kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

kulura kroz gastronomiu

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

Go down

kulura kroz gastronomiu - Page 2 Empty Re: kulura kroz gastronomiu

Postaj  Gost 16.02.14 20:06

taja je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
taja je napisao/la:Totalno sam nekulturna kad je hrana u pitanju.
Nije me briga ni za formu ni izgled stola, natrpam se i pičim dalje

Ma i ja svakodnevno samo s nogu pojedem i to je to, ali volim, volim ja to sve picnut
da živim sama rijetko bih si i kuhala, samo kad bih se poželila žlice i domaćeg kuhanog

I ja tako... vrhunac mi je integralna pasta ili riza i to sa maslinovim uljem i raznim preprzenim sjemenkama

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kulura kroz gastronomiu - Page 2 Empty Re: kulura kroz gastronomiu

Postaj  Gost 16.02.14 20:06

Odem kod mame kad mise jede nes posteno

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kulura kroz gastronomiu - Page 2 Empty Re: kulura kroz gastronomiu

Postaj  taja 16.02.14 20:09

Ne volim kuhati, ali volim raditi kolače (a bome i jesti ih )  kulura kroz gastronomiu - Page 2 309394051
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

kulura kroz gastronomiu - Page 2 Empty Re: kulura kroz gastronomiu

Postaj  Gost 16.02.14 20:11

taja je napisao/la:Ne volim kuhati, ali volim raditi kolače (a bome i jesti ih )  kulura kroz gastronomiu - Page 2 309394051

Danas sam kod frendice jela super kremsnite...
Ima tonu domacih limuna, s ugljana je, pa ih u sve trpa...
Kremsnite su imale ful jaku aroma limuna, ali tako dobro pase.... mljac


Gost
Gost


[Vrh] Go down

kulura kroz gastronomiu - Page 2 Empty Re: kulura kroz gastronomiu

Postaj  Gost 16.02.14 20:13

taja je napisao/la:Ne volim kuhati, ali volim raditi kolače (a bome i jesti ih )  kulura kroz gastronomiu - Page 2 309394051

Ja imam jedan specijalitet i samo taj jedan, crnu tortu.
Koji su tvoji aduti

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kulura kroz gastronomiu - Page 2 Empty Re: kulura kroz gastronomiu

Postaj  taja 16.02.14 20:15

Vel'ka Maca je napisao/la:
taja je napisao/la:Ne volim kuhati, ali volim raditi kolače (a bome i jesti ih )  kulura kroz gastronomiu - Page 2 309394051

Danas sam kod frendice jela super kremsnite...
Ima tonu domacih limuna, s ugljana je, pa ih u sve trpa...
Kremsnite su imale ful jaku aroma limuna, ali tako dobro pase.... mljac

Ja kad naletim na recept koji mi paše onda ne odstupam od njega i ne isprobavam nove. Ko za ove moje krempite. Meni su savršene i ostale recepte za krempite uopće ne koristim
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

kulura kroz gastronomiu - Page 2 Empty Re: kulura kroz gastronomiu

Postaj  Gost 16.02.14 20:27

Vel'ka Maca je napisao/la:
taja je napisao/la:Ne volim kuhati, ali volim raditi kolače (a bome i jesti ih )  kulura kroz gastronomiu - Page 2 309394051

Ja imam jedan specijalitet i samo taj jedan, crnu tortu.
Koji su tvoji aduti
čim je crna, znači da je krcata čokoladom, dakle može proći  kulura kroz gastronomiu - Page 2 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kulura kroz gastronomiu - Page 2 Empty Re: kulura kroz gastronomiu

Postaj  Gost 16.02.14 20:29

moica je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
taja je napisao/la:Ne volim kuhati, ali volim raditi kolače (a bome i jesti ih )  kulura kroz gastronomiu - Page 2 309394051

Ja imam jedan specijalitet i samo taj jedan, crnu tortu.
Koji su tvoji aduti
čim je crna, znači da je krcata čokoladom, dakle može proći  kulura kroz gastronomiu - Page 2 11484130

Pobozno vjerujem u cokoladu...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kulura kroz gastronomiu - Page 2 Empty Re: kulura kroz gastronomiu

Postaj  Gost 16.02.14 20:33

Vel'ka Maca je napisao/la:
moica je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
taja je napisao/la:Ne volim kuhati, ali volim raditi kolače (a bome i jesti ih )  kulura kroz gastronomiu - Page 2 309394051

Ja imam jedan specijalitet i samo taj jedan, crnu tortu.
Koji su tvoji aduti
čim je crna, znači da je krcata čokoladom, dakle može proći  kulura kroz gastronomiu - Page 2 11484130

