kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paranenormalno (sa ancetom)

Stranica 2 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

da li vjerujete

Paranenormalno (sa ancetom) - Page 2 Left1028%Paranenormalno (sa ancetom) - Page 2 Right10 28% 
[ 8 ]
Paranenormalno (sa ancetom) - Page 2 Left1014%Paranenormalno (sa ancetom) - Page 2 Right10 14% 
[ 4 ]
Paranenormalno (sa ancetom) - Page 2 Left103%Paranenormalno (sa ancetom) - Page 2 Right10 3% 
[ 1 ]
Paranenormalno (sa ancetom) - Page 2 Left103%Paranenormalno (sa ancetom) - Page 2 Right10 3% 
[ 1 ]
Paranenormalno (sa ancetom) - Page 2 Left103%Paranenormalno (sa ancetom) - Page 2 Right10 3% 
[ 1 ]
Paranenormalno (sa ancetom) - Page 2 Left103%Paranenormalno (sa ancetom) - Page 2 Right10 3% 
[ 1 ]
Paranenormalno (sa ancetom) - Page 2 Left1014%Paranenormalno (sa ancetom) - Page 2 Right10 14% 
[ 4 ]
Paranenormalno (sa ancetom) - Page 2 Left1017%Paranenormalno (sa ancetom) - Page 2 Right10 17% 
[ 5 ]
Paranenormalno (sa ancetom) - Page 2 Left107%Paranenormalno (sa ancetom) - Page 2 Right10 7% 
[ 2 ]
Paranenormalno (sa ancetom) - Page 2 Left107%Paranenormalno (sa ancetom) - Page 2 Right10 7% 
[ 2 ]
 
Ukupno glasova : 29
 
 

Paranenormalno (sa ancetom) - Page 2 Empty Re: Paranenormalno (sa ancetom)

Postaj  Gost 14.04.14 13:43

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:opet nemam šta za zaokružit....  Paranenormalno (sa ancetom) - Page 2 309394051 

pa sta u nista od nabrojitog ne vjerujes? Ti si onda izgubit slucaj...

pa kad nisi dovoljno toga nabrojao ... sve nešto već viđeno  Paranenormalno (sa ancetom) - Page 2 684758713 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Paranenormalno (sa ancetom) - Page 2 Empty Re: Paranenormalno (sa ancetom)

Postaj  Gost 14.04.14 13:52

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

one siroke? Paranenormalno (sa ancetom) - Page 2 684758713

pa zavisi s kojom drugom ju uspoređuješ ... ako je mjeriš po onoj užoj do nje, onda jest široka, al ako na tren pomisliš na neku širu, onda baš i nije

pa bas na tu...

sad si se odao ... znači i ti si ih vidio na istom mjestu ... super, onda ti pričaj kako je to bilo ... meni ionako nitko neće vjerovati pa da i slike stavim

meni je pričo kako tamo ništa nije vidio, al je onda ošo na ono tvoje mjesto, baš da vidi šta će bit  Paranenormalno (sa ancetom) - Page 2 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Paranenormalno (sa ancetom) - Page 2 Empty Re: Paranenormalno (sa ancetom)

Postaj  Gost 14.04.14 13:55

Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

pa zavisi s kojom drugom ju uspoređuješ ... ako je mjeriš po onoj užoj do nje, onda jest široka, al ako na tren pomisliš na neku širu, onda baš i nije

pa bas na tu...

sad si se odao ... znači i ti si ih vidio na istom mjestu ... super, onda ti pričaj kako je to bilo ... meni ionako nitko neće vjerovati pa da i slike stavim

meni je pričo kako tamo ništa nije vidio, al je onda ošo na ono tvoje mjesto, baš da vidi šta će bit  Paranenormalno (sa ancetom) - Page 2 1523192931 

točno, i onda je konačno vidio al sad hoće da ja to ispričam  Paranenormalno (sa ancetom) - Page 2 1425538829  nema šamse, nek on malo ispadne lud

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Paranenormalno (sa ancetom) - Page 2 Empty Re: Paranenormalno (sa ancetom)

Postaj  orion 14.04.14 16:23

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

one siroke? Paranenormalno (sa ancetom) - Page 2 684758713

pa zavisi s kojom drugom ju uspoređuješ ... ako je mjeriš po onoj užoj do nje, onda jest široka, al ako na tren pomisliš na neku širu, onda baš i nije

pa bas na tu...

sad si se odao ... znači i ti si ih vidio na istom mjestu ... super, onda ti pričaj kako je to bilo ... meni ionako nitko neće vjerovati pa da i slike stavim



ajd ne pizdi već stavi slike  ... mi ćemo procjeniti o kakvim spodobama se radi  Paranenormalno (sa ancetom) - Page 2 1523192931

