kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

da podijelim s vama

Stranica 2 / 12. Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next

Go down

da podijelim s vama - Page 2 Empty Re: da podijelim s vama

Postaj  proba 20.06.13 6:20

Btw je napisao/la:
proba je napisao/la:fenomenalno 

lipo je imati osjećaj svoga, to u vremenima koje gamad ovizi brloga veliča niko nije mogao imati ,,,,ako si uistinu imao svoje bilo te strah štaće partija odlučit ,,,  a ako si dobijo stan bio si veseo ko razija za dan mladosti 


sretan ti ulazak u samosvijest 


svako dobro

proba, ja živjela i u onim i u ovim vremenima... nikad nisam dobila ništa ni u onom ni u ovom vremenu, ali se i onda moglo i zaraditi i kupiti i imati tako da sam i onda imala svoje... razlika je što se u ovim vremenima lakše izgubi to što imaš, a sve teže se dođe do svoga, pa sam utoliko veselija zbog kupnje...onda je bila presudna partija, sad je porezna da podijelim s vama - Page 2 1523192931





hvala ti na lijepim željama... da podijelim s vama - Page 2 684758713


u ovom kako ga yugogamad zove novom vremenu , za mene realnom vremenu lakše se gubi imovina većinom za one koji traže opanke pored obojaka ,

mnogo će vremena proći da se u cijeloj planeti ugasi socijalistički fašizam koji je unakaradio logiku gamadi koja konta da joj neko nešta treba dat ,,,ito stan ,,,he he ,,

MORBIDNO ,al naše kako reče srbin
proba
proba

Broj postova : 1119
Join date : 23.09.2012

[Vrh] Go down

da podijelim s vama - Page 2 Empty Re: da podijelim s vama

Postaj  Gost 20.06.13 16:44

da podijelim s vama - Page 2 3937479933

ne znam zašto mi je ovaj smajlić izgledao najprikladniji...ovo si blitvice ti kako se za nastupajući božić raduješ djedu mrazu kroz prozor svog stančića da podijelim s vama - Page 2 1523192931:zubo

čestitam, baš mi je drago:)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

da podijelim s vama - Page 2 Empty Re: da podijelim s vama

Postaj  taja 20.06.13 17:52

g_host je napisao/la:da podijelim s vama - Page 2 3937479933

ne znam zašto mi je ovaj smajlić izgledao najprikladniji...ovo si blitvice ti kako se za nastupajući božić raduješ djedu mrazu kroz prozor svog stančića da podijelim s vama - Page 2 1523192931:zubo

čestitam, baš mi je drago:)
Baš me podsjeća na Bitwicu da podijelim s vama - Page 2 1523192931
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

da podijelim s vama - Page 2 Empty Re: da podijelim s vama

Postaj  orion 20.06.13 20:43

naša bitwe po stanu lamata
dok Kekec skrušeno stoji ispred vrata
aide Moica nemoi biti dete
oš da ti suzama zaliepim tapete    

neće Moica, srce joj od kamena
ćirne kroz špijunku, pa dobaci prek ramena
briši hudič s moga kućnog praga
došlo vrieme da  se riešim vraga da podijelim s vama - Page 2 1523192931

... dalje se fućka

da podijelim s vama - Page 2 3875613878

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

da podijelim s vama - Page 2 Empty Re: da podijelim s vama

Postaj  taja 20.06.13 20:50

orion je napisao/la:naša bitwe po stanu lamata
dok Kekec skrušeno stoji ispred vrata
aide Moica nemoi biti dete
oš da ti suzama zaliepim tapete    

neće Moica, srce joj od kamena
ćirne kroz špijunku, pa dobaci prek ramena
briši hudič s moga kućnog praga
došlo vrieme da  se riešim vraga da podijelim s vama - Page 2 1523192931

... dalje se fućka

da podijelim s vama - Page 2 3875613878

baš prava tamburaška da podijelim s vama - Page 2 1523192931
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

da podijelim s vama - Page 2 Empty Re: da podijelim s vama

Postaj  Lena 21.06.13 14:52

Diže se Ježić, oči mu sjaje,
gostima čudnim odgovor daje:
-Ma kakav bio moj rodni prag,
on mi je ipak mio i drag.
Prost je i skroman, ali je moj,
tu sam slobodan i gazda svoj.
Vrijedan sam, radim bavim se lovom
i mirno živim pod svojim krovom.
To samo hulje, nosi ih vrag,
za ručak daju svoj rodni prag!
Zbog toga samo, lude vas troje,
čestite kuće nemate svoje.
Živite, čujem, od skitnje, pljačke
i svršit ćete - naopačke!
To sluša lija, pa sudi zdravo:
-Sad vidim i ja, jež ima pravo!
To reće, klisnu jednom cuviku,
a ono troje digoše viku:
-Jež nema pravo, nastranu šala:
a i ti, lijo, baš si - budala!



