kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

moj b(r)log...

Stranica 14 / 15. Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Next

Go down

moj b(r)log... - Page 14 Empty Re: moj b(r)log...

Postaj  Gost 20.04.13 16:12

orion je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
orion je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

da koji cirkus... ne možeš povjerovati kad skužiš šta čovjek radi... al sva sreća toliko se namiriše da ga već izdaleka nanjušimo pa možemo brzo skrenuti u drugu ulicu da nas ne prooosi.... uopće se ne bih čudila da ponovi isto sa mnom jer je zaboravio da je mene već jednom zaprosio

čovjek je praktičan ... kaj će mu neka starica koja nemore ni sebi pomoći - treba živahnu ženskicu, zdravu i jaku ...moj b(r)log... - Page 14 1523192931

al jeboga patak, kako se usudi... dok mu je žena bila živa, pomagala sam joj da dobije neku norvešku pemziju i pisala i prevodila dopise na engleski , zvali me kad nisu znal ida promijene vrećicu u usisavaču, bila im ko neki hendimen kad god je nešto trebalo a sad valjda konta kako bih mogla isto tako al da mi olakše, preselio bi me kod sebe moj b(r)log... - Page 14 1619348112 moj b(r)log... - Page 14 1619348112 moj b(r)log... - Page 14 1619348112

a veli mi kako treba sad sastavit pismo na norveškom da javi da mu je žena umrla i velim mu ja da ne znam norveški al mogu na engleskom a gleda on mene i pita, pa koja je razlika? šta nije to isto ? moj b(r)log... - Page 14 1523192931 jebate, pojma o pojmu nema... blago takvima, zato se i usude svašta jer pojma nemaju ni o čemu... već se zamislim kako ugodno časkamo pred tv-om navečer ... bokte al bi to bili razgovori za pamćenje
moj b(r)log... - Page 14 3111943984moj b(r)log... - Page 14 3111943984 .... za pamćenje .... tko bi pamtijo moj b(r)log... - Page 14 1523192931
- starček proba, možda mu se posreći, pa si obezbjedi njegovateljicu u zamjenu za dobru oporuku. Još ako je dobre duše, pa mu pomogne da se što prije prestane mučit na ovome svietu moj b(r)log... - Page 14 1523192931

ha ha ha... a bome, za takve stvari treba imati želudac...al fino sam se s kolegicom nasmijala zamišljajući kako bi takav brak izgledao... ni u jednoj zamišljenoj varijanti čiča nije preživio duže od prve bračne noći... ne zato jer mu mi ne bi dale da preživi, nego ne bi on to izdržo ... čovjek lovi dah da izgovori započetu rečenicu, kukovi mu rašarafljeni ali skroz, hoda ko da je cijeli život na buretu sjedio ... zaboravio on šta znači imati mladu ženu u krevetu moj b(r)log... - Page 14 1523192931 mib njega satrale u po minute

Gost
Gost


[Vrh] Go down

moj b(r)log... - Page 14 Empty Re: moj b(r)log...

Postaj  Jehudi 20.04.13 17:37

Pa šta čekaš onda jebate. Ali prvo predbračni ugovor podpišite da ti sve ostavlja.

Uzmeš mu kuhati jaču hranu, čajeve od oleandera i eto ti milijuna u par mjeseci. moj b(r)log... - Page 14 2733991369
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

moj b(r)log... - Page 14 Empty Re: moj b(r)log...

Postaj  Gost 20.04.13 18:14

Jehudi je napisao/la:Pa šta čekaš onda jebate. Ali prvo predbračni ugovor podpišite da ti sve ostavlja.

Uzmeš mu kuhati jaču hranu, čajeve od oleandera i eto ti milijuna u par mjeseci. moj b(r)log... - Page 14 2733991369

koooojih par mjeseci??? ne bih ja sa takvim čovjekom izdržala sat vremena boravka u istoj prostoriji a kamoli par mjeseci žena mu bit... al mi fora zamislit kako njemu svijet jednostavan izgleda... čuj, nema tu upoznavanja, priče o tome kakvi smo, kemije, alkemije, zavođenja, udvaranja, razmišljanja o tome kako bi izgledo brak sa 40 godina mlađom ženom... on odmah na ulici i po parkovima prosi i otvoreno karte polaže i drito u centar : oš mi žena bit ? moj b(r)log... - Page 14 3776795594i valjda zamislio kako ću odmah za šporet stat i bit ko njegova pokojna samo noviji model

ne postoje ti milijuni kojim bi me itko mogao nagovoriti na takve stvari

Gost
Gost


[Vrh] Go down

moj b(r)log... - Page 14 Empty Re: moj b(r)log...

Postaj  Gost 20.04.13 18:31

nedavno sam primijetila da je promjenio kapiju na ulazu u dvorište, nekad bila normalna a sad visine dva i po metra i od debljih čeličnih profila... mislila kako se možda boji sam živjeti da mu netko ne preskoči i uđe u dvorište a on ono pripremio kavez za neku mladu i jaku ženu moj b(r)log... - Page 14 3776795594 čovjek doslovno krenuo u lov i sebe koristi ko mamac al da mi ga je uslikat da ga vidite kako izgleda kad netko u tim godinama glumi frajera ... najsmiješnije mi to kako je naglo potamnio u licu ... napudro se čovjek da pokrije bore i da izgleda mlađe i zdravije

Gost
Gost


[Vrh] Go down

moj b(r)log... - Page 14 Empty Re: moj b(r)log...