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Paranenormalno (sa ancetom) - Page 2 Empty Re: Paranenormalno (sa ancetom)

Postaj  Lena 14.04.14 17:23

vierujem da su vanzemaljci među nama.....nisam ni jednog vidjela,ali neko od brojevitih čula mi kaže da  je tako.....
ovo drugo ...pa ne znam jesam li u nekom polusnu vidjela duha ili demona......vuklo mi je ovo drugo.......već je bila neka thema gdje sam ispričala......vezano uz snove.....
vierujem i u život nakon smrti.....iako skoro sve zaboravimo ostane neki osjećaj,prepoznavanje nečeg od prije iako čvrstog dokaza nemam.....
stavila sam iks na prvo iako imam i ovih drugih opcia
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Paranenormalno (sa ancetom) - Page 2 Empty Re: Paranenormalno (sa ancetom)

Postaj  Gost 14.04.14 17:49

Meni je recimo paranormalno da neko sebe zaziva imenom spolnog organa Paranenormalno (sa ancetom) - Page 2 997057239

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Paranenormalno (sa ancetom) - Page 2 Empty Re: Paranenormalno (sa ancetom)

Postaj  Lena 14.04.14 17:53

MMagdalena je napisao/la:Meni je recimo paranormalno da neko sebe zaziva imenom spolnog organa Paranenormalno (sa ancetom) - Page 2 997057239

pa ti si poprave plaha dieva onda  Paranenormalno (sa ancetom) - Page 2 11484130 

a ljudi su razni...neki su pizde,neki pčelice,neki psići i pasići.....e i neki i gliste  Paranenormalno (sa ancetom) - Page 2 1523192931 
di magdalena?
ima li duhova kod tebe?
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Paranenormalno (sa ancetom) - Page 2 Empty Re: Paranenormalno (sa ancetom)

Postaj  Gost 14.04.14 17:58

Lena je napisao/la:
MMagdalena je napisao/la:Meni je recimo paranormalno da neko sebe zaziva imenom spolnog organa Paranenormalno (sa ancetom) - Page 2 997057239

pa ti si poprave plaha dieva onda  Paranenormalno (sa ancetom) - Page 2 11484130 

a ljudi su razni...neki su pizde,neki pčelice,neki psići i pasići.....e i neki i gliste  Paranenormalno (sa ancetom) - Page 2 1523192931 
di magdalena?
ima li duhova kod tebe?


Mislim pritom na našeg Pizdu  Paranenormalno (sa ancetom) - Page 2 3601362807 


Nema duhova. Ja čvrsto z nogami na zemlji. Sad. Vikend sam provela na oblacima, al sam morala sići imam ovđe nezavršitih stvari  Paranenormalno (sa ancetom) - Page 2 4291790801

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Paranenormalno (sa ancetom) - Page 2 Empty Re: Paranenormalno (sa ancetom)

Postaj  Lena 14.04.14 18:03

pipi je endemska vrsta  Paranenormalno (sa ancetom) - Page 2 11484130 

i meni viked bio baš dobar....opuštajući.....ovo mi je zadnji radni tjedan u trenutnoj firmi.....iza uskrsa ide novi režim....
a jutros mi bilo muka ustat se....jedvase digla kako je bilo slatko spavati
ma ima posla uvijek....ali nekad i posao može čekati!
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Paranenormalno (sa ancetom) - Page 2 Empty Re: Paranenormalno (sa ancetom)

Postaj  proba 15.04.14 1:29

u novac vi svi virujete , al ne virujete sebi da je to istina

gamadi hrvtoslavska
proba
proba

Broj postova : 1119
Join date : 23.09.2012

[Vrh] Go down

Paranenormalno (sa ancetom) - Page 2 Empty Re: Paranenormalno (sa ancetom)

Postaj  Gost 15.04.14 4:58

proba je napisao/la:u novac vi svi virujete , al ne virujete sebi da je to istina

gamadi hrvtoslavska
svi pravovjerni... ko i ti  Paranenormalno (sa ancetom) - Page 2 439160543

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Paranenormalno (sa ancetom) - Page 2 Empty Re: Paranenormalno (sa ancetom)

Postaj  pizda 15.04.14 7:42

Lena je napisao/la:vierujem da su vanzemaljci među nama.....nisam ni jednog vidjela,ali neko od brojevitih čula mi kaže da  je tako.....
ovo drugo ...pa ne znam jesam li u nekom polusnu vidjela duha ili demona......vuklo mi je ovo drugo.......već je bila neka thema gdje sam ispričala......vezano uz snove.....
vierujem i u život nakon smrti.....iako skoro sve zaboravimo ostane neki osjećaj,prepoznavanje nečeg od prije iako čvrstog dokaza nemam.....
stavila sam iks na prvo iako imam i ovih drugih opcia

pa sto nisi iksala i ostale opcie, mos svih deset...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Paranenormalno (sa ancetom) - Page 2 Empty Re: Paranenormalno (sa ancetom)

