kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 19 / 40. Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 28.03.14 12:52

Vel'ka Maca je napisao/la:jučer je onaj antipatični, kvazi pisac, putopisac I bonvivan - hrvoje šalković obznanio na fejzbuku da načitani ljudi nikad neće dignut glasi, a divljaci će galamit...
ja volim zaurlat I pošizdit (to samo na partnera) al sam I koju knjizu pročitala...
zbunjuje me...  Wajter raport - Page 19 1379361734

a ko njega jebe, jako mudo da bi se neko obazirao na njegove umotvorine...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 28.03.14 12:55

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:jučer je onaj antipatični, kvazi pisac, putopisac I bonvivan - hrvoje šalković obznanio na fejzbuku da načitani ljudi nikad neće dignut glasi, a divljaci će galamit...
ja volim zaurlat I pošizdit (to samo na partnera) al sam I koju knjizu pročitala...
zbunjuje me...  Wajter raport - Page 19 1379361734

a ko njega jebe, jako mudo da bi se neko obazirao na njegove umotvorine...

tak mi je sav nekak da bi se zbljuvala na njega, a knjige su mu tako antipatične I ne znam na kog se on fura, ma znam, ali gonzo novinarstvo... nije mu ni u peti... antipatični, razmaženi napuhanko...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 28.03.14 12:58

Vel'ka Maca je napisao/la:

tak mi je sav nekak da bi se zbljuvala na njega, a knjige su mu tako antipatične I ne znam na kog se on fura, ma znam, ali gonzo novinarstvo... nije mu ni u peti... antipatični, razmaženi napuhanko...

pa sta ni citas to govno... Wajter raport - Page 19 1523192931 
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 28.03.14 12:59

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:

tak mi je sav nekak da bi se zbljuvala na njega, a knjige su mu tako antipatične I ne znam na kog se on fura, ma znam, ali gonzo novinarstvo... nije mu ni u peti... antipatični, razmaženi napuhanko...

pa sta ni citas to govno... Wajter raport - Page 19 1523192931 

najveći minus mu je što mi uopće nije zgodan  Wajter raport - Page 19 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 28.03.14 13:25

Vel'ka Maca je napisao/la:jučer je onaj antipatični, kvazi pisac, putopisac I bonvivan - hrvoje šalković obznanio na fejzbuku da načitani ljudi nikad neće dignut glasi, a divljaci će galamit...
ja volim zaurlat I pošizdit (to samo na partnera) al sam I koju knjizu pročitala...
zbunjuje me...  Wajter raport - Page 19 1379361734

on očito spada u nenačitane kad ne zna da je andrić to davno već izreko  Wajter raport - Page 19 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 28.03.14 13:47

kišna glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:jučer je onaj antipatični, kvazi pisac, putopisac I bonvivan - hrvoje šalković obznanio na fejzbuku da načitani ljudi nikad neće dignut glasi, a divljaci će galamit...
ja volim zaurlat I pošizdit (to samo na partnera) al sam I koju knjizu pročitala...
zbunjuje me...  Wajter raport - Page 19 1379361734

on očito spada u nenačitane kad ne zna da je andrić to davno već izreko  Wajter raport - Page 19 1523192931 

..prilikom otvaranja cuprije na Drini...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 29.03.14 7:45

dobro jutro predivni wajteru!
bila sam u šetnji sa psićem od 6 ujutro ..... milina!  Wajter raport - Page 19 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  orion 29.03.14 8:31

i kod nas biti će dan kao san

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 29.03.14 11:34

i kod mene  Wajter raport - Page 19 11484130 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 30.03.14 20:23

prelijepa nedjelja ... mlađa mi je imala prvi turnir u stolnom tenisu ...poslije podne šetnjica sa kolegicom i hrpetinom klinčarije, vajter bogofski  Wajter raport - Page 19 4024472575  više nego spremna za otić u krpe ... prekratko traju vikendi, prekratko  Wajter raport - Page 19 1425538829 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 31.03.14 6:21