nema do svoga.....nije bitno malo,veće....samo da si svoja gazdarica....ps. slovencu naplaćuj boravišnu taksu da podijelim s vama - Page 2 1523192931

super....sad imam i u sloveniji di otić da podijelim s vama - Page 2 439160543
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

da podijelim s vama - Page 2 Empty Re: da podijelim s vama

Postaj  Gost 21.06.13 18:32

Lena je napisao/la:

nema do svoga.....nije bitno malo,veće....samo da si svoja gazdarica....ps. slovencu naplaćuj boravišnu taksu da podijelim s vama - Page 2 1523192931

super....sad imam i u sloveniji di otić da podijelim s vama - Page 2 439160543
naplaćujem... u naturi da podijelim s vama - Page 2 1523192931
a ka do sada nisi imala di da podijelim s vama - Page 2 3601362807

Gost
Gost


[Vrh] Go down

da podijelim s vama - Page 2 Empty Re: da podijelim s vama

Postaj  Gost 27.06.13 0:56

JEL IMA ENERGETSKI CERTIFIKAT ?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

da podijelim s vama - Page 2 Empty Re: da podijelim s vama

Postaj  Gost 27.06.13 0:58

mubarak je napisao/la:JEL IMA ENERGETSKI CERTIFIKAT ?

ajme kad ljudi skontaju da će im i to trebati kod prodaje....već čujem vrisak

Gost
Gost


[Vrh] Go down

da podijelim s vama - Page 2 Empty Re: da podijelim s vama

Postaj  Gost 27.06.13 1:08

A I KOD IZNAJMLJIVANJA ...PA ONDA SLJEDUJE ENERGETSKI CERTIFIKAT I ZA STANOVNIKE DOTICNOG STANA , UMNOZAK VAPORIZACIJE I TOPLINE IZ DAHA  ,TE UTJECAJ ISTIH NA SKUPLJANJE GLJIVICA PO ZIDOVIMA...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

da podijelim s vama - Page 2 Empty Re: da podijelim s vama

Postaj  Gost 27.06.13 1:13

mubarak je napisao/la:A I KOD IZNAJMLJIVANJA ...PA ONDA SLJEDUJE ENERGETSKI CERTIFIKAT I ZA STANOVNIKE DOTICNOG STANA , UMNOZAK VAPORIZACIJE I TOPLINE IZ DAHA  ,TE UTJECAJ ISTIH NA SKUPLJANJE GLJIVICA PO ZIDOVIMA...

je, pričaj mi malo o tome... i sama moram tu i tamo izradit koju fiziku zgrade...fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj ... a sve će na kraju biti bezveze jer znam da ljudi kupuju te certifikate ko trula jaja i bit će lažiranih na svakom koraku

Gost
Gost


[Vrh] Go down

da podijelim s vama - Page 2 Empty Re: da podijelim s vama

Postaj  Gost 27.06.13 1:29

PA NEK BUDE, AKO SE LAZIRAJU SISE , MOGU I CERTIFIKATI...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

da podijelim s vama - Page 2 Empty Re: da podijelim s vama

Postaj  Gost 27.06.13 1:34

mubarak je napisao/la:PA NEK BUDE, AKO SE LAZIRAJU SISE , MOGU I CERTIFIKATI...

hoš ti lažirat certifikat?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

da podijelim s vama - Page 2 Empty Re: da podijelim s vama

Postaj  Gost 27.06.13 1:36

hej bitwice, javi kako napreduje uredjiivanje stancica... ti ces to super srediti. znam ja tebe

Gost
Gost


[Vrh] Go down

da podijelim s vama - Page 2 Empty Re: da podijelim s vama

Postaj  Gost 27.06.13 6:40

kišna glista je napisao/la:
mubarak je napisao/la:JEL IMA ENERGETSKI CERTIFIKAT ?

ajme kad ljudi skontaju da će im i to trebati kod prodaje....već čujem vrisak
pa ja, malo je birokracije, treba podebljati...ne moš zajebat one uhljebite...  kad evropa počne rezati broj zaposlenih u javnim ustanovama, treba imati neku zakonsku osnovu da nam svi rodijaci ostanu na radnim mjestima...dobit ćete vi još masu novih zakona (maštovitih, neobičnih, besmislenih, autohtonih jer ih se samo naši mogu sjetiti), a sve ko fol da se usklade s EU zakonima... malo sutra se usklađuju da podijelim s vama - Page 2 1425538829

