kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Stranica 38 / 40. Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 38 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 15.06.19 9:38

zingaro je napisao/la:Sanjao sam neku vecer da mi vrana u kroshnjama moga hrasta kreshti,,,opalim iz pushke onako nesumice prema njoj i chujem tup,,okrenem se i vidim na zemlji prekrasnog pauna /paunicu (nisam gledo u dupe ko oni japanci shto gledaju pilicima),,chudesno prelijepe boje sa nekim tufnicama koje su treperile  kao neko novogodishnje drvce..Ulovila me panika,,,reko sad ce doci murija,,,najebo sam ne gine mi najmanje pet godina zatvora,,probudim se...ali se ne mogu oduprijeti sjecanju toj ljepoti boja ...

Ili se nisi mogao oduprijeti sjećanju da si iz neznanja zamijenio vranu za pauna.
I nije ti bilo žao ptice koju si ubio nego misliš što će se tebi desiti jer si divljak...
Ljubitelj prirode i umočnice  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 38 3601362807

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 38 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  whisperer 16.06.19 22:45

Tomica, Leno, Cat, hvala :*.
whisperer
whisperer

Broj postova : 739
Join date : 03.03.2018

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 38 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 16.06.19 23:28

whisperer je napisao/la:Tomica, Leno, Cat, hvala :*.

Kaj su to neke shifre o snovima??

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 38 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 16.06.19 23:42

magdalenica je napisao/la:
zingaro je napisao/la:Sanjao sam neku vecer da mi vrana u kroshnjama moga hrasta kreshti,,,opalim iz pushke onako nesumice prema njoj i chujem tup,,okrenem se i vidim na zemlji prekrasnog pauna /paunicu (nisam gledo u dupe ko oni japanci shto gledaju pilicima),,chudesno prelijepe boje sa nekim tufnicama koje su treperile  kao neko novogodishnje drvce..Ulovila me panika,,,reko sad ce doci murija,,,najebo sam ne gine mi najmanje pet godina zatvora,,probudim se...ali se ne mogu oduprijeti sjecanju toj ljepoti boja ...

Ili se nisi mogao oduprijeti sjećanju da si iz neznanja zamijenio vranu za pauna.
I nije ti bilo žao ptice koju si ubio nego misliš što će se tebi desiti jer si divljak...
Ljubitelj prirode i umočnice  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 38 3601362807

Opet si fulala..pa jebo te,,,fino ti tekstam ono onaj horoskop o meni a ti me i dalje razmazujesh svojim bojama i pravish od mene chudovishte:SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 38 684758713)Mada u neku ruku i jesam chudo prirode:SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 38 1619348112
Poznavajuci sebe taj san je refleksija mojih unuternjih strahova da umjesto vrane ne ubijem kaku paunicu..Vranu mi je ubit ko reci dobar dan jer je grabljezivica..znam ja sve o prirodi i zashto su te vrane tu ali ih ima pun kurac gdje god se okrenesh a paunica rijetko gdje nadjesh..Dodushe i one kreche ko da ih netko guli ali imaju jednu prednost...prelijepe su i mozesh uzivati u toj ljepoti...kako se shepure....zavode ...koketiraju..itd.
Evo pochele mi smokve sazrijevati..a ona moja tichica shto mi pjeva kad sjednem na terasu,,evo nje,,odma pochinje pjevati a nikada ne otpjeva neshto isto nego uvijek razlichite melodije ,,,i tko je ne bi volijo,,,sleti od mene tri metra na minijaturnu smokvu bugarku (dobio iz Bugarske od jedne bugarke ...radja svake godine...preosio je sa jednog mjesta na drugi i tako od nje napravio malenu Katicu bugarku).a sestra mi donijela prije par godina sa Krka jednu gramchicu onih tamnih smokava...i ne radja po kurtza iako je vec pet godina stara..Daklem ...ta moja tichica kad zapjeva zatvorim ochi i uzivam ...pomislim kako to malo stvorenje ima vishe talenta nego pola chovjechabstva..Jede smokve,,,kljuca ih...ali ne redom nego onu koja je najsladja,,ja je gledam i mislim u sebi,,,samo ti daj,,zasluzila si..Ptice su kao i zene ..samo shto zene mosh hraniti kao slavuje one cepet pjevat ko svrake::SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 38 1619348112))))

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 38 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  whisperer 17.06.19 23:20

zingaro je napisao/la:
whisperer je napisao/la:Tomica, Leno, Cat, hvala :*.

