kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

kultna predbožićna thema

Stranica 10 / 34. Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 22 ... 34  Next

Go down

kultna predbožićna thema - Page 10 Empty Re: kultna predbožićna thema

Postaj  Gost 03.12.13 11:03

Veselim se praznicima, pravljenju kolaca, kuvanju...kultna predbožićna thema - Page 10 1zouo36 Stan je vec ukrasen i kao bombonica je. I ako nisam sigurna da do Bozica nece dobiti jos koju dekoraciju...kultna predbožićna thema - Page 10 1zouo36

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kultna predbožićna thema - Page 10 Empty Re: kultna predbožićna thema

Postaj  pizda 03.12.13 12:39

Vel'ka Maca je napisao/la:I mi smo jednu godinu radili ukrase od tog tijesta... sve je super samo ukrasi budu malo teški
moras stavit ono prhko tijesto...kultna predbožićna thema - Page 10 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

kultna predbožićna thema - Page 10 Empty Re: kultna predbožićna thema

Postaj  pizda 03.12.13 12:39

Cat_Claw je napisao/la:Veselim se praznicima, pravljenju kolaca, kuvanju...kultna predbožićna thema - Page 10 1zouo36 Stan je vec ukrasen i kao bombonica je. I ako nisam sigurna da do Bozica nece dobiti jos koju dekoraciju...kultna predbožićna thema - Page 10 1zouo36
ti si vec u ugodjaju, meni jos nista nije okitito a nece ni bit bogzna kako...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

kultna predbožićna thema - Page 10 Empty Re: kultna predbožićna thema

Postaj  Gost 03.12.13 12:56

pizda je napisao/la:
ti si vec u ugodjaju, meni jos nista nije okitito a nece ni bit bogzna kako...

Tesko mi je biti imuna kada je citav grad okicen i raspevan. Gde god da udjem cuje se muzika, dekorirano je, ljudi veseli i ljubazni.kultna predbožićna thema - Page 10 1zouo36

Vi u Hrvatskoj kitite bor ili jelku? 
Mi svake godine kupujemo jelku, ne bocka, ne susi se lako, pogotovo ako se svaki 2-3 dan stavi malo vode u stalak, i tako diiiivno mirise. kultna predbožićna thema - Page 10 1zouo36

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kultna predbožićna thema - Page 10 Empty Re: kultna predbožićna thema

Postaj  pizda 03.12.13 13:17

Cat_Claw je napisao/la:
pizda je napisao/la:
ti si vec u ugodjaju, meni jos nista nije okitito a nece ni bit bogzna kako...
Tesko mi je biti imuna kada je citav grad okicen i raspevan. Gde god da udjem cuje se muzika, dekorirano je, ljudi veseli i ljubazni.kultna predbožićna thema - Page 10 1zouo36

Vi u Hrvatskoj kitite bor ili jelku? 
Mi svake godine kupujemo jelku, ne bocka, ne susi se lako, pogotovo ako se svaki 2-3 dan stavi malo vode u stalak, i tako diiiivno mirise. kultna predbožićna thema - Page 10 1zouo36
jelku, iako sve cesce one umjetne, ne da se ljudima zajebavat sa iglicama a i rijetko mos potrefit sasvim pravilnu i jednako bogatu...kultna predbožićna thema - Page 10 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

kultna predbožićna thema - Page 10 Empty Re: kultna predbožićna thema

Postaj  Gost 03.12.13 13:30

Ovde bas ima prekrasnih. Ili mi se to mozda tako cini, jer mi kupujemo velike jelke, a te velike su sve divne i mirisne.

