kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 3 / 40. Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 11.11.13 8:19

pizda je napisao/la:imam utisak da sam na Filipinima. Cijeli vikend potop, opet negdje preko stotke litara po kvadratu a oko jedan ujutro pocela ne orkanska vec ludjacka bura. Sto je najfora, jos pada i kisa onako ko prasina. 8 stupnjeva, svi moguci mostovi zatvoreni...
 tu stabla padaju....jedno stajalo ukoso preko cijele ceste jutros na putu do posla, nisam znala jel bi prošla ispod ili ne, izgleda kao da će svakog časa past do kraja Wajter raport - Page 3 2329918616

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 11.11.13 8:19

živa, nema orkanske bure al nešto puše i puše hladno ... al zato mi javljaju suradnici iz rijeke da je kaos, pada drveće, ostali bez interpleta i svašta nešto ... čekaju znak za evakuaciju
prije toga vikend prošao u kiši i uglavnom , vrijeme za kurac... sjedilo se u kući, peklo kokice i gledali filmovi sa djecom ... odmorila se svojski

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 11.11.13 8:19

pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:hej, riječani i krkljani...jeste l' živi??? 

kod nas je užas, a samo smo naranđasti, kako je kod vas crvenih?? Wajter raport - Page 3 5591816
Rijeka je uvijek bila partizanska...Wajter raport - Page 3 1523192931 
 Wajter raport - Page 3 3776795594 

Wajter raport - Page 3 2319274739

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 11.11.13 8:20

Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:imam utisak da sam na Filipinima. Cijeli vikend potop, opet negdje preko stotke litara po kvadratu a oko jedan ujutro pocela ne orkanska vec ludjacka bura. Sto je najfora, jos pada i kisa onako ko prasina. 8 stupnjeva, svi moguci mostovi zatvoreni...
 tu stabla padaju....jedno stajalo ukoso preko cijele ceste jutros na putu do posla, nisam znala jel bi prošla ispod ili ne, izgleda kao da će svakog časa past do kraja Wajter raport - Page 3 2329918616
tu pada sve zivo, grane, dijelovi fasada...Lete projektili na sve strane. Bolesno vrijeme...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 11.11.13 8:21

a moji malamuti vani Wajter raport - Page 3 4273974228

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 11.11.13 8:22

pizda je napisao/la:svi moguci mostovi zatvoreni...
to mi se sviđa Wajter raport - Page 3 1523192931  imam neke histerične stranke koji su me driblali ovaj vikend a planirali preko mosta driblati i moje suradnike ... stigla ih božja kazna ... dabogda se most ne otvorio još 15 dana ... ja sam ionak obavila nabavku u subotu i ne moram preko  Wajter raport - Page 3 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 11.11.13 8:24

Alhambra je napisao/la:a moji malamuti vani Wajter raport - Page 3 4273974228
i meni je Bobi van, nisam se mogao nacuditi da po tom pasjem vremenu izlazi...Wajter raport - Page 3 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 11.11.13 8:25

pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:imam utisak da sam na Filipinima. Cijeli vikend potop, opet negdje preko stotke litara po kvadratu a oko jedan ujutro pocela ne orkanska vec ludjacka bura. Sto je najfora, jos pada i kisa onako ko prasina. 8 stupnjeva, svi moguci mostovi zatvoreni...
 tu stabla padaju....jedno stajalo ukoso preko cijele ceste jutros na putu do posla, nisam znala jel bi prošla ispod ili ne, izgleda kao da će svakog časa past do kraja Wajter raport - Page 3 2329918616
tu pada sve zivo, grane, dijelovi fasada...Lete projektili na sve strane. Bolesno vrijeme...
kod vas je fakat uvijek neko bolesno vrijeme.... već nekoliko puta zaredom opći potop taman kad ja ukrcam uredski papir u auto ... imam luđačku sreću Wajter raport - Page 3 1523192931 da me uhvati pljusak par sekundi ranije, mogla bih sjest na pljusak i plakati od muke Wajter raport - Page 3 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 11.11.13 8:28

kišna glista je napisao/la:živa, nema orkanske bure al nešto puše i puše hladno ... al zato mi javljaju suradnici iz rijeke da je kaos, pada drveće, ostali bez interpleta i svašta nešto ... čekaju znak za evakuaciju
prije toga vikend prošao u kiši i uglavnom , vrijeme za kurac... sjedilo se u kući, peklo kokice i gledali filmovi sa djecom ... odmorila se svojski
ovo nije orkanska vec ludjacka bura, velim ti. Nema ceste koja nije barem privremeno zatvorena jer je neko stablo palo na nju. masu ljudi ne ide na posao, ne ide se u skole. Kod tebe na mostu puse 170 na sat...Wajter raport - Page 3 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 11.11.13 8:31

