kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Stranica 2 / 40. Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 2 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  propolis 18.07.13 3:58

kišna glista je napisao/la:
propolis je napisao/la:
 a da pises malo krace i sazetije ..ode mi sada noc dok procitam i sve dokucim medju redaka izneseno..
vidis da se trazi da prevedem sto ima izmedju redaka, a ti pises i pises jebote..moram i ja malo da ubijem oko:zid: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 2 424959984

plovak, jel ti to još čitaš i pokušavaš prokljuviti šta piše između redova ? /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 2 1619348112  ajd idi i ti spavati ..evo sažetak:
čovjek imo gay papagajca koji se zbog toga nije uklapao u masu onih koji to nisu bili a on mislio da si nabavio nekog osobenjaka u kojem će si nać druga pa ga još i spašavao i noge rastezao .... a da, mubarak ne voli nogomet i boji se samoće /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 2 11484130 

 mozda /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 2 11484130 

no cemu zurba..ima jos mnogo toga skriveno i zakukuljeno ..ni sam nije svijestan sto je sakrio medju slovima i redovima./////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 2 727654710
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 2 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 18.07.13 5:54

propolis je napisao/la:

no cemu zurba..ima jos mnogo toga skriveno i zakukuljeno ..ni sam nije svijestan sto je sakrio medju slovima i redovima./////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 2 727654710

joj plovak, manse ćorava posla... ljudi se tu dođu opustit, zabavit, naopterećeno čatat a ti u potrazi za skrivenim smislom između redova.... nema ti toga ... zajebavala sam se ... kužiš? zekilililimo se .. ajd i ti ako boga znaš

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 2 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  propolis 18.07.13 8:38

kišna glista je napisao/la:
propolis je napisao/la:

no cemu zurba..ima jos mnogo toga skriveno i zakukuljeno ..ni sam nije svijestan sto je sakrio medju slovima i redovima./////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 2 727654710

joj plovak, manse ćorava posla... ljudi se tu dođu opustit, zabavit, naopterećeno čatat a ti u potrazi za skrivenim smislom između redova.... nema ti toga ... zajebavala sam se ... kužiš? zekilililimo se .. ajd i ti ako boga znaš

 jel ti stvareno mislis ovo sto si upisala:deckoLOL /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 2 2733991369 /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 2 2733991369 /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 2 2733991369 /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 2 2733991369 

imam osjecaj da si nesto pomesala .../////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 2 3084372643 

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 2 1367709913 uzivaj i ne brini ../////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 2 684758713 /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 2 727654710
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 2 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 18.07.13 10:21

propolis je napisao/la:

 jel ti stvareno mislis ovo sto si upisala:deckoLOL /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 2 2733991369 /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 2 2733991369 /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 2 2733991369 /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 2 2733991369 


da

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 2 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  propolis 18.07.13 11:46

kišna glista je napisao/la:
propolis je napisao/la:

 jel ti stvareno mislis ovo sto si upisala:deckoLOL /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 2 2733991369 /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 2 2733991369 /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 2 2733991369 /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 2 2733991369 


da

 ako je takon porazmisli.../////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 2 684758713 
rekao bi a i siguran sam da ti uzimas stvari kako pisu ....opusti se .../////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 2 3111943984 

jednom sam popusio tvoj nacin ..tesko sledeci puta....

a ako si me uzela oziljno...zahebi..davno prestao biti..ovo je brez prevoda../////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 2 2733991369

ne zelim ukrstavat maceve ovdje...ako te nesto  muci znas broj:p 

tesko da cu po drugi puta nasjesti na tvoju demagogiju../////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 2 1367709913  ( forumsku )

ne mesam privatno sa forumom ..bar ne vise:veselise:
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 2 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 18.07.13 12:02

propolis je napisao/la:
jednom sam popusio tvoj nacin ..tesko sledeci puta....


