kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

a kad ćemo mi?

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Go down

a kad ćemo mi? Empty a kad ćemo mi?

Postaj  taja 07.02.14 10:29

taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

a kad ćemo mi? Empty Re: a kad ćemo mi?

Postaj  Gost 07.02.14 10:50

taja je napisao/la:http://www.index.hr/vijesti/clanak/narodna-revolucija-u-bih-ratno-stanje-na-ulicama-tuzle-cuju-se-krici-i-detonacije/726063.aspx


Još jedna nacija s mudima.

A ne mi pičkice, prosvjednici s fejsbuka

a ne znam ... ne bih ja nikakve ulične revolucije ... načula da revolucije jedu svoju djecu ... to izgleda herojski samo kad se o tome priča , ne kad se živi ... dovoljno smo mi ludila prošli za par stoljeća i dokazali da nismo baš predivni kad nas krene ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

a kad ćemo mi? Empty Re: a kad ćemo mi?

Postaj  Gost 07.02.14 11:20

ni ja ne bi nerede...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

a kad ćemo mi? Empty Re: a kad ćemo mi?

Postaj  Gost 07.02.14 11:22

Vel'ka Maca je napisao/la:ni ja ne bi nerede...

pa ja, poslije moraš samo čistiti ... a ja mrzim čistit

Gost
Gost


[Vrh] Go down

a kad ćemo mi? Empty Re: a kad ćemo mi?

Postaj  pizda 07.02.14 12:21

jebes ti takva muda, kad pocne razbijacina uvijek stradaju nevini i koristi se guzva za svodjenje nekih drugih racuna...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

a kad ćemo mi? Empty Re: a kad ćemo mi?

Postaj  Gost 07.02.14 12:36

dovoljno mi se sjetiti priča bodula kad su dolazili sa ratnih područja i osvojenih srpskih sela a nisu bili u prvim borbenim linijama nego su dolazili nakon su sela osvojena da ih ko fol čuvaju ... sve  junaci a razbijali i pljačkali srpske kuće i dovlačili frižidere, kućne aparate, razne bezvezne suvenire samo da se pohvale kako su nešto nekome uzeli ... jedan se vratio sa kolekcijom lp ploča, drugi je dovukao prepariranog medvjeda, samo nek je bezveze i sa dokazom da si pljačkao tuđe  ... pokazivali slike kako su razbijali i iživljavali se nad nečijom imovinom iz čiste obijesti ... ajd da smo po otocima imali neki rat pa da se radilo o osveti, nego čita obijest i divljanje jer se može ... i onda se počelo govoriti kako će nakon toga organizirati žene u teritorijalne jedinice da idu za njima i čiste i pripreme te kuće za izbjegle hrvate  ... bokte, kad nisam popizdila kad mi je to jedan sa višim rangom rekao ... oni da divljače a ja da čistim za njima ?!?! ... moš mislit

nismo mi za nikakve revolucije jer među nama ima previše onih koji bi koristili situaciju za ispuhivanje najnižih poriva ... bolje je za nas da mirujemo jer ne znamo se uskladit i djelovati tako da imamo zajednički cilj i da svima bude bolje

Gost
Gost


[Vrh] Go down

a kad ćemo mi? Empty Re: a kad ćemo mi?

Postaj  pizda 07.02.14 12:49

kišna glista je napisao/la:

nismo mi za nikakve revolucije jer među nama ima previše onih koji bi koristili situaciju za ispuhivanje najnižih poriva ... bolje je za nas da mirujemo jer ne znamo se uskladit i djelovati tako da imamo zajednički cilj i da svima bude bolje

to sto kazes, ovdje su svi nezadovoljni a iz sto raznih osnova. Kod nas bi se razbijacina pretvorila maltene u gradjanski rat. Bilo bi lijepo da su ljudi jedinstveni i dignu se zbog jezive gospodarske situacije ali vec drugi dan demonstracija bi se stvorili klanovi, aktivirali razni "generali", ratni profiteri i kriminalci. Najvise koristi bi imao Thompson jer ne bi prestajao pjevat...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

a kad ćemo mi? Empty Re: a kad ćemo mi?

