kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 38 / 40. Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 12.06.14 7:45

Lena je napisao/la:ovaj ledov u kartonu od vanilije i čokolade je zakon! mi ga zovemo drveni sladoled  Wajter raport - Page 38 11484130 
jutro pilići,mačići,pačići itd.....vruće i danas....
jučer me uhvatila ona oluja.....popreve sam se nagutala prašine....pljuc

spominjali nesto dugopolje, kao neka nevera bila, sto li...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 12.06.14 7:47

tek sad sam vidijo sta Glista ima na glavi  Wajter raport - Page 38 1523192931. E imam moc zapazanja...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 12.06.14 8:12

pizda je napisao/la:tek sad sam vidijo sta Glista ima na glavi  Wajter raport - Page 38 1523192931. E imam moc zapazanja...

a ja čitam tvoj prvi post sa pilićima i mislim si da čitam jehudija  Wajter raport - Page 38 11484130 

znači, jučer smo svi bili vrijedni ... il barem neki ... koja divota je bilo probudit se u sobi koja je bar naizgled djelovala veća i prostranija ... odma si zamislim šta sve mogu u njoj radit a ne  ko prije trč trč pa se zabiješ u namještaj ... mrzim namještaj ... u biti mi je kolegica poklonil neki ležaj sličan tatamiju koje obožavam, godinama sam spavala na tatamijima i navikla al nemreš spavat kako voliš kad se moraš kompromitirati i ponašat ko ostali ukućani ... zato treba istjerat te ukućane, samo smetaju  Wajter raport - Page 38 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 12.06.14 8:14

pizda je napisao/la:tek sad sam vidijo sta Glista ima na glavi  Wajter raport - Page 38 1523192931. E imam moc zapazanja...

pa ja, ti si otvorio temu u onoj šumi i ništa ju ne posjećuješ a tamo se svašta događa ... da nisam bila smorita i ti bi dobio prijedlog za novi avatar ko maca ... a i maci sam krenula stavit bisernu naušnicu al badava, nije išlo ... presmorena sam bila pa mi se ruke tresle dok sam rezuckala lasom i odustala

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 12.06.14 8:16

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:tek sad sam vidijo sta Glista ima na glavi  Wajter raport - Page 38 1523192931. E imam moc zapazanja...

a ja čitam tvoj prvi post sa pilićima i mislim si da čitam jehudija  Wajter raport - Page 38 11484130 

znači, jučer smo svi bili vrijedni ... il barem neki ... koja divota je bilo probudit se u sobi koja je bar naizgled djelovala veća i prostranija ... odma si zamislim šta sve mogu u njoj radit a ne  ko prije trč trč pa se zabiješ u namještaj ... mrzim namještaj ... u biti mi je kolegica poklonil neki ležaj sličan tatamiju koje obožavam, godinama sam spavala na tatamijima i navikla al nemreš spavat kako voliš kad se moraš kompromitirati i ponašat ko ostali ukućani ... zato treba istjerat te ukućane, samo smetaju  Wajter raport - Page 38 1523192931

treba onaj japanski stil, sve nisko. Tako nemas u sto udarit vec samo padnes preko tog... Wajter raport - Page 38 1523192931 
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 12.06.14 8:21

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:tek sad sam vidijo sta Glista ima na glavi  Wajter raport - Page 38 1523192931. E imam moc zapazanja...

a ja čitam tvoj prvi post sa pilićima i mislim si da čitam jehudija  Wajter raport - Page 38 11484130 

znači, jučer smo svi bili vrijedni ... il barem neki ... koja divota je bilo probudit se u sobi koja je bar naizgled djelovala veća i prostranija ... odma si zamislim šta sve mogu u njoj radit a ne  ko prije trč trč pa se zabiješ u namještaj ... mrzim namještaj ... u biti mi je kolegica poklonil neki ležaj sličan tatamiju koje obožavam, godinama sam spavala na tatamijima i navikla al nemreš spavat kako voliš kad se moraš kompromitirati i ponašat ko ostali ukućani ... zato treba istjerat te ukućane, samo smetaju  Wajter raport - Page 38 1523192931