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:imam utisak da sam na Filipinima. Cijeli vikend potop, opet negdje preko stotke litara po kvadratu a oko jedan ujutro pocela ne orkanska vec ludjacka bura. Sto je najfora, jos pada i kisa onako ko prasina. 8 stupnjeva, svi moguci mostovi zatvoreni...
 tu stabla padaju....jedno stajalo ukoso preko cijele ceste jutros na putu do posla, nisam znala jel bi prošla ispod ili ne, izgleda kao da će svakog časa past do kraja Wajter raport - Page 3 2329918616
tu pada sve zivo, grane, dijelovi fasada...Lete projektili na sve strane. Bolesno vrijeme...
kod vas je fakat uvijek neko bolesno vrijeme.... već nekoliko puta zaredom opći potop taman kad ja ukrcam uredski papir u auto ... imam luđačku sreću Wajter raport - Page 3 1523192931 da me uhvati pljusak par sekundi ranije, mogla bih sjest na pljusak i plakati od muke  Wajter raport - Page 3 1523192931 
jesi gledala jucer utakmicu Rijeke? Wajter raport - Page 3 1523192931  Jebote, lopta se uopce nije kotrljala od silne vodurine, samo su je nabijali. Onda na poluvremenu nestalo struje pa je utkamica prekinuta...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 11.11.13 8:34

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:živa, nema orkanske bure al nešto puše i puše hladno ... al zato mi javljaju suradnici iz rijeke da je kaos, pada drveće, ostali bez interpleta i svašta nešto ... čekaju znak za evakuaciju
prije toga vikend prošao u kiši i uglavnom , vrijeme za kurac... sjedilo se u kući, peklo kokice i gledali filmovi sa djecom ... odmorila se svojski
ovo nije orkanska vec ludjacka bura, velim ti. Nema ceste koja nije barem privremeno zatvorena jer je neko stablo palo na nju. masu ljudi ne ide na posao, ne ide se u skole. Kod tebe na mostu puse 170 na sat...Wajter raport - Page 3 684758713
kad je na mostu jaka bura, u krku je mirno... i obrnuto... tako da mene više brine kad nema jake bure na mostu Wajter raport - Page 3 1523192931 
al sam jutros pričala sa uredom u rijeci i vele da je veselo ... svi stoje na prozorima i strepe da im auto ne poklopi kakvo stablo jer je jedno oveće već palo u njihovoj blizini ...

tko je ono pisao da ne voli jugo ... meni je jugo skroz ok... bura mi ide na žifce al da se potrpit kraj kamina i unutar kamenih zidova od preko 60 cm ... svi drhture a ja nit šta čujem nit mi se šta trese ... popravo sam zabarikadirana Wajter raport - Page 3 439160543  što se mene tiče, mogu i ljudi letit, samo ću ih špahtlom skinut sa svoje fasade

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 11.11.13 8:36

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la: tu stabla padaju....jedno stajalo ukoso preko cijele ceste jutros na putu do posla, nisam znala jel bi prošla ispod ili ne, izgleda kao da će svakog časa past do kraja Wajter raport - Page 3 2329918616
tu pada sve zivo, grane, dijelovi fasada...Lete projektili na sve strane. Bolesno vrijeme...
kod vas je fakat uvijek neko bolesno vrijeme.... već nekoliko puta zaredom opći potop taman kad ja ukrcam uredski papir u auto ... imam luđačku sreću Wajter raport - Page 3 1523192931 da me uhvati pljusak par sekundi ranije, mogla bih sjest na pljusak i plakati od muke  Wajter raport - Page 3 1523192931 
jesi gledala jucer utakmicu Rijeke? Wajter raport - Page 3 1523192931  Jebote, lopta se uopce nije kotrljala od silne vodurine, samo su je nabijali. Onda na poluvremenu nestalo struje pa je utkamica prekinuta...
a jebga, da sam znala onda bih i gledala... volim gledat kako se jadničci muče i trče po blatu il snijegu Wajter raport - Page 3 1523192931 
al i u subotu ste imali pljusak da glava boli ... bokte, ko da netko kantom poljeva

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 11.11.13 8:41

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:tu pada sve zivo, grane, dijelovi fasada...Lete projektili na sve strane. Bolesno vrijeme...
kod vas je fakat uvijek neko bolesno vrijeme.... već nekoliko puta zaredom opći potop taman kad ja ukrcam uredski papir u auto ... imam luđačku sreću Wajter raport - Page 3 1523192931 da me uhvati pljusak par sekundi ranije, mogla bih sjest na pljusak i plakati od muke  Wajter raport - Page 3 1523192931 
jesi gledala jucer utakmicu Rijeke? Wajter raport - Page 3 1523192931  Jebote, lopta se uopce nije kotrljala od silne vodurine, samo su je nabijali. Onda na poluvremenu nestalo struje pa je utkamica prekinuta...
a jebga, da sam znala onda bih i gledala... volim gledat kako se jadničci muče i trče po blatu il snijegu Wajter raport - Page 3 1523192931 
al i u subotu ste imali pljusak da glava boli ... bokte, ko da netko kantom poljeva
u subotu nije bilo nista, nedjelju je bilo ono pravo...
Utakmica je bila super, steta sto je prekinuta jer je to stvarno bilo fora gledat. Lopta padne na travu i ne mrda, igrac je nabije ispred sebe svom snagom a ona ostane pola metra od njega...Wajter raport - Page 3 1523192931 
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  propolis 11.11.13 8:45

