kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ovo je samo moja šuma

Stranica 3 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Ovo je samo moja šuma  - Page 3 Empty Re: Ovo je samo moja šuma

Postaj  Gost 28.06.14 0:05

Vel'ka Maca je napisao/la:super izgleda!!!!
meni bi baš dobro došao jedan takav smeži u dnevnom boravku...
oš meni napravit, meni se ne da s tim zajebavat ali mi se jako sviđa rezultat  Ovo je samo moja šuma  - Page 3 11484130 

moraš imat onda puno smežih krpa ... jel imaš ? ide brdo materijala u to ... ja si pravim okrugli i kako me koja boja zapadne ... zadovoljna dosadašnjim rezultatom  Ovo je samo moja šuma  - Page 3 684758713 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ovo je samo moja šuma  - Page 3 Empty Re: Ovo je samo moja šuma

Postaj  Gost 28.06.14 9:44

Kupit cu smezih plahti i imam doma zutice za prekrit nogometno igraliste....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ovo je samo moja šuma  - Page 3 Empty Re: Ovo je samo moja šuma

Postaj  Gost 28.06.14 14:37

Vel'ka Maca je napisao/la:Kupit cu smezih plahti i imam doma zutice za prekrit nogometno igraliste....

je, kupi smežih pa nareži na trake, sastavi ... isplati se tako tepih dobit  Ovo je samo moja šuma  - Page 3 3111943984 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ovo je samo moja šuma  - Page 3 Empty Re: Ovo je samo moja šuma

Postaj  Lena 28.06.14 16:54

asti koliko se otvara...veza mi je koma....pogledat ću drugi put taj uradak
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Ovo je samo moja šuma  - Page 3 Empty Re: Ovo je samo moja šuma

Postaj  Gost 04.07.14 20:57

pričala sam jednom koliko sam si željela imati ribu borca i konačno mi se ostvario i taj san i to sasvim slučajno i neplanirano, naletila na čovjeka koji ih uzgaja i poklonio mi jednog ...  Ovo je samo moja šuma  - Page 3 11484130  aaaa, predivan je  Ovo je samo moja šuma  - Page 3 1040131347   Ovo je samo moja šuma  - Page 3 1040131347   Ovo je samo moja šuma  - Page 3 1040131347 

Ovo je samo moja šuma  - Page 3 10446084_10202898403953447_3768534785254974958_o

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ovo je samo moja šuma  - Page 3 Empty Re: Ovo je samo moja šuma

Postaj  Gost 04.07.14 21:01

a skroz borbena riba ... ne podnosi protivnike i ubije ih ako naleti na kojeg ... staviš mu ogledalo u akvarij i kad se pogleda u ogledalo misli da je protivnik pa se sav napuše i krene u napad ... al još nisam nabavila malo ogledalo da i to poslikam ... ovakav je u opuštenom stanju  Ovo je samo moja šuma  - Page 3 11484130 a veli čovjek koji ih uzgaja da mu moraš bar dvaput dnevno stavit ogledalo da vježba peraje i onda bude popravo lijep

Ovo je samo moja šuma  - Page 3 10403942_10202898398553312_7955148729355940867_o

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ovo je samo moja šuma  - Page 3 Empty Re: Ovo je samo moja šuma

Postaj  Gost 04.07.14 21:53

koju ljepotu priroda stvori u plićacima da se sav nakostriješiš i ne možeš prestat bit očaran time

Ovo je samo moja šuma  - Page 3 10518676_10202898399433334_874370320306279525_o

e tu sam onog pijanog digića satrala kad mi je počeo o grčkim filozofima, demokraciji i ljudima  ... ma jebali ga oni kad su samo na čovjeka bili usredotočeni ... tu padaju svi filozovi svih vijekova i svi pagani ispadnu filozofi na kvadrat jer vide cijelu sliku ko puzzle gdje svaki dio ima svoje mjesto  a ne zaluđuju se da smo mi kao ljudi nešto više od samo karike koja smeta u daleko ljepšem pletenju ... nemrem se prestat divit ribi i onom koje stvori tako lijepu i zajebatu a sad je baš takva i na mom kuhinjskom stolu dok ne nađem bolje mjesto za nju ...treba i to znat .. naći pravo mjesto u svom svijetu za nekog tko je prelijep i po karakteru i po izgledu

