kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Omilite pjesme forumasa

Stranica 14 / 22. Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 18 ... 22  Next

Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 14 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  Yehudi 18.06.14 21:50


 I samo za  mog dragog kolegu-Pizdu- ( a možei drug Proba poslušati)
 Bečki filmarmonijski orkestar (pod dirigentskop palicom -Maestra Herbert von Karajan)

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 14 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  Lena 19.06.14 6:24

nemam pojma šta jehudi sluša,a i onako minimalist je.....ovo mi je palo na pamet kad sam pomislila na njega...
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 14 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  Lena 19.06.14 6:30

i naravno lastavica  Omilite pjesme forumasa - Page 14 684758713 
joj sjećam se kad je izašla ova pjesma tj. spot....moj frend je bio oduševljen sa j. lo.....on je bio onako mjuzik freak,sve je pratio,imao ogromnu kolekciju svega i svačega od juze,a u ovom slučaju je bio oduševit izgledom male jopezice.... Omilite pjesme forumasa - Page 14 11484130 
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 14 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  Gost 19.06.14 7:39

Lena je napisao/la:
dobro je da meni nisi stavijo koju narodnu  Omilite pjesme forumasa - Page 14 3084372643

meni je stavijo al pogodio mi narod pa se da oslušat od početka do kraja  Omilite pjesme forumasa - Page 14 1523192931  za ostale baš nisam sigurna jesu dobro podnijeli njegov izbor

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 14 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  Yehudi 19.06.14 7:43

Lena je napisao/la:nemam pojma šta jehudi sluša,a i onako minimalist je.....ovo mi je palo na pamet kad sam pomislila na njega...
More.

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 14 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  Gost 19.06.14 7:50

za ovo treba vremena kojeg sad nemam... ali tema je baš fora Omilite pjesme forumasa - Page 14 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 14 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  pizda 19.06.14 16:26

btw je napisao/la:za ovo treba vremena kojeg sad nemam... ali tema je baš fora Omilite pjesme forumasa - Page 14 684758713

tekst ti je bas fora ali mi treba vremena za rasclaniti ga a ja idem van...Omilite pjesme forumasa - Page 14 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 14 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  Gost 19.06.14 17:31

zingaro je napisao/la:Inache po kurca niste pogodili kad je u pitanju moja glazbena orijentacija,,,kod mene nema ,,ozbiljna ,,,klasicna ..shansona,,balada,,rokendrolinstrumentalna ,,,Dzez..bluz i ostali kurtzi palci,,Ima samo mjuza koja se zdopada mojoj tananoj dushitzi,,Kao shto se parfemi ne mogu koristiti u svako doba ,,,tako se i odredjena mjuza ne moze slushati kad ti se digne ona stvar,,,,nego kad ti legne na dushu,,Svi oni koji previshe prichaju (Pizda i Ligeja) o bilo kojoj vrsti umjetnosti su kuratz od ofce,,jer svojim bla bla bla..nja ...nja ...nja.... samo zele da sakriju tragove svoje bezosjecajnoosti i frigidnosti kad su u pitanju,,,boje,,,zvuk ili napisata rijech,,Evo dokaz,,Pizda se divi vishe nagradi nego sliji koju je Glista okinula iz pravog ugla i tako ushla u legendu svjetske fotke,,A Ligeja i ona Wis. su se divili na onom forumu nekim kompjuterskim uradcima kao autentichnoj umjetnosti. Omilite pjesme forumasa - Page 14 727654710  Omilite pjesme forumasa - Page 14 997057239  Omilite pjesme forumasa - Page 14 727654710


Evo ovo volim da slusham kad se vozim sto na sat,,

Dakle, ono sto zapravo tvrdis je da nemas nekakvih ogranicenja u slusanju razlicitih zanrova glazbe, vec se povodis emocijama, pa oni koji nisu svastari zapravo su nedovoljno emotivni?

