kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 3 / 40. Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 16.04.14 11:42

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:mislim da je došlo do ogromnog zasićenja tržista sa psima ... iskreno se nadam da će alhambra uspješno udomit sve psiće ... koliko vidim sad se pojavljuju udruge koje udomljuju samo čistokrvne pse što znači da i njih ima previše ... sve je to slatko i divno al ako se mladih riješiš na vrijeme i da naletiš na dobre udomitelje ... muka je kad ne ide pa odjednom bez da si isplanirao imaš više pasa nego si htio i ne možeš ni jednom više posvetit vremena koliko treba

trebali bi se i psi ko i ljudi prilagoditi vremenu i radjati najvise po dva komada...Wajter raport - Page 3 684758713

jedna poznanica iz krka ima englesku buldogicu koja je nedavno okotila samo jednog ... nisam vjerovala al eto i to se događa ... a imala rezervacije za tri komada i sad će igrat loto tko će dobit mladunče

Bobi ih imao cetiri, svaki totalno razlicit od onog drugog a i od Bobija... Wajter raport - Page 3 1523192931 
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 16.04.14 11:51

koje ugodno iznenađenje doživjeh ... uletila mi draga prijateljica iz švedske i krenule priče  Wajter raport - Page 3 11484130 

napisala podugačak post na temi o paranormalnom al sad mi se ne da postat ga kad vidim o čem pizda i maca pričaju ... ispast ću opet demode  Wajter raport - Page 3 11484130 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 16.04.14 11:55

pizda je napisao/la:

Bobi ih imao cetiri, svaki totalno razlicit od onog drugog a i od Bobija... Wajter raport - Page 3 1523192931 

pa tako je i ova moja kuja bila u leglu od njih četvero, troje bili okruglice i pufnasti a ova moja štrkljasta i ružnjikava ... pitaj boga kako im je mater izgledala, svi četvero su bili ostavljeni i nađeni u kutiji na ulici, troje pufnastih odmah našlo dom a ova nikako pa mi bilo žao i uzela ju iako je ostatak obitelji navijo za nekog ljepšeg psa

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 16.04.14 11:57

kišna glista je napisao/la:koje ugodno iznenađenje doživjeh ... uletila mi draga prijateljica iz švedske i krenule priče  Wajter raport - Page 3 11484130 

napisala podugačak post na temi o paranormalnom al sad mi se ne da postat ga kad vidim o čem pizda i maca pričaju ... ispast ću opet demode   Wajter raport - Page 3 11484130 

aj ne pizdi sad i ti... nego tipkaj da imam šta čitat popodne il navečer, kad već stignem doma  Wajter raport - Page 3 3791038771 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 16.04.14 12:43

kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

jučer sam išla na UVZ s njom, vidjela sam ih  Wajter raport - Page 3 11484130 

sad i psi idu na ultrazvuk kad su trudni  Wajter raport - Page 3 11484130 daj reci koliko naplačuju da znam reć kolegicama ... bokte, ovaj ginekolog u krku dere sa cijenom ... ako je jeftinije kod veterinara, nek radije idu kod njih




nećak mi veterinar, mene ne košta  Wajter raport - Page 3 1523192931 

reko mi je doć samo da potvrdi trudnoću, da slobodno počnem skupljat rezervacije za štence  Wajter raport - Page 3 11484130 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 16.04.14 12:46

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:mislim da je došlo do ogromnog zasićenja tržista sa psima ... iskreno se nadam da će alhambra uspješno udomit sve psiće ... koliko vidim sad se pojavljuju udruge koje udomljuju samo čistokrvne pse što znači da i njih ima previše ... sve je to slatko i divno al ako se mladih riješiš na vrijeme i da naletiš na dobre udomitelje ... muka je kad ne ide pa odjednom bez da si isplanirao imaš više pasa nego si htio i ne možeš ni jednom više posvetit vremena koliko treba

trebali bi se i psi ko i ljudi prilagoditi vremenu i radjati najvise po dva komada...Wajter raport - Page 3 684758713

jedna poznanica iz krka ima englesku buldogicu koja je nedavno okotila samo jednog ... nisam vjerovala al eto i to se događa ... a imala rezervacije za tri komada i sad će igrat loto tko će dobit mladunče

mek pita ove koji su rezervirali jel u nedostatku eng. buldoga hoće malamute  Wajter raport - Page 3 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 16.04.14 13:56

