kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Stranica 20 / 40. Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next

Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 20 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 31.07.13 23:14

ok, skakuće pa stane, gleda me podozrivim okom ... sumnja ... nemam oružja, ruke na vidjivom mjestu ... hm...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 20 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 31.07.13 23:18

MA UFFF....KOJA ZAVRZLAMA,STO SE KAZE NA KRIVOM MJESTU I U KRIVO VRIJEME,ALI DANAS SU MI SE POSLOZILE KOCKICE U GLAVU JER SAM MALO GOOGLAO......
....I BIT CU OZBILJAN,,,,JER BI IPAK HTIO RAZJASNIT,A SAD KUZIM DA SAM JUCER,UMJESTO RAZJASNIO, I DA  PODROBNIJE ODGOVORIM NA ONU KOBASICU OD TEKSTA,JA IZ BRZOPLETOSTI,ALI I IZ NEZNANJA, SVE DODATNO UJEBAO,ALI ZATO CU TO VECERAS ISPRAVIT PA MAKAR ISPAO I NAIVAN...DAKLE,POSTO SI STALNO NESTO ISPIPAVALA, BACALA TRAPULE A SVE POD KRINKOM ZAJEBANCIJE ZA KOJU SE OSJECALO DA TO SASVIM I NIJE BILA,I ONAJ OSJECAJ KAO DA PRICAS SA MNOM A U BITI S NEKIM DRUGIM,I SVA TA NEKAKVA SUPTILNA SUGESTIVNA NAVODJENJA PRVO SAM IMAO OSJECAJ DA MISLIS DA SAM NETKO IZ TVOJE REALE,TO SAM TI I REKAO JER MI JE TAJ DIO PRESTAO BIT ZABAVAN,A ONDA POSLIJE SI DALA NASLUTIT DA JE RIJEC O NEKOME IZ VIRTUALE, PA SI ONDA U ONOJ KOBASICI OD TEXTA,IMPLICITNO,DALA NASLUTIT DA MISLIS DA SAM TA  DIJA....STOGA,POMALO ZBUNJEN,U TOJ KAFKIJANSKOJ ATMOSFERI,NENAVIKNUT NA OVAKVU VRSTU 'ZAJEBANCIJE'U KOJOJ SE IPAK OSJECA DA TU IMA NESTO VISE ALI NEJASNO STO,I DA PRELAZI GRANICE PUKE ZAJEBANCIJE,, SAM DANAS PROGUGLAO NEKE STARE POSTOVE U KOJIMA SAM PROCITAO GDJE PISES O SVAKAKVIM PIZDARIJAMA KOJE JE RADILA I TO IZ REALE ,I PUN KURAC RUZNIH STVARI JE OCITO TU BILO S NJENE STRANE,STOGA ME TO I PONUKALO DA IPAK SAD RAZJASNIM KOLIKO MOGU,JER MI JE SAD SKROZ RAZUMLJIVO SVE OVO....A VALJDA JE PRIDONIJELO JOSI TO STO SAM OVDE MEDJU VAS UPAO KO PADOBRANAC ...A NARAVNO DA NISAM UPAO SLUCAJNO, NEGO SAM UPAO JER SAM TRAZIO I NASAO FORUM PREKO GOOGLA,JER SAM PISAO I NA STARIM KULTNIMA....A