treba onaj japanski stil, sve nisko. Tako nemas u sto udarit vec samo padnes preko tog... Wajter raport - Page 38 1523192931 

ma meni je bitno da mi krevet ne zadire u pol sobe ... jebote soba u koju uđeš i samo krevet vidiš u njoj .... još moram riješit stari komp koji mi u obliku kutijetine stoji na radnom stolu, ne znam di s tim .... a onda mi je soba taman po mom ukusu ... štafelaj, stol za kojekakve glinene i lubanjske prčkarije i ništa ne moram spremit za sobom kad pravim pauze nego samo ostavim i nastavim i tako stalno ...
dok mi je bila u krku ona japanka, imala je ona oriđiđi tatamije i htjela sam otkupit od nje al skupo je to a i teško ... ja sam mislila da je to lakše konstrukcije ... crkla bi da to moram nosit na 4. kat  Wajter raport - Page 38 1523192931 al najbolje mi je ono kad samo srolaš nakon spavanja i ubaciš u kut ormara i preko dana nema kreveta ... tako sam imala dok sam živjela sama ... divota


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 12.06.14 8:39

jadni moji stalni susjedi, tzv starosjedioci ( i inače su sve redom neki starci koji samo sjede ) ... već sam pričala kako mi je prvi do moje kuće, novopečeni susjed, otvorio gradilište pa renovira kuću, otvorio ogroman prozor nasuprot susjedinom itd itd ... e, taj je prekinuo radove zbog ljeta, tko zna zbog čega al drugi susjedi su se bunili zbog skele koja je stajala predugo a da nitko ništa nije radio i sužavao inače usku ulicu .... i čovjek konačno skinuo skelu

sad susjed do njega počeo obnavljat kuću i nabio skelu na još užem dijelu kuće a radovi krenuli sve u šesnaest ... koja je to božja milost da mogu spavati ne glede na buku oko mene ...jako rano izjutra su krenuli sa teškom mehanikom, probudila se na tren čisto da primijetim da netko šeta po krovoima podno moje terase i opet zaspala ... al kako je ostalim susjedima, neću ni pomislit  Wajter raport - Page 38 1523192931 

a što vole ljudi zidat po vrućinama ... cijelu zimu bila blaga klima i ko stvoreno za zidarije al jok, hoće oni sad kad su krenuli turisti i kad je vruće ... to valjda radi dinamike ... sad samo čekam koji će od starosjedioca prošištat i krenut sa pranjem

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 12.06.14 8:49

sad sam se sjetila još nečeg ... saće petak trinajsti i to uz pun mjesec ... svi koji ne znaju dobro letit na metlama nekse dobro uzemlje, privežu za kakav komad namještaj ako ih krene divljanje da ne bude kasnije nisam tio nisam znao  Wajter raport - Page 38 11484130 

ostalima kojima godi pun mjesec sretno letanje želim  Wajter raport - Page 38 1722873399 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 12.06.14 9:03

ah. došlo je moje vrijeme stvoreno za kuknjavu I zapomaganje, pa da nastavim...
tako sam jebeno pospana, ko zombie sam... niš nisam spavala noćas od tropa u stanu I okolici

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 12.06.14 9:10

Vel'ka Maca je napisao/la:ah. došlo je moje vrijeme stvoreno za kuknjavu I zapomaganje, pa da nastavim...
tako sam jebeno pospana, ko zombie sam... niš nisam spavala noćas od tropa u stanu I okolici

ha ha ha ... ovaj post ti ful paše uz avatar  Wajter raport - Page 38 3776795594  kuka al sve nako dostojanstveno i sa stilom .... sad ćemo nas dvije bit klasičarke ... vid što smo se fino zriktale ... možemo i u neki muzej uć, otvorenja izložbi a i na kakav diplomacki bal svratit  Wajter raport - Page 38 11484130 neb nitko primijetio šta imamo na glavi jer izgleda lijepo ko na slikama klasičnih slikara

a i forum odma djeluje nako mirnije, dostojanstvenije

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 12.06.14 9:34

kišna glista je napisao/la:sad sam se sjetila još nečeg ... saće petak trinajsti i to uz pun mjesec ... svi koji ne znaju dobro letit na metlama nekse dobro uzemlje, privežu za kakav komad namještaj ako ih krene divljanje da ne bude kasnije nisam tio nisam znao  Wajter raport - Page 38 11484130 

ostalima kojima godi pun mjesec sretno letanje želim  Wajter raport - Page 38 1722873399 

da, sutra si svoj na svome... Wajter raport - Page 38 1523192931 
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 12.06.14 9:37