A ja nekako vjerujem da se glazbeni senzibilitet razvija tijekom citavog zivot i u tom procesu ne sudjeluju samo nase emocije, vec i niz drugih spoznajnih momenata koji nam postavljaju odredjene standarde...tako, na primjer, mozemo prepoznati odredjenu kvalitetu i u onih glazbenika koji ne stvaraju glazbu nama pretjerano blisku, ali je "osjecamo", odnosno, shvacamo da je dobra, da se ne svodi na puko izazivanje instant emocija, da je nesto vise od zabave. Dakle, kad govorim o glazbi, tada pomisljam na odredjene kriterije koje neka pjesma zadovoljava, a to sigurno nisu zanrovska ogranicenja. Pitanje "Prljavaca" i "Floyda" vidim kao pitanje o razlici kvalitete izmedju losih oponasatelja nekih drugih glazbenika i izvornih skladatelja.. dakle, uopce ih ne dovodim u vezu kad je glazba u pitanju. Prljavce vidim kao zabavljace, animatore. Mozda bih to mogla usporediti s filmom. Itekako volim pogledati neke od onih zabavnih americkih "sracenjski" filmova. Opustaju me, uspavljuju, nasmiju. I to je sve. Ne mijenjaju me na "duze staze". Samo trenutno.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 14 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  Gost 19.06.14 23:50

ne glede na sporadična forumska sranja, sjetila se ja daljnje profilacije iako mi to slabo ide ... eto, pljunuti plovak


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 14 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  Gost 19.06.14 23:54

za ligeju mi stvarno nije jasno šta joj bi jer sam joj namijenila jednu pjesmu iz svog vlastitog gergedan  repartora koji je poprilično umjetnički nastrojit i iskreno sam mislila da će joj se svidjeti ..al ok, fulala ... nije da nisam već navikla na to da em ljudi pogrešno shvate  Omilite pjesme forumasa - Page 14 11484130 

ne usudim se više nikog profilirat osim sebe i pizdu za kojeg znam da će skontat da se zajebajem


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 14 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  Gost 20.06.14 0:23

Nonice, ni meni nije sasvim jasno sto te je toliko zasmetalo u solidnom Talking Headsu i Hopperovom maestralnom utjelovljenju psihopate u Plavom barsunu? Mislim, doista su okej. Volim ih poslusati, a Plavi barsun je kultni film.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 14 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  Gost 20.06.14 2:27

Ligeja je napisao/la:
zingaro je napisao/la:Inache po kurca niste pogodili kad je u pitanju moja glazbena orijentacija,,,kod mene nema ,,ozbiljna ,,,klasicna ..shansona,,balada,,rokendrolinstrumentalna ,,,Dzez..bluz i ostali kurtzi palci,,Ima samo mjuza koja se zdopada mojoj tananoj dushitzi,,Kao shto se parfemi ne mogu koristiti u svako doba ,,,tako se i odredjena mjuza ne moze slushati kad ti se digne ona stvar,,,,nego kad ti legne na dushu,,Svi oni koji previshe prichaju (Pizda i Ligeja) o bilo kojoj vrsti umjetnosti su kuratz od ofce,,jer svojim bla bla bla..nja ...nja ...nja.... samo zele da sakriju tragove svoje bezosjecajnoosti i frigidnosti kad su u pitanju,,,boje,,,zvuk ili napisata rijech,,Evo dokaz,,Pizda se divi vishe nagradi nego sliji koju je Glista okinula iz pravog ugla i tako ushla u legendu svjetske fotke,,A Ligeja i ona Wis. su se divili na onom forumu nekim kompjuterskim uradcima kao autentichnoj umjetnosti. Omilite pjesme forumasa - Page 14 727654710  Omilite pjesme forumasa - Page 14 997057239  Omilite pjesme forumasa - Page 14 727654710


Evo ovo volim da slusham kad se vozim sto na sat,,

Dakle, ono sto zapravo tvrdis je da nemas nekakvih ogranicenja u slusanju razlicitih zanrova glazbe, vec se povodis emocijama, pa oni koji nisu svastari zapravo su nedovoljno emotivni?