ha ha ha... de plovak, ne filozofiraj i ne trudi se umjetno stvarat izmišljenu dramatiku, nejde ti to ... ispadaš ko lik iz bombay trojmeta /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 2 1619348112 ... ak se ja opustim samo još mrvu više, skliznut ću sa fotelje pod stol i onda neću danas  mora vidjet /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 2 1523192931

al ajd, priznam da si me i ti jučer nasmijo do suza... jebote, proba pijan napiše onaki post, sve izvrnuto, nitko nemre ništa skužit a ti dođeš i odma ti sve jasno... dobro dođe ponekad bit dislektičan... mogli bi te ko indijanca upotrijebit da dekodiraš po kavanama šta ljudi pričaju /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 2 1619348112 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 2 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  orion 18.07.13 20:59

mubarak je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:a što se papagajca tiče, vele da  pticama koje ne lete, letenje izgleda ko bolest... a to što se tukao sa svojom ženskom papigicom, to je zato jer ju nije sam izabrao ... zamisli užasa da si neslobodan i onda te još netko dotuče tako da ti u taj skučeni neslobodni prostor kojeg si usvojio kao svoju jedinu sigurnu bazu  ubaci nekog koga nisi sam izabrao...

 ---NE BI ON NI IZABRAO , NJEGA BI IZABRALE ,BIO JE NEINICIJATIVAN...A KAD MU JE TEK ULETJELA, PA NAKON PERIODA PRIVIKAVANJA, KOJI ZA NJU ,RUKU NA SRCE, I NIJE TRAJAO DUGO ,ODMA JE NASRNULA NA NJEGA I POCELA GA LJUBAKAT ILI PRECIZNIJE KLJUNAKAT, A OVAJ STJERAN U KUT ,SAMO BI OTVORIO KLJUN PREPUSTAJUCI SE SUDBINI I STO JE DRUGO MOGAO UZ NJU NAPASNICU NEGO PRISTAT NA NJENU IGRU,AL PONEKAD, KAD BI POCELA KLJOVAT NJEGOV BAR ODGURUJUCI GA SA PRECKE TU BI PUKAO I ZAPOCELO BI CERUPANJE STO BI ZAVRSILO TIME DA OBOJE TRESNU NA POD I CVRSTO SE UHVATE NOGICAMA/KANDZAMA ,I TU BI STVAR OKONCALA JEDINO MOJA INTERVENCIJA ---NJU U LJEVICU - NJEGA U DESNICU I RAZVLACI....
=================
SKOKNIMO OPET NA MASE-- LJUDIMA TREBAJU BJEGOVI OD SEBE , A OMASOVLJENJE JE SAMO JEDAN OD NACINA....GLE SAMO NAVIJACKU MASU NA UTAKMICAMA ,KOLIKO OSLOBODJENE ENERGIJE ZA JEDNU TAKVU PIZDARIJU KAO STO JE KOTRLJANJE LOPTE PO TRAVNJAKU  ,ALI TO JE ONO STO SAM VEC I BIO SPOMENUO- PARTICIPIRANJE U POBJEDI SVOG KLUBA ,CIME POJEDINCI PRIGRABLJUJU DIO TOG POBJEDNICKOG OSJECAJA -BITI BOLJI- I ZA SEBE ,MADA OBJEKTIVNO GLEDAJUCI ONI NISU NICIM PRIDONIJELI ISTOM....A MOZDA UPRAVO TO RADE IZ KOMPENZACIJSKIH RAZLOGA NA INDIVIDUALNOM NIVOU, IZ VLASTITE -IMPOTENCIJE-...... A K TOME UDRUZIVANJE U MAHNITI KOLEKTIVIZAM IM PRUZA ESKIVIRANJE OD JEDNOG OD NAJVECIH LJUDSKIH STRAHOVA ,STRAH OD SAMOCE....U STADU TOGA NEMA - STADO PRUZA ILUZIJU...

