kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 30 / 40. Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 07.06.14 18:01

Je l' vi gledate top gear?!?!?!
Pa meni je ono bolje od bilo kakve humoristicne emisije.... genijalni su mi.... britanci.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 07.06.14 18:38

kišna glista je napisao/la:
btw je napisao/la:preskočila sam 5 stranica...alooo 5 stranica... bogvas ušumu okrenuo, pa kako možete toliko pričati o vremenu  
sunčano, toplo, primamljivo...

samo da ti kažem da smo između ostalog i tebe ogovarali pa ti nemoj čitat šta ljudi pišu  Wajter raport - Page 30 1523192931 

vajter i dalje ljetni, iskreno se nadam da ću ovaj vikend umočit guzicu u more iako me malo prošla volja već dok ovo pišem ...

vidim da je proba bijo vrijedan ... na svakoj temi osvanuo vajter ... odoh vidjet šta je sve podigo iz arhive, možda naletim na štagod zanimljivog
baš zato ni neću čitati... lakše mi je živjeti u neznanju....  Wajter raport - Page 30 1523192931 
vajter je konačno po mojoj mjeri  Wajter raport - Page 30 1040131347

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 07.06.14 18:42

Vel'ka Maca je napisao/la:Je l' vi gledate top gear?!?!?!
Pa meni je ono bolje od bilo kakve humoristicne emisije.... genijalni su mi.... britanci.
hahaha, možda i gledam a da ne znam... ja imam stalno upaljen tv, a ne gledam ništa... nevjerojatno je kako se mogu isključiti iz okoline, ne prisustvovati, ne čuti, ne vidjeti što se događa oko mene... tu i tamo uhvatim neku dnevnu vijest ili reprizu one tri babe iz clevelanda...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 08.06.14 6:37

isuše, kako miriše lipa, ne mogu spavat od ljepote... jebate
a i jutjub me zajebava... šteka... opet sam nakrcala koNpijuter bakterijama

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 08.06.14 6:38

vrijeme je  Wajter raport - Page 30 4024472575 
sunca ko u priči, a nije prevruće...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 08.06.14 6:39

btw je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:Je l' vi gledate top gear?!?!?!
Pa meni je ono bolje od bilo kakve humoristicne emisije.... genijalni su mi.... britanci.
hahaha, možda i gledam a da ne znam... ja imam stalno upaljen tv, a ne gledam ništa... nevjerojatno je kako se mogu isključiti iz okoline, ne prisustvovati, ne čuti, ne vidjeti što se događa oko mene... tu i tamo uhvatim neku dnevnu vijest ili reprizu one tri babe iz clevelanda...

tri prdeška u valjda plofkovim godinama koji se tako, tako, tako dobro zajebavaju i podjebavaju  Wajter raport - Page 30 3111943984 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 08.06.14 6:41

Vel'ka Maca je napisao/la:isuše, kako miriše lipa, ne mogu spavat od ljepote... jebate
a i jutjub me zajebava... šteka... opet sam nakrcala koNpijuter bakterijama
lipa je slovensko nacionalno drvo... čak su i monetu mislili imenovati lipa... ima ih bezbroj, ali što kad ne mirišu... tek kad zabiješ nos u cvjetove osjetiš trag tog opojnog mirisa  Wajter raport - Page 30 2329918616

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 08.06.14 6:41

btw je napisao/la:vrijeme je  Wajter raport - Page 30 4024472575 
sunca ko u priči, a nije prevruće...

maloprije sam došla u kuću, baš je bila prava ljetnja noć.... skoro pa san ivanjske noći... čuda se dešavaju pod okriljem noći...
i sad ne mogu spavat... a stan mi je pun mirisa lipe... jutros sam ih prvi put nanjušila (ulica ih je krcata)... počelo je... liiiipanj

