kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paranenormalno (sa ancetom)

Stranica 8 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

da li vjerujete

Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 Left1028%Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 Right10 28% 
[ 8 ]
Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 Left1014%Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 Right10 14% 
[ 4 ]
Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 Left103%Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 Right10 3% 
[ 1 ]
Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 Left103%Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 Right10 3% 
[ 1 ]
Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 Left103%Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 Right10 3% 
[ 1 ]
Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 Left103%Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 Right10 3% 
[ 1 ]
Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 Left1014%Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 Right10 14% 
[ 4 ]
Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 Left1017%Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 Right10 17% 
[ 5 ]
Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 Left107%Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 Right10 7% 
[ 2 ]
Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 Left107%Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 Right10 7% 
[ 2 ]
 
Ukupno glasova : 29
 
 

Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 Empty Re: Paranenormalno (sa ancetom)

Postaj  Gost 16.04.14 11:04

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:

može ih biti I ne mora ih biti...
mogu dobiti rak I umrijeti mlada I ne moram dobiti rak I umrijeti mlada...
neću se zamarati niti s jednim ni drugim... glupa usporedba, ali treba iskarikrati do kraja da ti dočaram moju percepciju tih tema...
stvarno ću se rađe zajebavati sa horoskopm Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 684758713

stvar osobnog odabir I preferencije

o jebote, ti to nekako preosobno dozivljavas, maltene ko uvredu!? Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 684758713
Pa sta se imas zajebavat, ne moras rjesavat nikakve upitnike niti testove.
Ujedno, ako samo kod nas ima zivota cemu i kome onda sluze silne bilijarde zvijezda i planeta, toliko nezamislive brojke da ne bi stale u telefonski imenik. Sto je najfora, mi od svega tog ne vidimo niti 1% pa ne mozes rec ni da nam to sluzi kao ukras jer kome onda sluzi preostalih 99%...

kako si ti lud  Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 3111943984 

a ovo ostalo: ŠBB KBBB - dok se ne dokaže - nita... nula bodova kod mene...
isto tako mogu nagađat da na jednoj planeti žive jednorozi, ali to je u domeni bajki I fantazija koje jako volim I raspiruju mi maštu ali ne mogu te teorije doživljavati kao nešto ozbiljno, sorry...  Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 3111943984 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 Empty Re: Paranenormalno (sa ancetom)

Postaj  pizda 16.04.14 11:09

Vel'ka Maca je napisao/la:

ma ja o znanstvenicima kao evolucionisitima naspram kreacije...

eno ti puna Nevada I znanstvenika I vanzemaljaca, ne kažem ja da se ne istražuju mali zeleni... ali istražuje I big bang... dok se ne dokaže - možete mi svi diplit u diple  Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 11484130 


ne kuzim cime duhovi ili vanzemaljci osporavaju evoluciju ili ona njih Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 684758713. Evoluciju osporavam ja jer je totalna laz i besmislica ali to je vec druga tema.
Sto se tice vanzemaljaca i big benga ne kuzim kako li su to oni suprostaviti? Pa ako su posljedica big benga, planete, zvijezde, cijeli svemir, mi..zasto ne bi bili i vanzemaljci?  Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 1523192931  Sta mi imamo kopirajt na big beng?
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 Empty Re: Paranenormalno (sa ancetom)

Postaj  pizda 16.04.14 11:12

Vel'ka Maca je napisao/la:

kako si ti lud  Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 3111943984 

a ovo ostalo:  ŠBB KBBB - dok se ne dokaže - nita... nula bodova kod mene...
isto tako mogu nagađat da na jednoj planeti žive jednorozi, ali to je u domeni bajki I fantazija koje jako volim I raspiruju mi maštu ali ne mogu te teorije doživljavati kao nešto ozbiljno, sorry...  Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 3111943984 

je, kuzim Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 684758713, jednorozi, svijetlece gospe, vile i vilenjaci su tu negdje sa inteligencijama na drugim planetima. Skoro pa isto blago meni...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 Empty Re: Paranenormalno (sa ancetom)