Vel'ka Maca je napisao/la:ah. došlo je moje vrijeme stvoreno za kuknjavu I zapomaganje, pa da nastavim...
tako sam jebeno pospana, ko zombie sam... niš nisam spavala noćas od tropa u stanu I okolici

ja sam bijo vani na zegi, da se podnijet ali me nervira ono sudaranje sa budalama koje hodaju ko muhe bez glave. Prve sam jos pregrmijo ali one kasnije sam poceo slat u kurac. Pa nek ide u sumu ako ne zna hodat medju liudima...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 12.06.14 9:38

pizda je napisao/la:

da, sutra si svoj na svome... Wajter raport - Page 38 1523192931 

sva sreća svaki dan vježbam bit svoj na svome pa ću sutra briljirat ... moram si nabavit stativ da mogu i noćne slikat ... tamo kod stare baške je za vrijeme punog mjeseca čarobno, al baš čarobno kad čitava kamena brda bliješte al jebat ga kad još ne znam snimat noćne fotke da to kući donesem

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 12.06.14 9:40

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

da, sutra si svoj na svome... Wajter raport - Page 38 1523192931 

sva sreća svaki dan vježbam bit svoj na svome pa ću sutra briljirat ... moram si nabavit stativ da mogu i noćne slikat ... tamo kod stare baške je za vrijeme punog mjeseca čarobno, al baš čarobno kad čitava kamena brda bliješte al jebat ga kad još ne znam snimat noćne fotke da to kući donesem

treba dobar aparat za to, ovi nasi turisticki su samo za dan bijeli Wajter raport - Page 38 684758713...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Yehudi 12.06.14 9:41

kišna glista je napisao/la:sad sam se sjetila još nečeg ... saće petak trinajsti i to uz pun mjesec ... svi koji ne znaju dobro letit na metlama nekse dobro uzemlje, privežu za kakav komad namještaj ako ih krene divljanje da ne bude kasnije nisam tio nisam znao  Wajter raport - Page 38 11484130 

ostalima kojima godi pun mjesec sretno letanje želim  Wajter raport - Page 38 1722873399 
BRUJA
Wajter raport - Page 38 7343_bruja

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 12.06.14 9:43

pizda je napisao/la:

treba dobar aparat za to, ovi nasi turisticki su samo za dan bijeli Wajter raport - Page 38 684758713...

dobro si mi reko da nit ne pokušavam ... al nema veze, i prije sam bez aparata bila i uživala pa ću tako i sada

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 12.06.14 9:43

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:ah. došlo je moje vrijeme stvoreno za kuknjavu I zapomaganje, pa da nastavim...
tako sam jebeno pospana, ko zombie sam... niš nisam spavala noćas od tropa u stanu I okolici

ja sam bijo vani na zegi, da se podnijet ali me nervira ono sudaranje sa budalama koje hodaju ko muhe bez glave. Prve sam jos pregrmijo ali one kasnije sam poceo slat u kurac. Pa nek ide u sumu ako ne zna hodat medju liudima...

joj kako to meni ide na živce ... kad ljudi hodaju ko muhe bez glave, pa ih još ne možeš zaobić, pa stanu, pa taman uleti prilika da ih zaobiđeš a oni ti opet blokiraju put ... a turističke grupe posebno obožavam kad stanu nasred ulice, zablokiraju put i još te gledaju kad staneš i očekuješ da će se netko od njih maknuti da možeš proć ... jebate, ima ih koji hodaju ko da im je mozak u leru, vidiš da je motor živ i još bruji al iza šoferšajbi praznina ... ko da u telad gledaš

