kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Stranica 32 / 40. Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Next

Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 32 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  pizda 04.03.19 0:47

blitwa je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
pizda je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
Ne širi lažne viesti, veli Blytwa da imaš? Njezin BROJ!
PREMA TOME?

nemam osim ako je negdje medju porukama? INCONJITO!
Znači ako ovo! Čita (onda ono Tarzan)? Dati se! JAVI?
ma da ne bi... 10 godina imam isti broj i on ga nema u kontaktima... 
ostao mu je inkogniko među porukama u kojima mu ja čestitam roćkas.... da mu je to iole važno spremio bi ga među kontakte i pozvao da pita što se događa...ili pitao na FB-u...  Prema!TOME? Ne! Nasjedaj NA. Provokacije?  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 32 11484130

medju kontaktima imam samo one koji 20 godina imaju isti broj...SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 32 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 32 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 04.03.19 23:30

pizda je napisao/la:
blitwa je napisao/la: rekao mi je: dabogda ne našla posao tamo i dabogda se morala vratiti, a ja te onda neću primiti da znaš... 
đubar  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 32 1658420748

ako nista drugo, moras priznat da je covjek iskren... SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 32 1523192931

Iskren pa proklinje...koliko zao i zlurad trebas bit da to izgovoris svom zaposleniku.SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 32 32354122

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 32 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  pizda 05.03.19 2:14

magdalenica je napisao/la:
pizda je napisao/la:
blitwa je napisao/la: rekao mi je: dabogda ne našla posao tamo i dabogda se morala vratiti, a ja te onda neću primiti da znaš... 
đubar  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 32 1658420748

ako nista drugo, moras priznat da je covjek iskren... SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 32 1523192931

Iskren pa proklinje...koliko zao i zlurad trebas bit da to izgovoris svom zaposleniku.SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 32 32354122

sve ukazuje na to da su bili u kombinaciji...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 32 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 26.03.19 5:09

Jebo te kako je zivot lijep kad si zdrav i kad se ne moras jebavati sa ruznim mislima..Prije dva tjedna od moje rodjake umrla kcerka ...predvna osoba ..magistrirala financije...bila neko i nesto u jebenoj korporaciji ...sva se posvetila karijeri i otisla ...nije imala vremena za sebe ...nije srela nikoga sa kime bi osnovala obitelj..srce me boli i dusa nije zato sto je moje krvi nego zato sto je bila predivno ljudsko bice....koliko takvih mladih ljudi ima na svijetu koji odlaze neprimijeceno..Nedaj boze najvecem neprijatelju da sahrani svoje dijete...Nije posteno..neki zlocinci zive skoro 100 godina..i kako onda vjerovati u Boga??Bolje da sam to sanjao nego sto je stvarnost..Jebiga...normalno je da umiru stari koji su prozivili svoj vijek..ali mlad covjek ..ubi me to ...i vjerojatno necu nikada moci shvatiti zasto je to tako..Uzas..posebno za njene roditelje...Mozda nisam trebao ovo napisati ali sam morao da skinem teret sa duse...ispricavam se ako zvuci pateticno....samo sam iskren...iako ne vjerujem u ovaj virtualni svijet i nisam sklon dijeliti nista...SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 32 2329918616((((((((((((((((((

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 32 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 28.03.19 23:39

zingaro je napisao/la:Jebo te kako je zivot lijep kad si zdrav i kad se ne moras jebavati sa ruznim mislima..Prije dva tjedna od moje rodjake umrla kcerka ...predvna osoba ..magistrirala financije...bila neko i nesto u jebenoj korporaciji ...sva se posvetila karijeri i otisla ...nije imala vremena za sebe ...nije srela nikoga sa kime bi osnovala obitelj..srce me boli i dusa nije zato sto je moje krvi nego zato sto je bila predivno ljudsko bice....koliko takvih mladih ljudi ima na svijetu koji odlaze neprimijeceno..Nedaj boze najvecem neprijatelju da sahrani svoje dijete...Nije posteno..neki zlocinci zive skoro 100 godina..i kako onda vjerovati u Boga??Bolje da sam to sanjao nego sto je stvarnost..Jebiga...normalno je da umiru stari koji su prozivili svoj vijek..ali mlad covjek ..ubi me to ...i vjerojatno necu nikada moci shvatiti zasto je to tako..Uzas..posebno za njene roditelje...Mozda nisam trebao ovo napisati ali sam morao da skinem teret sa duse...ispricavam se ako zvuci pateticno....samo sam iskren...iako ne vjerujem u ovaj virtualni svijet i nisam sklon dijeliti nista...SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 32 2329918616((((((((((((((((((