VIDIO DA JOJ SE NICK USTVARI PISE DYA A NE DIJA,A TOG NICKA DYA SE SJECAM SA STARIH KULTNIH,MADA NE NESTO NAROCITO NJENIH TEXTOVA KOJE NISAM NESTO PREVISE CITAO JER JE PISALA DOSADNE TEKSTOVE,NIJE SE ZAJEBAVALA....STO ME OPET PODSJETILO DA SI ME PITALA---JEL TEKO GLUMIT ULOGU DOSADNJAKOVICA,---I DOISTA,NIJE TESKO,AL TESKO DA DOSADNJAKOVIC NE BI IMAO NI MALENU DOZU HUMORA STO GA ONDA I NE CINI TAKO DOSADNIM,JER GDJE JE ONDA ZABAVA TU? TJ. DOSADNJAKOVI KOJEM SE NITKO NE SMIJE,PA MAKAR I IZ STREBERSKE SMOTANOSTI.NEMA TU ZABAVE ZA NEKOG KO NA NETU TRAZI ZABAVU ((A NE NIKAKVE PSIHO IGRICE)),..
...A ETO,DA I TO KAZEM,NA STAROM FORUMU SAM IMAO NICKOVE I MUSCOLO,I MACHO,S OVIM POTONJIM NISAM NESTO PUNO PISAO,A OVIM PRVIM JE TO BILO DOSTA DAVNO,VISE SAM POZNATIJI POD NICKOM DECKO13GOD ,A I POD NJIM SAM ZNAO PONEKAD PISAT O KOMARCU RATKU I SLICNO,A POSLJE SAM TOTALNO PAUZIRAO OD FORUMA ZBOG RAZNIH OKOLNOSTI, DOK NEDAVNO NISAM DOSAO TU,,JER TO JE MOJ STIL ZAJEBANCIJE,UZMI NEKI NICK,UZIVIM SE U ULOGU I ZAJEBAVAM SE, ((ZATO SAM TEBE I MACU I ONU JOS JEDNU I '''NAPAO'' ONU VECER,USTVARI NISAM VAS NAPAO NEGO MI BILO KOMICNO DRIBLAT PO NECEMU TAKO GLUPOM I BEZNACAJNOM NA NACIN K ODA ME TO JAKO RAZBJESNI  DA MI SMETA DA MI TEMU NEKO ZOVE TEMOM,PA SAM ONDA NASTAVIO DEMONSTRIRAT ZAJEBANCIJU -OPAKE ULOGE- NASUPROT -FINOG DECKA-,,A ONA ULOGA DOSADNJAKOVICA JE VALJDA PRESUDILA I NAVELA TE NA KRIVI PUT,,,,
...UGLAVNOM,ISPRICAVAM SE NA MOM ZADNJEM POSTU (TJ. NA ONOM DIJELU KOJI SI ZACRNILA),IAKO JE DOISTA BIO IZ NEZNANJA STO SE MEDJU VAMA SVE DESAVALO,DOK DANAS NISAM PROCITAO,,,,,
....ETO,NE ZNAM KAKO CES REGAIRAT, NI OCES MI VJEROVAT,AL UOPCE NE ZAMJERAM AKO I NECES ,ZAPRAVO CAK I OCEKUJEM DA NECES JER MI JE TO LOGICNIJE S OBZIROM NA SVE TE PIZDARIJE KOJE SI IMALA S NJOM...AL UGLAVNOM,JA REKAO STO SAM IMAO POTREBU REC..A MISLIM DA SAM TIME RJESIO I ONAJ REBUS SA SJENOM, IAKO NIJE UPUCEN MENI,NITI SE MENE TICE...JEBIGA,KAD SAM UPAO NA FORUM KAO PADOBRANAC PA IZAZVAO POMUTNJU...NO UGLAVNOM,SAD MOZEMO SVAKO NA SVOJ KRAJ......ZAVRSIT OVO POGLAVLJE..................OVER AND OUT----

