kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 35 / 40. Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 30.11.13 8:38

oblakasto.....palo je malo kiše.....prohladno.....ljenčarenje u planu
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 30.11.13 8:50

wajter - cmoljav

rano smo budni jer se danas radi... lalalalalalala Wajter raport - Page 35 2996664870

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Jehudi 30.11.13 9:57

Kiša stala, vrime omekšalo. Osunčato.
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  orion 30.11.13 19:59

dan wajterovski bezveze .... kiša,magla,rosulja - potužno i poružno.

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  propolis 30.11.13 20:09

lastavica je napisao/la:
propolis je napisao/la:vreme jesensko za sada ovdje uz plavu vodu............................................................................ali ...

nema kise
nema sunca
nema vjetra
nema bistrine
nema topline

ima samo sve nijanse sive boje...  Wajter raport - Page 35 11484130
gdje si ti?



mislila sam da ću danas šetati lungo mare kostrenom i nešto usput pojesti ali kada sam maločas izašla na balkon s mamo nahraniti golubove i vrapčiće, vidjela sam mokar asfalt i razočarala se .... ne gine mi šetnja tower centrom. dobit ću slom živaca ...
preko puta   Wajter raport - Page 35 3111943984  Wajter raport - Page 35 727654710
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Jehudi 01.12.13 8:20

Preko puta autoputa
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  propolis 01.12.13 9:52

na bistroj i prozirnoj plavkastoj vodi..

suncato
vedro
mirno
NEDELJNO  Wajter raport - Page 35 727654710
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 02.12.13 6:35

kako mi se ne ide na posao ..... sigurno je brrrrrrr vani.

moram si kupiti novi skafander, ako ne nađem u ri, moram u ts, palmanovu ili udine ....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 02.12.13 8:26

i sunce i oblacno, 5 stupnjeva i za razliku od jucer, nema olujne bure...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Jehudi 02.12.13 8:44

Nešto malo puše, oblačno je i moram ići raditi.............. fuck
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 02.12.13 9:00

wajter - ok, kao I moje raspoloženje.

zaradila sam besplatni ručak na račun referendumskih rezultata.
naime, kolega nije mogao vjerovati da će krezubi rvat glasati za... ZA DOM!!!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 02.12.13 10:25

Jehudi je napisao/la:Nešto malo puše, oblačno je i moram ići raditi.............. fuck
Wajter raport - Page 35 11484130  i ja danas imam puno posla, do sad radijo pa bio na placi pa sad marenda i onda jos nesto malo radit pa sam slobodan...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 02.12.13 10:26

Vel'ka Maca je napisao/la:wajter - ok, kao I moje raspoloženje.

zaradila sam besplatni ručak na račun referendumskih rezultata.
naime, kolega nije mogao vjerovati da će krezubi rvat glasati za... ZA DOM!!!
reci kolegi da je retardiran, sve proslo prema ocekivanju, trecina protiv, dvije trecine za...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  taja 02.12.13 11:26

Neka južina u zraku, polusunčano...

Ja se jebem već par dana s nekom excel tablicom. Istražujem, pokušavam ovako-onako-svakako pa zajebem pa opet otvaram i sve nanovo ispunjavam,aaaaaaaaa......... Wajter raport - Page 35 424959984 

Kuži li se tko od vas u to sranje?
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 02.12.13 11:46

taja je napisao/la:Neka južina u zraku, polusunčano...

Ja se jebem već par dana s nekom excel tablicom. Istražujem, pokušavam ovako-onako-svakako pa zajebem pa opet otvaram i sve nanovo ispunjavam,aaaaaaaaa......... Wajter raport - Page 35 424959984 

Kuži li se tko od vas u to sranje?
sta te muci, zbroj?
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  taja 02.12.13 12:55

pizda je napisao/la:
taja je napisao/la:Neka južina u zraku, polusunčano...

Ja se jebem već par dana s nekom excel tablicom. Istražujem, pokušavam ovako-onako-svakako pa zajebem pa opet otvaram i sve nanovo ispunjavam,aaaaaaaaa......... Wajter raport - Page 35 424959984 

Kuži li se tko od vas u to sranje?
sta te muci, zbroj?
Ma ništa ne zbrajam nego su sinu poslali aplikaciju za popuniti. 
Pitaju gluposti. Dijete treba prvi put na brod, a oni postavljaju pitanja ima li one boleštine što pomorci pokupe, ima li vize za sve te zemlje itd...
Pa nisam znala proširiti ćelije.... Al sad sam poslala onako kako sam znala. Tamo di nije stalo smanjila sam slova i gotovo....
Omaju sve dokumente poslane poštom a oni gnjave s ovim
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 02.12.13 12:59

wajter predivan, bljesnulo tisiću duga nad hrvatistanom, ljudi šetaju ozarenih lica i srdačno pozdravljaju jedni druge, muževi zovu žene da pitaju jel treba šta donijet iz dućana, bacit smeće, obrisat prašinu da ne dangube za vrijeme marendi ... djeca opuštena, sretna ...vole se ... kroz odškrinute prozore se čuje kako starci toplim glasovima mole krunice za sve nas ... a ptice po granama pjevaju : boljitak! boljitak! konačno je stigo boljitak jer su nam obitelji konačno zaštićene zakonom i brakovi ono što nigdje u svijetu nikom drugom nije palo na pamet da budu !


