kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti

Stranica 5 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 5 Empty Re: Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti

Postaj  Gost 16.06.14 9:30

Lena je napisao/la:ne...ti promiješaš  Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 5 11484130

i stavim čili papričice  Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 5 2634474203 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 5 Empty Re: Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti

Postaj  Gost 16.06.14 10:18

Alhambra je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:Bas mi je bilo dobro danas na forumu... svidja mi se dinamika.... red sexa, red svadje, red ljubavi, red tracha, red mira, red nemira.... ma altroke sapunjara... fora  Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 5 684758713 

Di je alhambra, ona bi sve dodatno zakuhala  Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 5 1523192931

kyjo brezobrazna...ja nikat ne zakuham  Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 5 3084372643 Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 5 1523192931 




Mi smo se navikli na vecita prepusavanja i cerupanja, pa smo mozda i zaboravili kako izgleda "normalan" forum.
Pre nesto vise od godinu dana sam zvala Milu, nakon sto mi se pozalila da joj je na poslu dosadno, da dodje malo na forum. Kliknula je par puta i rekla:"Gde ti mene zoves, majke ti?! Pa ono nije forum, vec sajam debila!" Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 5 30caqzl
A bila je neka rasprava u toku, ovaj forum vs.  eskov forum, a  ljudi se bili uziveli....To je samo nama prihvatljivo. Ko nas gleda sa strane verovatno misli da smo spremni za ludnicu.... Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 5 1zouo36

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 5 Empty Re: Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti

Postaj  Lena 16.06.14 10:21

cat_claw je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:Bas mi je bilo dobro danas na forumu... svidja mi se dinamika.... red sexa, red svadje, red ljubavi, red tracha, red mira, red nemira.... ma altroke sapunjara... fora  Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 5 684758713 

Di je alhambra, ona bi sve dodatno zakuhala  Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 5 1523192931

kyjo brezobrazna...ja nikat ne zakuham  Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 5 3084372643 Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 5 1523192931 




Mi smo se navikli na vecita prepusavanja i cerupanja, pa smo mozda i zaboravili kako izgleda "normalan" forum.
Pre nesto vise od godinu dana sam zvala Milu, nakon sto mi se pozalila da joj je na poslu dosadno, da dodje malo na forum. Kliknula je par puta i rekla:"Gde ti mene zoves, majke ti?! Pa ono nije forum, vec sajam debila!" Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 5 30caqzl
A bila je neka rasprava u toku, ovaj forum vs.  eskov forum, a  ljudi se bili uziveli....To je samo nama prihvatljivo. Ko nas gleda sa strane verovatno misli da smo spremni za ludnicu.... Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 5 1zouo36
ko se tuče taj se voli  Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 5 11484130  ili mrzi....ko će ga znat više.....
ma je....ovo sve je samo uključenim stranama ima smisla.....ali dobro....sve to dosadi i prođe....i dođe na svoje
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 5 Empty Re: Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti

Postaj  Gost 16.06.14 10:23

Lena je napisao/la:
ko se tuče taj se voli  Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 5 11484130  ili mrzi....ko će ga znat više.....
ma je....ovo sve je samo uključenim stranama ima smisla.....ali dobro....sve to dosadi i prođe....i dođe na svoje

il krene iz početka nekim novim povodom  Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 5 1619348112 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 5 Empty Re: Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti

Postaj  Lena 16.06.14 10:24

Alhambra je napisao/la:
Lena je napisao/la:
ko se tuče taj se voli  Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 5 11484130  ili mrzi....ko će ga znat više.....
ma je....ovo sve je samo uključenim stranama ima smisla.....ali dobro....sve to dosadi i prođe....i dođe na svoje

il krene iz početka nekim novim povodom  Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 5 1619348112 
je.....iste priče,ali uz neku novu muziku  Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 5 11484130 
e sad odo!
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 5 Empty Re: Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti

Postaj  Gost 16.06.14 14:05

meni je baš fora što na prvu forum izgleda ko da je prepun luđaka i nepismenih kad ono  Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 5 11484130  da nije tako neb ni mene tu bilo ... meni su oni forumi di se ljudi trude bit fini i pismeni i pametni doooosadni za poludit ... to mi dođe isto ko da sam uletila na otvaranje neke izložbe ... ako mi se i dogodi da greškom uletim, zakolutam očima, okrenem se na peti i bjež odatle  Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 5 439160543 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 5 Empty Re: Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti

Postaj  Lena 16.06.14 14:06

kišna glista je napisao/la:meni je baš  fora što na prvu forum izgleda ko da je prepun luđaka i nepismenih kad ono  Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 5 11484130  da nije tako neb ni mene tu bilo ... meni su oni forumi di se ljudi trude bit fini i pismeni i pametni doooosadni za poludit ... to mi dođe isto ko da sam uletila na otvaranje neke izložbe ... ako mi se i dogodi da greškom uletim, zakolutam očima, okrenem se na peti i bjež odatle   Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 5 439160543 

navikli smo se na ovo ludilo,pa nam je tu ugodno  Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 5 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 5 Empty Re: Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti

Postaj  Gost 16.06.14 16:54

I meni su klasicni, fini forumi je-be-no dosadni.... iako mi ni ovo nije neka avangarda... kultni sa iskona su bili loodilo... ili sam ja bila mlada i neiskusna

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 5 Empty Re: Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti

Postaj  orion 16.06.14 18:37

cat_claw je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:Bas mi je bilo dobro danas na forumu... svidja mi se dinamika.... red sexa, red svadje, red ljubavi, red tracha, red mira, red nemira.... ma altroke sapunjara... fora  Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 5 684758713 

Di je alhambra, ona bi sve dodatno zakuhala  Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 5 1523192931

kyjo brezobrazna...ja nikat ne zakuham  Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 5 3084372643 Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 5 1523192931 




Mi smo se navikli na vecita prepusavanja i cerupanja, pa smo mozda i zaboravili kako izgleda "normalan" forum.
Pre nesto vise od godinu dana sam zvala Milu, nakon sto mi se pozalila da joj je na poslu dosadno, da dodje malo na forum. Kliknula je par puta i rekla:"Gde ti mene zoves, majke ti?! Pa ono nije forum, vec sajam debila!" Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 5 30caqzl
A bila je neka rasprava u toku, ovaj forum vs.  eskov forum, a  ljudi se bili uziveli....To je samo nama prihvatljivo. Ko nas gleda sa strane verovatno misli da smo spremni za ludnicu.... Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 5 1zouo36



.... a sigurno nije bilo nita strasno  Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 5 309394051  .....

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 5 Empty Re: Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti

Postaj  Gost 17.06.14 5:00

Budale su uvijek bile u vecini,,,i zato sve shto je glupo smatra se normalnim,,,AGM...PRTZ

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 5 Empty Re: Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti

Postaj  Gost 17.06.14 6:59

ovo mi je bolje ne čitati... barem ne sad...

ekipa, vidimo se uskoro...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 5 Empty Re: Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti

Postaj  pizda 17.06.14 7:58

cat_claw je napisao/la:
Pre nesto vise od godinu dana sam zvala Milu, nakon sto mi se pozalila da joj je na poslu dosadno, da dodje malo na forum. Kliknula je par puta i rekla:"Gde ti mene zoves, majke ti?! Pa ono nije forum, vec sajam debila!"

pod kojim nickom se logirala ta Mila, da baniramo kuju...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 5 Empty Re: Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti

Postaj  Gost 17.06.14 9:06

btw je napisao/la:ovo mi je bolje ne čitati... barem ne sad...

ekipa, vidimo se uskoro...

ma možeš sad čitati i bez kante za povraćanje ... prošlo je najgore  Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 5 11484130 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 5 Empty Re: Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti

Postaj  Gost 17.06.14 23:37

vrag mi nije dao mira pa sam škicnula na escov forum i pogledala te nadobudne ligejine upise pa da i sa njoj sada konačni zapis napišem iako se do sad nisam s njom kačila al očito i ona hoće ilala sukob sa mnom .... ligejo, dušo draga ... ti bi se na trepavice postavila da znaš prepoznat živu umjetnost jerbo ju voliš samo kad je mrtva ... pa tako si slavila malnara i njegove čudake ... isto tako bi voljela da znaš kako spasit prirodu a da o prirodi kurca znaš .... sjećam se da si me pitala o tome i još se čudila otkud meni to znanje ... pa otkud? otud da živim to što živim za razliku od tebe koja si samo interplet ljubiteljica i prirode i umjetnosti olitiga chistijan ( zato si onomad i tako žustro pobjegla sa teme kad si stala na stranu christijana a nije ti prvi puta, nije ti ni drugi puta, to radiš stalno ... pepeljuga bez razloga ...ha ha ha a nikako da se nađe princ koji će te pratit i tražit i otud ta tvoja opsesija do psihoserija i psihokilera ... da ga jebeš, nisam tvoj, svak je sam svoj al to već znaš obzirom da si fan serija koje spominješ ) ... bitva ti je možda oprostila to tvoje opetovano prenemaganje, ja sam ga prepoznala ko opetovano pa stoga i tvoj izbor a ne samo slučajni prokliz  .... odjebi sa svojom ispraznošću , meni ju ne moš uvalit  Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 5 3084372643

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 5 Empty Re: Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti

Postaj  Gost 17.06.14 23:43

asti... da odem ja spavat.. oš se i sa mnom obračunat?!?!?  Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 5 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 5 Empty Re: Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti

Postaj  Gost 17.06.14 23:45

Vel'ka Maca je napisao/la:asti... da odem ja spavat.. oš se i sa mnom obračunat?!?!?  Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 5 1523192931 

nemam zašto ... ti si direktna i ne skrivaš se na drugim forumima nego mi dođeš reć šta ti ne paše kod mene tu gdje jesam ... to se onda ne zove obračun nego poštivanje i drugogo i sebe ... i to volem i poštujem

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 5 Empty Re: Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti

Postaj  propolis 17.06.14 23:52

aq koja je razlika izmedju tebe i te koju pljujes ..ti gledas tamo i ovdje pises ona tamo pise i tebe pljuje
no ako se ne varam i ovdje te je podkacila .. Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 5 1619348112 

sada bi bio red da ti nju tamo satres ...mozda   Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 5 3111943984
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 5 Empty Re: Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti

Postaj  Gost 17.06.14 23:55

propolis je napisao/la:aq koja je razlika izmedju tebe i te koju pljujes ..ti gledas tamo i ovdje pises ona tamo pise i tebe pljuje
no ako se ne varam i ovdje te je podkacila .. Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 5 1619348112 

sada bi bio red da ti nju tamo satres ...mozda   Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 5 3111943984

od tebe ni ne očeujem da shvatiš razliku ... shvatit će ju onaj koji me poznaje i trudio se upoznat me a to svakako nisi ti

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 5 Empty Re: Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti

Postaj  Gost 17.06.14 23:57

imam još jednu novost u životu - počela me jebat i žgaravica... pas mater... upravo me prži...
noge više nisu naotečene kako su splasnule one luđačke vrućine

oće bit sexa vas dvoje il da odem spavat?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 5 Empty Re: Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti

Postaj  Gost 18.06.14 0:00

Vel'ka Maca je napisao/la:i

oće bit sexa vas dvoje il da odem spavat?

ako misliš na mene i plovka , neće .... slobodno odi spavati  Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 5 11484130 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 5 Empty Re: Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti

Postaj  Gost 18.06.14 0:02

kišna glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:i

oće bit sexa vas dvoje il da odem spavat?

ako misliš na mene i plovka  , neće .... slobodno odi spavati  Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 5 11484130 

asti, oće bit sexa između nas dvije?!?!?!  Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 5 3114667799 Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 5 3114667799 Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 5 3114667799 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 5 Empty Re: Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti

Postaj  Gost 18.06.14 0:04

Vel'ka Maca je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:i

oće bit sexa vas dvoje il da odem spavat?

ako misliš na mene i plovka  , neće .... slobodno odi spavati  Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 5 11484130 

asti, oće bit sexa između nas dvije?!?!?!  Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 5 3114667799 Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 5 3114667799 Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 5 3114667799 

 Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 5 3776795594  ludačo ... al ok, dinamike radi ... reci gdje i kada .... preferiram ispod one mješalice za beton  Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 5 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 5 Empty Re: Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti

Postaj  Gost 18.06.14 0:09

kišna glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:i

oće bit sexa vas dvoje il da odem spavat?

ako misliš na mene i plovka  , neće .... slobodno odi spavati  Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 5 11484130 

asti, oće bit sexa između nas dvije?!?!?!  Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 5 3114667799 Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 5 3114667799 Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 5 3114667799 

 Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 5 3776795594  ludačo ... al ok, dinamike radi ... reci gdje i kada .... preferiram ispod one mješalice za beton  Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 5 1523192931 

među makove, makovi će nam biti postelja... pa da imaš i prave fotke za NG

glističice - muzika mi je počela ić na kurac, znači da sam se izvlekla iz njonjavosti... idem probat spavat... LN

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 5 Empty Re: Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti

Postaj  propolis 18.06.14 6:34

kišna glista je napisao/la:
propolis je napisao/la:aq koja je razlika izmedju tebe i te koju pljujes ..ti gledas tamo i ovdje pises ona tamo pise i tebe pljuje
no ako se ne varam i ovdje te je podkacila .. Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 5 1619348112 

sada bi bio red da ti nju tamo satres ...mozda   Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 5 3111943984

od tebe ni ne očeujem da shvatiš razliku ... shvatit će ju onaj koji me poznaje i trudio se upoznat me a to svakako nisi ti
ne pricaj  gluposti ...ovo nema veze sa tim koliko ko tebe poznaje ..sto se tice ..pa dosta sam te upoznao a i dalje upoznajem onu drugu tvoju stranu ...no ovo ima veze samo sa objektivnoscu i ne objektivnoscu ili pristranosti...

svatko moze u svom dvoristu pisat sto zeli no razlika je sto je ona i napisala u tvom a ti virkas u njeno pa te smeta  a pises u svom ...odi tamo pa kako kazes napravi reda u kokosinjcu ako imas petlje ..
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 5 Empty Re: Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti

Postaj  Gost 18.06.14 9:17

kišna glista je napisao/la:vrag mi nije dao mira pa sam škicnula na escov forum i pogledala te nadobudne ligejine upise pa da i sa njoj sada konačni zapis napišem iako se do sad nisam s njom kačila al očito i ona hoće ilala sukob sa mnom .... ligejo, dušo draga ... ti bi se na trepavice postavila da znaš prepoznat živu umjetnost jerbo ju voliš samo kad je mrtva ... pa tako si slavila malnara i njegove čudake ... isto tako bi voljela da znaš kako spasit prirodu a da o prirodi kurca znaš .... sjećam se da si me pitala o tome i još se čudila otkud meni to znanje ... pa otkud? otud da živim to što živim za razliku od tebe koja si samo interplet ljubiteljica i prirode i umjetnosti olitiga chistijan ( zato si onomad i tako žustro pobjegla sa teme kad si stala na stranu christijana a nije ti prvi puta, nije ti ni drugi puta, to radiš stalno ... pepeljuga bez razloga ...ha ha ha a nikako da se nađe princ koji će te pratit i tražit i otud ta tvoja opsesija do psihoserija i psihokilera ... da ga jebeš, nisam tvoj, svak je sam svoj al to već znaš obzirom da si fan serija koje spominješ ) ... bitva ti je možda oprostila to tvoje opetovano prenemaganje, ja sam ga prepoznala ko opetovano pa stoga i tvoj izbor a ne samo slučajni prokliz  .... odjebi sa svojom ispraznošću , meni ju ne moš uvalit  Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 5 3084372643

Nisam sigurna je li ona Glista s naseg foruma tvoja malenkost pa da ti odgovorim na domacem terenu. Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 5 684758713 Slobodno me mozes poljubiti u moje polijepo dupe. Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 5 684758713 Pokazala si se kao uvrijedjena nonica koja bi malo u svojoj zajebanciji kacila druge, no kad joj se pripremi uzvratan udarac, e, onda nonici vise nije smijesno i zabavno : D Na ovaj citirani tekst ne mislim odgovarati, odnosno pravdati se, jer je i vise no jasno da je pun povrijedjene tastine : D..

Pa-pa!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 5 Empty Re: Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 5 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.