Život. Nikom ne piše na čelu kad će otići. Sve oko odlazaka je nažalost patetično. Svako živi kako najbolje zna, može, želi, odabere, neko za 10 god proživi za 3 tuđa života, pa odabire i kad je kraj (iako je to teško shvatljivo...).  Zapravo bi trebali biti zadovoljni da smo s tom osobom dijelili trenutak života. Misli lijepo i budi dobro.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 32 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  blitwa 30.03.19 8:13

pizda je napisao/la:
magdalenica je napisao/la:
pizda je napisao/la:
blitwa je napisao/la: rekao mi je: dabogda ne našla posao tamo i dabogda se morala vratiti, a ja te onda neću primiti da znaš... 
đubar  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 32 1658420748

ako nista drugo, moras priznat da je covjek iskren... SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 32 1523192931

Iskren pa proklinje...koliko zao i zlurad trebas bit da to izgovoris svom zaposleniku.SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 32 32354122

sve ukazuje na to da su bili u kombinaciji...
a kako sam ovo falila... SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 32 684758713
 je, pipi ja sam u kombinaciji sa svakim s kim radim, s kim se družim, s onim tko mi kaže dobar dan... jednostavno sam nenormalno strastvena i promiskujitetna  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 32 1724307051

povećao je ulog... sad nudi i auto jer kao ovaj koji sad vozim (tovarni citroen nemo) nije za žene.... je moš mislit, nakon 3 godine se sjetio da je njegova uposlenica žena i da bi možda mogla imati primjereniji auto... dakle, pomalo ga lovi panika jer nema zamjene na vidiku a vrijeme curi...  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 32 1523192931


ali moram priznati da je iskren, a i zlurad....ali manje je zlurad no što sam očekivala da će biti prema nekom tko odlazi iz firme...
zapravo me ugodno iznenadio... nije promijenio svoje ponašanje ( a očekivala sam), ponaša se kao da ću ostati, ali mi daje manje posla i ne gnjavi stalnim pitanjima kad će što biti gotovo... 
sad mi je nadrapal mladi kolega, davi njega kao što je mene nekad...   SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 32 1425538829

a malo me ipak lovi sjeta zbog preseljenja... .. znam, znam, to je znak starenja...  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 32 3601362807

blitwa

Broj postova : 1030
Join date : 22.12.2018

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 32 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Lena 30.03.19 8:18

zingaro je napisao/la:Jebo te kako je zivot lijep kad si zdrav i kad se ne moras jebavati sa ruznim mislima..Prije dva tjedna od moje rodjake umrla kcerka ...predvna osoba ..magistrirala financije...bila neko i nesto u jebenoj korporaciji ...sva se posvetila karijeri i otisla ...nije imala vremena za sebe ...nije srela nikoga sa kime bi osnovala obitelj..srce me boli i dusa nije zato sto je moje krvi nego zato sto je bila predivno ljudsko bice....koliko takvih mladih ljudi ima na svijetu koji odlaze neprimijeceno..Nedaj boze najvecem neprijatelju da sahrani svoje dijete...Nije posteno..neki zlocinci zive skoro 100 godina..i kako onda vjerovati u Boga??Bolje da sam to sanjao nego sto je stvarnost..Jebiga...normalno je da umiru stari koji su prozivili svoj vijek..ali mlad covjek ..ubi me to ...i vjerojatno necu nikada moci shvatiti zasto je to tako..Uzas..posebno za njene roditelje...Mozda nisam trebao ovo napisati ali sam morao da skinem teret sa duse...ispricavam se ako zvuci pateticno....samo sam iskren...iako ne vjerujem u ovaj virtualni svijet i nisam sklon dijeliti nista...SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 32 2329918616((((((((((((((((((

