kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Stalkeri

Stranica 1 / 8. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Stalkeri  Empty Stalkeri

Postaj  Gost 24.08.14 1:41

evo meni jedne više nego zanimljive teme ... čitam razne definicije stalkera pa tamo svašta nešto napisano ... al ja bih više da pišemo o svojim osobnim iskustvima i definicijama stalekera ... pa eto, za mene bi stalker općenito bio netko koga si na neki način na prvu  imponiro, probao ti se priheftat al nije bilo snage za izigravat uvjerljivost glumatanja i nakon posrne hoće naudit jer nema obrnute satisfakcije ... u virtuali i na forumima bi mi to bili svi oni voajeri koji te čitaju, kroz to krenu najprije sa nekim divljenjem, izraze ga namušto a kad ih odbiješ il kažeš nešto što ne odgovara njihovoj perfektnoj sliji koju imaju o tebi , krene stalkiranje iz jednog jedinog razloga - da te diskreditiraju, da te oblate, da prikažu obrnutu sliku onoga zbog čega su ti se divili u prvi mah ...

ajd sad vi

kako se borite protiv takvih?

kako ih prepoznajete ?

da li mislite da je stalkiranje jedan vid voajerizma ?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Stalkeri  Empty Re: Stalkeri

Postaj  Gost 24.08.14 1:55

ah da, još nešto sam primijetila u svojim osobnim susretima sa stalkerima .... njima je najveća muka to što njih nitko ne stalkira .... što nisu nikom toliko zanimljivi da ih prate pa stalkiranjem vole isprovocirat da ih netko zapazi ... u biti, voljeli bi da ih netko tretira ko šta oni tretiraju druge  Stalkeri  11484130  voljeli bi da ih netko zapaža sa toliko pažnje koliko oni pridaju drugima ... ako se to ne dogodi, onda znaju podivljati

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Stalkeri  Empty Re: Stalkeri

Postaj  Gost 24.08.14 6:41

nemam definicije
često sam na onom forumu (nethaer) pročitala da prozivaju stalkere (a ako me sjećanje još služi i u pravilima je bilo zabranjeno stalkiranje), ali nikad nisam skužila što bi uistinu bila prava definicija tog pojma...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Stalkeri  Empty Re: Stalkeri

Postaj  orion 24.08.14 7:33

zapravo ne znam kaj su to stalkeri/ce .... nekak ugrubo mislim da je predstavljanje s izmišljenim identitetom u svrhu sajko_pajko samozadovoljavanja.  Stalkeri  1695130124

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Stalkeri  Empty Re: Stalkeri

Postaj  orion 24.08.14 7:35

bitwić nisam te ni vidjela, a već moram gibati ....  Stalkeri  3199090467

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Stalkeri  Empty Re: Stalkeri

Postaj  Gost 24.08.14 7:37

orion je napisao/la:zapravo ne znam kaj su to stalkeri/ce .... nekak ugrubo mislim da je predstavljanje s izmišljenim identitetom u svrhu sajko_pajko samozadovoljavanja.  Stalkeri  1695130124

a ni tebi nije jasno... boktemazo možda smo stalkirale a da nismo ni znale  Stalkeri  3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Stalkeri  Empty Re: Stalkeri

Postaj  Lena 24.08.14 8:14

kišna glista je napisao/la:evo meni jedne više nego zanimljive teme ... čitam razne definicije stalkera pa tamo svašta nešto napisano ... al ja bih više da pišemo o svojim osobnim iskustvima i definicijama stalekera ... pa eto, za mene bi stalker općenito bio netko koga si na neki način na prvu  imponiro, probao ti se priheftat al nije bilo snage za izigravat uvjerljivost glumatanja i nakon posrne hoće naudit jer nema obrnute satisfakcije ... u virtuali i na forumima bi mi to bili svi oni voajeri koji te čitaju, kroz to krenu najprije sa nekim divljenjem, izraze ga namušto a kad ih odbiješ il kažeš nešto što ne odgovara njihovoj perfektnoj sliji koju imaju o tebi , krene stalkiranje iz jednog jedinog razloga - da te diskreditiraju, da te oblate, da prikažu obrnutu sliku onoga zbog čega su ti se divili u prvi mah ...

