kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti

Stranica 2 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 2 Empty Re: Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti

Postaj  Gost 09.06.14 13:32

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:

pa to I ja moram primjetiti I dati im za pravo...  Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 2 1523192931 

da je nama Anabela ukrala forum ajme mila majko sto bi bilo.... Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 2 1523192931 . Mi smo skroz tolerantni i suosjecajni...

a brate ko babe ste se sjatili... al reko, ajde ako ljude veseli nek uživaju  Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 2 1523192931 

di smo se sjatili, svoji smo na svome...Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 2 684758713

sjatili oko teme koja u biti sa vama nema veze... ko babe tračare ste zobali  Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 2 11484130 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 2 Empty Re: Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti

Postaj  Lena 09.06.14 13:37

samo gašenje foruma nema veze jer su svi prethodno bili banirani  Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 2 11484130 
ma dobro će doći ova katarza novom forumu...to je jedino sigurno
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 2 Empty Re: Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti

Postaj  Gost 09.06.14 13:38

Lena je napisao/la:samo gašenje foruma nema veze jer su svi prethodno bili banirani  Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 2 11484130 
ma dobro će doći ova katarza novom forumu...to je jedino sigurno

 Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 2 3114667799 

valja ne gubiti nadu I lijepo sve ispočetka

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 2 Empty Re: Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti

Postaj  pizda 09.06.14 13:38

Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:

da je nama Anabela ukrala forum ajme mila majko sto bi bilo.... Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 2 1523192931 . Mi smo skroz tolerantni i suosjecajni...

a brate ko babe ste se sjatili... al reko, ajde ako ljude veseli nek uživaju  Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 2 1523192931 

di smo se sjatili, svoji smo na svome...Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 2 684758713

sjatili oko teme koja u biti sa vama nema veze... ko babe tračare ste zobali  Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 2 11484130 

kako nema veze, pa Kultnix je bila najspominjanija rijec na Paranoji. Zasto bi mi sad ignorirali mlade kolege pocetnike...Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 2 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 2 Empty Re: Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti

Postaj  Gost 09.06.14 13:42

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:

a brate ko babe ste se sjatili... al reko, ajde ako ljude veseli nek uživaju  Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 2 1523192931 

di smo se sjatili, svoji smo na svome...Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 2 684758713

sjatili oko teme koja u biti sa vama nema veze... ko babe tračare ste zobali  Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 2 11484130 

kako nema veze, pa Kultnix je bila najspominjanija rijec na Paranoji. Zasto bi mi sad ignorirali mlade kolege pocetnike...Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 2 684758713

a jebiga, nisam vas čitala otkako se forum otvorio, ali nemoj srat, ovih zadnjih godinu dana baš nisu spominjali kultnixe, ma niti približno koliko je vama paranoja bila u zubima... nemoj biti pristran

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 2 Empty Re: Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti

Postaj  pizda 09.06.14 13:45

Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:

di smo se sjatili, svoji smo na svome...Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 2 684758713

sjatili oko teme koja u biti sa vama nema veze... ko babe tračare ste zobali  Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 2 11484130 

kako nema veze, pa Kultnix je bila najspominjanija rijec na Paranoji. Zasto bi mi sad ignorirali mlade kolege pocetnike...Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 2 684758713

a jebiga, nisam vas čitala otkako se forum otvorio, ali nemoj srat, ovih zadnjih godinu dana baš nisu spominjali kultnixe, ma niti približno koliko je vama paranoja bila u zubima... nemoj biti pristran

a..? Ako nista drugo, Anabela ih je svaki dan izvjestavala sto se sve ovdje pise i radi a nije da drugi nisu znali... Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 2 1523192931. Uostalom, jel ja tebi diktiram tempo? Pisi brate sto oces...Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 2 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 2 Empty Re: Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti

Postaj  propolis 09.06.14 13:49

pizda je napisao/la:
propolis je napisao/la:

inace samo na kultnim raznim sam baniran jer sam se registrirao ili nisam bio po cefu NAIVNOG  vlasnika.. Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 2 2733991369

nisi ovdje, sve ono drugo su forumi "Mimoze i velebilje"...
sve su to bili kultni ..isti ljudi isto sranje isto pakovanje...
ovdje nisam izbacen po moderaciji ali takav se mobin vrsio da sam se pobrisao ../ nazalost mobing je na javnom forumu vrsen radi privatnih frustracija /
no u zivotu se nikada nisam predavao pa cemu bi i tada ..pa se vratio  Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 2 3111943984  Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 2 727654710
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 2 Empty Re: Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti

Postaj  Gost 09.06.14 13:50

pizda je napisao/la:tracaju nas dromsi i esco jer se bavimo njima a oni nama nikad nisu. Pogotovo esco nije...Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 2 684758713

ma zabole me ... otvorila par puta onaj forum i ne da mi se više ... nemaju oni tamo preveć imaginacije da smisle nešto novo ... sve šta je ikad valjalo na kultnim forumima, preneseno je ovdje i hvala bogu da je tako ... hvala moici što je vrijedno odljepljivala trojme slike i kariolom dovozila  Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 2 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 2 Empty Re: Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti

Postaj  Gost 09.06.14 13:54

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:

sjatili oko teme koja u biti sa vama nema veze... ko babe tračare ste zobali  Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 2 11484130 

kako nema veze, pa Kultnix je bila najspominjanija rijec na Paranoji. Zasto bi mi sad ignorirali mlade kolege pocetnike...Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 2 684758713

a jebiga, nisam vas čitala otkako se forum otvorio, ali nemoj srat, ovih zadnjih godinu dana baš nisu spominjali kultnixe, ma niti približno koliko je vama paranoja bila u zubima... nemoj biti pristran

a..? Ako nista drugo, Anabela ih je svaki dan izvjestavala sto se sve ovdje pise i radi a nije da drugi nisu znali... Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 2 1523192931. Uostalom, jel ja tebi diktiram tempo?  Pisi brate sto oces...Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 2 684758713

ne pada mi na pamet ikome išta diktirati isto kao što meni neće nitko ništa diktirati... live and let live...
samo sam dala svoj opasku nakoju isto tako imam pravo, kao što ti imaš pravo ne složiti se s istom...
vuk sit I koza cijela Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 2 3015220106

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 2 Empty Re: Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti

Postaj  Lena 09.06.14 13:56

jel to iskre zafrcale sad popravo?  Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 2 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 2 Empty Re: Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti

Postaj  Lena 09.06.14 13:57

i ja sam za da se komentira ili ne komentira kako tko sebi miru stavi....eto
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 2 Empty Re: Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti

Postaj  Gost 09.06.14 13:57

Lena je napisao/la:jel to iskre zafrcale sad popravo?  Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 2 11484130

ja već gorim  Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 2 11484130 

idem delat... dosadila sam si  Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 2 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 2 Empty Re: Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti

Postaj  Lena 09.06.14 13:58

mogla bi i ja šta korisnoga....
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 2 Empty Re: Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti

Postaj  baaab 09.06.14 14:34

ja samo čitam i ne mogu da vjerujem...kako jedna napisana rečenica...o bilo čemu...i nevezana za išta...se inerpretira na 46 načina...ovisno kakav film tko vrti u glavi...

dobro...koji vam je kurac svima...pa jel vam nisu više dojadila tumačenja tipa što je pisac htio reći???

bitwe piše o datom povjerenju...esco o krađi...WTF???

ali se ne mogu načuditi pisanjima pojedinaca...nekad su pisali tu...nije im odgovaralo...otišli su...čemu sada toliki izljevi mržnje...frustracija...insinuacija...traženja dlake u jajetu...

sorry...ali nekako mi je to sve skupa jadno...

forum je samo forum....ništa bitno ni važno u životu...mjesto za trošenje vremena, ništa manje ni više vrijednije od facebooka...igrica online...ili najobičnijem surfanju netom...

WTF???

vidim ga je gomila "prognanih" iz nekog svog razloga ljuta na pizdu...radi njegovog pisanja...

pizda nie promjenio način pisanja ni malo za ovih 10 godina koliko ga znam...način zajebancije je isti...u stvari...čak je omekšao poprilično zadnjih par godina...
ako netko ne kuži taj način zajebancije...ebiga onda...da napiše nešto tipa "predivan dan je danas" opet će biti 5-6 duša koje će to shvatiti kao provokaciju...ili podjebavanje...

iskreno se nadam da će barem nekome doći iz dupeta u glavu i skontati...da se svijet ne vrti oko njih i njihovog života...

get a life jebemuotatublesavog

_________________
...napad chiwuawe je bio kratak i smrtonosan....
baaab
baaab

Broj postova : 792
Join date : 22.09.2012
Age : 59

[Vrh] Go down

Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 2 Empty Re: Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti

Postaj  Gost 09.06.14 15:47

Bas mi je bilo dobro danas na forumu... svidja mi se dinamika.... red sexa, red svadje, red ljubavi, red tracha, red mira, red nemira.... ma altroke sapunjara... fora  Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 2 684758713 

Di je alhambra, ona bi sve dodatno zakuhala  Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 2 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 2 Empty Re: Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti

Postaj  Lena 09.06.14 16:06

svi mi vidimo ono šta nam odgovara u pojedinim momentima......šteta šta svoje propuste ne vidimo tako jasno Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 2 11484130 
meni je i to poprave zabavno......a moguće da ja nisam svima zabavna  Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 2 1619348112
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 2 Empty Re: Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti

Postaj  taja 09.06.14 16:10

baaab je napisao/la:ja samo čitam i ne mogu da vjerujem...kako jedna napisana rečenica...o bilo čemu...i nevezana za išta...se inerpretira na 46 načina...ovisno kakav film tko vrti u glavi...

dobro...koji vam je kurac svima...pa jel vam nisu više dojadila tumačenja tipa što je pisac htio reći???

bitwe piše o datom povjerenju...esco o krađi...WTF???

ali se ne mogu načuditi pisanjima pojedinaca...nekad su pisali tu...nije im odgovaralo...otišli su...čemu sada toliki izljevi mržnje...frustracija...insinuacija...traženja dlake u jajetu...

sorry...ali nekako mi je to sve skupa jadno...

forum je samo forum....ništa bitno ni važno u životu...mjesto za trošenje vremena, ništa manje ni više vrijednije od facebooka...igrica online...ili najobičnijem surfanju netom...

WTF???

vidim ga je gomila "prognanih" iz nekog svog razloga ljuta na pizdu...radi njegovog pisanja...

pizda nie promjenio način pisanja ni malo za ovih 10 godina koliko ga znam...način zajebancije je isti...u stvari...čak je omekšao poprilično zadnjih par godina...
ako netko ne kuži taj način zajebancije...ebiga onda...da napiše nešto tipa "predivan dan je danas" opet će biti 5-6 duša koje će to shvatiti kao provokaciju...ili podjebavanje...

iskreno se nadam da će barem nekome doći iz dupeta u glavu i skontati...da se svijet ne vrti oko njih i njihovog života...

get a life jebemuotatublesavog
Potpis Babsi

I dobro si rekao za one što su otišli... Do nedavno su skupa s nama ogovarali one s paranoje s kojima sada pišu i pamćenje im je toliko kratko da zaboravljaju da su zbog puno gorih stvari otišli s te iste paranoje, ili još gore: bili su obrisani s nje.
Ok, oprostilo se paranoji i ljudima zbog kojih su otišli, al brate daj ne seri sad po ovima koji ti nisu ni jedno ružno slovo napisali
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 2 Empty Re: Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti

Postaj  pizda 09.06.14 16:36

Sto se mene tice, nema nikakvih problema sa onim olosem iz ex Paranoje. Vole mene ljudi, barem ako je suditi po Darli sa kojom sam ljubav vodijo i to na drvenoj klupi i jos sam namjestijo da ona bude ispod.
Sto se Esca tice, taj covjek je definitivno u kurcu. Izgleda da je osim laptopa i backupa, pokrao Blitvici i uloske. Sam kaze da ima kopiju njene pizde...e jebem te boze...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 2 Empty Re: Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti

Postaj  orion 09.06.14 19:32

neću ništa pisat na ovoj temi .... dosta mi je, dosadno mi je, vruće mi je, muka mi je od pomisli na palenje klime-a danas poslije podne sam ju nakratko uključila ..... ne znam jel mi više muka od umjetnog hlađenja ili glupih kilowata koje zguta ....  Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 2 4060723073

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 2 Empty Re: Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti

Postaj  taja 09.06.14 21:05

 ako se nikome ne zelis zamjerit onda nemas sta trazit na ovoj temi.
by Esco




Eto... tema se zove topic za ljutnju, isprike itd....
Dakle nije tema samo za ljutnju i za one koji žele nekoga oprati već i za one koji se žele nekom ispričati ili raspraviti s nekim, Esco je pogrešno razumio smisao teme
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 2 Empty Re: Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti

Postaj  Gost 09.06.14 21:29

jebovas patak, sad sam išla pogledat šta se tamo piše i od svih upisa samo me zanimalo šta će dromsi reć ... evo, ovo me zanimalo

