kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Stranica 34 / 40. Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Next

Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 34 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  pizda 07.05.19 23:51

whisperer je napisao/la:Hvala svima na lijepim riječima.

Sutra dan D, ujutro operacija, 50:50 kažu... 
Puse

bit ce sve dobro...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 34 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 08.05.19 6:14

whisperer je napisao/la:Hvala svima na lijepim riječima.

Sutra dan D, ujutro operacija, 50:50 kažu... 
Puse

Bubice, tako oni moraju reci.. Mene je podizala tvoja recenica kako negativno razmisljanje nije opcija. :*

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 34 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 08.05.19 20:40

Whisp?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 34 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 08.05.19 20:46

pizda je napisao/la:sanjao sam nekog pijanog lika koji izlazi iz neke krcmetine a u ruci nosi veliku i punu bocu. Ja isao dalje kad me on najednom strefi sa tom bocom u ledja i sve se razleti u prasku. Ja se odmah probudio i cujem neki zamor vani, pogledam kroz prozor i vidim da je neki auto prasnuo drugog i razletio mu se far. Mene sad zanima, odakle sam ja unaprijed znao za to i razvio cijeli pripremni scenarijo u snu? I to po n-ti put u raznim snovima...


Sve sto svjesno obradimo, zapravo, kasni za registriranjem podrazaja. Uvijek percipiramo svijet kakav je bio prije cca pola sekunde. Ti si vec registrirao taj prasak prije nego sto si ga cuo. Ako uzmes u obzir da se i budjenje odvija u fazama, odnosno da se san jos uvijek desavao dok si se budio, naravno da je moguce ovo sto si opisao.

A sto su snovi nego misli! Brzina misli, brzina misli. SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 34 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 34 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  whisperer 08.05.19 23:12

Tomica je napisao/la:Whisp?

Draga moja Tomica. SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 34 684758713 Hvala. :*

Nažalost, nije dobro. Držimo se za slamku. Da ne idem u detalje na ovaj način, ima puno unutarnjih povreda koje treba operativno riješiti, a sepsa je trenutno najveća prijetnja. Ja moram biti ok, osim što mi je želudac izgorio i slabo mi je na svaki poziv. Može sve potrajati, a može već sutra biti gotovo.... tako da ne znam što reći osim hvala vam svima na porukicama, stvarno puno znače. Ali javim se kada sve bude sigurno na nekom od jasnih puteva.. Puse svima
whisperer
whisperer

Broj postova : 739
Join date : 03.03.2018

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 34 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  pizda 08.05.19 23:42

whisperer je napisao/la:
Tomica je napisao/la:Whisp?

Draga moja Tomica. SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 34 684758713 Hvala. :*

Nažalost, nije dobro. Držimo se za slamku. Da ne idem u detalje na ovaj način, ima puno unutarnjih povreda koje treba operativno riješiti, a sepsa je trenutno najveća prijetnja. Ja moram biti ok, osim što mi je želudac izgorio i slabo mi je na svaki poziv. Može sve potrajati, a može već sutra biti gotovo.... tako da ne znam što reći osim hvala vam svima na porukicama, stvarno puno znače. Ali javim se kada sve bude sigurno na nekom od jasnih puteva.. Puse svima

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 34 2329918616 nadam se da je u pitanju vec poslovican ljecnicki pesimizam i da ce sve biti dobro...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 34 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  pizda 08.05.19 23:48

Tomica je napisao/la:
pizda je napisao/la:sanjao sam nekog pijanog lika koji izlazi iz neke krcmetine a u ruci nosi veliku i punu bocu. Ja isao dalje kad me on najednom strefi sa tom bocom u ledja i sve se razleti u prasku. Ja se odmah probudio i cujem neki zamor vani, pogledam kroz prozor i vidim da je neki auto prasnuo drugog i razletio mu se far. Mene sad zanima, odakle sam ja unaprijed znao za to i razvio cijeli pripremni scenarijo u snu? I to po n-ti put u raznim snovima...


Sve sto svjesno obradimo, zapravo, kasni za registriranjem podrazaja. Uvijek percipiramo svijet kakav je bio prije cca pola sekunde. Ti si vec registrirao taj prasak prije nego sto si ga cuo. Ako uzmes u obzir da se i budjenje odvija u fazama, odnosno da se san jos uvijek desavao dok si se budio, naravno da je moguce ovo sto si opisao.