Postaj  Gost 07.02.14 13:00

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

nismo mi za nikakve revolucije jer među nama ima previše onih koji bi koristili situaciju za ispuhivanje najnižih poriva ... bolje je za nas da mirujemo jer ne znamo se uskladit i djelovati tako da imamo zajednički cilj i da svima bude bolje

to sto kazes, ovdje su svi nezadovoljni a iz sto raznih osnova. Kod nas bi se razbijacina pretvorila maltene u gradjanski rat. Bilo bi lijepo da su ljudi jedinstveni i dignu se zbog jezive gospodarske situacije ali vec drugi dan demonstracija bi se stvorili klanovi, aktivirali razni "generali", ratni profiteri i kriminalci. Najvise koristi bi imao Thompson jer ne bi prestajao pjevat...

velika većina ljudi uopće nije ljuta zato jer su nas opljačkali, nego zato jer se nisu snašli i sami sudjelovali u pljački dok je bilo vremena za to ... i to je jedina istina o nama ... ne do bog da i kod nas krene ulična revolucija ... ne do bog ... mi bi bili ko i oni amerikanci nakon elementarnih nepogoda pa umjesto da krenu pomagati jedan drugom, krenu pljačkati trgovine .... već nas vidim kako jurimo sa lcd telefizorima po ulici i vičemo jupi !

Gost
Gost


[Vrh] Go down

a kad ćemo mi? Empty Re: a kad ćemo mi?

Postaj  Gost 07.02.14 13:06

pizda je napisao/la:Najvise koristi bi imao Thompson jer ne bi prestajao pjevat...

 a kad ćemo mi? 3114667799  a taman se naviko bit plaćen da ne pjeva .... jadan  a kad ćemo mi? 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

a kad ćemo mi? Empty Re: a kad ćemo mi?

Postaj  pizda 07.02.14 14:03

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:Najvise koristi bi imao Thompson jer ne bi prestajao pjevat...

 a kad ćemo mi? 3114667799  a taman se naviko bit plaćen da ne pjeva .... jadan  a kad ćemo mi? 1523192931 

jebiga, revo ne revo ali on lovu pobere...a kad ćemo mi? 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

a kad ćemo mi? Empty Re: a kad ćemo mi?

Postaj  Gost 07.02.14 14:44

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:Najvise koristi bi imao Thompson jer ne bi prestajao pjevat...

 a kad ćemo mi? 3114667799  a taman se naviko bit plaćen da ne pjeva .... jadan  a kad ćemo mi? 1523192931 

jebiga, revo ne revo ali on lovu pobere...a kad ćemo mi? 684758713

treba i to znati

a kad ćemo mi? 1779702_10151799658527574_826342963_n

Gost
Gost


[Vrh] Go down

a kad ćemo mi? Empty Re: a kad ćemo mi?

Postaj  Gost 07.02.14 14:51

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

nismo mi za nikakve revolucije jer među nama ima previše onih koji bi koristili situaciju za ispuhivanje najnižih poriva ... bolje je za nas da mirujemo jer ne znamo se uskladit i djelovati tako da imamo zajednički cilj i da svima bude bolje

to sto kazes, ovdje su svi nezadovoljni a iz sto raznih osnova. Kod nas bi se razbijacina pretvorila maltene u gradjanski rat. Bilo bi lijepo da su ljudi jedinstveni i dignu se zbog jezive gospodarske situacije ali vec drugi dan demonstracija bi se stvorili klanovi, aktivirali razni "generali", ratni profiteri i kriminalci. Najvise koristi bi imao Thompson jer ne bi prestajao pjevat...

velika većina ljudi uopće nije ljuta zato jer su nas opljačkali, nego zato jer se nisu snašli i sami sudjelovali u pljački dok je bilo vremena za to ... i to je jedina istina o nama ... ne do bog da i kod nas krene ulična revolucija ... ne do bog ... mi bi bili ko i oni amerikanci nakon elementarnih nepogoda pa umjesto da krenu pomagati jedan drugom, krenu pljačkati trgovine .... već nas vidim kako jurimo sa lcd telefizorima po ulici i vičemo jupi !

Tocno to

Gost
Gost


[Vrh] Go down

a kad ćemo mi? Empty Re: a kad ćemo mi?

