kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 20 / 40. Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 30.07.14 7:39

pizda je napisao/la:obljetnica, 48 sati pada bez prestanka, nocas potop, jutros potop, palo je valjda milijun kubika, vlage stoposto tako da vodurina pada po tebi i udises vodurinu.
Ako sad meteorolozi kazu da to nije rekord vec da je godine xy vise padalo, pobit cu ih satarom majku im krvavu jebem...

jedino je rijeka gora od solina i okolice  Wajter raport - Page 20 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 30.07.14 7:41

pizda je napisao/la:obljetnica, 48 sati pada bez prestanka, nocas potop, jutros potop, palo je valjda milijun kubika, vlage stoposto tako da vodurina pada po tebi i udises vodurinu.
Ako sad meteorolozi kazu da to nije rekord vec da je godine xy vise padalo, pobit cu ih satarom majku im krvavu jebem...

šta fali jebote, jučer sam plivajući stigla do rijeke ... šparaš na bemzinu, veslaš ... kako je lilo tamo iza malinske pa dalje ... to ko da je netko kantom zaljevo .... brisači rade ko blesavi al badava, jopet ništa ne vidiš i moraš puzati po cesti ... a rijeka je čudesno lijepa nako mokra i još sivlja nego je inače ... dobije onu pravu duboku sivu boju ... al da, sad se sjetih, ti to voliš, sve nijanse sive .... to je ko kad se oko mene sve šareni pa ti bude lijepo oko duše  Wajter raport - Page 20 3114667799 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 30.07.14 7:41

Lena je napisao/la:
pizda je napisao/la:obljetnica, 48 sati pada bez prestanka, nocas potop, jutros potop, palo je valjda milijun kubika, vlage stoposto tako da vodurina pada po tebi i udises vodurinu.
Ako sad meteorolozi kazu da to nije rekord vec da je godine xy vise padalo, pobit cu ih satarom majku im krvavu jebem...

jedino je rijeka gora od solina i okolice  Wajter raport - Page 20 11484130

izgleda da su neki dielovi Istre gori i od Rijeke, to me tjesi...Wajter raport - Page 20 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 30.07.14 7:47

pizda je napisao/la:
Lena je napisao/la:
pizda je napisao/la:obljetnica, 48 sati pada bez prestanka, nocas potop, jutros potop, palo je valjda milijun kubika, vlage stoposto tako da vodurina pada po tebi i udises vodurinu.
Ako sad meteorolozi kazu da to nije rekord vec da je godine xy vise padalo, pobit cu ih satarom majku im krvavu jebem...

jedino je rijeka gora od solina i okolice  Wajter raport - Page 20 11484130

izgleda da su neki dielovi Istre gori i od Rijeke, to me tjesi...Wajter raport - Page 20 684758713


neka i susidu crkne krava?!  Wajter raport - Page 20 1523192931
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 30.07.14 7:50

dakle izdano crveno upozorenje radi vremena za većinu hrvatske,ali onda će garant doći ljeto iza toga  Wajter raport - Page 20 1619348112
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 30.07.14 7:55

Lena je napisao/la:dakle izdano crveno upozorenje radi vremena za većinu hrvatske,ali onda će garant doći ljeto iza toga  Wajter raport - Page 20 1619348112

kako mi idu na živce sa tim upozorenjima u boji ... počeli smo isto ko amerikenjci ... to smo od njih pokupili foru - bombastičnije zvuči ... odma ti sasvim normalan kištovit dan djeluje ko kodirana ratna akcija pa se valjda ljudi osjećaju važnijima ... ono, moš rodbini u americi poslat poruku da si preživio crveni vajter, ne moraš puno riječi upotrijebit, oni tamo odma razumiju sve kad im tako kažeš

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 30.07.14 8:00

Lena je napisao/la:dakle izdano crveno upozorenje radi vremena za većinu hrvatske,ali onda će garant doći ljeto iza toga  Wajter raport - Page 20 1619348112

kazem, dok konacno pocne trajat ce taman do iza bozica...Wajter raport - Page 20 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 30.07.14 8:00

u bojama je veselije....ono ako je samo upozorenje ne znaš koliko je opasno...a kad je crveno onda se pripremiš za pravu opasnost.... Wajter raport - Page 20 11484130 

iden ća.....ajte baaaajjjjj

_________________
....All those moments will be lost in time, like tears in rain....
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 30.07.14 8:04

kišna glista je napisao/la:
Lena je napisao/la:dakle izdano crveno upozorenje radi vremena za većinu hrvatske,ali onda će garant doći ljeto iza toga  Wajter raport - Page 20 1619348112

kako mi idu na živce sa tim upozorenjima u boji ... počeli smo isto ko amerikenjci ... to smo od njih pokupili foru - bombastičnije zvuči ... odma ti sasvim normalan kištovit dan djeluje ko kodirana ratna akcija pa se valjda ljudi osjećaju važnijima ... ono, moš rodbini u americi poslat poruku da si preživio crveni vajter, ne moraš puno riječi upotrijebit, oni tamo odma razumiju sve kad im tako kažeš

to je ono, kako isprepadat rulju, povecat citanost zutih portala i napraviti privid da meteorolozi nesto rade.
Jebote, inace u ovo doba, crvena boja oznacava lakozapaljiva podrucja a sad oznacava pljuskove, led i olujne vjetrove. Nijednog pozara jos nije bilo ove godine...Wajter raport - Page 20 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Yehudi 30.07.14 8:11

