kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Utopija

Stranica 2 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Utopija  - Page 2 Empty Re: Utopija

Postaj  Gost 12.05.14 0:59

Izgleda da utopije tu i tamo i postoje a ja taman mislila nema toga nigdje kad naletim na ovo  Utopija  - Page 2 11484130 

http://www.o-ruk.com/marinaleda-grad-koji-je-trn-u-oku-svih-kapitalista-socijalisticka-utopija-usred-evrope/

tako nekako sam ja nekoć zamišljala krk al nemreš osim ako ne iseliš sve krčane i ne useliš marinaleđane  Utopija  - Page 2 1523192931

al pitaj boga koliko će to potrajati ... vanjski neprijatelj ne spava nikada  Utopija  - Page 2 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Utopija  - Page 2 Empty Re: Utopija

Postaj  Gost 12.05.14 1:07

proba je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:koliko vidim svi ovdje znaju šta ne žele al me zanima jel tko zna šta  želi ? jel znate šta želite ? na temu me potaknulo čitanje knjige Aldous Huxley-a Vrata percepcije u kojoj sam se skroz našla iako nikad nisam bila konzument ikakvih droga osim duvana i povremeno alkohola ... al eto, jasno mi je da se radi o različitim percepcijama pa me zanima tematika teme radi ... koliko vas tu ima a da znate šta želite a ne samo ono šta ne želite ... nemojte da opet ispadnem jedina koja zna šta  želi pa zbog toga naopaka... jedino što ja želim je da svi znaju šta žele i da to i dobiju ... za sebe se znam pobrinut da tako i bude  Utopija  - Page 2 11484130 

glisto

ja sam primjetio da oni koji zbilja imaju i naprave lijep zivot su najlosiji tvoritelji dobra svojima , to je neka biologija , nema sta drugo bit

a suprotnost onaj najlosiji zivot koji pruzi svojima u nasljednicima izazove neku simpatiju  , neki miris pripadnosti




umjerenost je potrebna i u znanju , ja sto manje znam mi bolje ide

aj moglo bi se kazat da je umjerenost opijum , opijum kojeg sam trebas recepturu izkombinirt

utopija je suprotnost umjerenosti , a obadvoje imaju istu poentu ,

ja ti preporučujem postani religiozna , al ne ko iluzija il dya il kykky oldi, esko ,

ma nemoj ,,,,opasno je postat religiozan postare dane

eto to ti hotijem

proba, svaka ti čast i svaka ti dala zbog ovakvih postova ... a ja te išla preskočit jer sam mislila da mi opet nešto psuješ a ti bijo dobrica

ne boj se, nema šamse da ja postanem religijozna ni pod mlade ni pod stare dane a pogotovo po tuđim recepturama ... ja ću uvijek ko i u ivančićevom "sve jasno" tekstu na kraju opet nešto pitati il reć da se vratimo na dobro poznatu pomutnju  Utopija  - Page 2 1523192931 takvi ti nikad ne postanu religiozni

al jebat ga, još se nisam sjetila onog riječkog autora koji me podsjetio na njega ... nikako  Utopija  - Page 2 1658420748  a taman zaboravila al sad se opet sjetila da me alchajmer uhvatio glede toga

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Utopija  - Page 2 Empty Re: Utopija

Postaj  proba 12.05.14 3:11

kišna glista je napisao/la:
proba je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:koliko vidim svi ovdje znaju šta ne žele al me zanima jel tko zna šta  želi ? jel znate šta želite ? na temu me potaknulo čitanje knjige Aldous Huxley-a Vrata percepcije u kojoj sam se skroz našla iako nikad nisam bila konzument ikakvih droga osim duvana i povremeno alkohola ... al eto, jasno mi je da se radi o različitim percepcijama pa me zanima tematika teme radi ... koliko vas tu ima a da znate šta želite a ne samo ono šta ne želite ... nemojte da opet ispadnem jedina koja zna šta  želi pa zbog toga naopaka... jedino što ja želim je da svi znaju šta žele i da to i dobiju ... za sebe se znam pobrinut da tako i bude  Utopija  - Page 2 11484130 