Postaj  pizda 15.04.14 7:43

proba je napisao/la:u novac vi svi virujete , al ne virujete sebi da je to istina

gamadi hrvtoslavska

ja vjerujem i sebi da je to istina...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Paranenormalno (sa ancetom) - Page 2 Empty Re: Paranenormalno (sa ancetom)

Postaj  Gost 15.04.14 7:48

nenormalno je kad se nema para ... skraćeno se to naziva paranenormalnim  Paranenormalno (sa ancetom) - Page 2 11484130 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Paranenormalno (sa ancetom) - Page 2 Empty Re: Paranenormalno (sa ancetom)

Postaj  pizda 15.04.14 7:50

kišna glista je napisao/la:nenormalno je kad se nema para ... skraćeno se to naziva paranenormalnim  Paranenormalno (sa ancetom) - Page 2 11484130 

Paranenormalno (sa ancetom) - Page 2 3111943984 podnaslov je besparica...
Inace, niko ziv u nista ne vjeruje osim u vanzemaljce. Oni misle umrijet i zgnjlit u nistavilu nabijem ih blentave...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Paranenormalno (sa ancetom) - Page 2 Empty Re: Paranenormalno (sa ancetom)

Postaj  Gost 15.04.14 7:55

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:nenormalno je kad se nema para ... skraćeno se to naziva paranenormalnim  Paranenormalno (sa ancetom) - Page 2 11484130 

Paranenormalno (sa ancetom) - Page 2 3111943984 podnaslov je besparica...
Inace, niko ziv u nista ne vjeruje osim u vanzemaljce. Oni misle umrijet i zgnjlit u nistavilu nabijem ih blentave...

svi osim mene , ja sam kliknul da vjerujem u sotonu ... čula sam da su tamo dobre fešte a obzirom da sam tokom ovog života dosta po harfi tandrkala i bila dobra, mislim da sam zaslužila da nakon života malo i ja ločem i feštam

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Paranenormalno (sa ancetom) - Page 2 Empty Re: Paranenormalno (sa ancetom)

Postaj  pizda 15.04.14 7:58

kad smo kod duhova, sinoc citam Jagodinu putopisnu reportazu na relaciji Zagreb - Split, ostavila i par slika. Jedna mi se odmah ucinila nekako cudna, imao sam filing da Jagoda nije sama u autu. Kad sam malo obradijo sliku, provukao je kroz infracrveni spektar, pa ultraljubicasti, pa ultramarin imalo se sto za vidjet. Pogledajte pa procjenite i sami ali meni se cini da je imala pratnju...
Paranenormalno (sa ancetom) - Page 2 8h0ooju5snen040iicbb
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Paranenormalno (sa ancetom) - Page 2 Empty Re: Paranenormalno (sa ancetom)

Postaj  Gost 15.04.14 7:59

pizda je napisao/la:kad smo kod duhova, sinoc citam Jagodinu putopisnu reportazu na relaciji Zagreb - Split, ostavila i par slika. Jedna mi se odmah ucinila nekako cudna, imao sam filing da Jagoda nije sama u autu. Kad sam malo obradijo sliku, provukao je kroz infracrveni spektar, pa ultraljubicasti, pa ultramarin imalo se sto za vidjet. Pogledajte pa procjenite i sami ali meni se cini da je imala pratnju...
Paranenormalno (sa ancetom) - Page 2 8h0ooju5snen040iicbb

ma to ti je izvan auta ... oni mali crveni duhići, mislim ... vidiš da sam u pravu da se pojavljuju izvan il kraj ceste

al brate, mogla je oprat šoferšajbu a ne vako vozit sa flekama

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Paranenormalno (sa ancetom) - Page 2 Empty Re: Paranenormalno (sa ancetom)

Postaj  pizda 15.04.14 8:03

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:nenormalno je kad se nema para ... skraćeno se to naziva paranenormalnim  Paranenormalno (sa ancetom) - Page 2 11484130 

Paranenormalno (sa ancetom) - Page 2 3111943984 podnaslov je besparica...
Inace, niko ziv u nista ne vjeruje osim u vanzemaljce. Oni misle umrijet i zgnjlit u nistavilu nabijem ih blentave...