mala mi je za školu morala ubrati neki cvijet i donijeti, jutros sam tabanala po okolici, donijela hrpu divljeg cvijeća i na kraju se dete odlučilo za neki koji mi raste na terasi i pojma nemam kako se zove ... a sinoć mi je pred spavanje plakala i kumila  da ne zaboravim prošetati rano i brat cvijeće jer se kasno sjetila da joj to treba za školu a nije da nismo jučer pretabanali pol brda ... deca ! bilo je i konspiracija tokom jučerašnje šetnje da ostanemo na brdu i nastavimo živjeti u šumi ko divljaci i pošaljemo pismo svim učiteljicama da se djeca neće nikada vratiti u škole ni mame na posao  Wajter raport - Page 19 11484130 

vratilo se proljeće  Wajter raport - Page 19 1040131347 vajter bogovski, sunce, vedro, boje, sve i dalje pupa i raste ko blesavo  Wajter raport - Page 19 1521376178

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 31.03.14 7:26

prelijepo i prohladno iako kazu da je 14 stupnjeva. Kazu i da bi se najvisa temp. mogla popet i na 24 stupnja...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 31.03.14 7:28

Biesna glisto, bila si krasna cura svojih godina, stvarno liepa...Wajter raport - Page 19 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 31.03.14 7:43

pizda je napisao/la:Biesna glisto, bila si krasna cura svojih godina, stvarno liepa...Wajter raport - Page 19 684758713

oduševila sam se kad mi je rođakinja poslala ovu sliku ... e, tu se dobro vidi taj moj stav koji sam još kao i dijete imala - "saš dobit popički kad si se usudio dirati u mene " ... negdje sam na forumu  napisala priču kad mi je učitelj iz tjelesnog ( pedofilčina i sadista ) zaprijetio ukorom pred isključenje iz škole jer sam pozvala na bojkot njegovih satova jer nisam dozvolila da i mene za guzicu hvata ko druge curice ... i sazvalo se nastavničko vijeće, pozvana moja mama a mene stavili pred zbornicu da čekam ishod ... ovako nekako sam se postavila i streljala pogledom  tog učitelja kad god je prolazio kraj mene  i mislila, samo mi dajte priliku da progovorim pred svim nastavnicima i mamom pa ćemo vidjet tko će letiti iz škole Wajter raport - Page 19 11484130   krajnji ishod je bio da se nastavničko vijeće dogovorilo da mojoj mami kažu da se radi o greški, poslali tog nastavnika da joj to kaže prije nego je i došla do zbornice a mene poslali nazad u razred i pravili se kao da se ništa nije dogodilo ... a jesam bila razočarana ... a sva sam bila pripremita za fajt do istrebljenja ... nisam bila lako dijete za odgajat, šutljiva, povučena al kad mi se netko zamjerio, odma je išo đeronimo luk i fajt do kraja  Wajter raport - Page 19 1523192931  sad mi i cure znaju tako stajat i prijetit pogledom ... ja naravno sva ponosna

mislim da sam bila podosta creepy dijete ... nešto ko ona wednesday iz addams family  Wajter raport - Page 19 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 31.03.14 7:52

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:Biesna glisto, bila si krasna cura svojih godina, stvarno liepa...Wajter raport - Page 19 684758713