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 20 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 31.07.13 23:24

kišna glista je napisao/la:ma, znam da sam rekla da neću više al obzirom da sam isto tako obećala da ću nastavit sa rebusima ako mubarak kaže da mogu, idemo dalje sa igrom koja nije igra ko što ni ova tema nije tema ... a i zbog nekih drugih stvari koje su se dogodile i na forumu a i u mom rl...

počinje bajka:

jednom davno davno , kad sam i ja bila još mala,  radila sam u policijskoj upravi neki sezonski posao ... užas dosadan jer sam morala sjediti u sterilnom uredu i primat stranke i još pratila tu đubrad od onih policajaca kako gnjave ljude pravilima a svi znaju koliko mrzim pravila.. baš mi bila tlaka sjedit u tom svijetu ... i u pauzama između stranaka ubijala dosadu crtanjem ... sjećam se dobro jednog crteža koji mi je samo izletio iz glave... cijeli papir sam iscrtala kao kameni zid, od do da ga ne možeš ni obić ni zaobić ... a pri dnu je čučao dječak i hranio pticu iz ruke... obzirom da sam uvijek ja bila ta koja hrani ptice bilo mi tada čudno otkud taj dječak iskrsnuo al se nisam zamarala time previše ... imam muško ime u reali pa mi i to bilo nekako logično tada.... na žalost , taj crtež sam davno pogubila... al zato mi jednom listajući jedan časopis u oko uletio nečiji tuđi crtež dječaka na klackalici kako sjedi sam i čeka nekog da sjedne da drugi kraj da se može klackati... u trenu sam u njemu prepoznala onog  dječaka sa pticom i izrezala ga i zaljepila pri dnu drugog polja na kredencu isto tako među travom i cvijećem od raznih tekstova  ... ima još jedan detalj na tom rebusu al eto , da ne otkrivam previše jer ne treba bit sad tu neki torndo u glavama nego mali povjetarac i to ako ...

u jebote, ja zajebala temu i otišla na neku drugu ... ikskjuz mi

 NE , NEMA VISE REBUSA,,,DA SAM RANIJE ZNAO DA SU OVAKO OZBILJE STVARI U PITANJU,NE BI ULAZIO U SVE OVO....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 20 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 31.07.13 23:29

mubarak je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:ma, znam da sam rekla da neću više al obzirom da sam isto tako obećala da ću nastavit sa rebusima ako mubarak kaže da mogu, idemo dalje sa igrom koja nije igra ko što ni ova tema nije tema ... a i zbog nekih drugih stvari koje su se dogodile i na forumu a i u mom rl...

počinje bajka:

jednom davno davno , kad sam i ja bila još mala,  radila sam u policijskoj upravi neki sezonski posao ... užas dosadan jer sam morala sjediti u sterilnom uredu i primat stranke i još pratila tu đubrad od onih policajaca kako gnjave ljude pravilima a svi znaju koliko mrzim pravila.. baš mi bila tlaka sjedit u tom svijetu ... i u pauzama između stranaka ubijala dosadu crtanjem ... sjećam se dobro jednog crteža koji mi je samo izletio iz glave... cijeli papir sam iscrtala kao kameni zid, od do da ga ne možeš ni obić ni zaobić ... a pri dnu je čučao dječak i hranio pticu iz ruke... obzirom da sam uvijek ja bila ta koja hrani ptice bilo mi tada čudno otkud taj dječak iskrsnuo al se nisam zamarala time previše ... imam muško ime u reali pa mi i to bilo nekako logično tada.... na žalost , taj crtež sam davno pogubila... al zato mi jednom listajući jedan časopis u oko uletio nečiji tuđi crtež dječaka na klackalici kako sjedi sam i čeka nekog da sjedne da drugi kraj da se može klackati... u trenu sam u njemu prepoznala onog  dječaka sa pticom i izrezala ga i zaljepila pri dnu drugog polja na kredencu isto tako među travom i cvijećem od raznih tekstova  ... ima još jedan detalj na tom rebusu al eto , da ne otkrivam previše jer ne treba bit sad tu neki torndo u glavama nego mali povjetarac i to ako ...

u jebote, ja zajebala temu i otišla na neku drugu ... ikskjuz mi

 NE , NEMA VISE REBUSA,,,DA SAM RANIJE ZNAO DA SU OVAKO OZBILJE STVARI U PITANJU,NE BI ULAZIO U SVE OVO....

ni ja ... al ok, nećemo više o tome

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 20 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 31.07.13 23:31

kišna glista je napisao/la:ni ja ... al ok, nećemo više o tome

 SVE PET.....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 20 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 31.07.13 23:41

mubarak je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:ni ja ... al ok, nećemo više o tome

 SVE PET.....

