kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

snovi... sanjala sam oriku

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

snovi... sanjala sam oriku - Page 2 Empty Re: snovi... sanjala sam oriku

Postaj  taja 20.05.13 19:58

orion je napisao/la:
taja je napisao/la:
sara je napisao/la:tajo i meni to odma upade u oko, pa se malo ko i nasmijesih iako nie smiean topic uopce... lastice, de ti nama to malo jos dodatno objasni... ako os, a ako nes neka... snovi... sanjala sam oriku - Page 2 727654710
Lasta se vjerojatno zabunila
Zna ona da se ne smiješimo priči, već samo tom lapsusiću
Jel da Lastice?

gle, ...ja imam brata i moguće da moj brat ima sestru koja nije moja sestra. Uvjet tomu da je moj tata i njegov tata, a naš tata nije tata njegovoj sestri..... moja mama nije njegova mama, njegova mama je i mama njegovoj sestri......
To su sad neke posebne situacije.
Mislim da je Lasta u prvom dijelu posta napisala ispravno, moram pogledati da vidim točno o kome se radi.
Mada, nije ni bitno. Samo sam primjetila snovi... sanjala sam oriku - Page 2 684758713
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

snovi... sanjala sam oriku - Page 2 Empty Re: snovi... sanjala sam oriku

Postaj  taja 20.05.13 20:00

lastavica je napisao/la:ma mislim da meso u kontekstu hrane nije loše sanjati. komade mesa kao "nečije" dijelove tijela mislim da je malo bed. tako moja mama kaže.
ona je to sanjala, kako ih netko ( ne sjećam se tko ) baca ajkulama. bilo je puno krvi i komada mesa. istovremeno sanja i dvije muške glave kako izlaze svaka iz svoje mrtvačke kasele: jedna je bila njenog pokojnog oca a druga se nije razaznala, niej mogla prepoznati, samo joj se unosila. taj san je bio dan uoči iskopavanja kostiju maminog oca. dan nakon iskopa a dva dana od sna, umire suprug mamine sestrične koji je došao do groblja sa familijom ali nije htio ući već je ostao čekati u kafiću. neka mu je nelagoda bila.

i zamislite još šta je interesantno, dok su sjedili svi zajedno u kafiću prije iskopavanja, nonotova sestra ( a punica dotičnome kojeg spominjemo ) , zamoli za par minuta samo da skoči do obližnjeg štanda po par krizantema i vraća se sa neparnim brojem cvjetova. u to skoči moja mama i kaže joj da smjesta ide po još jedan cvijet i da ne izaziva vraga jer je neparan broj za kuću a paran za groblje ..... i tu noć umire barba mario.
snovi... sanjala sam oriku - Page 2 2329918616


ja sam sanjala zube, klimave i ispadajuće. mislim i mutnu vodu.
jako sam bila uznemirena tog jutra i na posao sam došla blijeda. govorim kolegicama svoj san i ne mogu baš doći k sebi od straha. jako sam se bojala za mamu i sestru jer sam imala kao neki jak predosjećaj da će se nešto dogoditi.
nazovem mamu da vidim kako je ( a ona te stvari jednostavno zna ) i kaže mi da ne fantaziram i ne budalim.
nakon sat vremena me nazove i kaže mi da je brat od njene sestre umro .... snovi... sanjala sam oriku - Page 2 2329918616
Mislim da se radi o istoj osobi..
Ali glupo smo se uhvatili ovoga
Lasto oprosti
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

snovi... sanjala sam oriku - Page 2 Empty Re: snovi... sanjala sam oriku

Postaj  orion 20.05.13 20:19

taja je napisao/la:
orion je napisao/la:
taja je napisao/la:
sara je napisao/la:tajo i meni to odma upade u oko, pa se malo ko i nasmijesih iako nie smiean topic uopce... lastice, de ti nama to malo jos dodatno objasni... ako os, a ako nes neka... snovi... sanjala sam oriku - Page 2 727654710
Lasta se vjerojatno zabunila
Zna ona da se ne smiješimo priči, već samo tom lapsusiću
Jel da Lastice?