Pobozno vjerujem u cokoladu...
pravilno drugarice... još ako nisi rasist pa vjeruješ u bijelu i crnu onda si skoro na rubu posvećenja....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kulura kroz gastronomiu - Page 2 Empty Re: kulura kroz gastronomiu

Postaj  Gost 16.02.14 20:37

moica je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
moica je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:

Ja imam jedan specijalitet i samo taj jedan, crnu tortu.
Koji su tvoji aduti
čim je crna, znači da je krcata čokoladom, dakle može proći  kulura kroz gastronomiu - Page 2 11484130

Pobozno vjerujem u cokoladu...
pravilno drugarice... još ako nisi rasist pa vjeruješ u bijelu i crnu onda si skoro na rubu posvećenja....

Drugarice!!!!!
Blasfemija!!!!!
Ta bijela cokolada ni nije cokolada!!!!
Visoki udjel kakaovca jedino priznajem...

Al kenjam.... volim ja i mlijecnu i bijelu i sa svim dodacima

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kulura kroz gastronomiu - Page 2 Empty Re: kulura kroz gastronomiu

Postaj  taja 16.02.14 20:38

moica je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
moica je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:

Ja imam jedan specijalitet i samo taj jedan, crnu tortu.
Koji su tvoji aduti
čim je crna, znači da je krcata čokoladom, dakle može proći  kulura kroz gastronomiu - Page 2 11484130

Pobozno vjerujem u cokoladu...
pravilno drugarice... još ako nisi rasist pa vjeruješ u bijelu i crnu onda si skoro na rubu posvećenja....
aaa ja jesam rasist kad je ćikulada u pitanju
Crna je jedna i jedina
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

kulura kroz gastronomiu - Page 2 Empty Re: kulura kroz gastronomiu

Postaj  Gost 16.02.14 20:46

Vel'ka Maca je napisao/la:
moica je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
moica je napisao/la:
čim je crna, znači da je krcata čokoladom, dakle može proći  kulura kroz gastronomiu - Page 2 11484130

Pobozno vjerujem u cokoladu...
pravilno drugarice... još ako nisi rasist pa vjeruješ u bijelu i crnu onda si skoro na rubu posvećenja....

Drugarice!!!!!
Blasfemija!!!!!
Ta bijela cokolada ni nije cokolada!!!!
Visoki udjel kakaovca jedino priznajem...

Al kenjam.... volim ja i mlijecnu i bijelu i sa svim dodacima
ma znala sam da si veći vjernik od mene... 
kod mene igra samo tamna čokolada, mliječna i bijela su mi premalo obojene... kulura kroz gastronomiu - Page 2 1523192931 
po mogućnosti bez ikakvih punjenja i barem 70% kakava

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kulura kroz gastronomiu - Page 2 Empty Re: kulura kroz gastronomiu

Postaj  Gost 16.02.14 20:46

taja je napisao/la:
moica je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
moica je napisao/la:
čim je crna, znači da je krcata čokoladom, dakle može proći  kulura kroz gastronomiu - Page 2 11484130

Pobozno vjerujem u cokoladu...
pravilno drugarice... još ako nisi rasist pa vjeruješ u bijelu i crnu onda si skoro na rubu posvećenja....
aaa ja jesam rasist kad je ćikulada u pitanju
Crna je jedna i jedina
sexi  kulura kroz gastronomiu - Page 2 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kulura kroz gastronomiu - Page 2 Empty Re: kulura kroz gastronomiu

Postaj  Gost 16.02.14 21:21

ah moica, ne znam ja tu tehnologiju. potesko to meni ide... dobro da si uletjela pa malo uljepsala

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kulura kroz gastronomiu - Page 2 Empty Re: kulura kroz gastronomiu

Postaj  Gost 16.02.14 21:22

sara je napisao/la:ah moica, ne znam ja tu tehnologiju. potesko to meni ide... dobro da si uletjela pa malo uljepsala
haha mene je glista učila dva dana kako se stavi klip...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kulura kroz gastronomiu - Page 2 Empty Re: kulura kroz gastronomiu

Postaj  taja 16.02.14 21:23

sara je napisao/la:ah moica, ne znam ja tu tehnologiju. potesko to meni ide... dobro da si uletjela pa malo uljepsala
Ma curči se, i ona tek naučila  kulura kroz gastronomiu - Page 2 3084372643 

Čitala sam vas, čitala.. kulura kroz gastronomiu - Page 2 11484130
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

kulura kroz gastronomiu - Page 2 Empty Re: kulura kroz gastronomiu

Postaj  Gost 16.02.14 21:34

taja je napisao/la:
sara je napisao/la:ah moica, ne znam ja tu tehnologiju. potesko to meni ide... dobro da si uletjela pa malo uljepsala
Ma curči se, i ona tek naučila  kulura kroz gastronomiu - Page 2 3084372643 

