kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Omilite pjesme forumasa

Stranica 18 / 22. Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Next

Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 18 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  Gost 03.07.14 22:11

ma u biti mi nitko nije samo jedna, određena pjesmica, samo mi je ligeja cijeli soundtrack od amelie... jako ga volim ... Yann Tiersena

evo može i ova iako nije iz amelie:



Zadnja promjena: Vel'ka Maca; 03.07.14 22:13; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 18 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  Gost 03.07.14 22:13

Vel'ka Maca je napisao/la:



par godina kasnije sam se u par navrata družila s mrletom i tip je zastrašujuće normalan  Omilite pjesme forumasa - Page 18 11484130 
normalno da je on normalan, ali muzika im je nenormalna...samo mi je jednom uspjelo ne pobjeći s njihovog koncerta... došli smo svi podnapiti   Omilite pjesme forumasa - Page 18 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 18 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  Gost 03.07.14 22:14

btw je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:



par godina kasnije sam se u par navrata družila s mrletom i tip je zastrašujuće normalan  Omilite pjesme forumasa - Page 18 11484130 
normalno da je on normalan, ali muzika im je nenormalna...samo mi je jednom uspjelo ne pobjeći s njihovog koncerta... došli smo svi podnapiti   Omilite pjesme forumasa - Page 18 3111943984

ja sam se super provodila na njihovim koncertima... baš-baš super... i ovaj zadnji album (bombardiranje srbije i čačka) po kojem svi toliko pljuju mi je njihov sukus

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 18 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  Gost 03.07.14 22:15

Vel'ka Maca je napisao/la:ma u biti mi nitko nije samo jedna, određena pjesmica, samo mi je ligeja cijeli soundtrack od amelie... jako ga volim ... Yann Tiersena

premalo ju poznajem... ne znam... uz nju mi ide recimo ovo...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 18 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  Gost 03.07.14 22:16

uz whisp možda nešto ovakvo...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 18 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  Gost 03.07.14 22:17

a i njegove sam koncerte voljela... naplesala bi se ko mlada majmunica



bila sam tako jednom na kocertu kralja funka u jugoslavena, na krku, u krku, u discu...
on je bio gore na galeriji, a mi smo se hićevali i drapali plesne cipelice... pa je nakon koncerta on prišao meni i reka: vidija san ja kako ti plešeš... zakon si mala... nastavili bi mi razgovor al mu je odjednom iz mraka izronila danijela i rekla mu - ma daj dinooooo... i odvukla ga u noć  Omilite pjesme forumasa - Page 18 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 18 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  Gost 03.07.14 22:20

btw je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:ma u biti mi nitko nije samo jedna, određena pjesmica, samo mi je ligeja cijeli soundtrack od amelie... jako ga volim ... Yann Tiersena

premalo ju poznajem... ne znam... uz nju mi ide recimo ovo...

ma da... malo daje od sebe po vorumima, al ja ju tako ćutim ispod kože... možda sam totalno u krivu, ali tak je, kak je


Zadnja promjena: Vel'ka Maca; 03.07.14 22:20; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 18 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  Gost 03.07.14 22:20

Vel'ka Maca je napisao/la:
btw je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:



par godina kasnije sam se u par navrata družila s mrletom i tip je zastrašujuće normalan  Omilite pjesme forumasa - Page 18 11484130 
normalno da je on normalan, ali muzika im je nenormalna...samo mi je jednom uspjelo ne pobjeći s njihovog koncerta... došli smo svi podnapiti   Omilite pjesme forumasa - Page 18 3111943984

ja sam se super provodila na njihovim koncertima... baš-baš super... i ovaj zadnji album (bombardiranje srbije i čačka) po kojem svi toliko pljuju mi je njihov sukus
ja ne... ma ne pljujem, samo mi nikad nisu legli... sve mi je to nekako silovanje nadarenosti tek iz puke potrebe da se bude drugačiji...
al ajd, ti i ja ionako nemamo isti glazbeni ukus (osim "mekše" klasike... meni je bluz na prvom mjestu, a čitam da je tebi na zadnjem... jebatga, nećemo ići na koncerte, jest ćemo i piti, tu smo slične  Omilite pjesme forumasa - Page 18 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 18 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  Gost 03.07.14 22:21

Vel'ka Maca je napisao/la:a i njegove sam koncerte voljela... naplesala bi se ko mlada majmunica



bila sam tako jednom na kocertu kralja funka u jugoslavena, na krku, u krku, u discu...
on je bio gore na galeriji, a mi smo se hićevali i drapali plesne cipelice... pa je nakon koncerta on prišao meni i reka: vidija san ja kako ti plešeš... zakon si mala... nastavili bi mi razgovor al mu je odjednom iz mraka izronila danijela i rekla mu - ma daj dinooooo... i odvukla ga u noć  Omilite pjesme forumasa - Page 18 1523192931 
a on je nešto drugo... on se nije trudio biti lud, on je to fakat i bio... bio mi je mio i drag... Omilite pjesme forumasa - Page 18 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 18 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  Gost 03.07.14 22:23

btw je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
btw je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:



par godina kasnije sam se u par navrata družila s mrletom i tip je zastrašujuće normalan  Omilite pjesme forumasa - Page 18 11484130 
normalno da je on normalan, ali muzika im je nenormalna...samo mi je jednom uspjelo ne pobjeći s njihovog koncerta... došli smo svi podnapiti   Omilite pjesme forumasa - Page 18 3111943984