Postaj  taja 20.04.13 18:31

kišna glista je napisao/la:evo jedne pričice za brlog:

neki dan me susjed zaprosijo moj b(r)log... - Page 14 1523192931 idem ja kući kad sretnem susjeda, a ima brat bratu cca 80 godina, jedva hoda, zimus ostao udovac, bio dugo nakon toga u depresiji al odjednom se promijenio... vidim da se ko nešto počeo uređivati, pa si nabavio rejbanke, pa ten promijenio, bit će se puderom napudro, nema šanse da je preko noći potamnio par nijansi i mislim si, baš lijepo da se čovjek izvuko iz depresije, da izlazi van iz kuće, šeta, bit će ga ulovilo proljeće... i neki dan me zaustavlja, jebote, kad me zapahnuli mirisi kolonjskih voda, morala stat tako da mi vjetar ne puše u oči i štipa ... i pita susjed sve kako sam, kako djeca i onda počeo malo o sebi, kako se super osjeća, kako je bio kod doktora pa mu doktor reko da puca od zdravlja, pa počeo o tome kako ima imanja po otoku, sve neki maslinici, poljoprivredna zamljišta, kuću a eto, nema djece pa kao žena koja bi bila s njim bi bila dobro zbrinuta jer bi joj sve to ostavio kad umre a on nako dobar i mio, nije zahtjevan za održavanje... i slušam ja sve to a mislim si, super, samo koji kurac to meni pričaš, pa neću ti ja sad ženu tražit al nako pristojno slušam, drago mi vidjet da se čovjek izvuko iz depresije...a on se sve približava, ja uzmičem, on opet približava, sve nešto miga, cmače a ja nikako skontat šta hoće... kad mi se lampica upalila iznad glave moj b(r)log... - Page 14 490932984 moj b(r)log... - Page 14 490932984 moj b(r)log... - Page 14 490932984 pitam ga, sused, jel vi to mene prosite? moj b(r)log... - Page 14 3114667799 moj b(r)log... - Page 14 3114667799 moj b(r)log... - Page 14 3114667799 a on se nako slatko smije, veli, kao ja sama on isto tako a svašta bi mi dao ... a jebote budale, može mi dida biti a ne otac ... samo sam se nasmijala, potapšala po ramenu i velim, sused, sorry, ja bih al ne bi vi mene preživjeli, vjerujte mi, ja sam vam rospija, vidite da je jedan već pobjego od mene, vama treba neka dobra fina ženica i produžim ulicom da što prije pobjegnem i mogu prasnuti u smijeh da ga ne uvrijedim svojom reakcijom ...

danas odem kod kolegice koja je mlađa od mene 8 godina i pita ona mene jesam li primijetila da mi se susjed tjera ? i ispriča mi skoro istu priču s time da on nju ne poznaje nego je sreo u parku, sjeo najprije tri klupe dalje, pa se približio na dvije klupe i na kraju je pita jel smije sjest do nje i uvali joj pljunuto istu priču ko i meni i zaprosio ju iako žena ima muža moj b(r)log... - Page 14 3260170596al eto, čisto da znate, ako koga zanima dedica koji ne bira previše a sve ostavlja svojoj budućoj ženi, kuću, imanja, lak za održavanje samo nako malo priprost čoek al miiiiiriiiše za njim cijela ulica moj b(r)log... - Page 14 1523192931

al jebote, kako se usudi tako i to sve bira duplo mlađe od sebe ... ide čiča od jedne do druge i proooosi i to ozbiljno i po redu kako na koju naleti moj b(r)log... - Page 14 3114667799

moj b(r)log... - Page 14 1523192931
Pa jel bar ima šta za ostaviti?

I kako je tugo bio u depresiji a žena mu umrla zimus? Čitava dva mjeseca bio u depri. Jadan, dobro se izvukao... moj b(r)log... - Page 14 1523192931
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

moj b(r)log... - Page 14 Empty Re: moj b(r)log...

Postaj  Gost 20.04.13 18:38

taja je napisao/la:
moj b(r)log... - Page 14 1523192931
Pa jel bar ima šta za ostaviti?

I kako je tugo bio u depresiji a žena mu umrla zimus? Čitava dva mjeseca bio u depri. Jadan, dobro se izvukao... moj b(r)log... - Page 14 1523192931

pa ima tu kuću u kojoj živi i svuda negdje zemljišta...dok mu je žena bila živa sve mi nudio da kupim šta od njega ... eto tajo prilike, dogovoriš razvod sa jehudijem al samo privremeno, dođeš kod mene u posjetu, picneš se a onda niz ulicu kad ovaj opet krene u lov, začas se udaš, skuvamo mu puuuding od oleandra ( koji čaj, nemreš sa takvim živjeti mjesecima ) i poslije se ponovo udaš za jehudija i tebi ostane sva ta imovina jer sve što uneseš u brak ostaje samo tvoje ... ne bi ti mogao ni jehudi to uzet


ha ha ha...evo probe.... proba, da ti nije palo na pamet oblačiti se u žensko i šetati mojom ulicom moj b(r)log... - Page 14 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

moj b(r)log... - Page 14 Empty Re: moj b(r)log...

