kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ovo je samo moja šuma

Stranica 5 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Ovo je samo moja šuma  - Page 5 Empty Re: Ovo je samo moja šuma

Postaj  Gost 14.07.14 13:31

Lena je napisao/la:
leon je napisao/la:
Lena je napisao/la:aaaaa super....ima zabave koja ne staje  Ovo je samo moja šuma  - Page 5 11484130 
i mi ćemo nabavit akvarij....al ne još.....imamo još nekih važnijih stavki prije nego to dođe na red....
jesu skupi?isto bi uzeli neki malo veći....
kakve su okvirne cijene?

nema okvirnih cijena....  Ovo je samo moja šuma  - Page 5 3084372643 Ovo je samo moja šuma  - Page 5 1523192931 
bem ti!
kako ću onda planirat....ja volim sve planirat  Ovo je samo moja šuma  - Page 5 11484130 

eto, napisala sam ti ... super da tako razmišljaš jer drugačije ne ide kad su akvariji u pitanju ... već godinu dana i više imam pripremljen prostor za akvarij, sve isplanirala u glavi a onda stala ... sijamskog borca si želim imat već dvadeset godina otkad sam prvi puta čula za tu ribu ... jebat ga, kod mene uvijek tako ide ... ako imam neku ogromnu želju za nečim koja dugo traje a ja stanem, uvijek se dogodi nešto što me onda dogura do toga da si tu želju na kraju i ispunim  Ovo je samo moja šuma  - Page 5 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ovo je samo moja šuma  - Page 5 Empty Re: Ovo je samo moja šuma

Postaj  Gost 14.07.14 22:38

kišna glista je napisao/la:Ovo je samo moja šuma  - Page 5 10397141_10202958768502523_7589687104633977428_o

mačak dobijo novu televiziju ... ne skida pogled sa nje  Ovo je samo moja šuma  - Page 5 1523192931
ijaaaoooo  Ovo je samo moja šuma  - Page 5 3997187549

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ovo je samo moja šuma  - Page 5 Empty Re: Ovo je samo moja šuma

Postaj  Gost 15.07.14 6:24

kišna glista je napisao/la:Ovo je samo moja šuma  - Page 5 10397141_10202958768502523_7589687104633977428_o

mačak dobijo novu televiziju ... ne skida pogled sa nje  Ovo je samo moja šuma  - Page 5 1523192931

kako je dobro Ovo je samo moja šuma  - Page 5 684758713
dobro da nema pristup odozgo za pecanje  Ovo je samo moja šuma  - Page 5 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ovo je samo moja šuma  - Page 5 Empty Re: Ovo je samo moja šuma

Postaj  Lena 15.07.14 13:33

kišna glista je napisao/la:
Lena je napisao/la:
leon je napisao/la:
Lena je napisao/la:aaaaa super....ima zabave koja ne staje  Ovo je samo moja šuma  - Page 5 11484130 
i mi ćemo nabavit akvarij....al ne još.....imamo još nekih važnijih stavki prije nego to dođe na red....
jesu skupi?isto bi uzeli neki malo veći....
kakve su okvirne cijene?

nema okvirnih cijena....  Ovo je samo moja šuma  - Page 5 3084372643 Ovo je samo moja šuma  - Page 5 1523192931 
bem ti!
kako ću onda planirat....ja volim sve planirat  Ovo je samo moja šuma  - Page 5 11484130 

eto, napisala sam ti ... super da tako razmišljaš jer drugačije ne ide kad su akvariji u pitanju ... već godinu dana i više imam pripremljen prostor za akvarij, sve isplanirala u glavi a onda stala ... sijamskog borca si želim imat već dvadeset godina otkad sam prvi puta čula za tu ribu ...  jebat ga, kod mene uvijek tako ide ... ako imam neku ogromnu želju za nečim koja dugo traje a ja stanem, uvijek se dogodi nešto što me onda dogura do toga da si tu želju na kraju i ispunim  Ovo je samo moja šuma  - Page 5 1523192931 

pročitala...tnx....svakako ću uzet u obzir šta si napisala.....
nećemo mi to sad sutra kupit....zato i skupljam informacije,pa kad se posloži sve bit će  Ovo je samo moja šuma  - Page 5 684758713 
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Ovo je samo moja šuma  - Page 5 Empty Re: Ovo je samo moja šuma