 pravo si se okomio na mase.... čovjek je društveno biće pa bio impotentan ili ne dobro mu dođe da se ponekad utopi u bezbojnom mnoštvu, ako zbog ničega onda zbog predaha od samoga sebe..... doduše, ak je impotentan nema baš od čega predahnuti ....  /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 2 309394051

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 2 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 19.07.13 0:14

mubarak je napisao/la: A K TOME UDRUZIVANJE U MAHNITI KOLEKTIVIZAM IM PRUZA ESKIVIRANJE OD JEDNOG OD NAJVECIH LJUDSKIH STRAHOVA ,STRAH OD SAMOCE....U STADU TOGA NEMA - STADO PRUZA ILUZIJU...

pusti ti to ... kad krene stampedo, iluzija postane prekostrašno stvarna i čovjek poželi bit sam ... izvan svega toga

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 2 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 19.07.13 2:20

ISAO SAM PROCESLJAT STO MI JE NEHOTICE POBJEGLO MEDJU REDOVIMA PUSTENIH RECENICA, I SUSREO SE LICEM U LICE S PORAZNIM OTKRICEM ---LATENTNI SAM GAY----SUOCEN S TOM NEUDOBNOM SPOZNAJOM OBUZEO ME PORIV UTPOIT SE U MASOVNOST NE BI LI BAREM NA TREN POBJEGAO PODSVJESTI,ALI NIGDJE NA VIDIKU NIKAKVE MASE...NISTA ,AGONIJA CE POTRAJAT DO SUTRA...---

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 2 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 19.07.13 2:28

orion je napisao/la: pravo si se okomio na mase.... čovjek je društveno biće pa bio impotentan ili ne dobro mu dođe da se ponekad utopi u bezbojnom mnoštvu, ako zbog ničega onda zbog predaha od samoga sebe..... doduše, ak je impotentan nema baš od čega predahnuti ....  /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 2 309394051

 ALI ---- JEDNO JE DRUSTVENOST ,A DRUGO MASOVNI TRANS---JEDNO JE DRUZITI SE = USPOSTAVIT ODNOS SUBJEKTA NASPRAM SUBJEKTA ILI VISE NJIH-----A DRUGO UPADAT ,POTPOMOGNUT DRUGIMA, U TRANSNA I HISTERICNA STANJA MASE ,TU NEMA DRUZENJA ,VEC 'PRIJENOSA' SEBE U NESTO -VECE- ,NESTO STO TE NADILAZI I U CEMU SE POGUBIS....U TOME I JEST CAKA ,STA JE NORMALNIJE - PREDAHNJIVAT OD SEBE ILI OSLUSKIVAT SE I BIT U SEBI....ONI U MASI ,ONI SU PERCEPTIVNO VAN SEBE----DA NJIH GRICNE KOMARAC ,ONI TO NE BI OSJETILI....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 2 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 19.07.13 12:41

mubarak je napisao/la:ISAO SAM PROCESLJAT STO MI JE NEHOTICE POBJEGLO MEDJU REDOVIMA PUSTENIH RECENICA, I SUSREO SE LICEM U LICE S PORAZNIM OTKRICEM ---LATENTNI SAM GAY----SUOCEN S TOM NEUDOBNOM SPOZNAJOM OBUZEO ME PORIV UTPOIT SE U MASOVNOST NE BI LI BAREM NA TREN POBJEGAO PODSVJESTI,ALI NIGDJE NA VIDIKU NIKAKVE MASE...NISTA ,AGONIJA CE POTRAJAT DO SUTRA...---

ma nisi, ono bio prevod za plofka /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 2 11484130  da prestane čitat između redova i ode spavat... žao mi bilo čovjeka, svi spavaju a on se i dalje trudi vidjet nešto čega nema /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 2 3114667799 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 2 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 19.07.13 12:43

mubarak je napisao/la:
orion je napisao/la: pravo si se okomio na mase.... čovjek je društveno biće pa bio impotentan ili ne dobro mu dođe da se ponekad utopi u bezbojnom mnoštvu, ako zbog ničega onda zbog predaha od samoga sebe..... doduše, ak je impotentan nema baš od čega predahnuti ....  /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 2 309394051