oduševila sam se kad mi je rođakinja poslala ovu sliku ... e, tu se dobro vidi taj moj stav koji sam još kao i dijete imala - "saš dobit popički kad si se usudio dirati u mene " ... negdje sam na forumu  napisala priču kad mi je učitelj iz tjelesnog ( pedofilčina i sadista ) zaprijetio ukorom pred isključenje iz škole jer sam pozvala na bojkot njegovih satova jer nisam dozvolila da i mene za guzicu hvata ko druge curice ... i sazvalo se nastavničko vijeće, pozvana moja mama a mene stavili pred zbornicu da čekam ishod ... ovako nekako sam se postavila i streljala pogledom  tog učitelja kad god je prolazio kraj mene  i mislila, samo mi dajte priliku da progovorim pred svim nastavnicima i mamom pa ćemo vidjet tko će letiti iz škole Wajter raport - Page 19 11484130   krajnji ishod je bio da se nastavničko vijeće dogovorilo da mojoj mami kažu da se radi o greški, poslali tog nastavnika da joj to kaže prije nego je i došla do zbornice a mene poslali nazad u razred i pravili se kao da se ništa nije dogodilo ... a jesam bila razočarana ... a sva sam bila pripremita za fajt do istrebljenja ... nisam bila lako dijete za odgajat, šutljiva, povučena al kad mi se netko zamjerio, odma je išo đeronimo luk i fajt do kraja  Wajter raport - Page 19 1523192931  sad mi i cure znaju tako stajat i prijetit pogledom ... ja naravno sva ponosna

gledam ja koja je to, starija ili mladja a onda skuzim da je kombinacija obje... Wajter raport - Page 19 1523192931.
Sta si i ti imala pedofilcinu iz fiskulture? Ja sam sa svojim razbijo vrata od wc-a, zaletijo se na njega, odvalijo ga i gurnuo na ta vrata. To je bila lomljava stoljeca. Ja izbacen iz skole a on za vladavine HDZ-a postao ravnatelj skole, kud ce nego li medju svoje. Nije smece mene diralo ali curice vjecito ...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 31.03.14 7:58

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:Biesna glisto, bila si krasna cura svojih godina, stvarno liepa...Wajter raport - Page 19 684758713

oduševila sam se kad mi je rođakinja poslala ovu sliku ... e, tu se dobro vidi taj moj stav koji sam još kao i dijete imala - "saš dobit popički kad si se usudio dirati u mene " ... negdje sam na forumu  napisala priču kad mi je učitelj iz tjelesnog ( pedofilčina i sadista ) zaprijetio ukorom pred isključenje iz škole jer sam pozvala na bojkot njegovih satova jer nisam dozvolila da i mene za guzicu hvata ko druge curice ... i sazvalo se nastavničko vijeće, pozvana moja mama a mene stavili pred zbornicu da čekam ishod ... ovako nekako sam se postavila i streljala pogledom  tog učitelja kad god je prolazio kraj mene  i mislila, samo mi dajte priliku da progovorim pred svim nastavnicima i mamom pa ćemo vidjet tko će letiti iz škole Wajter raport - Page 19 11484130   krajnji ishod je bio da se nastavničko vijeće dogovorilo da mojoj mami kažu da se radi o greški, poslali tog nastavnika da joj to kaže prije nego je i došla do zbornice a mene poslali nazad u razred i pravili se kao da se ništa nije dogodilo ... a jesam bila razočarana ... a sva sam bila pripremita za fajt do istrebljenja ... nisam bila lako dijete za odgajat, šutljiva, povučena al kad mi se netko zamjerio, odma je išo đeronimo luk i fajt do kraja  Wajter raport - Page 19 1523192931  sad mi i cure znaju tako stajat i prijetit pogledom ... ja naravno sva ponosna

gledam ja koja je to, starija ili mladja a onda skuzim da je kombinacija obje... Wajter raport - Page 19 1523192931.
Sta si i ti imala pedofilcinu iz fiskulture? Ja sam sa svojim razbijo vrata od wc-a, zaletijo se na njega, odvalijo ga i gurnuo na ta vrata. To je bila lomljava stoljeca. Ja izbacen iz skole a on za vladavine HDZ-a postao ravnatelj skole, kud ce nego li medju svoje. Nije smece mene diralo ali curice vjecito ...