ajd sad vi

kako se borite protiv takvih?

kako ih prepoznajete ?

da li mislite da je stalkiranje jedan vid voajerizma ?
naravno da je voajerizam.....ovo je tocno....to su osobe koje kod nekog vide osobine koje im se svide i privlačne su im,pa valjda ide praćenje svega napisanog te osobe koja im je privlačna iz nekog razloga....
a razvija se u raznim smjerovima,ali u pravilu se kad tad oda i onda nakon nekog vremena ide kao mržnja....ili nešto slično....
nemam pojma....ali kako imamo iskustvo svega šta smo mogli čitati na netu sad je ipak faza da su svi malo kao odahnuli....
nema više ni pravih stalkera  Stalkeri  11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Stalkeri  Empty Re: Stalkeri

Postaj  Gost 24.08.14 12:21

Lena je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:evo meni jedne više nego zanimljive teme ... čitam razne definicije stalkera pa tamo svašta nešto napisano ... al ja bih više da pišemo o svojim osobnim iskustvima i definicijama stalekera ... pa eto, za mene bi stalker općenito bio netko koga si na neki način na prvu  imponiro, probao ti se priheftat al nije bilo snage za izigravat uvjerljivost glumatanja i nakon posrne hoće naudit jer nema obrnute satisfakcije ... u virtuali i na forumima bi mi to bili svi oni voajeri koji te čitaju, kroz to krenu najprije sa nekim divljenjem, izraze ga namušto a kad ih odbiješ il kažeš nešto što ne odgovara njihovoj perfektnoj sliji koju imaju o tebi , krene stalkiranje iz jednog jedinog razloga - da te diskreditiraju, da te oblate, da prikažu obrnutu sliku onoga zbog čega su ti se divili u prvi mah ...

ajd sad vi

kako se borite protiv takvih?

kako ih prepoznajete ?

da li mislite da je stalkiranje jedan vid voajerizma ?
naravno da je voajerizam.....ovo je tocno....to su osobe koje kod nekog vide osobine koje im se svide i privlačne su im,pa valjda ide praćenje svega napisanog te osobe koja im je privlačna iz nekog razloga....
a razvija se u raznim smjerovima,ali u pravilu se kad tad oda i onda nakon nekog vremena ide kao mržnja....ili nešto slično....
nemam pojma....ali kako imamo iskustvo svega šta smo mogli čitati na netu sad je ipak faza da su svi malo kao odahnuli....
nema više ni pravih stalkera  Stalkeri  11484130

mislim da može biti i obrnuto ... da u tebi vidi nešto što mu nije privlačno ..  onaj bolesnik koji mi je dvije godine vješao koješta po vratima je definitivno bio moj stalker jer je morao upratiti  redoslijed mojih dnevnih rutina da bi znao to raditi dok mene nema kod kuće ... al kad sam saznala o kome se radi, laknulo mi je jer mi je bilo jasno da je sa prozora svoje kuće mogao vidjeti kad napuštam svoju pa mi je bilo jasno da nije išlo dalje od toga, nije morao uložiti veliki trud al je neugodno znati da imaš nekoga tko prati tvoje kretanje ... al kad se samo sjetim kako jebio ljubazan do mene kad bi se sreli na ulici u vrijeme dok je to trajalo ... boktejebo, i dan danas se pitam šta tom čovjeku mora plivati u tikvi da mu se dalo to raditi Stalkeri  3111943984 koju dosadu od života on mora imati da si je na taj dan uljepšavo svakodnevnicu  Stalkeri  1523192931 