 ALI ---- JEDNO JE DRUSTVENOST ,A DRUGO MASOVNI TRANS---JEDNO JE DRUZITI SE = USPOSTAVIT ODNOS SUBJEKTA NASPRAM SUBJEKTA ILI VISE NJIH-----A DRUGO UPADAT ,POTPOMOGNUT DRUGIMA, U TRANSNA I HISTERICNA STANJA MASE ,TU NEMA DRUZENJA ,VEC 'PRIJENOSA' SEBE U NESTO -VECE- ,NESTO STO TE NADILAZI I U CEMU SE POGUBIS....U TOME I JEST CAKA ,STA JE NORMALNIJE - PREDAHNJIVAT OD SEBE ILI OSLUSKIVAT SE I BIT U SEBI....ONI U MASI ,ONI SU PERCEPTIVNO VAN SEBE----DA NJIH GRICNE KOMARAC ,ONI TO NE BI OSJETILI....

sad sam se ja zabrinula... a možda sam ja latentno u masi a da ni ne znam... možda me stalno ti vaši komarci grickaju al ne osjetim /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 2 2758896589 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 2 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  orion 19.07.13 13:54

kišna glista je napisao/la:
mubarak je napisao/la:
orion je napisao/la: pravo si se okomio na mase.... čovjek je društveno biće pa bio impotentan ili ne dobro mu dođe da se ponekad utopi u bezbojnom mnoštvu, ako zbog ničega onda zbog predaha od samoga sebe..... doduše, ak je impotentan nema baš od čega predahnuti ....  /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 2 309394051

 ALI ---- JEDNO JE DRUSTVENOST ,A DRUGO MASOVNI TRANS---JEDNO JE DRUZITI SE = USPOSTAVIT ODNOS SUBJEKTA NASPRAM SUBJEKTA ILI VISE NJIH-----A DRUGO UPADAT ,POTPOMOGNUT DRUGIMA, U TRANSNA I HISTERICNA STANJA MASE ,TU NEMA DRUZENJA ,VEC 'PRIJENOSA' SEBE U NESTO -VECE- ,NESTO STO TE NADILAZI I U CEMU SE POGUBIS....U TOME I JEST CAKA ,STA JE NORMALNIJE - PREDAHNJIVAT OD SEBE ILI OSLUSKIVAT SE I BIT U SEBI....ONI U MASI ,ONI SU PERCEPTIVNO VAN SEBE----DA NJIH GRICNE KOMARAC ,ONI TO NE BI OSJETILI....

sad sam se ja zabrinula... a možda sam ja latentno u masi a da ni ne znam... možda me stalno ti vaši komarci grickaju al ne osjetim /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 2 2758896589 

 možda ...  /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 2 3111943984 

ovai mi mubarak prekoviše misaoni tip, uto gluvo doba  nije doba za mislit, nije ni za osluškivat .... ak ne spavaš snom pravednika, ondak šljakaš ko glista ..../////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 2 11484130 .... od svega trećega samo mozak zaboli

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 2 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 19.07.13 14:06

meni je mubarak skroz ok i teme su mu dobre... pravo noćne /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 2 11484130  samo strašljiv u pičmač... čim se pojavim on ode spavat a taman me potegne na priču ... sad sam ga pustila da priča sam... jebate, baš je ko neka papigica... moja baka se bavila uzgajanjem papiga i pasa... papige je učila zviždati melodije tako da bi im kavez pokrila nekom plahtom i onda im zviždala i pjevala cijeli dan... govorila je da su papige sramežljiva stvorenja i da ne vole da ih netko gleda dok uče i falšaju... i stvarno tako bilo... čuješ ispod plahte kako vježbaju i falšaju a kad dobro nauče skinut pjesmu, ona ih otkrije i onda pjevaju sve u šesnaest... a nasred svoje sobe je imala ogroman kavez sa onom amazonkom... taj pak uopće nije bio sramežljiv a brbljo je cijeli dan al i grizo... njega kad bi pustila po sobi, nitko se nije usudio uć a pogotovo mi djeca... meni se činio onaj njegov kljun užasno opasan