Postaj  pizda 16.04.14 11:15

kišna glista je napisao/la:

pa po mnogim definicijama "normalnog" ( = ono što se uklapa u dogovorene norme, obrasce ), tesla je svakako bio lud  Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 1523192931  al meni je on super i volem kad su ljudi na taj način ludi

on je bio cisti genijalac otvoren za sve i svasta i svijestan da nista ne znamo i da je bas zato i sve moguce. Pararelno je ispitivao sasvim egzaktne stvari i one koje to bas i nisu i to nikad i nije odvajao...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 Empty Re: Paranenormalno (sa ancetom)

Postaj  Gost 16.04.14 11:15

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:

uzela sam teslu kao primjer znanstvenika (evolucija/kreacija)

ma ne kažem ja ni da je tesla bio lud, ni da si ti lud jer te zanima okultno... malo si mi čudna kombinacija... koliko kužim religije I njihove dogme baš ne pušiš ali zagrobni život, duhovi to te zanima I u to više vjeruješ nego ne vjeruješ...

ja sam se s tim temica nekako bavila (+joge, meditacije, tai chije, rejkije, grlitelje stabala, new ageeve, self helpove, psihologije, psihijatrije I sve ono što zanima mlade) prije nekih desetak godina, ali nekako što sam starija draži mi je život na zemljici... I što jednostavnije to bolje... čišće, jasnije


pa ja sam se nadovezao na tvoj primjer, Teslu, i bas njime dokazao da jedno sa drugim nije u koliziji. Tesla je sacinijo napravu za komunikaciju sa onostranim ali isto tako i antene za komunikaciju sa drugim inteligencijama u svemiru a ti mi njega suprostavljas vanzemaljcima i vjerovanjem u zagrobno!? Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 3111943984
Ti si nekako jako programatski usmjerita i iskljuciva, ili ovo, ili ono, nema miksa a nema niti treceg. Normalno da ne jebem religije kad su pusta laz i sve se temelje na slavljenju sunca, solsticijima i zvijezdjima. Ne trebaju ti religije da bi vjerovao kako postoji nesto nakon ovog zivota niti to nesto ima veze sa onim kako religije opisuju. Jos manje imaju religije veze sa vanzemaljcima.
Pustimo to sto je nekome draze i jednostavnije, niko ne pita ni mene ni tebe. Kud svi tud i mali Mujo...

jesi, nespretno sam (kad tipkam u brzini I bezveze u 10 sekundi kradući vrijeme od šljakice) sam se odrazila i izrazila pa sam naspram tesle znanstvenika nabacakala I duhova I vanzemaljaca I zagrobnog života...
a samo sam štela reći da je meni draži znanstvenik od popa I da više njemu vjerujem...

Zagrobni živto opisuju religije, pakao ,raj I tako to... na šta ti misliš, kakv zagrobni život ti poznaješ il mu se nadaš?
religije I vanzemaljci - I jedni I drugi su nedokazani I za mene u istoj kategoriji  Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 11484130 

a sad stvarno, odjebi Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 684758713

ne kažem da vanzemaljosi ne postoje, samo kažem da ja o njima neđu razmišljati dok ima I ovozemaljskih radosti...


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 Empty Re: Paranenormalno (sa ancetom)

Postaj  pizda 16.04.14 11:23

Vel'ka Maca je napisao/la:
a samo sam štela reći da je meni draži znanstvenik od popa I da više njemu vjerujem...

Zagrobni živto opisuju religije, pakao ,raj I tako to... na šta ti misliš, kakv zagrobni život ti poznaješ il mu se nadaš?
religije I vanzemaljci - I jedni I drugi su nedokazani I za mene u istoj kategoriji  Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 11484130 

a sad stvarno, odjebi Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 684758713

ne kažem da vanzemaljosi ne postoje, samo kažem da ja o njima neđu razmišljati dok ima I ovozemaljskih radosti...


 Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 1523192931 Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 1523192931  bogte koja histerija...pa cega se toliko bojis jebote, tebi bi bilo draze da te crvi izjedu nego li da slucajno postoji nesto nakon ovog sveg.
Pa i meni je drazi znanstvenik od popa, ko jebe popove? Niti jednom rjecju nisam spomenuo zivot nakon ovog onako kako to spominju religije, niti raj niti pakao. To su tvoje projekcije a ne moje. Pa nisi valjda toliko ogranicena da ne mozes zamislit onostrano koje nema veze sa religijama?
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 Empty Re: Paranenormalno (sa ancetom)

Postaj  Gost 16.04.14 11:32

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
a samo sam štela reći da je meni draži znanstvenik od popa I da više njemu vjerujem...