na počecima forumašenja su mi pojedine forumašice rekle da ih se stalkiralo i da su doživljavale pozive na kućni broj nakon nekih nezgodnih forumskih zbivanja ... tada mi se to činilo ko neko grozno zadiranje u privatni život, međutim, kasnije kad se i meni to počelo dešavati, a jebat ga, moram priznat da nije tako strašno kako se na prvi pogled činilo ... jest da se redovno zvalo sa skrivenih brojeva,  al nitko od tih kojima je tako nešto palo na pamet ne zna zaprave zajebavat nego sve ko neka klasika, dihanje u slušalicu, kratka nevješta priča i brzo skontaš da nemaš šta drugo nego prekinut poziv jer je taj koji zajebava totalno nevješt i neinventivan  čak i u tome  .. što lena reče, jebotitakve stalkere  Stalkeri  1523192931 .... mislim da je sve dovelo do toga da smo i oguglali na takve stvari ... bar ja jesam ... tako da to više ni ne smatram nekim pravim stalkiranjem zbog kojih bi me jeza lovila il gubilo pola živca , za razliku od onog kad te netko iz tvoje sredine stalkira i plaši ili pak na prevaru pridobije tvoje povjerenje ne bi li te bliže upoznao ( to bi recimo bio onaj načelnik policije koji mi je lažirao situaciju usred noći .... eto, to mi je bolesno do jaja ... jebote, iako ga ja ne poznajem, on je morao znati da sam preko noći ostala sama u kući sa dvoje djece, morao je smišljati kako to iskoristiti i na kraju smislio nešto tako glupo  da me plaši pa ponudi ko neki spasioc i sam ko trebala past na tu foru ... jebote, budale )

uglavnom, neko vrijeme sam bila meta više stalkera ( u rl, ovo prek foruma mi je nako nako osim slučaja sa dijom al to je priča za sebe i već prožvakana ) , međutim, sad mi je jasno da je sve to samo psiho igra ... ak se ne prepadneš i ne dozvoliš da te uznemire, prekinu igru ... to ih ne rajca ... al moraš i kod sebe prepoznat kad si to uspio doseći i naravno, ne uletit u onaj mod da si vječito oprezan i paziš tko će te sljedeći "napast" ... eto, to sam zapravo htjela reć jer se to meni dogodilo ... postalo mi normalnim da me svako toliko netko stalkira i zajebava pa sam počela puhati i na hladno ... budala uvijek bilo i bit će i danas je svak vjerojatno nekom bolesniku nekakva meta al mislim da je kod ljudi prevagnula ljenost pa se sve to prebacilo u virtualu gdje u biti dobiva skroz benigan značaj iako mislim da je baš zato broj stalkera u porastu .. nije to više ko ono nekad kad te se špijalo i presretalo po mračnim ulicama  Stalkeri  684758713  ljudi se sve manje bave nečim, višak slobodnog vremena, manjak sadržaja u životu pa to tako nekako i krene ... počnu si umišljat da nekog poznaju samo zato jer ih u virtuali sreću a u biti je sve to samo iluzija ... nemreš čovjeka upoznat na taj način nikako ... nemreš mnoge upoznat ni da ih upoznaš uživo ako je ta osoba sklona laganju i pretvaranju ... jebote, upoznavanje je dug proces a vrlo je bitna i namjera koja stoji iza toga ... u namjeri se stalker prepoznaje ... neće te taj zato da ti bude prijatelj jer si mu zanimljiv, jer ti želi dobro ... u pozadini je uvijek neka bolesna stvar, što kaže orion, sajko pajko zadovoljavanje nekog od svojih demončića

nu, mamutovac za današnji dan pa kome se čita il lamentira na temu ...  Stalkeri  11484130 
odo spremat kuću, jebote, ti dječji rođemdani traju sve duže ... sinoć se rondalo do iza ponoći a bilo i padobranaca koji su prespavali ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Stalkeri  Empty Re: Stalkeri

Postaj  Gost 24.08.14 12:40

btw je napisao/la:
orion je napisao/la:zapravo ne znam kaj su to stalkeri/ce .... nekak ugrubo mislim da je predstavljanje s izmišljenim identitetom u svrhu sajko_pajko samozadovoljavanja.  Stalkeri  1695130124

a ni tebi nije jasno... boktemazo možda smo stalkirale a da nismo ni znale  Stalkeri  3114667799

ti nemoš razvit mentalni sklop stalkera i da hoćeš  Stalkeri  3114667799 prežustro živiš da bi bila uspješna u tome ... to ti rade ovi šta im je vječito dosadno pa traže lak način za zadovoljit onu potrebu da se i njima nešto bitno u životu dešava ... meni nema dosadnije neg pratit ljude tako da za sebe sto posto mogu izjavit da bi bila jako loša stalkerica ... moraš imat volju za ljudima, doživljavat ih a kod mene to obrnuto postavljeno ...