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 2 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 19.07.13 14:22

I meni je Mubarak ok I teme su mu okej - oće čovik to I razložit I sagledat sa više strana... a oće I piknut

ps. šteta što nije moj Mubarak /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 2 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 2 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 19.07.13 23:22

mubarak je napisao/la:NISTA ,AGONIJA CE POTRAJAT DO SUTRA...---

sutra je... jel prošla agonija ?

mici, ne opterećuj se nekim prošlim mubaracima.. viš da ih ima novih za izvoz /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 2 11484130 pokriješ ih plahtom i pustiš da vježbaju... jednog dana možda i propjevaju /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 2 1523192931 

a baš se zamislila o tim pticama po kavezima... sjetila se kako sam jednom nabavila samo jednu papigicu, mužjaka... rekli mi neki ( u to vrijeme zaboravila da sam bakina unuka ) da samo tako moš papigicu naučit da psuje i priča pizdarije, uzmeš samo mužjaka ... al badava, ja njemu psujem cijeli dan a on ništa, dosadan u pičku materinu ... i jedan dan mi na ogradu sleti papigica i ja uzmem onaj kavez sa onim mutavim papagajcem i mislim si, evo ti primjerenijeg društva, stavim kavez na terasu i otvorim ona vratašca misleći da će papagajac poletit u slobodu sa novom družicom.... kurac, nakon nekog vremena ona ušla u kavez, ja zatvorila vratašca i imala dvoje da hranim i tendim i čistim iza njih... nakon toga sam skontala da su papigice jednostavno glupe i riješila se ja njih... jeeebote, obdarit krilima za letenje a ti hrliš u kavez ... pa jel može gluplje ? /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 2 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 2 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 19.07.13 23:26

al se sjetila nakon toga bake i njenog amazonca... ako si već papiga, de budi amazonac .... kad te puste na slobodu, prijeti tim svojim jakim kljunom i cijela soba samo tvoja a ljudi zahvalni kad otvaraš kikirikije koje ti bacaju sa sigurne udaljenosti ... ti jedeš a oni se hrane i svi sretni i zadovoljni /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 2 11484130 


Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 2 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 19.07.13 23:39

baš me krenula sjećanja na moje pernate prijatelje... u vrijeme kad sam pokazala interes za papigice, svakodnevno sjedila satima na terasi i hranila razne ptice da mi se usude približit same, poklonio mi otac štiglica... bokte, lijep za popizdit a pjeva, ja cijuknula od sreće kad sam ga ugledala... i veli mi otac kako ima nekog prijatelja koji ih lovi divlje i da je ovog netom uvatio i javio mu a on odlučio kupit ga i poklonit mi ga... ajme očaja kad sam skužila da mi u kavezu divlja tica koja je slobodno  letila... čekala da mi roditelji odu na posao, gledam ga, gleda on mene, tu i tamo čak i pjevao nešto, al meni muka ... i odvažila se i odnijela ga na terasu, otvorila vratašca i on odma odletio van... to je bio prvi moj neposluh do roditelja  ... kasnije gruntala šta reć di mi je štiglic i smislila da sam bila blesava i probala ga uzet u ruku da ga opipam a on pobjego jer sam bila šeprtljasta... povjerovali... to je ujedno bila i moj prva laž... baš mrzim lagati al sam tad bila mala i nisam znala kako napravit pravu stvar i ostale zadovoljit ... sad mi se živo jebe tko je zadovoljen a tko nije , samo napravim pravu stvar a oni koji se ne znaju nositi sa time nek se jebu sa samim sobom... često čujem  da sam postala bezobzirna... ja konačno  naučila da je to vrlina /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 2 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 2 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 20.07.13 0:19