I tu pada isto nemilo grmi ,sieva i pljušti kao iz kabla. Nebi da je jesen.  Wajter raport - Page 20 1523192931

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 30.07.14 8:36

pizda je napisao/la:

to je ono, kako isprepadat rulju, povecat citanost zutih portala i napraviti privid da meteorolozi nesto rade.
Jebote, inace u ovo doba, crvena boja oznacava lakozapaljiva podrucja a sad oznacava pljuskove, led i olujne vjetrove. Nijednog pozara jos nije bilo ove godine...Wajter raport - Page 20 684758713

ma biž ča sa tim alarmima ... u americi ti ostave na vratima okačeno o kvaku upozorenja i obavijesti koja je opasnost u tijeku da počneš strepiti čim se vratiš kući ... mislila sam da sam pobjegla od toga zauvjek a sad počeli i ovdje isto ... jebote, crveni alarm uključit radi pljuska ... šta bi bilo da krenu one prave nevere ko nekad ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 30.07.14 10:04

bio do place, cak ima i ribe, da mi znat ko je nocas isplovijo...
Trenutno ne pada ali je tmurno do poda, samo sto se nije sasulo. Opet najavljuju pljuskove, nevremena, tuce, pijavice...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 30.07.14 10:24

po djeci sam tek skužila koliko je zahladilo ... male iskopale moj pončo i hodaju u tome po kući  Wajter raport - Page 20 1523192931 kažu da bi tako sve deke trebale izgledati sa rupom da se mogu navući i da ih ne trebaju držati dok hodaju zamotane u njih

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 30.07.14 10:28

taja je napisao/la:Bitwe   Wajter raport - Page 20 727654710 

Naravno da je oblačno i prijeti pljusak
Ništa novo...

Punim paprike prvi puta ovo ljeto
hoj tajči  Wajter raport - Page 20 3214182331 

ispratila me kiša- dočekala me kiša, a vjerujem da je i u međuvremenu bila kiša... vrijeme jesensko, oblaci na krovovima, ali je temperatura ipak podnošljiva...očekivala sam da će biti hladnije

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 30.07.14 10:29

kišna glista je napisao/la:po djeci sam tek skužila koliko je zahladilo ... male  iskopale moj pončo i hodaju u tome po kući  Wajter raport - Page 20 1523192931 kažu da bi tako sve deke trebale izgledati sa rupom da se mogu navući i da ih ne trebaju držati dok hodaju zamotane u njih
imala sam jednu takvu... mislim deku... bila mi je obavezna oprema za pušenje na balkonu  Wajter raport - Page 20 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 30.07.14 10:32

glisto, pizdo... di nestadoste??? sad ste bili tu oboje... Wajter raport - Page 20 984513234 
a đumbira ti, pa otuširala sam se sinoć, nije vrag da već vonjam?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 30.07.14 10:35

btw je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:po djeci sam tek skužila koliko je zahladilo ... male  iskopale moj pončo i hodaju u tome po kući  Wajter raport - Page 20 1523192931 kažu da bi tako sve deke trebale izgledati sa rupom da se mogu navući i da ih ne trebaju držati dok hodaju zamotane u njih
imala sam jednu takvu... mislim deku... bila mi je obavezna oprema za pušenje na balkonu  Wajter raport - Page 20 11484130

skroz praktičan komad odjeće ... al mi je fora vidjet ga na maloj, njoj dođe skoro do poda a i super joj stoji  Wajter raport - Page 20 11484130 ne da joj se oblačiti a hladno joj je pa hoda po kući u gaćama i ponču ... a sjećam se prvi puta kad su ga izvukle misleći da je deka i raširile preko kreveta i onda mi mala dotrčala pitati tko je izrezao deku jer je rupa u sredini  Wajter raport - Page 20 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 30.07.14 10:38

btw je napisao/la:glisto, pizdo... di nestadoste??? sad ste bili tu oboje... Wajter raport - Page 20 984513234 
a đumbira ti, pa otuširala sam se sinoć, nije vrag da već vonjam?

ma tu sam al mi nejačad počela šetati po kući i imati specijalne zahtjeve pa trčim po kući ... a ovi ostali po običaju ... tako se već duže vrijeme ponašaju, čas ih vidiš, čas ih ne vidiš ... taman se logiram jer vidim da ih je nekoliko na forumu, dok napišem post, svi nestanu ... već sam ih pitala kako to rade ? ko da si među hudinijima  Wajter raport - Page 20 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 30.07.14 10:42

kišna glista je napisao/la:
btw je napisao/la:glisto, pizdo... di nestadoste??? sad ste bili tu oboje... Wajter raport - Page 20 984513234 
a đumbira ti, pa otuširala sam se sinoć, nije vrag da već vonjam?