Postaj  taja 20.04.13 18:48

kišna glista je napisao/la:
taja je napisao/la:
moj b(r)log... - Page 14 1523192931
Pa jel bar ima šta za ostaviti?

I kako je tugo bio u depresiji a žena mu umrla zimus? Čitava dva mjeseca bio u depri. Jadan, dobro se izvukao... moj b(r)log... - Page 14 1523192931

pa ima tu kuću u kojoj živi i svuda negdje zemljišta...dok mu je žena bila živa sve mi nudio da kupim šta od njega ... eto tajo prilike, dogovoriš razvod sa jehudijem al samo privremeno, dođeš kod mene u posjetu, picneš se a onda niz ulicu kad ovaj opet krene u lov, začas se udaš, skuvamo mu puuuding od oleandra ( koji čaj, nemreš sa takvim živjeti mjesecima ) i poslije se ponovo udaš za jehudija i tebi ostane sva ta imovina jer sve što uneseš u brak ostaje samo tvoje ... ne bi ti mogao ni jehudi to uzet


ha ha ha...evo probe.... proba, da ti nije palo na pamet oblačiti se u žensko i šetati mojom ulicom moj b(r)log... - Page 14 11484130

Evo me sutra na Krku, hahah....
Jel brzo djeluje taj tvoj puting? moj b(r)log... - Page 14 11484130
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

moj b(r)log... - Page 14 Empty Re: moj b(r)log...

Postaj  proba 20.04.13 18:55

kišna glista je napisao/la:evo jedne pričice za brlog:

neki dan me susjed zaprosijo moj b(r)log... - Page 14 1523192931 idem ja kući kad sretnem susjeda, a ima brat bratu cca 80 godina, jedva hoda, zimus ostao udovac, bio dugo nakon toga u depresiji al odjednom se promijenio... vidim da se ko nešto počeo uređivati, pa si nabavio rejbanke, pa ten promijenio, bit će se puderom napudro, nema šanse da je preko noći potamnio par nijansi i mislim si, baš lijepo da se čovjek izvuko iz depresije, da izlazi van iz kuće, šeta, bit će ga ulovilo proljeće... i neki dan me zaustavlja, jebote, kad me zapahnuli mirisi kolonjskih voda, morala stat tako da mi vjetar ne puše u oči i štipa ... i pita susjed sve kako sam, kako djeca i onda počeo malo o sebi, kako se super osjeća, kako je bio kod doktora pa mu doktor reko da puca od zdravlja, pa počeo o tome kako ima imanja po otoku, sve neki maslinici, poljoprivredna zamljišta, kuću a eto, nema djece pa kao žena koja bi bila s njim bi bila dobro zbrinuta jer bi joj sve to ostavio kad umre a on nako dobar i mio, nije zahtjevan za održavanje... i slušam ja sve to a mislim si, super, samo koji kurac to meni pričaš, pa neću ti ja sad ženu tražit al nako pristojno slušam, drago mi vidjet da se čovjek izvuko iz depresije...a on se sve približava, ja uzmičem, on opet približava, sve nešto miga, cmače a ja nikako skontat šta hoće... kad mi se lampica upalila iznad glave moj b(r)log... - Page 14 490932984 moj b(r)log... - Page 14 490932984 moj b(r)log... - Page 14 490932984 pitam ga, sused, jel vi to mene prosite? moj b(r)log... - Page 14 3114667799 moj b(r)log... - Page 14 3114667799 moj b(r)log... - Page 14 3114667799 a on se nako slatko smije, veli, kao ja sama on isto tako a svašta bi mi dao ... a jebote budale, može mi dida biti a ne otac ... samo sam se nasmijala, potapšala po ramenu i velim, sused, sorry, ja bih al ne bi vi mene preživjeli, vjerujte mi, ja sam vam rospija, vidite da je jedan već pobjego od mene, vama treba neka dobra fina ženica i produžim ulicom da što prije pobjegnem i mogu prasnuti u smijeh da ga ne uvrijedim svojom reakcijom ...

danas odem kod kolegice koja je mlađa od mene 8 godina i pita ona mene jesam li primijetila da mi se susjed tjera ? i ispriča mi skoro istu priču s time da on nju ne poznaje nego je sreo u parku, sjeo najprije tri klupe dalje, pa se približio na dvije klupe i na kraju je pita jel smije sjest do nje i uvali joj pljunuto istu priču ko i meni i zaprosio ju iako žena ima muža moj b(r)log... - Page 14 3260170596al eto, čisto da znate, ako koga zanima dedica koji ne bira previše a sve ostavlja svojoj budućoj ženi, kuću, imanja, lak za održavanje samo nako malo priprost čoek al miiiiiriiiše za njim cijela ulica moj b(r)log... - Page 14 1523192931

al jebote, kako se usudi tako i to sve bira duplo mlađe od sebe ... ide čiča od jedne do druge i proooosi i to ozbiljno i po redu kako na koju naleti moj b(r)log... - Page 14 3114667799

reci da ti nije sad krivo,,,prijateljstvo si mogla unovčit , a vidi šta si napravila

_________________
draga yugogamadi ,,,,,,,, socijalistički rasizam je nadmašio sve genocide svita  ,........... a vi ga joŠ ljubite ko krvnika tita
proba
proba

Broj postova : 1119
Join date : 23.09.2012

[Vrh] Go down

moj b(r)log... - Page 14 Empty Re: moj b(r)log...

