kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Utopija

Stranica 4 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Utopija  - Page 4 Empty Re: Utopija

Postaj  Gost 13.05.14 13:45

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

je, ima tih biljki za božićnu dekoraciju koje se nitko ni ne sjeti a traju užas dugo . šparožina, veprovina a bogami i mahovina  ... viš, zlatinjak mi nije pao na pamet ...

to je moj izum:), super izgledaju medju mahovinom, bas ko palme ali bi neku posudicu zagrnuo mahovinom, unutra vodu i paprat. Onda traje pun kurac...
Napravijo sam ja i bunar a kalup ona posudica od jogurta i tuljac od toalet papira i ulijes gips... Utopija  - Page 4 1523192931  po tome utisnes kamencice, naljepis zeru mahovine i imas pravi, starinski bunar. I zidove imam...nekad mi se dalo sa time igrat...Utopija  - Page 4 684758713

pa i ono sa šparožinom sam pročitala od tebe na forumu, nešto si se zajebavao sa lastom oko toga a meni se činilo da bi moglo ispasti super i jest ... a ovo sa bunarom obavezno probam sa djecom iduće godine iako ti mi nemamo jaslice al ćemo smisliti nešto drugo aztešku piramidu i ritual čupanja srca ... i onda pozovemo svećenika da sam posveti kuću  Utopija  - Page 4 11484130 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Utopija  - Page 4 Empty Re: Utopija

Postaj  Lena 13.05.14 13:48

na kraju je agrokultura, ako zna šta je na početku theme.....
ne znam bil čitala il ne
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Utopija  - Page 4 Empty Re: Utopija

Postaj  Lena 13.05.14 14:09

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:

A sto se odgoja djece i osluskivanja njihovih zelja tice, e tu je bolje da nemam djece jer bi im bila jebeni autoritet i bila bi atila bic bozji. Grozim se odgoja svojih prijateljica koje sve pustaju klincima i ostavljaju ih da sami nadju svoj put.
Blesavo je ovako govorit kakav bi bila roditelj kad djece n3mam, ali znam da mi nema antipaticnijeg stvora od razmazenog derla... batina je iz raja izasla.

Vidim da se tema dotakla i odgoja djece pa temi proricem veliku citanost i pisanost  Utopija  - Page 4 1523192931. Slicne teme su na Kultnima uvijek bile dobar trigger - receno Bafficinim vulgarnim rjecnikom.
Slazem se sa Big pussy, djeca mogu biti upravo odvratna i nisam nikad padao na one sprehe da su sva djeca divna, lijepa, dobra i nevina.
Opet, ijako ima odstupanja, djeca su odraz roditelja. Nema sanse da od simpaticnih i inteligentnih ljudi ne nastanu isto takva djeca. Ma koliko se roditelji mozda trudili da ne prenose svoje svjetonazore djeci, ipak to rade, makar i nesvjesno i dobro je da je tako.
Eto, dok je svojevremeno Antisa pisao (sad opcenito ne pise) o dogodovstinama sa Bubijem (sad je Gvozden),a povremeno i Lena Pomala, da navedu deset djecjih bisera a medju njima je samo jedan od njihove djece, nepogresivo bi ga prepoznao.Utopija  - Page 4 684758713 Isti je slucaj sa Manitom glistom i njenom djecom.
Hocu reci da su antipaticna djeca produkt antipaticnih roditelja i obratno. Normalno, drage su mi djecje razmazenosti kad su sa mjerom i djecji simpaticne, dapace, ja bi to osobno i poticao na sveopce zgrazanje:). Sa druge strane, ona klasicna glupava razmazenost je stvarno odvratna a produkt su buduce sponzoruse i politicari. Takvu djecu i ne vidjam osim na tren, slucajno jer ne vidjam ni njihove, isto tako glupave roditelje.
Sto Maca kaze, osjeti covjek potrebu da takve udari ali ipak ne mos tuc nekog slabieg od sebe. Zgrozila me pak Lasta izjavom kako bi prebijala djecu jer to ipak smatram malo preekstremnim. Mislim da bi ona trebala bolje kontrolirati svoj bijes i usmjeriti ga ka necem kreativnom pa postati kreacionista...
sunce moje malo...ljubi te teta lena  Utopija  - Page 4 1523192931  za ove lijepe riječi.....
maco ne možeš znati kakav bi bila roditelj dok i nisi zapravo,ali ja ti odgovorno tvrdim da bi više ti naučila od te djece (zapravo) nego oni od tebe....iako bi i oni naučili.....nije da ne bi......a naučili bi većinu stvari i odnosa koje i kakve i sama prakticiraš.....beru oni tako dobro mikroemocije i stanje uma da jednostavno ne možeš blefirati.....
šta se tiče percepcije,želja,utopija....uvijek sam čvrsto znala šta ne želim (kišna....smajliiiiii  Utopija  - Page 4 1523192931 )....sad idem pomalo i prema onome šta želim.....želim biti baš i jako zadovoljna kako živim,kako se osjećam,čime se bavim....nemam veeeelikih želja nego hoću da mi je svaki dan zadovoljstvo i da dišem punim plućima.....dakle debelo radim na tome......hoću da sam sa ljudima koje volim i cijenim,a one druge želim u šta manjim količinama u svom životu....
i hoću pronać novu dobru frizuru....
prijedloge dajte ako imate..... Utopija  - Page 4 1523192931
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Utopija  - Page 4 Empty Re: Utopija