glisto

ja sam primjetio da oni koji zbilja imaju i naprave lijep zivot su najlosiji tvoritelji dobra svojima , to je neka biologija , nema sta drugo bit

a suprotnost onaj najlosiji zivot koji pruzi svojima u nasljednicima izazove neku simpatiju  , neki miris pripadnosti




umjerenost je potrebna i u znanju , ja sto manje znam mi bolje ide

aj moglo bi se kazat da je umjerenost opijum , opijum kojeg sam trebas recepturu izkombinirt

utopija je suprotnost umjerenosti , a obadvoje imaju istu poentu ,

ja ti preporučujem postani religiozna , al ne ko iluzija il dya il kykky oldi, esko ,

ma nemoj ,,,,opasno je postat religiozan postare dane

eto to ti hotijem

proba, svaka ti čast i svaka ti dala zbog ovakvih postova ... a ja te išla preskočit jer sam mislila da mi opet nešto psuješ a ti bijo dobrica

ne boj se, nema šamse da ja postanem religijozna ni pod mlade ni pod stare dane a pogotovo po tuđim recepturama ... ja ću uvijek ko i u ivančićevom "sve jasno" tekstu na kraju opet nešto pitati il reć da se vratimo na dobro poznatu pomutnju  Utopija  - Page 2 1523192931 takvi ti nikad ne postanu religiozni

al jebat ga, još se nisam sjetila onog riječkog autora koji me podsjetio na njega ... nikako  Utopija  - Page 2 1658420748  a taman zaboravila al sad se opet sjetila da me alchajmer uhvatio glede toga
ma kurcasi ti razumila


dasi ista razumila poklala bi mi cilo selo i javila svim pičkama da biže odmene

religiozni pogledi su neophodni ,,,,koliko god si pedantan , uvik ostane par kockica koje nepašu u mozaik .. e te kockice posljenje su najbitnije i najvidnije  i slažu  se po religioznim kodeksima , jer desetak zapovjedi il kako ih druge religije zovu ne daje nitko sem religija , samo su brutalne kopije u ponudi u kvazi- naučnim expertizama


ponoviću ti istu stvar


čovka je dobročinstvo postrojilo ljevlje od životinja , al je i tad i sad neophodno biti dovoljno desno da se sačuvaš od životinja , pa i onih koje odu previše ljevo



manje ti čitaj , ja pouzdano znam da je najviše budalama dozvoljeno pisati , a dok skontaš ko je budala bude ti kasno
proba
proba

Broj postova : 1119
Join date : 23.09.2012

[Vrh] Go down

Utopija  - Page 2 Empty Re: Utopija

Postaj  Gost 12.05.14 9:02

proba je napisao/la:
ma kurcasi ti razumila


ponoviću ti istu stvar


čovka je dobročinstvo postrojilo ljevlje od životinja , al je i tad i sad neophodno biti dovoljno desno da se sačuvaš od životinja , pa i onih koje odu previše ljevo



manje ti čitaj , ja pouzdano znam da je najviše budalama dozvoljeno pisati , a dok skontaš ko je budala bude ti kasno

ma kurca si ti razumio a ne ja ... ti si se zajebunio pa mislijo da su nam se mišljenja poklopila al nisu ... samo sam te pohvalila jer si uspio svoju izreć na normlaniji i manje životinjski način da svima bude jasno a ne samo životinjama  Utopija  - Page 2 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Utopija  - Page 2 Empty Re: Utopija

Postaj  Yehudi 12.05.14 9:38

Trenutak lucidnosti je brzo prošao  Utopija  - Page 2 3114667799 

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Utopija  - Page 2 Empty Re: Utopija