Naravno da je sve dok si zdrav svaka glupost keo "problem", akad zdravlje nije ok onda su sve ostalo gluposti...kao šta uglavnom i jesu....
Treba svako malo neko otrežnjenja da nas podsjeti šta je važno...samo je gadno ako dobijemo ozbiljnije otrežnjanje u vidu odlaska drage osobe....
Život ide dalje....nije ti odmah jasno kako može ići dalje, ali ide...ne pita nas....
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 32 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  blitwa 30.03.19 8:26

zingaro je napisao/la:Nedaj boze najvecem neprijatelju da sahrani svoje dijete...Nije posteno..
doživjela je to moja majka, moja (sada pokojna) sestra, sestrična... i ako molim bilo kakvu poštedu u životu, onda je to upravo ta, da ne nadživim svoje dijete... 

nakon 5 godina od smrti sina, pitala sam sestru kako se nosi s tugom?... 
rekla je: znaš, kad prođe ona najžešća bol, kad nastupi tuga, imaš osjećaj kao da su se planine ispeglale, da je cijeli svijet ravan i nebitan...jedna tupa praznina življenja u kojoj se ne raduješ apsolutno ničemu samo postojiš... 
prestrašno...

blitwa

Broj postova : 1030
Join date : 22.12.2018

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 32 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  besposlenpop 30.03.19 14:27

Evo nešto za Caticu da sanja:
SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 32 Giphy-8

_________________
SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 32 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5738
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 32 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 09.04.19 5:44

Sanjala sam da se ljubim s bivsim, najnjeznije na svijetu i da zbog toga kasnim na posao... SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 32 2892997642

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 32 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 10.04.19 4:31

magdalenica je napisao/la:Sanjala sam da se ljubim s bivsim, najnjeznije na svijetu i da zbog toga kasnim na posao... SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 32 2892997642

Taj je bas bijo njezan ko neki peder cim ti je ostavijo traga na usnama,,musko smece zna kako da se uvuce pod suknju:SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 32 1619348112)

Ko da je pohadjo moju skolu..kako prici zenskoj koja se plasi muskica:SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 32 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 32 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  besposlenpop 26.04.19 10:13

Sinoć sam sanjal Boška. SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 32 E035

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 32 A044

_________________
SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 32 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5738
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 32 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  RobinUd 26.04.19 13:22

blitwa je napisao/la:a malo me ipak lovi sjeta zbog preseljenja... .. znam, znam, to je znak starenja...  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 32 3601362807
Dolazis ti na dobro mjesto.
Ovdje je sve drugacije....
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 32 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  blitwa 26.04.19 14:18

RobinUd je napisao/la:
blitwa je napisao/la:a malo me ipak lovi sjeta zbog preseljenja... .. znam, znam, to je znak starenja...  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 32 3601362807
Dolazis ti na dobro mjesto.
Ovdje je sve drugacije....
ma znam da dolazim na bolje, ali ono... malo me safatala sjeta...

za Uskrs sam imala neku vrstu testiranja.. zapravo se s lakoćom mogu zamisliti u onom stanu...okolo je zelenilo, a i onaj komadić vrta mi puno znači....  čak mi ni jezik ne zvuči više toliko strano... SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 32 684758713

blitwa

Broj postova : 1030
Join date : 22.12.2018

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 32 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Lena 27.04.19 7:08

besposlenpop je napisao/la:Sinoć sam sanjal Boška. SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 32 E035

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 32 A044

Aaaaaa malo pile Boško....SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 32 684758713

Ja sam prije neki dan sanjala da su mi neki tipovi uhvatili macu i mučili je....ono oči još nekako osaakatili, cijela je bila ajme...i trči prema meni....a onda sam vidila da su tipovi iz Rijeke, zapamtila sam čak i registraciju u snu....i angažirala rođaka (bivši vojnik, ime neke veze) da mi iskopa preko bilo koga čije je auto i bila sam spremana otići u Rijeku i ubit tipa....
Ali ozbiljno...sve to u snu... a macu nisam ispuštala iz ruku onako izranjavanu....ufffff grozan san