Postaj  Gost 19.07.14 9:53

kooonačno samo našli način kako umiriti mačka ... obožava gledati ribice kako lelujaju al ga iste u trenu uspavaju ... nevjerojatno kako se ne može kontrolirati kad ih gleda i doslovno brojim do tri a ono "klonula mu samo glava, ko da drema ko da spava" i fljus, bude ipnotizirat ... evo vako

Ovo je samo moja šuma  - Page 5 10551530_10202988911336075_5743732454261221255_o

Ovo je samo moja šuma  - Page 5 10353524_10202988911456078_526177183260412498_o

o, fala ti bože ... konačno je i on miran a ne skače po kući i davi deguje ... sad mu deguji više uopće nisu interesantni ... jadni mali mišeki, a taman su se naviknuli na njega a sad ih on neće  Ovo je samo moja šuma  - Page 5 957247240 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ovo je samo moja šuma  - Page 5 Empty Re: Ovo je samo moja šuma

Postaj  Gost 19.07.14 10:10

a u pozadini mu pustim ovo da svira i onda zaspe ko top  Ovo je samo moja šuma  - Page 5 11484130 moš ga oderat ne bi primijetijo da je oderan  Ovo je samo moja šuma  - Page 5 1523192931 



inače, jučer imala babinjak i dogovorila noćnu ekspediciju na treskavac, brdo iznad krka ... oduvijek mi je bila želja noćiti negdje na tom vrhu jer je daleko do svih svjetlosnih zagađenja i mora da se noćno nebo odlično vidi al me bilo stra jerbo su divlje svinje tamo zbog ljetnih zaliha vode koje ne presušuju ... al sad sam našla tko će sa mnom, jednu svoju ludaču za koju znam da će se usudit i uživati pri tome ... a ako obje preživimo prvo noćenje i ništa strašno se ne dogodi, onda definitivno idem tamo dočekat slijedeći big moon ( ovo ljeto ih je čak tri, jedan je već prošo ) ... inače ga uvijek dočekam na livadi i bude sjajno za vidjeti al jebat ga, tamo su mi plodine naprdili svoju ogromnu reklamu i uništili doživljaj noćnog neba bez imalo svjetlosnog zagađenja a i čuju se zvukovi noćnog života iz grada ... dakle, ljeto ide dalje ko da sam ga ja izmislila  Ovo je samo moja šuma  - Page 5 1523192931 



Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ovo je samo moja šuma  - Page 5 Empty Re: Ovo je samo moja šuma