Postaj  Gost 20.04.13 18:55

taja je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
taja je napisao/la:
moj b(r)log... - Page 14 1523192931
Pa jel bar ima šta za ostaviti?

I kako je tugo bio u depresiji a žena mu umrla zimus? Čitava dva mjeseca bio u depri. Jadan, dobro se izvukao... moj b(r)log... - Page 14 1523192931

pa ima tu kuću u kojoj živi i svuda negdje zemljišta...dok mu je žena bila živa sve mi nudio da kupim šta od njega ... eto tajo prilike, dogovoriš razvod sa jehudijem al samo privremeno, dođeš kod mene u posjetu, picneš se a onda niz ulicu kad ovaj opet krene u lov, začas se udaš, skuvamo mu puuuding od oleandra ( koji čaj, nemreš sa takvim živjeti mjesecima ) i poslije se ponovo udaš za jehudija i tebi ostane sva ta imovina jer sve što uneseš u brak ostaje samo tvoje ... ne bi ti mogao ni jehudi to uzet


ha ha ha...evo probe.... proba, da ti nije palo na pamet oblačiti se u žensko i šetati mojom ulicom moj b(r)log... - Page 14 11484130

Evo me sutra na Krku, hahah....
Jel brzo djeluje taj tvoj puting? moj b(r)log... - Page 14 11484130

nemam pojma, nisam nikad probala... al ako ne bude djelovao brzo, lako mu ja iskočim negdje iz mraka i viknem "đenjeeee!!!!"... to djeluje odmah i to kod puno mlađih muškaraca koji su fit... ovaj bi se odmah složio od rafalnih infarktova moj b(r)log... - Page 14 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

moj b(r)log... - Page 14 Empty Re: moj b(r)log...

Postaj  proba 20.04.13 19:15

ja na temu banem,,,odma pane server ,,, kolko se udavača naljepi
proba
proba

Broj postova : 1119
Join date : 23.09.2012

[Vrh] Go down

moj b(r)log... - Page 14 Empty Re: moj b(r)log...

Postaj  Gost 20.04.13 19:26

proba je napisao/la:ja na temu banem,,,odma pane server ,,, kolko se udavača naljepi

moj b(r)log... - Page 14 1619348112 moj b(r)log... - Page 14 1619348112 moj b(r)log... - Page 14 1619348112 sutra kad izađem na ulicu a ono forumaši sa sva tri foruma šetaju mojom ulicom i to i ovi muški al obučeni u žeme moj b(r)log... - Page 14 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

moj b(r)log... - Page 14 Empty Re: moj b(r)log...

Postaj  taja 20.04.13 19:38

kišna glista je napisao/la:
taja je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
taja je napisao/la:
moj b(r)log... - Page 14 1523192931
Pa jel bar ima šta za ostaviti?

I kako je tugo bio u depresiji a žena mu umrla zimus? Čitava dva mjeseca bio u depri. Jadan, dobro se izvukao... moj b(r)log... - Page 14 1523192931

pa ima tu kuću u kojoj živi i svuda negdje zemljišta...dok mu je žena bila živa sve mi nudio da kupim šta od njega ... eto tajo prilike, dogovoriš razvod sa jehudijem al samo privremeno, dođeš kod mene u posjetu, picneš se a onda niz ulicu kad ovaj opet krene u lov, začas se udaš, skuvamo mu puuuding od oleandra ( koji čaj, nemreš sa takvim živjeti mjesecima ) i poslije se ponovo udaš za jehudija i tebi ostane sva ta imovina jer sve što uneseš u brak ostaje samo tvoje ... ne bi ti mogao ni jehudi to uzet


ha ha ha...evo probe.... proba, da ti nije palo na pamet oblačiti se u žensko i šetati mojom ulicom moj b(r)log... - Page 14 11484130

Evo me sutra na Krku, hahah....
Jel brzo djeluje taj tvoj puting? moj b(r)log... - Page 14 11484130

nemam pojma, nisam nikad probala... al ako ne bude djelovao brzo, lako mu ja iskočim negdje iz mraka i viknem "đenjeeee!!!!"... to djeluje odmah i to kod puno mlađih muškaraca koji su fit... ovaj bi se odmah složio od rafalnih infarktova moj b(r)log... - Page 14 1523192931

hmm... moj b(r)log... - Page 14 32354122
Pusti ti to...Ovi mladi su galofak, ne tribaš ni iskakat iz grmova da se sruše.
Ali stari znaju biti žilavi, pa di sam onda moj b(r)log... - Page 14 1715007743
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

moj b(r)log... - Page 14 Empty Re: moj b(r)log...

