kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

da podijelim s vama

Stranica 12 / 12. Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Go down

da podijelim s vama - Page 12 Empty Re: da podijelim s vama

Postaj  Gost 09.07.13 0:58

pizda je napisao/la: Ovog Tea sam zapamtio jer lupeta li lupeta ali je covjek barem simpa da podijelim s vama - Page 12 684758713. Ove druge udrobe svega i svacega, sto god su mogle pokupiti sa interneta i onda su kao majstori. Kojih tu sve bisera ima...ovaj Teo barata i sa 74 vrsta trava kojima uklanja uroke i sve su sa Tibeta...da podijelim s vama - Page 12 1523192931

 kad sam odselila u split teo je bio prva osoba koju sam upoznala da podijelim s vama - Page 12 1523192931 ... imao je tada agenciju za nekretnine i javila sam se na jedan njegov oglas za parcelu... vrlo uljudan, simpatičan i odličan retorik... jebate, opisao je parcelu tako da sam je skoro na neviđenio kupila, a kad sam je vidjela došlo mi da plačem... kasnije se preselio u zagreb i krenuo s astro pizdarijama... njegovo znanje je katastrofalno, ali da zna upakirati sve skupa, animirati i privući klijente, to stvarno zna...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

da podijelim s vama - Page 12 Empty Re: da podijelim s vama

Postaj  pizda 09.07.13 7:40

moica je napisao/la:
pizda je napisao/la: Ovog Tea sam zapamtio jer lupeta li lupeta ali je covjek barem simpa da podijelim s vama - Page 12 684758713. Ove druge udrobe svega i svacega, sto god su mogle pokupiti sa interneta i onda su kao majstori. Kojih tu sve bisera ima...ovaj Teo barata i sa 74 vrsta trava kojima uklanja uroke i sve su sa Tibeta...da podijelim s vama - Page 12 1523192931

 kad sam odselila u split teo je bio prva osoba koju sam upoznala da podijelim s vama - Page 12 1523192931 ... imao je tada agenciju za nekretnine i javila sam se na jedan njegov oglas za parcelu... vrlo uljudan, simpatičan i odličan retorik... jebate, opisao je parcelu tako da sam je skoro na neviđenio kupila, a kad sam je vidjela došlo mi da plačem... kasnije se preselio u zagreb i krenuo s astro pizdarijama... njegovo znanje je katastrofalno, ali da zna upakirati sve skupa, animirati i privući klijente, to stvarno zna...

da podijelim s vama - Page 12 1523192931 jebiga, on je sad crveni mag sa dvadesetogodisnjim iskustvom koje je pokupio na radnim putovanjima po indiji i nepalu da podijelim s vama - Page 12 684758713. Uz to je posjetijo razna misticna mjesta. Najfora je kako udrobi sve sto je alternativno, ezotericno, paranormalno a veze jedno s drugim nema ali da ga prica...brate taj ne staje ni udahnut...da podijelim s vama - Page 12 1523192931 
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

da podijelim s vama - Page 12 Empty Re: da podijelim s vama

Postaj  pizda 09.07.13 7:42

moica je napisao/la:

jašta sam neg ofa... ako tome pribrojiš podznak u strijelcu i marsa u lavu nije teško pogoditi kako je onima koji se nađu u žiži dok gori da podijelim s vama - Page 12 2634474203 
i mene malo čupa mjesec u ribama... i još poneki planetić koji je ipak uletio u blage znakove pa nema puno mrtvih... tek svaki drugi najebe poprave da podijelim s vama - Page 12 1523192931

je...sta nije fora kad se planetima daju imena nepostojecih bogova kojima su pak pripisane ljudske osobine? Tako nesto mora bit tocno da ga jebes...da podijelim s vama - Page 12 1523192931 
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

da podijelim s vama - Page 12 Empty Re: da podijelim s vama

Postaj  Gost 09.07.13 8:07

moica je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
 ne zvjer, zvjerčica... blizanka sa podznakom u jarcu (živa šizofrenija, jedno s drugim blage veze nema) I da stvar ne bude jednostavna.... mjesec u ribama

ali mi reko jovetić da sam prava blizanka s obzirom da su mi tri ključne planete u blizancima... mislim merkur I venera,... vako nešto

a štas ti? vatrena ofca?
vala... malo te vadi mjesec u samilosnim ribama inače ti ne bi bilo pomoći da podijelim s vama - Page 12 11484130 

jašta sam neg ofa... ako tome pribrojiš podznak u strijelcu i marsa u lavu nije teško pogoditi kako je onima koji se nađu u žiži dok gori da podijelim s vama - Page 12 2634474203 
i mene malo čupa mjesec u ribama... i još poneki planetić koji je ipak uletio u blage znakove pa nema puno mrtvih... tek svaki drugi najebe poprave da podijelim s vama - Page 12 1523192931

a ofčica... volim strijelce I mars u lavu (I meni je :roar:)

