kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

da podijelim s vama

Stranica 10 / 12. Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next

Go down

da podijelim s vama - Page 10 Empty Re: da podijelim s vama

Postaj  Gost 06.07.13 21:07

taja je napisao/la:
Btw je napisao/la:
taja je napisao/la:
Tu smo samo ono što jesmo
Jebeš forumsko dostojanstvo, a u zbilji krkan
hahaha sad se sjetih sirotog plovka kad je zalutao na eskov forum... pa onako iznenađeno napisa: ali ljudi, ovo je javni forum!... a mi uglas: ideeeešššš da podijelim s vama - Page 10 3111943984

da podijelim s vama - Page 10 1619348112 
A još ništa nije ni vidio...
Zamisli da je upao prije par godina na kultne
ne usudim se zamisliti... zamisli da je uletio kad je strina bila pravo nabrijata da podijelim s vama - Page 10 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

da podijelim s vama - Page 10 Empty Re: da podijelim s vama

Postaj  antonac 06.07.13 21:20

jedini sam ja ovdik dostoianstven i ozbiljan phylozoph.....da podijelim s vama - Page 10 11484130

_________________
daite im da seru....da podijelim s vama - Page 10 29xutcyda podijelim s vama - Page 10 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

da podijelim s vama - Page 10 Empty Re: da podijelim s vama

Postaj  Gost 06.07.13 21:26

antonac je napisao/la:jedini sam ja ovdik dostoianstven i ozbiljan phylozoph.....da podijelim s vama - Page 10 11484130
pa i najstariji si, red je da podijelim s vama - Page 10 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

da podijelim s vama - Page 10 Empty Re: da podijelim s vama

Postaj  taja 06.07.13 21:31

antonac je napisao/la:jedini sam ja ovdik dostoianstven i ozbiljan phylozoph.....da podijelim s vama - Page 10 11484130
Ti baš odskačeš od nas ostalih, nekako ti je misto na paranoji da podijelim s vama - Page 10 3111943984 
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

da podijelim s vama - Page 10 Empty Re: da podijelim s vama

Postaj  Gost 06.07.13 22:10

Btw je napisao/la:
što se hakiranja tiče i ja sam nešto načula da je na krk nepoželjno ići s laptopom, stoga sam prošlo ljeto tamo lijepo ponijela svoj fiksni komp... nebumenenikojebal... pa ja... da podijelim s vama - Page 10 1523192931 

ne opterećuj se konceptom... pokušaj ono što je najteže: budi to što jesi bez obzira kakvi su drugi oko tebe...

a ja se još pitam čemu onoliki ruksak kad ono do tebe već stigo glas i zloglas da podijelim s vama - Page 10 1523192931 

glede boldanog, uf, ja se ne usudim više nikome takve savjete davat... ljudi se načisto pogube posvuda a svi mi ih vidimo tako pogubljene ... ha ha ha... fora to kad ulete ti koji nas upozoravaju da smo na javnom forumu i da svi mogu čitat šta pišemo i vidjet kako izgledamo ... nije plovak jedini koji je to reko da podijelim s vama - Page 10 3114667799 


Gost
Gost


[Vrh] Go down

da podijelim s vama - Page 10 Empty Re: da podijelim s vama

Postaj  Gost 06.07.13 22:12

antonac je napisao/la:jedini sam ja ovdik dostoianstven i ozbiljan phylozoph.....da podijelim s vama - Page 10 11484130

zato si i najopasniji... ti u dvi riči sve kažeš i sve preokreneš naopačke a narod se mora selit da spašava glave, ponos te dostojanstvo da podijelim s vama - Page 10 1619348112 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

da podijelim s vama - Page 10 Empty Re: da podijelim s vama

Postaj  Lena 06.07.13 22:24

Time traveler je napisao/la:
Lena je napisao/la:
Time traveler je napisao/la:
Lena je napisao/la:ima li još netko za podijeliti ponešto sa nama? da podijelim s vama - Page 10 1523192931 

jutro da podijelim s vama - Page 10 727654710

 nema više , nestalo materijala... kako i ne bi nakon ovakve žalopoljke.. ne shvaćam koncept ovog mjesta izgleda...

 odoh par mailova hakirat.. dosadno mi, šteta što ne znam to, možda bih i mogao kad bih se dokopao tuđeg laptopa, kad bi mi netko s laptop-om u goste došao.