Kaj su to neke shifre o snovima??

Pa ja, mi smo si svoje snove odavno ispričali sada si samo namigujemo.
whisperer
whisperer

Broj postova : 739
Join date : 03.03.2018

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 38 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 18.06.19 19:25

Zaspala sinoć onako obučena i našminkana  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 38 1658420748 i sanjam da sam u kafiću sa sinom obiteljskih prijatelja. 
Ja uspijuša poluležim lijeno u stolici, a gumbi mi se razmiču od žute košulje pa on zvrkast krene prstima prema košulji kao da virka što ima unutra. Kažem mu ja: jel ti znaš da ti mater inače zalazi u ovaj kafić, s njom sam ovdje zadnji put pila kavu? 
Ko da ga je neko ubo u slabine, on se ispravi i odmah uozbilji. Jebote, ja sam partibrejker čak i dok sanjam  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 38 1619348112

Inače je u stvarnosti vrlo zgodan lik, ali nikad nije došao u obzir, naprosto jer je horoskopski blizanac, moja čista suprotnost  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 38 1523192931 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 38 1523192931

Sredila sam lice, popila vode i kao spavat ću. Brojala sam zvijezde do pola pet i tek onda stisnula oko.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 38 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 19.06.19 18:20

magdalenica je napisao/la:Zaspala sinoć onako obučena i našminkana  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 38 1658420748 i sanjam da sam u kafiću sa sinom obiteljskih prijatelja. 
Ja uspijuša poluležim lijeno u stolici, a gumbi mi se razmiču od žute košulje pa on zvrkast krene prstima prema košulji kao da virka što ima unutra. Kažem mu ja: jel ti znaš da ti mater inače zalazi u ovaj kafić, s njom sam ovdje zadnji put pila kavu? 
Ko da ga je neko ubo u slabine, on se ispravi i odmah uozbilji. Jebote, ja sam partibrejker čak i dok sanjam  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 38 1619348112

Inače je u stvarnosti vrlo zgodan lik, ali nikad nije došao u obzir, naprosto jer je horoskopski blizanac, moja čista suprotnost  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 38 1523192931 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 38 1523192931

Sredila sam lice, popila vode i kao spavat ću. Brojala sam zvijezde do pola pet i tek onda stisnula oko.

Koje oko si stisnula??Pedofilica..:SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 38 1619348112)))) I ti bi malo piletine??Nishta strashno ...to je prirodno..bolje da te uzbudjuje to nego lova:SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 38 1619348112 Sve vishe lichish na mene:SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 38 1619348112)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 38 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 19.06.19 22:37

Hahah...da, da, ko blizanci smo...jedina nam je sličnost da pušemo na hladno kad je drugi spol u pitanju i radije biramo bit sami nego da nas neko klistira...::SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 38 1619348112)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 38 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  pizda 20.06.19 1:51

magdalenica je napisao/la:Zaspala sinoć onako obučena i našminkana  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 38 1658420748 i sanjam da sam u kafiću sa sinom obiteljskih prijatelja. 
Ja uspijuša poluležim lijeno u stolici, a gumbi mi se razmiču od žute košulje pa on zvrkast krene prstima prema košulji kao da virka što ima unutra. Kažem mu ja: jel ti znaš da ti mater inače zalazi u ovaj kafić, s njom sam ovdje zadnji put pila kavu? 
Ko da ga je neko ubo u slabine, on se ispravi i odmah uozbilji. Jebote, ja sam partibrejker čak i dok sanjam  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 38 1619348112