Ne volim vestacke jelke i kao dete sam oduvek patila zbog toga sto mi imamo vestacku jelku. kultna predbožićna thema - Page 10 RrnmedStvarno je bila lepa, ali nije bila prava.
Moja sestrica je sa nekih 7-8 godina sama palila svecice i prskalice i stavljala ih na jelku i...zapalila je. Suvo drvo je brzo pocelo da gori, vatra je gotovo odmah buknula, jos moji nisu bili u sobi...Uglavnom, nakon toga su mama i tata bili misljenja da je vestacka jelka sigurnija i da se moju sestru ne sme ostavljati samu ni na 5 minuta.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kultna predbožićna thema - Page 10 Empty Re: kultna predbožićna thema

Postaj  pizda 03.12.13 13:32

Cat_Claw je napisao/la:Ovde bas ima prekrasnih. Ili mi se to mozda tako cini, jer mi kupujemo velike jelke, a te velike su sve divne i mirisne.

Ne volim vestacke jelke i kao dete sam oduvek patila zbog toga sto mi imamo vestacku jelku. kultna predbožićna thema - Page 10 RrnmedStvarno je bila lepa, ali nije bila prava.
Moja sestrica je sa nekih 7-8 godina sama palila svecice i prskalice i stavljala ih na jelku i...zapalila je. Suvo drvo je brzo pocelo da gori, vatra je gotovo odmah buknula, jos moji nisu bili u sobi...Uglavnom, nakon toga su mama i tata bili misljenja da je vestacka jelka sigurnija i da se moju sestru ne sme ostavljati samu ni na 5 minuta.
bilo bi sigurnije da su od sestre sibice sakrivali...kultna predbožićna thema - Page 10 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

kultna predbožićna thema - Page 10 Empty Re: kultna predbožićna thema

Postaj  Gost 03.12.13 13:46

pizda je napisao/la:
bilo bi sigurnije da su od sestre sibice sakrivali...kultna predbožićna thema - Page 10 684758713
U to vreme su i mama i tata bili pusaci. Upaljaca i sibica je verovatno bilo svuda po cinijicama. Ja sam tada imala nekih 6 meseci, ali znam kako je bilo kasnije. Trovaci! kultna predbožićna thema - Page 10 34zehjp
Mama je kasnije prestala sa pusenjem, a tata i danas ne moze poceti dan kafe i cigarete. Pa tek jedno sat-dva nakon toga moze dorucak.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kultna predbožićna thema - Page 10 Empty Re: kultna predbožićna thema

Postaj  Gost 03.12.13 13:52

Moram nestati. kultna predbožićna thema - Page 10 1zouo36
Citamo se... kultna predbožićna thema - Page 10 1zouo36




Sladak smajlic.

kultna predbožićna thema - Page 10 G150

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kultna predbožićna thema - Page 10 Empty Re: kultna predbožićna thema

Postaj  pizda 03.12.13 14:00

Cat_Claw je napisao/la:Moram nestati. kultna predbožićna thema - Page 10 1zouo36
Citamo se... kultna predbožićna thema - Page 10 1zouo36




Sladak smajlic.

kultna predbožićna thema - Page 10 G150
kultna predbožićna thema - Page 10 1523192931  dobar smajli, bas su nekako razdragati...kultna predbožićna thema - Page 10 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

kultna predbožićna thema - Page 10 Empty Re: kultna predbožićna thema

Postaj  Gost 04.12.13 9:30

Cat_Claw je napisao/la:Ovde bas ima prekrasnih. Ili mi se to mozda tako cini, jer mi kupujemo velike jelke, a te velike su sve divne i mirisne.
..i skupe do boga, pogotovo one divne nordijske srebrne, al šta mogu kad samo njih volim gledati kultna predbožićna thema - Page 10 3997187549

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kultna predbožićna thema - Page 10 Empty Re: kultna predbožićna thema