Postaj  Gost 20.04.13 19:44

taja je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
taja je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

pa ima tu kuću u kojoj živi i svuda negdje zemljišta...dok mu je žena bila živa sve mi nudio da kupim šta od njega ... eto tajo prilike, dogovoriš razvod sa jehudijem al samo privremeno, dođeš kod mene u posjetu, picneš se a onda niz ulicu kad ovaj opet krene u lov, začas se udaš, skuvamo mu puuuding od oleandra ( koji čaj, nemreš sa takvim živjeti mjesecima ) i poslije se ponovo udaš za jehudija i tebi ostane sva ta imovina jer sve što uneseš u brak ostaje samo tvoje ... ne bi ti mogao ni jehudi to uzet


ha ha ha...evo probe.... proba, da ti nije palo na pamet oblačiti se u žensko i šetati mojom ulicom moj b(r)log... - Page 14 11484130

Evo me sutra na Krku, hahah....
Jel brzo djeluje taj tvoj puting? moj b(r)log... - Page 14 11484130

nemam pojma, nisam nikad probala... al ako ne bude djelovao brzo, lako mu ja iskočim negdje iz mraka i viknem "đenjeeee!!!!"... to djeluje odmah i to kod puno mlađih muškaraca koji su fit... ovaj bi se odmah složio od rafalnih infarktova moj b(r)log... - Page 14 1523192931

hmm... moj b(r)log... - Page 14 32354122
Pusti ti to...Ovi mladi su galofak, ne tribaš ni iskakat iz grmova da se sruše.
Ali stari znaju biti žilavi, pa di sam onda moj b(r)log... - Page 14 1715007743

imaš ti praf... još bi obje najebale, ti bi ostala godinama zatočena u onom kavezu koji je izgradio a ja bi pobrala batina i poslije još morala smisliti kako te spasit iz kaveza moj b(r)log... - Page 14 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

moj b(r)log... - Page 14 Empty Re: moj b(r)log...

Postaj  taja 20.04.13 19:48

kišna glista je napisao/la:
taja je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
taja je napisao/la:

Evo me sutra na Krku, hahah....
Jel brzo djeluje taj tvoj puting? moj b(r)log... - Page 14 11484130

nemam pojma, nisam nikad probala... al ako ne bude djelovao brzo, lako mu ja iskočim negdje iz mraka i viknem "đenjeeee!!!!"... to djeluje odmah i to kod puno mlađih muškaraca koji su fit... ovaj bi se odmah složio od rafalnih infarktova moj b(r)log... - Page 14 1523192931

hmm... moj b(r)log... - Page 14 32354122
Pusti ti to...Ovi mladi su galofak, ne tribaš ni iskakat iz grmova da se sruše.
Ali stari znaju biti žilavi, pa di sam onda moj b(r)log... - Page 14 1715007743

imaš ti praf... još bi obje najebale, ti bi ostala godinama zatočena u onom kavezu koji je izgradio a ja bi pobrala batina i poslije još morala smisliti kako te spasit iz kaveza moj b(r)log... - Page 14 1523192931
možda bolje pričekat još koju godinicu dok ne bude mogao... Ti drži stražu i izvješatavaj o stanju


Jadan čovjek...baš smo bezobrazne moj b(r)log... - Page 14 1724307051
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

moj b(r)log... - Page 14 Empty Re: moj b(r)log...

Postaj  Jehudi 21.04.13 6:01

kišna glista je napisao/la:
Jehudi je napisao/la:Pa šta čekaš onda jebate. Ali prvo predbračni ugovor podpišite da ti sve ostavlja.

Uzmeš mu kuhati jaču hranu, čajeve od oleandera i eto ti milijuna u par mjeseci. moj b(r)log... - Page 14 2733991369

koooojih par mjeseci??? ne bih ja sa takvim čovjekom izdržala sat vremena boravka u istoj prostoriji a kamoli par mjeseci žena mu bit... al mi fora zamislit kako njemu svijet jednostavan izgleda... čuj, nema tu upoznavanja, priče o tome kakvi smo, kemije, alkemije, zavođenja, udvaranja, razmišljanja o tome kako bi izgledo brak sa 40 godina mlađom ženom... on odmah na ulici i po parkovima prosi i otvoreno karte polaže i drito u centar : oš mi žena bit ? moj b(r)log... - Page 14 3776795594i valjda zamislio kako ću odmah za šporet stat i bit ko njegova pokojna samo noviji model

ne postoje ti milijuni kojim bi me itko mogao nagovoriti na takve stvari

Kakvo kemijanje i emocije, nema se vremena zavoditi, šarmirati.

Oš-neš ode on dalje moj b(r)log... - Page 14 1523192931 Karte na stol. moj b(r)log... - Page 14 2733991369 Aj uslikaj ga skrivenom kamerom, barem izdaljega.
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

moj b(r)log... - Page 14 Empty Re: moj b(r)log...

