kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc

Stranica 3 / 40. Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

Go down

Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 3 Empty Re: Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc

Postaj  Gost 05.02.14 17:52

Vel'ka Maca je napisao/la:
Objasnio nam je ako svaki put vratimo na isto mjesto ono sto uzmemo, nikada necemo morat spremat...
I shvatili smo iz ntog puta...
To mi je ostalo i dandanas

je, u tome je poanta svega al moje su skontale da se može preselit u drugu sobu, na drugi kat, tamo razbacat i vratit kad mama počisti i preseli za njima opet čistit i tako već mjesecima prave budalu od mene ... o onda idu dalje poduke ... mama nije restoran koji nudi a la kart hranu ... skuha se jedan ručak, jedna večera i to se jede a ne traži nešto drugo ... knjige za školu se spreme dan ranije a ne histerizira ujutro pet minuta pred školu ... ima toga, ih ...al treba bit dosljedan jer ako samo malo popustiš ode sve u raspašoj a meni nikako ostat vremena za druge stvari

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 3 Empty Re: Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc

Postaj  Gost 05.02.14 17:56

kišna glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
Objasnio nam je ako svaki put vratimo na isto mjesto ono sto uzmemo, nikada necemo morat spremat...
I shvatili smo iz ntog puta...
To mi je ostalo i dandanas

je, u tome je poanta svega al moje su skontale da se može preselit u drugu sobu, na drugi kat, tamo razbacat  i vratit kad mama počisti i preseli za njima opet čistit  i tako već mjesecima prave budalu od mene ... o onda idu dalje poduke ... mama nije restoran koji nudi a la kart hranu ... skuha se jedan ručak, jedna večera  i to se jede a ne traži nešto drugo ... knjige za školu se spreme dan ranije a ne histerizira ujutro pet minuta pred školu ... ima toga, ih ...al treba bit dosljedan jer ako samo malo popustiš ode sve u raspašoj a meni nikako ostat vremena za druge stvari

Samo ustraj... to su bitne lekcije

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 3 Empty Re: Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc

Postaj  Gost 05.02.14 18:08

evo, već su se oporavile ... raščistile sobu i krenule dalje u neke svoje projekte .... al krepala sam od smijeha sa mlađom ... dolazi ona meni u ured al se pokrila dekom preko glave da joj ne vidim lice i daje papirić na kojem piše : imaš li karton ili debeli bijeli papir ?  Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 3 3114667799  brzo su zaboravile traumu kazne i nastavile dalje radit nešto, trebam im al neće da vidim kako se smije ispod deke nego hoće da mislim kako i dalje plače .... krepat ću od smijeha sa njima ... jest da mi dignu živac al za čas se smire kad vide da je ozbiljna lekcija ... to mi se sviđa kod njih ... a ne ono kad se inate danima ... super su djeca ... brzo reagirju emotivno al brzo se i prešaltaju na nešto pozitivno

odoh ... sve čekam da prestane kiša da mogu prošetat čuksija al ne ide .. morat ću ipak razapet kišobran nad glavom  Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 3 727654710 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 3 Empty Re: Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc

Postaj  Jehudi 05.02.14 19:08

Dobro veče mačići.
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 3 Empty Re: Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc

Postaj  Gost 05.02.14 21:53

kišna glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:Frendice se zgrazaju i paze da im prasina ne padne na dijete ali ja jesam za malo stege.
Nema mi nista odvratnije od razmazenog derista

pa to i ja mislim ... al nije samo to... takvoj djeci je puno teže prilagodit se realnom životu i više pate kasnije zbog sitnica  jer su im iščekivanja prevelika i misle da im je sve bogom dano pa kad nalete na manji problem odmah razočarenje ... moraju se učiti da se sve može al da treba uložit i neki trud a ne sve dobit na lijepe oči ... al jebote, što je teško u tim situacijama bit principijelan roditelj ... morala sam otić da ne gledam kako plaču kad su shvatile da zaista nema na ples dok ne spreme sobu i ulove neki red
prilagode se oni na sve bez brige,samo testiraju dokle ide. I ovi razmaženi kad odrastu se prilagode ako nema nikog pored njih da im titra. Ak ne nađu novu žrtvu, al takvi uvijek nađu. Ak ne nađu vrate se doma  Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 3 1523192931 još se prave žrtve  Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 3 11484130 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 3 Empty Re: Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc

Postaj  Gost 06.02.14 7:48

dromsin je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:Frendice se zgrazaju i paze da im prasina ne padne na dijete ali ja jesam za malo stege.
Nema mi nista odvratnije od razmazenog derista

pa to i ja mislim ... al nije samo to... takvoj djeci je puno teže prilagodit se realnom životu i više pate kasnije zbog sitnica  jer su im iščekivanja prevelika i misle da im je sve bogom dano pa kad nalete na manji problem odmah razočarenje ... moraju se učiti da se sve može al da treba uložit i neki trud a ne sve dobit na lijepe oči ... al jebote, što je teško u tim situacijama bit principijelan roditelj ... morala sam otić da ne gledam kako plaču kad su shvatile da zaista nema na ples dok ne spreme sobu i ulove neki red
prilagode se oni na sve bez brige,samo testiraju dokle ide. I ovi razmaženi kad odrastu se prilagode ako nema nikog pored njih da im titra. Ak ne nađu novu žrtvu, al takvi uvijek nađu. Ak ne nađu vrate se doma  Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 3 1523192931 još se prave žrtve  Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 3 11484130 

djeca se začas prilagode, to je istina ... i istina je da probaju i isprobavaju granice što je odlično al samo ako im roditelji znaju jasno i postaviti te granice ... al ako ih odgajaš ko prinčeve i princeze, zna se dogoditi da se jedan dan probudiš i shvatiš da imaš dijete od preko 30 godina u guzici koje se boji života jer izvan roditeljske kuće nitko ne dijeli hranu i ne tetoši i hvali za svaku glupost ... imam ti ja takvih u široj obitelji koliko voleš, četrdesetogodišnjakinja na raznim antidepresivima i četrdesetogodišnjaka koje su roditelji doslovno morali izbaciti iz kuće da ih ne pojedu ... a očito je to šira zaraza u nas ... samo se sjetim svojih odlazaka na zavod za zapošljavanje i očeva koji vode svoje odrasle sinove inženjere i traže posao za njih a sinovi šute iza njihovih leđa i mole boga da ga ne nađu .... da imam posao za takve, ne bih njih izabrala da mi rade ... uvijek bih birala one koji dolaze i sami traže posao jer znam da ga i hoće pa će se potruditi da ga i zadrže i razviju ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 3 Empty Re: Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc

Postaj  propolis 06.02.14 14:43

vikend je tu

CETRTAK ..jos uvjek  Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 3 727654710
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 3 Empty Re: Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc

Postaj  Gost 06.02.14 16:34

Di si plovak, je l cillas  Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 3 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 3 Empty Re: Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc

Postaj  propolis 07.02.14 8:01

jutro

petak

vikend pocinje 

 Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 3 727654710 
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 3 Empty Re: Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc

Postaj  propolis 07.02.14 20:55

vece devojcice,deckovi i obespravljeni  Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 3 3111943984 

vikned je skoro gotov...certamente  Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 3 1619348112
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 3 Empty Re: Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc

Postaj  propolis 09.02.14 9:28

jutro odmorni i orni  ..vikend prodje


N E D E J A ...je

 Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 3 727654710 
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 3 Empty Re: Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc

Postaj  Gost 09.02.14 10:11


propolis je napisao/la:
jutro odmorni i orni  ..vikend prodje


N E D E J A ...je

 Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 3 727654710 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 3 Empty Re: Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc

Postaj  propolis 10.02.14 21:56

pondeljak eto prodje i uskoro ce   vikend da dodje   Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 3 727654710
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 3 Empty Re: Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc

Postaj  Gost 10.02.14 22:05

propolis je napisao/la:pondeljak eto prodje i uskoro ce   vikend da dodje   Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 3 727654710
a da smo pišeš vikend, vikeend, vikeeend, vikeeeed, vikeeeeend,vikeeeeeend, vikeeeeeeend

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 3 Empty Re: Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc

Postaj  propolis 10.02.14 23:06

dromsin je napisao/la:
propolis je napisao/la:pondeljak eto prodje i uskoro ce   vikend da dodje   Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 3 727654710
a da smo pišeš vikend, vikeend, vikeeend, vikeeeed, vikeeeeend,vikeeeeeend, vikeeeeeeend
SVE U SVOJE VREME

nije dobro obmanjivat puk ..on se i sam dost obmanjuje   Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 3 1619348112
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 3 Empty Re: Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc

Postaj  Gost 11.02.14 5:49

kava .... i tišina. 
moram na posao a uopće se ne veselim .... jedino što me veseli je što ima puno posla; stavit ću slušalice na uši i isključit se od legla zmija ....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 3 Empty Re: Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc

Postaj  Jehudi 11.02.14 6:28

Jutro krmeljivice
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 3 Empty Re: Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc

Postaj  propolis 11.02.14 9:13

jutro devojcice ,djecarci i ostali



 Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 3 727654710
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 3 Empty Re: Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc

Postaj  Gost 12.02.14 0:25

idem nanati ..... kiss svima! ( mislim da je jedina glistacha tu ....  Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 3 1523192931  Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 3 3114925407     )

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 3 Empty Re: Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc

Postaj  Gost 12.02.14 0:32

lastavica je napisao/la:idem nanati ..... kiss svima! ( mislim da je jedina glistacha tu ....  Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 3 1523192931  Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 3 3114925407     )

glistacha mora raditi ... ministrica joj zabiberila rep  Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 3 1523192931  ajd, laku noć svima koji idu u krpe

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 3 Empty Re: Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc

Postaj  propolis 12.02.14 8:28

sreda...proso tjedan ..skoro  Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 3 727654710
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 3 Empty Re: Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc

Postaj  Gost 12.02.14 8:42

kišna glista je napisao/la:
lastavica je napisao/la:idem nanati ..... kiss svima! ( mislim da je jedina glistacha tu ....  Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 3 1523192931  Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 3 3114925407     )

glistacha mora raditi ... ministrica joj zabiberila rep  Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 3 1523192931  ajd, laku noć svima koji idu u krpe

šta, jel s onim rokovima za dostavu dokumentacije? Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 3 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 3 Empty Re: Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc

Postaj  Gost 12.02.14 8:48

Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
lastavica je napisao/la:idem nanati ..... kiss svima! ( mislim da je jedina glistacha tu ....  Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 3 1523192931  Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 3 3114925407     )

glistacha mora raditi ... ministrica joj zabiberila rep  Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 3 1523192931  ajd, laku noć svima koji idu u krpe

šta, jel s onim rokovima za dostavu dokumentacije?  Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 3 684758713

bezveze prepada ljude i onda mi paničare ... pa moraju prvo referenti uzet u obradu predmet da bi napisali zaključak ... mnogi ga ni ne pišu da si zašparaju na vremenu nego me direct nazovu i sve dogovorimo bez dodatnog dopisivanja ... al eto, mora ona napravit paniku ... a ima još brdo predmeta za riješit i daleko su sporiji njeni referneti nego mi koji to izrađujemo ... uopće ne znam čemu joj to da prepada ljude koji su ionako isprepadani ...

ti rokovi su oduvijek postojali ali i obrnuto, i referenti imaju rok od 30 dana pa nitko normalan od njih ne očekuje da riješe nešto 30 dana nakon primitka zahjteva ... nonsens

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 3 Empty Re: Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc

Postaj  Gost 12.02.14 8:54

kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
lastavica je napisao/la:idem nanati ..... kiss svima! ( mislim da je jedina glistacha tu ....  Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 3 1523192931  Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 3 3114925407     )

glistacha mora raditi ... ministrica joj zabiberila rep  Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 3 1523192931  ajd, laku noć svima koji idu u krpe

šta, jel s onim rokovima za dostavu dokumentacije?  Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 3 684758713

bezveze prepada ljude i onda mi paničare ... pa moraju prvo referenti uzet u obradu predmet da bi napisali zaključak ... mnogi ga ni ne pišu da si zašparaju na vremenu nego me direct nazovu i sve dogovorimo bez dodatnog dopisivanja ... al eto, mora ona napravit paniku ... a ima još brdo predmeta za riješit i daleko su sporiji njeni referneti nego mi koji to izrađujemo ... uopće ne znam čemu joj to da prepada ljude koji su ionako isprepadani ...

ti rokovi su oduvijek postojali ali i obrnuto, i referenti imaju rok od 30 dana pa nitko normalan od njih ne očekuje da riješe nešto 30 dana nakon primitka zahjteva ... nonsens

bit će opet drž' ne daj.....od 800 000 zahtjeva, 600 000 ih je predano praznih, jer su to ONI tako dozvolili. sad se čudi ko pura dreku.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 3 Empty Re: Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc

Postaj  Gost 12.02.14 8:59

Alhambra je napisao/la:


bit će opet drž' ne daj.....od 800 000 zahtjeva, 600 000 ih je predano praznih, jer su to ONI tako dozvolili. sad se čudi ko pura dreku.

ma hoće bit da ne kažem šta ... jebote, normu su nam nabili da ne spavamo ni jednog sata ne bi to uspjeli porješavati u njenim rokovima ... na kraju će najbolje proći oni koji nisu ništa ni predali  Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 3 1523192931 a samo kad se sjetim koliko sam ljudi odbila i opet pretrpana poslom ... moja kolegica je sve zaprimala, ta će u zatvoru završit jer je nekog oštetila za vrijednost nekretnine koju nije uspjela u roku pokrit dokumentacijom   Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 3 1523192931   Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 3 1523192931   Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 3 1523192931   iduće godine će pol inženjera po zatvorima igrati bridž

i uopće nije bitno jesu li predali amo zahtjev, drugo nisu ni mogli ... jednostavno je prevelik broj nerješenih nekretnina da bi se pričalo o nekim smiješnim rokovima

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 3 Empty Re: Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 40. Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.