Postaj  Gost 20.07.14 0:39

evo jedne teške teme za razmišljanje a koju sam obrađivala lejtli uživo sa ljudima koji su mi dragi .... razni memorijalni centri ( ljepši naziv za turističke destinacije sa smislom ) na mjestima gdje su se dešavali najgori užasi tipa koncentracioni logori, mjesta na kojima su crveni kmeri djecu ubijali udaranjem  o stabla, ideološki neistomišljenici mučili do besvijesti i smrti  .... imam kolegice koje su takve centre obišle i tvrde da ima smisla jerbo se takvo zlo ne smije zaboraviti i treba ostati kao upozorenje za ostale da se ne ponovi ... ok, to mogu skontat donekle ... al eto, ja sam spadala u onu drugu grupu kojoj fakat ne treba obilazit mjesta na kojima postoje čitave sobe sa dječjom kosom i cipelicama, stablo o koje su smrskavali lubanje djeci  da bih vjerovala da je čovjek čovjeku ne vuk nego najgora noćna mora ako mu samo to dozvoliš i legaliziraš i potkrijepiš kakvom "zabludjelom" ideologijom koju treba zatrti u korijenu .... i to je ono što mene u cijeloj toj priči užasava ... pomisao da bi sutra mene i moju djecu susjed koji naizgled djeluje obično zatuko na najgori mogući način samo da mu netko da dozvolu i ne kazni zbog toga nego još i nagradi ... pričala sam sa jednim čovjekom koji je tokom domovinskog rata regrutiran u tadašnju policiju i dobio zadatak premlaćivati uhvaćene ratne desertere po kojekakvim zatvorskim podrumima ... u detalje mi je pričao o tome misleći da nije ništa kriv jer je radio samo ono što mu je nadređeni govorio da mora raditi, rekao je da mu je bilo žao tih jadnika koje je tukao al eto, tada se i to moralo pa je on to doslovno odradio i kasnije nastavio živjeti običan obiteljski život sasvim mirne savjest ... pa jebote, to mene užasava ... koliko ima takvih među nama koji bi danas sutra isto tako po naredbi drugog zatukli, ubili, priključili na struju, zatukli mu djecu udarcima glavom o kakvo stablo da ne troše metke  bez puno razmišljanja i kasnije se vratili običnom obiteljskom životu uvjereni da nisu krivi ... ti su meni najgori i ne, ne mogu sebe vidjeti da obilazim mjesta na kojim su se takvi užasi događali da bih postala svjesnija da su mogući ... dosta mi je promatrati ljude oko sebe i njihove puno benignije reakcije na neke stvari da povjerujem da su itekako mogući i takvi užasi da nas od njih dijeli vrlo tanka linija, pokoji pogrešno donesen zakon, situacija u kojoj bi se najniže strasti rasplamsale do krajnosti i da se ništa nije promijenilo sa il bez memorijalnih centara ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ovo je samo moja šuma  - Page 5 Empty Re: Ovo je samo moja šuma

Postaj  Gost 20.07.14 15:17

Bila sam na ovcari i povracala od silne muke... ne znam sta da mislim o memorijalnim centrima... meni ne trebaju, meni ni groblja nisu potrebna, ali ima ljudi kojima znace... radi takvih neka i memorijalnih centara...

Opcenito me bilo kakav vid fizickog nasilja duboko uzbudi i fizicka manifestacija te unutarnje muke je povracanje... meni je dovoljan kakav fajt nogometnih navijaca, a kamoli ratne strahote koje je covjek covjeku u stanju uciniti... ne razumijem kako itko moze nauditi ikome, zivotinji, a kamoli covjeku, vojniku, civilu, narocito nevinoj djeci...
Ja sam i protiv smrtne kazne...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ovo je samo moja šuma  - Page 5 Empty Re: Ovo je samo moja šuma

Postaj  Gost 20.07.14 20:37

Vel'ka Maca je napisao/la:Bila sam na ovcari i povracala od silne muke... ne znam sta da mislim o memorijalnim centrima... meni ne trebaju, meni ni groblja nisu potrebna, ali ima ljudi kojima znace... radi takvih neka i memorijalnih centara...

Opcenito me bilo kakav vid fizickog nasilja duboko uzbudi i fizicka manifestacija te unutarnje muke je povracanje... meni je dovoljan kakav fajt nogometnih navijaca, a kamoli ratne strahote koje je covjek covjeku u stanju uciniti... ne razumijem kako itko moze nauditi ikome, zivotinji, a kamoli covjeku, vojniku, civilu, narocito nevinoj djeci...
Ja sam i protiv smrtne kazne...

pa tako svakom normalnom dođe muka na takvim mjestima al su mi kolegice pričale kako ima onih koji dolaze drhteći od iščekivanja, od uzbuđenja, guraju se u prve redove da bolje vide "eksponate", slikavaju za obiteljski album ... bokte bolesnoće ... tako nekako smo došli do teme ... sjetili se onog fotografa što se ubio jer nije mogao podnijeti težinu situacija koje je uslikao ... ma ... to veče prožvakali temu, ja ju i ispljunila tu, sad mi se ne da više dalje o tome