Zagrobni živto opisuju religije, pakao ,raj I tako to... na šta ti misliš, kakv zagrobni život ti poznaješ il mu se nadaš?
religije I vanzemaljci - I jedni I drugi su nedokazani I za mene u istoj kategoriji  Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 11484130 

a sad stvarno, odjebi Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 684758713

ne kažem da vanzemaljosi ne postoje, samo kažem da ja o njima neđu razmišljati dok ima I ovozemaljskih radosti...


 Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 1523192931 Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 1523192931  bogte koja histerija...pa cega se toliko bojis jebote, tebi bi bilo draze da te crvi izjedu nego li da slucajno postoji nesto nakon ovog sveg.
Pa i meni je drazi znanstvenik od popa, ko jebe popove? Niti jednom rjecju nisam spomenuo zivot nakon ovog onako kako to spominju religije, niti raj niti pakao. To su tvoje projekcije a ne moje. Pa nisi valjda toliko ogranicena da ne mozes zamislit onostrano koje nema veze sa religijama?

pa to te ja pitam... opiši kako ti to zamišljaš Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 684758713

(stvarno nemam vremena odgovarati na sve čega smo se dotakli.... ali temice su super I sviđa mi se kako razmišljaš Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 684758713 )

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 Empty Re: Paranenormalno (sa ancetom)

Postaj  Gost 16.04.14 11:32

šta histerija, a?
ma niiiiiije....  Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 1425538829 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 Empty Re: Paranenormalno (sa ancetom)

Postaj  pizda 16.04.14 11:36

Vel'ka Maca je napisao/la:

pa to te ja pitam... opiši kako ti to zamišljaš Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 684758713

(stvarno nemam vremena odgovarati na sve čega smo se dotakli.... ali temice su super I sviđa mi se kako razmišljaš Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 1619348112

ne pitas ti nista, ti samo negiras sva izbezumljena. Jos te nisam vidijo tako uznemiritu.
Ti si zadovoljna svojom placom, ovim zivotom, sve ti pospremito u ladice i sama pomisao da ima nesto van ladica te baci u histeriu Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 684758713. Odakle taj strah jebate, pa nema niceg uzasnijeg od nistavila...
I ne znaci da ja sad hodam po cesti i ne vidim nikog jer stalno razmisljam o vanzemaljcima i duhovima ko sto vjerujem ti ne hodas s mislima na Teslu, Ajnstajna i Edisona...Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 Empty Re: Paranenormalno (sa ancetom)

Postaj  pizda 16.04.14 11:38

Vel'ka Maca je napisao/la:šta histerija, a?
ma niiiiiije....  Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 1425538829 

ako Buffi ovo cita vec ti nasla dijagnozu, poremecaj sinapsi i nedostatak solilokvija jer je stara istina da bez sinapsi nema ni solilokvija...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 Empty Re: Paranenormalno (sa ancetom)

Postaj  pizda 16.04.14 11:44

evo za Macu, da se malo smiri...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 Empty Re: Paranenormalno (sa ancetom)

Postaj  Gost 16.04.14 11:47

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:

pa to te ja pitam... opiši kako ti to zamišljaš Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 684758713

(stvarno nemam vremena odgovarati na sve čega smo se dotakli.... ali temice su super I sviđa mi se kako razmišljaš Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 1619348112

ne pitas ti nista, ti samo negiras sva izbezumljena. Jos te nisam vidijo tako uznemiritu.
Ti si zadovoljna svojom placom, ovim zivotom, sve ti pospremito u ladice i sama pomisao da ima nesto van ladica te baci u histeriu Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 684758713. Odakle taj strah jebate, pa nema niceg uzasnijeg od nistavila...
I ne znaci da ja sad hodam po cesti i ne vidim nikog jer stalno razmisljam o vanzemaljcima i duhovima ko sto vjerujem ti ne hodas s mislima na Teslu, Ajnstajna i Edisona...Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 684758713

ma izbezumljena ti mama....  Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 3111943984  ali biće ima istine, jer je ovih 16 tema kojih smo se dotakli usput vrlo kompleksno i zahtjeva malo posvećenosti, a ja otipkam par stvari na poslu pa vidim da si mi odgovorio, pa ti onda u glavi odgovaram paralelno dok kuckam ovo na poslu, pa neš zažbrljam na forumu, pa otrčim na kolegičin kompjuter pa njeno odradim (jer je na godišnjem) pa sam sva u speedu, a sve radim nekvalitetno i polovično i onda me to frustira...