A sto su snovi nego misli! Brzina misli, brzina misli. SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 34 684758713

stvar obrade je uskladjivanje oka i mozga. Mozgu je potrebno oko sekundu i pol da shvati sto oko vidi i donese nam informaciju o tome. Zbog tog, sto god vidimo prakticki vidimo u proslosti, nista u sadasnjosti.
Snovi ipak ne ovise o toj vrsti uskladjivanja. Cesto bi me nesto naglo probolo kroz ruku recimo a prije tog bih odsanjao cijeli scenario i ta bol bi bila logicna posljedica scenaria. Nemoguce mi je pretpostaviti da je cijeli prethodni scenario nastao tek kad sam osjetio bol. Previse toga i previse informacija za djelic sekunde...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 34 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 09.05.19 7:47

Whisp, dobro Pizdecij veli. Kad lijecnici opale svoj pesimizam svima oduzmu pola zivota. A rijetko spominju snagu duha i tijela i razloge oporavka.

Kad budes smirenija, ispricat cu ti nesto. SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 34 684758713

Mislim na vas - lijepo i pozitivno. SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 34 684758713






Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 34 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  whisperer 10.05.19 22:27

Ma :*

E full mi je žao ako sam vas zbedirala, uopće nije bila namjera. Gadljiv san me je povukao. SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 34 684758713
Ja sam bolje, a šogi mi se bori kao lav. Jest' da nema pojma što mu se desilo, ali drži se i ne da se. Veli on meni onako zdrogiran da će izaći za tjedan dana. Mislim si ja, izaći ćeš ti za godinu dana hebote ako te uspiju posložit'.. SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 34 684758713 

Slušam Tomice, smirenija sam i malo pozitivnija. SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 34 684758713 Pričaj..
whisperer
whisperer

Broj postova : 739
Join date : 03.03.2018

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 34 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  pizda 11.05.19 0:17

whisperer je napisao/la:Ma :*

E full mi je žao ako sam vas zbedirala, uopće nije bila namjera. Gadljiv san me je povukao. SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 34 684758713
Ja sam bolje, a šogi mi se bori kao lav. Jest' da nema pojma što mu se desilo, ali drži se i ne da se. Veli on meni onako zdrogiran da će izaći za tjedan dana. Mislim si ja, izaći ćeš ti za godinu dana hebote ako te uspiju posložit'.. SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 34 684758713 

Slušam Tomice, smirenija sam i malo pozitivnija. SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 34 684758713 Pričaj..

izac ce on brzo, moze se pomalo oporavljat i na nekom boljem mjestu...SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 34 684758713. Cim je priseban i tvrdoglav, super SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 34 684758713...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 34 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 11.05.19 10:26

pizda je napisao/la:
magdalenica je napisao/la:
pizda je napisao/la:sanjao sam nekog pijanog lika koji izlazi iz neke krcmetine a u ruci nosi veliku i punu bocu. Ja isao dalje kad me on najednom strefi sa tom bocom u ledja i sve se razleti u prasku. Ja se odmah probudio i cujem neki zamor vani, pogledam kroz prozor i vidim da je neki auto prasnuo drugog i razletio mu se far. Mene sad zanima, odakle sam ja unaprijed znao za to i razvio cijeli pripremni scenarijo u snu? I to po n-ti put u raznim snovima...

Radi se o događaju iz prošlosti - "izdaji" - lošem postupku prema tebi od strane nerazumne i zavidne osobe, slabe samokontrole.
Kako smo ušli u mjesec pravičnosti i istine, osobu stiže karma, saznat ćeš za to (dešava se ispred tvog prozora - možeš promatrati).

Otkud si unaprijed znao za to? Nema misterija. Kad smo u dubokom snu ili pri kraju 90-minutne faze, ako čujemo neki jaki zvuk iz okoline to se može očitovati na taj način. Nema razvoja scenarija od strane tvog uma, već ti iz podsvijesti "izranja" situacija (pitanje je jesi li oprostio ili budalu još nosiš sa sobom).

Napominjem da moje povezivanje može biti bitno drugačije od tvog sadašnjeg mišljenja.
Da bi to provjerio, dovoljno je da postaviš pitanje o kome se radi, kojoj situaciji i da zaboraviš na to. 
Odgovor stiže ako ti treba doći i ako si spreman da se nosiš s istinom.

hoces rec da je u istom djelicu sekunde u kojem se cuo prasak, podsvijest kreirala kompletan san s uvodom, zapletom i raspletom? Pa kad se cuo prasak to je bio svrsen cin vec kreiranog sna. Jedino u dimenziji gdje se proslost, sadasnjost i buducnost desavaju istovremeno a i tada bi bilo malo pocudno.
Sto se simbolike tice, nema tu ni karme ni nekih izdaja a ni razdoblja pravicnosti. SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 34 684758713 Bezvezan san...