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ovo je samo moja šuma  - Page 5 Empty Re: Ovo je samo moja šuma

Postaj  Gost 21.07.14 9:59

pomalo vezano za ružnu ratnutemu, da ju nastavim al u ljepšem smjeru ... prve ratne godine, one kad sam izbjegavala ljude i zaobilazila u širokom luku, naletim na neke svoje kolege iz školskih dana, svi redom iz brzaca i ono što je bilo predivno, svi redom su ostali normalni i nije ih ćopila ratna euforija pa sam uglavnom sa njima provodila svoje slobodno vrijeme na krku ... baš sam neki dan pričala sa kolegicom o tome kako taj brzac mora da ima neki sretan splet podvodnih voda il pozitivne energije jer je baš karakteristično za to selo da su dečki u tom selu mirniji, staloženiji, pametniji od ostalih i svi redom su postali moji prijatelji bez obzira kako ih sretala, sa nekima sam išla u isti razred, druge srela slučajno dok sam se školovala u rijeci i slično ... stoga čisto sumnjam da je naš probica iz brzaca ... sa tim dečkima sam obilazila tada kao i sva mladež noćne klubove i diskoteke al dok su se drugi euforično bacali na koljena na ružu hrvatsku i dizali ruke u zrak, mi smo bili odvojeni i uvijek pričali neke svoje priče koje veze sa ratom nemaju

al dalje, svi ti iz tog društva su mi i dalje dragi prijatelji, iako je svak otišao svojim putem, osnovali obitelji, i dalje se čujemo i čak su im i žeme predobre i odmah mi sjele jer su ih valjda birali po nekim pametnijim načelima nego drugi ... svi redom veliki ljubitelji prirode, životinja, poljoprivrede, svestrani i zanimljivi za priču ... i tako neki dan glabram na fb profilu jednog, čovjek i žena mu si kupili pacova ko kućnog ljubimca pa ih krenula zajebavat jer i oni imaju mačora u kući kad ugledam poznato ime među postovima i klikne mi u glavi, jebote, i taj je bio tada u tom društvu al sam ga skroz zaboravila ... bio je najmlađi među nama, visoki štrkljasti ljepotan kojeg smo zajebavali i nazvali "slatki greh" jer je trčo za mnom a ja mu probala objasnit da ću u zatvoru završit ako popustim njegovom šarmu i sve kroz zajebanciju probala malca ohladit, i iako najmirniji među nama, jedno jutro izletio iz lokala ljut ko puška, počeo lupat sve oko sebe i psovat, razmaho se svojski a da nismo znali povod tome, moji kolege izletili da vide šta mu je a on ljut jer se prekasno rodijo i proklinje svoj život i ko mu ga podari prekasno .... ajme, prosuli smo se od smijeha na to ... prosuli ... rat taman krenuo, sve izgledalo beznadno, mi svi zbunjeni, dečkima muka od poziva na regrutaciju, smišljali kako ih izbjeć a ovaj šuta zrak oko sebe i ljuti se jer se prerano rodijo Ovo je samo moja šuma  - Page 5 3114667799 a jebote, jesam se tada smijala ... tješimo mi njega kako mora bit strpljiv, narašće i on jednog dana a scena ko iz felinijevih filmova, on razbješnjeli dvometraš, mi ko liliputanci oko njega al ga zdušno tješimo i umirujemo kako će narast samo treba strpljenja Ovo je samo moja šuma  - Page 5 3776795594