jučer izlazim iz dućana i nako kako se isključim, primijetim ja da neka žena pred dućanom skače, širi ruke, lamata, naglas pozdravlja nekog al mi ni na kraj pameti nije bilo da je sve to upućeno meni, mislila pozdravlja nekog iza mojih leđa ... kako izađem iz kuće, skroz se isključim da lakše potrpim gužvu u gradu i odma odletim u mislima ne neko ljepše mjesto dok obavljam redovne rutine zbog kojih moram u tu gužvu ... i taman da ću preć prag dućana kad prepoznam u toj ženi poznato lice, prijateljicu koju nisam vidjela sto godina .... jebote, žena popizdila, nemre vjerovat da ju nisam primijetila koliko se raskalala na nepunih metar od mene i razvrištala od sreće kad me ugledala a ja ništa  Stalkeri  1523192931  al ajd, izgrlile se svojski nakon je skontala da sam ostala ista - isključita kad su ljudi u pitanju ... takvu me i pozna  Stalkeri  3114667799  veli, pa šta mora napravit da privuče moju pažnju ??? a jebote, a ja si još mislim, bokte, vid ove ludače, ta je gora od mene kad se vecelim nečemu Stalkeri  3776795594  al drago mi da smo se srele ... bokte, kako ta prijateljstva djeluju i na daljinu i na ogroman vremenski rok ... u trenu ti se napravi klik i ko da toga nije ni bilo  Stalkeri  684758713 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Stalkeri  Empty Re: Stalkeri

Postaj  Gost 24.08.14 13:59

Stalkeri su vodici kroz Zone, neobicna podrucja u kojima ne vladaju uobicajeni fizikalni zakoni... Ta se podrucja prilagodjavaju onima koji njima prolaze, pripremajuci im kojekakve zamke. Obiluju i alienskim artefaktima. Zapravo upravo su i nastale tijekom njihova piknik posjeta.... Jedna je Zona posebno trazena. U njoj se nalazi Soba koja ispunjava nasu najvecu zelju. No problem nije samo prolazak kroz Zonu da bi do nje i dosli. Problem je i to sto ona ispunjava nasu najvecu podsvjesnu zelju koja se moze poprilicno razlikovati od one zelje za koju mislimo da je najveca... Stalkeri  684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Stalkeri  Empty Re: Stalkeri

Postaj  antonac 24.08.14 14:17

zona ima i zahod.....tamo se sere..... Stalkeri  11484130  Stalkeri  11484130  Stalkeri  11484130 ......

_________________
daite im da seru....Stalkeri  29xutcyStalkeri  7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

Stalkeri  Empty Re: Stalkeri

Postaj  Gost 24.08.14 14:32

Ligeja je napisao/la:Stalkeri su vodici kroz Zone, neobicna podrucja u kojima ne vladaju uobicajeni fizikalni zakoni... Ta se podrucja prilagodjavaju onima koji njima prolaze, pripremajuci im kojekakve zamke. Obiluju i alienskim artefaktima. Zapravo upravo su i nastale tijekom njihova piknik posjeta.... Jedna je Zona posebno trazena. U njoj se nalazi Soba koja ispunjava nasu najvecu zelju. No problem nije samo prolazak kroz Zonu da bi do nje i dosli. Problem je i to sto ona ispunjava nasu najvecu podsvjesnu zelju koja se moze poprilicno razlikovati od one zelje za koju mislimo da je najveca... Stalkeri  684758713

Hihihi

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Stalkeri  Empty Re: Stalkeri