Postaj  Gost 21.04.13 7:40

taja je napisao/la:


Jadan čovjek...baš smo bezobrazne moj b(r)log... - Page 14 1724307051

čuj, on izgradio kavez za novu mladu žemu i ide po selu i davi redom sve ove koje mu mogu unuke biti a mi bezobrazne? nejde ti to tako ... u mojim očima je on bezobrazan... nije da nema u mojoj ulici žena za njega da mu je do društva jer je usamljen, al neće taj dobrostojeće pamzionerke, on bi jednu duplo mlađu od sebe moj b(r)log... - Page 14 1523192931 jebate, to kao da neki pedesetogodišnjak hoće moju stariju kćer za ženu... o takvim relacijama se radi ...ajd plus minus deset dvajst godina, al jeboooote, 40 ! pa šta ima jedna od 40 godina da radi sa čovjekom od 80 ? i da je bar u nekoj formi, ko pikaso, neg baš ono hodajući raspad sistema al bi se bez grča na licu navalio nekoj mlađoj mami na vrat da i njega tendi... umjesto da nađe neku kojoj bi sam mogao šta pomoći ... takve koji u ženi traže njegovateljicu, ropkinju, sluškinju a ne partnericu i još meni dođu na vrata s guštom rasturim koncept moj b(r)log... - Page 14 439160543

Gost
Gost


[Vrh] Go down

moj b(r)log... - Page 14 Empty Re: moj b(r)log...

Postaj  taja 21.04.13 9:05

kišna glista je napisao/la:
taja je napisao/la:


Jadan čovjek...baš smo bezobrazne moj b(r)log... - Page 14 1724307051

čuj, on izgradio kavez za novu mladu žemu i ide po selu i davi redom sve ove koje mu mogu unuke biti a mi bezobrazne? nejde ti to tako ... u mojim očima je on bezobrazan... nije da nema u mojoj ulici žena za njega da mu je do društva jer je usamljen, al neće taj dobrostojeće pamzionerke, on bi jednu duplo mlađu od sebe moj b(r)log... - Page 14 1523192931 jebate, to kao da neki pedesetogodišnjak hoće moju stariju kćer za ženu... o takvim relacijama se radi ...ajd plus minus deset dvajst godina, al jeboooote, 40 ! pa šta ima jedna od 40 godina da radi sa čovjekom od 80 ? i da je bar u nekoj formi, ko pikaso, neg baš ono hodajući raspad sistema al bi se bez grča na licu navalio nekoj mlađoj mami na vrat da i njega tendi... umjesto da nađe neku kojoj bi sam mogao šta pomoći ... takve koji u ženi traže njegovateljicu, ropkinju, sluškinju a ne partnericu i još meni dođu na vrata s guštom rasturim koncept moj b(r)log... - Page 14 439160543

imaš pravo
na trenutak sam zaboravila da je on taj koji traži vraga moj b(r)log... - Page 14 11484130
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

moj b(r)log... - Page 14 Empty Re: moj b(r)log...

Postaj  Gost 21.04.13 9:55

kišna glista je napisao/la:

al jebote, kako se usudi tako i to sve bira duplo mlađe od sebe ... ide čiča od jedne do druge i proooosi i to ozbiljno i po redu kako na koju naleti moj b(r)log... - Page 14 3114667799

ima jedan vic o lali u vlaku...

sjedi lala u kupeu, gleda kroz prozor, a nasuprot njemu sjedi mlada prekrasna žena i čita neki modni časopis... nakon nekog vremena počne je lala mjerkati, najprije diskretno, a onda sve otvorenije... njoj malo neugodno, meškolji se, ali ne prekida mučnu tišinu...

najednom je lala blekne:
-gospojice, bil vi meni dali pičke?
ona ga pogleda zabezeknuto, ruka poleti sama i lalin lijevi obraz učas posla posta crven...
ništa, okrene se lala i mirno nastavi kroz prozor promatrati pokrajinu
ženica nastavi čitati, ali joj vrag ne da mira, nije joj jasno zašto je lala tako mirno podnio trisku, pa ga svako malo pogleduje očekujući bilo kakvu reakciju...

nakon pola sata njegovog ignoriranja i mukle tišine pita ona njega:
-gospon, vi mora da ste dobio puno šamara u životu?

-jesam gospojice, ali sam dobio i puno pičke moj b(r)log... - Page 14 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

moj b(r)log... - Page 14 Empty Re: moj b(r)log...

Postaj  Gost 21.04.13 10:06

kišna glista je napisao/la:
taja je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
taja je napisao/la:
moj b(r)log... - Page 14 1523192931
Pa jel bar ima šta za ostaviti?

I kako je tugo bio u depresiji a žena mu umrla zimus? Čitava dva mjeseca bio u depri. Jadan, dobro se izvukao... moj b(r)log... - Page 14 1523192931

pa ima tu kuću u kojoj živi i svuda negdje zemljišta...dok mu je žena bila živa sve mi nudio da kupim šta od njega ... eto tajo prilike, dogovoriš razvod sa jehudijem al samo privremeno, dođeš kod mene u posjetu, picneš se a onda niz ulicu kad ovaj opet krene u lov, začas se udaš, skuvamo mu puuuding od oleandra ( koji čaj, nemreš sa takvim živjeti mjesecima ) i poslije se ponovo udaš za jehudija i tebi ostane sva ta imovina jer sve što uneseš u brak ostaje samo tvoje ... ne bi ti mogao ni jehudi to uzet


ha ha ha...evo probe.... proba, da ti nije palo na pamet oblačiti se u žensko i šetati mojom ulicom moj b(r)log... - Page 14 11484130