ovaj naš je curice pipo i to ih odvlačio u neki svoj kabinet bogu iza nogu ( tak se i mene dohvatio, kao dežurna sam morala tamo čekati da pomognem donijeti lopte ) a dečke je divljački mlatio da je to bilo degutantno za gledati ... al jebatga, dofatio se jednom i mene al smao jednom ... poslije mu nije više palo na pamet iako se pred cijelom školom izderavao na mene da će se pobrinut da me izbaci iz škole ... e tu se malo ujebo ... ja nisam divljačila al valjda mu je to bilo još gore ... skužio da ću ja to sve nako diplomacki odradit i ko velika pa se usro  Wajter raport - Page 19 1523192931  nakon škole sam sanjarila o tome da ga negdje dočekam i nalupam ko vola u kupusu al nisam to dočekala ... umro čovjek sam

al zato sam sad hiperosjetljiva na razne ilčiće i markičke koje bi jopet sve pod tepih gurali i rado ih razvaljujem uživo prije nego mi se u škole uvuku i vrate nazad nešto nakaradno ... meni sasvim svejedno po kojoj liniji se pedofilija sakriva pod tepih, jel po partijskoj liniji il ovoj crkvenoj ... čim krenu tabuizirati zdravstveni odgoj i kako se djeci ne smije pričati o primjerenom i neprimjerenom dodiru, meni rogovi narastu ... a cure mi odavno znaju sve i da ih netko pipne, znam da bi mi dotrčale odmah i rekle a onda bi bome i ja vrata razvaljivala sa takvim ... da vrata, samljela bih ih u prah

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 31.03.14 8:03

kišna glista je napisao/la:

ovaj naš je curice pipo i to ih odvlačio u neki svoj kabinet bogu iza nogu ( tak se i mene dohvatio, kao dežurna sam morala tamo čekati da pomognem donijeti lopte ) a dečke je divljački mlatio da je to bilo degutantno za gledati ... al jebatga, dofatio se jednom i mene al smao jednom ... poslije mu nije više palo na pamet iako se pred cijelom školom izderavao na mene da će se pobrinut da me izbaci iz škole ... e tu se malo ujebo ... ja nisam divljačila al valjda mu je to bilo još gore ... skužio da ću ja to sve nako diplomacki odradit i ko velika pa se usro  Wajter raport - Page 19 1523192931  nakon škole sam sanjarila o tome da ga negdje dočekam i nalupam ko vola u kupusu al nisam to dočekala ... umro čovjek sam

isti slucaj, ovaj smrad bi klinke natjeravao na konja sa hvataljkama i tako su morale stajat neko vrijeme a on bi stalno imao ruku u donjem dijelu trenerke i mjesao jaja. Da ne povjerujes, uz to vise pijan nego li trijezan. Mene je htio osisati pa me povukao za kosu ali bas krvnicki. Jebate, bijo sam sedmi razred ali sam svejedno probijo vrata sa njim. Jos je odvalio glavom u skoljku, steta sto nije gore prosao jer takvi ne zasluzuju zivjet...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 31.03.14 8:12

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

ovaj naš je curice pipo i to ih odvlačio u neki svoj kabinet bogu iza nogu ( tak se i mene dohvatio, kao dežurna sam morala tamo čekati da pomognem donijeti lopte ) a dečke je divljački mlatio da je to bilo degutantno za gledati ... al jebatga, dofatio se jednom i mene al smao jednom ... poslije mu nije više palo na pamet iako se pred cijelom školom izderavao na mene da će se pobrinut da me izbaci iz škole ... e tu se malo ujebo ... ja nisam divljačila al valjda mu je to bilo još gore ... skužio da ću ja to sve nako diplomacki odradit i ko velika pa se usro  Wajter raport - Page 19 1523192931  nakon škole sam sanjarila o tome da ga negdje dočekam i nalupam ko vola u kupusu al nisam to dočekala ... umro čovjek sam

isti slucaj, ovaj smrad bi klinke natjeravao na konja sa hvataljkama i tako su morale stajat neko vrijeme a on bi stalno imao ruku u donjem dijelu trenerke i mjesao jaja. Da ne povjerujes, uz to vise pijan nego li trijezan. Mene je htio osisati pa me povukao za kosu ali bas krvnicki. Jebate, bijo sam sedmi razred ali sam svejedno probijo vrata sa njim. Jos je odvalio glavom u skoljku, steta sto nije gore prosao jer takvi ne zasluzuju zivjet...