 Sara, matere ti kako si ti izdržala sve ove godine mlateći praznu slamu ovdje? koji je recept? boli te uvo ili kako? daj, podjeli starom nepozananiku tajnu..

 i btw (ne tebi btw), pas ti je ružan 'ko ćuko... .. aj
na koju žalopoljku misliš?ja je nigdje iščitala nisam......
većina je tu radi navike....ja bar jesam i zato to kažem.....
nema koncepta nego čista navika.....dosta tema se prožvakalo....nema više onog ranog žara.....ali koliko vidim na svim je forumima jako malo upisa.....forumi su pase....
šta si mislio da ćeš pronaći neki smisao tu?no,no.....nema ga.....da podijelim s vama - Page 10 1523192931

dobro, aj malo se mahnita pravi, ok je dok je u malim količinama da podijelim s vama - Page 10 684758713 evo sada ja čitam gdje napisah to o smislu? nešto ne mogu naći... 
koncept ima, samo ga ja ne razumijem, eto ti si tu zbog naivke, barem tako piše tu gore.. eto nekog koncepta. Ne znam zašto odgovaraš na pitanja upućena nekome drugom, navika možda? da podijelim s vama - Page 10 684758713  ne zamjeri..
Pa forumi bi trebali služiti za razmjenu nekih iskustava, pomogli su mi više puta. Recimo kada ti je PC zaražen virusom, ili imaš neki drugi tehnički problem, pa recimo iskustva o bolestima, operacijama i sl. Vjerujem da niste ni svjesni ovdje koliko pretraga u google-u završi na ovom forumu. I što ti ljudi imaju za pročitati? 
Nisam  don Quijote, ali možda vrijedi razmisliti i o toj pojavi. Čisto onako, za razmišljanje.

 nije bio smisao u pitanju da....ja ga nadodala na onaj kontekst....mislim u slikama,pa mi i ruke i slova idu u tom smjeru......nekako mi povezani
naravno da je ok dok je u malim količinama....metastaze su opasne da podijelim s vama - Page 10 3384354616 
ajmo onda istim načinom...aj se i ti malo pravi manit o konceptima nakon toliko pisanja i čitanja po forumima.....nisi od jučer,pa je ovo o konceptu isto poprilično "plavušasto" da podijelim s vama - Page 10 2758896589 .....oš zamjerit?da podijelim s vama - Page 10 1523192931
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

da podijelim s vama - Page 10 Empty Re: da podijelim s vama

Postaj  Gost 07.07.13 1:48

Lena je napisao/la:
Time traveler je napisao/la:
Lena je napisao/la:
Time traveler je napisao/la:

 nema više , nestalo materijala... kako i ne bi nakon ovakve žalopoljke.. ne shvaćam koncept ovog mjesta izgleda...

 odoh par mailova hakirat.. dosadno mi, šteta što ne znam to, možda bih i mogao kad bih se dokopao tuđeg laptopa, kad bi mi netko s laptop-om u goste došao.

