kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc

Stranica 2 / 40. Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

Go down

Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 2 Empty Re: Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc

Postaj  propolis 02.02.14 9:24

jutricka  cenjenim i manje cenjenim   Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 2 3111943984 


NEDELJA



 Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 2 727654710 
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 2 Empty Re: Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc

Postaj  propolis 02.02.14 9:46

Lena je napisao/la:plovak jesi šta pisao o hobotnici?nisam vidila ništa  Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 2 3633235214
 hebote ko da si vracara  Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 2 11484130

jucer izvadih dvije iz leda  ( skupa oko 3 kg ...vece ,od 2,5 pa navise ostavljam za peku )  iso na rodjendan u rijeku a kao u boduliji svega ima ( sto istina cak i zene piju vina  Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 2 1619348112 ) a i da se nadje ako podbaci kuhari ..sto nije bilo slucaj ovog puta ..

tako ja skuhah prije pomenute  nabacim cesnjaka na onako vruce ..kad su ohanule narezem onako natanane i krenem zacinit  a ono nemam dosta maslinjaka ..(  inace ulje nabavljam iz blata - korcula )  odo u plodine i kupih nakon pomnog razmisljanja djevicansko ..kao ..od trentona ..nisam htio strana jer nasa mislim si ja bolja su..
vratim se i sjurih pola litre  po nezno seckanim mrkacima ,zacinim sa svim jos potrebitim i probam...

nesto gore i gorcje nisam nikad probao... Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 2 424959984    trebalo mi je sate da uspijem ocjediti i nezno ukloniti taj okus .. novo ulje i resio stvar... Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 2 1619348112
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 2 Empty Re: Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc

Postaj  Gost 02.02.14 11:31

lastavica je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
lastavica je napisao/la:
taja je napisao/la:

imam feeling da vrlo malo spavaš. Kasno ideš leći


malo sam spavala ovaj tjedan, pogotovo zadnje dvije noći. dežurala uz dijete, bilo me je strah zaspati. nije bila dobro.
meni to pre dugo traje. Jel dobila antibiotike? Sa čim joj skidaš temperaturu?Jedne godine su kod nas prolezili jedino lupucetovi čepiči , tablete i sirupi ne.


prije neku noć ni lupocetovi čepići joj nisu skidali temperaturu. sa 39.5 na 39 i ništa više. 
nije dobila nikakve antibiotike, rečeno je da je viroza. rušial sam temp kako sam zna,a. sirupima, čepićima i oblozima od otopine octa. puno je povraćala, dušu je jadna ispustila. već sam bila spremna otići u bolnicu tražiti infuziju ali kad se probudila iz popodnevnog sna u petak, povraćanje se smirilo i temp se ublažila. hvala dragom bogu. rekla sam si , da ju ne vodim u bolnicu da se uplaši, probat ću opet čaj i juhicu po 3-4 žličice svako toliko .... i evo, ok je sad.počela je paapti, vrlo malo ali ne povraća. i to je nešto.
lastiš, moj je bio nježan i bolešljiv i svako malo imao vrućinu (mislim da do 7 godine nije propustio ni jednu virozu i prehladu), ali mi je liječnik (bio je genijalac) preporučio da je ne skidam dok ne pređe 39,5, jer se onda organizam duje bori s virusima.... kad bi postalo kritično nisam koristila sirupe, nego mlačan tuš, jer je puno brži i učikovitiji od kemikalija...

nije problem temperatura (klinci je podnose bolje nego odrasli) nego dehidriranje zbog povraćanja, pa je neophodno svako malo prisiliti dijete da popije barem žlicu vode...

super da je konačno pregrmila... mrvica moja mala  Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 2 3997187549

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 2 Empty Re: Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc

Postaj  Gost 02.02.14 11:42

moica je napisao/la:
lastavica je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
lastavica je napisao/la:


malo sam spavala ovaj tjedan, pogotovo zadnje dvije noći. dežurala uz dijete, bilo me je strah zaspati. nije bila dobro.
meni to pre dugo traje. Jel dobila antibiotike? Sa čim joj skidaš temperaturu?Jedne godine su kod nas prolezili jedino lupucetovi čepiči , tablete i sirupi ne.