uglavnom, ostalo simpatičnih scena u glavi na tog malca ... al jebote, malac otišo iz sela, postao renomirani fotograf podvodne fotografije, snima dokumentarce o podmorju i putuje svijetom ... doslovno postao bodulski žak kusto ... eto, to mi je bilo užasno drago čut jer je nakon naših razlaza upravo on najgore završio i svima nam ga dugo bilo žao ... napravio vrlo mlad dijete nekoj curi sa kojom se nije baš predobro slagao, oženio se protivnoj svojoj volji i godinama sam slušala kako živi nesretno i šeta po selu i kukumače ... a jest mi drago čut kad se netko uspije iščupati iz takvih životnih klišeja i ipak ostvarit svoje snove a bijo je i onda lud za ronjenjem i more ... a fotografije su mu mrak jer osim podmorja snima i ljude u raznim egzotičnim krajevima ... ima jedna na kojoj šeta sa tigrom na povodcu a žene sline za njim ko blesave ... nemrem to sad tu prebacivat al eto ... meni je lijepo čut uspješna životne priče i da je netko sretan sa onim šta radi i kako živi ... čim se vrati sa sadašnje ekspedicije dogovorili okupljanje tog našeg malog pacifističkog društvanca iz tih dana ... jebate, kad krenemo sa pričama nećemo stat tri dana i tri noći ... jedva čekam !

eto, to su meni draga okupljanja a ne ono kad me zovu na godišnjicu mature i to razred u kojem sam se osjećala ko vanzemaljac i ništa nemam sa njima za razgovarat ... bila jednom, uginila od dosade i rekoh nikad više .... društvo treba birati po svojim prirodnim načelima ... a jebote, kad se sjetim, tada sam važila za najgorućijeg pacifistu među njima a sad ću im uletit ko krvolok .... mene je taj pacifizam prošo al vidim da njih još nije Ovo je samo moja šuma  - Page 5 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ovo je samo moja šuma  - Page 5 Empty Re: Ovo je samo moja šuma

Postaj  Gost 29.07.14 21:37

pošto mi je ostao prazan mali akvarij u kojem sam dobila zlatne ribice, danas ga "sastavila" kako treba i stigo novi borac ... zelemi  Ovo je samo moja šuma  - Page 5 11484130 

Ovo je samo moja šuma  - Page 5 10533846_10203054483215331_3933182500941989830_o

Ovo je samo moja šuma  - Page 5 10575194_10203054485935399_4336561343388752046_o


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ovo je samo moja šuma  - Page 5 Empty Re: Ovo je samo moja šuma

Postaj  Gost 30.07.14 6:57

koji šminker  Ovo je samo moja šuma  - Page 5 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ovo je samo moja šuma  - Page 5 Empty Re: Ovo je samo moja šuma

Postaj  Gost 30.07.14 9:11

Alhambra je napisao/la:koji šminker  Ovo je samo moja šuma  - Page 5 11484130

fora su jer kad im stavim akvarije jedan do drugog ( svaki je u svom ) onda se bore kroz staklo  Ovo je samo moja šuma  - Page 5 1523192931  skroz se raspizde kad vide suparnika

al ono što mi je najbolje je to kako se sve stranke učas umire kad vide akvarije u uredu ... zaborave na svoje brige i onda samo ribice gledaju  ... super taktiku sam si izabrala za smirivat neurozne  Ovo je samo moja šuma  - Page 5 11484130 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ovo je samo moja šuma  - Page 5 Empty Re: Ovo je samo moja šuma

Postaj  Gost 30.07.14 9:44

kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:koji šminker  Ovo je samo moja šuma  - Page 5 11484130

fora su jer kad im stavim akvarije jedan do drugog ( svaki je u svom ) onda se bore kroz staklo  Ovo je samo moja šuma  - Page 5 1523192931  skroz se raspizde kad vide suparnika

al ono što mi je najbolje je to kako se sve stranke učas umire kad vide akvarije u uredu ... zaborave na svoje brige i onda samo ribice gledaju  ... super taktiku sam si izabrala za smirivat neurozne  Ovo je samo moja šuma  - Page 5 11484130 

onima koji se ne smire, reci da ti ribe od galame i nervoze padaju u nesvjest, pa neka vode računa

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ovo je samo moja šuma  - Page 5 Empty Re: Ovo je samo moja šuma