 Sara, matere ti kako si ti izdržala sve ove godine mlateći praznu slamu ovdje? koji je recept? boli te uvo ili kako? daj, podjeli starom nepozananiku tajnu..

 i btw (ne tebi btw), pas ti je ružan 'ko ćuko... .. aj
na koju žalopoljku misliš?ja je nigdje iščitala nisam......
većina je tu radi navike....ja bar jesam i zato to kažem.....
nema koncepta nego čista navika.....dosta tema se prožvakalo....nema više onog ranog žara.....ali koliko vidim na svim je forumima jako malo upisa.....forumi su pase....
šta si mislio da ćeš pronaći neki smisao tu?no,no.....nema ga.....da podijelim s vama - Page 10 1523192931

dobro, aj malo se mahnita pravi, ok je dok je u malim količinama da podijelim s vama - Page 10 684758713 evo sada ja čitam gdje napisah to o smislu? nešto ne mogu naći... 
koncept ima, samo ga ja ne razumijem, eto ti si tu zbog naivke, barem tako piše tu gore.. eto nekog koncepta. Ne znam zašto odgovaraš na pitanja upućena nekome drugom, navika možda? da podijelim s vama - Page 10 684758713  ne zamjeri..
Pa forumi bi trebali služiti za razmjenu nekih iskustava, pomogli su mi više puta. Recimo kada ti je PC zaražen virusom, ili imaš neki drugi tehnički problem, pa recimo iskustva o bolestima, operacijama i sl. Vjerujem da niste ni svjesni ovdje koliko pretraga u google-u završi na ovom forumu. I što ti ljudi imaju za pročitati? 
Nisam  don Quijote, ali možda vrijedi razmisliti i o toj pojavi. Čisto onako, za razmišljanje.

 nije bio smisao u pitanju da....ja ga nadodala na onaj kontekst....mislim u slikama,pa mi i ruke i slova idu u tom smjeru......nekako mi povezani
naravno da je ok dok je u malim količinama....metastaze su opasne da podijelim s vama - Page 10 3384354616 
ajmo onda istim načinom...aj se i ti malo pravi manit o konceptima nakon toliko pisanja i čitanja po forumima.....nisi od jučer,pa je ovo o konceptu isto poprilično "plavušasto" da podijelim s vama - Page 10 2758896589 .....oš zamjerit?da podijelim s vama - Page 10 1523192931

 Ne mogu zamjerat, kada si u pravu..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

da podijelim s vama - Page 10 Empty Re: da podijelim s vama

Postaj  Jehudi 07.07.13 7:59

Btw je napisao/la:
Time traveler je napisao/la:
Pa forumi bi trebali služiti za razmjenu nekih iskustava, pomogli su mi više puta. Recimo kada ti je PC zaražen virusom, ili imaš neki drugi tehnički problem, pa recimo iskustva o bolestima, operacijama i sl. Vjerujem da niste ni svjesni ovdje koliko pretraga u google-u završi na ovom forumu. I što ti ljudi imaju za pročitati? 
Nisam  don Quijote, ali možda vrijedi razmisliti i o toj pojavi. Čisto onako, za razmišljanje.
jebiga, opet ja... da podijelim s vama - Page 10 1523192931 
 

a zašto misliš da mi ovdje ne razmjenjujemo iskustva? to što je sve drugačije upakirano ne znači da ne pišemo o svojim iskustvima i da masu toga ne naučimo čitajući druge... pa samo o tome i pišemo (glista pogotovo da podijelim s vama - Page 10 11484130 )...
hvala na upozorenju, ali što će netko (od zalutalih) misliti o pročitanom je davno prevaziđeno... ne zaboravi da tu pišu ljudi koji pišu godinama, da je većina u zreloj (neki smo i u prezreloj da podijelim s vama - Page 10 1619348112 ) dobi i da nas uglavnom boli uvo što tko misli o napisanom... volimo ovo mjesto, volimo se družiti, nekad se nasmijemo, nekad smo dosadni i bogu i sebi, ali uglavnom je dobro...