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ovo je samo moja šuma  - Page 3 Empty Re: Ovo je samo moja šuma

Postaj  Gost 04.07.14 22:49

Je l ona sad nesretna jer se nema s kim boriti?
I jer je u akvariju...
Free willy  Ovo je samo moja šuma  - Page 3 3111943984 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ovo je samo moja šuma  - Page 3 Empty Re: Ovo je samo moja šuma

Postaj  Gost 04.07.14 22:56

Vel'ka Maca je napisao/la:Je l ona sad nesretna jer se nema s kim boriti?
I jer je u akvariju...
Free willy  Ovo je samo moja šuma  - Page 3 3111943984 

pročitala si mi misli ... mislim nabavit još jednog al u svom akvariju al da se vide ... pa nek se guštaju u borbama al bez krvoprolića .... jebate, bio je jedan koji je sav nako smaragdno zelen ko unutrašnjost neke školjke, divota vidjet to preljevanje boja .... e, taj će bit u susjednom akvariju pa nek im peraje narastu do neba, nek se guštaju u tučama a ja ću slikati  Ovo je samo moja šuma  - Page 3 11484130 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ovo je samo moja šuma  - Page 3 Empty Re: Ovo je samo moja šuma

Postaj  Gost 04.07.14 22:57

Vel'ka Maca je napisao/la:
Free willy  Ovo je samo moja šuma  - Page 3 3111943984 

inače su poznati po tome da obitavaju u rižinim poljima ... jel ima tko sjeme riže za posudit ? vraćam stostruko

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ovo je samo moja šuma  - Page 3 Empty Re: Ovo je samo moja šuma

Postaj  Gost 05.07.14 9:40

kišna glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
Free willy  Ovo je samo moja šuma  - Page 3 3111943984 

inače su poznati po tome da obitavaju  u rižinim poljima ... jel ima tko sjeme riže za posudit ? vraćam stostruko

vidim ja da ona uspješno fuKcijonira I bez riže... ne izvlači se sad  Ovo je samo moja šuma  - Page 3 3601362807 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ovo je samo moja šuma  - Page 3 Empty Re: Ovo je samo moja šuma

Postaj  Gost 05.07.14 11:35

al kako se meni moje želje ostvare ... zove mene jučer prijateljica iz zajebancije da me pita hoću li s njom do lesnine po neke zavjese ... zna da ne podnosim zavjese a pogotovo ne podnosim hodanje po tim velikim trgovinama i naravno, odbijem, čuj, ić u rijeku po zavjese, pa jebote posla i užitka, radije to vrijeme odspavam na plaži ...  a ona će meni, zajebavam te, znala sam da ćeš tako odgovorit al nije odolila da me ne pita ... i poklopim slušalicu i mislim si, e ona znala kako ću ja odgovorit, sad ću ja nju zajebat i prihvatit poziv pa nek vidi !

i iz inata odem sa njom u lesninu ... al zapričale se nešto i prestala pratiti gdje smo, kad zaustavi ona auto i skontam da smo na vežici ... pa jebote, šta radimo tu ? ta nije ovdje lesnina ? il je ? štajaznam, možda su otvorili i tu neki svoj dućan....

i kolegica mi objasni da smo tu samo usput stali po neku hranu za psa koju je naručila jerbo ona svog psa hrani samo specijalnom hranom ... ima neku godpodsku džukelu koja spava na svilenim jastucima i jede bolje nego ja