Inače je u stvarnosti vrlo zgodan lik, ali nikad nije došao u obzir, naprosto jer je horoskopski blizanac, moja čista suprotnost  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 38 1523192931 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 38 1523192931

Sredila sam lice, popila vode i kao spavat ću. Brojala sam zvijezde do pola pet i tek onda stisnula oko.

jebote, pocela si imat erotske snove sa sinom obiteljskih prijatelja. Ti si neka pravo napaljena persona... SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 38 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 38 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 20.06.19 8:19

pizda je napisao/la:
magdalenica je napisao/la:Zaspala sinoć onako obučena i našminkana  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 38 1658420748 i sanjam da sam u kafiću sa sinom obiteljskih prijatelja. 
Ja uspijuša poluležim lijeno u stolici, a gumbi mi se razmiču od žute košulje pa on zvrkast krene prstima prema košulji kao da virka što ima unutra. Kažem mu ja: jel ti znaš da ti mater inače zalazi u ovaj kafić, s njom sam ovdje zadnji put pila kavu? 
Ko da ga je neko ubo u slabine, on se ispravi i odmah uozbilji. Jebote, ja sam partibrejker čak i dok sanjam  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 38 1619348112

Inače je u stvarnosti vrlo zgodan lik, ali nikad nije došao u obzir, naprosto jer je horoskopski blizanac, moja čista suprotnost  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 38 1523192931 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 38 1523192931

Sredila sam lice, popila vode i kao spavat ću. Brojala sam zvijezde do pola pet i tek onda stisnula oko.

jebote, pocela si imat erotske snove sa sinom obiteljskih prijatelja. Ti si neka pravo napaljena persona... SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 38 1523192931

Helou, sin obiteljskih prijatelja je moj vršnjak, a ne neko dijete...

Jesam, pravo sam napaljena osoba, a tjelesne tekućine razmjenjujem samo s osobom koju volim.
Trenutno sam toliko high da imam osjećaj da bi letile puce od košulje  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 38 3111943984 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 38 3111943984 ma pretjerujem zapravo. 
Radim, učim i ne razmišljam o seksu, samo ponekad sanjam.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 38 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  besposlenpop 20.06.19 11:10

pizda je napisao/la:
magdalenica je napisao/la:Zaspala sinoć onako obučena i našminkana  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 38 1658420748 i sanjam da sam u kafiću sa sinom obiteljskih prijatelja. 
Ja uspijuša poluležim lijeno u stolici, a gumbi mi se razmiču od žute košulje pa on zvrkast krene prstima prema košulji kao da virka što ima unutra. Kažem mu ja: jel ti znaš da ti mater inače zalazi u ovaj kafić, s njom sam ovdje zadnji put pila kavu? 
Ko da ga je neko ubo u slabine, on se ispravi i odmah uozbilji. Jebote, ja sam partibrejker čak i dok sanjam  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 38 1619348112

Inače je u stvarnosti vrlo zgodan lik, ali nikad nije došao u obzir, naprosto jer je horoskopski blizanac, moja čista suprotnost  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 38 1523192931 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 38 1523192931

Sredila sam lice, popila vode i kao spavat ću. Brojala sam zvijezde do pola pet i tek onda stisnula oko.

jebote, pocela si imat erotske snove sa sinom obiteljskih prijatelja. Ti si neka pravo napaljena persona... SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 38 1523192931
Mrs. Robinson.