    Za kolegu gori. Kao prvo dobrodošao.
Ima i kod nas onih koji se vrlo dobro kuže u PC tehmičke probleme (kao i sve drugo) tako da
 slobodno pitaj ako te nešto muči. Ako ti se tu ne pomogne dobićeš uputnicu za neki stručni -pdf-
    Ako te zanima sex i veze- odeš lipo na nethaerov pdf i sve pet. 
 A ne da dodješ tu i kmečiš da ti nešto fali a ni sam ne znaš što. Nama je ovako baš dobro.
 Pokušaj ti za promjenu animirati nas:bigsmile
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

da podijelim s vama - Page 10 Empty Re: da podijelim s vama

Postaj  orion 07.07.13 8:24

Time traveler je napisao/la:
Lena je napisao/la:ima li još netko za podijeliti ponešto sa nama? da podijelim s vama - Page 10 1523192931 

jutro da podijelim s vama - Page 10 727654710

 nema više , nestalo materijala... kako i ne bi nakon ovakve žalopoljke.. ne shvaćam koncept ovog mjesta izgleda...

 odoh par mailova hakirat.. dosadno mi, šteta što ne znam to, možda bih i mogao kad bih se dokopao tuđeg laptopa, kad bi mi netko s laptop-om u goste došao.

 Sara, matere ti kako si ti izdržala sve ove godine mlateći praznu slamu ovdje? koji je recept? boli te uvo ili kako? daj, podjeli starom nepozananiku tajnu..

 i btw (ne tebi btw), pas ti je ružan 'ko ćuko... .. aj

 
kaki koncept  - razbacani smo po cielome svijetu pa je teško provedivo nać se u susjedovom kafiću ....

.... a da bi mogo hakirati mailove trebaš imat čarobne moći, aj vidi jel imaš čarobne moći .... i metlu sa pogonom na četri kotača, i još ponešto što sam vjerojatno zaboravila;  sigurno će se  netko drugi će se sjetit .....

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

da podijelim s vama - Page 10 Empty Re: da podijelim s vama

Postaj  Gost 07.07.13 10:10

kako se ovde brišu komentari?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

da podijelim s vama - Page 10 Empty Re: da podijelim s vama

Postaj  Gost 07.07.13 10:14

Time traveler je napisao/la:Naravno Taja... ali eto ja takav, glupast, pa osjećam odgovornost prema onom što napišem...

Ali ne znam ni o čemu raspravljamo... ah da btw kupila stančić... da podijelim s vama - Page 10 684758713

 treveleru, dobar ti avatar.
ako smem da primetim..znaš na šta me podseća,
na one slike i snimke svjetine koja je uz cestu   čekala kenedija u dalasu..ono, tip je sumnjiv do yaya, ali je harvi li osumnjičen:)) 

ajd sad, lupila sam, ali fakat me interesuje, šta je to na slici, jebogati?
šta znači taj prizor? tip sa naočarima kao da je dospio iz budućnosti u neke tamo pedesete, drži fotić i čeka...šta? nabijem i njega i te dvosmislene avatare za koje ja moram da kontam šta znače. 
a ne moram, ali sam znatiželjna mačka i voz znatiželje će me svakako pregaziti kad tad da podijelim s vama - Page 10 1523192931 

hej, ne zameri šta, šalim se malo:)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

da podijelim s vama - Page 10 Empty Re: da podijelim s vama

Postaj  Gost 07.07.13 10:27

g_host je napisao/la:
Time traveler je napisao/la:Naravno Taja... ali eto ja takav, glupast, pa osjećam odgovornost prema onom što napišem...

Ali ne znam ni o čemu raspravljamo... ah da btw kupila stančić... da podijelim s vama - Page 10 684758713

 treveleru, dobar ti avatar.
ako smem da primetim..znaš na šta me podseća,
na one slike i snimke svjetine koja je uz cestu   čekala kenedija u dalasu..ono, tip je sumnjiv do yaya, ali je harvi li osumnjičen:)) 

ajd sad, lupila sam, ali fakat me interesuje, šta je to na slici, jebogati?
šta znači taj prizor? tip sa naočarima kao da je dospio iz budućnosti u neke tamo pedesete, drži fotić i čeka...šta? nabijem i njega i te dvosmislene avatare za koje ja moram da kontam šta znače. 
a ne moram, ali sam znatiželjna mačka i voz znatiželje će me svakako pregaziti kad tad da podijelim s vama - Page 10 1523192931 