i ajd, da vidim i to i uđem sa njom u najšarmantniji pet šop koji sam vidjela u zadnje vrijeme ... skroz malecki, natrpan svime i svačim ... i usnimim akvarij kakav sam si zamislila po povoljnoj cijeni al ga treba naručit i pričekat što mi nije problem ... čekam ja već godinu i po dana da se odvažim nabavit novi a sad moram jer sam obećala jednoj drugoj kolegici da ću joj preuzet dvije zlatne ribice jer napušta hrvatsku idući mjesec, pa jel, da ne pate u malom akvariju, ja ću ih udomit i stavit u veliki ... ionako sam planirala imat veliki u uredu i da povežemo korisno sa ugodnim, živo mi se jebe koje će ribe plivat po njemu ... ionak onu koju ja želim i koja je meni najljepša - sijamski borac,  nisam nikad nabavila jer nisam imala od koga naučit kako se brinuti za nju

i gleda kolegica neki akvarij sa afričkim ribama i veli mi da su joj te ribe najljepše, a ja joj na glas odgovaram da su te ribe zakurac u usporedbi sa sijamskim borcem za kojim ja već godinama slinim i pričam kako ću ga jednom nabavit ... i čuo čovjek to što sam rekla i veli, gospođo, ja uzgajam sijamske borce ... i gledam ja njega da vidim jel me zajebava kad ono stvarno čovjek govori istinu ... a di su vam? pitam ga ... u posebnoj prostoriji, hoćete da ih vidite ? a jebote, šta pitaš ??? vodi me tamo dok sama ne počnem tražit ... i odvede on mene u neki zamračeni sobičak i kad je upalio svjetlo !!! aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

bokte, kad sam vidjela njegovo uzgajalište ko da me netko uveo u aladinovu pećinu punu blaga ... toliko sam se razveselila a kolegica vrti glavom i zajebava, eto, druge žene skaču od veselja kad idu kupovat nove cipele a ovoj ludači pokažeš šarenu ribicu, il miša, il neku beštiju a ona skvikvne od sreće ...

naravno, ostali smo u dućanu punih sat vremena dok me nije čovjek naučio sve šta moram znat o sijamskim borcima, složili sve šta je potrebno za držat ga i reko, ajd biraj, poklanjam ti ribicu koju izabereš

kolegica ga pita jel ima neka koja je najposebnija, da se čovjek ne zajebe jer ću ziher tu htjet a on se smije i veli ima, al valjda nije takav baksus da mu baš tu uzmem ... uglavnom, bilo je jebeno teško izabrat jer ne znaš koji je ljepši ... jebate, koja je to sreće bila za mene ... sjele kasnije u auto i krenule po zavjesu a meni se živo jebe za sve, stavila svoju ribicu u krilo i ako treba čekat u autu satima, jebe mi se živo, čekat ću sa užitkom ... kolegica je umrla od smijeha i veli, eto, to si upravo ti ... tako se tebi događaju stvari u životu ... učiniš nešto zbog inata i kurac, umjesto  da ti bude ružno, da patiš, tebi se dogodi upravo ono šta si si nekoć željela i opet završiš sretna ko prasica, tako si se i udala, i kuću dobila i djecu i livadu i fotoaparat jer ti je mačak polomio onaj stari  ... pa jebote, tebe je ta riba čekala ... bile ste si suđene  Ovo je samo moja šuma  - Page 3 1523192931 jebat ga ... ima pravo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ovo je samo moja šuma  - Page 3 Empty Re: Ovo je samo moja šuma

Postaj  Gost 06.07.14 23:07

ista riba u borbenom stavu

Ovo je samo moja šuma  - Page 3 10519737_10202908645009467_5233230996130210444_o

Ovo je samo moja šuma  - Page 3 10517659_10202908647849538_5898164968056579818_o

Ovo je samo moja šuma  - Page 3 10403785_10202910259049817_195893497151433713_o

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ovo je samo moja šuma  - Page 3 Empty Re: Ovo je samo moja šuma

Postaj  Gost 06.07.14 23:08

u međuvremenu je stigao novi kućni ljubimac koji će kod nas biti samo privremeno ... mali šumski jež  Ovo je samo moja šuma  - Page 3 684758713

Ovo je samo moja šuma  - Page 3 53728_10202910922426401_7806957122133320787_o

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ovo je samo moja šuma  - Page 3 Empty Re: Ovo je samo moja šuma