Postaj  Gost 13.05.14 23:51

Utopija  - Page 4 Peta-anti-fur-pubic-hair-ad-180x128

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Utopija  - Page 4 Empty Re: Utopija

Postaj  Gost 14.05.14 7:59

polo se i dalje ne usudi pričati u prostor proširenim rečenicama ... na smrt smo ga isprepadali  Utopija  - Page 4 11484130  sve se trudi šokirat nas ko što smo mi njega al nikako doseć taj nivo šokantnosti  Utopija  - Page 4 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Utopija  - Page 4 Empty Re: Utopija

Postaj  pizda 14.05.14 8:05

Polo je napisao/la:Utopija  - Page 4 Peta-anti-fur-pubic-hair-ad-180x128

Polo, privatne podatke i fotke je zabranjeno objavljivati cak i na ovom liberalnom forumu. Odakle ti Moicina slika?
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Utopija  - Page 4 Empty Re: Utopija

Postaj  Gost 14.05.14 8:12

to je tzv frenki beleven frizura  Utopija  - Page 4 684758713 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Utopija  - Page 4 Empty Re: Utopija

Postaj  Lena 14.05.14 13:39

Polo je napisao/la:Utopija  - Page 4 Peta-anti-fur-pubic-hair-ad-180x128

doooobro......nije loša ideja,ali ne da mi se stavljat ekstenzije..... Utopija  - Page 4 1523192931 
vidi ovo.....od 2:30 nadalje.....sičan izbor frizure....ali sa kovrčama
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Utopija  - Page 4 Empty Re: Utopija

Postaj  Gost 15.05.14 2:10

Lena je napisao/la:
Polo je napisao/la:Utopija  - Page 4 Peta-anti-fur-pubic-hair-ad-180x128

doooobro......nije loša ideja,ali ne da mi se stavljat ekstenzije..... Utopija  - Page 4 1523192931 
vidi ovo.....od 2:30 nadalje.....sičan izbor frizure....ali sa kovrčama

nisam izdrzo ni do 1:25...  Utopija  - Page 4 3111943984
pusti bush na miru, pa ne trebas ekstenzije...  Utopija  - Page 4 270804909 

evo vama...zarazno je... ne gledati... Utopija  - Page 4 1619348112


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Utopija  - Page 4 Empty Re: Utopija

Postaj  Gost 15.05.14 2:16

pizda je napisao/la:
Polo je napisao/la:Utopija  - Page 4 Peta-anti-fur-pubic-hair-ad-180x128

Polo, privatne podatke i fotke je zabranjeno objavljivati cak i na ovom liberalnom forumu. Odakle ti Moicina slika?
Kako si je prepozno?????... Utopija  - Page 4 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Utopija  - Page 4 Empty Re: Utopija

Postaj  Gost 15.05.14 2:21

kišna glista je napisao/la:to je tzv frenki beleven frizura  Utopija  - Page 4 684758713 
hehe...bijah zubati bill na nethaeru....hmmm...zubi...  Utopija  - Page 4 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Utopija  - Page 4 Empty Re: Utopija

Postaj  Gost 15.05.14 6:38

pizda je napisao/la:

nju sam znao svojevremeno koristit skupa sa mahovinom kad bi jaslice pravijo. Ona dugo traje, bitno da je vlazno. Izgledale bi ko palme medju onom mahovinom...Utopija  - Page 4 684758713

takve jaslice možeš kasnije i pojest i bit zdrav ... staviš sve skupa u blender, dodat malo chilija i imaš tzv "đisz krajst smuti" ... da ga prodaju u bistrojima, košto bi ko suvo zlato ...

nekoć sam stvarno tako pravila razne napitke za sebe od tog samoniklog bilja a pogotovo od tušta ( moja djeca bi pobjegla iz kuhinje da to ne vide jer im je izgledalo kao da mater pije barsku vodu i još ju nakraju žvače Utopija  - Page 4 1523192931  ) ... ne vidim razlog zašto ne bi i od paprati ... nekoć se koristila u prehrambene svrhe ... zato ju ni ne smiješ više po šumi besplatno milovati .. isto ko što ne smiješ stiskati rajčice i ostalo nježno voće i povrće na tržnicama bez da ih kasnije i kupiš  Utopija  - Page 4 11484130 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Utopija  - Page 4 Empty Re: Utopija

Postaj  Gost 15.05.14 6:46

Polo je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:to je tzv frenki beleven frizura  Utopija  - Page 4 684758713 
hehe...bijah zubati bill na nethaeru....hmmm...zubi...  Utopija  - Page 4 3111943984

znači i ti si neki glodavac ?