a u pičku materinu, di ja to živim ?
nikako se probudit iz ružnog sna


Zadnja promjena: kišna glista; 02.12.13 13:04; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 02.12.13 13:04

taja je napisao/la:
pizda je napisao/la:
taja je napisao/la:Neka južina u zraku, polusunčano...

Ja se jebem već par dana s nekom excel tablicom. Istražujem, pokušavam ovako-onako-svakako pa zajebem pa opet otvaram i sve nanovo ispunjavam,aaaaaaaaa......... Wajter raport - Page 35 424959984 

Kuži li se tko od vas u to sranje?
sta te muci, zbroj?
Ma ništa ne zbrajam nego su sinu poslali aplikaciju za popuniti. 
Pitaju gluposti. Dijete treba prvi put na brod, a oni postavljaju pitanja ima li one boleštine što pomorci pokupe, ima li vize za sve te zemlje itd...
Pa nisam znala proširiti ćelije.... Al sad sam poslala onako kako sam znala. Tamo di nije stalo smanjila sam slova i gotovo....
Omaju sve dokumente poslane poštom a oni gnjave s ovim
pa sa kursorom prosiris one rubrike ili ides pod format i u cells i rows upises koji font hoces...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  taja 02.12.13 13:08

pizda je napisao/la:
taja je napisao/la:
pizda je napisao/la:
taja je napisao/la:Neka južina u zraku, polusunčano...

Ja se jebem već par dana s nekom excel tablicom. Istražujem, pokušavam ovako-onako-svakako pa zajebem pa opet otvaram i sve nanovo ispunjavam,aaaaaaaaa......... Wajter raport - Page 35 424959984 

Kuži li se tko od vas u to sranje?
sta te muci, zbroj?
Ma ništa ne zbrajam nego su sinu poslali aplikaciju za popuniti. 
Pitaju gluposti. Dijete treba prvi put na brod, a oni postavljaju pitanja ima li one boleštine što pomorci pokupe, ima li vize za sve te zemlje itd...
Pa nisam znala proširiti ćelije.... Al sad sam poslala onako kako sam znala. Tamo di nije stalo smanjila sam slova i gotovo....
Omaju sve dokumente poslane poštom a oni gnjave s ovim
pa sa kursorom prosiris one rubrike ili ides pod format i u cells i rows upises koji font hoces...
Gotovo sad... Poslano.
A kako zaokružiti, odnosno označiti DA ili NE?
Pokušala sam jedno od zadanog obrisati ali ne uspijeva, vrati se....
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 02.12.13 13:10

kišna glista je napisao/la:wajter predivan, bljesnulo tisiću duga nad hrvatistanom, ljudi šetaju ozarenih lica i srdačno pozdravljaju jedni druge, muževi zovu žene da pitaju jel treba šta donijet iz dućana, bacit smeće, obrisat prašinu da ne dangube za vrijeme marendi ... djeca opuštena, sretna ...vole se ... kroz odškrinute prozore se čuje kako starci toplim glasovima mole krunice za sve nas ... a ptice po granama pjevaju : boljitak! boljitak! konačno je stigo boljitak jer su nam obitelji konačno zaštićene zakonom i brakovi ono što nigdje u svijetu nikom drugom nije palo na pamet da budu !

a u pičku materinu, di ja to živim ?
nikako se probudit iz ružnog sna
Wajter raport - Page 35 684758713 a i ti ga dramis, nista se nije promjenilo osim sto ce sad u ustavu osim brak pisati da je to zajednica muskarca i zene. Ionako se gejevi kod nas nisu mogli zenit ni do sad...
Ne znaci da su svi koji su glasali ZA automatski primitivci i desnicari. Masu ljudi, pogotovo starijih, cijeni brak i ne zele od tog praviti sprdnju. Mladji to ne gledaju tako ali opcenito uzevsi mi smo vecinski, narod starijih ljudi...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 02.12.13 13:13