A ja nekako vjerujem da se glazbeni senzibilitet razvija tijekom citavog zivot i u tom procesu ne sudjeluju samo nase emocije, vec i niz drugih spoznajnih momenata koji nam postavljaju odredjene standarde...tako, na primjer, mozemo prepoznati odredjenu kvalitetu i u onih glazbenika koji ne stvaraju glazbu nama pretjerano blisku, ali je "osjecamo", odnosno, shvacamo da je dobra, da se ne svodi na puko izazivanje instant emocija, da je nesto vise od zabave. Dakle, kad govorim o glazbi, tada pomisljam na odredjene kriterije koje neka pjesma zadovoljava, a to sigurno nisu zanrovska ogranicenja. Pitanje "Prljavaca" i "Floyda" vidim kao pitanje o razlici kvalitete izmedju losih oponasatelja nekih drugih glazbenika i izvornih skladatelja.. dakle, uopce ih ne dovodim u vezu kad je glazba u pitanju. Prljavce vidim kao zabavljace, animatore. Mozda bih to mogla usporediti s filmom. Itekako volim pogledati neke od onih zabavnih americkih "sracenjski" filmova. Opustaju me, uspavljuju, nasmiju. I to je sve. Ne mijenjaju me na "duze staze". Samo trenutno.
Sasvim je logichna moja tvrdnja jer mi je glazba jedna vrsta apstrakne umjetnosti,,Koliko god se ja trudio da to pretochim u neko tekstualno objashnjene uvijek se zavrshi na tome...Ej ,,,ne kenjaj,,,dopada li ti se ili ti se ne dopada tvome uhu?Tu prestaje svaka potreba za objashnjavanjem zashto mi se dopada ili ne dopada,,Kao da je vazno zasto mi se dopada ili ne dopada ,,vazno mi je da ti zvukovi u meni bude neke emocije.Da pojednostavim,,u zadnjih dvije tri godine u mome okruzenju se neshto promijenilo ali nisam bio svjestan shto je to shto mi je narushilo zvukovnu harmoniju ptica pjevica.Kontam ,,pa gdje su one pichka li im materina i skuzim zasto ih nema,,NaraFski poduzeo sam odredjene mjere jer poznajem zivotinje i njihove zakone a posebno znam kako se ponashaju ptice jer sam shtovatelj njihovih krila koje im pruzaju neogranichene mogucnosti slobode,Sjebem gavranove na svoj nachin,,i odjednom taj prostor ispune moje tichitce koje mi pjevaju takve pizdarije da me obuzme taka milina za popizdit,,kontra toga su bili gavranovi sa svojim pankerskim ,,,ga ,,ga ga,,i tako cijeli dan,,A ono malo stovrenJe ima skalu od D mola do visokog C.Postavlja se pitanje po kojim mjerilima se moze odrediti neshto shto ti se dopada ili shto ti se ne dopada,Gavran  se Glasa,,ga ga ga,,aj pojma nemam koju on poruku shalje i koji mu je kurac,,,ali osjecam da je jebeno sjeban jer ne zna nishta odgagati vishe od ga ga ga,,A ona mala dodje i otpjeva mi seriju harmonichnih tonova,,pa tko je ne bi volio,Tako ti je i sa mjuzom,,dodje netko uzme neki dur,,i dere par sati,,,ajd u pichku materinu,,ja bi mu uzeo gitaru i gurno u shupak.Glazba  (harmonija zvukova) se ne moze dijeliti na ono na shto je dijele odredjene "struchne" elite,,isto kao shto svaka boja ima stotinu svojih nijansi koja svaka na osob ima svoju ljepotu tako neshto slichno ima i glazba,,samo je do nashih chula koliko neshto mozemo duboko osjetiti,Pokushavam objasniti da za bilo koju umjetnost nije potrebno "strucho"elaboriranje nego je vazno da li imamo u sebi taj arhaichni nasljedni kod,,U prijevodu sjecanja generacija.No dobro,,,to je tema za sebe,,ARHAICHNOST..kako to lijep zvuchi,,:Omilite pjesme forumasa - Page 14 684758713)iz evega ovoga proizilazi da svaki chovjek na svoj nachin dozivljava glazbu,,ali ima nekih koji u svakoj glazbi nadju neku sitnicu koja mu se dopada pa ne dozvoljava da se sve stavlja u neke okvire i stereotipe kao shto to obichno ljudi rade..gurajuci iz svojih interesa ljude da budu ameri,,,hrvati,,,srbi,,cigani i ostali kurci palci,,iako svi znamo da postoji samo chovjek,,,dobar ili pokvaren ko mucak.Tako se klasificira i glazba,,da bi se oni koji je ne osjecaju znali se snalaziti.Oni koji je osjecaju uzivaju a oni kojima je to chulo zakrzljao prichaju o njoj godinama a ni kurca ne osjecaju..Preduboka je ovo pricha da bi je netko mogao u par rechenica objasniti,,zato preporucham ,,ako ti se dopada slushaj,,,ako ne ugasi,,iskljuchi,,,ne klikaj,Dodje ti netko na izlozbu i pricha satima "analizirajuci" boju a nikad u svom zivotu nije na platno stavio jednu obichnu tochku..Mene te spike oko umjetnosti podsjecaju na jedan film..prazne priche,,impotentnih da neshto osjete,zato svojom retorikom nastoje da nadoknade taj nedostata:))