hej, ne zameri šta, šalim se malo:)

 dadada

Gost
Gost


[Vrh] Go down

da podijelim s vama - Page 10 Empty Re: da podijelim s vama

Postaj  Gost 07.07.13 11:35

Jehudi je napisao/la:
Btw je napisao/la:
Time traveler je napisao/la:
Pa forumi bi trebali služiti za razmjenu nekih iskustava, pomogli su mi više puta. Recimo kada ti je PC zaražen virusom, ili imaš neki drugi tehnički problem, pa recimo iskustva o bolestima, operacijama i sl. Vjerujem da niste ni svjesni ovdje koliko pretraga u google-u završi na ovom forumu. I što ti ljudi imaju za pročitati? 
Nisam  don Quijote, ali možda vrijedi razmisliti i o toj pojavi. Čisto onako, za razmišljanje.
jebiga, opet ja... da podijelim s vama - Page 10 1523192931 
 

a zašto misliš da mi ovdje ne razmjenjujemo iskustva? to što je sve drugačije upakirano ne znači da ne pišemo o svojim iskustvima i da masu toga ne naučimo čitajući druge... pa samo o tome i pišemo (glista pogotovo da podijelim s vama - Page 10 11484130 )...
hvala na upozorenju, ali što će netko (od zalutalih) misliti o pročitanom je davno prevaziđeno... ne zaboravi da tu pišu ljudi koji pišu godinama, da je većina u zreloj (neki smo i u prezreloj da podijelim s vama - Page 10 1619348112 ) dobi i da nas uglavnom boli uvo što tko misli o napisanom... volimo ovo mjesto, volimo se družiti, nekad se nasmijemo, nekad smo dosadni i bogu i sebi, ali uglavnom je dobro...

    Za kolegu gori. Kao prvo dobrodošao.
Ima i kod nas onih koji se vrlo dobro kuže u PC tehmičke probleme (kao i sve drugo) tako da
 slobodno pitaj ako te nešto muči. Ako ti se tu ne pomogne dobićeš uputnicu za neki stručni -pdf-
    Ako te zanima sex i veze- odeš lipo na nethaerov pdf i sve pet. 
 A ne da dodješ tu i kmečiš da ti nešto fali a ni sam ne znaš što. Nama je ovako baš dobro.
 Pokušaj ti za promjenu animirati nas:bigsmile

 hvala na dobrodoslici ... Uz poruku da ako se tebi sere odes lipo na wc. Ne znam gdje to kmecim da mi nesto fali

Gost
Gost


[Vrh] Go down

da podijelim s vama - Page 10 Empty Re: da podijelim s vama

Postaj  Gost 07.07.13 11:38

g_host je napisao/la:
Time traveler je napisao/la:Naravno Taja... ali eto ja takav, glupast, pa osjećam odgovornost prema onom što napišem...

Ali ne znam ni o čemu raspravljamo... ah da btw kupila stančić... da podijelim s vama - Page 10 684758713

 treveleru, dobar ti avatar.
ako smem da primetim..znaš na šta me podseća,
na one slike i snimke svjetine koja je uz cestu   čekala kenedija u dalasu..ono, tip je sumnjiv do yaya, ali je harvi li osumnjičen:)) 

ajd sad, lupila sam, ali fakat me interesuje, šta je to na slici, jebogati?
šta znači taj prizor? tip sa naočarima kao da je dospio iz budućnosti u neke tamo pedesete, drži fotić i čeka...šta? nabijem i njega i te dvosmislene avatare za koje ja moram da kontam šta znače. 
a ne moram, ali sam znatiželjna mačka i voz znatiželje će me svakako pregaziti kad tad da podijelim s vama - Page 10 1523192931 

hej, ne zameri šta, šalim se malo:)

 svidjela mi se slika , a upravo je to... Netko ko je zalutao u vremenu... Eto potvrdjujem

Gost
Gost


[Vrh] Go down

da podijelim s vama - Page 10 Empty Re: da podijelim s vama

Postaj  pizda 07.07.13 12:33

g_host je napisao/la:
Time traveler je napisao/la:Naravno Taja... ali eto ja takav, glupast, pa osjećam odgovornost prema onom što napišem...