a daaaaaaaaaj.... moj zagrboni živto kako sam ga zamišljala ko klinka (dok sam se još bavila takvim mislima) najbliži je onome što ga prikazuje film - ja ću budan sanjati - prepun predivnih intenzivnih boja koje se preljevaju jedan u drugu kao u dobrom akvarelu.... cveće, priroda sv onako maglovitih obrisa, opet kao u akvarelu i sve se tako slijeva jedno u drugo.... si gledal film...

aj sat ti.... kako ti to vidiš... trepet-trepet

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 Empty Re: Paranenormalno (sa ancetom)

Postaj  Gost 16.04.14 12:01

pizda je napisao/la:

ne pitas ti nista, ti samo negiras sva izbezumljena. Jos te nisam vidijo tako uznemiritu.
Ti si zadovoljna svojom placom, ovim zivotom, sve ti pospremito u ladice i sama pomisao da ima nesto van ladica te baci u histeriu Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 684758713. Odakle taj strah jebate, pa nema niceg uzasnijeg od nistavila...
I ne znaci da ja sad hodam po cesti i ne vidim nikog jer stalno razmisljam o vanzemaljcima i duhovima ko sto vjerujem ti ne hodas s mislima na Teslu, Ajnstajna i Edisona...Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 684758713

 Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 3114667799   Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 3114667799   Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 3114667799   
pa di ti vidiš to šta si napisao ???

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 Empty Re: Paranenormalno (sa ancetom)

Postaj  Gost 16.04.14 12:05

što se tiče znanstvenika i zanimanja za "paranormalno" eto, meni se čini nenormlanim da ijedan može bit znanstvenik bez da se zapita o ultimativnim pitanjima tipa otkud život? šta je život? čemu život? pa dalje o svemiru ... i svak dođe do neke teorije koja za njega drži vodu dok ne naleti na neku koja mu još bolje sjedne i tako se redaju teorije a ne dokazi ... zanimljivo mi je bilo to pratiti u razgovorima sa mojom kolegicom psihologinjom kad mi je krenula objašnjavati lucidne snove, predskazanja, vizije .... sve je to njoj bilo jasno, godinama je i sama pratila svoje snove al nije nikome to govorila ( meni je tek prošle godine to priznala iako je znala da i sama to radim i bila zainteresirana )  ... al ubjeđivala me  kako je sve to logično i znanstveno dokazivo i stvar psihe i mentalnih slika i koječeg drugog iako mi nikad nije znala objasniti na konkretnim slučajevima nego onako generalizirajuće kako je naučila ... jebat ga, dok ne udari o zid pa skonta da nije sve onako kako piše u knjigama  Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 11484130  puno toga znanost ne samo da neće nego ni ne može objasniti nit objašnjava ...
meni se isto ne da ić u analizu nekih stvari, ne vidim čemu to radit ... to mi dođe ko da mi netko da kompjuter a meni nije jasno kako on radi i umjesto  da ga koristim da mi život olakša ja ga rašarafim i opet kurca znam ... lakše mi je naučit koristiti ga tako da meni bude život lakši, zanimljiviji, u konačnici ljepši i raznovrsniji ... al mi fora pratit kako nekima i to treba iako su imali bliski susret sa paranormlanim u vlastitoj kući i obitelji i još praktičnu korist od toga ... pizda nek si samo zamisli kroz koje muke bi kao obitelj morali prolaziti da mu mater nije našla papire i nek prestane bit histeričan na ovoj temi



 Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 Empty Re: Paranenormalno (sa ancetom)

