kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paranenormalno (sa ancetom)

Stranica 9 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Go down

da li vjerujete

Paranenormalno (sa ancetom) - Page 9 Left1028%Paranenormalno (sa ancetom) - Page 9 Right10 28% 
[ 8 ]
Paranenormalno (sa ancetom) - Page 9 Left1014%Paranenormalno (sa ancetom) - Page 9 Right10 14% 
[ 4 ]
Paranenormalno (sa ancetom) - Page 9 Left103%Paranenormalno (sa ancetom) - Page 9 Right10 3% 
[ 1 ]
Paranenormalno (sa ancetom) - Page 9 Left103%Paranenormalno (sa ancetom) - Page 9 Right10 3% 
[ 1 ]
Paranenormalno (sa ancetom) - Page 9 Left103%Paranenormalno (sa ancetom) - Page 9 Right10 3% 
[ 1 ]
Paranenormalno (sa ancetom) - Page 9 Left103%Paranenormalno (sa ancetom) - Page 9 Right10 3% 
[ 1 ]
Paranenormalno (sa ancetom) - Page 9 Left1014%Paranenormalno (sa ancetom) - Page 9 Right10 14% 
[ 4 ]
Paranenormalno (sa ancetom) - Page 9 Left1017%Paranenormalno (sa ancetom) - Page 9 Right10 17% 
[ 5 ]
Paranenormalno (sa ancetom) - Page 9 Left107%Paranenormalno (sa ancetom) - Page 9 Right10 7% 
[ 2 ]
Paranenormalno (sa ancetom) - Page 9 Left107%Paranenormalno (sa ancetom) - Page 9 Right10 7% 
[ 2 ]
 
Ukupno glasova : 29
 
 

Paranenormalno (sa ancetom) - Page 9 Empty Re: Paranenormalno (sa ancetom)

Postaj  Gost 16.04.14 13:44

pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

e, al te bačve su ostale kod svekrve....sad nek prasne u susjedovu mačku, koja mi pase raspižđiva u njihovom dvoru  Paranenormalno (sa ancetom) - Page 9 11484130 

nema veze, samo svako toliko pitaj svekrvu jesu li joj bacve u redu...Paranenormalno (sa ancetom) - Page 9 684758713

sve dok mi ne reče da je na bačvi našla neku ogromnu kišnu glistu  Paranenormalno (sa ancetom) - Page 9 11484130 

..i da joj je izgleda hackirala komp... Paranenormalno (sa ancetom) - Page 9 1523192931 

još ak reče da je i stalka, znat ću kolko je sati Paranenormalno (sa ancetom) - Page 9 2634474203 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Paranenormalno (sa ancetom) - Page 9 Empty Re: Paranenormalno (sa ancetom)

Postaj  Gost 16.04.14 21:19

Vel'ka Maca je napisao/la:


a daaaaaaaaaj.... moj zagrboni živto kako sam ga zamišljala ko klinka (dok sam se još bavila takvim mislima) najbliži je onome što ga prikazuje film - ja ću budan sanjati - prepun predivnih intenzivnih boja koje se preljevaju jedan u drugu kao u dobrom akvarelu.... cveće, priroda sv onako maglovitih obrisa, opet kao u akvarelu i sve se tako slijeva jedno u drugo.... si gledal film...

Paranenormalno (sa ancetom) - Page 9 684758713
bingo... i meni je to nekako najbliskije poimanje onstranstva... zapravo, ne vjerujem da je raj nešto univerzalno (kao ni pakao) jer svatko od nas ima svoju viziju jednog i drugog... 
kroz život dobijemo i jednog i drugog u dovoljnim količinama i ako do smrti nemamo neku svoju jasnu predodžbu kako bi nam taj naš raj trebao izgledati, vjerojatno smo uludo iskusili i raj i pakao... jalov život

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Paranenormalno (sa ancetom) - Page 9 Empty Re: Paranenormalno (sa ancetom)