Različiti smo, i to je ok. Ti si moguće očekivao da ću ti reći da je to prekognicijski san, al ja ti to neću reći.
Kad meni kažu da sam vidovita, ja im odgovorim da je moj prišt na guzici vidovit, a ne ja. Ego je manijak.
Oni koji zaista jesu vidoviti, nikad to ni ne spominju, iz jednostavnih razloga jer ih okolina ne može razumjeti, čak i kad bi to htjeli.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 34 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 11.05.19 10:29

whisperer je napisao/la:Ma :*

E full mi je žao ako sam vas zbedirala, uopće nije bila namjera. Gadljiv san me je povukao. SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 34 684758713
Ja sam bolje, a šogi mi se bori kao lav. Jest' da nema pojma što mu se desilo, ali drži se i ne da se. Veli on meni onako zdrogiran da će izaći za tjedan dana. Mislim si ja, izaći ćeš ti za godinu dana hebote ako te uspiju posložit'.. SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 34 684758713 

Slušam Tomice, smirenija sam i malo pozitivnija. SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 34 684758713 Pričaj..


Da, meni se nakon tog tvog događaja nije uopće dalo pisati, a ovo mi je omiljena tema jer puno sanjam i volim snove.
Osobno vjerujem da panika, strah i brigovanje odmaže, nikom ne pomaže, a ja nisam tip koji će suplakat i supatit.
Možda mi fali empatije, ne znam.
Drago mi je da si ti sad bolje.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 34 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 11.05.19 11:37

whisperer je napisao/la:Ma :*

E full mi je žao ako sam vas zbedirala, uopće nije bila namjera. Gadljiv san me je povukao. SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 34 684758713
Ja sam bolje, a šogi mi se bori kao lav. Jest' da nema pojma što mu se desilo, ali drži se i ne da se. Veli on meni onako zdrogiran da će izaći za tjedan dana. Mislim si ja, izaći ćeš ti za godinu dana hebote ako te uspiju posložit'.. SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 34 684758713 

Slušam Tomice, smirenija sam i malo pozitivnija. SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 34 684758713 Pričaj..

Weee, pa on prica i svee! : D Odlicno! A kako je luuud, da za tjedan dana! : D Ma, ne bi me cudilo da tako i bude. : D

Sto se bediranja tice, stvarno se zbog toga ne trebas brinuti, pa tu smo, ne. Svima se sranja desavaju...

---

Pisat cu nesto opsirnije o onome sto sam imala na umu kad si uzmem malkice vise vremena (u inbox, zbog detalja.). Samo ukratko, nakon nesrece, lijecnici su rodjaku prognozirali trajnu nepokretnost uz obaveznu hitnu operaciju koju je odbio. Otisao je doma i prohodao za nekoliko tjedana. Sad je sve okej. SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 34 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 34 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 11.05.19 11:39

magdalenica je napisao/la:
whisperer je napisao/la:Ma :*

E full mi je žao ako sam vas zbedirala, uopće nije bila namjera. Gadljiv san me je povukao. SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 34 684758713
Ja sam bolje, a šogi mi se bori kao lav. Jest' da nema pojma što mu se desilo, ali drži se i ne da se. Veli on meni onako zdrogiran da će izaći za tjedan dana. Mislim si ja, izaći ćeš ti za godinu dana hebote ako te uspiju posložit'.. SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 34 684758713 

Slušam Tomice, smirenija sam i malo pozitivnija. SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 34 684758713 Pričaj..


Da, meni se nakon tog tvog događaja nije uopće dalo pisati, a ovo mi je omiljena tema jer puno sanjam i volim snove.
Osobno vjerujem da panika, strah i brigovanje odmaže, nikom ne pomaže, a ja nisam tip koji će suplakat i supatit.
Možda mi fali empatije, ne znam.
Drago mi je da si ti sad bolje.