Postaj  Gost 30.07.14 9:53

kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:koji šminker  Ovo je samo moja šuma  - Page 5 11484130

fora su jer kad im stavim akvarije jedan do drugog ( svaki je u svom ) onda se bore kroz staklo  Ovo je samo moja šuma  - Page 5 1523192931  skroz se raspizde kad vide suparnika

al ono što mi je najbolje je to kako se sve stranke učas umire kad vide akvarije u uredu ... zaborave na svoje brige i onda samo ribice gledaju  ... super taktiku sam si izabrala za smirivat neurozne  Ovo je samo moja šuma  - Page 5 11484130 
bezbolno i učinkovito... Ovo je samo moja šuma  - Page 5 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ovo je samo moja šuma  - Page 5 Empty Re: Ovo je samo moja šuma

Postaj  Gost 30.07.14 22:40

mačić je našo novu mater u doslovnom smislu .... moja kuja mu dozvoli da ju siše iako nema mlijeko i tako svaki dan nakon igranja ... najprije joj ko pravo malo derište skače po glavi i zajebava, ona ga svog obliže a onda se mače umiri, priključi i oboje tako zaspu  Ovo je samo moja šuma  - Page 5 11484130 

Ovo je samo moja šuma  - Page 5 10457658_10203061942241802_5641464292044313805_o


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ovo je samo moja šuma  - Page 5 Empty Re: Ovo je samo moja šuma

Postaj  Gost 31.07.14 23:28

kišna glista je napisao/la:a u pozadini mu pustim ovo da svira i onda zaspe ko top  Ovo je samo moja šuma  - Page 5 11484130 moš ga oderat ne bi primijetijo da je oderan  Ovo je samo moja šuma  - Page 5 1523192931 



inače, jučer imala babinjak i dogovorila noćnu ekspediciju na treskavac, brdo iznad krka ... oduvijek mi je bila želja noćiti negdje na tom vrhu jer je daleko do svih svjetlosnih zagađenja i mora da se noćno nebo odlično vidi al me bilo stra jerbo su divlje svinje tamo zbog ljetnih zaliha vode koje ne presušuju ... al sad sam našla tko će sa mnom, jednu svoju ludaču za koju znam da će se usudit i uživati pri tome ...  a ako obje preživimo prvo noćenje i ništa strašno se ne dogodi, onda definitivno idem tamo dočekat slijedeći big moon ( ovo ljeto ih je čak tri, jedan je već prošo ) ... inače ga uvijek dočekam na livadi i bude sjajno za vidjeti al jebat ga, tamo su mi plodine naprdili svoju ogromnu reklamu i uništili doživljaj noćnog neba bez imalo svjetlosnog zagađenja a i čuju se zvukovi noćnog života iz grada ... dakle, ljeto ide dalje ko da sam ga ja izmislila  Ovo je samo moja šuma  - Page 5 1523192931 



kao što uvijek sa vijestima biva, zna se često dogoditi da u jednom danu saznaš i onu lošu i onu dobro ... loša je ta da mi kolegica ne može sa mnom na noćno promatranje velikog mjeseca, al ajd, i dalje ne odustajem jerbo sam rekla da ću si ispuniti te neke svoje želje od sada pa na dalje pa kud puklo da puklo ... dobra vijest je da sam jutros na kavi sa maminom špijom nakon toga završila na kavi sa ljudima koji su kad su čuli moj plan ponudili teleskop posuditi za te prilike ... jebote, a taman mislila kako će mi falit, pa počela razmiščljati da si ga sama nabavim kad mi ono uleti nenadano tamo gdje sam ga najmanje očekivala .... jebote, moći ću stvarno pratit vanzemaljce na mjesecu ... javim ako šta migaju i šalju poruke

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ovo je samo moja šuma  - Page 5 Empty Re: Ovo je samo moja šuma