Postaj  pizda 12.05.14 9:45

[quote="kišna glista"]

ma ne radi ti se tu o izmijenjenoj sviesti nit percepcijama koliko se podeblja doživljaj onoga što već imaš u sebi samo se slabo naziralo ... ništa se ne mijenja ... al ajd, sad sam ja sama sebi jasnija ... očito je da su me ko bebu ubacili u kazan meskalina pa je kod mene trajan učinak izdrogiratosti i nedovoljno šećera u mozgu  ko kod onog obeliksa i čarobnog napitka  Utopija  - Page 2 11484130  bit će me mama ostavila baki pa me ona kupala u kojekakvim svojim napicima  Utopija  - Page 2 1523192931 zato meni to drogiranje nikad nije išlo kako treba ... na faksu svi duvali a ja ništa jerbo sam od rođenja naduvana


pa ne volim ni to, volim vidjet boje kakvima jesu, cut zvukove kakvim jesu a ne da zbog djelovanja meskalina i kojekakvih gljiva vidim cijele spektare boja i cujem harfe u sred sume:).
Iz slicnih razloga ne volim ni photoshopirate slike a 99% koje vidis po raznim fejsovima su photoshop. Prava stvar je kad ispadne super slika bez ikakvih intervencija...


pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Utopija  - Page 2 Empty Re: Utopija

Postaj  pizda 12.05.14 9:48

Yehudi je napisao/la:Trenutak lucidnosti je brzo prošao  Utopija  - Page 2 3114667799 

zato trenuci ludosti puno dulje traju... Utopija  - Page 2 1523192931 
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Utopija  - Page 2 Empty Re: Utopija

Postaj  pizda 12.05.14 9:58

u biti je ovo tema o zeljama. Ukoliko se misli na neke zivotne zelje tj. smisao zivota, onda pojma nemam sto ustvari zelim. Ako se radi o zeljama opcenito, zelim puno toga ali se bas ne ostvaruje prizeljkivanom dinamikom...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Utopija  - Page 2 Empty Re: Utopija

Postaj  pizda 12.05.14 9:59

Yehudi je napisao/la:
Čuo sam, davno još, da su slovački seljaci/težaci,svojoj djeci davali čaj od čahura maka.Tako b imogli raditi u polju i sl. a da im djeca tj. bebe ne kmeče.
Možda i tvoje pleme prakticira nešto slično  Utopija  - Page 2 11484130 

djeca od malena izdrogirata, sa sedam godina su vec na herojinu bili...Utopija  - Page 2 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Utopija  - Page 2 Empty Re: Utopija

Postaj  Gost 12.05.14 10:12

pizda je napisao/la:

pa ne volim ni to, volim vidjet boje kakvima jesu, cut zvukove kakvim jesu a ne da zbog djelovanja meskalina i kojekakvih gljiva vidim cijele spektare boja i cujem harfe u sred sume:).
Iz slicnih razloga ne volim ni photoshopirate slike a 99% koje vidis po raznim fejsovima su photoshop. Prava stvar je kad ispadne super slika bez ikakvih intervencija...




boldano se slažem ... mense ne da ni trudit naučit kako se to radi
a boje naravno da vidiš samo onako kako ih ti vidiš ... isto kao što ih recimo netko sa nekim stupnjem daltonizma ne vidi kao ti ... o tome ja pričam ... svak ima svoju percepciju i vidi na svoj način

a harfu bome ne bih ni ja slušala usred šume ... si ti lud ... za tako nešto čut dozvola košta 1000 kuna po onom pravom cjeniku, ne izmišljenom  Utopija  - Page 2 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Utopija  - Page 2 Empty Re: Utopija

Postaj  pizda 12.05.14 10:30

kišna glista je napisao/la:
boldano  se slažem ... mense ne da ni trudit naučit kako se to radi
a boje naravno da vidiš samo onako kako ih ti vidiš ... isto kao što ih recimo netko sa nekim stupnjem daltonizma ne vidi kao ti ... o tome ja pričam ... svak ima svoju percepciju i vidi  na svoj način

a harfu bome ne bih ni ja slušala usred šume ... si ti lud ... za tako nešto čut dozvola košta 1000 kuna po onom pravom cjeniku, ne izmišljenom  Utopija  - Page 2 1523192931 

potamnit ili posvijetlit sliku i to je to, jebes ono kad vidis neke brzace koji vise lice na mlijeko nego li na pjenu.
Boje onako kako ih vidim bez intervencija raznih pomagala...Utopija  - Page 2 684758713. Radije neka obicna svijetlost nego li da se nagutam meskalina i vidim bozansku svijetlost...
Za harfu si u pravu, mora da je papreno skupa kad je jos nisu stavili u cjenik, vjecaju... Utopija  - Page 2 1523192931 
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Utopija  - Page 2 Empty Re: Utopija