Postaj  Gost 16.04.14 12:22

al nešto mi palo na pamet ... ako kojim slučajem umrem prije vas, neka mi svak napiše na koji način bi da mu dam znak da javim da ima života i nakon smrti da ne bude zabune i koincidencija nego dokaza  Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 11484130

samo nemojte ništa komplicirato ... imajte u vidu da ću biti duh i da mi se ne radi nego samo planduje i svira na harfi  Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 684758713 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 Empty Re: Paranenormalno (sa ancetom)

Postaj  Gost 16.04.14 12:40

kišna glista je napisao/la:al nešto mi palo na pamet ... ako kojim slučajem umrem prije vas, neka mi svak napiše na koji način bi da mu dam znak da javim da ima života i nakon smrti da ne bude zabune i koincidencija nego dokaza  Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 11484130

samo nemojte ništa komplicirato ... imajte u vidu da ću biti duh i da mi se ne radi nego samo planduje i svira na harfi  Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 684758713 

tako ti je umirao od moje baka neki bratić, stariji tip, zajebant i rekao mojoj baki i didi da kad na sprovodu čuje da nešto puca da će to njemu pucat kurac za sve....
umro čovjek i sad došlo vrijeme sprovodu, čisto nebo, nigdje oblačka... usred sprovoda okrenulo na jebačko nevrijeme i odjedamput je tako grom opalio da su se baka i dida samo pogledali i rekli - evo ga, kreši puca kurac za sve...  Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 3111943984 

slično je i ambrinoj baki bilo... mislim to s pucanjem... za sve  Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 Empty Re: Paranenormalno (sa ancetom)

Postaj  Gost 16.04.14 12:56

najte me klati, cijelo dopodne čitam

http://www.ufoevidence.org/documents/doc1155.htm

ovo sam već i prije, danas sam osvježila

http://www.serpo.org/release27.php


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 Empty Re: Paranenormalno (sa ancetom)

Postaj  Gost 16.04.14 12:58

Vel'ka Maca je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:al nešto mi palo na pamet ... ako kojim slučajem umrem prije vas, neka mi svak napiše na koji način bi da mu dam znak da javim da ima života i nakon smrti da ne bude zabune i koincidencija nego dokaza  Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 11484130

samo nemojte ništa komplicirato ... imajte u vidu da ću biti duh i da mi se ne radi nego samo planduje i svira na harfi  Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 684758713 

tako ti je umirao od moje baka neki bratić, stariji tip, zajebant i rekao mojoj baki i didi da kad na sprovodu čuje da nešto puca da će to njemu pucat kurac za sve....
umro čovjek i sad došlo vrijeme sprovodu, čisto nebo, nigdje oblačka... usred sprovoda okrenulo na jebačko nevrijeme i odjedamput je tako grom opalio da su se baka i dida samo pogledali i rekli - evo ga, kreši puca kurac za sve...  Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 3111943984 

slično je i ambrinoj baki bilo... mislim to s pucanjem... za sve  Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 1523192931 

 Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 1619348112  super priča ... kreči puca kurac za sve .... jebate, zamisli samo kako će to grunut kad dođe red na pizdu ...  Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 3114667799 

al ne smijemo njemu previše o tome ... sav se uzruja kad pomisli da će i na njega doć red

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 Empty Re: Paranenormalno (sa ancetom)

Postaj  pizda 16.04.14 13:10

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

ne pitas ti nista, ti samo negiras sva izbezumljena. Jos te nisam vidijo tako uznemiritu.
Ti si zadovoljna svojom placom, ovim zivotom, sve ti pospremito u ladice i sama pomisao da ima nesto van ladica te baci u histeriu Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 684758713. Odakle taj strah jebate, pa nema niceg uzasnijeg od nistavila...
I ne znaci da ja sad hodam po cesti i ne vidim nikog jer stalno razmisljam o vanzemaljcima i duhovima ko sto vjerujem ti ne hodas s mislima na Teslu, Ajnstajna i Edisona...Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 684758713

 Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 3114667799   Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 3114667799   Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 3114667799   
pa di ti vidiš to šta si napisao ???

u svakom njenom postu koi se tice ove teme...Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 Empty Re: Paranenormalno (sa ancetom)