svi osim mene , ja sam kliknul da vjerujem u sotonu ... čula sam da su tamo dobre fešte a obzirom da sam tokom ovog života dosta po harfi tandrkala i bila dobra, mislim da sam zaslužila da nakon života malo i ja ločem i feštam

znam da je sotona tvoja, ti se zajebavas umjesto da ozbiljno odgovaras pa da se vidi realno stanje na terenu...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Paranenormalno (sa ancetom) - Page 2 Empty Re: Paranenormalno (sa ancetom)

Postaj  Gost 15.04.14 8:05

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:nenormalno je kad se nema para ... skraćeno se to naziva paranenormalnim  Paranenormalno (sa ancetom) - Page 2 11484130 

Paranenormalno (sa ancetom) - Page 2 3111943984 podnaslov je besparica...
Inace, niko ziv u nista ne vjeruje osim u vanzemaljce. Oni misle umrijet i zgnjlit u nistavilu nabijem ih blentave...

pa šta je čudno, to i jest najrealnije  Paranenormalno (sa ancetom) - Page 2 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Paranenormalno (sa ancetom) - Page 2 Empty Re: Paranenormalno (sa ancetom)

Postaj  pizda 15.04.14 8:05

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:kad smo kod duhova, sinoc citam Jagodinu putopisnu reportazu na relaciji Zagreb - Split, ostavila i par slika. Jedna mi se odmah ucinila nekako cudna, imao sam filing da Jagoda nije sama u autu. Kad sam malo obradijo sliku, provukao je kroz infracrveni spektar, pa ultraljubicasti, pa ultramarin imalo se sto za vidjet. Pogledajte pa procjenite i sami ali meni se cini da je imala pratnju...
Paranenormalno (sa ancetom) - Page 2 8h0ooju5snen040iicbb

ma to ti je izvan auta ... oni mali crveni duhići, mislim ... vidiš da sam u pravu da se pojavljuju izvan il kraj ceste

al brate, mogla je oprat šoferšajbu a ne vako vozit sa flekama

ti zajebavas ali ako je to licka dijonica kazu da se tamo pojavljuje duh nekog Maneta koji je izginijo prilikom gradnje autoceste. Ima na netu "highway-zagreb-split/mane`s-ghost.com"...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Paranenormalno (sa ancetom) - Page 2 Empty Re: Paranenormalno (sa ancetom)

Postaj  Gost 15.04.14 8:06

pizda je napisao/la:

znam da je sotona tvoja, ti se zajebavas umjesto da ozbiljno odgovaras pa da se vidi realno stanje na terenu...

a ti ko nisi vidijo realno stanje na terenu ? ja jesam pa mi zato ravno tko je još vidijo  Paranenormalno (sa ancetom) - Page 2 11484130 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Paranenormalno (sa ancetom) - Page 2 Empty Re: Paranenormalno (sa ancetom)

Postaj  Gost 15.04.14 8:07

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

znam da je sotona tvoja, ti se zajebavas umjesto da ozbiljno odgovaras pa da se vidi realno stanje na terenu...

a ti ko nisi vidijo realno stanje na terenu ? ja jesam pa mi zato ravno tko je još vidijo  Paranenormalno (sa ancetom) - Page 2 11484130 

pa, toooo...aj pričaj malo  Paranenormalno (sa ancetom) - Page 2 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Paranenormalno (sa ancetom) - Page 2 Empty Re: Paranenormalno (sa ancetom)

Postaj  pizda 15.04.14 8:07

Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:nenormalno je kad se nema para ... skraćeno se to naziva paranenormalnim  Paranenormalno (sa ancetom) - Page 2 11484130 

Paranenormalno (sa ancetom) - Page 2 3111943984 podnaslov je besparica...
Inace, niko ziv u nista ne vjeruje osim u vanzemaljce. Oni misle umrijet i zgnjlit u nistavilu nabijem ih blentave...

pa šta je čudno, to i jest najrealnije  Paranenormalno (sa ancetom) - Page 2 1523192931 

normalno kad ima na milijune vidjenja, vidjaju ih cesce od Slavka Linica...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Paranenormalno (sa ancetom) - Page 2 Empty Re: Paranenormalno (sa ancetom)

Postaj  pizda 15.04.14 8:09

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

znam da je sotona tvoja, ti se zajebavas umjesto da ozbiljno odgovaras pa da se vidi realno stanje na terenu...

a ti ko nisi vidijo realno stanje na terenu ? ja jesam pa mi zato ravno tko je još vidijo  Paranenormalno (sa ancetom) - Page 2 11484130 

nisam nista vidijo, ja sam ti totalno van paranormalnog, abnormalan...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Paranenormalno (sa ancetom) - Page 2 Empty Re: Paranenormalno (sa ancetom)

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.