Postaj  Gost 16.04.14 21:25

proba je napisao/la:paranormalnog je previše u ljudskoj mašini , paranormalnost je peripetummobile života

religioznost je jedna napredna disciplina koja ti pomogne utoliko da ne gledas na svaku pojedinost kao nikola tesla koji je pomanito da bi budalama dao struju a mogli su lijepo uzivati uz svijeće 


jel nikola tesla bio paranormalan il inteligencija parexelans , to je stvar kao prica o religiji , al je bio asocialan ,,,,,nedvojbeno

e tu dimenziju socijalnog odgoja koja je na raskrižju otisla od životinja ljevlje treba vidjeti samo dosegom trenutne varijante svijesti , za koju je moguće da i nije najbliža univerzalnoj stvarnosti

ja sam mišljenja da današnja disciplina življenja nas udaljava od srži istine o univerzumu , odnosno ----brojevi , boje , mirisi ,,,itd,,, nisu ono kako su nas naučili,,,,navikli,,,, , postrojeni su drugom istinskom logikom 


pa onda redom ,,, mnoge budale koje danas slavimo kao najveće darovatelje civilizaciji su možda najveća stramputica evoluciji


uglavnom , lijepo je biti vjernik , nista te to ne zanima i imas slobodu koja ti ne okupira um time šta je stvorilo svijet

da ponovim ,,,pranormalno je peripetummobile

paranormalno je da su hrvatoslavi  napravili suicid razuma izglasavši genocidnu gamad fašizoidnog socijalizma da vlada državom 

nedostajale su sekunde da nastanu religije gadafi , tito , staljin , hitler,,mada je titoizam kult u kojem i danas uzivaju mnogi

Naj post na themi  Paranenormalno (sa ancetom) - Page 9 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Paranenormalno (sa ancetom) - Page 9 Empty Re: Paranenormalno (sa ancetom)

Postaj  pizda 17.04.14 8:11

moica je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:


a daaaaaaaaaj.... moj zagrboni živto kako sam ga zamišljala ko klinka (dok sam se još bavila takvim mislima) najbliži je onome što ga prikazuje film - ja ću budan sanjati - prepun predivnih intenzivnih boja koje se preljevaju jedan u drugu kao u dobrom akvarelu.... cveće, priroda sv onako maglovitih obrisa, opet kao u akvarelu i sve se tako slijeva jedno u drugo.... si gledal film...

Paranenormalno (sa ancetom) - Page 9 684758713
bingo... i meni je to nekako najbliskije poimanje onstranstva... zapravo, ne vjerujem da je raj nešto univerzalno (kao ni pakao) jer svatko od nas ima svoju viziju jednog i drugog... 
kroz život dobijemo i jednog i drugog u dovoljnim količinama i ako do smrti nemamo neku svoju jasnu predodžbu kako bi nam taj naš raj trebao izgledati, vjerojatno smo uludo iskusili i raj i pakao... jalov život

meni je film uzasno glup. Sto se tice zadnjeg pasusa, jel ti imas jasnu predodzbu kako bi taj tvoj raj trebao izgledati?
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Paranenormalno (sa ancetom) - Page 9 Empty Re: Paranenormalno (sa ancetom)

Postaj  Gost 17.04.14 12:14

moica je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:


a daaaaaaaaaj.... moj zagrboni živto kako sam ga zamišljala ko klinka (dok sam se još bavila takvim mislima) najbliži je onome što ga prikazuje film - ja ću budan sanjati - prepun predivnih intenzivnih boja koje se preljevaju jedan u drugu kao u dobrom akvarelu.... cveće, priroda sv onako maglovitih obrisa, opet kao u akvarelu i sve se tako slijeva jedno u drugo.... si gledal film...