Čitala sam vas, čitala.. kulura kroz gastronomiu - Page 2 11484130
post iznad ti piše sve...  kulura kroz gastronomiu - Page 2 1523192931 

idem se sljubit s kaučom...  kulura kroz gastronomiu - Page 2 727654710

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kulura kroz gastronomiu - Page 2 Empty Re: kulura kroz gastronomiu

Postaj  Gost 16.02.14 21:37

taja je napisao/la:
sara je napisao/la:ah moica, ne znam ja tu tehnologiju. potesko to meni ide... dobro da si uletjela pa malo uljepsala
Ma curči se, i ona tek naučila  kulura kroz gastronomiu - Page 2 3084372643 

Čitala sam vas, čitala.. kulura kroz gastronomiu - Page 2 11484130


eh, tajo - al sta je najgore ja znala pa zaboravila. laku noc bitvice, a vama koi ostaete ugodno vece.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kulura kroz gastronomiu - Page 2 Empty Re: kulura kroz gastronomiu

Postaj  Jehudi 17.02.14 3:51

dromsin je napisao/la:
sara je napisao/la:pocinjem sa c/p plovkove zderacine koja je sve nego obicna. bog te jebo plovac tebi bi i andrew zimmern ili antoan burdoain pozavidjeli na ovim specijalitetima. dakle evo liste sta je taj decko jeo

moruzgva frigana
pohana vlasulja
crna palenta i crne palacinke na slano
janjece tripice
svinjske tripice
jetrena pasteta od grdobine a i tripise od iste 

meni je gastronomia zakon. kulture, podneblja, obicaji, neciji duh - sve se moze putem hrane docarati. ja obozavam putopisne reportaze, a jos i vise ih volim ako su gledane kroz prizmu jela. kad samo covjek pomisli, npr. kakav je proces pravljenja vina, kakvi specijalni klimatski uvjeti moraju biti da se u bobici grozdja stvori bas tolika i tolika koncentracija secera - esencija iz suncevih zraka i da onda dodje degustator i proba to i kaze - ovo vino je od grozda iz toga i toga vinograda u francuskoj. moj jedan frend s bivseg posla ciji je jezik bio crn je zbilja to mogao. kazem ja njemu jebo ti glavu svou pa kako znas, a on se samo smjeska. ili... recimo metode pravljenja sireva... ili kako se skrtost nordijske klime i prirode odrazila na nacin prehrane islandjana... ma jao ima tona toga i moze se super svasta napisati a nekako sam polijena da slozim misli malo ljepse. NO MEDJUTIM, nadam se da ce mi se nasi vrsni strucnjaci pridruziti sa svoim opazanjima

a jebi ga
jetrica ima grdobina ,al koliko jetrica treba da se od njih napravi pašteta, a tripice riba nema. Plovko ti nas pomalo jeb.. i pomalo drhčeš. Sara opizdi ga  kulura kroz gastronomiu - Page 2 2343104142  posred kulura kroz gastronomiu - Page 2 120880230 
A baš gledam. Da jetrena pašteta od gtgobine.........čuj. A možda ih -plovak-šopa (kao šta se guske šopaju).
Pa onda tripice od iste. Pa nema grdobina burag. kulura kroz gastronomiu - Page 2 2733991369 
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

kulura kroz gastronomiu - Page 2 Empty Re: kulura kroz gastronomiu

Postaj  Jehudi 17.02.14 3:57

moica je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
moica je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:

Ja imam jedan specijalitet i samo taj jedan, crnu tortu.
Koji su tvoji aduti
čim je crna, znači da je krcata čokoladom, dakle može proći  kulura kroz gastronomiu - Page 2 11484130

Pobozno vjerujem u cokoladu...
pravilno drugarice... još ako nisi rasist pa vjeruješ u bijelu i crnu onda si skoro na rubu posvećenja....