Čitala sam i dalje što se piše na svim temama. Pitala sam se kad će me se konačno skinuti sa tapete,

dakle, čitala si sve po redu al ti nije palo na pamet spomenut koliko puta sam ponovila da tebe ne trpam u isti koš sa ostale dvije uvrijedite, objasnila zašto i prešutila sve ko zadnja pička nego vidjela samo to da sam te imala na tapeti ? tebe ? ok, znaš da volim čiste račune i da ih riješavam direkt sa onima koji su ušli u sukob sa mnom i sa svakim ponaosob pa stoga dromsi, ovim putem te najljepše molim da si svoju čestitku zabiješ u guzicu gdje joj je i mjesto ... od beskarakternih ljudi kakva si se pokazala u više navrata do mene, ne primam ni čestitke a bogami više ni isprike ... nisam ti ja brko da ćeš me ribat pa gladit nakon toga i očekivat da ćeš mi falit il da će mi nedobog bit žao ... nećeš me ni uvjerit da si se odjavila zbog mene, zaboga, i anketu si imala o tome kad nisam ni najmanje bila u sukobu sa tobom, najlakše tebi započet sukob, to radiš svaki dan, svugdje pa i u virtuali a onda očekuješ da ti ga netko drugi odradi do kraja il stane uz bok inače si uvrijedita ? ma moš si mislit .... zbogom dromsić  Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 2 727654710 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 2 Empty Re: Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti

Postaj  pizda 09.06.14 22:10

posto vidim da se na new paranoja forumu jako muce moram i ja par rijeci prije dokumentarca:).
Necu ni o kakvim argumentima jer ko ima mozak pamti a ko ga nema, badava argumenti. Zato cu o necem pragmaticnom. Dakle, neki tamo prakticki ne mogu zivjet od nekih odavde. Zbunjujuce zvuci je li? Da mi ne pisemo sto vec pisemo, tamo bi bila idila. Posto ovdje pisemo sto god nam padne napamet, oni tamo su izbezumljeni i nema sanse da idila ustolici medju te napacene ljude.
Posto ovo nije dovoljno da bi se nekima prosvjetlilo da pojasnim sa par pitanja a i konstatacija.
Jel ja ili neko sa ovog foruma dolazi na vas, provocira, spama, onemogucava vas u zivotu i radu?
Je li vas ja ili neko drugi sa ovog foruma puskom tjera da citate sto se ovdje pise? Ne da, to cinite svojom voljom. Pa ljudi dragi, budite manje bezobrazni i bogomdani pa shvatite da ce se ovdje pisati kako ko zeli i o kome zeli. Sigurno necemo forum uciniti necitljivim za nelogirane kako bi vas postedjeli toga da nas citate jer je to eto, jace od vas. Stoga, nemojte nas stavljat u red, stavite sebe, disciplinirajte se i nemojte nas vise nikada citati i svi ce vasi problemi nestati jer ste uostalom, sve dosadasnje probleme i imali zbog nas a ne zbog recimo, Esca, Anabele i masu beskicmenjaka koji nisu htjeli talasati.
Eto, neka vase citanje ovog foruma prestane nakon ovog posta.
Za sve nakon tog ste sami odgovorni jer mi cemo i dalje o cemu nam se vec da, duhovito, manje duhovito, glupavo, svakako. Zivi smo ljudi hvala bogu a ne guzice koje se danas ne sjecaju sto je jucer bilo...Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 2 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 2 Empty Re: Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti

Postaj  pizda 09.06.14 22:15

POSTOVI NAKON OVOG NISU NAMJENITI CITATELJIMA SA NEW PARANOJA FORUMA NITI BILO KOME KOG TO UZBUDJUJE,NERVIRA,TJERA NA HISTERICAN PLAC I LUPANJE NOZICAMA I RUCICAMA PO PODU...AKO TO I UPRKOS UPOZORENJU CINITE, ONDA STE LUD COVJEK I ZA TO BOGME NIKO DRUGI NIJE KRIV...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 2 Empty Re: Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti

Postaj  Gost 10.06.14 5:11

Koke, zbijte redove i natrag u kokosinjac, pizda ce nas (o)branit Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 2 3114667799:
Samo te molim da uvijek operes ruke prije nego krenes skupljat jaja Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 2 1523192931:
Ah, moj pizda, ljubav moja, sunce tetkino Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 2 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 2 Empty Re: Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti

Postaj  pizda 10.06.14 7:40

Vel'ka Maca je napisao/la:Koke, zbijte redove i natrag u kokosinjac, pizda ce nas (o)branit Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 2 3114667799:
Samo te molim da uvijek operes ruke prije nego krenes skupljat jaja Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 2 1523192931:
Ah, moj pizda, ljubav moja, sunce tetkino Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 2 684758713

ti suti, tebe dromsi punta protiv nas i nudi ti tamo bolje uvjete...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti - Page 2 Empty Re: Topic za dopisivanje, prepisivanje i ostale međuforumske aktivnosti

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.