gle, ...ja imam brata i moguće da moj brat ima sestru koja nije moja sestra. Uvjet tomu da je moj tata i njegov tata, a naš tata nije tata njegovoj sestri..... moja mama nije njegova mama, njegova mama je i mama njegovoj sestri......
To su sad neke posebne situacije.
Mislim da je Lasta u prvom dijelu posta napisala ispravno, moram pogledati da vidim točno o kome se radi.
Mada, nije ni bitno. Samo sam primjetila snovi... sanjala sam oriku - Page 2 684758713
...ja stvarno imam brata koji bi mogao imati sestru koja nije i moja sestra snovi... sanjala sam oriku - Page 2 3111943984 ....

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

snovi... sanjala sam oriku - Page 2 Empty Re: snovi... sanjala sam oriku

Postaj  taja 20.05.13 20:32

orion je napisao/la:
taja je napisao/la:
orion je napisao/la:
taja je napisao/la:
Lasta se vjerojatno zabunila
Zna ona da se ne smiješimo priči, već samo tom lapsusiću
Jel da Lastice?

gle, ...ja imam brata i moguće da moj brat ima sestru koja nije moja sestra. Uvjet tomu da je moj tata i njegov tata, a naš tata nije tata njegovoj sestri..... moja mama nije njegova mama, njegova mama je i mama njegovoj sestri......
To su sad neke posebne situacije.
Mislim da je Lasta u prvom dijelu posta napisala ispravno, moram pogledati da vidim točno o kome se radi.
Mada, nije ni bitno. Samo sam primjetila snovi... sanjala sam oriku - Page 2 684758713
...ja stvarno imam brata koji bi mogao imati sestru koja nije i moja sestra snovi... sanjala sam oriku - Page 2 3111943984 ....

snovi... sanjala sam oriku - Page 2 684758713
Jel to ono: On je tebi polubrat koji ima polusestru? ILi?
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

snovi... sanjala sam oriku - Page 2 Empty Re: snovi... sanjala sam oriku

Postaj  Gost 20.05.13 21:36

sara je napisao/la:tajo i meni to odma upade u oko, pa se malo ko i nasmijesih iako nie smiean topic uopce... lastice, de ti nama to malo jos dodatno objasni... ako os, a ako nes neka... snovi... sanjala sam oriku - Page 2 727654710

moja mama ima sestru koja ima brata a koi njoj nije brat. ustvari koi je njenoj sestri bijo a njoj nije ....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

snovi... sanjala sam oriku - Page 2 Empty Re: snovi... sanjala sam oriku

Postaj  Gost 20.05.13 22:13

polubrat. snovi... sanjala sam oriku - Page 2 684758713 sorry, naravno da se nismo smiali snu, nego simpa jezicnoj zavrzlamici.. u biti sam odma skuzila sta kazes... poz svima odo raditi rizoto sa morskim plodivima i tri vrste gljiva i vinom mmmmm mljac.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

snovi... sanjala sam oriku - Page 2 Empty Re: snovi... sanjala sam oriku

Postaj  Gost 20.05.13 22:18

sara je napisao/la:polubrat. snovi... sanjala sam oriku - Page 2 684758713 sorry, naravno da se nismo smiali snu, nego simpa jezicnoj zavrzlamici.. u biti sam odma skuzila sta kazes... poz svima odo raditi rizoto sa morskim plodivima i tri vrste gljiva i vinom mmmmm mljac.


molim te, kako to radiš morske plodove i gljive? kasniej detaljan opis. i koje vino poslužuješ uz to?

kad ćemo ti i ja na večeru .... u opatiju na primjer?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

snovi... sanjala sam oriku - Page 2 Empty Re: snovi... sanjala sam oriku

Postaj  Gost 20.05.13 23:22

joj lastice moa nes vjerovat da je ovo telepatia. evo bas otidjo gore i reko sacu doniet laptop dole da lastici napisem recept. loool. na veceru cemo ic PRVOM prilikom. cim budem dolazila OBAVEZNO cemo se vidjeti... voljela bih vidjeti tebe i malenu. dakle, evo recept... to je neki odlican stari italijanski ali sam ga izgubila pa sada radim po sjecanju ali to je to...