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 08.06.14 6:43

btw je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:isuše, kako miriše lipa, ne mogu spavat od ljepote... jebate
a i jutjub me zajebava... šteka... opet sam nakrcala koNpijuter bakterijama
lipa je slovensko nacionalno drvo... čak su i monetu mislili imenovati lipa... ima ih bezbroj, ali što kad ne mirišu... tek kad zabiješ nos u cvjetove osjetiš trag tog opojnog mirisa  Wajter raport - Page 30 2329918616

obožavam ih. točno preko puta prozora od soba su tri ogromna stabla i razvaljuju

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 08.06.14 6:45

Vel'ka Maca je napisao/la:
btw je napisao/la:vrijeme je  Wajter raport - Page 30 4024472575 
sunca ko u priči, a nije prevruće...

maloprije sam došla u kuću, baš je bila prava ljetnja noć.... skoro pa san ivanjske noći... čuda se dešavaju pod okriljem noći...
i sad ne mogu spavat... a stan mi je pun mirisa lipe... jutros sam ih prvi put nanjušila (ulica ih je krcata)... počelo je... liiiipanj
ah ta jutra poslije neprospavanih noći.... pogotovo onih koja su puna čuda...
tijelo odumire, ali adrenalin ne da snu da obavi svoju zadaću... Wajter raport - Page 30 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 08.06.14 6:48

btw je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
btw je napisao/la:vrijeme je  Wajter raport - Page 30 4024472575 
sunca ko u priči, a nije prevruće...

maloprije sam došla u kuću, baš je bila prava ljetnja noć.... skoro pa san ivanjske noći... čuda se dešavaju pod okriljem noći...
i sad ne mogu spavat... a stan mi je pun mirisa lipe... jutros sam ih prvi put nanjušila (ulica ih je krcata)... počelo je... liiiipanj
ah ta jutra poslije neprospavanih noći.... pogotovo onih koja su puna čuda...
tijelo odumire, ali adrenalin ne da snu da obavi svoju zadaću... Wajter raport - Page 30 684758713

jebomater, točno tako...
i još me koNpijutor jebe... idem si skuhat kavu... i zapalit cigaretu iako mi se već lagano gade... potrovala sam se...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 08.06.14 6:53

Vel'ka Maca je napisao/la:
btw je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:isuše, kako miriše lipa, ne mogu spavat od ljepote... jebate
a i jutjub me zajebava... šteka... opet sam nakrcala koNpijuter bakterijama
lipa je slovensko nacionalno drvo... čak su i monetu mislili imenovati lipa... ima ih bezbroj, ali što kad ne mirišu... tek kad zabiješ nos u cvjetove osjetiš trag tog opojnog mirisa  Wajter raport - Page 30 2329918616

obožavam ih. točno preko puta prozora od soba su tri ogromna stabla i razvaljuju
osim što ima opojan miris i lijepu krošnju, lipa brzo raste i često je zasade kao prvo drvo kod novogradnji... 
mene njen miris uvijek baci u djetinjstvo... nekad davno (u moja vremena  Wajter raport - Page 30 1104742517 ) smo je nabirali, sušili na tavanu i nosili u poljoprivrednu zadrugu na otkup... bilo je to dobro krpanje ljetnjeg džeparca.... 
mirisi koji su se širili po kući u vrijeme sušenja čaja su bili fenomenalni.... čista prirodna droga...  Wajter raport - Page 30 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 08.06.14 6:56

Vel'ka Maca je napisao/la:
btw je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
btw je napisao/la:vrijeme je  Wajter raport - Page 30 4024472575 
sunca ko u priči, a nije prevruće...

maloprije sam došla u kuću, baš je bila prava ljetnja noć.... skoro pa san ivanjske noći... čuda se dešavaju pod okriljem noći...
i sad ne mogu spavat... a stan mi je pun mirisa lipe... jutros sam ih prvi put nanjušila (ulica ih je krcata)... počelo je... liiiipanj
ah ta jutra poslije neprospavanih noći.... pogotovo onih koja su puna čuda...
tijelo odumire, ali adrenalin ne da snu da obavi svoju zadaću... Wajter raport - Page 30 684758713

jebomater, točno tako...
i još me koNpijutor jebe... idem si skuhat kavu... i zapalit cigaretu iako mi se već lagano gade... potrovala sam se...
popij limunadu, pojedi žlicu meda pa nastavi s trovanjem... ajd... ja odoh odgovoriti nekom nešto... Wajter raport - Page 30 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj  orion 08.06.14 7:50

dobro nam jutro ljudi !!!