Postaj  pizda 16.04.14 13:13

kišna glista je napisao/la:al nešto mi palo na pamet ... ako kojim slučajem umrem prije vas, neka mi svak napiše na koji način bi da mu dam znak da javim da ima života i nakon smrti da ne bude zabune i koincidencija nego dokaza  Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 11484130

samo nemojte ništa komplicirato ... imajte u vidu da ću biti duh i da mi se ne radi nego samo planduje i svira na harfi  Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 684758713 

za Alhambru vec znas, prasni joj u bacvu sa naftom... Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 1523192931 
ja jos ne znam kako bi mi dala signal, ima vremena dotle, smislit cu nesto...Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 Empty Re: Paranenormalno (sa ancetom)

Postaj  pizda 16.04.14 13:15

Vel'ka Maca je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:al nešto mi palo na pamet ... ako kojim slučajem umrem prije vas, neka mi svak napiše na koji način bi da mu dam znak da javim da ima života i nakon smrti da ne bude zabune i koincidencija nego dokaza  Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 11484130

samo nemojte ništa komplicirato ... imajte u vidu da ću biti duh i da mi se ne radi nego samo planduje i svira na harfi  Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 684758713 

tako ti je umirao od moje baka neki bratić, stariji tip, zajebant i rekao mojoj baki i didi da kad na sprovodu čuje da nešto puca da će to njemu pucat kurac za sve....
umro čovjek i sad došlo vrijeme sprovodu, čisto nebo, nigdje oblačka... usred sprovoda okrenulo na jebačko nevrijeme i odjedamput je tako grom opalio da su se baka i dida samo pogledali i rekli - evo ga, kreši puca kurac za sve...  Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 3111943984 

slično je i ambrinoj baki bilo... mislim to s pucanjem... za sve  Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 1523192931 

Javijo se covjek, jos je formirao i nevrijeme jebote, kud ces bolji dokaz...Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 Empty Re: Paranenormalno (sa ancetom)

Postaj  Gost 16.04.14 13:27

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:al nešto mi palo na pamet ... ako kojim slučajem umrem prije vas, neka mi svak napiše na koji način bi da mu dam znak da javim da ima života i nakon smrti da ne bude zabune i koincidencija nego dokaza  Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 11484130

samo nemojte ništa komplicirato ... imajte u vidu da ću biti duh i da mi se ne radi nego samo planduje i svira na harfi  Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 684758713 

za Alhambru vec znas, prasni joj u bacvu sa naftom... Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 1523192931 
ja jos ne znam kako bi mi dala signal, ima vremena dotle, smislit cu nesto...Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 684758713

e, al te bačve su ostale kod svekrve....sad nek prasne u susjedovu mačku, koja mi pase raspižđiva u njihovom dvoru  Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 11484130 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 Empty Re: Paranenormalno (sa ancetom)

Postaj  pizda 16.04.14 13:29

Alhambra je napisao/la:

e, al te bačve su ostale kod svekrve....sad nek prasne u susjedovu mačku, koja mi pase raspižđiva u njihovom dvoru  Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 11484130 

nema veze, samo svako toliko pitaj svekrvu jesu li joj bacve u redu...Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 Empty Re: Paranenormalno (sa ancetom)

Postaj  Gost 16.04.14 13:30

pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

e, al te bačve su ostale kod svekrve....sad nek prasne u susjedovu mačku, koja mi pase raspižđiva u njihovom dvoru  Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 11484130 

nema veze, samo svako toliko pitaj svekrvu jesu li joj bacve u redu...Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 684758713

sve dok mi ne reče da je na bačvi našla neku ogromnu kišnu glistu  Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 11484130 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 Empty Re: Paranenormalno (sa ancetom)

Postaj  pizda 16.04.14 13:41

Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

e, al te bačve su ostale kod svekrve....sad nek prasne u susjedovu mačku, koja mi pase raspižđiva u njihovom dvoru  Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 11484130 

nema veze, samo svako toliko pitaj svekrvu jesu li joj bacve u redu...Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 684758713

sve dok mi ne reče da je na bačvi našla neku ogromnu kišnu glistu  Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 11484130 

..i da joj je izgleda hackirala komp... Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 1523192931 
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Paranenormalno (sa ancetom) - Page 8 Empty Re: Paranenormalno (sa ancetom)

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 8 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.