j asam tako svoju učiteljicu ... isto bila sadista i mlatila djecu, vukla za kosu i svima je to tada bilo normalno ... mene je isto, samo jednom dotaknula i nikad više ... bila sam mirna, tiha ko bubica, al kad mi mi puko živac, ulovila sam klupu i prevrnula usred sata da je sve letilo na sve strane i onda mirno gledala u učiteljicu da vidim šta će i kako će dalje ... uglavnom, druga djeca su na žalost i dalje fasovala al mene nitko nije dirao ... nikad ... od malih nogu sam se postavila tako da me svi zaobilaze sa svojim sranjima ... ja ću svoje obaveze ispunjavati i uvijek sam to radila daleko lakše i bolje od ostalih, al takni me i letit će stvari oko mene a ti onda objašnjavaj drugima šta je bilo ... isto je bilo i sa mojom rodbinom ... tetke bile lake na ruci kad je trebalo dijete udarit, ujna mi je bila posebno živčana žena al kad se jednom zaletila prema meni i još hrpi djece, sva ostala djeca se razbježala a ja ostala stajati i piljiti u nju ko da ću je sa zemljom sravnit ... žena stala i odustala ... jebat ga, nikad nisu znali koliko sam luda i šta sam sposobna napravit  Wajter raport - Page 19 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 31.03.14 8:18

kišna glista je napisao/la:

j asam tako svoju učiteljicu ... isto bila sadista i mlatila djecu, vukla za kosu i svima je to tada bilo normalno ... mene je isto, samo jednom dotaknula i nikad više ... bila sam mirna, tiha ko bubica, al kad mi mi puko živac, ulovila sam klupu i prevrnula usred sata da je sve letilo na sve strane i onda mirno gledala u učiteljicu da vidim šta će i kako će dalje ... uglavnom, druga djeca su na žalost i dalje fasovala al mene nitko nije dirao ... nikad ... od malih nogu sam se postavila tako da me svi zaobilaze sa svojim sranjima ... ja ću svoje obaveze ispunjavati i uvijek sam to radila daleko lakše i bolje od ostalih, al takni me i letit će stvari oko mene a ti onda objašnjavaj drugima šta je bilo ... isto je bilo i sa mojom rodbinom ... tetke bile lake na ruci kad je trebalo dijete udarit, ujna mi je bila posebno živčana žena al kad se jednom zaletila prema meni i još hrpi djece, sva ostala djeca se razbježala a ja ostala stajati i piljiti u nju ko da ću je sa zemljom sravnit ... žena stala i odustala ... jebat ga, nikad nisu znali koliko sam luda i šta sam sposobna napravit  Wajter raport - Page 19 1523192931 

bojala se zena kakve wodoo vradzbine...Wajter raport - Page 19 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 31.03.14 8:20

kišna glista je napisao/la: bilo je i konspiracija tokom jučerašnje šetnje da ostanemo na brdu i nastavimo živjeti u šumi ko divljaci i pošaljemo pismo svim učiteljicama da se djeca neće nikada vratiti u škole ni mame na posao  Wajter raport - Page 19 11484130 

 Wajter raport - Page 19 3111943984 takve ideje sam i ja imao, nazalost nisu se realizirale...Wajter raport - Page 19 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  propolis 31.03.14 8:21

prodje vrijeme dodje rok
eto ljeta skok na skok      ... za res  Wajter raport - Page 19 727654710
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 31.03.14 8:23

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la: bilo je i konspiracija tokom jučerašnje šetnje da ostanemo na brdu i nastavimo živjeti u šumi ko divljaci i pošaljemo pismo svim učiteljicama da se djeca neće nikada vratiti u škole ni mame na posao  Wajter raport - Page 19 11484130 