evo nas opet u ljetnoj šemi  Wajter raport - Page 30 684758713

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 08.06.14 8:00

orion je napisao/la:dobro nam jutro ljudi !!!

evo nas opet u ljetnoj šemi  Wajter raport - Page 30 684758713
dobro jutro karlovac... Wajter raport - Page 30 684758713

bled se odjavljuje na par dana....
stojte mi dobro, seksajte, volite se, uživajte u suncu...  Wajter raport - Page 30 727654710

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 08.06.14 8:16

Vel'ka Maca je napisao/la:
btw je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:Je l' vi gledate top gear?!?!?!
Pa meni je ono bolje od bilo kakve humoristicne emisije.... genijalni su mi.... britanci.
hahaha, možda i gledam a da ne znam... ja imam stalno upaljen tv, a ne gledam ništa... nevjerojatno je kako se mogu isključiti iz okoline, ne prisustvovati, ne čuti, ne vidjeti što se događa oko mene... tu i tamo uhvatim neku dnevnu vijest ili reprizu one tri babe iz clevelanda...

tri prdeška u valjda plofkovim godinama koji se tako, tako, tako dobro zajebavaju i podjebavaju  Wajter raport - Page 30 3111943984 
top gear je super....i ja kad ufatim redovito se nasmijem do srca.....


Zadnja promjena: Lena; 08.06.14 8:26; ukupno mijenjano 1 put.
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 08.06.14 8:19

btw je napisao/la:
orion je napisao/la:dobro nam jutro ljudi !!!

evo nas opet u ljetnoj šemi  Wajter raport - Page 30 684758713
dobro jutro karlovac... Wajter raport - Page 30 684758713

bled se odjavljuje na par dana....
stojte mi dobro, seksajte, volite se, uživajte u suncu...  Wajter raport - Page 30 727654710

baj baj louise  Wajter raport - Page 30 727654710
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj  orion 08.06.14 8:23

btw je napisao/la:
orion je napisao/la:dobro nam jutro ljudi !!!

evo nas opet u ljetnoj šemi  Wajter raport - Page 30 684758713
dobro jutro karlovac... Wajter raport - Page 30 684758713

bled se odjavljuje na par dana....
stojte mi dobro, seksajte, volite se, uživajte u suncu...  Wajter raport - Page 30 727654710


svečano obećajem sve po redu kako i priliči  Wajter raport - Page 30 3111943984  .....  a ti ...ima da si prije tu nego tamo  Wajter raport - Page 30 3111943984

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Yehudi 08.06.14 9:40

Vel'ka Maca je napisao/la:isuše, kako miriše lipa, ne mogu spavat od ljepote... jebate
a i jutjub me zajebava... šteka... opet sam nakrcala koNpijuter bakterijama
Moraću nabrati lipe, ranije sam redovito brao i sušio za čaj. To i metvicu i još poneku biljčicu.
 Inače za komp mi je isto,danemamo i ovaj lap već bismo morali platiti čišćenje.

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Yehudi 08.06.14 9:45

orion je napisao/la:dobro nam jutro ljudi !!!

evo nas opet u ljetnoj šemi  Wajter raport - Page 30 684758713
 Wajter raport - Page 30 171927698  Wajter raport - Page 30 3384354616

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 08.06.14 18:55

Jutros kad sam konacno zaspala, i had a dream... about btw and lena Wajter raport - Page 30 1523192931