Postaj  Gost 01.08.14 7:39

kišna glista je napisao/la:mačić je našo novu mater u doslovnom smislu .... moja kuja mu dozvoli da ju siše iako nema mlijeko i tako svaki dan nakon igranja ... najprije joj ko pravo malo derište skače po glavi i zajebava, ona ga svog obliže a onda se mače umiri, priključi i oboje tako zaspu  Ovo je samo moja šuma  - Page 5 11484130 

već sam čula za takve stvari...meni je to predivno  Ovo je samo moja šuma  - Page 5 684758713 
moguće da sisanjem isprovocira i stvaranje mlijeka  Ovo je samo moja šuma  - Page 5 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ovo je samo moja šuma  - Page 5 Empty Re: Ovo je samo moja šuma

Postaj  Gost 01.08.14 13:07

Alhambra je napisao/la:

već sam čula za takve stvari...meni je to predivno  Ovo je samo moja šuma  - Page 5 684758713 
moguće da sisanjem isprovocira i stvaranje mlijeka  Ovo je samo moja šuma  - Page 5 11484130

pa moguće je a pogotovo zato jer je to postalo redovno i učestalo ... al za sada nije još al tko zna ... uporna je mačkica ... taman će izrast a kuji krene mlijeko ... baš bi bilo fora  Ovo je samo moja šuma  - Page 5 1523192931  al nije samo da ju sisa nego se kuja skroz počela brinuti za macu ... ona ju i brani od mačora ako ju krene driblat prejako ... pazi da uvijek prva ima pristup hrani kad ih hranim ... mala maca je dobila super zaštitnicu ... jebote, bolja joj je od njene prave majke ... ako ništa, veća je i jača od njene pokojne majke ( majku je zgazio motor )

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ovo je samo moja šuma  - Page 5 Empty Re: Ovo je samo moja šuma

Postaj  Gost 05.08.14 13:32

još malo sličica iz jednog predjela moje šume

Ovo je samo moja šuma  - Page 5 10549963_10203090174387588_3548269698577138456_o

i borac u prirodnom okruženju ... sad konačno ima i brdo bilja na kojem može odmarati

Ovo je samo moja šuma  - Page 5 10001058_10203090176827649_2059797431849524310_o

Ovo je samo moja šuma  - Page 5 10580115_10203090181427764_8698133800177532813_n

bude ko neka tropska ptičica kad zalegne na neki list il grančicu ... zbog velikih peraja se umore pa im treba odmora inače legnu na dno pa izgledaju više ko da će svaki čas uginit  ... ovako izgledaju nekako ljepše kad su u fazi ljenčarenja

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ovo je samo moja šuma  - Page 5 Empty Re: Ovo je samo moja šuma

Postaj  Gost 05.08.14 13:38

zločestoća provjerava jel zrak čist i mačke izvan kuće ... nakon toga i on smije malo van iz kaveza  Ovo je samo moja šuma  - Page 5 11484130 
Ovo je samo moja šuma  - Page 5 10562537_10203091391018003_3769084808779563608_o

sva moja živina je poprilično otvorena i spremna na komunikaciju osim jedne ... nabavila sam i soma al taj je sramežljiv u pičku materinu ... još se skriva i ako ga i uhvatim izvan zaklona, zbriše odmah u zaklon ... još ga nisam stigla uslikat a skrooooz dobro izgleda ... ko neki mali monstrum ... sav je arhaičan i ka neki crni akvarijski duh ... mogla bih ga nazvati po zingaru - đipsi !

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ovo je samo moja šuma  - Page 5 Empty Re: Ovo je samo moja šuma

Postaj  Gost 07.08.14 8:30

kišna glista je napisao/la:
Ovo je samo moja šuma  - Page 5 10353524_10202988911456078_526177183260412498_o

o, fala ti bože ... konačno je i on miran a ne skače po kući i davi deguje ... sad mu deguji više uopće nisu interesantni ... jadni mali mišeki, a taman su se naviknuli na njega a sad ih on neće  Ovo je samo moja šuma  - Page 5 957247240 


ovo mi je genijalno.... veliš zaspe, a?