Postaj  Lena 24.08.14 14:41

kišna glista je napisao/la:

na počecima forumašenja su mi pojedine forumašice rekle da ih se stalkiralo i da su doživljavale pozive na kućni broj nakon nekih nezgodnih forumskih zbivanja ... tada mi se to činilo ko neko grozno zadiranje u privatni život, međutim, kasnije kad se i meni to počelo dešavati, a jebat ga, moram priznat da nije tako strašno kako se na prvi pogled činilo ... jest da se redovno zvalo sa skrivenih brojeva,  al nitko od tih kojima je tako nešto palo na pamet ne zna zaprave zajebavat nego sve ko neka klasika, dihanje u slušalicu, kratka nevješta priča i brzo skontaš da nemaš šta drugo nego prekinut poziv jer je taj koji zajebava totalno nevješt i neinventivan  čak i u tome  .. što lena reče, jebotitakve stalkere  Stalkeri  1523192931 .... mislim da je sve dovelo do toga da smo i oguglali na takve stvari ... bar ja jesam ... tako da to više ni ne smatram nekim pravim stalkiranjem zbog kojih bi me jeza lovila il gubilo pola živca , za razliku od onog kad te netko iz tvoje sredine stalkira i plaši ili pak na prevaru pridobije tvoje povjerenje ne bi li te bliže upoznao ( to bi recimo bio onaj načelnik policije koji mi je lažirao situaciju usred noći .... eto, to mi je bolesno do jaja ... jebote, iako ga ja ne poznajem, on je morao znati da sam preko noći ostala sama u kući sa dvoje djece, morao je smišljati kako to iskoristiti i na kraju smislio nešto tako glupo  da me plaši pa ponudi ko neki spasioc i sam ko trebala past na tu foru ... jebote, budale )

uglavnom, neko vrijeme sam bila meta više stalkera ( u rl, ovo prek foruma mi je nako nako osim slučaja sa dijom al to je priča za sebe i već prožvakana ) , međutim, sad mi je jasno da je sve to samo psiho igra ... ak se ne prepadneš i ne dozvoliš da te uznemire, prekinu igru ... to ih ne rajca ... al moraš i kod sebe prepoznat kad si to uspio doseći i naravno, ne uletit u onaj mod da si vječito oprezan i paziš tko će te sljedeći "napast" ... eto, to sam zapravo htjela reć jer se to meni dogodilo ... postalo mi normalnim da me svako toliko netko stalkira i zajebava pa sam počela puhati i na hladno ... budala uvijek bilo i bit će i danas je svak vjerojatno nekom bolesniku nekakva meta al mislim da je kod ljudi prevagnula ljenost pa se sve to prebacilo u virtualu gdje u biti dobiva skroz benigan značaj iako mislim da je baš zato broj stalkera u porastu .. nije to više ko ono nekad kad te se špijalo i presretalo po mračnim ulicama  Stalkeri  684758713  ljudi se sve manje bave nečim, višak slobodnog vremena, manjak sadržaja u životu pa to tako nekako i krene ... počnu si umišljat da nekog poznaju samo zato jer ih u virtuali sreću a u biti je sve to samo iluzija ... nemreš čovjeka upoznat na taj način nikako ... nemreš mnoge upoznat ni da ih upoznaš uživo ako je ta osoba sklona laganju i pretvaranju ... jebote, upoznavanje je dug proces a vrlo je bitna i namjera koja stoji iza toga ... u namjeri se stalker prepoznaje ... neće te taj zato da ti bude prijatelj jer si mu zanimljiv, jer ti želi dobro ... u pozadini je uvijek neka bolesna stvar, što kaže orion, sajko pajko zadovoljavanje nekog od svojih demončića

nu, mamutovac za današnji dan pa kome se čita il lamentira na temu ...  Stalkeri  11484130 
odo spremat kuću, jebote, ti dječji rođemdani traju sve duže ... sinoć se rondalo do iza ponoći a bilo i padobranaca koji su prespavali ...

poprave si produktivna i plodonosna spisateljica  Stalkeri  11484130 

sad sam malo razmišljala i sjetila sam se da sam i ja imala jednom stalkera.....to je bilo u rl.....imala sam oko 25 i u to ljeto sam bila blizu bačvica i tamo se kupala svaki dan skoro.....uglavnom neki budalaš se zakačio za mene....prvo me valjda promatrao danima i onda prišao i kao počeo razovor......nešto stariji od mene oko 35 je imao i ja sam bila uljudna i pristojna,no nakon 2-3 dana vidila sam da je vrag odnija šalu.....kako se nisam odmah snašla rekla sam ime susjede...ona mi prva pala na pamet,a i ime je kao često...i prestala sam se kupat tu....naravno
lik je našao susjedu nekako i gnjavio je danima na telefon.....ono htjela zvat policiju.....
to sam saznala par godina kasnije kad smo nekako nabasali na tu temu u razgovoru....htjela me ubit jer sam rekla njeno ime.....nisam mislila da će je stalkat i gnjavit......
uglavnom moj potencijalni stalker je ugnajvio susjedu i njenu obitelj,a ja prošla lišo  Stalkeri  11484130 