ja kad se tebe dočepam, bit ćeš reš pečen... ovako me još nitko nije vozao ... nitko nikada.. a onaj prethodni mamutovac si u guzicu spiči... nisam pala na to ... probaj jopet

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 20 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 31.07.13 23:43

OK ,RAZUMLJIVO JE AKO MI NEVJERUJES,,,,ALI ZA MENE JE OVO DOISTA GOTOVO---OVER AND OUT

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 20 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 31.07.13 23:45

mubarak je napisao/la:OK ,RAZUMLJIVO JE AKO MI NEVJERUJES,,,,ALI ZA MENE JE OVO DOISTA GOTOVO---OVER AND OUT

super te tonac smanto... neka je... ti si pao na to, ja nisam jer znam da se radi o crvu ... al ti si taj koji ih skupljaš, ne ja /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 20 1656216332  uživaj

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 20 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 31.07.13 23:47

mubarak je napisao/la:OK ,RAZUMLJIVO JE AKO MI NEVJERUJES,,,,ALI ZA MENE JE OVO DOISTA GOTOVO---OVER AND OUT

ti si pobrko odraze u ogledalu... sebe gledaš beno jedna... ne mene ... reci mi jedan razlog zašto ja ne bih tebi vjerovala ? jedan?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 20 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 01.08.13 1:09

mubarak je napisao/la:MA UFFF....KOJA ZAVRZLAMA,STO SE KAZE NA KRIVOM MJESTU I U KRIVO VRIJEME,ALI DANAS SU MI SE POSLOZILE KOCKICE U GLAVU JER SAM MALO GOOGLAO......

ok, vidim da nitko ne kuži a ni ti trapulu... ne googlam kad tražim odgovore .. kockice koje se slažu zahvaljujuć googlu moš odmah odjebat ....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 20 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 01.08.13 1:30

a slabo vas to yde... maloprije vas bilo čak 12
Ukupno je: 12 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 12 gostiju. :: 1 Bot

al meni treba onaj trinaesti ratnik da se raspričam... badava ne spavate... u svakom slučaju jer možete sve čitati i sutra /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 20 11484130 ..al fora jer se tiče teme... kako mase upadaju u život pojedinaca da osjete da su nešto više od onoga što jesu ...inače, svakodnevna priča karizmatika.... mubarak, super ti tema

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 20 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 01.08.13 1:38

mubarak je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:... al je nepovjerljiv ne samo do drugih nego najviše do samog sebe jer smo svi takvi, projiciramo na druge one emocije koje gajimo do samog sebe, ubijedili ga da je vrabac a nije  pa ga treba hraniti malo duže da sleti sam sebi na koljeno


pa da počnem sa prvim rebusom...na njemu je cvijeće napravljeno od riječi...i trava isto tako izrezana od tekstova... a u travi stoji čovjek koji je sav u sjeni, ne vidi se ništa osim obrisa, sav je postao sjena... kraj njega lik kojeg  sam ja naslikala - moja prva slika u akrilu i na platnu inače ... na njoj sam naslikala lovačku osmatračnicu koja se pretvara u bijelog divljeg konja... taj prvi rebus je ujedno i ključ jednog mog davno odsanjanog sna .... ako bude volje za nastavkom igre, stavim i slike onoga o čemu pričam ... ako ne, ode tema u zaborav ko i sve druge teme koje to zapravo nisu ni bile

 ----------JEDNOM TAKO UHVATIO JA VRAPCA (((IL JE BILA VRAPKUSA , POJMA NEMAM JER SU TO BILE GODINE KAD ME PODRUCJE KLOAKE NIJE NAROCITO ZANIMALO ))),,,UGLAVNOM,DRZAO GA JA TAKO  U RUKAMA,ON SE KOPRCAO ,A KOPRCAO SE I JA SA ZELJOM DA GA IMAM//POSJEDUJEM I PORIVOM DA GA PUSTIM NA SLOBODU ,,,ONAJ PRVI MI IZGLEDAO PUNO ZABAVNIJI,,AL JEBES MI SVE NE ZNAM NI JA STA MI DOSLO ,AL GONILO ME SNAZNO,VALJDA SAM HTIO VIDJET KAKAV JE TO OSJECAJ DAT SLOBODU NEKOME I LUD TAKO PUSTIO GA JA,A ON SAMO NEZHVALNO PRHNUO,I MORAO SE VRATIT PLASTICNIM VRAPCIMA ,IGRACKAMA,HIMENU,I TIM KURCIMA STA SE KUPE U DUCANU.........