_________________
SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 38 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5740
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 38 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 20.06.19 16:49

magdalenica je napisao/la:Hahah...da, da, ko blizanci smo...jedina nam je sličnost da pušemo na hladno kad je drugi spol u pitanju i radije biramo bit sami nego da nas neko klistira...::SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 38 1619348112)

Ma ja ne pushem na nishta ako je toplo,,udjem ako je ladno izadjem,,i tako unedogled:SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 38 1619348112
Tko ce se vishe zajebavat sa takvim stvarima..uvijek se nadju ljudi koji imaju neshto obostrano za podijelit..Uvijek sam mislio da se + & + odbijaju...jest kurac..plus i plus su veliki PLUS...a minus i minus uvijek donose minus...Kada ljudi imaju zajednichke vrijednosti oko kojih se ne spore onda je to veliki plus...posljedica toga su dobri i srecni odnosi dok se to ne promijeni..a kad se promijeni treba i dalje traziti nekoga tko ti donosi veliki PLUS a ne minus....kuzish?? U tome i jeste ljepota trazenja..a ne kada to nadjesh..isto kao i sex,,,ljepota je u predigri a ne u hopsanju::SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 38 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 38 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 20.06.19 17:04

Sanjao sam sinoc da sam pocheo chitati neku debelu knjizurinu..Pomislim ...da nece biti dosadna ,,i kako imam drugih obveza..da li cu uspjeti doznati shto je interesantno u njoj.Onda pomislim...a shta bi tebi vishe bilo interesantno kad znash skoro svaki film na pochetku kako ce zavrshiti i na pola knjge kakav je kraj..

Poslije toga sanjam frendove iz mladosti,..Kao u nekoj smo velikoj bitci u srednjem vijeku ..borba je toljagama ..tuchemo se protiv osvajacha..U jednom trenutku chujem neku zensku kako se dere i motivira na neprimjeren nachin mog najboljeg frenda ...bitka se zavrshava ...a ja prilazim i rascopam joj glavu sa toljagom..ovi me ostali gledaju i ne mogu da vjeruju pa me hoce umlatiti ..Ja je ulovim za ruku dok je padala na zemlju i pocijepam joj koshulju te im pokazem ustashki znak isteoviran na sisi..Nije mi jasno kako je mozak mogao procesuirati srednji vijek sa ustashkim znakom .Taj moj frend me pitao ..odakle ti znash da je ona to imala istetovirato na sisi...a reko nekad davno smo se jebavali..On spusti glavu prema zemlji i pita nju shto mi nisi rekla..Ona stenje u samrtnom ropcu i nishta ne odgovara.Ja se okrenem i odem pishat uz neko drvo ...probudim se sa akva kurcem i brze bolje odem na wc..ispadne mi manijak iz ruke i razbije wc shkoljku..shta cu...odem sa terase se fino pozuborim i vratim se dalje corit,,,misleci da cu nastaviti sanjati isti san..da vidim da li je kuja prezivila ..Desi mi se to chesto da sanjam u nastavcima ali ovaj puta je mozak zakazao..valjda je postigao shto je zelio,,,trebo me dignut na pishanje da se ne pozuborim u krevet,,

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 38 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 21.06.19 17:47

Sinoc sam sanjao ,ustvari pred jutro..da lovim ribu negdje kao u nekom gradu kroz koji protiche rijeka ,,,i to na prst..prolaze ljudi..nitko ne obraca paznju..valjda na prst lovim jer mislim da je ilegalno..Odjednom neshto potegne,,osjetim da je poteshko...vuci tam ...vuci vam nekako je izbacim na ulicu,,pracka se ...izgleda ko shtuka oblikom...kontam si,,,da je ostavim ili da je vratim u vodu,,prelijepo izgleda i tijelo joj je savrsheno vitko ,odjednom vidim na prednjim perajama koje su u obliku polukruga kao ochi,,koje me gledaju molecivo...pogledam bolje i vidim da je to neka mala ribica koja se zalijepila za veliku ,,,valjda mater joj to,,Odluchim je vratiti u vodu zbog te male ribice ...trazim od nekog prolaznika da mi pomogne ..on kreten uzeo neka klijeshta pocheo da vadi udicu ali tako je izgledalo kao da ce joj razvaliti usta...ja mu otmem ribu i klijeshta i fino njezno izvadim udicu iz usta ...pustim je u vodu ...ona se pracne bash veselo a ona ribica mi poshalje tako umilan pogled da sam se od srece probudio...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 38 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 22.06.19 8:08

zingaro je napisao/la:i fino njezno izvadim udicu iz usta ...pustim je u vodu ...ona se pracne bash veselo a ona ribica mi poshalje tako umilan pogled da sam se od srece probudio...