taja je napisao/la:
pizda je napisao/la:
taja je napisao/la:
pizda je napisao/la:sta te muci, zbroj?
Ma ništa ne zbrajam nego su sinu poslali aplikaciju za popuniti. 
Pitaju gluposti. Dijete treba prvi put na brod, a oni postavljaju pitanja ima li one boleštine što pomorci pokupe, ima li vize za sve te zemlje itd...
Pa nisam znala proširiti ćelije.... Al sad sam poslala onako kako sam znala. Tamo di nije stalo smanjila sam slova i gotovo....
Omaju sve dokumente poslane poštom a oni gnjave s ovim
pa sa kursorom prosiris one rubrike ili ides pod format i u cells i rows upises koji font hoces...
Gotovo sad... Poslano.
A kako zaokružiti, odnosno označiti DA ili NE?
Pokušala sam jedno od zadanog obrisati ali ne uspijeva, vrati se....
zaokruziti samo rucno:), da ili ne upises u rubriku pored. Ako je nema ides na insert cell (ili rows i dobijes rubriku. Kako se ne moze brisati? Obrises i sejvas...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 02.12.13 13:20

pizda je napisao/la:

Wajter raport - Page 35 684758713 a i ti ga dramis, nista se nije promjenilo osim sto ce sad u ustavu osim brak pisati da je to zajednica muskarca i zene. Ionako se gejevi kod nas nisu mogli zenit ni do sad...
Ne znaci da su svi koji su glasali ZA automatski primitivci i desnicari. Masu ljudi, pogotovo starijih, cijeni brak i ne zele od tog praviti sprdnju. Mladji to ne gledaju tako ali opcenito uzevsi mi smo vecinski, narod starijih ljudi...
jep... složil bi se...
nakon odlaska na glasovanje, sjedosmo na kavu u blizini o.š.-e u kojoj se odvijalo isto i u tih cca sat vremena (10:15-11:15) starosna struktura je bila više neg očita... mučo, mučo starijih je nazočilo zaokruživanju

ko da se broj penzića skoro poklopil sa brojem izašlih na fafarendum... Wajter raport - Page 35 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 02.12.13 13:26

leon je napisao/la:
pizda je napisao/la:

Wajter raport - Page 35 684758713 a i ti ga dramis, nista se nije promjenilo osim sto ce sad u ustavu osim brak pisati da je to zajednica muskarca i zene. Ionako se gejevi kod nas nisu mogli zenit ni do sad...
Ne znaci da su svi koji su glasali ZA automatski primitivci i desnicari. Masu ljudi, pogotovo starijih, cijeni brak i ne zele od tog praviti sprdnju. Mladji to ne gledaju tako ali opcenito uzevsi mi smo vecinski, narod starijih ljudi...
jep... složil bi se...
nakon odlaska na glasovanje, sjedosmo na kavu u blizini o.š.-e u kojoj se odvijalo isto i u tih cca sat vremena (10:15-11:15) starosna struktura je bila više neg očita... mučo, mučo starijih je nazočilo zaokruživanju

ko da se broj penzića skoro poklopil sa brojem izašlih na fafarendum... Wajter raport - Page 35 1523192931
pa ja, to su rijetki trenuci kad naizgled o necem odlucuju pa je starija populacija uvijek jako disciplinirana. Od mladjih su neki i zaboravili da se glasa, neki u zivot a vecina sve skupa poslala u kurac...Wajter raport - Page 35 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 02.12.13 13:47

ajd ne pizdite ... pa mora bit i malo dramatike kad je ionako sve palo u neku letargiju ... trudim se gledati kroz roza naočale i samu sebe zabavit kad je oko mene sve uvenulo ... bokte, ljudi po ulici hodaju ko da je sprovod svaki dan ... al da mi je žao uzalud bačenih para, to priznajem al je istina da se ništa neće promijeniti osim što je sloboda izražavanja mržnje postala sasvim normalna... jebga, ne znam kako kod vas, al nekad nije baš bilo normalno na roditeljskim po školama slušati kako treba nekoga izopćit, poslat na goli il zatuć kamenom ... danas je to sasvim normlano ... i to ne govore stariji, tako pričaju mladi ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 02.12.13 14:12

kišna glista je napisao/la:ajd ne pizdite ... pa mora bit i malo dramatike kad je ionako sve palo u neku letargiju ... trudim se gledati kroz roza naočale i samu sebe zabavit kad je oko mene sve uvenulo ... bokte, ljudi po ulici hodaju ko da je sprovod svaki dan ... al da mi je žao uzalud bačenih para, to priznajem al je istina da se ništa neće promijeniti osim što je sloboda izražavanja mržnje postala sasvim normalna... jebga, ne znam kako kod vas, al nekad nije baš bilo normalno na roditeljskim po školama slušati kako treba nekoga izopćit, poslat na goli il zatuć kamenom ... danas je to sasvim normlano ... i to ne govore stariji, tako pričaju mladi ...
da je gomila love bacena uludo, to stoji. Referendum je demokratsko sredstvo ali mislim da bi troskove istog trebali snositi inicijatori. U protivnom ce se nakotiti referenduma da je milina.
Sto se ljudi tice, ljudi ko ljudi iako vecinom ofce...Wajter raport - Page 35 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 35 / 40. Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.