Alhambra je napisao/la:

mek pita ove koji su rezervirali jel u nedostatku eng. buldoga hoće malamute  Wajter raport - Page 3 1523192931 

pa ja, sve je to isto ... razlika ? sitnice  Wajter raport - Page 3 3114667799 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 16.04.14 14:02

kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

mek pita ove koji su rezervirali jel u nedostatku eng. buldoga hoće malamute  Wajter raport - Page 3 1523192931 

pa ja, sve je to isto ... razlika ? sitnice  Wajter raport - Page 3 3114667799 

ma, buldog ima samo malo kraće noge, ostalo je tu negdje  Wajter raport - Page 3 3111943984 

Wajter raport - Page 3 English_bulldog_1

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 16.04.14 14:05

jebote što su to meni gadni psi... brat ima jednu...
a ne može ni disat, ni trčat, ni po stepenicama, operirali su joj treće kapke, meko nepce i ne znaš šta još sve ne...
al je draga blentača...


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  orion 16.04.14 15:33

vajter za moj ukus previše puše,  osim što hladi svu me raskuštralo  Wajter raport - Page 3 1656216332

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  orion 16.04.14 15:35

Vel'ka Maca je napisao/la:jebote što su to meni gadni psi... brat ima jednu...
a ne može ni disat, ni trčat, ni po stepenicama, operirali su joj treće kapke, meko nepce i ne znaš šta još sve ne...
al je draga blentača...




prdi non stop.... bokte,  nema smrdljivijeg pesa od buldoga  Wajter raport - Page 3 957247240

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 16.04.14 18:15

Vel'ka Maca je napisao/la:jebote što su to meni gadni psi... brat ima jednu...
a ne može ni disat, ni trčat, ni po stepenicama, operirali su joj treće kapke, meko nepce i ne znaš šta još sve ne...
al je draga blentača...


jest, al tko god nabavlja takvog psa mora bit svjestan da nabavlja hrpu problema jer su skroz izderformirani ... jednostavno se navikneš da tako mora biti i redovno obilaziti veterinara ... kolegica ga je skoro nabavila jer se njenom mužu svidjela ideja imat tako smiješnog psa, (on ga je više doživljavao ko neku svoju buduću maskotu nego živog psa ) a da pojma nije imala za sve loše strane pasmine ... sva sreća odustala i sad ne može vjerovati da joj je i palo na pamet nabavit ga kad vidi kako buldog izgleda i kako se kreće uživo ... taj pas jedva hoda a ova kuja šta je okotila, nije mogla to sama napravit bez pomoći čovjeka ...

smiješno mi je kad moja kuja sretne buldoga pa točno na psu vidiš da ne zna sa čim se susreće ... gotovo da ne prepoznaje psa u njemu ... sva se ukoči pa ne zna hoće li prić il neće i nakraju odluči zaobići ga il bježi ako buldog krene prema njoj ... sa nijednom pasminom se tako ne ponaša sumnjičavo  Wajter raport - Page 3 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 16.04.14 18:34

gnjavim vas sa ovim kerecim fotkama, ali evo kako je to izgledalo pre cetiri godine:


Wajter raport - Page 3 166gmc2

mislim da ovde jedan nedostaje...mozda je negde zaspao po strani pa nije upao u kadar. Wajter raport - Page 3 684758713 




Wajter raport - Page 3 23igvsy


massive puppy attack  Wajter raport - Page 3 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 16.04.14 21:44

puše ko blesavo... kao da je bilo malo polomljenog drveća od snijega i leda

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 16.04.14 21:49

ajme kako su slatki... Wajter raport - Page 3 3997187549  obožavam labradorce... kad ih vidim ovako male dođem u napast da si nabavim jednog...a onda se na svu sreću sjetim da je to suputnik za dugi niz godina, da ću zavoljeti beštiju...  ne možeš je ostaviti, a ja ko vjetar, nikad ne znam na kojem kraju ću završiti... nije pas za mene...  Wajter raport - Page 3 3102334490