Postaj  Gost 06.07.14 23:23

kišna glista je napisao/la:ista riba u borbenom stavu

Ovo je samo moja šuma  - Page 3 10519737_10202908645009467_5233230996130210444_o

Ovo je samo moja šuma  - Page 3 10517659_10202908647849538_5898164968056579818_o

Ovo je samo moja šuma  - Page 3 10403785_10202910259049817_195893497151433713_o
aj kako je lijep...  Ovo je samo moja šuma  - Page 3 3997187549 

i ja bih akvarij s libicama...  Ovo je samo moja šuma  - Page 3 3827645783

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ovo je samo moja šuma  - Page 3 Empty Re: Ovo je samo moja šuma

Postaj  Gost 06.07.14 23:29

ako nemaš mjesta za veliki akvarij ova ribica ti ne trpi velike akvarije i voli bit sama ... dosta nezahtjevan a predivan ... moš se svađat s njim ... voli se svađat i napadat i onda je najljepši jer se sav naroguši i raširi ko paun  Ovo je samo moja šuma  - Page 3 11484130 to je neka kultna ribica

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ovo je samo moja šuma  - Page 3 Empty Re: Ovo je samo moja šuma

Postaj  Gost 07.07.14 7:59

kišna glista je napisao/la:u međuvremenu je stigao novi kućni ljubimac koji će kod nas biti samo privremeno ... mali šumski jež  Ovo je samo moja šuma  - Page 3 684758713

Ovo je samo moja šuma  - Page 3 53728_10202910922426401_7806957122133320787_o

oni su meni super... I slatki... kako pušu mamicu im... godinama su me strašili pod prozorom na krku...
a kako su mali slatki... muci-muci

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ovo je samo moja šuma  - Page 3 Empty Re: Ovo je samo moja šuma

Postaj  Gost 07.07.14 8:41

ovaj je skroz pitom i radoznao ... cure su ga našle u šumi i donijele mojoj kolegici u ured pa je sinoć bila akcija spašavanja al ne ježa nego kolegice  Ovo je samo moja šuma  - Page 3 1523192931  ... al super mi je bilo vidjeti oduševljenje na facama cura ... ovo im je prvi puta da vide ježa iako ih je nekada krk bio krcat al promet u gužve su učinili svoje pa ih nema ko nekad ... sad mi šeta po uredu i nervira mačka  Ovo je samo moja šuma  - Page 3 11484130 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ovo je samo moja šuma  - Page 3 Empty Re: Ovo je samo moja šuma

Postaj  Gost 08.07.14 4:55

kišna glista je napisao/la:ako nemaš mjesta za veliki akvarij ova ribica ti ne trpi velike akvarije i voli bit sama ... dosta nezahtjevan a predivan ... moš se svađat s njim ... voli se svađat i napadat i onda je najljepši jer se sav naroguši i raširi ko paun  Ovo je samo moja šuma  - Page 3 11484130 to je neka kultna ribica
ribica X.... Kultni X  Ovo je samo moja šuma  - Page 3 1523192931 

stan mi je fakat mali, ali... nikad se ne zna, možda nađem kakav kantun za nju

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ovo je samo moja šuma  - Page 3 Empty Re: Ovo je samo moja šuma

Postaj  Gost 08.07.14 7:28

btw je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:ako nemaš mjesta za veliki akvarij ova ribica ti ne trpi velike akvarije i voli bit sama ... dosta nezahtjevan a predivan ... moš se svađat s njim ... voli se svađat i napadat i onda je najljepši jer se sav naroguši i raširi ko paun  Ovo je samo moja šuma  - Page 3 11484130 to je neka kultna ribica
ribica X.... Kultni X  Ovo je samo moja šuma  - Page 3 1523192931 

stan mi je fakat mali, ali... nikad se ne zna, možda nađem kakav kantun za nju

ma za ovog ziher nađeš kakav kutak jer je i riba malecka i akvarij ... meni je par dana stajao nasred kuhinjskog stola ko dekoracija dok se cure nisu izguštale gledajući ga a sad mi taman uletio u jednu malu zidnu nišu u kojoj sam oduvijek zamišljala mali akvarij al mi bilo žao ... mislila sam da niti jedna riba ne podnosi baš tako male akvarije a onda naletila savršena baš za to ... malo proguglaj betta splendens ... vidjet ćeš, ljudi ih znaju držati i u malo većim kriglama il čašama za vino ... na slici djeluje kao velika riba al je sitna i dvodihalica pa ni ne podnosi dubok akvarij a kako ima ogromne peraje, plivanje joj nije baš neka jača strana pa joj doslovno treba izmislit neki plićak sa biljem i tu se osjeća super ... taman ribica za male stanove .. neš nać bolje od toga