Zadnja promjena: Lena; 27.04.19 7:09; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : .)
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 32 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  besposlenpop 27.04.19 22:01

Lena je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:Sinoć sam sanjal Boška. SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 32 E035

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 32 A044

Aaaaaa malo pile Boško....SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 32 684758713

Ja sam prije neki dan sanjala da su mi neki tipovi uhvatili macu i mučili je....ono oči još nekako osaakatili, cijela je bila ajme...i trči prema meni....a onda sam vidila da su tipovi iz Rijeke, zapamtila sam čak i registraciju u snu....i angažirala rođaka (bivši vojnik, ime neke veze) da mi iskopa preko bilo koga čije je auto i bila sam spremana otići u Rijeku i ubit tipa....
Ali ozbiljno...sve to u snu... a macu nisam ispuštala iz ruku onako izranjavanu....ufffff grozan san
Moj san je bil precomplexan da bi ga opisal. Neko ko ima talenta, napravil bi od toga cielu novelu.
Ipak, to je bilo prvi put u ovih skoro godinu dana daje bil uz mene.  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 32 3114925407

_________________
SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 32 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5738
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 32 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 04.05.19 8:58

besposlenpop je napisao/la:

Moj san je bil precomplexan da bi ga opisal. Neko ko ima talenta, napravil bi od toga cielu novelu.
Ipak, to je bilo prvi put u ovih skoro godinu dana daje bil uz mene.  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 32 3114925407

Kaži, napravit ćemo ti novelu i PP-psiho profil  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 32 3111943984


Ja svašta sanjam, ne prođe noć ni jutro s barem par filmova. 
Prije nekidan sam sanjala da povraćam neke duguljaste parazite (fuuuj!!!) i da hoću to čudo izvadit iz sebe, al da je ostao smotuljak...rijetko ružan san.
Doktori, kaj velite?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 32 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Lena 04.05.19 12:03

magdalenica je napisao/la:
Ja svašta sanjam, ne prođe noć ni jutro s barem par filmova. 
Prije nekidan sam sanjala da povraćam neke duguljaste parazite (fuuuj!!!) i da hoću to čudo izvadit iz sebe, al da je ostao smotuljak...rijetko ružan san.
Doktori, kaj velite?

Povraćanje može značiti da te nešto muči i da se pokušavaš odlučiti, riješiti toga problema kroz povraćanje...ono izbacuješ iz sebe (doslovno) problem...ili odgađaš neku odluku jer nisi sigurna šta napraviti...solucija a ili b....
Moguće da bi ti bilo lakše odlučiti se ako se savjetuješ sa nekim bliskim....bar malo protreseš te svoje nejasnoće i sumnje...
Nešto u vezi posla možda, ulaganje neko?
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 32 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 04.05.19 14:57

Lena je napisao/la:
magdalenica je napisao/la:
Ja svašta sanjam, ne prođe noć ni jutro s barem par filmova. 
Prije nekidan sam sanjala da povraćam neke duguljaste parazite (fuuuj!!!) i da hoću to čudo izvadit iz sebe, al da je ostao smotuljak...rijetko ružan san.
Doktori, kaj velite?

Povraćanje može značiti da te nešto muči i da se pokušavaš odlučiti, riješiti toga problema kroz povraćanje...ono izbacuješ iz sebe (doslovno) problem...ili odgađaš neku odluku jer nisi sigurna šta napraviti...solucija a ili b....
Moguće da bi ti bilo lakše odlučiti se ako se savjetuješ sa nekim bliskim....bar malo protreseš te svoje nejasnoće i sumnje...
Nešto u vezi posla možda, ulaganje neko?
Da, u vezi posla je. 
Imala sam visegodisnju situaciju na poslu i u jednom trenu mi je sinulo rjesenje. Slijedeci dan (doslovno slijedeci) se sve pocelo raspetljavati i tajne izlaziti na vidjelo sto je bilo povoljno za mene. Medjutim, nakupljeni stres jos uvijek izlazi van iz tijela. 
Dobro ti radi intuicija;)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 32 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  blitwa 04.05.19 18:21

magdalenica je napisao/la:
Lena je napisao/la:
magdalenica je napisao/la:
Ja svašta sanjam, ne prođe noć ni jutro s barem par filmova. 
Prije nekidan sam sanjala da povraćam neke duguljaste parazite (fuuuj!!!) i da hoću to čudo izvadit iz sebe, al da je ostao smotuljak...rijetko ružan san.
Doktori, kaj velite?