Postaj  Gost 07.02.14 16:53

Vel'ka Maca je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

nismo mi za nikakve revolucije jer među nama ima previše onih koji bi koristili situaciju za ispuhivanje najnižih poriva ... bolje je za nas da mirujemo jer ne znamo se uskladit i djelovati tako da imamo zajednički cilj i da svima bude bolje

to sto kazes, ovdje su svi nezadovoljni a iz sto raznih osnova. Kod nas bi se razbijacina pretvorila maltene u gradjanski rat. Bilo bi lijepo da su ljudi jedinstveni i dignu se zbog jezive gospodarske situacije ali vec drugi dan demonstracija bi se stvorili klanovi, aktivirali razni "generali", ratni profiteri i kriminalci. Najvise koristi bi imao Thompson jer ne bi prestajao pjevat...

velika većina ljudi uopće nije ljuta zato jer su nas opljačkali, nego zato jer se nisu snašli i sami sudjelovali u pljački dok je bilo vremena za to ... i to je jedina istina o nama ... ne do bog da i kod nas krene ulična revolucija ... ne do bog ... mi bi bili ko i oni amerikanci nakon elementarnih nepogoda pa umjesto da krenu pomagati jedan drugom, krenu pljačkati trgovine .... već nas vidim kako jurimo sa lcd telefizorima po ulici i vičemo jupi !

Tocno to

nis nisam opljacko, ali necem ni u revolucije vise...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

a kad ćemo mi? Empty Re: a kad ćemo mi?

Postaj  Gost 07.02.14 17:04

Kad bi se takvim nasiljem nešto rješilo , kad bi se makla ološ i došlo poštenje, kad bi....
Ovako još veća bijeda i jad. Neki novi lopovi , neki novi uzrupatori.
Na cesti gomila lječi svoje frustracije
Sjaši Kurta uzjaši Murta
sve smo to mi birali i nismo još došli pameti

Gost
Gost


[Vrh] Go down

a kad ćemo mi? Empty Re: a kad ćemo mi?

Postaj  Lena 07.02.14 17:11

mislim da će i kod nas doći vrijeme da se masovnije izađe na ulicu.....zapravo već i je,ali ljudima lino maknut se sa kauča......polako...kad još zagusti
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

a kad ćemo mi? Empty Re: a kad ćemo mi?

Postaj  orion 07.02.14 19:55

taja je napisao/la:http://www.index.hr/vijesti/clanak/narodna-revolucija-u-bih-ratno-stanje-na-ulicama-tuzle-cuju-se-krici-i-detonacije/726063.aspx


Još jedna nacija s mudima.

A ne mi pičkice, prosvjednici s fejsbuka


kod nas još nije kritično ... kad nezaposlenost pređe brojku od 450.000 ljudi biti će mo spremni pokrenuti aktivne promjene ....

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

a kad ćemo mi? Empty Re: a kad ćemo mi?

Postaj  orion 07.02.14 19:59

dromsin je napisao/la:Kad bi se takvim nasiljem nešto rješilo , kad bi se makla ološ i došlo poštenje, kad bi....
Ovako još veća bijeda i jad. Neki novi lopovi , neki novi uzrupatori.
Na cesti gomila lječi svoje frustracije
Sjaši Kurta uzjaši Murta
sve smo to mi birali i nismo još došli pameti


Joso zvani pileća nogica najpopularniji je političar u Hrvtaskoj - to je nit vodilja političkim elitama, točno znaju što i koliko smiju .....

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

a kad ćemo mi? Empty Re: a kad ćemo mi?

Postaj  Gost 07.02.14 20:04

Lena je napisao/la:mislim da će i kod nas doći vrijeme da se masovnije izađe na ulicu.....zapravo već i je,ali ljudima lino maknut se sa kauča......polako...kad još zagusti
izašli su janezi, ali su izgleda prekratko bili "vani"... promjene su neznatne... nije vrijedno spomena

Gost
Gost


[Vrh] Go down

a kad ćemo mi? Empty Re: a kad ćemo mi?

Postaj  orion 07.02.14 20:09

neki dan bili u Bosni .... ajme tuge  a kad ćemo mi? 1425538829  ..... u trgovačkim centrima samo kupci s one strane granice, probala kupiti par stvarčica domaće / bosanske/  proizvodnje - nula bodova....

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

a kad ćemo mi? Empty Re: a kad ćemo mi?