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Utopija  - Page 4 Empty Re: Utopija

Postaj  pizda 15.05.14 7:37

Polo je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Polo je napisao/la:Utopija  - Page 4 Peta-anti-fur-pubic-hair-ad-180x128

Polo, privatne podatke i fotke je zabranjeno objavljivati cak i na ovom liberalnom forumu. Odakle ti Moicina slika?
Kako si je prepozno?????... Utopija  - Page 4 3111943984

po gacama, stalno nosi te iste...Utopija  - Page 4 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Utopija  - Page 4 Empty Re: Utopija

Postaj  pizda 15.05.14 7:41

kišna glista je napisao/la:

takve jaslice možeš kasnije i pojest i bit zdrav ... staviš sve skupa u blender, dodat malo chilija  i imaš tzv "đisz krajst smuti" ... da ga prodaju u bistrojima, košto bi ko suvo zlato  ...

 Utopija  - Page 4 1523192931 Utopija  - Page 4 1523192931 Utopija  - Page 4 1523192931  zasto ne "kristmas smuti", uskoro bi konkuriralo koka koli...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Utopija  - Page 4 Empty Re: Utopija

Postaj  Gost 15.05.14 7:44

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

takve jaslice možeš kasnije i pojest i bit zdrav ... staviš sve skupa u blender, dodat malo chilija  i imaš tzv "đisz krajst smuti" ... da ga prodaju u bistrojima, košto bi ko suvo zlato  ...

 Utopija  - Page 4 1523192931 Utopija  - Page 4 1523192931 Utopija  - Page 4 1523192931  zasto ne "kristmas smuti", uskoro bi konkuriralo koka koli...

pa to sve zavisi jel svećenik posvetijo jaslice il nije ... ako jest, mora bit moja verzija, a ako nije, mora biti tvoja jer ne smije bit ono prvo ... ja ću dekoraciju napravit od cikle da bude uvjerljivija kad ju izblendam ... onaj moj proljetni smuti koji sam stavila na recepte izgleda skroz ko sukrvica i ko da pijem nečije izmiksano srce ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Utopija  - Page 4 Empty Re: Utopija

Postaj  pizda 15.05.14 7:54

kišna glista je napisao/la:

pa to sve zavisi jel svećenik posvetijo jaslice il nije ... ako jest, mora bit moja verzija, a ako nije, mora biti tvoja jer ne smije bit ono prvo ... ja ću dekoraciju napravit od cikle da bude uvjerljivija kad ju izblendam ... onaj moj proljetni smuti koji sam stavila na recepte izgleda skroz ko sukrvica i ko da pijem nečije izmiksano srce ...

mos mislit sto bi ih posvetijo, takvi sveci ne trebaju ni meni ni otadzbini...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Utopija  - Page 4 Empty Re: Utopija

Postaj  Gost 15.05.14 8:01

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

pa to sve zavisi jel svećenik posvetijo jaslice il nije ... ako jest, mora bit moja verzija, a ako nije, mora biti tvoja jer ne smije bit ono prvo ... ja ću dekoraciju napravit od cikle da bude uvjerljivija kad ju izblendam ... onaj moj proljetni smuti koji sam stavila na recepte izgleda skroz ko sukrvica i ko da pijem nečije izmiksano srce ...

mos mislit sto bi ih posvetijo, takvi sveci ne trebaju ni meni ni otadzbini...

ja i da pustim svećenika da ih posveti, on bi ziher izveo kakav egzorcizam nad njima pa bih na kraju imala "demon free smuti" ... to za one kojima demoni teško padaju na želudac ... dao bi se tu razvit sasvim lijep biznis

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Utopija  - Page 4 Empty Re: Utopija

Postaj  pizda 15.05.14 8:07

kišna glista je napisao/la:

ja i da pustim svećenika da ih posveti, on bi ziher izveo kakav egzorcizam nad njima pa bih na kraju imala "demon free  smuti" ... to za one kojima demoni teško padaju na želudac ... dao bi se tu razvit sasvim lijep biznis

na kraju bi se sve svelo na vič smuti, na vrhu case bi ko dekoracia bio vjesticji sesiric ili bi se mjesalo malenom metlicom...Utopija  - Page 4 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Utopija  - Page 4 Empty Re: Utopija