1. uzmes tri vrste suhih gljiva i namocis u vodi - porcini, chantrele i sumski mix.... tu vodu ne bacati... ide oko saka do saka ipo svake gljive
2. u pilecem bujonu (ne znam kolicinu jebaji ga - otprilike sam stavila) prokuhas mix morskih plodova a mos i racice... oko 250g
3. manju glavicu luka popeces na ulju sa malo obicnih sampinjona - izvadis van
4. u to ulje dje se luk peko stavis oko 1.5 cup arborio rize... to je oko 300g... mora biti arborio i peces na laganoj vatrici
5. kad je riza pocaklila stavis luk + gljive, one gljive sto su se namakale, plodove mora koje si izvadila iz juhe --- > prmijesasa
6. u juhu od kuhanja dodas onu H20 od gljiva i malo chardonnaya ---> to ti je sada smejsa kojom podljevas smjesu koja se mora kuhati na jako laganoj vatrici....

porcini su jako aromaticne gljive.. one ce dati genijalan okus rizotu... kada je rizoto skoro gotov dodaj otprilike jednu saku ribanog sira... kakvog kgod hoces.. posluzis sa ribanim parmezanom i chardonnay...

NE MIJESATI za vrijeme prirpeme... dobar tek ljepotice (lol ovo dobar tek ljepotice je iz mojih studentskih dana... lol kad sam sama sebi govorila to...)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

snovi... sanjala sam oriku - Page 2 Empty Re: snovi... sanjala sam oriku

Postaj  Gost 21.05.13 5:42

sara je napisao/la:joj lastice moa nes vjerovat da je ovo telepatia. evo bas otidjo gore i reko sacu doniet laptop dole da lastici napisem recept. loool. na veceru cemo ic PRVOM prilikom. cim budem dolazila OBAVEZNO cemo se vidjeti... voljela bih vidjeti tebe i malenu. dakle, evo recept... to je neki odlican stari italijanski ali sam ga izgubila pa sada radim po sjecanju ali to je to...

1. uzmes tri vrste suhih gljiva i namocis u vodi - porcini, chantrele i sumski mix.... tu vodu ne bacati... ide oko saka do saka ipo svake gljive
2. u pilecem bujonu (ne znam kolicinu jebaji ga - otprilike sam stavila) prokuhas mix morskih plodova a mos i racice... oko 250g
3. manju glavicu luka popeces na ulju sa malo obicnih sampinjona - izvadis van
4. u to ulje dje se luk peko stavis oko 1.5 cup arborio rize... to je oko 300g... mora biti arborio i peces na laganoj vatrici
5. kad je riza pocaklila stavis luk + gljive, one gljive sto su se namakale, plodove mora koje si izvadila iz juhe --- > prmijesasa
6. u juhu od kuhanja dodas onu H20 od gljiva i malo chardonnaya ---> to ti je sada smejsa kojom podljevas smjesu koja se mora kuhati na jako laganoj vatrici....

porcini su jako aromaticne gljive.. one ce dati genijalan okus rizotu... kada je rizoto skoro gotov dodaj otprilike jednu saku ribanog sira... kakvog kgod hoces.. posluzis sa ribanim parmezanom i chardonnay...

NE MIJESATI za vrijeme prirpeme... dobar tek ljepotice (lol ovo dobar tek ljepotice je iz mojih studentskih dana... lol kad sam sama sebi govorila to...)


ljepotice ..... super jelo mi se čini a ja bi to pojednostavnila snovi... sanjala sam oriku - Page 2 3015220106
da, slažem se, porcini su vrlo aromatične gljive pogotovo ako ih koristimo osušene snovi... sanjala sam oriku - Page 2 3015220106
uglavnom, uskoro probam to napraviti sa kozicama i onim mixom gljiva od LEDA snovi... sanjala sam oriku - Page 2 3015220106


evo pijem kavitzu i razmišljam kako ću se otuširati i speglati kosu pa na posao ....
jesam ti rekla da sam opet plavuša? snovi... sanjala sam oriku - Page 2 3601362807

