kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jagoda ako dodjes dat cemo ti para...

Stranica 1 / 10. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... Empty Jagoda ako dodjes dat cemo ti para...

Postaj  pizda 29.01.14 22:42

Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... Atssrk4hawqzkc8zrw

na ovom forumu te vise vole nego li na onom tamo...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... Empty Re: Jagoda ako dodjes dat cemo ti para...

Postaj  Gost 29.01.14 23:08

pizda je napisao/la:Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... Atssrk4hawqzkc8zrw

na ovom forumu te vise vole nego li na onom tamo...


jebla pizdu svoju kako je ta urbi ljepa pa to nema nidje. dabogda ona bila zdrava zadovoljna sretna i imala batinice svaki dan, a i plivala u lovi ko onaj djed baja ili kako vec.. u stripu o paji patku

a ti pizdo konju glavu ti jebem ludu jesi l se malo unormalijo il te boli batinica... ja jesam ... radim ko konj i boli me glava od pisanja

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... Empty Re: Jagoda ako dodjes dat cemo ti para...

Postaj  Gost 29.01.14 23:09

ponos i predrasude ....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... Empty Re: Jagoda ako dodjes dat cemo ti para...

Postaj  Gost 29.01.14 23:10

gledam dr phil-a. svekrva zagorcala zivot snahi al ono bas totalno, a sin sonjo godinama suti i sere.... ko fol on sa strane neutralan. joj kako ga je dr phil opro.. seronja smrdljivi ko fol on je iznad svega i bolji i veci i kao ne tice ga se... kaze njemu doktor - budi musko a ne sonjo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... Empty Re: Jagoda ako dodjes dat cemo ti para...

Postaj  Gost 29.01.14 23:18

sara je napisao/la:gledam dr phil-a. svekrva zagorcala zivot snahi al ono bas totalno, a sin sonjo godinama suti i sere.... ko fol on sa strane neutralan. joj kako ga je dr phil opro.. seronja smrdljivi ko fol on je iznad svega i bolji i veci i kao ne tice ga se... kaze njemu doktor - budi musko a ne sonjo


kako sin može ostati neutralan ako mu mater zagorčava život ženi. ma da me samo trepavicom krivo odmjeri ima da skoči.
nekada sam, kao curičak, trpila i činila sve da se svidim. već mnogo vremena ne *ebem 5/9 ....

kaže meni moja s. , ex nesuđena sveki i naj frendica danas: ti si mi sve što imam  Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... 4024472575  ... ona mi je zaista mnogo puta u životu bila pomagač da shvatim da vrijedim i koliko vrijedim, gdje griješim i što da radim. zadnja sveki bila bi me utopila u čaši vode da je mogla, vjerujem da bi i sada. sinčić je isto tako pokušavao biti neutralan pa je dobio po pi*ki a i ona je ..... zao i jesu ex. e!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... Empty Re: Jagoda ako dodjes dat cemo ti para...

Postaj  Gost 29.01.14 23:39

ako je ovo tema o svekrvama, moram reć da sam sa svakom bila u super odnosima ... kad god sam raskidala koju vezu, teže mi je pao raskid sa svekrvom nego sa tipom ... meni su iz mog iskustva svekrve zakon  Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... 722450574 

glede vabljena jagode .... hm ... jagoda, nemoj ti vamo doć ... znaš već da se ovdje bije težak i krvav boj oko mjesta alfa žemke ... bit će i tebi žao caticu satrat jer znam da si popravo duševna žema paš glumatat kako si slaba, nejaka, jedva hodaš na sve četiri i tako to  Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... 2575450620 

zingaro može doć jer su nam alfa mužjaki i konkurecija istom ipak građeni od malo tvrđe građe

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... Empty Re: Jagoda ako dodjes dat cemo ti para...

Postaj  Gost 30.01.14 0:42

jebat ga, dosadno veče na forumu ... jedan gost i jedan prijavljeni ... znam da sam ja prijavljena a jedan gost ko nijedan ... odoh  Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... 727654710 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... Empty Re: Jagoda ako dodjes dat cemo ti para...