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ovo je samo moja šuma  - Page 3 Empty Re: Ovo je samo moja šuma

Postaj  Gost 08.07.14 7:42

al bome, jež neće ostat dugo u mojoj kući ,,, našla sam mu savršeno obitavalište u ograđenom povrtnjaku svoje kolegice ... ide on sutra pa pa a i vrijeme je ... previše prlja a meni se baš ne čisti za još jednom živinom u vlastitoj kući

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ovo je samo moja šuma  - Page 3 Empty Re: Ovo je samo moja šuma

Postaj  Gost 08.07.14 10:46

kišna glista je napisao/la:al bome, jež neće ostat dugo u mojoj kući ,,, našla sam mu savršeno obitavalište u ograđenom povrtnjaku svoje kolegice ... ide on sutra pa pa a i vrijeme je ... previše prlja a meni se baš ne čisti za još jednom živinom u vlastitoj kući

pazi, ježevi su inače puni buha, nadam se da ih se nisi zapomogla sada

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ovo je samo moja šuma  - Page 3 Empty Re: Ovo je samo moja šuma

Postaj  Gost 08.07.14 10:57

Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:al bome, jež neće ostat dugo u mojoj kući ,,, našla sam mu savršeno obitavalište u ograđenom povrtnjaku svoje kolegice ... ide on sutra pa pa a i vrijeme je ... previše prlja a meni se baš ne čisti za još jednom živinom u vlastitoj kući

pazi, ježevi su inače puni buha, nadam se da ih se nisi zapomogla sada

znam ... nije prvi kojeg sam imala i još kod kolegice smo krenuli sa špricanjem i stavili ga u dvorište ... kad sam ga pokupila iza njega je ostala pristojna hrpica mrtvih buha ... ponovile postupak još par puta al badava, njemu je to valjda prirodno stanje bit vreća buha ... ionak ide nazad u prirodu

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ovo je samo moja šuma  - Page 3 Empty Re: Ovo je samo moja šuma

Postaj  Gost 08.07.14 11:22

a i nije problem dok su puni buha ... jednom smo imali jednog koji nikad nije otvarao oči pa smo mislili da je slijep i držali ga posebno u dvorištu dok nismo skužili da mu je glava puna crva ... jebote, to je gadno kad vidiš one male bijele crviće kako mu izlaze na uši i očne duplje i jedu ga živog a on i dalje hoda, jede i djeluje normlano ... to mi je bila valjda prva živina koju je moj tata iz samilosti usmrtio pred mojim očima ... ronila sam suze ko blesava al jebat ga, šta da radiš? pustiš ga da pati dok ne krepa u mukama ?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ovo je samo moja šuma  - Page 3 Empty Re: Ovo je samo moja šuma

Postaj  Gost 08.07.14 12:11

kišna glista je napisao/la:a i nije problem dok su puni buha ... jednom smo imali jednog koji nikad nije otvarao oči pa smo mislili da je slijep i držali ga posebno u dvorištu dok nismo skužili da mu je glava puna crva ... jebote, to je gadno kad vidiš one male bijele crviće kako mu izlaze na uši i očne duplje i jedu ga živog a on i dalje hoda, jede i djeluje normlano ... to mi je bila valjda prva živina koju je moj tata iz samilosti usmrtio pred mojim očima ... ronila sam suze ko blesava al jebat ga, šta da radiš? pustiš ga da pati dok ne krepa u mukama ?

o jebote, užas

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ovo je samo moja šuma  - Page 3 Empty Re: Ovo je samo moja šuma

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.