Gost
Gost


[Vrh] Go down

snovi... sanjala sam oriku - Page 2 Empty Re: snovi... sanjala sam oriku

Postaj  pizda 21.05.13 7:35

lastavica je napisao/la:
sara je napisao/la:polubrat. snovi... sanjala sam oriku - Page 2 684758713 sorry, naravno da se nismo smiali snu, nego simpa jezicnoj zavrzlamici.. u biti sam odma skuzila sta kazes... poz svima odo raditi rizoto sa morskim plodivima i tri vrste gljiva i vinom mmmmm mljac.


molim te, kako to radiš morske plodove i gljive? kasniej detaljan opis. i koje vino poslužuješ uz to?


ono toceno, iz vinarije ili pak Babica...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

snovi... sanjala sam oriku - Page 2 Empty Re: snovi... sanjala sam oriku

Postaj  Gost 21.05.13 12:56

sara je napisao/la:joj oprostite, znam da je bila nedje ova tema, al nemrem traziti pa otvaram opet... dakle, snovi. sinoc sam sanjala oriku. ko idemo ja i ona nekom njivom, prepuno je satora... to je u stvari plac, nesto kao dolac. i shvatimo kako cemo ostati gladne, i onda onako panicno idemo od standa do standa i biramo odreske mesa... i nadjemo super komade junetine, predivne snicle sa kosti... i onako sretne sto smo u zadnjem momentu ugrabile hranu [jer statori se vec zatvaraju i odose nedje al dje??? uglavnom sve se gubi...] i onda smo napravile predivne snicle na rostilju... onako rumene i hrskave... i jos uz to salatu i vino.. aj zivila ti meni ori... inace sam pozabrinuta, jer kazu da sanjati meso nije dobro...

evo ova sanjarica http://www.sanjarica.aureldesign.com/ kaze svasta o mesu.. inace ja kad ustanem pogledam ovdje... navika navika navika... volim te svoje rituale, predivni su mi...

aj sad vi stogod svoje napisite... snovi... sanjala sam oriku - Page 2 3601362807 snovi... sanjala sam oriku - Page 2 3601362807 snovi... sanjala sam oriku - Page 2 3601362807 snovi... sanjala sam oriku - Page 2 3601362807 snovi... sanjala sam oriku - Page 2 3601362807 a ti nam bitvic onda izanaliziraj


Analiza sna...

Junetina sa kostima - musko spolovilo u erektivnom stanju
Rostilj - sklonost prema S&M odnosima
Salata - zenski polni organ
Vino - muski polni organ


Ne znam sta se u poslednje vreme dogadja sa ucesnicima ovog foruma, ali ovolika fiksacija na musko spolovilo i na sex je zaista previse...


Dr. Freudic

Gost
Gost


[Vrh] Go down

snovi... sanjala sam oriku - Page 2 Empty Re: snovi... sanjala sam oriku

Postaj  Gost 21.05.13 16:17

jedino na šta sam ja fokusirana jest balkon buildera. nema ga već nekoliko dana .....


pozdrav catice, kad nam ono dolaziš? ....


snovi... sanjala sam oriku - Page 2 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

snovi... sanjala sam oriku - Page 2 Empty Re: snovi... sanjala sam oriku

Postaj  pizda 22.05.13 9:35

lastavica je napisao/la:jedino na šta sam ja fokusirana jest balkon buildera. nema ga već nekoliko dana .....


pozdrav catice, kad nam ono dolaziš? ....