ma znaš od kud ja tebe ustvari pamtim.... mi smo isšle skupa na vozački.... i to nije big deal.... ali mi je ostalo kao big deaL TO što se jednom prije sata odnekud stvorio golub slomljenog krila.... u nekoj veži, haustoru, portunu... i ja sam samo imala snage kukumakati nad njegovom tužnom sudbinom i silno sam mu htjela pomoći (ali bojim se tica... bojim se da im ne nanesem zlo, nako histeričnim i koščatim...I i ti si došla i pograbila tog goluba i odfurala ga doma.... i spasila... e vala mašala.... inače mi nisi nit simpatična, nit duhovita... al imam rispekt prema dejstvovanju... stoga - gospođice muška imena - moj naklon

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 2 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 20.07.13 0:25

Vel'ka Maca je napisao/la:ma znaš od kud ja tebe ustvari pamtim.... mi smo isšle skupa na vozački.... i to nije big deal.... ali mi je ostalo kao big deaL TO što se jednom prije sata odnekud stvorio golub slomljenog krila.... u nekoj veži, haustoru, portunu... i ja sam samo imala snage kukumakati nad njegovom tužnom sudbinom i silno sam mu htjela pomoći (ali bojim se tica... bojim se da im ne nanesem zlo, nako histeričnim i koščatim...I i ti si došla i pograbila tog goluba i odfurala ga doma.... i spasila... e vala mašala.... inače mi nisi nit simpatična, nit duhovita... al imam rispekt prema dejstvovanju... stoga - gospođice muška imena - moj naklon

a jebote.... istina... tad sam u poznim godinama ( 27) polagala tek ispit za auto jer sam bila pješak iz nekih uvjerenja  pa posustala u uvjerenjima ....  tek sam kasnije položila za motor ... jebote, sad mi žao da  te se ne mogu sjetiti ... jebga, meni uvijek divlje tice bile zanimljivije... istina, goluba sam spasila i odlepršao ... a goluba dofurala na sat i držala ga za vrijeme tog sata  na onoj terasi iznad sadašnje galerije ( sjećam se lica instruktora kad sam inzistirala na tome )  a našla ga pred galerijom... a aaaa, morat ćemo negje kavu popit /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 2 1523192931... sorry što te se ne sjećam al ljude percepiram u skladu sa ostatkom prirode... nisu mi naj naj... ne brini, uopće mi nije žao što ti nisam nit duhovita nit simpatična... mnogima nisam /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 2 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 2 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 20.07.13 0:34

kišna glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:ma znaš od kud ja tebe ustvari pamtim.... mi smo isšle skupa na vozački.... i to nije big deal.... ali mi je ostalo kao big deaL TO što se jednom prije sata odnekud stvorio golub slomljenog krila.... u nekoj veži, haustoru, portunu... i ja sam samo imala snage kukumakati nad njegovom tužnom sudbinom i silno sam mu htjela pomoći (ali bojim se tica... bojim se da im ne nanesem zlo, nako histeričnim i koščatim...I i ti si došla i pograbila tog goluba i odfurala ga doma.... i spasila... e vala mašala.... inače mi nisi nit simpatična, nit duhovita... al imam rispekt prema dejstvovanju... stoga - gospođice muška imena - moj naklon

a jebote.... istina... tad sam u poznim godinama ( 27) polagala tek ispit za auto jer sam bila pješak iz nekih uvjerenja  pa posustala u uvjerenjima ....  tek sam kasnije položila za motor ... jebote, sad mi žao da  te se ne mogu sjetiti ... jebga, meni uvijek divlje tice bile zanimljivije... istina, goluba sam spasila i odlepršao ... a goluba dofurala na sat i držala ga za vrijeme tog sata  na onoj terasi iznad sadašnje galerije ( sjećam se lica instruktora kad sam inzistirala na tome )  a našla ga pred galerijom... a aaaa, morat ćemo negje kavu popit /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 2 1523192931... sorry što te se ne sjećam al ljude percepiram u skladu sa ostatkom prirode... nisu mi naj naj... ne brini, uopće mi nije žao što ti nisam nir duhovita nit sipatična... mnogima nisam /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 2 1523192931 
ma dejstvovala si.... to se broji... ja sam za tebe tada bila klinka... pamtim tvoje jebeno ženstvene zglobove.... ruke i noge... jako si lijepa žena... makar bila... ne znam kakva si zadnjih 10 godina... nije ni bitno... živila...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 2 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 20.07.13 0:38