 kulura kroz gastronomiu - Page 2 3260170596 
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

kulura kroz gastronomiu - Page 2 Empty Re: kulura kroz gastronomiu

Postaj  propolis 17.02.14 9:06

Jehudi je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
sara je napisao/la:pocinjem sa c/p plovkove zderacine koja je sve nego obicna. bog te jebo plovac tebi bi i andrew zimmern ili antoan burdoain pozavidjeli na ovim specijalitetima. dakle evo liste sta je taj decko jeo

moruzgva frigana
pohana vlasulja
crna palenta i crne palacinke na slano
janjece tripice
svinjske tripice
jetrena pasteta od grdobine a i tripise od iste 

meni je gastronomia zakon. kulture, podneblja, obicaji, neciji duh - sve se moze putem hrane docarati. ja obozavam putopisne reportaze, a jos i vise ih volim ako su gledane kroz prizmu jela. kad samo covjek pomisli, npr. kakav je proces pravljenja vina, kakvi specijalni klimatski uvjeti moraju biti da se u bobici grozdja stvori bas tolika i tolika koncentracija secera - esencija iz suncevih zraka i da onda dodje degustator i proba to i kaze - ovo vino je od grozda iz toga i toga vinograda u francuskoj. moj jedan frend s bivseg posla ciji je jezik bio crn je zbilja to mogao. kazem ja njemu jebo ti glavu svou pa kako znas, a on se samo smjeska. ili... recimo metode pravljenja sireva... ili kako se skrtost nordijske klime i prirode odrazila na nacin prehrane islandjana... ma jao ima tona toga i moze se super svasta napisati a nekako sam polijena da slozim misli malo ljepse. NO MEDJUTIM, nadam se da ce mi se nasi vrsni strucnjaci pridruziti sa svoim opazanjima

a jebi ga
jetrica ima grdobina ,al koliko jetrica treba da se od njih napravi pašteta, a tripice riba nema. Plovko ti nas pomalo jeb.. i pomalo drhčeš. Sara opizdi ga  kulura kroz gastronomiu - Page 2 2343104142  posred kulura kroz gastronomiu - Page 2 120880230 
 A baš gledam. Da jetrena pašteta od gtgobine.........čuj. A možda ih -plovak-šopa (kao šta se guske šopaju).
Pa onda tripice od iste. Pa nema grdobina burag. kulura kroz gastronomiu - Page 2 2733991369 
da ne ponavljam svakom a i da se nauci .....

devojcice...dakle ako sam nesto napisao nisam napisao da se pravim vazan vec da ispricam sto se taj dan dogadjalo u omislju ..nije moje malo misto al je sastavni dio opcine..

dakle da ti pojasnim a i onima koji imaju neku sumnju ...sto se tice pastete i  tripica ..stvarno su radjene od grdobina  makar ne uzimaj tripice bas doslovno radjene su iz izuntrica ..pasteta iz jetra
grdobine su ulovljene oko jabuke  ( rec je o grdobinama izmedju 15 i 25 kg ..kako je meni receno ) ribarica petar pan iz flote ribarica vlasnika  drage di lovran....jela od grdobine spremili su kuhari restorana rivice  ( koji je vec dulje medju top 100 )
rekao sam isto da su sva jela bila besplatna ..a sve se svodilo na to da su sva jela radjena od sporkice kako ovdje kazu za razne vrste iznutrica a i mora

ako lazu meni onda i ja,no sumnjam  kulura kroz gastronomiu - Page 2 11484130
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

kulura kroz gastronomiu - Page 2 Empty Re: kulura kroz gastronomiu

Postaj  Gost 17.02.14 9:58

propolis je napisao/la:

pohana plasulje  je slicno ali malo drugacije..njeznije 

 kulura kroz gastronomiu - Page 2 3776795594 

joj, plovak...zapljuvala sam monitor ajoooooj  kulura kroz gastronomiu - Page 2 3776795594 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kulura kroz gastronomiu - Page 2 Empty Re: kulura kroz gastronomiu

Postaj  Gost 17.02.14 10:07

propolis je napisao/la:
ako lazu meni onda i ja,no sumnjam  kulura kroz gastronomiu - Page 2 11484130

mense čini da se ponavlja ista priča ko i sa kuhanim hobotnicama pod pekom  kulura kroz gastronomiu - Page 2 11484130  a šta volim te bodule ( iako mislim da ti je petar pan riječki brod ) ... kad nalete na furešte, svašta im znaju ispričati samo da ispadnu pametniji od njih ... tako je jedan moj kolega koji je prodavao rinfuzo vino lagao naokolo da je to ne znam kakav šardone ... i kad ga je jedan zagrebčanin pitao u lokalu koji je kupovao vino od njega gdje ga nabavlja jer bi ga spomenuo u nekom svom almanahu o vinima, e onda se zamislio i molio vlasnika da ne priča previše o njegovom vinu ... jebate, imao vinariju u koju nikad ni jedna pošiljka nije stizala i nikome to nije nikad upalo u oči ... mi smo se zajebavali da se kod njega vino pravi po posebnoj recepturi : bure vode i lopata kemije ... ko cedevita

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kulura kroz gastronomiu - Page 2 Empty Re: kulura kroz gastronomiu

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.