Postaj  Gost 12.05.14 10:34

pizda je napisao/la:
Za harfu si u pravu, mora da je papreno skupa kad je jos nisu stavili u cjenik, vjecaju... Utopija  - Page 2 1523192931 

kako nisu ... stavili su ... bilo kakvi kulturni hepeninzi po šumi - dozvola košta 1000 kn ( to čitam iz pravog cjenika, ne onog šaljivog ) pa sad idi ti u šumu svirat kurcu il na harfi, sasvim svejedno ... za oboje ti treba najskuplja dozvola

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Utopija  - Page 2 Empty Re: Utopija

Postaj  pizda 12.05.14 12:55

Utopija  - Page 2 P18fd8dr2z6n6h7w0ce
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Utopija  - Page 2 Empty Re: Utopija

Postaj  Gost 12.05.14 13:02

upravo sam to gledala i mislila hoćul si dat truda pa našarafit glave forumaša al odustala

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Utopija  - Page 2 Empty Re: Utopija

Postaj  proba 12.05.14 22:37

kišna glista je napisao/la:
proba je napisao/la:
ma kurcasi ti razumila


ponoviću ti istu stvar


čovka je dobročinstvo postrojilo ljevlje od životinja , al je i tad i sad neophodno biti dovoljno desno da se sačuvaš od životinja , pa i onih koje odu previše ljevo



manje ti čitaj , ja pouzdano znam da je najviše budalama dozvoljeno pisati , a dok skontaš ko je budala bude ti kasno

ma kurca si ti razumio a ne ja ... ti si se zajebunio pa mislijo da su nam se mišljenja poklopila al nisu ... samo sam te pohvalila jer si uspio svoju izreć na normlaniji i manje životinjski način da svima bude jasno a ne samo životinjama  Utopija  - Page 2 1523192931 
glupačo neidi ušumu
proba
proba

Broj postova : 1119
Join date : 23.09.2012

[Vrh] Go down

Utopija  - Page 2 Empty Re: Utopija

Postaj  Gost 13.05.14 8:23

proba je napisao/la:
glupačo neidi ušumu

prekasno, već sam si nabavila

Utopija  - Page 2 10310619_10203782724027363_6856971026476850432_n

sad moram da nisam badava bacila pare

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Utopija  - Page 2 Empty Re: Utopija

Postaj  pizda 13.05.14 8:31

kišna glista je napisao/la:
proba je napisao/la:
glupačo neidi ušumu

prekasno, već sam si nabavila

Utopija  - Page 2 10310619_10203782724027363_6856971026476850432_n

sad moram da nisam badava bacila pare

Utopija  - Page 2 3111943984 vidis, dobra ideja, nabavis enc karticu i mos sve. Ne znam samo jel ukljucuje milovanje paprati...Utopija  - Page 2 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Utopija  - Page 2 Empty Re: Utopija

Postaj  Gost 13.05.14 8:34

a ti bi baš milovo paprat  Utopija  - Page 2 3111943984 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Utopija  - Page 2 Empty Re: Utopija

Postaj  Gost 13.05.14 8:35

pizda je napisao/la:

Utopija  - Page 2 3111943984 vidis, dobra ideja, nabavis enc karticu i mos sve. Ne znam samo jel ukljucuje milovanje paprati...Utopija  - Page 2 684758713

sve je uključito ... provjerila ... ima stvari koje sad smiješ u šumi sa encom da ti pamet stane ... smiješ se i izgubit danima a da te nitko ne nađe i poslije naplati za pretrpljeni strah i sve šta si pojeo i nasrao po šumi ... bilo je u novinama o tome da su neki turisti tako najebali al sad su našli rješenje i za njih

http://www.news-bar.hr/vijesti/hrvatska/hrvatske-shume-izdale-uplatnicu-na-14.000-kuna-chehu-jer-je-bio-izgubljen-u

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Utopija  - Page 2 Empty Re: Utopija

