFRHZSHWBFK
Traze se forumasi novinari... - Page 6 RankTop500
Registriran(a): 06.10.2003.
Poruke : 10.304
Traze se forumasi novinari... - Page 6 User_IsOffline















Traze se forumasi novinari... - Page 6 Icon_post_showOdgovor na Re: Pizda Puls 05-09-2005 21:23 | Zaključano

Traze se forumasi novinari... - Page 6 5star-rating ocijenilo 0 korisnika


 da sam ti ja poslodavac ja bi ti kupijo qurac od  ovce.......domace...... Baš sam razmišljao hoće li se nać neka seljačina koja će ovo napisat...

_________________
daite im da seru....Traze se forumasi novinari... - Page 6 29xutcyTraze se forumasi novinari... - Page 6 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

Traze se forumasi novinari... - Page 6 Empty stednja

Postaj  antonac 31.01.16 9:06

ima oko miesec dana da sam presao na motanje duhana....kupuiem u tetke andjeljke, krasan zuti ercegovac, 140 chuna/kg....investirao u motalicu 45 chuna, tubice i tako to....izracunao sam da ustedim oko 1500 chuna miesecno.....ali nie sve u lovi....osiecai da varam ovu usranu drzavu, to nemore niko platit....nemierljivo..... Traze se forumasi novinari... - Page 6 11484130 Traze se forumasi novinari... - Page 6 11484130 Traze se forumasi novinari... - Page 6 11484130....

_________________
daite im da seru....Traze se forumasi novinari... - Page 6 29xutcyTraze se forumasi novinari... - Page 6 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

Traze se forumasi novinari... - Page 6 Empty Re: Traze se forumasi novinari...

Postaj  Yehudi 31.01.16 10:18

Traze se forumasi novinari... - Page 6 1523192931

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Traze se forumasi novinari... - Page 6 Empty byrocracya

Postaj  antonac 31.01.16 10:34

Odgovor na Re: Vaginini monolozi 12-24-2004 8:42

Traze se forumasi novinari... - Page 6 5star-rating ocijenilo 0 korisnika


Sjedi Frida za salterom i prilazi joj stranka, naocit muskarac u poprecno prugastom odijelu. "Koka oces mi napravit obracun struje a ja te poslije vodim na veceru, zatim cemo se napit, smrkat kokaina, ustrcat u venu, napusit trave i na kraju svega se jebavat?" "Sacuvaj boze" odgovori Frida, "obracun radim samo pocetkom mjeseca"... Ovo je primjer koliko je birokracija usla u sve pore ljudskog zivota...

_________________
daite im da seru....Traze se forumasi novinari... - Page 6 29xutcyTraze se forumasi novinari... - Page 6 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

Traze se forumasi novinari... - Page 6 Empty zapisnicari

Postaj  antonac 31.01.16 10:36

Odgovori
[size][size][url][/url]
Traze se forumasi novinari... - Page 6 Icon_post_showOdgovor na Re: Vaginini monolozi 12-24-2004 9:15

Traze se forumasi novinari... - Page 6 5star-rating ocijenilo 0 korisnika[/size]

Vec legendarni Condor i Paddy Assdown sjede u kancelariji, piju kavu i razmatraju vazne probleme. "Condore hocemo li stari most graditi na Neretvi ili cemo ga postaviti na gradski trg, di, di?" Hocemo li stari most graditi na Neretvi ili cemo ga postaviti na gradski trg,di,di? ponovi Condor "Da, hocemo li ga graditi na Neretvi ili cemo ga postaviti na gradskom trgu, di, di?" odgovori Assdown. "Jesi li me ti to pitao hocemo li stari most graditi na Neretvi ili cemo ga postaviti na gradskom trgu, di,di?" upita Condor. !A je li bi vas dvojica malo isli u picku materinu?" upita ih iznervirana zapisnicarka. Ovo je bilo toliko da se vidi kako su glavni bosanski problem zapisnicari...[/size]

_________________
daite im da seru....Traze se forumasi novinari... - Page 6 29xutcyTraze se forumasi novinari... - Page 6 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

Traze se forumasi novinari... - Page 6 Empty mace

Postaj  antonac 31.01.16 10:38

Traze se forumasi novinari... - Page 6 Icon_post_showOdgovor na Re: Vaginini monolozi 12-24-2004 9:37

Traze se forumasi novinari... - Page 6 5star-rating ocijenilo 0 korisnika


Kupuje Sara hranu za macke u trgovini i uzima vrecu od 100 kg. Dok je vrecu odlagala u torbicu upita je prodavac "gospodjice vi mora da imate mnogo macaka?" "Pravo da ti kazem i imam ali ih volim ko najrodjenije" odgovori smjerno Sarita. "A mogu li ja pomilovati vasu mackicu?" upita je ljubazni prodavac. " a jel te nije sram!? kaze Sara, "mrs u picku materinu, napusi se kurca, kurca pusi, jel cujes,napusi se kurca, K U R C A!"