Paranenormalno (sa ancetom) - Page 9 684758713
bingo... i meni je to nekako najbliskije poimanje onstranstva... zapravo, ne vjerujem da je raj nešto univerzalno (kao ni pakao) jer svatko od nas ima svoju viziju jednog i drugog... 
kroz život dobijemo i jednog i drugog u dovoljnim količinama i ako do smrti nemamo neku svoju jasnu predodžbu kako bi nam taj naš raj trebao izgledati, vjerojatno smo uludo iskusili i raj i pakao... jalov život
Lijepo rečeno i za mene istinito. Paranenormalno (sa ancetom) - Page 9 3890829408

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Paranenormalno (sa ancetom) - Page 9 Empty Re: Paranenormalno (sa ancetom)

Postaj  pizda 17.04.14 12:16

rajčica je napisao/la:
Lijepo rečeno i za mene istinito. Paranenormalno (sa ancetom) - Page 9 3890829408

ja uopce ne znam kako bi trebao izgledati raj koji bi mi se svidjao. One klasicne fore sa slapovima, cvijecem i livadama su mi dosadne za popizdit... Paranenormalno (sa ancetom) - Page 9 1523192931 
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Paranenormalno (sa ancetom) - Page 9 Empty Re: Paranenormalno (sa ancetom)

Postaj  Gost 17.04.14 12:27

nekad imam osjećaj da već jesam u raju ... samo mi nije jasno otkud toliko uljeza ... njih nisam nikad zamišljala u njemu ... to me potakne da se počnem ponašati ko u videoigrici pa opet bude zabavno ... cilj je srest što manje uljeza i pokupiš brdoooo bodova

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Paranenormalno (sa ancetom) - Page 9 Empty Re: Paranenormalno (sa ancetom)

Postaj  pizda 17.04.14 12:36

kišna glista je napisao/la:nekad imam osjećaj da već jesam u raju ... samo mi nije jasno otkud toliko uljeza ... njih nisam nikad zamišljala u njemu ... to me potakne da se počnem ponašati ko u videoigrici pa opet bude zabavno ... cilj je srest što manje uljeza i pokupiš brdoooo bodova

pa nekako bi mi ovdasnji raj najvise pasao, valjda stvar navike...Paranenormalno (sa ancetom) - Page 9 684758713 samo je to tesko ovdje izvest...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Paranenormalno (sa ancetom) - Page 9 Empty Re: Paranenormalno (sa ancetom)

Postaj  Gost 17.04.14 12:55

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:nekad imam osjećaj da već jesam u raju ... samo mi nije jasno otkud toliko uljeza ... njih nisam nikad zamišljala u njemu ... to me potakne da se počnem ponašati ko u videoigrici pa opet bude zabavno ... cilj je srest što manje uljeza i pokupiš brdoooo bodova

pa nekako bi mi ovdasnji raj najvise pasao, valjda stvar navike...Paranenormalno (sa ancetom) - Page 9 684758713 samo je to tesko ovdje izvest...

kako kome ... jebga, ima puno toga i u stanju uma ... zato mi je i smiješna ta priča sa čipiranjem ... šta imaš od toga da nekog lociraš ak ne znaš šta mu se vrzma po glavi ( naravno, pod tim najmanje mislim na kradljivce banaka, neš ti danas tako više krast, krade se na puno sofisticiranije načine, ta nismo više u teksasu ) ... moš ugradit sto čipova u njega, opet ga nisi lociro nego si umišljaš da jesi ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Paranenormalno (sa ancetom) - Page 9 Empty Re: Paranenormalno (sa ancetom)

Postaj  pizda 17.04.14 13:00

kišna glista je napisao/la:

kako kome ... jebga, ima puno toga i u stanju uma ... zato mi je i smiješna ta priča sa čipiranjem ... šta imaš od toga da nekog lociraš ak ne znaš šta mu se vrzma po glavi ( naravno, pod tim najmanje mislim na kradljivce banaka, neš ti danas tako više krast, krade se na puno sofisticiranije načine, ta nismo više u teksasu  ) ... moš ugradit sto čipova u njega, opet ga nisi lociro nego si umišljaš da jesi ...