ma tu sam al mi nejačad počela šetati po kući i imati specijalne zahtjeve pa trčim po kući ... a ovi ostali po običaju ... tako se već duže vrijeme ponašaju, čas ih vidiš, čas ih ne vidiš ... taman se logiram jer vidim da ih je nekoliko na forumu, dok napišem post, svi nestanu ... već sam ih pitala kako to rade ? ko da si među hudinijima  Wajter raport - Page 20 1523192931 

ja odgovorijo na sve teme i posto nije bilo odaziva, otisao na stranice Novog Lista citati sto pisu o "Rijeci"...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 30.07.14 10:42

kišna glista je napisao/la:
btw je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:po djeci sam tek skužila koliko je zahladilo ... male  iskopale moj pončo i hodaju u tome po kući  Wajter raport - Page 20 1523192931 kažu da bi tako sve deke trebale izgledati sa rupom da se mogu navući i da ih ne trebaju držati dok hodaju zamotane u njih
imala sam jednu takvu... mislim deku... bila mi je obavezna oprema za pušenje na balkonu  Wajter raport - Page 20 11484130

skroz praktičan komad odjeće ... al mi je fora vidjet ga na maloj, njoj dođe skoro do poda a i super joj stoji  Wajter raport - Page 20 11484130 ne da joj se oblačiti a hladno joj je pa hoda po kući u gaćama i ponču ... a sjećam se prvi puta kad su ga izvukle misleći da je deka i raširile preko kreveta i onda mi mala dotrčala pitati tko je  izrezao deku jer je rupa u sredini  Wajter raport - Page 20 1523192931 
nisi mi onomad pokazala taj tvoj pončo, valjda si naslutila da bih ti ga mogla apcigovat...  Wajter raport - Page 20 11484130 
bile su jednom u lidlu dekice s rukavima (za zamotati se dok sjediš na kauču)... kupila sam si dvije (za svaki slučaj ), ali su mi ih već nakon mjesec dana pokupili nećaci.... a onda sam prosjekla dekicu i nitko ju nije htio uzeti... ne znam zašto  Wajter raport - Page 20 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 30.07.14 10:45

ajte ajte, niste obavezni čučati tu samnom... 
ja očito sporo pišem jer pokušavam usput čitati i zaostatke... malo mi je bilo čudno, ono sad vas vidim sad ne vidim... rekoh, počeli su i misteriozni nestanci forumaša...  Wajter raport - Page 20 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 30.07.14 10:46

btw je napisao/la:
nisi mi onomad pokazala taj tvoj pončo, valjda si naslutila da bih ti ga mogla apcigovat...  Wajter raport - Page 20 11484130 
bile su jednom u lidlu dekice s rukavima (za zamotati se dok sjediš na kauču)... kupila sam si dvije (za svaki slučaj ), ali su mi ih već nakon mjesec dana pokupili nećaci.... a onda sam prosjekla dekicu i nitko ju nije htio uzeti... ne znam zašto  Wajter raport - Page 20 1523192931

a neb mi pončo apcigovala bez da ti glavu odšarafim ... imala sam ih jedno pešest prekrasnih komada al mi sve nestalo ... ostao samo još jedan i ne dam ga, čuvam ga ko oko svoje, i tražim di ću nać još al nema ono šta se meni sviđa  Wajter raport - Page 20 3102334490 uspjeli su i od njih napravit živi kičeraj ... čudo jedno šta modna industrija napravi od nako dobrog komada odjeće kad hoće ugodit raznim ukusima umjesto da se drže klasike i kvalitete ....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 30.07.14 10:48

btw je napisao/la:ajte ajte, niste obavezni čučati tu samnom... 
ja očito sporo pišem jer pokušavam usput čitati i zaostatke... malo mi je bilo čudno, ono sad vas vidim sad ne vidim... rekoh, počeli su i misteriozni nestanci forumaša...  Wajter raport - Page 20 684758713

nije to ništa, znam ja doć na forum, još nisam logirata a ono piše da je na forumu kišna glista ... sve misterij do misterija ... da ne govorim da mi se neke opcije same uključe i gase ... bit će hakeri upali među naše redove  Wajter raport - Page 20 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 30.07.14 10:49

pizda je napisao/la: otisao na stranice Novog Lista citati sto pisu o "Rijeci"...

i šta vele? hoće brzo kakva kiša ?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 30.07.14 10:52

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la: otisao na stranice Novog Lista citati sto pisu o "Rijeci"...

i šta vele? hoće brzo kakva kiša ?
kažu da su čamci poskupjeli jer su preporučljivi za gradski prijevoz...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 20 / 40. Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.