I tako se kreće prema vegetarijanstvu ... spoznajom da je u svemu što te očima gleda jedna mala mila duša  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 38 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 38 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 22.06.19 11:47

Naisla sam nedavno na neki fb profil muskarca s citavim nizom fotografija na kojima uredno paradira s puskom i zivotinjskim "trofejima". Njezni mladi srndaci leze jedni pored drugih, neki zatvorenih, drugi poluotvorenih ociju... Ispod fotografija lajkovi, srca, ponegdje i neki " grrr". Komentari poput "superbe", cestitanja, " tapsanja po ramenu". Okrenuo mi se zeludac. I tako krenuh. Svaku sam mu fotku uredno prijavila pod "nasilje", odnosno, " zagovaranje nasilja nad osobama ili zivotinjama". Vidjeh da mu je posljednja objava iz 2017., dakle, mozda odavno nije "aktivan", ali u pokusaju da barem malo ublazim tu nemoc pred tom gordoscu lovca i njegovim " blistavim uspjesima" ucinila sam nesto sto mozda nece imati nikakvog odjeka, nece rasciniti ucinjeno, nece promijeniti svijest "cestitara", nece ga ponukati da se ostavi lova..

Usput, covjek si je fino imao i izlozbicu tih ustrijeljenih zivotinja... Vidi se izlozbeni prostor ispunjen ogromnim fotografijama ispred kojih se kesi zadovoljno lice jedne zene.

Sigurna sam da ima i nekog psica kojeg svakodnevno ljubi u njuskicu i katkada mu dopusta spavanje na vlastitom krevetu.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 38 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  pizda 22.06.19 23:13

Tomica je napisao/la: Svaku sam mu fotku uredno prijavila pod "nasilje", odnosno, " zagovaranje nasilja nad osobama ili zivotinjama".

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 38 684758713 srecom, to je vrsta koja pomalo izumire. Bas ko sto je izumrla vrsta sa krznenim kaputima, nercevima, srebrnim lisicama...Jest da ce lovci jos dugo imati alibi jer toboze prave ravnotezu izmedju raznih vrsta a uz to su i humani jer zimi hrane zivotinje. Bogte licemjerja, brizno hrane zivotinje a poslije je hladno ustrijele. To hranjenje dodje ko neka inicijacija...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 38 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 24.06.19 5:52

Zadnjih dana se nisam mogla sjetiti živopisnih snova, no ubrala jedan jutrošnji.
Stojim zamišljena ispod zvonika u malom dalmatinskom gradiću, pratim pogledom neobičnu ptičju igru. Odjednom se nalazim u gustoj koloni pješaka koji idu nekud daleko, djeluje kao da idu prema granici-izlazu iz zemlje. Ogromno vojno vozilo prođe neposredno uz moje tijelo i pogodi me istovremeno nešto u bok. Shvatim da nije od vozila, okrenem se i vidim rođaka dok je bio momčić kako se smije jer me pogodio kamenom (u stvarnom životu je umro vrlo mlad) i nastavlja gađati ljude kamenjem. Pređem odmah u suprotnu kolonu koja se vraća nazad u zemlju s mišlju da sam trudna i da će neki On morati raditi više (haha). U suprotnoj koloni prvo sretnem kanadsku tetku kako mi se veseli, pa prijateljice koje mi se isto vesele i pitale su se gdje sam. Baš neobičan san, htjela sam zapisat prije nego odem u gradsku džunglu.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 38 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  besposlenpop 24.06.19 15:55

Jasam po tumačenju snova ko Pero Kvržica.
Kad sanjam debelu babu s brkovima, zaklopim Sanjaricu i pomislim ono kaj u stvari i je: glupost.  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 38 309394051

_________________
SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 38 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5740
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 38 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 25.06.19 6:00

U zadnje vrijeme ne sanjam neke mlade pichkitze koje me zele potroshiti..valjda zato shto ne jedem lubenicu vishe navecher,,jer me jebe alergija na pesticide koje ta povrtlarica ima u sebi..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 38 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  blitwa 25.06.19 20:55

magdalenica je napisao/la:
zingaro je napisao/la:i fino njezno izvadim udicu iz usta ...pustim je u vodu ...ona se pracne bash veselo a ona ribica mi poshalje tako umilan pogled da sam se od srece probudio...