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 14 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  Gost 20.06.14 2:59

btw je napisao/la:za ovo treba vremena kojeg sad nemam... ali tema je baš fora Omilite pjesme forumasa - Page 14 684758713

ma bijo je inspirirat mojom opaskom,,pa je otvorijo vaku temu,,inache on ti je pravi glazbenik,,kad se najede graha tetovca,,onda  u Babanovm orkestru svira bubnjeve,,Zato Baban ima onu masku na avataru,, Omilite pjesme forumasa - Page 14 167558484  Omilite pjesme forumasa - Page 14 727654710  Omilite pjesme forumasa - Page 14 3776795594

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 14 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  Gost 20.06.14 3:08

kišna glista je napisao/la:
Lena je napisao/la:
dobro je da meni nisi stavijo koju narodnu  Omilite pjesme forumasa - Page 14 3084372643

meni je stavijo al pogodio mi narod pa se da oslušat od početka do kraja  Omilite pjesme forumasa - Page 14 1523192931  za ostale baš nisam sigurna jesu dobro podnijeli njegov izbor
Stab ja njoj stavljo,,nek joj stavlja Antisha on bolje zna njene prohtjeve,,ha ja,, Omilite pjesme forumasa - Page 14 727654710,,a tebi stavim kojota kako zavija i sve sam reko:Omilite pjesme forumasa - Page 14 684758713)Nadam se da cesh skuzit da se zajaebavam kao shto i ti radish:Omilite pjesme forumasa - Page 14 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 14 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  Gost 20.06.14 3:29

Anabela 


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 14 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  Gost 20.06.14 3:36

_Aime_


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 14 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  Gost 20.06.14 3:39

Marija_Magdalena


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 14 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  Gost 20.06.14 3:44

za sve one koje sam zaboravio evo jedna zajednicka,,


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 14 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  orion 20.06.14 19:29

iđem dalje sa zvučnim profiliranjem  Omilite pjesme forumasa - Page 14 3875613878 

Magda


_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 14 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  orion 20.06.14 19:41

Đagoda  Omilite pjesme forumasa - Page 14 11484130 


_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 14 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  orion 20.06.14 19:47

Darla  Omilite pjesme forumasa - Page 14 684758713 


_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 14 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  orion 20.06.14 19:52

Ligeja


_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 14 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  orion 20.06.14 19:56

Whisp 


_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 14 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  orion 20.06.14 19:59

Aime


_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 14 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  Gost 21.06.14 3:38


Orion



 Omilite pjesme forumasa - Page 14 3489559348  Omilite pjesme forumasa - Page 14 3489559348  Omilite pjesme forumasa - Page 14 3489559348  Omilite pjesme forumasa - Page 14 3489559348

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 14 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 14 / 22. Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 18 ... 22  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.