 PS. te me ribe jebuuuuuu da je to milina... bolje bi mi bilo bez njih da podijelim s vama - Page 12 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

da podijelim s vama - Page 12 Empty Re: da podijelim s vama

Postaj  Gost 09.07.13 9:57

pizda je napisao/la:

je...sta nije fora kad se planetima daju imena nepostojecih bogova kojima su pak pripisane ljudske osobine? Tako nesto mora bit tocno da ga jebes...da podijelim s vama - Page 12 1523192931 

Bleso. da podijelim s vama - Page 12 30caqzl
Horoskop je samo igra. Ljudi su se oduvek trudili da nadju objasnjenja i tumacenja za ono sto im je nepoznato, pa se po mom misljenu na taj nacin i razvila astrologija.
Jednom sam procitala clanak koji se izmedju ostalog doticao alternativne medicine, astrologije i slicnih pojava. U  njemu je nekakav psiholog tvrdio da je austrologija poprilicno "sugestivna",  tj da je primeceno da se pojedine osobe, nakon sto procitaju odredjena tumacenja za svoj znak i podznak, automatski pocnu ponasati tako kako im je po horoskopu sugerirano i neke od navedenih osobina zaista pocnu pripisivati sebi, tj potpuno se uzive u procitano  i preuzmu sugeriranu ulogu.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

da podijelim s vama - Page 12 Empty Re: da podijelim s vama

Postaj  pizda 09.07.13 10:22

Cat_Claw je napisao/la:
pizda je napisao/la:

je...sta nije fora kad se planetima daju imena nepostojecih bogova kojima su pak pripisane ljudske osobine? Tako nesto mora bit tocno da ga jebes...da podijelim s vama - Page 12 1523192931 

Bleso. da podijelim s vama - Page 12 30caqzl
Horoskop je samo igra. Ljudi su se oduvek trudili da nadju objasnjenja i tumacenja za ono sto im je nepoznato, pa se po mom misljenu na taj nacin i razvila astrologija.
Jednom sam procitala clanak koji se izmedju ostalog doticao alternativne medicine, astrologije i slicnih pojava. U  njemu je nekakav psiholog tvrdio da je austrologija poprilicno "sugestivna",  tj da je primeceno da se pojedine osobe, nakon sto procitaju odredjena tumacenja za svoj znak i podznak, automatski pocnu ponasati tako kako im je po horoskopu sugerirano i neke od navedenih osobina zaista pocnu pripisivati sebi, tj potpuno se uzive u procitano  i preuzmu sugeriranu ulogu.

pa normalno da je igra samo je mnogi shvacaju kao istinu. Sto se tocnosti tice, jednom sam vec napisao da je bacanje graha relevantnije od horoskopa. Ne bazira se na nicemu pa ako hoces vjeruj, ako neces, nemoj:). Astrologija si pak prisvaja astronomiju kao dokaz tocnosti horoskopa:). Ko da ja provalim teoriju po kojoj su ljudi nastali od automobila a kao dokaz pokazem automobile koji jure cestama...da podijelim s vama - Page 12 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

da podijelim s vama - Page 12 Empty Re: da podijelim s vama

Postaj  Gost 09.07.13 10:22

Cat_Claw je napisao/la: Ljudi su se oduvek trudili da nadju objasnjenja i tumacenja za ono sto im je nepoznato, pa se po mom misljenu na taj nacin i razvila astrologija.

to je mišljenje današnjih ljudi kojima mnoge stvari uistinu jesu nepoznate jer su jednostavno zaboravili da postoje a kamoli da ih koriste u svom svakodnevnom životu da podijelim s vama - Page 12 11484130 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

da podijelim s vama - Page 12 Empty Re: da podijelim s vama

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 12 / 12. Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.