I tako se kreće prema vegetarijanstvu ... spoznajom da je u svemu što te očima gleda jedna mala mila duša  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 38 684758713
SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 38 1523192931 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 38 1523192931 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 38 1523192931 
moš mislit...

blitwa

Broj postova : 1030
Join date : 22.12.2018

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 38 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  pizda 26.06.19 0:30

meni su snovi sasvim drukciji od kad sam promijenio okruzenje. Sta bih tek sanjao da cesto putujem.. SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 38 501000107
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 38 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 26.06.19 15:25

blitwa je napisao/la:
magdalenica je napisao/la:
zingaro je napisao/la:i fino njezno izvadim udicu iz usta ...pustim je u vodu ...ona se pracne bash veselo a ona ribica mi poshalje tako umilan pogled da sam se od srece probudio...

I tako se kreće prema vegetarijanstvu ... spoznajom da je u svemu što te očima gleda jedna mala mila duša  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 38 684758713
SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 38 1523192931 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 38 1523192931 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 38 1523192931 
moš mislit...

Pa ja,,,ima onih koji te gledaju milo a pojeli bi te:SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 38 1619348112)Uvijek sam se pitao shta vegetarijanke rade sa mushkim organom kad ga pozele ljubit..zgade se ili zazmire i umishljaju da je krastavac::SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 38 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 38 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  blitwa 26.06.19 20:24

zingaro je napisao/la:
blitwa je napisao/la:
magdalenica je napisao/la:
zingaro je napisao/la:i fino njezno izvadim udicu iz usta ...pustim je u vodu ...ona se pracne bash veselo a ona ribica mi poshalje tako umilan pogled da sam se od srece probudio...

I tako se kreće prema vegetarijanstvu ... spoznajom da je u svemu što te očima gleda jedna mala mila duša  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 38 684758713
SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 38 1523192931 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 38 1523192931 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 38 1523192931 
moš mislit...

Pa ja,,,ima onih koji te gledaju milo a pojeli bi te:SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 38 1619348112)Uvijek sam se pitao shta vegetarijanke rade sa mushkim organom kad ga pozele ljubit..zgade se ili zazmire i umishljaju da je krastavac::SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 38 1619348112
Isto pitanje se može postaviti i muškim vegetarijancima...
Nisam ni jedno ni drugo i stvarno ne bih znala.

blitwa

Broj postova : 1030
Join date : 22.12.2018

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 38 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 26.06.19 21:12

zingaro je napisao/la:
blitwa je napisao/la:
magdalenica je napisao/la:
zingaro je napisao/la:i fino njezno izvadim udicu iz usta ...pustim je u vodu ...ona se pracne bash veselo a ona ribica mi poshalje tako umilan pogled da sam se od srece probudio...

I tako se kreće prema vegetarijanstvu ... spoznajom da je u svemu što te očima gleda jedna mala mila duša  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 38 684758713
SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 38 1523192931 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 38 1523192931 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 38 1523192931 
moš mislit...

Pa ja,,,ima onih koji te gledaju milo a pojeli bi te:SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 38 1619348112)Uvijek sam se pitao shta vegetarijanke rade sa mushkim organom kad ga pozele ljubit..zgade se ili zazmire i umishljaju da je krastavac::SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 38 1619348112

Uzbudite su pa ižljube partnera uzduž i poprijeko, gore i dolje, i tako više puta  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 38 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 38 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 38 / 40. Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.