prije neku noć ni lupocetovi čepići joj nisu skidali temperaturu. sa 39.5 na 39 i ništa više. 
nije dobila nikakve antibiotike, rečeno je da je viroza. rušial sam temp kako sam zna,a. sirupima, čepićima i oblozima od otopine octa. puno je povraćala, dušu je jadna ispustila. već sam bila spremna otići u bolnicu tražiti infuziju ali kad se probudila iz popodnevnog sna u petak, povraćanje se smirilo i temp se ublažila. hvala dragom bogu. rekla sam si , da ju ne vodim u bolnicu da se uplaši, probat ću opet čaj i juhicu po 3-4 žličice svako toliko .... i evo, ok je sad.počela je paapti, vrlo malo ali ne povraća. i to je nešto.
lastiš, moj je bio nježan i bolešljiv i svako malo imao vrućinu (mislim da do 7 godine nije propustio ni jednu virozu i prehladu), ali mi je liječnik (bio je genijalac) preporučio da je ne skidam dok ne pređe 39,5, jer se onda organizam duje bori s virusima.... kad bi postalo kritično nisam koristila sirupe, nego mlačan tuš, jer je puno brži i učikovitiji od kemikalija...

nije problem temperatura (klinci je podnose bolje nego odrasli) nego dehidriranje zbog povraćanja, pa je neophodno svako malo prisiliti dijete da popije barem žlicu vode...

super da je konačno pregrmila... mrvica moja mala  Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 2 3997187549


pa da, sada nam ti nedostaješ da konačno počne papati  Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 2 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 2 Empty Re: Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc

Postaj  Gost 02.02.14 11:48

lastavica je napisao/la:
moica je napisao/la:
lastavica je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
meni to pre dugo traje. Jel dobila antibiotike? Sa čim joj skidaš temperaturu?Jedne godine su kod nas prolezili jedino lupucetovi čepiči , tablete i sirupi ne.


prije neku noć ni lupocetovi čepići joj nisu skidali temperaturu. sa 39.5 na 39 i ništa više. 
nije dobila nikakve antibiotike, rečeno je da je viroza. rušial sam temp kako sam zna,a. sirupima, čepićima i oblozima od otopine octa. puno je povraćala, dušu je jadna ispustila. već sam bila spremna otići u bolnicu tražiti infuziju ali kad se probudila iz popodnevnog sna u petak, povraćanje se smirilo i temp se ublažila. hvala dragom bogu. rekla sam si , da ju ne vodim u bolnicu da se uplaši, probat ću opet čaj i juhicu po 3-4 žličice svako toliko .... i evo, ok je sad.počela je paapti, vrlo malo ali ne povraća. i to je nešto.
lastiš, moj je bio nježan i bolešljiv i svako malo imao vrućinu (mislim da do 7 godine nije propustio ni jednu virozu i prehladu), ali mi je liječnik (bio je genijalac) preporučio da je ne skidam dok ne pređe 39,5, jer se onda organizam duje bori s virusima.... kad bi postalo kritično nisam koristila sirupe, nego mlačan tuš, jer je puno brži i učikovitiji od kemikalija...

nije problem temperatura (klinci je podnose bolje nego odrasli) nego dehidriranje zbog povraćanja, pa je neophodno svako malo prisiliti dijete da popije barem žlicu vode...

super da je konačno pregrmila... mrvica moja mala  Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 2 3997187549


pa da, sada nam ti nedostaješ da konačno počne papati  Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 2 684758713
ma iz teta bitvine ruke ni jogurt nije prekiseo....  Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 2 439160543 
papat će, ne brini... bitno je da pije dovoljno... Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 2 684758713
hahaha meni je uvijek piće važnije od hrane  Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 2 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 2 Empty Re: Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc

Postaj  Gost 02.02.14 11:50

majkemi, ne znam je li ikada više jogurt pojela Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 2 3111943984 Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 2 3111943984 osim ako nije dukatino onaj sa čokoladnim kuglicama , onaj od 10 kn ..... psmtr  Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 2 2758896589

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 2 Empty Re: Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc

Postaj  Gost 02.02.14 11:57

lastavica je napisao/la:majkemi, ne znam je li ikada više jogurt pojela Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 2 3111943984 Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 2 3111943984 osim ako nije dukatino onaj sa čokoladnim kuglicama , onaj od 10 kn ..... psmtr  Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 2 2758896589
 Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 2 1619348112 
zna mala što valja.... na mater  Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 2 439160543 
tako ti ja uhvatim u mašinu svoju jubav, čas posla ga našopam... pričam mu priče (nešto poput glistinih izmišljotina  Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 2 1523192931 ), on u nevjerici otvori usta i već je žlica variva unutra...  Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 2 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 2 Empty Re: Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc

Postaj  Gost 02.02.14 19:53

propolis je napisao/la:
Lena je napisao/la:plovak jesi šta pisao o hobotnici?nisam vidila ništa  Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 2 3633235214
 hebote ko da si vracara  Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 2 11484130

jucer izvadih dvije iz leda  ( skupa oko 3 kg ...vece ,od 2,5 pa navise ostavljam za peku )  iso na rodjendan u rijeku a kao u boduliji svega ima ( sto istina cak i zene piju vina  Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 2 1619348112 ) a i da se nadje ako podbaci kuhari ..sto nije bilo slucaj ovog puta ..

tako ja skuhah prije pomenute  nabacim cesnjaka na onako vruce ..kad su ohanule narezem onako natanane i krenem zacinit  a ono nemam dosta maslinjaka ..(  inace ulje nabavljam iz blata - korcula )  odo u plodine i kupih nakon pomnog razmisljanja djevicansko ..kao ..od trentona ..nisam htio strana jer nasa mislim si ja bolja su..
vratim se i sjurih pola litre  po nezno seckanim mrkacima ,zacinim sa svim jos potrebitim i probam...

nesto gore i gorcje nisam nikad probao... Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 2 424959984    trebalo mi je sate da uspijem ocjediti i nezno ukloniti taj okus .. novo ulje i resio stvar... Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 2 1619348112
prošle godine sam ga i ja kupila, i nikad više..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 2 Empty Re: Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc

Postaj  Gost 02.02.14 19:57

moica je napisao/la:
lastavica je napisao/la:majkemi, ne znam je li ikada više jogurt pojela Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 2 3111943984 Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 2 3111943984 osim ako nije dukatino onaj sa čokoladnim kuglicama , onaj od 10 kn ..... psmtr  Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 2 2758896589
 Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 2 1619348112 
zna mala što valja.... na mater  Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 2 439160543 
tako ti ja uhvatim u mašinu svoju jubav, čas posla ga našopam... pričam mu priče (nešto poput glistinih izmišljotina  Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 2 1523192931 ), on u nevjerici otvori usta i već je žlica variva unutra...  Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 2 11484130
moj bumbar - bajs obožava papati. Neki dan mu velim
-- mora baka zgrijati dedi klopicu.
-- i beba oće papti klopicu  Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 2 3776795594 
tak je klopica postala vrsta jela

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 2 Empty Re: Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc

Postaj  propolis 03.02.14 14:11

P O N D E L J A K


 Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 2 727654710 
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 2 Empty Re: Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc

Postaj  Gost 03.02.14 14:56

proponjo!!!!!

daj pusu!!!! namjestila sam se!!!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 2 Empty Re: Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc

Postaj  Gost 03.02.14 14:56

a sad ide...

blablabla... virtualno... blablabla... ja jak... ja u 4 oka... blablabla  Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 2 3111943984 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 2 Empty Re: Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc

Postaj  propolis 03.02.14 16:29

mozemo mi i u sest i vise okica...

no nije beg cicija   Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 2 647878145 ...da se zna a jos povise i pamti  Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 2 1619348112 

i pondeljak pri kraju...ili kase rada ima ..sve smo blize vikendicu.uuuu  Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 2 3111943984  Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 2 3111943984
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 2 Empty Re: Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc

Postaj  propolis 05.02.14 1:04

S R E D A

 Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 2 727654710 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                skoro gotov tjedan,samo sto nije vikend  Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 2 3111943984                               
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 2 Empty Re: Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc

Postaj  orion 05.02.14 14:25

ni aladina ni baabaaa danas na forumu  Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 2 11484130 ....

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 2 Empty Re: Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc

Postaj  Gost 05.02.14 16:47

orion je napisao/la:ni aladina ni baabaaa danas na forumu  Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 2 11484130 ....
 Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 2 1619348112 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 2 Empty Re: Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc

Postaj  Lena 05.02.14 17:04

jedna babuška prijavak!
al neću dugo....odojčad bolesna.....pa čaj,pa mazit se,pa sve memu traže.......zvou me mema, ne mama
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 2 Empty Re: Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc

Postaj  Gost 05.02.14 17:06

Lena je napisao/la:jedna babuška prijavak!
al neću dugo....odojčad bolesna.....pa čaj,pa mazit se,pa sve memu traže.......zvou me mema, ne mama