 Wajter raport - Page 19 3111943984 takve ideje sam i ja imao, nazalost nisu se realizirale...Wajter raport - Page 19 684758713

neka, drago mi je slušati djecu kako i dalje maštaju o takvom životu i u današnje vrijeme ... užitak je bar zamišljati da je tako nešto moguće ... jebga, ja i dalje znam odlutati u mašti u takve filmove pogotovo kad sam vani u prirodi ... lijepo zamislim da mi je to sad život i izbrišem iz glave sve brige i poslove koje mi civilizacija nameće ... budem divljak pa makar samo preko vikenda i to mi je taman da se mogu vratiti nazad u civilizaciju sva osvježita i ko nova

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 31.03.14 8:29

kišna glista je napisao/la:

neka, drago mi je slušati djecu kako i dalje maštaju o takvom životu i u današnje vrijeme ... užitak je bar zamišljati da je tako nešto moguće ... jebga, ja i dalje znam odlutati u mašti u takve filmove pogotovo kad sam vani u prirodi ... lijepo zamislim da mi je to sad život i izbrišem iz glave sve brige i poslove koje mi civilizacija nameće ... budem divljak pa makar samo preko vikenda i to mi je taman da se mogu vratiti nazad u civilizaciju sva osvježita i ko nova

za odlutat je super ali zivjet ipak ne bi mogla Wajter raport - Page 19 3111943984. Zamisli kad bi vjetrovi stali zavijati oko tvog satora a ti unutra smrznuta, bez kompjutera, televizije, kuhinje... Wajter raport - Page 19 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 31.03.14 8:39

pizda je napisao/la:

bojala se zena kakve wodoo vradzbine...Wajter raport - Page 19 684758713

bojala se ona osvete ako ne zabremza ... nakon toga ne bi spavala razmišljajući jesam joj kakvu zmijurinu il otrovnog pauka stavila u krevet il diuretik u kavu ( ko klinka sam se počela bavit biljkama čim mi je prava literatura pala u ruke ... mama je znala požalit što je kupila knjige o biljkama )  Wajter raport - Page 19 11484130  a za osvetit sam uvijek bila majstorica i imala brdoooo strpljenja sačekat pravi trenutak  Wajter raport - Page 19 1523192931 
 
brat i ja smo vječito dovlačili takve stvari i koristili za plašit bledolike  Wajter raport - Page 19 1523192931  bili smo poznati po tome  Wajter raport - Page 19 1523192931

kad se sjetim koju predivnu kolekciju kukaca sam imala  Wajter raport - Page 19 1656216332 


Zadnja promjena: kišna glista; 31.03.14 8:44; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 31.03.14 8:43

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

neka, drago mi je slušati djecu kako i dalje maštaju o takvom životu i u današnje vrijeme ... užitak je bar zamišljati da je tako nešto moguće ... jebga, ja i dalje znam odlutati u mašti u takve filmove pogotovo kad sam vani u prirodi ... lijepo zamislim da mi je to sad život i izbrišem iz glave sve brige i poslove koje mi civilizacija nameće ... budem divljak pa makar samo preko vikenda i to mi je taman da se mogu vratiti nazad u civilizaciju sva osvježita i ko nova

za odlutat je super ali zivjet ipak ne bi mogla Wajter raport - Page 19 3111943984. Zamisli kad bi vjetrovi stali zavijati oko tvog satora a ti unutra smrznuta, bez kompjutera, televizije, kuhinje... Wajter raport - Page 19 1523192931

pa naravno ... al ajd, nije mi nemoguća ideja jednom sagradit kućicu tipa earthship na svojoj livadi i živjeti civilizirano al u granicama normale ... al to ako mi uleti kakva situacija da se mogu bavit nečim drugim a ne ovim poslom ... al to kad mi djeca odrastu ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 19 / 40. Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.