ma nemam pojma......ima tu svega,ali svakako se radi o ljudima kojima ili je dosadno i nemaju nešto pametnije ili neka fascinacija......i ona kao pozitivna ili negativna......nevažno.....


Zadnja promjena: Lena; 24.08.14 14:48; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
....All those moments will be lost in time, like tears in rain....
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Stalkeri  Empty Re: Stalkeri

Postaj  Gost 24.08.14 14:47

I ja ssam imala stalkera. Pratio me par godina, zvao na telefon, posao i pricao mi kako taj moj dalmosh u plavome jeepu kurca ne valja i da je on pravi couk za mene... nikada ga nisam vidjela, a on je svasta znao o meni... na pocetku mi je bilo zabavno, kasnije jezivo, a poslije sam bila ravnodusna.

Mislim da su stalkeri samo kukavice.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Stalkeri  Empty Re: Stalkeri

Postaj  Lena 24.08.14 14:49

Vel'ka Maca je napisao/la:I ja ssam imala stalkera. Pratio me par godina, zvao na telefon, posao i pricao mi kako taj moj dalmosh u plavome jeepu kurca ne valja i da je on pravi couk za mene... nikada ga nisam vidjela, a on je svasta znao o meni... na pocetku mi je bilo zabavno, kasnije jezivo, a poslije sam bila ravnodusna.

Mislim da su stalkeri samo kukavice.

za tebe bi me čudilo da ga nisi imala....ili njega ili neku nju  Stalkeri  11484130  Stalkeri  3084372643
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Stalkeri  Empty Re: Stalkeri

Postaj  Gost 24.08.14 14:56

Lena je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:I ja ssam imala stalkera. Pratio me par godina, zvao na telefon, posao i pricao mi kako taj moj dalmosh u plavome jeepu kurca ne valja i da je on pravi couk za mene... nikada ga nisam vidjela, a on je svasta znao o meni... na pocetku mi je bilo zabavno, kasnije jezivo, a poslije sam bila ravnodusna.

Mislim da su stalkeri samo kukavice.

za tebe bi me čudilo da ga nisi imala....ili njega ili neku nju  Stalkeri  11484130  Stalkeri  3084372643

Zasto bi te cudilo pobogu?!?!?!? Ta ti nisi bila svjedokom moje vanplanetarne ljepote.... heheheheheh

A imala sam i jednog krcana koji mi je dosal onanirat pod prozor.... pa ga je stara matera ulovila, ali kasnije sam cula da mu nisam bila ni prva ni jedina... hahhahahahah

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Stalkeri  Empty Re: Stalkeri

Postaj  Lena 24.08.14 14:58

Vel'ka Maca je napisao/la:
Lena je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:I ja ssam imala stalkera. Pratio me par godina, zvao na telefon, posao i pricao mi kako taj moj dalmosh u plavome jeepu kurca ne valja i da je on pravi couk za mene... nikada ga nisam vidjela, a on je svasta znao o meni... na pocetku mi je bilo zabavno, kasnije jezivo, a poslije sam bila ravnodusna.

Mislim da su stalkeri samo kukavice.

za tebe bi me čudilo da ga nisi imala....ili njega ili neku nju  Stalkeri  11484130  Stalkeri  3084372643

Zasto bi te cudilo pobogu?!?!?!? Ta ti nisi bila svjedokom moje vanplanetarne ljepote.... heheheheheh

A imala sam i jednog krcana koji mi je dosal onanirat pod prozor.... pa ga je stara matera ulovila, ali kasnije sam cula da mu nisam bila ni prva ni jedina... hahhahahahah

al sam svjedokinja tvoje vanplanetarne luckavosti.....pa zaključujem logički  Stalkeri  3084372643
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Stalkeri  Empty Re: Stalkeri

Postaj  Gost 24.08.14 15:02

Lena je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
Lena je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:I ja ssam imala stalkera. Pratio me par godina, zvao na telefon, posao i pricao mi kako taj moj dalmosh u plavome jeepu kurca ne valja i da je on pravi couk za mene... nikada ga nisam vidjela, a on je svasta znao o meni... na pocetku mi je bilo zabavno, kasnije jezivo, a poslije sam bila ravnodusna.