snovi... sanjala sam oriku - Page 2 684758713

mozda je vjezbao sa federima pa ga odbacilo sa balkona...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

snovi... sanjala sam oriku - Page 2 Empty Re: snovi... sanjala sam oriku

Postaj  Gost 22.05.13 9:50

gore bi mi bilo nacrtati obiteljsko stablo orionki i lasti nego sanjati bilo koji san... brat koji nije brat, ima sestru koja zapravo nije sestra, imaju mamu, koja je možda i njihov otac... đizs... snovi... sanjala sam oriku - Page 2 984513234

je da moji klinci ne znaju ko im je ćaća, al barem znaju ko im je mater snovi... sanjala sam oriku - Page 2 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

snovi... sanjala sam oriku - Page 2 Empty Re: snovi... sanjala sam oriku

Postaj  pizda 22.05.13 9:54

Btw je napisao/la:gore bi mi bilo nacrtati obiteljsko stablo orionki i lasti nego sanjati bilo koji san... brat koji nije brat, ima sestru koja zapravo nije sestra, imaju mamu, koja je možda i njihov otac... đizs... snovi... sanjala sam oriku - Page 2 984513234

je da moji klinci ne znaju ko im je ćaća, al barem znaju ko im je mater snovi... sanjala sam oriku - Page 2 1523192931

ti imas opravdanje u strastvenosti, koje one opravdanje imaju da mi je znat...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

snovi... sanjala sam oriku - Page 2 Empty Re: snovi... sanjala sam oriku

Postaj  Gost 22.05.13 10:02

pizda je napisao/la:
Btw je napisao/la:gore bi mi bilo nacrtati obiteljsko stablo orionki i lasti nego sanjati bilo koji san... brat koji nije brat, ima sestru koja zapravo nije sestra, imaju mamu, koja je možda i njihov otac... đizs... snovi... sanjala sam oriku - Page 2 984513234

je da moji klinci ne znaju ko im je ćaća, al barem znaju ko im je mater snovi... sanjala sam oriku - Page 2 1523192931

ti imas opravdanje u strastvenosti, koje one opravdanje imaju da mi je znat...

prava enigma... zakomplicirali bez opravdanja

Gost
Gost


[Vrh] Go down

snovi... sanjala sam oriku - Page 2 Empty Re: snovi... sanjala sam oriku

Postaj  orion 22.05.13 13:16

Btw je napisao/la:gore bi mi bilo nacrtati obiteljsko stablo orionki i lasti nego sanjati bilo koji san... brat koji nije brat, ima sestru koja zapravo nije sestra, imaju mamu, koja je možda i njihov otac... đizs... snovi... sanjala sam oriku - Page 2 984513234

je da moji klinci ne znaju ko im je ćaća, al barem znaju ko im je mater snovi... sanjala sam oriku - Page 2 1523192931

snovi... sanjala sam oriku - Page 2 3111943984 ... ja imam brata koji nema sestru koja nije moja sestra, al mogao bi imati - pod uvjetom da je njegova mama koja nije moja mama bila malo aktivnija .... snovi... sanjala sam oriku - Page 2 1523192931

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

snovi... sanjala sam oriku - Page 2 Empty Re: snovi... sanjala sam oriku

Postaj  Gost 22.05.13 13:21

orion je napisao/la:
Btw je napisao/la:gore bi mi bilo nacrtati obiteljsko stablo orionki i lasti nego sanjati bilo koji san... brat koji nije brat, ima sestru koja zapravo nije sestra, imaju mamu, koja je možda i njihov otac... đizs... snovi... sanjala sam oriku - Page 2 984513234

je da moji klinci ne znaju ko im je ćaća, al barem znaju ko im je mater snovi... sanjala sam oriku - Page 2 1523192931

snovi... sanjala sam oriku - Page 2 3111943984 ... ja imam brata koji nema sestru koja nije moja sestra, al mogao bi imati - pod uvjetom da je njegova mama koja nije moja mama bila malo aktivnija .... snovi... sanjala sam oriku - Page 2 1523192931

ne usudim se ni probat pratiti tijek stabla... već na početku mi se zavrtilo u glavi.. imam brata koji je stoposto moj brat... nema šanse da ga uspijem podvalit kao nekog drugog iako na polipediji piše da mi je zapravo muž ...šogorica mi slučajno naletila na taj podatak pa se javila da provjeri jel istina

Gost
Gost


[Vrh] Go down

snovi... sanjala sam oriku - Page 2 Empty Re: snovi... sanjala sam oriku

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.