Evo me sutra na Krku, hahah....
Jel brzo djeluje taj tvoj puting? moj b(r)log... - Page 14 11484130

nemam pojma, nisam nikad probala... al ako ne bude djelovao brzo, lako mu ja iskočim negdje iz mraka i viknem "đenjeeee!!!!"... to djeluje odmah i to kod puno mlađih muškaraca koji su fit... ovaj bi se odmah složio od rafalnih infarktova moj b(r)log... - Page 14 1523192931

nemoj tajo, ako boga znaš... pade mi na pamet moja bivša knjigovotkinja koja je imala imućnog djeda... moj b(r)log... - Page 14 3776795594
priča ona meni kako su se svi svađali oko imovine, ali jedino nisu osporavali dio koji je trebala dobiti njegova treća žena...
djed bio po drugi put udovac, star 77 godina, već obolio, a kako je bio težak karakter nitko ga nije htio tenditi... odluče naći neku mlađu osobu koja bi živjela u kući i pazila na njega... javi se neka mlada žena sa sela koja nije imala nikog svog, stara tankih tridesetak godina...sve je bilo u redu, djed je bio zadovoljan njegom, ali mu se zdravstveno stanje nije nešto popravljalo... predloži on toj sirotici da se uda za njega kako bi i njoj nešto ostalo poslije njegove smrti, jer, eto, ipak je ona ta koja pere njegova govna,,,i ona pristane računajući da bi taj brak mogao potrajati par godina... boktejadan, on je doslovce procvo, nigdje bolesti, čovjek se digo iz mrtvih i živio je još 15 godina, doživio skoro 93 godine... moj b(r)log... - Page 14 2281111077
kaže da njoj nitko od nasljednika nije rekao ni riječ za kuću koju je dobila u zagrebu, jer ju je fakat krvavo otplaćivala moj b(r)log... - Page 14 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

moj b(r)log... - Page 14 Empty Re: moj b(r)log...

Postaj  taja 21.04.13 11:42

Btw je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
taja je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

pa ima tu kuću u kojoj živi i svuda negdje zemljišta...dok mu je žena bila živa sve mi nudio da kupim šta od njega ... eto tajo prilike, dogovoriš razvod sa jehudijem al samo privremeno, dođeš kod mene u posjetu, picneš se a onda niz ulicu kad ovaj opet krene u lov, začas se udaš, skuvamo mu puuuding od oleandra ( koji čaj, nemreš sa takvim živjeti mjesecima ) i poslije se ponovo udaš za jehudija i tebi ostane sva ta imovina jer sve što uneseš u brak ostaje samo tvoje ... ne bi ti mogao ni jehudi to uzet


ha ha ha...evo probe.... proba, da ti nije palo na pamet oblačiti se u žensko i šetati mojom ulicom moj b(r)log... - Page 14 11484130

Evo me sutra na Krku, hahah....
Jel brzo djeluje taj tvoj puting? moj b(r)log... - Page 14 11484130

nemam pojma, nisam nikad probala... al ako ne bude djelovao brzo, lako mu ja iskočim negdje iz mraka i viknem "đenjeeee!!!!"... to djeluje odmah i to kod puno mlađih muškaraca koji su fit... ovaj bi se odmah složio od rafalnih infarktova moj b(r)log... - Page 14 1523192931

nemoj tajo, ako boga znaš... pade mi na pamet moja bivša knjigovotkinja koja je imala imućnog djeda... moj b(r)log... - Page 14 3776795594
priča ona meni kako su se svi svađali oko imovine, ali jedino nisu osporavali dio koji je trebala dobiti njegova treća žena...
djed bio po drugi put udovac, star 77 godina, već obolio, a kako je bio težak karakter nitko ga nije htio tenditi... odluče naći neku mlađu osobu koja bi živjela u kući i pazila na njega... javi se neka mlada žena sa sela koja nije imala nikog svog, stara tankih tridesetak godina...sve je bilo u redu, djed je bio zadovoljan njegom, ali mu se zdravstveno stanje nije nešto popravljalo... predloži on toj sirotici da se uda za njega kako bi i njoj nešto ostalo poslije njegove smrti, jer, eto, ipak je ona ta koja pere njegova govna,,,i ona pristane računajući da bi taj brak mogao potrajati par godina... boktejadan, on je doslovce procvo, nigdje bolesti, čovjek se digo iz mrtvih i živio je još 15 godina, doživio skoro 93 godine... moj b(r)log... - Page 14 2281111077
kaže da njoj nitko od nasljednika nije rekao ni riječ za kuću koju je dobila u zagrebu, jer ju je fakat krvavo otplaćivala moj b(r)log... - Page 14 1523192931

eto... bila sam u pravu.
A ovaj čak nije ni bolestan. Bokte, zdrav on, mlada žena, pa taj može 115 doživjeti.... Prije bih ja umrla iako 40 god mlađa
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

moj b(r)log... - Page 14 Empty Re: moj b(r)log...