Ali ne znam ni o čemu raspravljamo... ah da btw kupila stančić... da podijelim s vama - Page 10 684758713

 treveleru, dobar ti avatar.
ako smem da primetim..znaš na šta me podseća,
na one slike i snimke svjetine koja je uz cestu   čekala kenedija u dalasu..ono, tip je sumnjiv do yaya, ali je harvi li osumnjičen:)) 

ajd sad, lupila sam, ali fakat me interesuje, šta je to na slici, jebogati?
šta znači taj prizor? tip sa naočarima kao da je dospio iz budućnosti u neke tamo pedesete, drži fotić i čeka...šta? nabijem i njega i te dvosmislene avatare za koje ja moram da kontam šta znače. 
a ne moram, ali sam znatiželjna mačka i voz znatiželje će me svakako pregaziti kad tad da podijelim s vama - Page 10 1523192931 

hej, ne zameri šta, šalim se malo:)

u ruci ne drzi fotic vec kao, mobitel i to po "teoreticarima" budalastina dokazuje putnika u proslost slucajno usnimljenog. Mos mislit sto ce neko putovat u proslost sa mobitelom, kako ce komunicirati sa ljudima iz svog vremena, roamingom? da podijelim s vama - Page 10 1523192931 
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

da podijelim s vama - Page 10 Empty Re: da podijelim s vama

Postaj  Gost 07.07.13 13:59

pizda je napisao/la:
g_host je napisao/la:
Time traveler je napisao/la:Naravno Taja... ali eto ja takav, glupast, pa osjećam odgovornost prema onom što napišem...

Ali ne znam ni o čemu raspravljamo... ah da btw kupila stančić... da podijelim s vama - Page 10 684758713

 treveleru, dobar ti avatar.
ako smem da primetim..znaš na šta me podseća,
na one slike i snimke svjetine koja je uz cestu   čekala kenedija u dalasu..ono, tip je sumnjiv do yaya, ali je harvi li osumnjičen:)) 

ajd sad, lupila sam, ali fakat me interesuje, šta je to na slici, jebogati?
šta znači taj prizor? tip sa naočarima kao da je dospio iz budućnosti u neke tamo pedesete, drži fotić i čeka...šta? nabijem i njega i te dvosmislene avatare za koje ja moram da kontam šta znače. 
a ne moram, ali sam znatiželjna mačka i voz znatiželje će me svakako pregaziti kad tad da podijelim s vama - Page 10 1523192931 

hej, ne zameri šta, šalim se malo:)

u ruci ne drzi fotic vec kao, mobitel i to po "teoreticarima" budalastina dokazuje putnika u proslost slucajno usnimljenog. Mos mislit sto ce neko putovat u proslost sa mobitelom, kako ce komunicirati sa ljudima iz svog vremena, roamingom? da podijelim s vama - Page 10 1523192931 


ma ne...iako mi se bljuc i povrać od foruma generalno, i dalje mi je uvek simpatičan nečiji izbor avatara i to me  uvek navede da se zapitam zašto je neko nešto izabrao baš tu sličicu.

moj prethodni komentar oko tih zavereničkih detalja je samo bio pokušaj da budem duhovita...a tt je ipak odgovorio ono što me je u biti i interesovalo.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

da podijelim s vama - Page 10 Empty Re: da podijelim s vama

Postaj  pizda 07.07.13 14:13

g_host je napisao/la:
pizda je napisao/la:
g_host je napisao/la:
Time traveler je napisao/la:Naravno Taja... ali eto ja takav, glupast, pa osjećam odgovornost prema onom što napišem...