sto si i sama rekla,vec smo odavno u svim mogucim evidencijama, cijeli gradovi su pod kamerama. Nekad si imao kamere samo pred bankama i zgradama opcina a danas ih imas i ispod mostova gdje nema ni pasa. Prakticki te mogu pratit s jednog na drugi kraj grada bez stanke izmedju. Tako gledajuci, chip i nije nesto sto bi covjeka trebalo uznemiriti. Opet, sam taj filing da su ti uvalili nesto da bi te mogli locirati je odbojan. Ne mos ni u sumu a da ne znaju gdje si...Paranenormalno (sa ancetom) - Page 9 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Paranenormalno (sa ancetom) - Page 9 Empty Re: Paranenormalno (sa ancetom)

Postaj  Gost 17.04.14 13:06

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

kako kome ... jebga, ima puno toga i u stanju uma ... zato mi je i smiješna ta priča sa čipiranjem ... šta imaš od toga da nekog lociraš ak ne znaš šta mu se vrzma po glavi ( naravno, pod tim najmanje mislim na kradljivce banaka, neš ti danas tako više krast, krade se na puno sofisticiranije načine, ta nismo više u teksasu  ) ... moš ugradit sto čipova u njega, opet ga nisi lociro nego si umišljaš da jesi ...

sto si i sama rekla,vec smo odavno u svim mogucim evidencijama, cijeli gradovi su pod kamerama. Nekad si imao kamere samo pred bankama i zgradama opcina a danas ih imas i ispod mostova gdje nema ni pasa. Prakticki te mogu pratit s jednog na drugi kraj grada bez stanke izmedju. Tako gledajuci, chip i nije nesto sto bi covjeka trebalo uznemiriti. Opet, sam taj filing da su ti uvalili nesto da bi te mogli locirati je odbojan. Ne mos ni u sumu a da ne znaju gdje si...Paranenormalno (sa ancetom) - Page 9 684758713

pa dovoljno samo forum pogledati i kako to ide ... danima pišeš iz prve i šta ti je u glavi bez laganja a onda neki to prate i čitaju i dalje kurca znaju, samo sebe vide  i hoće ti virit u glavu da vide jel ih ima još tamo ... sad si zamisli te koji su zaposleni po raznim agencijama i prate ljude preko čipova pa još obilato nahranjeni raznim paranojama ... ludilo i to žešče ... jedva čekam da i to krene ... meni je zabavno snalazit se u zapetljanim situacijama

i još ako su stvarno i vanzemaljci upetljani u sve skupa .... juuuuhuuuu  Paranenormalno (sa ancetom) - Page 9 3827645783 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Paranenormalno (sa ancetom) - Page 9 Empty Re: Paranenormalno (sa ancetom)

Postaj  pizda 17.04.14 13:11

kišna glista je napisao/la:

pa dovoljno samo forum pogledati i kako to ide ... danima pišeš iz prve i šta ti je u glavi bez laganja a onda neki to prate i čitaju i dalje kurca znaju, samo sebe vide  i hoće ti virit u glavu da vide jel ih ima još tamo ... sad si zamisli te koji su zaposleni po raznim agencijama i prate ljude preko čipova pa još obilato nahranjeni raznim paranojama ... ludilo i to žešče ... jedva čekam da i to krene ... meni je zabavno snalazit se u zapetljanim situacijama

i još ako su stvarno i vanzemaljci upetljani u sve skupa .... juuuuhuuuu  Paranenormalno (sa ancetom) - Page 9 3827645783 

nemoguce je jednog covjeka pratit cijeli dan a kamo li njih sedam milijardi. To moze radit samo kompjuter i onda po potrebi izlistat mjesto nekog dogadjaja i chipove prisutnih. Ili pak pogledat gdje se nalazi neko kog se trazi. Na kraju krajeva, ti operateri ne bi ni znali ko se krije iza nekog broja chipa pa ne bi mogli nesto na svoju ruku istrazivat ili pratit nekog kog znaju...Paranenormalno (sa ancetom) - Page 9 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Paranenormalno (sa ancetom) - Page 9 Empty Re: Paranenormalno (sa ancetom)