vreme  malo vjetrovitije..sa finom morskom pjenom  posvuda Wajter raport - Page 3 11484130
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 11.11.13 8:46

propolis je napisao/la:vreme  malo vjetrovitije..sa finom morskom pjenom  posvuda Wajter raport - Page 3 11484130
 jel ploviš? Wajter raport - Page 3 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 11.11.13 8:46

po Rijeci, puse 135 km na sat, na krckom mostu trenutno 220 km na sat:). Slusam prognozu...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  propolis 11.11.13 8:52

Alhambra je napisao/la:
propolis je napisao/la:vreme  malo vjetrovitije..sa finom morskom pjenom  posvuda Wajter raport - Page 3 11484130
 jel ploviš? Wajter raport - Page 3 11484130
da ....po velikom i toplom krevtu... Wajter raport - Page 3 727654710
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 11.11.13 8:54

bura ove jacine ostaje tokom cijelog dana, sad bi cak trebala i pojacati, tek sutra popodne smanjenje a u srijedu opet pojacanje da bi se u cetvrtak opet smanjila a u petak pojacala. U subotu bi se valjda sve skupa trebalo smirivati. Cijelo vrijeme oblacno uz malo kise...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Jehudi 11.11.13 8:56


Kiša stala pred jutro a sad bura dere.
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 11.11.13 8:59

Jehudi je napisao/la:
   Kiša stala pred jutro a sad bura dere.
nece vas potrefit ona prava ali na Velebitskom kanalu mora da je pakao...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Jehudi 11.11.13 9:08

pizda je napisao/la:
Jehudi je napisao/la:
   Kiša stala pred jutro a sad bura dere.
nece vas potrefit ona prava ali na Velebitskom kanalu mora da je pakao...
Vjerojatno je, nisam gledao prognozu a u gradu je onako osrednja.
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 11.11.13 9:11

u Gorskom Kotaru poceo snieg...
Nema diela grada koji nije blokiran, ljudi krenuli na posao i cekaju u kolonama da vatrogasci sklone stabla...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 11.11.13 9:18

pizda je napisao/la:
u subotu nije bilo nista, nedjelju je bilo ono pravo...
a jebote, kako onda izgleda to pravo Wajter raport - Page 3 1523192931 ... meni je i ono u subotu bilo spektakularno ... samo jebi to, nemreš živjet normalno sa takvim vremenom... kad god se vraćam na krk ko da idem u drugu vremensku zonu ... pola sata vožnje i odma vidiš boje, nebo, oblaci bijeli, pahuljasti


avo i sad sam se vratila izvana, prvu dan da sam obukla džemper i čarape i gojzerice i svisla od vrućine... jest malo zafriškalo al je ugodno friško a ne hladno ... a puše taman da je zrak svjež ... sad mi žao da moram raditi u uredu a ne šalabazat naokolo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  propolis 11.11.13 9:18

preko puta cak i ugodno..rekao bi ...
malo vani pirka, uz kamin kavica i novine..i pogled na bjelkastu plavu vodu  Wajter raport - Page 3 684758713
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 11.11.13 9:25

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
u subotu nije bilo nista, nedjelju je bilo ono pravo...
a jebote, kako onda izgleda to pravo Wajter raport - Page 3 1523192931 ... meni je i ono u subotu bilo spektakularno  ... samo jebi to, nemreš živjet normalno sa takvim vremenom... kad god se vraćam na krk ko da idem u drugu vremensku zonu ... pola sata vožnje i odma vidiš boje, nebo, oblaci bijeli, pahuljasti


avo i sad sam se vratila izvana, prvu dan da sam obukla džemper i čarape i gojzerice i svisla od vrućine... jest malo zafriškalo al je ugodno friško a ne hladno ... a puše taman da je zrak svjež ... sad mi žao da moram raditi u uredu a ne šalabazat naokolo
a izgledalo tako da je cijeli dan i noc pljustalo ali ipak nije bilo nekih buica, popile sahte.
Ovdje je zahladilo jedno sest stupnjeva ali nije frka kad ne puse. Frka je sto puse i to orkan ...Wajter raport - Page 3 1523192931 
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 40. Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.