Ali ne znam ni o čemu raspravljamo... ah da btw kupila stančić... da podijelim s vama - Page 10 684758713

 treveleru, dobar ti avatar.
ako smem da primetim..znaš na šta me podseća,
na one slike i snimke svjetine koja je uz cestu   čekala kenedija u dalasu..ono, tip je sumnjiv do yaya, ali je harvi li osumnjičen:)) 

ajd sad, lupila sam, ali fakat me interesuje, šta je to na slici, jebogati?
šta znači taj prizor? tip sa naočarima kao da je dospio iz budućnosti u neke tamo pedesete, drži fotić i čeka...šta? nabijem i njega i te dvosmislene avatare za koje ja moram da kontam šta znače. 
a ne moram, ali sam znatiželjna mačka i voz znatiželje će me svakako pregaziti kad tad da podijelim s vama - Page 10 1523192931 

hej, ne zameri šta, šalim se malo:)

u ruci ne drzi fotic vec kao, mobitel i to po "teoreticarima" budalastina dokazuje putnika u proslost slucajno usnimljenog. Mos mislit sto ce neko putovat u proslost sa mobitelom, kako ce komunicirati sa ljudima iz svog vremena, roamingom? da podijelim s vama - Page 10 1523192931 


ma ne...iako mi se bljuc i povrać od foruma generalno, i dalje mi je uvek simpatičan nečiji izbor avatara i to me  uvek navede da se zapitam zašto je neko nešto izabrao baš tu sličicu.

moj prethodni komentar oko tih zavereničkih detalja je samo bio pokušaj da budem duhovita...a tt je ipak odgovorio ono što me je u biti i interesovalo.

ja ti samo objasnjavam sliku, nisam mislio time reci da je TT zagovornik ideje o putniku u proslost:). Sjecam se kad sam je prvi put vidio na nekom portalu, kao dokaz o putovanju u proslost:). Jebote, kog ce kurca nekom vremenskom putniku, mobitel...da podijelim s vama - Page 10 1523192931 . Ima jos jedna slika sa istom tematikom samo sto se taj put radi o zeni sa mobitelom. To mi je vec logicnije....da podijelim s vama - Page 10 1523192931 
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

da podijelim s vama - Page 10 Empty Re: da podijelim s vama

Postaj  Gost 07.07.13 14:19

pipi, ako mislimo na istu sliku,
žena sa mobitelom ...kažu da je autentična.
naime, radi se o nekom prototipu  mobilnog tel...bemliga, neka fabrika u americi ili neki naučnoistraživački centar (pre će biti da je to) je u pitanju, pa kao naučnik koji je radio na nekim bežičnim pizdarijama (oblast tada u debelom povoju)  je dao radnicama te uređaje na probu unutar centra i kao slučajno je ovekovečeno fotićem, ...ali sigurno je da su koreni savremenih tehnologija,  bili uglavnom u vojnoj  industriji i da se o tome nije baš preterano trućalo u javnosti..bla bla truć trać.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

da podijelim s vama - Page 10 Empty Re: da podijelim s vama

Postaj  pizda 07.07.13 14:26

g_host je napisao/la:pipi, ako mislimo na istu sliku,
žena sa mobitelom ...kažu da je autentična.
naime, radi se o nekom prototipu  mobilnog tel...bemliga, neka fabrika u americi ili neki naučnoistraživački centar (pre će biti da je to) je u pitanju, pa kao naučnik koji je radio na nekim bežičnim pizdarijama (oblast tada u debelom povoju)  je dao radnicama te uređaje na probu unutar centra i kao slučajno je ovekovečeno fotićem, ...ali sigurno je da su koreni savremenih tehnologija, ono u začetku naravno, bili uglavnom u vojnoj  industriji i da se o tome nije baš preterano trućalo u javnosti..bla bla truć trać.