Postaj  Gost 30.01.14 8:43

jagodica je baš simpičica...
...350 kuna, aj ća.... hahahahahahah  Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... 3111943984 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... Empty Re: Jagoda ako dodjes dat cemo ti para...

Postaj  darla 30.01.14 9:11

kišna glista je napisao/la:

glede vabljena jagode .... hm ... jagoda, nemoj ti vamo doć ... znaš već da se ovdje bije težak i krvav boj oko mjesta alfa žemke ... bit će i tebi žao caticu satrat jer znam da si popravo duševna žema paš glumatat kako si slaba, nejaka, jedva hodaš na sve četiri i tako to   Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... 2575450620 

Prelagano  Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... 1619348112

Inace glede Djagode, evo da podignem uloge, Djagoda ako ti dodjes vamo, ja cu se ulogirati tamo, porasti ce citanost i aktivnost na oba foruma, ja mislim da je to vise nego posteno  Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... 1523192931 .

_________________
Di smo da smo! NAYEBASMO?!
darla
darla

Broj postova : 2800
Join date : 25.09.2012

[Vrh] Go down

Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... Empty Re: Jagoda ako dodjes dat cemo ti para...

Postaj  Lena 30.01.14 10:25

darla je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

glede vabljena jagode .... hm ... jagoda, nemoj ti vamo doć ... znaš već da se ovdje bije težak i krvav boj oko mjesta alfa žemke ... bit će i tebi žao caticu satrat jer znam da si popravo duševna žema paš glumatat kako si slaba, nejaka, jedva hodaš na sve četiri i tako to   Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... 2575450620 

Prelagano  Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... 1619348112

Inace glede Djagode, evo da podignem uloge, Djagoda ako ti dodjes vamo, ja cu se ulogirati tamo, porasti ce citanost i aktivnost na oba foruma, ja mislim da je to vise nego posteno  Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... 1523192931 .

opa!

ovo je već skroz konkretna ponuda  Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... 1619348112 
darla upala ti jel ....znaš već šta....kao šta poštapalica kaže  Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... 3384354616 

jagoda nemoj dolazit jebo će svi kod eskota svisnut od tuge i žalosti.....ti ovako čitaj malo,a možeš i komentirat ako ti dođe  Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... Empty Re: Jagoda ako dodjes dat cemo ti para...

Postaj  darla 30.01.14 10:28

Lena je napisao/la:

opa!

ovo je već skroz konkretna ponuda  Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... 1619348112 
darla upala ti jel ....znaš već šta....kao šta poštapalica kaže  Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... 3384354616 

jagoda nemoj dolazit jebo će svi kod eskota svisnut od tuge i žalosti.....ti ovako čitaj malo,a možeš i komentirat ako ti dođe  Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... 11484130

Hej Lena pomalena  Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... 11484130

Upala nego sto, uzivam ko prase u cekeru  Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... 1619348112

_________________
Di smo da smo! NAYEBASMO?!
darla
darla

Broj postova : 2800
Join date : 25.09.2012

[Vrh] Go down

Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... Empty Re: Jagoda ako dodjes dat cemo ti para...

Postaj  Lena 30.01.14 10:30

neka....ja poposlovna i prekoviše....ali tako nekad treba biti....
maaaaaašem  Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... 727654710  marenda gotova
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... Empty Re: Jagoda ako dodjes dat cemo ti para...

Postaj  darla 30.01.14 10:31

Lena je napisao/la:neka....ja poposlovna i prekoviše....ali tako nekad treba biti....
maaaaaašem  Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... 727654710  marenda gotova

Ciaos vidimo se  Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... 3859399978

_________________
Di smo da smo! NAYEBASMO?!
darla
darla

Broj postova : 2800
Join date : 25.09.2012

[Vrh] Go down

Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... Empty Re: Jagoda ako dodjes dat cemo ti para...

Postaj  Gost 30.01.14 11:37

Ovo smo nekada davno pevali u skolici kad smo bili bas mali... Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... 1zouo36
Za Jagodicu...Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... 1zouo36


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... Empty Re: Jagoda ako dodjes dat cemo ti para...