Povraćanje može značiti da te nešto muči i da se pokušavaš odlučiti, riješiti toga problema kroz povraćanje...ono izbacuješ iz sebe (doslovno) problem...ili odgađaš neku odluku jer nisi sigurna šta napraviti...solucija a ili b....
Moguće da bi ti bilo lakše odlučiti se ako se savjetuješ sa nekim bliskim....bar malo protreseš te svoje nejasnoće i sumnje...
Nešto u vezi posla možda, ulaganje neko?
Da, u vezi posla je. 
Imala sam visegodisnju situaciju na poslu i u jednom trenu mi je sinulo rjesenje. Slijedeci dan (doslovno slijedeci) se sve pocelo raspetljavati i tajne izlaziti na vidjelo sto je bilo povoljno za mene. Medjutim, nakupljeni stres jos uvijek izlazi van iz tijela. 
Dobro ti radi intuicija;)
povratila si posao, ali je onaj smotuljak ostao....  ljubav?  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 32 439160543

blitwa

Broj postova : 1030
Join date : 22.12.2018

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 32 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  besposlenpop 04.05.19 21:30

magdalenica je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:

Moj san je bil precomplexan da bi ga opisal. Neko ko ima talenta, napravil bi od toga cielu novelu.
Ipak, to je bilo prvi put u ovih skoro godinu dana daje bil uz mene.  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 32 3114925407

Kaži, napravit ćemo ti novelu i PP-psiho profil  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 32 3111943984

...
Ma ne zanima me ni zoc, ni hiromantija, ni horoscop, ni kristalne kugle ... al ak se pojavi Boško, bilo bu mi ja ko drago.  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 32 4024472575

_________________
SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 32 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5738
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 32 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 04.05.19 21:38

besposlenpop je napisao/la:
magdalenica je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:

Moj san je bil precomplexan da bi ga opisal. Neko ko ima talenta, napravil bi od toga cielu novelu.
Ipak, to je bilo prvi put u ovih skoro godinu dana daje bil uz mene.  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 32 3114925407

Kaži, napravit ćemo ti novelu i PP-psiho profil  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 32 3111943984

...
Ma ne zanima me ni zoc, ni hiromantija, ni horoscop, ni kristalne kugle ... al ak se pojavi Boško, bilo bu mi ja ko drago.  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 32 4024472575

Tko je Boško? Gata iz čega  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 32 1523192931 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 32 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 32 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 04.05.19 21:42

blitwa je napisao/la:
magdalenica je napisao/la:
Lena je napisao/la:
magdalenica je napisao/la:
Ja svašta sanjam, ne prođe noć ni jutro s barem par filmova. 
Prije nekidan sam sanjala da povraćam neke duguljaste parazite (fuuuj!!!) i da hoću to čudo izvadit iz sebe, al da je ostao smotuljak...rijetko ružan san.
Doktori, kaj velite?

Povraćanje može značiti da te nešto muči i da se pokušavaš odlučiti, riješiti toga problema kroz povraćanje...ono izbacuješ iz sebe (doslovno) problem...ili odgađaš neku odluku jer nisi sigurna šta napraviti...solucija a ili b....
Moguće da bi ti bilo lakše odlučiti se ako se savjetuješ sa nekim bliskim....bar malo protreseš te svoje nejasnoće i sumnje...
Nešto u vezi posla možda, ulaganje neko?
Da, u vezi posla je. 
Imala sam visegodisnju situaciju na poslu i u jednom trenu mi je sinulo rjesenje. Slijedeci dan (doslovno slijedeci) se sve pocelo raspetljavati i tajne izlaziti na vidjelo sto je bilo povoljno za mene. Medjutim, nakupljeni stres jos uvijek izlazi van iz tijela. 
Dobro ti radi intuicija;)
povratila si posao, ali je onaj smotuljak ostao....  ljubav?  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 32 439160543