Postaj  Gost 15.05.14 8:09

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

ja i da pustim svećenika da ih posveti, on bi ziher izveo kakav egzorcizam nad njima pa bih na kraju imala "demon free  smuti" ... to za one kojima demoni teško padaju na želudac ... dao bi se tu razvit sasvim lijep biznis

na kraju bi se sve svelo na vič smuti, na vrhu case bi ko dekoracia bio vjesticji sesiric ili bi se mjesalo malenom metlicom...Utopija  - Page 4 684758713

a umjesto kriške limuna bi se na rub čaše natako šišmiš  Utopija  - Page 4 684758713  to bih ja redovno naručivala za sebe

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Utopija  - Page 4 Empty Re: Utopija

Postaj  Gost 17.05.14 9:26

kišna glista je napisao/la:koliko vidim svi ovdje znaju šta ne žele al me zanima jel tko zna šta  želi ? jel znate šta želite ? na temu me potaknulo čitanje knjige Aldous Huxley-a Vrata percepcije u kojoj sam se skroz našla iako nikad nisam bila konzument ikakvih droga osim duvana i povremeno alkohola ... al eto, jasno mi je da se radi o različitim percepcijama pa me zanima tematika teme radi ... koliko vas tu ima a da znate šta želite a ne samo ono šta ne želite ... nemojte da opet ispadnem jedina koja zna šta  želi pa zbog toga naopaka... jedino što ja želim je da svi znaju šta žele i da to i dobiju ... za sebe se znam pobrinut da tako i bude  Utopija  - Page 4 11484130 
Znam i jedno i drugo... na žalost ne znam kako postići to što želim  Utopija  - Page 4 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Utopija  - Page 4 Empty Re: Utopija

Postaj  Gost 17.05.14 9:47

btw je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:koliko vidim svi ovdje znaju šta ne žele al me zanima jel tko zna šta  želi ? jel znate šta želite ? na temu me potaknulo čitanje knjige Aldous Huxley-a Vrata percepcije u kojoj sam se skroz našla iako nikad nisam bila konzument ikakvih droga osim duvana i povremeno alkohola ... al eto, jasno mi je da se radi o različitim percepcijama pa me zanima tematika teme radi ... koliko vas tu ima a da znate šta želite a ne samo ono šta ne želite ... nemojte da opet ispadnem jedina koja zna šta  želi pa zbog toga naopaka... jedino što ja želim je da svi znaju šta žele i da to i dobiju ... za sebe se znam pobrinut da tako i bude  Utopija  - Page 4 11484130 
Znam i jedno i drugo... na žalost ne znam kako postići to što želim  Utopija  - Page 4 1523192931

probaj moju metodu - bacanje torte s ramena .... skroz učinkovita  Utopija  - Page 4 3114667799 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Utopija  - Page 4 Empty Re: Utopija

Postaj  Lena 18.05.14 6:31

ooooo gđica btw-ica je tu....jupi jeeee....jupi jeeee Utopija  - Page 4 727654710 
meni se čini bolje pojest sve te sastojke koji se stave u smuti nego sve to mikasat....imaš dojam da si se najeo i probavljaš duže  Utopija  - Page 4 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Utopija  - Page 4 Empty Re: Utopija

Postaj  pizda 19.05.14 8:01

Lena je napisao/la:ooooo gđica btw-ica je tu....jupi jeeee....jupi jeeee Utopija  - Page 4 727654710 
meni se čini bolje pojest sve te sastojke koji se stave u smuti nego sve to mikasat....imaš dojam da si se najeo i probavljaš duže  Utopija  - Page 4 11484130

pa ja, kad to pretvoris u smuti nista korisnoga, samo smutis...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Utopija  - Page 4 Empty Re: Utopija

Postaj  Gost 19.05.14 8:07

pizda je napisao/la:
Lena je napisao/la:ooooo gđica btw-ica je tu....jupi jeeee....jupi jeeee Utopija  - Page 4 727654710 
meni se čini bolje pojest sve te sastojke koji se stave u smuti nego sve to mikasat....imaš dojam da si se najeo i probavljaš duže  Utopija  - Page 4 11484130

pa ja, kad to pretvoris u smuti nista korisnoga, samo smutis...

pa ako radiš neki od povrća, možeš upotrijebiti ono šta ostane za neko varivo il vrlo sitno sjeckanu salatu  Utopija  - Page 4 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Utopija  - Page 4 Empty Re: Utopija

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.