========AJ LJEPI SLIKE,,,,VOLIM SJENE I MRACNJASTVO---NEDORECENO JE BEZ SLIKA......

pa jest... al sam si tako izabrao .. a što se vrapca tiče, budaletino jedna,, nemreš divlje tice sačuvat na silu ... moraš ih priitomit al nemoj to raditi ni u ludilu.. tek onda si najebo ... tek onda si ih osudio i presudio im jer je povjerenje u ljude zajebana stvar ... neraskidiva veza

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 20 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  propolis 01.08.13 2:40

moica je napisao/la:plovak je počeo pisati razumljivo ... a jebate, ovo postaje pravo zanimljivo...
šteta što nam brojčanik ne radi... da smo na onom forumu štekat bi nam bio garant pun /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 20 171927698

 ebov vas plivak-plovak mora  je bil neki zajebat lik kad ga nje niko mogo citat...da ni pisal po fureski:deckoLOL
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 20 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  pizda 01.08.13 7:24

nisam do sad pratijo ovu temu, vidim da se spominje i na drugim temama pa rekoh, da vidim. Jebote, onom ko skuzi o cemu se ovdje ustvari pise, treba dat tridesetosam nobelovih, pet oskara i deset gremija...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 20 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  pizda 01.08.13 7:26

da, Decko 13, razmisljao sam na kog me podsjeca takav stil pisanja poput Mubarakovog, na nekog sa Net. hr ali se nikako sietit.../////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 20 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 20 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 01.08.13 8:32

mubarak je napisao/la:POZNATIJI POD NICKOM DECKO13GOD 

 davoreeeeee!!! /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 20 3827645783 
pa di si yebem ti trunje... spominjali smo te nebrojeno puta... evo ljubac, zaslužio si nakon toliko godina /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 20 1369106071

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 20 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 01.08.13 8:36

propolis je napisao/la:
moica je napisao/la:plovak je počeo pisati razumljivo ... a jebate, ovo postaje pravo zanimljivo...
šteta što nam brojčanik ne radi... da smo na onom forumu štekat bi nam bio garant pun /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 20 171927698

 ebov vas plivak-plovak mora  je bil neki zajebat lik kad ga nje niko mogo citat...da ni pisal po fureski:deckoLOL

 jebga propolis, ja sam te krstila u plovka i zanavek buš ostal plovak, pomiri se s tim... i mene su prekrstili u moicu ni krivu ni dužnu...  /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 20 11484130 

nije pisal po fureški, nego po plovkovski, s dijalektom vense /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 20 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 20 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 01.08.13 9:09

pizda je napisao/la:nisam do sad pratijo ovu temu, vidim da se spominje i na drugim temama pa rekoh, da vidim. Jebote, onom ko skuzi o cemu se ovdje ustvari pise, treba dat tridesetosam nobelovih, pet oskara i deset gremija...

tebe sam lijepo molila da se ne petljaš... miči se i pusti da ga rasturim sama ... ok, sad je više neg očito da su rebusi ipak samo moji pa se ne moram bojati da ću morati u haps zbog autorskih prava ko onomad plovak ... uf, sad mi je lakše, već mislila da ću morati uključiti motornu pilu i przniti po uredu po ovim vrućinama

al pizdo, jedno si imo pravo, rodio se monstrum

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 20 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 01.08.13 9:11

moica je napisao/la:
mubarak je napisao/la:POZNATIJI POD NICKOM DECKO13GOD 

 davoreeeeee!!! /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 20 3827645783 
pa di si yebem ti trunje... spominjali smo te nebrojeno puta... evo ljubac, zaslužio si nakon toliko godina /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 20 1369106071

a i davor je jedan od njegovog veselog društvanca, sve redom velki partijaneri ? baš mi je drago jer mi je bio jedan od mojih omiljenih likova na forumu... znao napisat ukratko sve što je bitno a i pomalo me podsjećo na onog, hm, malog princa