Postaj  Gost 22.04.13 7:06

jutros prošla kraj kapije onog susjeda šta se tjera i malo detaljnije pogledala šta je dogradio ... on ne samo da je podigo kapiju na dva i po metra nego i po dužini ogradnog zida koji je već visine dva metra dodao dodatnu čeličnu ogradu... bokte, čovjek si stvarno umislio da će uvatit neku zvijer a ne ženu moj b(r)log... - Page 14 3776795594 još samo fali bodljikava žica na vrhu i da pusti struju kroz cijelu stvar i može komotno tamo držati kakvog tyrannosaurusa

Gost
Gost


[Vrh] Go down

moj b(r)log... - Page 14 Empty Re: moj b(r)log...

Postaj  proba 22.04.13 7:25

kišna glista je napisao/la:jutros prošla kraj kapije onog susjeda šta se tjera i malo detaljnije pogledala šta je dogradio ... on ne samo da je podigo kapiju na dva i po metra nego i po dužini ogradnog zida koji je već visine dva metra dodao dodatnu čeličnu ogradu... bokte, čovjek si stvarno umislio da će uvatit neku zvijer a ne ženu moj b(r)log... - Page 14 3776795594 još samo fali bodljikava žica na vrhu i da pusti struju kroz cijelu stvar i može komotno tamo držati kakvog tyrannosaurusa

postavi svoje uvjete

morbit ti čovik dadne sporedni ulaz


nikad se nezna,,,možda te voli
proba
proba

Broj postova : 1119
Join date : 23.09.2012

[Vrh] Go down

moj b(r)log... - Page 14 Empty Re: moj b(r)log...

Postaj  Gost 22.04.13 7:36

proba je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:jutros prošla kraj kapije onog susjeda šta se tjera i malo detaljnije pogledala šta je dogradio ... on ne samo da je podigo kapiju na dva i po metra nego i po dužini ogradnog zida koji je već visine dva metra dodao dodatnu čeličnu ogradu... bokte, čovjek si stvarno umislio da će uvatit neku zvijer a ne ženu moj b(r)log... - Page 14 3776795594 još samo fali bodljikava žica na vrhu i da pusti struju kroz cijelu stvar i može komotno tamo držati kakvog tyrannosaurusa

postavi svoje uvjete

morbit ti čovik dadne sporedni ulaz


nikad se nezna,,,možda te voli

proba, jel biraš u kojoj haljini ćeš šetat mojom ulicom... neb ja tebi vaku priliku oduzimala nikako moj b(r)log... - Page 14 1523192931 u ovu kuću se slobodno useli jer ju ne vidim ni sa jednog svog prozora... sva je ko bunker ... tzv. sigurna kuća

Gost
Gost


[Vrh] Go down

moj b(r)log... - Page 14 Empty Re: moj b(r)log...

Postaj  proba 22.04.13 7:46

kišna glista je napisao/la:
proba je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:jutros prošla kraj kapije onog susjeda šta se tjera i malo detaljnije pogledala šta je dogradio ... on ne samo da je podigo kapiju na dva i po metra nego i po dužini ogradnog zida koji je već visine dva metra dodao dodatnu čeličnu ogradu... bokte, čovjek si stvarno umislio da će uvatit neku zvijer a ne ženu moj b(r)log... - Page 14 3776795594 još samo fali bodljikava žica na vrhu i da pusti struju kroz cijelu stvar i može komotno tamo držati kakvog tyrannosaurusa

postavi svoje uvjete

morbit ti čovik dadne sporedni ulaz


nikad se nezna,,,možda te voli

proba, jel biraš u kojoj haljini ćeš šetat mojom ulicom... neb ja tebi vaku priliku oduzimala nikako moj b(r)log... - Page 14 1523192931 u ovu kuću se slobodno useli jer ju ne vidim ni sa jednog svog prozora... sva je ko bunker ... tzv. sigurna kuća

kako to sad ,,,ništa ne kontam


kad bi njega oženio , tebe bi moro jebavat, jel to neki uvjet
proba
proba

Broj postova : 1119
Join date : 23.09.2012

[Vrh] Go down

moj b(r)log... - Page 14 Empty Re: moj b(r)log...

Postaj  Gost 22.04.13 7:58

proba je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
proba je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:jutros prošla kraj kapije onog susjeda šta se tjera i malo detaljnije pogledala šta je dogradio ... on ne samo da je podigo kapiju na dva i po metra nego i po dužini ogradnog zida koji je već visine dva metra dodao dodatnu čeličnu ogradu... bokte, čovjek si stvarno umislio da će uvatit neku zvijer a ne ženu moj b(r)log... - Page 14 3776795594 još samo fali bodljikava žica na vrhu i da pusti struju kroz cijelu stvar i može komotno tamo držati kakvog tyrannosaurusa

postavi svoje uvjete

morbit ti čovik dadne sporedni ulaz


nikad se nezna,,,možda te voli

proba, jel biraš u kojoj haljini ćeš šetat mojom ulicom... neb ja tebi vaku priliku oduzimala nikako moj b(r)log... - Page 14 1523192931 u ovu kuću se slobodno useli jer ju ne vidim ni sa jednog svog prozora... sva je ko bunker ... tzv. sigurna kuća

kako to sad ,,,ništa ne kontam


kad bi njega oženio , tebe bi moro jebavat, jel to neki uvjet

nis ništa skonto al nema veze... navikla moj b(r)log... - Page 14 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

moj b(r)log... - Page 14 Empty Re: moj b(r)log...

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 14 / 15. Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.