Postaj  Gost 17.04.14 13:17

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

pa dovoljno samo forum pogledati i kako to ide ... danima pišeš iz prve i šta ti je u glavi bez laganja a onda neki to prate i čitaju i dalje kurca znaju, samo sebe vide  i hoće ti virit u glavu da vide jel ih ima još tamo ... sad si zamisli te koji su zaposleni po raznim agencijama i prate ljude preko čipova pa još obilato nahranjeni raznim paranojama ... ludilo i to žešče ... jedva čekam da i to krene ... meni je zabavno snalazit se u zapetljanim situacijama

i još ako su stvarno i vanzemaljci upetljani u sve skupa .... juuuuhuuuu  Paranenormalno (sa ancetom) - Page 9 3827645783 

nemoguce je jednog covjeka pratit cijeli dan a kamo li njih sedam milijardi. To moze radit samo kompjuter i onda po potrebi izlistat mjesto nekog dogadjaja i chipove prisutnih. Ili pak pogledat gdje se nalazi neko kog se trazi. Na kraju krajeva, ti operateri ne bi ni znali ko se krije iza nekog broja chipa pa ne bi mogli nesto na svoju ruku istrazivat ili pratit nekog kog znaju...Paranenormalno (sa ancetom) - Page 9 684758713

pa naravno ... samo se sjetim bivšeg svekra ... on je bio sto gradi opičen da ga prate i da je toliko zanimljivi i provokativan jer po raznim forumima piše protiv američke politike da je svaki dan bio spreman kako će se pojaviti fbi, cia na vratima i pokupit ga a on ispast heroj ulice .... kako ukucaš neku riješ sa liste sumnjivih riječi, iskoči ti upozorenje na ekranu da te gledaju i on je ta upozorenja printao i kačio si po zidovima maltene ko diplome ... jebate, dok se nisam i ja priključila tamo na net pa pišem mailove obitelji i prijateljima, tu i tamo prokomentiramo kad su krenuli na irak i puf, eto i meni nakon svekog spominjanja obame il sadama isto upozorenje   Paranenormalno (sa ancetom) - Page 9 1523192931    Paranenormalno (sa ancetom) - Page 9 3114667799   Paranenormalno (sa ancetom) - Page 9 3114667799   Paranenormalno (sa ancetom) - Page 9 3114667799  ispade i ja neki vrlo važni američki aktivist jer kolegici pišem kako mi amerikanci idu na kurac sa tim svojim paradiranjem sa biblijom u jednoj ruci i američkom zastavom zabitom u šupak a poskakali svi od sreće o ponosa što opet kreće njihova sila uvodit nekom demokraciju ... baš je bilo degutantno to gledati koliko se vesele ratu na tuđoj zemlji

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Paranenormalno (sa ancetom) - Page 9 Empty Re: Paranenormalno (sa ancetom)

Postaj  pizda 17.04.14 13:26

kišna glista je napisao/la:

pa naravno ... samo se sjetim bivšeg svekra ... on je bio sto gradi opičen da ga prate i da je toliko zanimljivi i provokativan jer po raznim forumima piše protiv američke politike da je svaki dan bio spreman kako će se pojaviti fbi, cia na vratima i pokupit ga a on ispast heroj ulice .... kako ukucaš neku riješ sa liste sumnjivih riječi, iskoči ti upozorenje na ekranu da te gledaju i on je ta upozorenja printao i kačio si po zidovima maltene ko diplome ... jebate, dok se nisam i ja priključila tamo na net pa pišem mailove obitelji i prijateljima, tu i tamo prokomentiramo kad su krenuli na irak i puf, eto i meni nakon svekog spominjanja obame il sadama isto upozorenje   Paranenormalno (sa ancetom) - Page 9 1523192931    Paranenormalno (sa ancetom) - Page 9 3114667799   Paranenormalno (sa ancetom) - Page 9 3114667799   Paranenormalno (sa ancetom) - Page 9 3114667799  ispade i ja neki vrlo važni američki aktivist jer kolegici pišem kako mi amerikanci idu na kurac sa tim svojim paradiranjem sa biblijom u jednoj ruci i američkom zastavom zabitom u šupak a poskakali svi od sreće o ponosa što opet kreće njihova sila uvodit nekom demokraciju ... baš je bilo degutantno to gledati koliko se vesele ratu na tuđoj zemlji