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 12.06.14 9:45

Yehudi je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:sad sam se sjetila još nečeg ... saće petak trinajsti i to uz pun mjesec ... svi koji ne znaju dobro letit na metlama nekse dobro uzemlje, privežu za kakav komad namještaj ako ih krene divljanje da ne bude kasnije nisam tio nisam znao  Wajter raport - Page 38 11484130 

ostalima kojima godi pun mjesec sretno letanje želim  Wajter raport - Page 38 1722873399 
BRUJA
Wajter raport - Page 38 7343_bruja

još da se potrefi i digne kakvo jugo i leeeetim  Wajter raport - Page 38 1367709913 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 12.06.14 10:09

kišna glista je napisao/la:

joj kako to meni ide na živce ... kad ljudi hodaju ko muhe bez glave, pa ih još ne možeš zaobić, pa stanu, pa taman uleti prilika da ih zaobiđeš a oni ti opet blokiraju put ... a turističke grupe posebno obožavam kad stanu nasred ulice, zablokiraju put i još te gledaju kad staneš i očekuješ da će se netko od njih maknuti da možeš proć ... jebate, ima ih koji hodaju ko da im je mozak u leru, vidiš da je motor živ i još bruji al iza šoferšajbi praznina ... ko da u telad gledaš

jos se talenti naseru nasred prolaza izmedju standova i pricaju, boli ih kurcina sto se ljudi moraju provlacit. Kako ih nes poslat u picku materinu, odmah se rasciste...Wajter raport - Page 38 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 12.06.14 10:10

ovdje se nesto oblaci, najavljuju mogucnost pljuska i neverina...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 12.06.14 10:20

pizda je napisao/la:ovdje se nesto oblaci, najavljuju mogucnost pljuska i neverina...

meni bi to odgovaralo ... sad kad je zatoplilo bit će onaj pravi ljetni pljusak po kojem možeš šljapkati

al tek sad skužila ... moglo bi se to poklopit sa petkom trinaestim i punim mjesecom ko što sam i naručila  Wajter raport - Page 38 11484130 


Zadnja promjena: kišna glista; 12.06.14 10:23; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 12.06.14 10:22

pizda je napisao/la:

jos se talenti naseru nasred prolaza izmedju standova i pricaju, boli ih kurcina sto se ljudi moraju provlacit. Kako ih nes poslat u picku materinu, odmah se rasciste...Wajter raport - Page 38 684758713

mogu si mislit što ti ikog šalješ u pm ... ti to sigurno sve nafinjaka pa sa puno obzira i milijon oprostite i molim vas  Wajter raport - Page 38 1523192931 ko i na forumu  Wajter raport - Page 38 11484130 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 12.06.14 11:02

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

jos se talenti naseru nasred prolaza izmedju standova i pricaju, boli ih kurcina sto se ljudi moraju provlacit. Kako ih nes poslat u picku materinu, odmah se rasciste...Wajter raport - Page 38 684758713

mogu si mislit što ti ikog šalješ u pm ... ti to sigurno sve nafinjaka pa sa puno obzira i milijon oprostite i molim vas  Wajter raport - Page 38 1523192931 ko i na forumu  Wajter raport - Page 38 11484130 

je, mos mislit, u takvim trenucima im se i ne obracam sa vi nego sa ti iako sve neki penzioneri...Wajter raport - Page 38 684758713. Ne mos bit kulturan kad takav jezik ne razumiju...Wajter raport - Page 38 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 12.06.14 11:37

pizda je napisao/la:
Lena je napisao/la:ovaj ledov u kartonu od vanilije i čokolade je zakon! mi ga zovemo drveni sladoled  Wajter raport - Page 38 11484130 
jutro pilići,mačići,pačići itd.....vruće i danas....
jučer me uhvatila ona oluja.....popreve sam se nagutala prašine....pljuc

spominjali nesto dugopolje, kao neka nevera bila, sto li...

ma i solin......vitar,kiša sa kapima os 5 cm,pa pljuščina.....trajalo oko pola sata.....nije bilo ugodno ni malo....
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 12.06.14 11:42

odo pripremit ručak ... nakon onih slikovnih asocijacija me ulovila neka glad  Wajter raport - Page 38 11484130  kad god ja moram jest, na forumu neke ukusne i miomirisne diskusije  Wajter raport - Page 38 11484130 

leno, preuzmi kormilo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 38 / 40. Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.