Postaj  pizda 04.12.13 10:59

Alhambra je napisao/la:
Cat_Claw je napisao/la:Ovde bas ima prekrasnih. Ili mi se to mozda tako cini, jer mi kupujemo velike jelke, a te velike su sve divne i mirisne.
..i skupe do boga, pogotovo one divne nordijske srebrne, al šta mogu kad samo njih volim gledati kultna predbožićna thema - Page 10 3997187549
jednom sam nabasao na takvu i kupijo. Najbolja jelka svih vremena a vjerovala ili ne, iglice su stajale do maja mjeseca...kultna predbožićna thema - Page 10 1523192931 . Bilo mi je zao bacit u smece pa sam je ostavio negdje u kutku vrta. Maj mjesec a ona krcata iglica, ko da je svjeza...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

kultna predbožićna thema - Page 10 Empty Re: kultna predbožićna thema

Postaj  Gost 04.12.13 13:12

pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
Cat_Claw je napisao/la:Ovde bas ima prekrasnih. Ili mi se to mozda tako cini, jer mi kupujemo velike jelke, a te velike su sve divne i mirisne.
..i skupe do boga, pogotovo one divne nordijske srebrne, al šta mogu kad samo njih volim gledati kultna predbožićna thema - Page 10 3997187549
jednom sam nabasao na takvu i kupijo. Najbolja jelka svih vremena a vjerovala ili ne, iglice su stajale do maja mjeseca...kultna predbožićna thema - Page 10 1523192931 . Bilo mi je zao bacit u smece pa sam je ostavio negdje u kutku vrta. Maj mjesec a ona krcata iglica, ko da je svjeza...
ja kupim uvijek takvu, i  jako dugo imam okićenu, ništa ne pada, ona se ne suši, a miriše, kao što cat kaže, predivno:) 
već mi se svi smiju da će Uskrs, al boli me kultna predbožićna thema - Page 10 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kultna predbožićna thema - Page 10 Empty Re: kultna predbožićna thema

Postaj  pizda 04.12.13 13:23

Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
Cat_Claw je napisao/la:Ovde bas ima prekrasnih. Ili mi se to mozda tako cini, jer mi kupujemo velike jelke, a te velike su sve divne i mirisne.
..i skupe do boga, pogotovo one divne nordijske srebrne, al šta mogu kad samo njih volim gledati kultna predbožićna thema - Page 10 3997187549
jednom sam nabasao na takvu i kupijo. Najbolja jelka svih vremena a vjerovala ili ne, iglice su stajale do maja mjeseca...kultna predbožićna thema - Page 10 1523192931 . Bilo mi je zao bacit u smece pa sam je ostavio negdje u kutku vrta. Maj mjesec a ona krcata iglica, ko da je svjeza...
ja kupim uvijek takvu, i  jako dugo imam okićenu, ništa ne pada, ona se ne suši, a miriše, kao što cat kaže, predivno:) 
već mi se svi smiju da će Uskrs, al boli me kultna predbožićna thema - Page 10 3111943984
trazijo sam ja takvu i slijedece godine i one poslije ali nema. Bile su samo neke ogromne, valjda za neke sale. Nakon tog sam se prebacio na umjetne jer su ako nista drugo, pravilne pa ih mozes lijepo okitit...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

kultna predbožićna thema - Page 10 Empty Re: kultna predbožićna thema

Postaj  Gost 04.12.13 19:42

Vel'ka Maca je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:moje male su otvorile proizvodnju božnićnih ukrasa ... jel treba kome koja lopata il dvije božićnih unikatnih ukrasa od slanog tijesta ? kultna predbožićna thema - Page 10 11484130  bit će fora kad krenemo kititi pa skuže da ima koja kariola toga viška

inače, kupila dosta brašna ko neku pripremu za božićno pečenje kolača, otišla odmorit, spustim se u kuhinju kad ono nema više brašna  kultna predbožićna thema - Page 10 11484130  nema ni soli a imala par kutija na lageru ... morat ću opet u nabavku al zato će mi kuća bit sva okićena lažnim kolačima ko prava vještičja kuća iz ivice i marice
I mi smo jednu godinu radili ukrase od tog tijesta... sve je super samo ukrasi budu malo teški
naučile su tu lekciju i sad ih prave tanje kultna predbožićna thema - Page 10 11484130  al zato od dvi kile brašna ispadne čitavo brdo toga kultna predbožićna thema - Page 10 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kultna predbožićna thema - Page 10 Empty Re: kultna predbožićna thema