Ajme, nisi nekoliko dana pisala o karmickim dugovima. Bas prava steta, hebote!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 34 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  pizda 11.05.19 15:06

magdalenica je napisao/la:

Različiti smo, i to je ok. Ti si moguće očekivao da ću ti reći da je to prekognicijski san, al ja ti to neću reći.
Kad meni kažu da sam vidovita, ja im odgovorim da je moj prišt na guzici vidovit, a ne ja. Ego je manijak.
Oni koji zaista jesu vidoviti, nikad to ni ne spominju, iz jednostavnih razloga jer ih okolina ne može razumjeti, čak i kad bi to htjeli.

e di si ti sad otisla...pa da sam vidovit ili da mislim da to jesam onda se nicem ne bih ni cudio, jel tako?
Kakav jebeni ego...ti si sve to svela na niveaux "moj tata je ljepsi od tvog" i slicne trice i kurcine.
Tema je o snovima pa sam i ja zapisao nesto o tom. Manje o samom snu a vise o cudjenju funkcijom sna kojeg uostalom svi dijelimo na isti nacin i tu egotripastvu nema mjesta. Ili, imamo vezu sa raznim sondama koje kruze oko Jupitera a ne znamo objasniti zasto i kako sanjamo...


Zadnja promjena: pizda; 11.05.19 16:07; ukupno mijenjano 1 put.
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 34 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Lena 11.05.19 15:27

whisperer je napisao/la:Ma :*

E full mi je žao ako sam vas zbedirala, uopće nije bila namjera. Gadljiv san me je povukao. SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 34 684758713
Ja sam bolje, a šogi mi se bori kao lav. Jest' da nema pojma što mu se desilo, ali drži se i ne da se. Veli on meni onako zdrogiran da će izaći za tjedan dana. Mislim si ja, izaći ćeš ti za godinu dana hebote ako te uspiju posložit'.. SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 34 684758713 

Slušam Tomice, smirenija sam i malo pozitivnija. SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 34 684758713 Pričaj..

Super vijesti.....ima nade i bit će ok SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 34 684758713

Kad mi je tata imao (kao) maaalu operacijicu nakon koje je su mu se zaptljala crijeva i sve otišlo kvragu bila sam danima kao u snovima...nadrealan osjećaj kao da lebdim, ne hodam više....
Na informiranju o stanju doktor mi je rekao da su mu bubrezi otkazali, na respiratoru je, ne može sam disati, u komi je, a ja pokušavam obraditi informacije, ali ne ide mi....
Ali zaista sam imala osjećaj da mu nije vrijeme da ode iako je bilo gadno 3-4 dana....

Kad bi usnula redovito sam imala trnce u tijelu i pri tonjenju u san "došla" kratko na neko drugo mjesto, nisam bila tu.....ne mogu jasno objasniti....stalno mi je bio u mislima moj tata.....
Iscrpljujući dani su polako prošli i tata je (nekim čudom...) došao sebi, imao je par operacija i pokrpan je na puno mjesta.....oporavljao se dobra 3 mjeseca dok nije bilo stanje relativno ok....

Uglavnom, sad kad si se smirila imaš li dobar osjećaj?Ja mislim da će biti sve ok....dugo će trajati, ali izvući će se SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 34 684758713

Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 34 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 11.05.19 17:40

pizda je napisao/la:
magdalenica je napisao/la:

Različiti smo, i to je ok. Ti si moguće očekivao da ću ti reći da je to prekognicijski san, al ja ti to neću reći.
Kad meni kažu da sam vidovita, ja im odgovorim da je moj prišt na guzici vidovit, a ne ja. Ego je manijak.
Oni koji zaista jesu vidoviti, nikad to ni ne spominju, iz jednostavnih razloga jer ih okolina ne može razumjeti, čak i kad bi to htjeli.

e di si ti sad otisla...pa da sam vidovit ili da mislim da to jesam onda se nicem ne bih ni cudio, jel tako?
Kakav jebeni ego...ti si sve to svela na niveaux "moj tata je ljepsi od tvog" i slicne trice i kurcine.
Tema je o snovima pa sam i ja zapisao nesto o tom. Manje o samom snu a vise o cudjenju funkcijom sna kojeg uostalom svi dijelimo na isti nacin i tu egotripastvu nema mjesta. Ili, imamo vezu sa raznim sondama koje kruze oko Jupitera a ne znamo objasniti zasto i kako sanjamo...

Ako te to baš jako zanima, topla voda je već otkrivena i puno napisano o snovima.
https://drjoedispenza.net/blog/meditation/part-ii-awakening-in-the-dream-from-the-dream-why-were-learning-lucid-dreaming/

Što se tiče ega, ja pazim na svoj i spominjala sam u ovom kontekstu svoj ego, ne tvoj. Tvoj nije moja briga  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 34 1523192931 
I čovječe ne ljuti se bzvz. Svi imamo pravo na svoj vlastiti doživljaj svijeta.
Moj ne mora ama baš biti sličan tvom, i obrnuto. Ja prihvaćam svačiji, kakav god da je.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 34 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 11.05.19 17:42

Tomica je napisao/la:

Ajme, nisi nekoliko dana pisala o karmickim dugovima. Bas prava steta, hebote!