_________________
daite im da seru....Traze se forumasi novinari... - Page 6 29xutcyTraze se forumasi novinari... - Page 6 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

Traze se forumasi novinari... - Page 6 Empty kerum i wlaja

Postaj  antonac 31.01.16 10:49

Traze se forumasi novinari... - Page 6 Icon_post_showOdgovor na Re: Vaginini monolozi 04-06-2005 9:59

Traze se forumasi novinari... - Page 6 5star-rating ocijenilo 0 korisnika


Reze Wlaya salamu-kobasicu, udubila se u posao i vrijedno radi. Za pult dolazi muskarac i kaze joj "Mala takvu kobasicu bi ti ja uvalio sa velikim gustom!" "Uvali je svojoj mami koja te rodila tako bezobraznog", mrtva-hladna odgovori Wlaya ne dizuci pogled. "A je li bi ti meni mala popusila kobasicu slicnih dimenzija i nomenklature?" upita je muskarac. "Neka ti pusi caca koji te napravija i odgojija tako glupog" odgovori Wlaya ne dizuci pogled. Tad dolazi gazda Kerum i kaze "Wlayo imam jos kobasica za tebe". "Uvali ih svojoj materi u picku, jednu po jednu da zeni ne prifali....ups..ajme gazda ja mislila...." To je bilo prije deset godina, taman kad je Wlaya trebala napredovat i otici na kruh i mlijeko...

_________________
daite im da seru....Traze se forumasi novinari... - Page 6 29xutcyTraze se forumasi novinari... - Page 6 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

Traze se forumasi novinari... - Page 6 Empty Re: Traze se forumasi novinari...

Postaj  antonac 31.01.16 10:52

Odgovori
[size][url][/url]
Traze se forumasi novinari... - Page 6 Icon_post_showOdgovor na Re: Vaginini monolozi 04-06-2005 20:55

Traze se forumasi novinari... - Page 6 5star-rating ocijenilo 0 korisnika[/size]

Sjede Travko (Papalina) i njegov mentor Frane pred ducanom. Frane pije pivu po sistemu, pola pije, pola Travku daje. Na ducanu veliki natpis "Pokvarena piva, samo kuna za litru!" "Jesi vidija Frane kako nam crka oni aligator na Marjanu, a?" "Je, reka sam ti ja da ni Marjan za aligatore, tamo samo vlaji i boduli mogu proc. I vidis, crka je." "Je, crka je...al mu je tribalo 60 godin da crkne" kaze Travko. "Ali je crka, ni vazno kad" kaze Frane... "Je li Frane, isukrsta ti, koliko zividu aligatori?" pita Travko. "Zividu dok ne crknidu", kaze Frane sa dozom iskustva u glasu. "Jebate Frane, kazi ti meni od kud tebi ta pamet i siroka opca kultura, ti sve znas?" "He,he, pamet sinko, pamet..." kaze Frane i povrati po Travku... Preneseno iz rock opere Alighator blues...

_________________
daite im da seru....Traze se forumasi novinari... - Page 6 29xutcyTraze se forumasi novinari... - Page 6 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

Traze se forumasi novinari... - Page 6 Empty jaja

Postaj  antonac 31.01.16 10:54

Odgovori
[size][url][/url]
Traze se forumasi novinari... - Page 6 Icon_post_showOdgovor na Re: Vaginini monolozi 04-06-2005 21:41

Traze se forumasi novinari... - Page 6 5star-rating ocijenilo 0 korisnika[/size]