Gost
Gost


[Vrh] Go down

da podijelim s vama - Page 2 Empty Re: da podijelim s vama

Postaj  Gost 27.06.13 6:45

sara je napisao/la:hej bitwice, javi kako napreduje uredjiivanje stancica... ti ces to super srediti. znam ja tebe
sarita, ne trebam ništa sređivati, stan je adaptiran (totalno) prije dvije godine, a kako sam kupila od poznate osobe točno znam da je sve odrađeno po standardima i kako treba...kupila sam s namještajem jer je tad i na novo opremljen... nema smisla da sad svu tu opremu mijenjam, poslužit će svrsi dok ne nađem nekog stolara da mi odradi ono što sam zamislila... ima vremena... da podijelim s vama - Page 2 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

da podijelim s vama - Page 2 Empty Re: da podijelim s vama

Postaj  orion 27.06.13 20:12

kišna glista je napisao/la:
mubarak je napisao/la:PA NEK BUDE, AKO SE LAZIRAJU SISE , MOGU I CERTIFIKATI...

hoš ti lažirat certifikat?

oću ja, ti samo udari mur ....da podijelim s vama - Page 2 11484130

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

da podijelim s vama - Page 2 Empty Re: da podijelim s vama

Postaj  Gost 27.06.13 21:10

Btw je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
mubarak je napisao/la:JEL IMA ENERGETSKI CERTIFIKAT ?

ajme kad ljudi skontaju da će im i to trebati kod prodaje....već čujem vrisak
pa ja, malo je birokracije, treba podebljati...ne moš zajebat one uhljebite...  kad evropa počne rezati broj zaposlenih u javnim ustanovama, treba imati neku zakonsku osnovu da nam svi rodijaci ostanu na radnim mjestima...dobit ćete vi još masu novih zakona (maštovitih, neobičnih, besmislenih, autohtonih jer ih se samo naši mogu sjetiti), a sve ko fol da se usklade s EU zakonima... malo sutra se usklađuju da podijelim s vama - Page 2 1425538829

al ovo je jedan od besmislenijih... čuj, ti ćeš ljude motivirat da ulažu u "oblačenje" kuća i štednju energije tako da im natovariš certifikat na kuću koji ionak ovisi uveliko i o vrsti grijanja i upotrebi obnovljivih izvora energije... jebate, ako već ulažeš u upotrebu obnovljivih izvora energije, ulažeš to za sebe i za cijeli život jer ti taman toliko treba da ti se isplati uopće ugrađivati kompletan sustav u jednu obiteljsku kuću a ne da kuću prodaš.... a pasivne kuće iziskuju i pasivne ljude... ako će bit pasivna kuća, nema otvaranja prozora, luftanja na prirodan način a ja ti u tome ne bih živjela niti pod razno... motiku dat ljudima u ruke i da vidiš kako će se energija čuvat...energija se najviše troši od sjedenja u zatvorenim kućama i kad mašine rade umjesto nas ... osim ako nisi opičen pa ko onaj drandić u balama i živiš ko dijete cvijeća u kući od slame što je meni osobno ok al to ne prije neg totalno popizdim i stjeram sve skupa u tri krasne... al majke mi, neka me odmah ustrijeli onaj koji me ikad vidi da onak okićena cvijećem i u šarenim haljinama sa njih još dvadeset plešem kolo sreće oko vatre i volim sve ljude oko sebe .... riiiiiiiiiiiiiiiiiiiiig

Gost
Gost


[Vrh] Go down

da podijelim s vama - Page 2 Empty Re: da podijelim s vama

Postaj  Gost 27.06.13 21:16

orion je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
mubarak je napisao/la:PA NEK BUDE, AKO SE LAZIRAJU SISE , MOGU I CERTIFIKATI...

hoš ti lažirat certifikat?

oću ja, ti samo udari mur ....da podijelim s vama - Page 2 11484130

nisam ti ja ovlaštena za to a sumnjam da ću polagat ispit za nešto za što apsolutno ne vjerujem da ima smisla

Gost
Gost


[Vrh] Go down

da podijelim s vama - Page 2 Empty Re: da podijelim s vama

Postaj  Gost 27.06.13 21:55

kišna glista je napisao/la:
Btw je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
mubarak je napisao/la:JEL IMA ENERGETSKI CERTIFIKAT ?