Postaj  Gost 04.12.13 19:49

kišna glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:moje male su otvorile proizvodnju božnićnih ukrasa ... jel treba kome koja lopata il dvije božićnih unikatnih ukrasa od slanog tijesta ? kultna predbožićna thema - Page 10 11484130  bit će fora kad krenemo kititi pa skuže da ima koja kariola toga viška

inače, kupila dosta brašna ko neku pripremu za božićno pečenje kolača, otišla odmorit, spustim se u kuhinju kad ono nema više brašna  kultna predbožićna thema - Page 10 11484130  nema ni soli a imala par kutija na lageru ... morat ću opet u nabavku al zato će mi kuća bit sva okićena lažnim kolačima ko prava vještičja kuća iz ivice i marice
I mi smo jednu godinu radili ukrase od tog tijesta... sve je super samo ukrasi budu malo teški
naučile su tu lekciju i sad ih prave tanje kultna predbožićna thema - Page 10 11484130  al zato od dvi kile brašna ispadne čitavo brdo toga  kultna predbožićna thema - Page 10 1523192931 
šogorica je odlučila raditi sama ukrase i od tijesta i od slame i od materijala šta ih je skupila u prirodi...

ne mogu bit đubre i ostavit samo ono negativno mišljenje o njoj - jest ona i pokondirena tikva i cmizdrava i pekmezasta i nesigurna, ali je i vrlo kreativna, sposobna, snalažljiva, emotivna, empatična i prema drugima dobra kultna predbožićna thema - Page 10 1523192931  prema meni nije, a nis ni ja prema njoj - ima neki skriveni talent da mi pogađa žicu... jebla sunce svoje

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kultna predbožićna thema - Page 10 Empty Re: kultna predbožićna thema

Postaj  Gost 04.12.13 19:57

Vel'ka Maca je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:moje male su otvorile proizvodnju božnićnih ukrasa ... jel treba kome koja lopata il dvije božićnih unikatnih ukrasa od slanog tijesta ? kultna predbožićna thema - Page 10 11484130  bit će fora kad krenemo kititi pa skuže da ima koja kariola toga viška

inače, kupila dosta brašna ko neku pripremu za božićno pečenje kolača, otišla odmorit, spustim se u kuhinju kad ono nema više brašna  kultna predbožićna thema - Page 10 11484130  nema ni soli a imala par kutija na lageru ... morat ću opet u nabavku al zato će mi kuća bit sva okićena lažnim kolačima ko prava vještičja kuća iz ivice i marice
I mi smo jednu godinu radili ukrase od tog tijesta... sve je super samo ukrasi budu malo teški
naučile su tu lekciju i sad ih prave tanje kultna predbožićna thema - Page 10 11484130  al zato od dvi kile brašna ispadne čitavo brdo toga  kultna predbožićna thema - Page 10 1523192931 
šogorica je odlučila raditi sama ukrase i od tijesta i od slame i od materijala šta ih je skupila u prirodi...

ne mogu bit đubre i ostavit samo ono negativno mišljenje o njoj - jest ona i pokondirena tikva i cmizdrava i pekmezasta i nesigurna, ali je i vrlo kreativna, sposobna, snalažljiva, emotivna, empatična i prema drugima dobra kultna predbožićna thema - Page 10 1523192931  prema meni nije, a nis ni ja prema njoj - ima neki skriveni talent da mi pogađa žicu... jebla sunce svoje
ma to sam ja od prošle godine uvela... znam da sam negdje na forumu stavljala slike al sad mi se ne da tražiti ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kultna predbožićna thema - Page 10 Empty Re: kultna predbožićna thema

Postaj  Gost 04.12.13 20:28

uslikaću i ja svoje drvce pa okačit...

probala sam već s mobitelom, al ga preosvijetli...
a baš mi je ljepši ovako noću kad lampice luđački plešu po njemu...