ja sam se super provodila na njihovim koncertima... baš-baš super... i ovaj zadnji album (bombardiranje srbije i čačka) po kojem svi toliko pljuju mi je njihov sukus
ja ne... ma ne pljujem, samo mi nikad nisu legli... sve mi je to nekako silovanje nadarenosti tek iz puke potrebe da se bude drugačiji...
al ajd, ti i ja ionako nemamo isti glazbeni ukus (osim "mekše" klasike... meni je bluz na prvom mjestu, a čitam da je tebi na zadnjem... jebatga, nećemo ići na koncerte, jest ćemo i piti, tu smo slične  Omilite pjesme forumasa - Page 18 11484130

da jebatga... znam da je blues kvaliteta, ali ne ide mi...
ja dosta kuruze znam slušat  Omilite pjesme forumasa - Page 18 11484130 

jest ćemo i pit

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 18 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  Gost 03.07.14 22:24

mom bivšem prijatelju bih do daske odvrnula ovo i zalila ga mlačnim pivom  Omilite pjesme forumasa - Page 18 1523192931 


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 18 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  Gost 03.07.14 22:28

i na njihovim koncertima je bila super energija i zabavica...


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 18 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  Gost 03.07.14 22:29

Vel'ka Maca je napisao/la:


da jebatga... znam da je blues kvaliteta, ali ne ide mi...
ja dosta kuruze znam slušat  Omilite pjesme forumasa - Page 18 11484130 

jest ćemo i pit
nema to veze s kvalitetom, muzika ili ti legne ili ne... naravno, nije sve u osjećaju, usput naučimo razlikovati kvalitetu od šrota, ali i dalje slušamo šrot jer nam paše... a zašto i ne bi, ako nas nešto spravi u dobru volju, zaboli me je li kvaliteta ili ne... 

tako je... jesti i piti bez obzira na kvalitetu  Omilite pjesme forumasa - Page 18 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 18 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  Gost 03.07.14 22:31

TBF more...  

koga sam preskočila...
Alhambra... Omilite pjesme forumasa - Page 18 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 18 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  Gost 03.07.14 22:33

guja... nestali guja...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 18 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  Gost 03.07.14 22:34

također nestali svetozar iz pančeva...  Omilite pjesme forumasa - Page 18 684758713 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 18 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  Gost 03.07.14 22:34

btw je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
btw je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:



par godina kasnije sam se u par navrata družila s mrletom i tip je zastrašujuće normalan  Omilite pjesme forumasa - Page 18 11484130 
normalno da je on normalan, ali muzika im je nenormalna...samo mi je jednom uspjelo ne pobjeći s njihovog koncerta... došli smo svi podnapiti   Omilite pjesme forumasa - Page 18 3111943984

ja sam se super provodila na njihovim koncertima... baš-baš super... i ovaj zadnji album (bombardiranje srbije i čačka) po kojem svi toliko pljuju mi je njihov sukus
ja ne... ma ne pljujem, samo mi nikad nisu legli... sve mi je to nekako silovanje nadarenosti tek iz puke potrebe da se bude drugačiji...
al ajd, ti i ja ionako nemamo isti glazbeni ukus (osim "mekše" klasike... meni je bluz na prvom mjestu, a čitam da je tebi na zadnjem... jebatga, nećemo ići na koncerte, jest ćemo i piti, tu smo slične  Omilite pjesme forumasa - Page 18 11484130

naraspravljala sam se na ovu temu... prvenstveno sa svojim ćaćom... pokušavala sam mu objasniti let tri i njihove kurčeve, pičke i ostale "larpurlartizme"

šta mi drugo treba nego dobra, dobra, pokvarena žena - pubertet  Omilite pjesme forumasa - Page 18 4024472575 





Gost
Gost


[Vrh] Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 18 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  Gost 03.07.14 22:35

btw je napisao/la:također nestali svetozar iz pančeva...  Omilite pjesme forumasa - Page 18 684758713 

ko je vilenjak iz pančevo?!?!?!?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 18 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  Gost 03.07.14 22:36

baza...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 18 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  Gost 03.07.14 22:37

Vel'ka Maca je napisao/la:
btw je napisao/la:također nestali svetozar iz pančeva...  Omilite pjesme forumasa - Page 18 684758713 

ko je vilenjak iz pančevo?!?!?!?
jedan zanimljiv lik koji više ne piše... Omilite pjesme forumasa - Page 18 2329918616

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 18 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  Gost 03.07.14 22:38

sarita...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 18 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  Gost 03.07.14 22:40

plofak...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 18 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  Gost 03.07.14 22:41

komša...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 18 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  orion 03.07.14 22:41

nazočne curke pozdrav  Omilite pjesme forumasa - Page 18 727654710  ... kad smo kod bluza evo mene stigla s neke svirke u susjedstvu .... dječaci bluzeri nemam im zamjerke - svirka odlična, džaba sve kad se meni se počelo drijemati. Par puta zijevnula, pa me bilo sramota, pa se potiho pokupila  Omilite pjesme forumasa - Page 18 3111943984

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 18 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  Gost 03.07.14 22:41

ovaj koncert mi je ostao u sjećanju jer sam se uspjela posvađat i rasplakat dva auta puna društva... volja mi je bila na -800, a i inače ne volim stonse nego sam išla jer su eto veliki i stari pa neće biti više prilike...

dakle nitko sa nikim ne razgovara, razišli se i ja dolazim sama na koncert... zaplakana, ljuta, tužna, bijesna i raspoložena za sve samo ne za koncert...

jebote... kad su počeli svirat... kad je rulja podivljala... kad me ta energija ćopila, podigla, sastavila, razvalila... ne mjuza nego energija... jedan od dražih



ma mjuza je čudo  Omilite pjesme forumasa - Page 18 3114925407 

izvinte me što sam egotripaški nastrojena večeras...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 18 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 18 / 22. Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.