Postaj  pizda 30.01.14 14:20

dodji Jagoda, dodji... Ne slusaj Lenu i razne druge zene koje su poljubomorne na tebe...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... Empty Re: Jagoda ako dodjes dat cemo ti para...

Postaj  Gost 30.01.14 14:23

navodno se zingich sprema prijeći granicu. kaže whispica da će mu pripremiti sengwich sa pohanim mesom za put ....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... Empty Re: Jagoda ako dodjes dat cemo ti para...

Postaj  Gost 30.01.14 14:24

pizda je napisao/la:dodji Jagoda, dodji... Ne slusaj Lenu i razne druge zene koje su poljubomorne na tebe...

cigo se još nećka...bi-ne bi, al ga tamo već pakuju i to sa sendvičima i pohano piletinom.


mmm.... ako sve ne pojede po putu, biće gabletz  Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... 3679994209 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... Empty Re: Jagoda ako dodjes dat cemo ti para...

Postaj  pizda 30.01.14 14:24

lastavica je napisao/la:navodno se zingich sprema prijeći granicu. kaže whispica da će mu pripremiti sengwich sa pohanim mesom za put ....

ako mu ga ona priprema to ce prije biti kakav sendvic sa toffuom i slicne gnjusote...Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... Empty Re: Jagoda ako dodjes dat cemo ti para...

Postaj  Gost 30.01.14 14:25

lastavica je napisao/la:navodno se zingich sprema prijeći granicu. kaže whispica da će mu pripremiti sengwich sa pohanim mesom za put ....

ahaha....predugo sam pisala Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... Empty Re: Jagoda ako dodjes dat cemo ti para...

Postaj  Gost 30.01.14 14:27

pizda je napisao/la:
lastavica je napisao/la:navodno se zingich sprema prijeći granicu. kaže whispica da će mu pripremiti sengwich sa pohanim mesom za put ....

ako mu ga ona priprema to ce prije biti kakav sendvic sa toffuom i slicne gnjusote...Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... 684758713



whispica radi u našu korist, da ga otjera ..... jebo toffu, ima ovdje meze ....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... Empty Re: Jagoda ako dodjes dat cemo ti para...

Postaj  Gost 30.01.14 14:27

lastavica je napisao/la:navodno se zingich sprema prijeći granicu. kaže whispica da će mu pripremiti sengwich sa pohanim mesom za put ....

Neka samo dodje. Ne sme njemu Glista nista!

Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... 30caqzl

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... Empty Re: Jagoda ako dodjes dat cemo ti para...

Postaj  darla 30.01.14 15:58

Eto ja sam svoj dio dogovora izvrsila, sad ce Djagoda, samo da se od soka oporavi  Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... 1523192931

_________________
Di smo da smo! NAYEBASMO?!
darla
darla

Broj postova : 2800
Join date : 25.09.2012

[Vrh] Go down

Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... Empty Re: Jagoda ako dodjes dat cemo ti para...

Postaj  Gost 30.01.14 16:36

darla je napisao/la:Eto ja sam svoj dio dogovora izvrsila, sad ce Djagoda, samo da se od soka oporavi  Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... 1523192931

pa neka pređe na pivu, šta kod eska još neke stvari nije naučila?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... Empty Re: Jagoda ako dodjes dat cemo ti para...

Postaj  Gost 30.01.14 20:02

darla je napisao/la:Eto ja sam svoj dio dogovora izvrsila, sad ce Djagoda, samo da se od soka oporavi  Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... 1523192931
logirala si se kod eska?  jebote luđa si no što sam mislila... Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... Empty Re: Jagoda ako dodjes dat cemo ti para...

Postaj  Lena 30.01.14 20:31

fakat se logirala....super.....čežnja je to  Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... 3111943984 
prema whisp!
da ne bude krivo razumievanje  Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... Empty Re: Jagoda ako dodjes dat cemo ti para...

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 10. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.