Sjede Darkica i Antonac u mobilnoj Konobi Ive na relaciji Srdoci/Blecici. Sjede, piju i cavrljaju. Svako toliko neko udje u konobu i psuje "jebem mu majku ko je ostavio onu betonsku gredicu pred vratima? Skoro sam vrat slomio!" Pridje Darkici i Antoncu, Ive i pita Darkicu "Darkice, bas sam slomio dasku za tuc meso, tvoj prijatelj ima kockastu glavu pa bi li mi ga posudila na 15 minuta?" "Ha,ha,ha" nasmije se Antonac sali. "Sta se smijes konju" kaze mu Darkica, "vidis da te provocira". "Provocira? A ja mislijo neki dobar covo pa se sali" kaze Antonac jakim hercegovackim naglaskom. Darkica ljuta ko ris sto joj se provocira kavalir, uhvati Iveta za jaja, cvrsto stisne i kaze Antoncu "Idi sad po onu jebenu gredicu sto je svugdje vuces sa sobom" Ode Antonac po betonsku gredicu, vrati se i pita "a sto cu sad?" " Je li vidis sto drzim?" upita Darkica, "vidim, drzis gazdu Iveta za jaja" odgovori Antonac. " E, kad na sekundu maknem ruke a ti ga opali svom snagom tom gredicom po njima" kaze mu Darkica. Antonac se ozari "Rado Darkice, da vidis samo kako baratam betonskim gredicama!" I tako i bi, Antonac zamahne betonskom gredicom i razvali gazda Iveta po jajima i usput polomi obje ruke Darkici. Ha,ha,ha, ovo je bas glupo, ali nisu ni Darkica i Antonac pametni...

_________________
daite im da seru....Traze se forumasi novinari... - Page 6 29xutcyTraze se forumasi novinari... - Page 6 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

Traze se forumasi novinari... - Page 6 Empty air martin

Postaj  antonac 31.01.16 11:05

Traze se forumasi novinari... - Page 6 Icon_post_showOdgovor na Re: Vaginini monolozi 07-02-2005 16:13

Traze se forumasi novinari... - Page 6 5star-rating ocijenilo 0 korisnika


Polaze Martin pilotski ispit. Sjednu on i instruktor u avion i kaze mu instruktor "ajde Martine upali avion pa da idemo" "Ocu" kaze Martin "a di e avijon? "Pa u njemu si" kaze instruktor "ajde stisni kvacilo, ubaci u prvu, polako otpustaj kvacilo a ovu rucku potezi prema sebi". Ucini tako Martin i oni uzlete. Martin se pocne radovati ko dijete "letim, letim, ko oni Ykar i njegov deda, letiiiiim!" Voze se oni neko vrijeme i Martin upita "a sto je ovo bielo puce?" "Ne diraj to, ne diraj toooooooooooooooooooooooooooooo" zaurla instruktor kojeg je Martin upravo katapultirao u orbitu. Martin se nadje u frci i panici, jos nije ucio spustanje, zove on zracnu kontrolu "alo, alo, alo, ovdje air Martin, ovdje air Martin, instruktor kaput, instruktor kaput!" Smiruju ga oni, pitaju gdje se nalazi trenutno. "ne znam negdie u zraku, malo lievo od onog sivog oblaka, evo me sad prate neka dva voina presretaca, kazu da sam povrijedijo austrisko-finsku granicu. Svejedno mi je drago da ih vidim, sad bi ih privinijo na svoe grudi i..." "Pustimo sad tvoje sklonosti air Martine" kazu mu iz kontrole, "vidis li onu ledinu dolje?" "Vidim" kaze Martin "liepo je pokosena". E, pa na komandnoj ploci imas instrument na kojem vidis je li avion izravnan, je li?" "Je li ko neka waser vaga?" upita Martin "Je, a sad oduzmi gas, rucku prema naprijed i sleti" kazu mu oni. Ucini tako Martin, nekako sleti i opet se raduje ko dijete "sletijo sam, sletijo sam, sletijo saaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam" uzvikne Martin i uleti u obliznji kokosinjac. Cuo se jaki tresak, kokodakanje i nakon nekog vremena izleti Martin a na glavi mu veliki pijetao koji ga je kljuckao po celenki.Za njima trci neka baba i vice "maine kokosen, maine liebe kokosen, zoofilen, zoofilen!" "Ich piloten, ich air Martin" urla Martin ali ga baba i pijetao ne jebu pet posto vec udri po njemu. I tako je Martin pao na ispitu, drugi put ce biti bolje srece. Jedino ako ne bude pilotirao nad Drvarom...

_________________
daite im da seru....Traze se forumasi novinari... - Page 6 29xutcyTraze se forumasi novinari... - Page 6 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

Traze se forumasi novinari... - Page 6 Empty nostalgya

Postaj  antonac 31.01.16 11:12





Odgovori
[size][size][url][/url]
Traze se forumasi novinari... - Page 6 Icon_post_showOdgovor na Re: Vaginini monolozi 09-04-2005 15:38

Traze se forumasi novinari... - Page 6 5star-rating ocijenilo 0 korisnika[/size]