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 20 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  pizda 01.08.13 9:39

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:nisam do sad pratijo ovu temu, vidim da se spominje i na drugim temama pa rekoh, da vidim. Jebote, onom ko skuzi o cemu se ovdje ustvari pise, treba dat tridesetosam nobelovih, pet oskara i deset gremija...

tebe sam lijepo molila da se ne petljaš... miči se i pusti da ga rasturim sama ... ok, sad je više neg očito  da su rebusi ipak samo moji pa se ne moram bojati da ću morati u haps zbog autorskih prava ko onomad plovak ... uf, sad mi je lakše, već mislila da ću morati uključiti motornu pilu i przniti po uredu po ovim vrućinama

al pizdo, jedno si imo pravo, rodio se monstrum

pa nisam ni mislijo nikog rasturat a jos manje se petljat, Ijonako kurca ne kuzim.../////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 20 1523192931 
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 20 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 01.08.13 10:12

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:nisam do sad pratijo ovu temu, vidim da se spominje i na drugim temama pa rekoh, da vidim. Jebote, onom ko skuzi o cemu se ovdje ustvari pise, treba dat tridesetosam nobelovih, pet oskara i deset gremija...

tebe sam lijepo molila da se ne petljaš... miči se i pusti da ga rasturim sama ... ok, sad je više neg očito  da su rebusi ipak samo moji pa se ne moram bojati da ću morati u haps zbog autorskih prava ko onomad plovak ... uf, sad mi je lakše, već mislila da ću morati uključiti motornu pilu i przniti po uredu po ovim vrućinama

al pizdo, jedno si imo pravo, rodio se monstrum

pa nisam ni mislijo nikog rasturat a jos manje se petljat, Ijonako kurca ne kuzim.../////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 20 1523192931 

pa ni ja ne rasturam al radi dramatike treba to tako reć ... vid što ljudi prate temu /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 20 1523192931  btw, ni ja kurca ne kužim al ispala super tema

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 20 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 01.08.13 10:51

mubarak je napisao/la:
....I BIT CU OZBILJAN,,,,JER BI IPAK HTIO RAZJASNIT,A SAD KUZIM DA SAM JUCER,UMJESTO RAZJASNIO, I DA  PODROBNIJE ODGOVORIM NA ONU KOBASICU OD TEKSTA,JA IZ BRZOPLETOSTI,ALI I IZ NEZNANJA, SVE DODATNO UJEBAO,ALI ZATO CU TO VECERAS ISPRAVIT PA MAKAR ISPAO I NAIVAN...DAKLE,POSTO SI STALNO NESTO ISPIPAVALA, BACALA TRAPULE A SVE POD KRINKOM ZAJEBANCIJE ZA KOJU SE OSJECALO DA TO SASVIM I NIJE BILA,I ONAJ OSJECAJ KAO DA PRICAS SA MNOM A U BITI S NEKIM DRUGIM,I SVA TA NEKAKVA SUPTILNA SUGESTIVNA NAVODJENJA PRVO SAM IMAO OSJECAJ DA MISLIS DA SAM NETKO IZ TVOJE REALE