dobro, ameri su stvarno opiceni od pracenja i dosijea cak i vise od onih prijasnjih komunistickih zemalja. Onaj slucaj iz filma Seven je stvarno tocan, kao i onaj iz filma Tri kondorova dana. Postoje posebne ekipe koje prate ko uzima neke cudne knjige u knjiznici kao i ekipe koje su zaduzene za svu mogucu stampu i tamo cupaju nesto za sto misle da bi moglo koristiti. Jos davno su jugoslavenskog James Bonda, Stevana Dedijera pitali kako dolazi do informacija a on im rekao da za to ne treba preskakat ograde, skakat iz avijona i mlatit se. Dovoljno je citat novine i imat selektivno pamcenje. Ili pak primjenjivat americki postupak...Paranenormalno (sa ancetom) - Page 9 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Paranenormalno (sa ancetom) - Page 9 Empty Re: Paranenormalno (sa ancetom)

Postaj  Gost 17.04.14 13:34



i opet nemaju ništa od toga jerbo im vlastiti klinac uleti u školu i napravi pokolj ... al to odma neki iskoriste za biznis pa je sad ludilo za pancir školskim torbama ... taj koji se sjetio to pravit je sad bogat čovjek

la varaš se ako misliš da i mi ne idemo u tom smjeru ... otkad je net pristupačan svakom domaćinstvu, imaš horde domaćica koje su zablesirate tom idejom da ih netko prati, one prate nekog pa će naletit na slučaj koji će one riješit ... preko noći svaka šuša zamislila da je james bond ... al i to smo vidjeli ovdje na forumu pa nepotrebno detaljnije o tome ...

a o špijunaži danas pričati ... pa jebote, nema dosadnijeg posla od toga ... al zaista ... pričala mi je ona moja kolegica na šta se to na kraju svodi

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Paranenormalno (sa ancetom) - Page 9 Empty Re: Paranenormalno (sa ancetom)

Postaj  pizda 17.04.14 13:38

kišna glista je napisao/la:

i opet nemaju ništa od toga jerbo im vlastiti klinac uleti u školu i napravi pokolj ... al to odma neki iskoriste za biznis pa je sad ludilo za pancir školskim torbama ... taj koji se sjetio to pravit je sad bogat čovjek

la varaš se ako misliš da i mi ne idemo u tom smjeru ... otkad je net pristupačan svakom domaćinstvu, imaš horde domaćica koje su zablesirate tom idejom da ih netko prati, one prate nekog pa će naletit na slučaj koji će one riješit ... preko noći svaka šuša zamislila da je james bond ... al i to smo vidjeli ovdje na forumu pa nepotrebno detaljnije o tome ...

a o špijunaži danas pričati ... pa jebote, nema dosadnijeg posla od toga ... al zaista ... pričala mi je ona moja kolegica na šta se to na kraju svodi

jebiga, komp i internet su idealne stvari za bujanje paranoja kod tipova koji su inace skloni tome. Neka, svaka budala nadje svoju zabavu ... Paranenormalno (sa ancetom) - Page 9 1523192931 
Sto se spijunaze tice to je stvarno super dosadno, filmovi su to ucinili zanimljivim poslom sto nema veze sa istinom. Istina, ja ni spijunske filmove ne volim, predosadni...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Paranenormalno (sa ancetom) - Page 9 Empty Re: Paranenormalno (sa ancetom)