Mema, genijalno  Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 2 3111943984 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 2 Empty Re: Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc

Postaj  Lena 05.02.14 17:16

Vel'ka Maca je napisao/la:
Lena je napisao/la:jedna babuška prijavak!
al neću dugo....odojčad bolesna.....pa čaj,pa mazit se,pa sve memu traže.......zvou me mema, ne mama

Mema, genijalno  Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 2 3111943984 

da....to je mala jednom ispalila i od onda sam mema zvanično  Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 2 1523192931 

odo....ispunila onaj test na drugom kultnom i ispala bjork.....
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 2 Empty Re: Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc

Postaj  Gost 05.02.14 17:17

Ja sam htjela ispast bjork....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 2 Empty Re: Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc

Postaj  Gost 05.02.14 17:24

Lena je napisao/la:jedna babuška prijavak!
al neću dugo....odojčad bolesna.....pa čaj,pa mazit se,pa sve memu traže.......zvou me mema, ne mama

moje su trenutno u kazni i iskreno, ne znam tko se gore osjeća, one il ja  Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 2 2329918616 ... kazna im je zabrana odlaska na jednu slobodnu aktivnost danas ... užas ... al eto, izmaknulo kontroli sve pa da shvate da ne mogu sve kako one hoće

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 2 Empty Re: Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc

Postaj  Gost 05.02.14 17:27

[quote="kišna glista"]
Lena je napisao/la:jedna babuška prijavak!
al neću dugo....odojčad bolesna.....pa čaj,pa mazit se,pa sve memu traže.......zvou me mema, ne mama

moje su trenutno u kazni i iskreno, ne znam tko se gore osjeća, one il ja  Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 2 2329918616 ... kazna im je zabrana odlaska na jednu slobodnu aktivnost danas ... užas ... al eto, izmaknulo kontroli sve pa da shvate da ne mogu sve kako one hoće [/quot

Ja sam zagovornik i kazne i one rajske batine.... ali ja nemam djece pa ne znam da li se racuna

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 2 Empty Re: Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc

Postaj  Gost 05.02.14 17:31

Frendice se zgrazaju i paze da im prasina ne padne na dijete ali ja jesam za malo stege.
Nema mi nista odvratnije od razmazenog derista

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 2 Empty Re: Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc

Postaj  Gost 05.02.14 17:41

Vel'ka Maca je napisao/la:Frendice se zgrazaju i paze da im prasina ne padne na dijete ali ja jesam za malo stege.
Nema mi nista odvratnije od razmazenog derista

pa to i ja mislim ... al nije samo to... takvoj djeci je puno teže prilagodit se realnom životu i više pate kasnije zbog sitnica jer su im iščekivanja prevelika i misle da im je sve bogom dano pa kad nalete na manji problem odmah razočarenje ... moraju se učiti da se sve može al da treba uložit i neki trud a ne sve dobit na lijepe oči ... al jebote, što je teško u tim situacijama bit principijelan roditelj ... morala sam otić da ne gledam kako plaču kad su shvatile da zaista nema na ples dok ne spreme sobu i ulove neki red

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 2 Empty Re: Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc

Postaj  Gost 05.02.14 17:46

kišna glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:Frendice se zgrazaju i paze da im prasina ne padne na dijete ali ja jesam za malo stege.
Nema mi nista odvratnije od razmazenog derista

pa to i ja mislim ... al nije samo to... takvoj djeci je puno teže prilagodit se realnom životu i više pate kasnije zbog sitnica  jer su im iščekivanja prevelika i misle da im je sve bogom dano pa kad nalete na manji problem odmah razočarenje ... moraju se učiti da se sve može al da treba uložit i neki trud a ne sve dobit na lijepe oči ... al jebote, što je teško u tim situacijama bit principijelan roditelj ... morala sam otić da ne gledam kako plaču kad su shvatile da zaista nema na ples dok ne spreme sobu i ulove neki red

Tocno to... treba ih pripremati na zivot... a zivot je svakakav...
Sto se tice tog pospremanja nas je stari dobro izdresirao... s vremena na vrijeme bi uletio u sobu i onda bi morali spremati ladice, ormare i ostalo...
Objasnio nam je ako svaki put vratimo na isto mjesto ono sto uzmemo, nikada necemo morat spremat...
I shvatili smo iz ntog puta...
To mi je ostalo i dandanas

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 2 Empty Re: Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 40. Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.