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 16.04.14 22:09

Bebe labradora su mi preslatke... s onim debelim capama... miseki mali Wajter raport - Page 3 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 17.04.14 5:49

Wajter raport - Page 3 2875766344

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 17.04.14 6:50

Vel'ka Maca je napisao/la:jebote što su to meni gadni psi... brat ima jednu...
a ne može ni disat, ni trčat, ni po stepenicama, operirali su joj treće kapke, meko nepce i ne znaš šta još sve ne...
al je draga blentača...


i meni su gadni, ne poželim ga
al, nekom su možda gadni moji, što ćeš  Wajter raport - Page 3 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 17.04.14 7:30

vedro i suncano, ima i oblaka ali sporedne su uloge. Devet stupnjeva i burica pa je bas hladno...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 17.04.14 11:02

jest zahladilo ali su boje svjecke ... jutros sam šetala i slikavala jopet al jebga, i dalje mi poremetitit drajveri na kompu a laptop mi spor u pm pa sam radije otišla spavati nakon pošteno odrađene noći  Wajter raport - Page 3 11484130 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 17.04.14 11:27

kišna glista je napisao/la:jest zahladilo ali su boje svjecke ... jutros sam šetala i slikavala jopet al jebga, i dalje mi poremetitit drajveri na kompu a laptop mi spor u pm pa sam radije otišla spavati nakon pošteno odrađene noći  Wajter raport - Page 3 11484130 

mene jebe sto nikako da stavim baterije od digitalca punit. Preksinoc bilo tako lijepo nebo, neopisivo. Mjesec i neki specificni oblaci oko njega...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 17.04.14 11:37

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:jest zahladilo ali su boje svjecke ... jutros sam šetala i slikavala jopet al jebga, i dalje mi poremetitit drajveri na kompu a laptop mi spor u pm pa sam radije otišla spavati nakon pošteno odrađene noći  Wajter raport - Page 3 11484130 

mene jebe sto nikako da stavim baterije od digitalca punit. Preksinoc bilo tako lijepo nebo, neopisivo. Mjesec i neki specificni oblaci oko njega...

pa jebote, sad je predivno vrijeme ... stalno se mijenjaju scene ... ne znaš jel ljepše predvečer, ujutro il po danu ... jutros sam se tako izguštala, stavila slike na lap da prebacujem na fejs kad ono hrkljuš ... ne znam zašto neće da prebacuje ?

fotoaparat mi bremenit i trudan a nikako se porodit  Wajter raport - Page 3 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 17.04.14 11:43

ajme, odoh si skuvat kavu ... imam osjećaj da mi je sve nešto zeleno pred očima i puno zecova ... bit će se još nisam razbudila kako treba  Wajter raport - Page 3 11484130 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 17.04.14 11:45

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:jest zahladilo ali su boje svjecke ... jutros sam šetala i slikavala jopet al jebga, i dalje mi poremetitit drajveri na kompu a laptop mi spor u pm pa sam radije otišla spavati nakon pošteno odrađene noći  Wajter raport - Page 3 11484130 

mene jebe sto nikako da stavim baterije od digitalca punit. Preksinoc bilo tako lijepo nebo, neopisivo. Mjesec i neki specificni oblaci oko njega...

pa jebote, sad je predivno vrijeme ... stalno se mijenjaju scene ... ne znaš jel ljepše predvečer, ujutro il po danu ... jutros sam se tako izguštala, stavila slike na lap da prebacujem na fejs kad ono hrkljuš ... ne znam zašto neće da prebacuje ?

fotoaparat mi bremenit i trudan a nikako se porodit  Wajter raport - Page 3 1523192931 

pa ako si slike prebacila na komp trebale bi na fejs. Vjerojatno ih nisi resizirala pa ne hvata, slika je ogromna kad je prebacis sa digitalca na komp...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 17.04.14 11:46

kišna glista je napisao/la:ajme, odoh si skuvat kavu ... imam osjećaj da mi je sve nešto zeleno pred očima i puno zecova ... bit će se još nisam razbudila kako treba  Wajter raport - Page 3 11484130 

poceo uskrsni ugodjaj...Wajter raport - Page 3 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 40. Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.