ovdje ispada ko da ih je pojeo i sad fino njonja na mjestu zločina..... nigđe jibica....  Ovo je samo moja šuma  - Page 5 11484130 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ovo je samo moja šuma  - Page 5 Empty Re: Ovo je samo moja šuma

Postaj  Gost 07.08.14 8:32

kišna glista je napisao/la:mačić je našo novu mater u doslovnom smislu .... moja kuja mu dozvoli da ju siše iako nema mlijeko i tako svaki dan nakon igranja ... najprije joj ko pravo malo derište skače po glavi i zajebava, ona ga svog obliže a onda se mače umiri, priključi i oboje tako zaspu  Ovo je samo moja šuma  - Page 5 11484130 

Ovo je samo moja šuma  - Page 5 10457658_10203061942241802_5641464292044313805_o


i onda vele da se pesi i mačkoni ne voliju, a?  Ovo je samo moja šuma  - Page 5 3111943984 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ovo je samo moja šuma  - Page 5 Empty Re: Ovo je samo moja šuma

Postaj  Gost 07.08.14 8:33

kišna glista je napisao/la:
kao što uvijek sa vijestima biva, zna se često dogoditi da u jednom danu saznaš i onu lošu i onu dobro ... loša je ta da mi kolegica ne može sa mnom na noćno promatranje velikog mjeseca, al ajd, i dalje ne odustajem jerbo sam rekla da ću si ispuniti te neke svoje želje od sada pa na dalje pa kud puklo da puklo ... dobra vijest je da sam jutros na kavi sa maminom špijom nakon toga završila na kavi sa ljudima koji su kad su čuli moj plan ponudili teleskop posuditi za te prilike ... jebote, a taman mislila kako će mi falit, pa počela razmiščljati da si ga sama nabavim kad mi ono uleti nenadano tamo gdje sam ga najmanje očekivala .... jebote, moći ću stvarno pratit vanzemaljce na mjesecu ... javim ako šta migaju i šalju poruke


obavezno nabavi statiF i fotkaj....  Ovo je samo moja šuma  - Page 5 3890829408 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ovo je samo moja šuma  - Page 5 Empty Re: Ovo je samo moja šuma

Postaj  Gost 18.08.14 8:44

leon je napisao/la:

obavezno nabavi statiF i fotkaj....  Ovo je samo moja šuma  - Page 5 3890829408 

ma, upravo pisala o tome kako je plan propo ... možda jednom al ne još

al jebote, zapostavila sam svoju šumu i stvorenja u njoj ... nego, jučer mi kroz prozor uletijo mačak sa ulovom da se pohvali a i da svoje ćerce nauči lovu ... teško za povjerovat al kako je kuja usvojila mačkicu pa ju doji ( još uvjek ! ) , mačak je preuzeo ulogu oca ( a postoji velika mogućnost da joj i jest biološki otac ) i podučavanjima ... tako je jučer dovuko živog miša i pustio ga da trči i onda lovio i igro se sa njim pred mačkicom ... meni bilo žao miša pa ga htjela spasit i pustit van al ne da mačak ... čim me vidio da ustajem i krećem prema njemu, ulovio miša i hop nazad skočio van kroz prozor sa njim ... al eto, da se pohvalim kakvog dobrog lofca imam u kući i jako sam ponosna na njega zbog toga ... pošto ne smijem slikice stavit na fejs da mi cure ne vrisnu kad to vide, evo ih ovdje u šumi daleko od očiju svih onih zaštitara i boraca za prava životinja koji mi počesto idu na žifce jerbo kurca znaju o životinjama koje bi pošto poto spašavali ... priroda je nemilosrdna al takvu je treba i prihvatiti

Ovo je samo moja šuma  - Page 5 10505157_10203183811768464_2543420501047003151_o

Ovo je samo moja šuma  - Page 5 10339476_10203183813968519_3812669877152974421_o

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ovo je samo moja šuma  - Page 5 Empty Re: Ovo je samo moja šuma

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 5 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.