Mislim da su stalkeri samo kukavice.

za tebe bi me čudilo da ga nisi imala....ili njega ili neku nju  Stalkeri  11484130  Stalkeri  3084372643

Zasto bi te cudilo pobogu?!?!?!? Ta ti nisi bila svjedokom moje vanplanetarne ljepote.... heheheheheh

A imala sam i jednog krcana koji mi je dosal onanirat pod prozor.... pa ga je stara matera ulovila, ali kasnije sam cula da mu nisam bila ni prva ni jedina... hahhahahahah

al sam svjedokinja tvoje vanplanetarne luckavosti.....pa zaključujem logički  Stalkeri  3084372643

Ah moja ti... mene su ti jednakim zarom i mrzili i obozavali.... bas mi je brat nekidan zakljucio kako me njegova zena ne ljubi, ali da to nije nista cudno jer da me ljudi bas ne ljube.... lazi i objede... ne vole me onaj njegov ogranak klasicara i dosadnjakovica... Stalkeri  1523192931 Stalkeri  1523192931  Stalkeri  1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Stalkeri  Empty Re: Stalkeri

Postaj  Lena 24.08.14 15:05

Vel'ka Maca je napisao/la:


Ah moja ti... mene su ti jednakim zarom i mrzili i obozavali.... bas mi je brat nekidan zakljucio kako me njegova zena ne ljubi, ali da to nije nista cudno jer da me ljudi bas ne ljube.... lazi i objede... ne vole me onaj njegov ogranak klasicara i dosadnjakovica... Stalkeri  1523192931 Stalkeri  1523192931  Stalkeri  1523192931 

mene samo vole..... Stalkeri  4220860020 nema osobe koja mene ne voli  Stalkeri  3084372643 

stavrno ne znam da me neko baš mrzi...ako i je kao da nije kad to ne znam  Stalkeri  1523192931 
ima par osoba sa kojima se ne mirišem....ono ne volimo se i ne pašemo si i zato se držimo dalje jedni od drugih  Stalkeri  2758896589
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Stalkeri  Empty Re: Stalkeri

Postaj  Gost 24.08.14 15:09

Lena je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:


Ah moja ti... mene su ti jednakim zarom i mrzili i obozavali.... bas mi je brat nekidan zakljucio kako me njegova zena ne ljubi, ali da to nije nista cudno jer da me ljudi bas ne ljube.... lazi i objede... ne vole me onaj njegov ogranak klasicara i dosadnjakovica... Stalkeri  1523192931 Stalkeri  1523192931  Stalkeri  1523192931 

mene samo vole..... Stalkeri  4220860020 nema osobe koja mene ne voli  Stalkeri  3084372643 

stavrno ne znam da me neko baš mrzi...ako i je kao da nije kad to ne znam  Stalkeri  1523192931 
ima par osoba sa kojima se ne mirišem....ono ne volimo se i ne pašemo si i zato se držimo dalje jedni od drugih  Stalkeri  2758896589

To je divna osobina... ta umjerenost i utavnotezenost.
I moja najbolja prija je takav tip.... ono, milina ti je u njenom drustvu, ziva ugoda... a ima cvrsto izgradjene stavove, nije neko mrtvo puhalo, samo ima taj asertivni stav, ponasanje... jako volim ugodne ljude Stalkeri  684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Stalkeri  Empty Re: Stalkeri

Postaj  Lena 24.08.14 15:14

Vel'ka Maca je napisao/la:
Lena je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:


Ah moja ti... mene su ti jednakim zarom i mrzili i obozavali.... bas mi je brat nekidan zakljucio kako me njegova zena ne ljubi, ali da to nije nista cudno jer da me ljudi bas ne ljube.... lazi i objede... ne vole me onaj njegov ogranak klasicara i dosadnjakovica... Stalkeri  1523192931 Stalkeri  1523192931  Stalkeri  1523192931 

mene samo vole..... Stalkeri  4220860020 nema osobe koja mene ne voli  Stalkeri  3084372643 

stavrno ne znam da me neko baš mrzi...ako i je kao da nije kad to ne znam  Stalkeri  1523192931 
ima par osoba sa kojima se ne mirišem....ono ne volimo se i ne pašemo si i zato se držimo dalje jedni od drugih  Stalkeri  2758896589

To je divna osobina... ta umjerenost i utavnotezenost.
I moja najbolja prija je takav tip.... ono, milina ti je u njenom drustvu, ziva ugoda... a ima cvrsto izgradjene stavove, nije neko mrtvo puhalo, samo ima taj asertivni stav, ponasanje... jako volim ugodne ljude Stalkeri  684758713
to zato da ublaže tvoju neugodu  Stalkeri  3084372643 
zajebajem....
ma ja volim isto kad mi je ugodno u nečijem društvu....naporni ljudi koji su naporni prvo sebi,pa drugima nisu meni blizu....u to se moš okladit  Stalkeri  11484130 
a i biramo sa godinama i znamo šta nam je dobro....e

maco gibam dalje......ćao!
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Stalkeri  Empty Re: Stalkeri

Postaj  Gost 24.08.14 16:22

antonac je napisao/la:zona ima i zahod.....tamo se sere..... Stalkeri  11484130  Stalkeri  11484130  Stalkeri  11484130 ......

Kod tebe uvijek sve zavrsi na govnima. Ni' mi to neki merak.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Stalkeri  Empty Re: Stalkeri

Postaj  Gost 24.08.14 16:27

Vel'ka Maca je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:Stalkeri su vodici kroz Zone, neobicna podrucja u kojima ne vladaju uobicajeni fizikalni zakoni... Ta se podrucja prilagodjavaju onima koji njima prolaze, pripremajuci im kojekakve zamke. Obiluju i alienskim artefaktima. Zapravo upravo su i nastale tijekom njihova piknik posjeta.... Jedna je Zona posebno trazena. U njoj se nalazi Soba koja ispunjava nasu najvecu zelju. No problem nije samo prolazak kroz Zonu da bi do nje i dosli. Problem je i to sto ona ispunjava nasu najvecu podsvjesnu zelju koja se moze poprilicno razlikovati od one zelje za koju mislimo da je najveca... Stalkeri  684758713

Hihihi

Jedan se Stalker objesio. Soba mu je ispunila zelju. Postao je nevjerojatno bogat, a mislio je da ce mu vratiti preminulog brata. I tako, shvativsi da ono sto je drzao najdragocjenijim nije uopce ono sto je potajno pozelio, postao je uzasnut svojom nutrinom... Koliko bi vas imalo hrabrosti zakoraciti u nj?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Stalkeri  Empty Re: Stalkeri

Postaj  Gost 24.08.14 16:54

antonac je napisao/la:zona ima i zahod.....tamo se sere..... Stalkeri  11484130  Stalkeri  11484130  Stalkeri  11484130 ......
 Stalkeri  3776795594 ...suze mi idu...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Stalkeri  Empty Re: Stalkeri

Postaj  pizda 25.08.14 7:48

Ligeja je napisao/la:Stalkeri su vodici kroz Zone, neobicna podrucja u kojima ne vladaju uobicajeni fizikalni zakoni... Ta se podrucja prilagodjavaju onima koji njima prolaze, pripremajuci im kojekakve zamke. Obiluju i alienskim artefaktima. Zapravo upravo su i nastale tijekom njihova piknik posjeta.... Jedna je Zona posebno trazena. U njoj se nalazi Soba koja ispunjava nasu najvecu zelju. No problem nije samo prolazak kroz Zonu da bi do nje i dosli. Problem je i to sto ona ispunjava nasu najvecu podsvjesnu zelju koja se moze poprilicno razlikovati od one zelje za koju mislimo da je najveca... Stalkeri  684758713

eto, anđeli su pernati stalkeri......Stalkeri  684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Stalkeri  Empty Re: Stalkeri

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 8. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.