ne nasmijavaj me... ti pa ozbiljan? naivan? a onda sve okrećeš ko zrcalnu sliku... jebse... ti si ispipavo i još si to i prizno... ja sam samo skakutala ko vrapčić i čekala da skontam igru da se igramo ... nisam ja ta koja smišlja igre jer mi se to ne da, prelijena za takve stvari jer svaka igra traži i pravila a ja ne volim pravila, al ako snimim neku dobru, uključim se i prihvatim pravila kakva god da jesu ... i sam si prizno da si tu da se igras al ne onako kako ja mislim ... jebote, ti odjednom znaš i šta ja mislim ? ... a i glede trapule, bila samo jedna i tu sam izbacila iz džepa i prije neg sam to javno priznala ... ne volim trapule, ne volim lov, ribolov, nadjebavanje iako me mnogi izazovu na to i uvijek ih sjebem, al to napravim tako da ih probudim da mogu nazad u svoju realu a ne se tu koprcat ko ribe na vrelom ulju zbog virtuale jer sam prva koja je uvijek govorila da je to neeezdraaaavo ... isto napravim i u reali sa onim koji misle da je moj život njihova zanimacija a ja znam da nije ... nisam lovkinja nego promatrač... tako sam uvijek najviše naučila... sjedneš, umiriš se i promatraš tamo neku ticu, mrava, štagod i onda pomalo pronikneš u razne svjetove koji se odvijaju kraj tebe a da nisi bio ni svjestan ... najmanje sam učila iz knjiga a bože sačuvaj štagod googlajući ... ovo pišem sad jerbo me neće bit neko vrijeme ... posao, djeca, mačke, psi... treba to netko i tenditi a ja jedini muškarac u kući ... al ako prekineš igru, ne zamjeram jer je ionako bila tvoja, ne moja ... ja samo probala uskočit a nisam znala gdje i kako ... ako sam ti koji put po glavi skakala, sorry, nije bila namjerno /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 20 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 20 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 01.08.13 11:57

jebate što je vani vruće... al putem dok sam trčala po gradu palo mi na pamet nešto... nema veze sa mubarakom nego sa samom temom i sa mnom ... koliko je u životu bitan fokus i fokusiranje... svak vidi, čuje, namiriše ono što u biti sam poželi i što mu je bitno u životu... tako će indijanac i usred najveće gradske vreve čuti cvrčka al ne primijetit novčanicu koja mu leži pre nosom... tak sam valjda i ja po forumima... ja zaista, al zaista nemrem čitat nit mi pažnju privlače teme o kuhinjskim krpama, cipelama, odjeći, receptima i parfemima...al zato mi spomeni cvrčke, igre, razne životinje i eto mene sa naćuljenim ušima ... eto, tak sam nekako sebi objasnila kako sam nanjušila ovakve teme koje nisu teme neg iza teme sjedi tamo neki čovjek kojeg ne poznam al sam ga prepoznala... baljezgam opet al šta ću... vidim da je to vama zabava pa eto ... plovak, jel čitaš? ima kod mene brdoooooooo praznih kutija kornflejksa

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 20 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 01.08.13 16:06

kišna glista je napisao/la:jebate što je vani vruće... al putem dok sam trčala po gradu palo mi na pamet  nešto... nema veze sa mubarakom nego sa samom temom i sa mnom ... koliko je u životu bitan fokus i fokusiranje... svak vidi, čuje, namiriše ono što u biti sam poželi i što mu je bitno u životu... tako će indijanac i usred najveće gradske vreve čuti cvrčka al ne primijetit novčanicu koja mu leži pre nosom... tak sam valjda  i ja po forumima... ja zaista, al zaista nemrem čitat nit mi pažnju privlače teme o kuhinjskim krpama, cipelama, odjeći, receptima  i parfemima...al zato mi spomeni cvrčke, igre, razne životinje i eto mene sa naćuljenim ušima ... eto, tak sam nekako sebi objasnila kako sam nanjušila ovakve teme koje nisu teme neg iza teme sjedi tamo neki čovjek kojeg ne poznam al sam ga prepoznala... baljezgam opet al šta ću... vidim da je to vama zabava pa eto ... plovak, jel čitaš? ima kod mene brdoooooooo praznih kutija kornflejksa