Postaj  Gost 13.05.14 8:36

Vel'ka Maca je napisao/la:a ti bi baš milovo paprat  Utopija  - Page 2 3111943984 

pa jel nisi rekla da hoćeš čut pizdu kako tepa ... eto, on ti tako tepa  Utopija  - Page 2 1523192931

a maco, sad vidiš di griješiš ... ako se hoćeš udvarat pizdi, moraš mu doć na vrata sa čokoladama i buketom paprati ... sav se raznježi  Utopija  - Page 2 1523192931 


Zadnja promjena: kišna glista; 13.05.14 8:43; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Utopija  - Page 2 Empty Re: Utopija

Postaj  Gost 13.05.14 8:40

al fora, čim nešto zabraniš, ispadnu dobri vicovi od toga .. ko kad je bilo zabranjeno pričati političke viceve pa ih baš tada bilo najviše ... ja bih u ovoj državi sveeee zabranila pa da vidiš kako bi nam bilo veselo  Utopija  - Page 2 11484130 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Utopija  - Page 2 Empty Re: Utopija

Postaj  pizda 13.05.14 10:32

Vel'ka Maca je napisao/la:a ti bi baš milovo paprat  Utopija  - Page 2 3111943984 

..ijako bi se radije orijentirao po mahovini. Lakse, sjednes i orjentiras se...Utopija  - Page 2 3111943984
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Utopija  - Page 2 Empty Re: Utopija

Postaj  pizda 13.05.14 10:34

kišna glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:a ti bi baš milovo paprat  Utopija  - Page 2 3111943984 

pa jel nisi rekla da hoćeš čut pizdu kako tepa ... eto, on ti tako tepa  Utopija  - Page 2 1523192931

a maco, sad vidiš di griješiš ... ako se hoćeš udvarat pizdi, moraš mu doć na vrata sa čokoladama i buketom paprati ... sav se raznježi  Utopija  - Page 2 1523192931 

paprat je bas fora, meni je od djetinstva bila misticna jer sam ucijo da su to prabiljke jos iz doba dinosaurusa. Cudijo sam se da nesto tako staro jos raste. Nije ni cudo kad je miluju... Utopija  - Page 2 1523192931 
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Utopija  - Page 2 Empty Re: Utopija

Postaj  pizda 13.05.14 10:36

kišna glista je napisao/la:al fora, čim nešto zabraniš, ispadnu dobri vicovi od toga .. ko kad je bilo zabranjeno pričati političke viceve pa ih baš tada bilo najviše ... ja bih u ovoj državi sveeee zabranila pa da vidiš kako bi nam bilo veselo  Utopija  - Page 2 11484130 

ali to su stvarno vicevi jebate. Zamisli ti nekog iz hrv. suma ko ce ti naplatiti nekog kurca u sumi!? Pa jebote, taj bi vise trcao (bjezao) po sumi nego li ista drugo radijo... Utopija  - Page 2 1523192931 
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Utopija  - Page 2 Empty Re: Utopija

Postaj  Gost 13.05.14 10:41

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:al fora, čim nešto zabraniš, ispadnu dobri vicovi od toga .. ko kad je bilo zabranjeno pričati političke viceve pa ih baš tada bilo najviše ... ja bih u ovoj državi sveeee zabranila pa da vidiš kako bi nam bilo veselo  Utopija  - Page 2 11484130 

ali to su stvarno vicevi jebate. Zamisli ti nekog iz hrv. suma ko ce ti naplatiti nekog kurca u sumi!? Pa jebote, taj bi vise trcao (bjezao) po sumi nego li ista drugo radijo... Utopija  - Page 2 1523192931 

pa ja se već dva dana smijem zbog smiješnih scena koje mi padaju na pamet ... ne moš natjerat komunalne da kažnjavaju ljude po gradovima a kamoli po šumama ... al sad kad sam pročitala onaj članak vidim da si i ti bio među tim "šumskim komunalcima" ... gss su zaduženi najprije da nađu, spase a onda predaju policiji izgubite turiste ... težak poso u svakom slučaju  Utopija  - Page 2 11484130  sad kad čuje da smije i kažnjavat ljude, možda se pop pridruži gss-u ... već ga vidim kako traaaži po šumi koga će kazniti

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Utopija  - Page 2 Empty Re: Utopija

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.