Bile smo na nekom cudnovatom otoku koji se krece i oko nas je bilo brdo razlicitih vrsta i ljudi... vrste nisu bile sa zemlje... vrijeme je bilo suncano, vedro i toplo i odrzavale su se nekakve igre i smotre... vrlo zivahno i zivotopisno... mi smo ko tri strumfete veselo setuckale uokolo i tako smo doskakutale do nekakvog mola s kojeg je trebalo sklociti u pjescani plicak da bi se popelo na drugi mol i nastavilo dalje...
Btw je lagano bucnula u taj pjesak i plicak i odhopsala dalje... lena je doskocila u plicak ali joj je lijeva noga propala pola metra u pijesak i kad ju je izvukla, na listu joj je visila neobicna riba sisavica, meni je izgledala ko moruzgva i lena je pala u plicak, licem prema dnu... ja se uspanicila jer lena ne mrda i spremam se skociti s tog mola ali sam u usporenom filmu i krecem se u totalnom slow motionu... dozivam mojcu ali isto kroz slow motion... mojcini radari nanjuse moje signale pa se okrenula i skuzila lenu kako lezi s glavom u pijesku i moru i zaleti se natrag spasiti drugaricu u nevolji, dok se ja jos uvijek batrgam na suvom i na molu kroz taj jebeni slow motion... lena opet zivne, a ja se probudim...

Rekla bi da ovaj san govori da moram smanjit s forumom Wajter raport - Page 30 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 08.06.14 19:31

ljeto je stiglo, žega al ipak nisam išla na more ... sinoć nenadano uletio babinjak i super smo se provele, proslavile svašta nešto prekoreda i što nismo stigle ranije ... volim kad tako neplanirano uleti neka dobra zabava u još boljem društvu


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 08.06.14 22:34

vruće ostane i navečer i kad sumca više nema ... jes! stiglo je ljeto, može se sjediti po terasama bez cvokotanja

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 09.06.14 4:03

Probudila sam se na kauchu u dnevnom boravku u 4.15 sva zaljepljena od sline... balkonska vrata sirom oprta... ej, imala sam feeling da se budim u kopackom ritu... ne od zelenila i komaraca nego od pjevanja ticica.... poderale su grla, al ih je lijepo za slusat...
Sad jos dvojim dal da odhrcem ta dva sata il da si skuham kavu...
Znam
Ako nadjem vikinge, osmu epizodu, verziju za tablet onda cu bdijeti, u protivnom idem spat medju lipeeeeeee....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 09.06.14 5:58

Vel'ka Maca je napisao/la:Jutros kad sam konacno zaspala, i had a dream... about btw and lena Wajter raport - Page 30 1523192931

Bile smo na nekom cudnovatom otoku koji se krece i oko nas je bilo brdo razlicitih vrsta i ljudi... vrste nisu bile sa zemlje... vrijeme je bilo suncano, vedro i toplo i odrzavale su se nekakve igre i smotre... vrlo zivahno i zivotopisno... mi smo ko tri strumfete veselo setuckale uokolo i tako smo doskakutale do nekakvog mola s kojeg je trebalo sklociti u pjescani plicak da bi se popelo na drugi mol i nastavilo dalje...
Btw je lagano bucnula u taj pjesak i plicak i odhopsala dalje... lena je doskocila u plicak ali joj je lijeva noga propala pola metra u pijesak i kad ju je izvukla, na listu joj je visila neobicna riba sisavica, meni je izgledala ko moruzgva i lena je pala u plicak, licem prema dnu... ja se uspanicila jer lena ne mrda i spremam se skociti s tog mola ali sam u usporenom filmu i krecem se u totalnom slow motionu... dozivam mojcu ali isto kroz slow motion... mojcini radari nanjuse moje signale pa se okrenula i skuzila lenu kako lezi s glavom u pijesku i moru i zaleti se natrag spasiti drugaricu u nevolji, dok se ja jos uvijek batrgam na suvom i na molu kroz taj jebeni slow motion... lena opet zivne, a ja se probudim...

Rekla bi da ovaj san govori da moram smanjit s forumom Wajter raport - Page 30 1523192931
ahahaha....ma dođe ti u glavu ono šta si pročitala.....nije neobično sanjat ni forumaše i ice..... Wajter raport - Page 30 1619348112 
di sam baš ja glavom u pijesak.....bem ti!  Wajter raport - Page 30 1523192931 
dobro jutro brzinski.....kava je pri kraju i treba se oblačit.....
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 30 / 40. Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.