 /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 20 684758713 kako si ovo predivno napisala...i usporedba je savrsena i upravo je tako gotovo u svemu sto cinimo osim ako nam neko ili nesto ne usmjerii paznju na to nesto drugo, sto bi nas moglo ili "trebalo" zainteresovati (okrene nam glavu u tom pravcu, shokira ili pukne reklamom po ochima /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 20 1523192931 
ali...zapravo, fokus nam je uvek tamo gde su nasa licna interesovanja, afiniteti, ukusi...
meni je to nekad dobro nekad ne.
dobro mi je jer mi mozak automatski pravi selekciju gomile informacija (sve cesce djubreta) koji ne zelim da gomilam u mozgu a ponekad sam opet toliko nezainteresovana za nesto za sta bih mozda i trebala biti, da sama sebi djelujem malcice autisticno.



btw. tema je na kraju , iako joj se kraj u stvari i ne nazire, ispala odlicna.
u biti ne volim forumske igrice, stalkerisanja, "prepoznavanja" i maskiranja, ali ako je zakljucak da ovde toga nema, onda je razgovor koji su ovo dvoje forumasa vodili, zbilja ispao nadahnut i zanimljiv za citanje.
i to bas zato sto se kurca nishta ne konta, osim da je neka krijesnica (kaj ja ne znam ni sta je) rascopala glavu u monitor.


obozavam vas /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 20 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 20 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  orion 01.08.13 20:26

g_host je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:jebate što je vani vruće... al putem dok sam trčala po gradu palo mi na pamet  nešto... nema veze sa mubarakom nego sa samom temom i sa mnom ... koliko je u životu bitan fokus i fokusiranje... svak vidi, čuje, namiriše ono što u biti sam poželi i što mu je bitno u životu... tako će indijanac i usred najveće gradske vreve čuti cvrčka al ne primijetit novčanicu koja mu leži pre nosom... tak sam valjda  i ja po forumima... ja zaista, al zaista nemrem čitat nit mi pažnju privlače teme o kuhinjskim krpama, cipelama, odjeći, receptima  i parfemima...al zato mi spomeni cvrčke, igre, razne životinje i eto mene sa naćuljenim ušima ... eto, tak sam nekako sebi objasnila kako sam nanjušila ovakve teme koje nisu teme neg iza teme sjedi tamo neki čovjek kojeg ne poznam al sam ga prepoznala... baljezgam opet al šta ću... vidim da je to vama zabava pa eto ... plovak, jel čitaš? ima kod mene brdoooooooo praznih kutija kornflejksa

 /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 20 684758713 kako si ovo predivno napisala...i usporedba je savrsena i upravo je tako gotovo u svemu sto cinimo osim ako nam neko ili nesto ne usmjerii paznju na to nesto drugo, sto bi nas moglo ili "trebalo" zainteresovati (okrene nam glavu u tom pravcu, shokira ili pukne reklamom po ochima /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 20 1523192931 
ali...zapravo, fokus nam je uvek tamo gde su nasa licna interesovanja, afiniteti, ukusi...
meni je to nekad dobro nekad ne.
dobro mi je jer mi mozak automatski pravi selekciju gomile informacija (sve cesce djubreta) koji ne zelim da gomilam u mozgu a ponekad sam opet toliko nezainteresovana za nesto za sta bih mozda i trebala biti, da sama sebi djelujem malcice autisticno.



btw. tema je na kraju , iako joj se kraj u stvari i ne nazire, ispala odlicna.
u biti ne volim forumske igrice, stalkerisanja, "prepoznavanja" i maskiranja, ali ako je zakljucak da ovde toga nema, onda je razgovor koji su ovo dvoje forumasa vodili, zbilja ispao nadahnut i zanimljiv za citanje.
i to bas zato sto se kurca nishta ne konta, osim da je neka krijesnica (kaj ja ne znam ni sta je) rascopala glavu u monitor.


obozavam vas /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 20 11484130

 kaj krijesnice, kaj ne komarci /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 20 309394051 ..... aja sam se neki dan štela napraviti pametna, pa preporučila elektr. aparatić umjesto primjene žive sile .... i sad mi više ništa nije jasno.........

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 20 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 20 / 40. Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.