ajme kad ljudi skontaju da će im i to trebati kod prodaje....već čujem vrisak
pa ja, malo je birokracije, treba podebljati...ne moš zajebat one uhljebite...  kad evropa počne rezati broj zaposlenih u javnim ustanovama, treba imati neku zakonsku osnovu da nam svi rodijaci ostanu na radnim mjestima...dobit ćete vi još masu novih zakona (maštovitih, neobičnih, besmislenih, autohtonih jer ih se samo naši mogu sjetiti), a sve ko fol da se usklade s EU zakonima... malo sutra se usklađuju da podijelim s vama - Page 2 1425538829

al ovo je jedan od besmislenijih... čuj, ti ćeš ljude motivirat da ulažu u "oblačenje" kuća i štednju energije tako da im natovariš certifikat na kuću koji ionak ovisi uveliko i o vrsti grijanja i upotrebi obnovljivih izvora energije... jebate, ako već ulažeš u upotrebu obnovljivih izvora energije, ulažeš to za sebe i za cijeli život jer ti taman toliko treba da ti se isplati uopće ugrađivati kompletan sustav u jednu obiteljsku kuću a ne da kuću prodaš.... a pasivne kuće iziskuju i pasivne ljude... ako će bit pasivna kuća, nema otvaranja prozora, luftanja na prirodan način a ja ti u tome ne bih živjela niti pod razno... motiku dat ljudima u ruke i da vidiš kako će se energija čuvat...energija se najviše troši od sjedenja u zatvorenim kućama i kad mašine rade umjesto nas ... osim ako nisi opičen pa ko onaj drandić u balama i živiš ko dijete cvijeća u kući od slame što je meni osobno ok al to ne prije neg totalno popizdim i stjeram sve skupa u tri krasne... al majke mi, neka me odmah ustrijeli onaj koji me ikad vidi da onak okićena cvijećem i u šarenim haljinama sa njih još dvadeset plešem kolo sreće oko vatre i volim sve ljude oko sebe .... riiiiiiiiiiiiiiiiiiiiig
eu daje bespovratna sredstva za ulaganja koja imaju za posljedicu smanjenje potrošnje energije pravnim i fizičkim osobama... tako se tu obnavljaju fasade nebodera, besplatno dobiju prozori na obiteljskim kućama itd... i umjesto da naša gamad pouči ljude kako ispuniti silnu papirologiju, ili obezbijedi par činovnika za pomoć građanima da iskoriste to što im se nudi na pladnju oni opizdili zakon da pri prodaji moraš imati energetski certifikat... povraća mi se od te malomarnosti, neznanja, bezobrazluka i ne znam kako bih tu glupost uopće okarakterizirala... govna nesposobna i lijena....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

da podijelim s vama - Page 2 Empty Re: da podijelim s vama

Postaj  Gost 27.06.13 22:42

Btw je napisao/la:povraća mi se od te malomarnosti, neznanja, bezobrazluka i ne znam kako bih tu glupost uopće okarakterizirala... govna nesposobna i lijena....

neuka, prije svega da podijelim s vama - Page 2 11484130


kad sam ja tražila poticaje, morala sam te koji su zaduženi da mi ih daju ubjeđivati kako je to moguća a ne nemoguća misija jer oni misle da je to nemoguće ostvariti pravo na poticaje i da samo luđak može pomislit da se to dobije ...al i sama znaš podosta o tome da podijelim s vama - Page 2 1523192931

ovi kreteni uvjetuju certifikat a da kurca znaju šta će od svega toga biti osim što ćemo imati brdo kuća sa lažiranim certifikatima samo da dobiju na cijeni ... kobajagi će se energija štediti, glavno da na papiru sve štima i da se budžeti pune na laži

Gost
Gost


[Vrh] Go down

da podijelim s vama - Page 2 Empty Re: da podijelim s vama

Postaj  Gost 28.06.13 0:47

A JEL DAJU POTICAJE ZA UZGOJ KANABISA --

Gost
Gost


[Vrh] Go down

da podijelim s vama - Page 2 Empty Re: da podijelim s vama

Postaj  Gost 28.06.13 0:50

mubarak je napisao/la:A JEL DAJU POTICAJE ZA UZGOJ KANABISA --

jebote kanabis... nema goreg opijata... meni to baš bezveze... šta ste toliko svi zapeli za taj kanabis ?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

da podijelim s vama - Page 2 Empty Re: da podijelim s vama

Postaj  Gost 28.06.13 0:55

JA SE NE OPIJATAVAM ---NE TREBA MI TO ,OPIJATI ME UNORMALE ,LUDJI SAM TREZVEN... , MENI SIMPTICAN UKRASAN OBLIK LISTA ,,,,

Gost
Gost


[Vrh] Go down

da podijelim s vama - Page 2 Empty Re: da podijelim s vama

Postaj  Gost 28.06.13 0:58

mubarak je napisao/la:JA SE NE OPIJATAVAM ---NE TREBA MI TO ,OPIJATI ME UNORMALE ,LUDJI SAM TREZVEN... , MENI SIMPTICAN UKRASAN OBLIK LISTA ,,,,

isto ... napušiš me i ja zaspem

Gost
Gost


[Vrh] Go down

da podijelim s vama - Page 2 Empty Re: da podijelim s vama

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 12. Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.