O neću psovat..kad sam ovo pročitala, suze su mi došle na oči. Naravno, ne od smijeha. Nego od tvrdoglavosti moje  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 32 424959984 
Bila sam jučer na večeri nakon dugo vremena i gledam ja u njega i maštam kako da čim prije odem u svoj stan, sama naravno  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 32 3776795594

Teška sam za POPizdit. Istina je, priznajem  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 32 1619348112 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 32 1619348112 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 32 1619348112 i Strina me htjela udavat, nisam se dala, slala mi je slike, nije upalilo  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 32 1619348112 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 32 1619348112

Ti si mi jedina nada, imaš li koga  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 32 3776795594 
Savjet bar?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 32 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  besposlenpop 04.05.19 22:42

magdalenica je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
magdalenica je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:

Moj san je bil precomplexan da bi ga opisal. Neko ko ima talenta, napravil bi od toga cielu novelu.
Ipak, to je bilo prvi put u ovih skoro godinu dana daje bil uz mene.  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 32 3114925407

Kaži, napravit ćemo ti novelu i PP-psiho profil  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 32 3111943984

...
Ma ne zanima me ni zoc, ni hiromantija, ni horoscop, ni kristalne kugle ... al ak se pojavi Boško, bilo bu mi ja ko drago.  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 32 4024472575

Tko je Boško? Gata iz čega  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 32 1523192931 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 32 1523192931
https://kultnix.forumcroatian.com/t1090p25-sjecanja#158891
Da, preksutra je godišnjica.

_________________
SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 32 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5738
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 32 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  blitwa 04.05.19 22:53

magdalenica je napisao/la:
blitwa je napisao/la:
magdalenica je napisao/la:
Lena je napisao/la:

Povraćanje može značiti da te nešto muči i da se pokušavaš odlučiti, riješiti toga problema kroz povraćanje...ono izbacuješ iz sebe (doslovno) problem...ili odgađaš neku odluku jer nisi sigurna šta napraviti...solucija a ili b....
Moguće da bi ti bilo lakše odlučiti se ako se savjetuješ sa nekim bliskim....bar malo protreseš te svoje nejasnoće i sumnje...
Nešto u vezi posla možda, ulaganje neko?
Da, u vezi posla je. 
Imala sam visegodisnju situaciju na poslu i u jednom trenu mi je sinulo rjesenje. Slijedeci dan (doslovno slijedeci) se sve pocelo raspetljavati i tajne izlaziti na vidjelo sto je bilo povoljno za mene. Medjutim, nakupljeni stres jos uvijek izlazi van iz tijela. 
Dobro ti radi intuicija;)
povratila si posao, ali je onaj smotuljak ostao....  ljubav?  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 32 439160543

O neću psovat..kad sam ovo pročitala, suze su mi došle na oči. Naravno, ne od smijeha. Nego od tvrdoglavosti moje  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 32 424959984 
Bila sam jučer na večeri nakon dugo vremena i gledam ja u njega i maštam kako da čim prije odem u svoj stan, sama naravno  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 32 3776795594

Teška sam za POPizdit. Istina je, priznajem  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 32 1619348112 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 32 1619348112 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 32 1619348112 i Strina me htjela udavat, nisam se dala, slala mi je slike, nije upalilo  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 32 1619348112 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 32 1619348112

Ti si mi jedina nada, imaš li koga  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 32 3776795594 
Savjet bar?
U jebote, kad sam pročitala da sam ti jedina nada, presjeklo me  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 32 3114667799

Ako nisi ti djevica kliknula s popom bikom, nema ti pomoći.  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 32 1523192931


Savjet?

A jbg... ako nemaš sjeverni čvor u 7.kući nikakav problem ostaneš li sama, bit će to tvoj odabir tj. odabir najboljeg za te. Ukoliko je tamo sjeverni mjesečev čvor, onda ne bi smjela ostati sama, jer nećeš ispuniti karmu pa ćeš morati ponoviti lekciju.

blitwa

Broj postova : 1030
Join date : 22.12.2018

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 32 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 32 / 40. Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.