Tko si ti i zakaj si nadrkana SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 34 3111943984 


Pravilno se piše jebote.  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 34 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 34 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  pizda 11.05.19 23:47

magdalenica je napisao/la:

Ako te to baš jako zanima, topla voda je već otkrivena i puno napisano o snovima.
https://drjoedispenza.net/blog/meditation/part-ii-awakening-in-the-dream-from-the-dream-why-were-learning-lucid-dreaming/

Što se tiče ega, ja pazim na svoj i spominjala sam u ovom kontekstu svoj ego, ne tvoj. Tvoj nije moja briga  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 34 1523192931 
I čovječe ne ljuti se bzvz. Svi imamo pravo na svoj vlastiti doživljaj svijeta.
Moj ne mora ama baš biti sličan tvom, i obrnuto. Ja prihvaćam svačiji, kakav god da je.

mos mislit, ta topla voda je skrivenija nego li ikad. Sto vise teorija to je istina dalja...
Odakle ti da se ljutim jebote, spominjala si ego i da umisljam vidovnjacke sposobnosti pa sam samo pojasnio...SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 34 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 34 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 12.05.19 5:17

Na mobu sam pa mi je nezgodno citirat.

Pizdo, ja imam svoje mišljenje, nema misterija.
Fakat je sve već napisano, nadji autora koji ti je blizak, kojem vjeruješ.

Jutros sam opet svašta sanjala, ako pogledam prvo u mob, ode san iz sjećanja.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 34 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  pizda 13.05.19 17:45

magdalenica je napisao/la:

Pizdo, ja imam svoje mišljenje, nema misterija.
Fakat je sve već napisano, nadji autora koji ti je blizak, kojem vjeruješ.

svasta je napisano ali se svejedno nista ne zna. Svasta je napisano i o svemiru i onda posaljemo neku sondicu i obavezno bude jako puno iznenadjenja, cudjenja i masu vrlih teoreticara ispadne posrano...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 34 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  blitwa 14.05.19 16:59

sinoć sam sanjala da sam na aerodromu izgubila svog unuka...okrenula sam se i njega već nije bilo... 
slutila sam da su ga oteli i nagutala sam se straha kao nikad...
i to je već drugi put da sanjam sličan san... 

i samoj sebi u snu govorim- probudi se, to je san, prekini to mučenje, on je dobro... 
glupa situacija, ono kad znaš da sanjaš i samog sebe budiš da ti bude lakše... 

vjerojatno me podsvijest muči što ću ga viđati rjeđe nego sada...  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 34 957247240

blitwa

Broj postova : 1030
Join date : 22.12.2018

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 34 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Lena 14.05.19 20:22

blitwa je napisao/la:sinoć sam sanjala da sam na aerodromu izgubila svog unuka...okrenula sam se i njega već nije bilo... 
slutila sam da su ga oteli i nagutala sam se straha kao nikad...
i to je već drugi put da sanjam sličan san... 

i samoj sebi u snu govorim- probudi se, to je san, prekini to mučenje, on je dobro... 
glupa situacija, ono kad znaš da sanjaš i samog sebe budiš da ti bude lakše... 

vjerojatno me podsvijest muči što ću ga viđati rjeđe nego sada...  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 34 957247240

Da, rjeđe će te se viđati i u snu se pripremaš da odlaziš negdje dalje.....

Ja sam već pisala da se ne mogu baš sjetiti šta sanjam, ali sanjam sigurno....jutros sam se probudila i bio mi je svjež san....sanjala sam da se družim sa Saudade tj. Tomicom.....i onda me zvala na mobitel, ja se nisam odmah javila, ali sam vidila propušten poziv od Tomica (pisalo na mobitelu Tomica SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 34 1619348112 ).... Onda sam ja nju nazval, a ona mi je pričala o nekome sa foruma....ali ne znam o kome je pričala...i onda sam se probudila
Jasno sam zapamtila kako joj zvuči glas SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 34 1523192931

Sanjam forumaše redovito SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 34 1523192931
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 34 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  besposlenpop 14.05.19 22:39

Lena je napisao/la:

...
Sanjam forumaše redovito SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 34 1523192931
Ja ponekad sanjam pizdu ...  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 34 3384354616

_________________
SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 34 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5738
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 34 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  RobinUd 14.05.19 22:41

Lena je napisao/la:Sanjam forumaše redovito SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 34 1523192931
Nemoj mene....
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 34 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 34 / 40. Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.