biće, biće...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kultna predbožićna thema - Page 10 Empty Re: kultna predbožićna thema

Postaj  Gost 04.12.13 23:30

evo ga moj američanski crveno-zlatni kultna predbožićna thema - Page 10 3111943984 

kultna predbožićna thema - Page 10 W5fwhvpfexg109t151x

i svjećice pride.... sve je pasent kultna predbožićna thema - Page 10 11484130 

kultna predbožićna thema - Page 10 0d1jlbd49v0t8nnfd8e

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kultna predbožićna thema - Page 10 Empty Re: kultna predbožićna thema

Postaj  Gost 05.12.13 6:50

Vel'ka Maca je napisao/la:evo ga moj američanski crveno-zlatni kultna predbožićna thema - Page 10 3111943984 

kultna predbožićna thema - Page 10 W5fwhvpfexg109t151x

kako uspiješ to održati ovako uredno pored mačaka u kući ... ovo bi onaj moj odmah krenuo rasturati ... još da mi vjeverice hoće pobjeć i naselit se u krošnji i imala bih pravi dokumentarac tipa opstanak nasred kuće

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kultna predbožićna thema - Page 10 Empty Re: kultna predbožićna thema

Postaj  pizda 05.12.13 8:48

Vel'ka Maca je napisao/la:evo ga moj američanski crveno-zlatni kultna predbožićna thema - Page 10 3111943984 

kultna predbožićna thema - Page 10 W5fwhvpfexg109t151x

i svjećice pride.... sve je pasent kultna predbožićna thema - Page 10 11484130 

kultna predbožićna thema - Page 10 0d1jlbd49v0t8nnfd8e
fali ti koji fjok po sredini...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

kultna predbožićna thema - Page 10 Empty Re: kultna predbožićna thema

Postaj  Gost 05.12.13 10:36

kišna glista je napisao/la:


kako uspiješ to održati ovako uredno pored mačaka u kući ... ovo bi onaj moj odmah krenuo rasturati ... još da mi vjeverice hoće pobjeć i naselit se u krošnji i imala bih pravi dokumentarac tipa opstanak nasred kuće
ma ja ti imam jednog starog gospodina mačka koji uglavnom spava po cijele dane...
vrhunac njegove zainteresiranosti je trajao dok nije skinuo jednu kuglicu I tu je bio  kraj njegove pustolovine zvane bor... dobar moj didica

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kultna predbožićna thema - Page 10 Empty Re: kultna predbožićna thema

Postaj  Gost 05.12.13 10:37

pizda je napisao/la:

fali ti koji fjok po sredini...
jemaš praf - radi se o dva nevidljiva fjoka koje sam namontirala posredini ali sam ih pričvrstila za deblo, skriveni su unutra tako da se ni ne vide...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kultna predbožićna thema - Page 10 Empty Re: kultna predbožićna thema

Postaj  pizda 05.12.13 10:46

Ja sam okupirat kicenjem bora na korzu, fora mi je clanak u Novom Listu u vez s tim...kultna predbožićna thema - Page 10 684758713
"
Kako se može saznati prateći objave na Facebooku, prvenstveno na stranici Riječke enciklopedije Fluminensije, ideja o kićenju ovog bora nastala je kada je netko prošao pored njega i ustanovio da je neokićen..." kultna predbožićna thema - Page 10 1523192931 kultna predbožićna thema - Page 10 1523192931 
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

kultna predbožićna thema - Page 10 Empty Re: kultna predbožićna thema

Postaj  Gost 06.12.13 7:32

samo da se javim da sam živa i zdrava... i božemprosti da se presvučem u praznično ruho...
prosinac je turbulentan, ikebana emocija, red veselja, red smijeha, pa malo zagorči tanak sloj tuge, pa posladi radost zbog nekog susreta... i tako... sve u svemu dobro je... kultna predbožićna thema - Page 10 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kultna predbožićna thema - Page 10 Empty Re: kultna predbožićna thema

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 10 / 34. Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 22 ... 34  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.