Postaj  Gost 07.02.14 20:16

orion je napisao/la:neki dan bili u Bosni .... ajme tuge  a kad ćemo mi? 1425538829  ..... u trgovačkim centrima samo kupci s one strane granice, probala kupiti par stvarčica domaće / bosanske/  proizvodnje - nula bodova....
meni uopće nije jasno kako ti ljudi u bosni prežive... valjda si međusobno pomažu, uzgoje pokoju biljku doma...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

a kad ćemo mi? Empty Re: a kad ćemo mi?

Postaj  orion 07.02.14 20:20

moica je napisao/la:
orion je napisao/la:neki dan bili u Bosni .... ajme tuge  a kad ćemo mi? 1425538829  ..... u trgovačkim centrima samo kupci s one strane granice, probala kupiti par stvarčica domaće / bosanske/  proizvodnje - nula bodova....
meni uopće nije jasno kako ti ljudi u bosni prežive... valjda si međusobno pomažu, uzgoje pokoju biljku doma...


ni meni - cijene 10-15% niže nego u Hrvtaskoj -to  je za njihove prilike očajno skupo. ...jedino su cigare jeftine, al ni najžešći pušać nemore se najesti duvana

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

a kad ćemo mi? Empty Re: a kad ćemo mi?

Postaj  Gost 07.02.14 20:27

orion je napisao/la:
moica je napisao/la:
orion je napisao/la:neki dan bili u Bosni .... ajme tuge  a kad ćemo mi? 1425538829  ..... u trgovačkim centrima samo kupci s one strane granice, probala kupiti par stvarčica domaće / bosanske/  proizvodnje - nula bodova....
meni uopće nije jasno kako ti ljudi u bosni prežive... valjda si međusobno pomažu, uzgoje pokoju biljku doma...


ni meni - cijene 10-15% niže nego u Hrvtaskoj -to  je za njihove prilike očajno skupo. ...jedino su cigare jeftine, al ni najžešći pušać nemore se najesti duvana
al se more do sita napušit  a kad ćemo mi? 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

a kad ćemo mi? Empty Re: a kad ćemo mi?

Postaj  orion 07.02.14 20:32

moica je napisao/la:
orion je napisao/la:
moica je napisao/la:
orion je napisao/la:neki dan bili u Bosni .... ajme tuge  a kad ćemo mi? 1425538829  ..... u trgovačkim centrima samo kupci s one strane granice, probala kupiti par stvarčica domaće / bosanske/  proizvodnje - nula bodova....
meni uopće nije jasno kako ti ljudi u bosni prežive... valjda si međusobno pomažu, uzgoje pokoju biljku doma...


ni meni - cijene 10-15% niže nego u Hrvtaskoj -to  je za njihove prilike očajno skupo. ...jedino su cigare jeftine, al ni najžešći pušać nemore se najesti duvana
al se more do sita napušit  a kad ćemo mi? 1523192931


 a kad ćemo mi? 1523192931

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

a kad ćemo mi? Empty Re: a kad ćemo mi?

Postaj  taja 08.02.14 11:16

mmda
očekivani odgovori ušuškanih hrvata.
Nasilje nije isto što i prosvjedi, a to što se nasilje neizbježno dogodi u takvoj masi je druga priča.
Nijedan odrasli normalan čovjek ne potiče na nasilje i nerede, oni se dogode od strana nekolicine luđaka.

Pitam se kako drugačije promijeniti stanje u zemlji ako ne skidanjem uhljebnika na vlasti?
Ovdje nema moralnih koji će ostavke sami dati. To zaboravite
Ako ih ne šutneš nogom neće se majci maknuti dok je živ.
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

a kad ćemo mi? Empty Re: a kad ćemo mi?

Postaj  Gost 08.02.14 15:35

taja je napisao/la:mmda
očekivani odgovori ušuškanih hrvata.
Nasilje nije isto što i prosvjedi, a to što se nasilje neizbježno dogodi u takvoj masi je druga priča.
Nijedan odrasli normalan čovjek ne potiče na nasilje i nerede, oni se dogode od strana nekolicine luđaka.

Pitam se kako drugačije promijeniti stanje u zemlji ako ne skidanjem uhljebnika na vlasti?
Ovdje nema moralnih koji će ostavke sami dati. To zaboravite
Ako ih ne šutneš nogom neće se majci maknuti dok je živ.
izborima

Gost
Gost


[Vrh] Go down

a kad ćemo mi? Empty Re: a kad ćemo mi?

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.