ma neka masa ljudi i neka zenska koja gleda kao u mobitel. Ta je slika negdje iz pocetka proslog stoljeca kad naravno nije mobitela bilo ni u povojima, kamo li vojnoj industriji. Imala neki slican predmet u ruci a talenti odmah u tome vidjeli mobitel i putnicu u proslost:)...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

da podijelim s vama - Page 10 Empty Re: da podijelim s vama

Postaj  Gost 07.07.13 14:35

i ovo je fotka iz tog nekog ranog perioda..možda neke dvadesete, tridesete prošlog veka...e sad da me ubiješ ako mogu da izguglam.
mislim da sam na nekoj fb stranici pročitala i upravo je tumačenje ovako kako sam napisala, ali kako sad da nađem, kad sam tamo lajkovala milion nekakvih stranica  da podijelim s vama - Page 10 1619348112

ma nebitno.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

da podijelim s vama - Page 10 Empty Re: da podijelim s vama

Postaj  Gost 07.07.13 14:38

danas pričat o autentičnim fotografijama preko interneta ?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

da podijelim s vama - Page 10 Empty Re: da podijelim s vama

Postaj  Gost 07.07.13 15:06

meni je ovo delovalo nemontirano, ali naravno da je sad sve moguće naštelovati , i telefone u 19. vijeku i vanzemaljce, ali..pa hajde recimo da mi je ova priča koju sam pročitala ispod fotke zvučala čak i moguće.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

da podijelim s vama - Page 10 Empty Re: da podijelim s vama

Postaj  Gost 07.07.13 16:56

orion je napisao/la:
Time traveler je napisao/la:
Lena je napisao/la:ima li još netko za podijeliti ponešto sa nama? da podijelim s vama - Page 10 1523192931 

jutro da podijelim s vama - Page 10 727654710

 nema više , nestalo materijala... kako i ne bi nakon ovakve žalopoljke.. ne shvaćam koncept ovog mjesta izgleda...

 odoh par mailova hakirat.. dosadno mi, šteta što ne znam to, možda bih i mogao kad bih se dokopao tuđeg laptopa, kad bi mi netko s laptop-om u goste došao.

 Sara, matere ti kako si ti izdržala sve ove godine mlateći praznu slamu ovdje? koji je recept? boli te uvo ili kako? daj, podjeli starom nepozananiku tajnu..

 i btw (ne tebi btw), pas ti je ružan 'ko ćuko... .. aj

 
kaki koncept  - razbacani smo po cielome svijetu pa je teško provedivo nać se u susjedovom kafiću ....

.... a da bi mogo hakirati mailove trebaš imat čarobne moći, aj vidi jel imaš čarobne moći .... i metlu sa pogonom na četri kotača, i još ponešto što sam vjerojatno zaboravila;  sigurno će se  netko drugi će se sjetit .....

kuhinju... kako si to mogla zaboravit da podijelim s vama - Page 10 424959984  bez kuhinje nema hakiranja da podijelim s vama - Page 10 2396358274 

da podijelim s vama - Page 10 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

da podijelim s vama - Page 10 Empty Re: da podijelim s vama

Postaj  Gost 07.07.13 17:01

g_host je napisao/la:meni je ovo delovalo nemontirano, ali naravno da je sad sve moguće naštelovati , i telefone u 19. vijeku i vanzemaljce, ali..pa hajde recimo da mi je ova priča koju sam pročitala ispod fotke zvučala čak i moguće.

meni je zanimljivo zamišljat da bi moglo bit moguće, al nekako bi radije da na svoje oči doživim takvo iskustvo da podijelim s vama - Page 10 11484130  samo se sjetim početaka interneta i euforije zbog dostupnosti takvim raznim izvorima, slikama i filmićima ... nekima je to taman trebalo da skrenu u neka ludila i tamo se zadrže duže vrijeme ako ne i trajno ... teorije utora i zavjera i kojekakvih mogućih scenarija koja više pašu u sf filmove dušu dale da odvuku ljude od vlastitih života

Gost
Gost


[Vrh] Go down

da podijelim s vama - Page 10 Empty Re: da podijelim s vama

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 10 / 12. Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.