Postaj  Gost 17.04.14 13:46

jebate, pa kako će ti bit zanimljivo pratit nekoga ??? ... deset godina braka mi nije palo na pamet pratit supruga a ne sad tamo nekog s kim veze nemam  Paranenormalno (sa ancetom) - Page 9 3111943984  i još zapisivat dnevne navike i šta je čito il nije čito, gdje je bio, s kim je bio ... a znam žene koje ništa drugo ni ne rade nego stalno tako pokušavaju dokučit šta im suprug radi, jel s kim pričo, šta je pričo i šta je mislijo dok je pričo s nekim ... umrla bih od muke da tako živim ... pratim sebe i to stalno i to mi je gušt i zanimljivo  Paranenormalno (sa ancetom) - Page 9 1523192931 

al neću zaboravit kad sam jednom bila na kavi sa prijateljem koji mi je doslovno stalno po kući bio sa ženom il bez nje i to usnimila jedna takva ženturača i odma otrčala mojom prijateljici javit i to nako zabrinuto, najprije ju pitala jel sve u redu sa njenim brakom, pa kako suprug, kako ona ... ovoj upitnici nad glavom pa ju direct išla pitati šta joj je, nit ju zna osim iz viđenja a odjednom žena vidno uznemirena zbog nje ... jebate sramote kad joj je žena rekla da eto, brine jer je vidjela kako joj muž sjedi i pije kavu sa onom "španjolkom"   Paranenormalno (sa ancetom) - Page 9 3114667799  ova moja prijeteljica se prosula od smijeha ... odmah me nazvala da mi javi kako sam pod prismotrom

kad ono, žena se poveselila kako će uvatit nečijeg tuđeg muža u nevjeri i postat dobročiniteljica kad kurac, svi troje smo kasnije krepavali od smijeha na njen račun ... bokte, čime se neki bave za nepovjerovat  Paranenormalno (sa ancetom) - Page 9 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Paranenormalno (sa ancetom) - Page 9 Empty Re: Paranenormalno (sa ancetom)

Postaj  Gost 17.04.14 15:47

pizda je napisao/la:
rajčica je napisao/la:
Lijepo rečeno i za mene istinito. Paranenormalno (sa ancetom) - Page 9 3890829408

ja uopce ne znam kako bi trebao izgledati raj koji bi mi se svidjao. One klasicne fore sa slapovima, cvijecem i livadama su mi dosadne za popizdit... Paranenormalno (sa ancetom) - Page 9 1523192931 
Mislim da to nije nešto iz vana nego stanje unutra.
pa u ostalpom tako je i ovdje.
Ako se dobro osjećamo unutra, ako smo zdravi sve nam je lijepo.
Ako se osjećamo loše ništa iz vana nas ne može oraspoložiti.

Postoje ljudi na ovoj zemlji koji imaju sve izvanjsko, društvo, obožavatelje, novac, materijalna bogatstva, moć i opet su nezadovoljni i nesretni.

Mnogi se drogiraju, piju i na kraju se ubiju.

Svi znamo da ih ima.

Znači sreću treba naći u sebi u dubinama svoga vlastitog Jastva.

"Tražite Kraljevstvo Nebesko i sve drugo će vam se dodati" Paranenormalno (sa ancetom) - Page 9 2329918616

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Paranenormalno (sa ancetom) - Page 9 Empty Re: Paranenormalno (sa ancetom)

Postaj  Lena 17.04.14 17:23

pa kako ću sad glasat za još opcia kaT ne mogu više?
nema ono miesto za iks!

ajme majko dana,tjedna,mjeseca,godine!!!!!  Paranenormalno (sa ancetom) - Page 9 1658420748
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Paranenormalno (sa ancetom) - Page 9 Empty Re: Paranenormalno (sa ancetom)

Postaj  Gost 17.04.14 20:18

pizda je napisao/la:
moica je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:


a daaaaaaaaaj.... moj zagrboni živto kako sam ga zamišljala ko klinka (dok sam se još bavila takvim mislima) najbliži je onome što ga prikazuje film - ja ću budan sanjati - prepun predivnih intenzivnih boja koje se preljevaju jedan u drugu kao u dobrom akvarelu.... cveće, priroda sv onako maglovitih obrisa, opet kao u akvarelu i sve se tako slijeva jedno u drugo.... si gledal film...