Dobio Ibro kanalizaciju u Istri. Treba mu svaki cas stici specijalni kamion za specijalni teret, tj. praznjenje septicke. Sjede Ibro i Zagorka pored otvorene septicke i gledaju. "Bogme si se Ibro dobro israo ove tri godine, eto, napunio si septicku skroz do vrha!" "Ja israo, velis ja? A di si ti srala, ko Martin u kukuruzima?" upita Ibro ljutito i donekle povrijedjeno. "Pa dobro, jesam i ja ali vecina je tvoja, znas da imam opstipaciju" kaze Zagorka. Ibro nesto progundja i nastave oni gledati. "Vidi Ibro ono crno govno tamo u kutu, je li vidis?" "Vidim" kaze Ibro, "sto s njim?" "Pa to si govno isro kad sam ti ono nabrala kupina jos lani, sjecas se?" "Je" ozari se Ibraga, "bas su bile fine i ukusne, slatke ko med. Kazes to je govno od onda?" "Je" kaze Zagorka, "A vidis li Ibro ono govno sto se stislo izmedju ona dva smedja, ono nekako crvenkasto?" "Vidim" kaze Ibro, "ono sto je malo naceto na jednom kraju?" "Je" kaze Zagorka, "vidis, njega si isro kad sam ono pravila dzem od visanja. Ti pojeo dzem i sprasio pet litara malvazije uz to. E to je bilo prvo govno, ostala su bila vise onako, tekuca..." "Boze koji je dobar dzem bio", odvrati Ibro ganutljivo, "bas sam ga s merakom jeo. Jos sa vecim merakom sam popio pet litara malvazije..." "A vidis li Ibrice ono zeleno govno pa ima ko neke kospice po sebi?" upita Zagorka. "Je li ono koje se drzi za beton?" upita Ibro. "Ma ne to, vise desno, tamo do onog pjegavog govna i onog neke sure boje". "A vidim, vidim, a sto sa njim?" "E to si isro kad smo brali grozdje, sjecas se kako si se najeo i poslije podrigivo?" upita Zagorka. "Kako se ne bi sjeco, nisam samo podrigivo, kad bih prdnuo obrisao bi prasinu sa stola, ha,ha,ha," nasmije se razdragani Ibro. "E moj Ibro, svako govno ovdje ima svoju pricu, evo ono kaki boje, to si isro nakon janjetine, a ono koje bi nazvala dalmatiner je od onda kad si jeo kokice uz televiziju". "Je, je" odgovori Ibro nekako sjetno, "sto bi rekli oni drogeri sa foruma, puca me neka nostalgija"... I nastavili Ibro i Zagorka razgledavati mozaik svojih uspomena... Jebiga, to nekako tuzno ispalo....[/size]

_________________
daite im da seru....Traze se forumasi novinari... - Page 6 29xutcyTraze se forumasi novinari... - Page 6 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

Traze se forumasi novinari... - Page 6 Empty Re: Traze se forumasi novinari...

Postaj  Yehudi 01.02.16 8:19

pizda je napisao/la:..zainteresirani za pisanje na portalu Kultnix. Vecina vijesti ce se krasti sa drugih portala i pustati malo preradjeno. Ostalo, kao npr. uspjesne dijete, sredstva za ljepotu, skidanje kilaze i sl. prepusta se mastovitim forumasima novinarima. Sara i Bafi bi mogle imati rubrike o psihologiji, Antisa o gradjevinarstvu, Blitvica o turizmu itd.
Ako ima zainteresiratih nek se jave...

 Kakvo je radno vrime i kolika plaća.

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Traze se forumasi novinari... - Page 6 Empty Re: Traze se forumasi novinari...

Postaj  pizda 01.02.16 9:01

Yehudi je napisao/la:
pizda je napisao/la:..zainteresirani za pisanje na portalu Kultnix. Vecina vijesti ce se krasti sa drugih portala i pustati malo preradjeno. Ostalo, kao npr. uspjesne dijete, sredstva za ljepotu, skidanje kilaze i sl. prepusta se mastovitim forumasima novinarima. Sara i Bafi bi mogle imati rubrike o psihologiji, Antisa o gradjevinarstvu, Blitvica o turizmu itd.
Ako ima zainteresiratih nek se jave...

 Kakvo je radno vrime i kolika plaća.

ovisi o sponzorima i reklami...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Traze se forumasi novinari... - Page 6 Empty Re: Traze se forumasi novinari...

Postaj  Yehudi 01.02.16 19:37

Pa nemoj da ti čupam riječi klištima. Reci u što je igra.

 Moš i na prajvat. Traze se forumasi novinari... - Page 6 171927698

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Traze se forumasi novinari... - Page 6 Empty Re: Traze se forumasi novinari...

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 6 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.