a sad ide priča o tom golubu /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 2 11484130  dovukla ga ja kući i povila mu krilo , dala mu svoju sobu i ulazila samo da ga nahranim da se ne navikne na ljude... jebga, jebeno je to kad divlje životinje navikneš da imaju povjerenje u ljude ... medvjeđu uslugu im činiš jer su ljudi zajebani stvorovi.... bilo ljeto, vrućine i golub razvio sepsu, doslovno mu se krilo ugnojilo i soba mi smrdila po tome... to je bio prvi put da sam na nekoj životinji upotrijebila antibiotik al sam bila očajna.... golub živ, jede, sve ok, al mu ispod pazuha smrdi na crkotinu i bila sto posto sigurna da će krepat a ja mu produžavam agoniju pa ajd, da probam, il će krepat od sepse il od antibiotika ( ja dozirala antibiotik /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 2 11484130  )... i nakon par dana golub živnuo i više ne smrdi... nakon toga odletio ... skakala na svojoj terasi od sreće

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 2 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 20.07.13 0:40

Vel'ka Maca je napisao/la:
ma dejstvovala si.... to se broji... ja sam za tebe tada bila klinka... pamtim tvoje jebeno ženstvene zglobove.... ruke i noge... jako si lijepa žena... makar bila... ne znam kakva si zadnjih 10 godina... nije ni bitno... živila...

ajd plizim te, smanji doživljaj... u virtuali sam žema grmalj a ruke mi ko u rakuna /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 2 11484130 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 2 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 20.07.13 0:44

kišna glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
ma dejstvovala si.... to se broji... ja sam za tebe tada bila klinka... pamtim tvoje jebeno ženstvene zglobove.... ruke i noge... jako si lijepa žena... makar bila... ne znam kakva si zadnjih 10 godina... nije ni bitno... živila...

ajd plizim te, smanji doživljaj... u virtuali sam žema grmalj a ruke mi ko u rakuna /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 2 11484130 

na tako sam profinjenoj glazbi da mi baš vizualizacija tvojih zglobova na harfi upotpunjuje doživljaj.... /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 2 1523192931 
ps. totalno sam strejt.... o bože... kako li sam samo strejt /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 2 11484130 /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 2 11484130 /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 2 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 2 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 20.07.13 0:45

kišna glista je napisao/la:a sad ide priča o tom golubu /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 2 11484130  dovukla ga ja kući i povila mu krilo , dala mu svoju sobu i ulazila samo da ga nahranim da se ne navikne na ljude... jebga, jebeno je to kad divlje životinje navikneš da imaju povjerenje u ljude ... medvjeđu uslugu im činiš jer su ljudi zajebani stvorovi.... bilo ljeto, vrućine i golub razvio sepsu, doslovno mu se krilo ugnojilo i soba mi smrdila po tome... to je bio prvi put da sam na nekoj životinji upotrijebila antibiotik al sam bila očajna.... golub živ, jede, sve ok, al mu ispod pazuha smrdi na crkotinu i bila sto posto sigurna da će krepat a ja mu produžavam agoniju pa ajd, da probam, il će krepat od sepse il od antibiotika ( ja dozirala antibiotik /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 2 11484130  )... i nakon par dana golub živnuo i više ne smrdi... nakon toga odletio ... skakala na svojoj terasi od sreće

imam jebenu fobiju od (pre)nježnih stvorova.... /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 2 27287599

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 2 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 40. Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.