Paranenormalno (sa ancetom) - Page 9 684758713
bingo... i meni je to nekako najbliskije poimanje onstranstva... zapravo, ne vjerujem da je raj nešto univerzalno (kao ni pakao) jer svatko od nas ima svoju viziju jednog i drugog... 
kroz život dobijemo i jednog i drugog u dovoljnim količinama i ako do smrti nemamo neku svoju jasnu predodžbu kako bi nam taj naš raj trebao izgledati, vjerojatno smo uludo iskusili i raj i pakao... jalov život

meni je film uzasno glup. Sto se tice zadnjeg pasusa, jel ti imas jasnu predodzbu kako bi taj tvoj raj trebao izgledati?
meni nije...
kad bih imala jasnu predodžbu, već bih bila tamo... Paranenormalno (sa ancetom) - Page 9 1523192931 
imam neku "sliku" bolje reći skicu, rađenu od fragmenata proživljenog... lijepog i ružnog... 
vizualno, moj raj nije konstantno klizanje u uljanim bojama, to bi mi brzo dosadilo  Paranenormalno (sa ancetom) - Page 9 11484130 ... promjenjljiv je... vjerujem da se sve što proživimo zapiše negdje u dušu (zovi to kako hoćeš, meni je duša najbliskiji pojam) i nadam se da ću svoja lijepa sjećanja ponijeti sa sobom, a to znači sjećanja na sve prekrasne slike koje je oko uspjelo zabilježiti, sve mirise, zvuke i svu ljubav koju sam uspjela pružiti nekom... u mom raju su sve ružne, teške i opake emocije poništene, nema straha, nema nepoznanica, tuge, usamljenosti, nema patnje... sve je moguće mijenjati, konstantan je jedino mir i osjećaj ljubavi,,, taj osjećaj ljubavi nije ushit, nego... možda je recimo najbliži osjećaju dok gledamo svoje dijete sretno i zadovoljno, osjećaj kad nas ono dotakne ili zagrli... meni raj podrazumjeva slobodu, mogućnost bivanja posvuda istovremeno, mogućnost komunikacije bez da za to trebaš bilo koji organ, mogućnost promatranja, bez da emotivno učestvuješ u procesu, znanje, jasne slike, odgovore na sva pitanja, širinu... zapravo bi morao biti jako prostran, imati mjesta za sve duše... nitko nikom ne smeta i svatko ga kreira po svom nahođenju, bez da usput kvari druge kreacije... eto, otprilike tako nekako...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Paranenormalno (sa ancetom) - Page 9 Empty Re: Paranenormalno (sa ancetom)

Postaj  pizda 18.04.14 7:30

Lena je napisao/la:pa kako ću sad glasat za još opcia kaT ne mogu više?
nema ono miesto za iks!

ajme majko dana,tjedna,mjeseca,godine!!!!!  Paranenormalno (sa ancetom) - Page 9 1658420748

a jebiga sad, mos glasat samo jednom i poslije te vise ne fata a taj put mos glasat za sve opcije ako hoces...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Paranenormalno (sa ancetom) - Page 9 Empty Re: Paranenormalno (sa ancetom)

Postaj  Gost 18.04.14 18:58

pizda je napisao/la:
Lena je napisao/la:pa kako ću sad glasat za još opcia kaT ne mogu više?
nema ono miesto za iks!

ajme majko dana,tjedna,mjeseca,godine!!!!!  Paranenormalno (sa ancetom) - Page 9 1658420748

a jebiga sad, mos glasat samo jednom i poslije te vise ne fata a taj put mos glasat za sve opcije ako hoces...
aj ti to objasni splićanima... da se moglo glasat samo jednom, nikad kerum ne bi bio gradonačelnik... Paranenormalno (sa ancetom) - Page 9 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Paranenormalno (sa ancetom) - Page 9 Empty Re: Paranenormalno (sa ancetom)

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 9 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.